Stranica 52 od 71 PrviPrvi ... 242505152535462 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2551

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Sutra. Da pitam da krenem danas?

  2. #2552

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Trebam obavijestiti doktora za sluz? Ili je to normalno?
    Sad sam se stvarno prestrasila

  3. #2553
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Pusti mu mail, da se umiriš.

    Ja sam inače počinjala s 7dc, jer su na 6dc folikuli bili na 11mm. Isto sam i pod njima čak sluzila al nije niti jedan pukao do punkcije.

  4. #2554
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    maritas i ja sam sad u zadnjem postupku umirala od straha kada je krenula ta sluz ali bilo je na kraju sve ok.

    Frixie tvoj postupak nije uspio?

  5. #2555

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj Frixie prvotno napisa Vidi poruku
    Pusti mu mail, da se umiriš.

    Ja sam inače počinjala s 7dc, jer su na 6dc folikuli bili na 11mm. Isto sam i pod njima čak sluzila al nije niti jedan pukao do punkcije.
    jesam poslala. i dobila odgovor. da je normalno.
    prosli put stvarno nisma imala problema sa tim (nit bol, nit sluz, nit je išta puknulo, ali nije ih ni bilo puno), ali sam imala manju dozu pa sam se sad zabrinula.
    što se mene tiće ja bi čim prije punkciju i transfer :D
    izludit cu sve oko sebe, a taj lutealni dio meni krace traje, pa da ga presjecemo.
    javim vam se u srijedu sa novostima. vjerojatno cu biti prva na vratima kad otvore popodne

  6. #2556

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Meni sluz zna krenuti vec 6dc, a supresiju primam tek od 8dc. Ne brini, rastu folikuli, raste estradiol i evo sluzi.
    Sretno!

  7. #2557
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Slazem se, nije sluz razlog za paniku. Ja sam je u FET-u imala za izvoz, zbog estrofema, a nisam imala folikule i ovulaciju

    Sretno

  8. #2558
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Frixie tvoj postupak nije uspio?
    Nope. FET prirodnjak - 0 bodova.
    Idući je u 9mj, al tad ćemo probati s decapeptylom i estrofemom.

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    izludit cu sve oko sebe, a taj lutealni dio meni krace traje, pa da ga presjecemo.
    Ne brini, dobiti ćeš progesteron od punkcije, pa nek te lutealna ne zamara

  9. #2559
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Zao mi je Frixie, i ja cekam 9.mj. Onda se druzimo kod Skvorca.

  10. #2560
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Imaš kaj smrzlića ili ideš ponovno u stim?

    TM ima loš spermiogram jel da? Moj ima koma (genetski), pa nekako sumnjam da ipak ti loši spermići odigraju svoje.
    Nama su i urolog i biolog rekli da treba "pikati" dok se ne nađe kromosomski zdrav (svi su patološkog oblika, a kako ih ima manje nego 10 prstiju na ruci, biolog radi s onim čim ima).

  11. #2561
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Nažalost nemam smrzlića, tako da moram vozit sve ispočetka. Da nažalost mm ima loš spermio i muku mučimo sa time. Vjerujem u teoriju da i ti loši spermići igraju ulogu ali šta možemo kada je kod nas uvijek ICSI jer imamo isto tako mali broj i onda biolog izabere najboljeg a ne mora biti da je baš taj najbolji. Koliko si ti prošla postupaka? meni će ovo biti 4-ti.

  12. #2562
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ostale mi još dvije blastice iz 3 stimulacije.
    Ako FET ne upali, prvo šaljem muza na biopsiju da vidimo jel ima kaj unutra vise malaca, pa tek onda idem koristiti 4 stim.

    AIH kod nas ne igra ulogu, a dok čekam biopsiju mogli bi ispucati 2 prirodnjaka. Ako ne upali FET.


    Jesi razmišljala o scratchingu? Meni je on na pameti i nikako da se odvažim da nazovem IVF polikl. da vidim rade li to i koja je cijena

  13. #2563
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Dupli post
    Posljednje uređivanje od Frixie : 27.06.2017. at 19:02

  14. #2564
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Jesam razmisljala sam o toj pretrazi ali isto nikako da krenem. Ma iskreno ja sam bas puno ocekivala od tog treceg postupka + jos su me svi bombardirali pozitivom i kako ce sigurno uspjeti jer sam promjenila kliniku, svi zivi ostaju trudni kod dr.S i nema sanse da nama ne uspije. Ja cu bas razgovarati sa dr prije postupka zasto ja uvijek u postupcima prokrvarim ranije, znaci inace su mi ciklusi 37 dana a u postupku krene vec 27-28 dan bez obzira na hrpu progesterona.

  15. #2565
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Jolica, isto kao i kod mene. Krvarenje vec peti dan nakon transfera i docekati betu je meni ravno lutriji. No, ovaj put, u FET-u, nakon scratchinga endometrija i embryoglue-a, ne samo da nisam prokrvarila vec sam i docekala plus na testu i betu, iako je na kraju bila biokemijska. Ali i to mi je uspijeh. Mislim da je organizam bio odmoren od stimulacije i da je to zapravo najveci i najbitniji faktor kod mene. Ne znam kako ti prolazis stimulaciju, ali meni je koma. Sve. I jos god nakon se ciklusi ne srede. S danasnjom pameti bih trazila da nam zamrznu i da idemo u FET-u kad se organizam odmori, ali.....

  16. #2566
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Jolica30 ja sam napravila na svoju ruku i pretrage za trombo i jedan dio imunologije, trebala bi još kopati dublje. Još bi ev. TORCH probala nažicati uputnice. Nemam kaj drugo više kopati.

    Mogu probati još scratching i ERA u N. Sadu. Al brijem da je do spermija ... Znam samo da ne idem u 4. stim prije nego napravimo biospiju. Želim još vidjeti da li s njom imamo više šanse.

  17. #2567
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    I da, možda sam praznovjerna ili kaj: al uvijek kad legnem na krevet do prozora - bad luck.
    Prvi ET (odlična i loša bc): ćorak, beta 1,2, prokrvarila već 6/7dnt.
    Druga stim - punkcija: od 4 folikula su bile dvije ciste, jedna nezrela js i 1 loša i tad sam ostala bez transfera.
    Treća stim: ET opet krevet do prozora - ostala bez ET jer se endo ispuhao (od punkcije do ET s 10 pao na 5mm).
    Prvi FET (bc AA i bc BB): opet taj krevet do prozora (pao mi mrak na oči kad sam ušla u sobu) - ćorak.

    Znam da sumanuto zvuči, al rekoh jučer mužu ne idem više na taj krevet do prozora

  18. #2568

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Znas gdje je i praznovjernost dovela gorana ivaniševica. Nakon njegovog wimbledona, ja se nikom ne smijem za praznovjernost.
    Ja u zg. Imam još 3h do pregleda. Sad kafenišem. Gdje cure da idem jesti? Da je dobro, neskupo i da se mogu najesti bez da jedem gluten?
    Dosla sam rano jer sam isla vaditi indikatore za trombofiliju. Da vidite na sto mi lici ubod od elonve (crn), poslale bi me da izvadim.
    Cca 1800kn ce me doci, ali mir vrijedi svake kune. Pogotovo kad znamo kolko dodatnih troskova uvijek imamo uz postupke (budimo realni i trosenje vremena je trosak, a tek godisnji, placa, put...)

  19. #2569

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas, jesi letila na kraju? Koliko te izađe povratna? Pricaj mi o ubodima, ja imam jos tragove prve stimulacije od prošle jeseni, sad sam bolje prosla

  20. #2570
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Maritas,

    Sretno danas! Nadam se da si našla mjesto za pojesti...

    I ja sam kod doktora R danas, ali kasnije popodne. Prva folikulometrija
    Stimulaciju super podnosim, muž me pika i savršeno to odrađuje, bez modrica!

  21. #2571
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    maritas, ti si zbilja platila 1800,00 kn za trombofilske testove??? pa to si trebala dobiti uputnicu. ne mogu vjerovat. ma bemu misa. da li barem za put dobijes putni nalog?

  22. #2572

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Ako netko treba CoQ10, imam neotvorenu bočicu od 120 kapsula po 100 mg https://hr.iherb.com/pr/Doctor-s-Bes...Softgels/10930
    i još jednu u kojoj ima cca 70 kapsula. Može ih se piti i više komada dnevno da bude veća doza CoQ10-a.
    Također imam viška neotvorenu bočicu Nutrx Hawai Bioastina od 6 mg https://hr.iherb.com/pr/Nutrex-Hawai...0-V-Gels/10351
    Piju se dvije dnevno i kroz neko vrijeme značajno poboljšavaju spermiogram.
    Sve info u inbox

  23. #2573

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    HZZO placa put do najbliže klinike, znaci treba ici u najblizu u našem slučaju u Ri, a sve ostalo plaćamo sami i nista ne refundiraju... Steta jedino da nisi dobila za faktore, no mozda ih ovdje dobijes i brze, pa svo zlo za tim...

  24. #2574

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Imam pitanje ako neka zna. Ukoliko se ide u neku od privatnih klinika na teret HZZO-a da li se može više postupaka tako kod njih odraditi ili samo jedan? Nekako si mislim da moze vise, ali da pitam iskusnije

  25. #2575
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    maritas ja sam PAI, FXIII, MTHFR, FV Leiden, FII vadila privat i platila 1.380kn. Ostalo sam užicala zamjenu kod gina kao da me MPO tražio ...

    Što si sve vadila?
    Posljednje uređivanje od Frixie : 28.06.2017. at 13:24

  26. #2576
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    mala-bebica Možeš odraditi koliko imaš pravo preko HZZO-a, ali zavisi u kojoj si poliklinici.

    AIH ti ne ide preko HZZO-a, B+ ima blagostimulirane i stim., a Škvorc ima prirodnjake, blago stim. i stimulirane
    Posljednje uređivanje od Frixie : 28.06.2017. at 13:26

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    B+ ima prirodne i blagostimulirane... Dvoumoim se ako ovo ne upali oko Skvorca i Bete...

  28. #2578
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    B+ ima prirodne i blagostimulirane... Dvoumoim se ako ovo ne upali oko Skvorca i Bete...
    Je, imaš pravo: krivo sam napisala za B+
    Gdje si sad?

  29. #2579

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Ri

  30. #2580

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Kolko pitanja :D
    Bornastra bas mi je zao da se necemo sresti. Mozda petak
    Super je proslo. Jako sam plodna.
    Isla sam samo jutros s avionom. Cca 350kn jedan smjer. Popodnevna tura je jeftinija jer ne ide preko zadra. Od aerodma kupila dnevnu zet kartu za bus koji vodi do kvatrica (ne aerodromski, nego bas zet).
    Vadila sam fII, fV, atIII, pc, pv, d dimere, lac i još jednu stvar, i kks. Ginicka mi nije htjela dat, a moja doktorica je imala guzvu kad sam bila i sestra me uputila na ginicku...
    Nikakav refund ne mogu dobiti. Još mi je i ginicka rekla da bi joj dr.R trebao platiti folikumetriju koju sam obavila kod nje.
    Dr.M iz bolnice je taman na godisnjem. Ona bi mi bila mozda zasparala jedan odlazak u zg kad vec imam još par mjeseci d1 uputnicu za pulsku bolnicu
    Gibam kupit lijek za sutra.
    Pozz

  31. #2581
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    maritas držim fige.
    Ovaj komentar tvoje ginicke je stvarno

  32. #2582
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Maritas, oni tebe, da prostis za*ebavaju, i to opasno. Za Ri si mogla i trebala dobiti up plus putne troskove, naravno uz uvjet da je tvoj mpo dr trazio trom. faktore. Vrlo bitno je da specijalist trazi napismeno. To da je do najblize klinike vrijedi samo za prvi odlazak, a kad specijalist kasnije napise da se lijecenje nastavlja u toj i toj klinici moraju ti dati sve. I da, gin ti je trebala to dati. Pa npr mi idemo u Cesku bez da nas je zavod uputio, i sve, ali bas sve sam uspjela obaviti ili u Ri, pa cak i u Zg na up i uz putne troskove. Druga stvar je ako ti se nije dalo natezati s njima. Ali imas pravo, svako pravo. Ja zaista ne bih odustajala. Jer par stotina kuna po par stotina, i tisucu, je previse kad imas pravo iskoristiti ono sto placas.

  33. #2583

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Maritas, oni tebe, da prostis za*ebavaju, i to opasno. Za Ri si mogla i trebala dobiti up plus putne troskove, naravno uz uvjet da je tvoj mpo dr trazio trom. faktore. Vrlo bitno je da specijalist trazi napismeno. To da je do najblize klinike vrijedi samo za prvi odlazak, a kad specijalist kasnije napise da se lijecenje nastavlja u toj i toj klinici moraju ti dati sve. I da, gin ti je trebala to dati. Pa npr mi idemo u Cesku bez da nas je zavod uputio, i sve, ali bas sve sam uspjela obaviti ili u Ri, pa cak i u Zg na up i uz putne troskove. Druga stvar je ako ti se nije dalo natezati s njima. Ali imas pravo, svako pravo. Ja zaista ne bih odustajala. Jer par stotina kuna po par stotina, i tisucu, je previse kad imas pravo iskoristiti ono sto placas.
    Za faktore je trebala dobiti sve to sto navodis i pod tim uvjetima ali ja sam mislila za troskove odlaska na sam postupak dalje od Ri. Naime, ja sam pitala HZZO za te troskove buduci da ako ovaj postupak u Ri ne uspije bi isla privatno ali ne, receno mi je da nemam pravo na nikakve troskove jer mi je Ri najbliže gdje se mogu liječiti i to placaju, ovo dalje moram u cijelosti sama. Morala bi imati neku dijagnozu gdje oni ne mogu pomoći kako bi dobila troskove. Mislis da se nekako ipak moze doci do tih putnih? Ipak, svaki odlazak je barem 300kn, a treba ici dosta puta...

  34. #2584

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Ja sam pretrage za trombofiliju napravila na svoju ruku. Niti u rijeci niti privatnik ih je smatrao neophodnima tako da ne vidim kako sam mogla dobiti to placeno.
    Ginicka mi je apsolutno sve napravila sto sam imala napismeno da treba. U zadnje vrijeme sam bila bar 5x tamo jer u rijeci i repru ne traze iste pretrage. Npr hepatitis a. I papu mi je uzela iako istice tek za 15dana jer je znala da ce rezultati kasniti ali samo zbog masnica mi nije htjela dati uputnicu. Dr. R mi je rekao da me je mogao i zubar poslati jer on je jedino vidio da nesto mozda ne stima.
    A da je ne fer da kada odustanes od hzzoa, nemas nista placeno vezano uz sam mpo postupak, je
    Posljednje uređivanje od maritas : 28.06.2017. at 16:02

  35. #2585

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pretrage za trombofiliju napravila na svoju ruku. Niti u rijeci niti privatnik ih je smatrao neophodnima tako da ne vidim kako sam mogla dobiti to placeno.
    Ginicka mi je apsolutno sve napravila sto sam imala napismeno da treba. U zadnje vrijeme sam bila bar 5x tamo jer u rijeci i repru ne traze iste pretrage. Npr hepatitis a. I papu mi je uzela iako istice tek za 15dana jer je znala da ce rezultati kasniti ali samo zbog masnica mi nije htjela dati uputnicu. Dr. R mi je rekao da me je mogao i zubar poslati jer on je jedino vidio da nesto mozda ne stima.
    A da je ne fer da kada odustanes od hzzoa, nemas nista placeno vezano uz sam mpo postupak, je
    Kako je proslo, koliko folikula imas?

  36. #2586
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ako si na svoju ruku, to je drugo. No i to mi se cini nekako puno. Ali, imat ces rezultate i kao sto je receno, svo zlo u tim soldima.
    Nas prvi odlazak za Zg je bio na vlastitu ruku, jer mi je Ri iskreno iskreno rekla da mi ne mogu pomoci i da idemo odmah za Zg. Otisli smo. Tada su nas zaveli na VV i trazili sto cudesa za obaviti i na temelju tog nalaza smo dobili putne troskove i uputnice jer je mpo specijalist to trazio. Nazalost nas sustav tako funkcionira. A nebitno im je sto su konkretno nama placali silne odlaske u Zg a ne mogu nam pomoci uopce. A s druge strane ne zele nam platiti vani, ali iz supljeg u prazno.....eeee to im nije problem.

    Mala-bebica, tocno to sto si napisala. Treba ti neka dijagnoza na temelju koje bi humana u Ri rekla e, mi tu sada ne mozemo nista.

  37. #2587

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je proslo, koliko folikula imas?
    Puno. Preko 10. Jedan ljepsi od drugog. Idem u petak ponovo pa cu znati vise. Doktor je bio zadovoljan tako da mislim da to nije hiper.
    Mene dosta bole jajnici. Nisam navikla da ih osjetim.
    Zelim ostati pozitivna kako je prosao i pregled Meni je srce cijelo vrijeme govorilo da idem odmah privatno ali nisam se htjela bahatiti sa novcem koji realno i nemam...
    Rominka stvarno je nepravedan sustav. Kako kaze moj tata, moras si sam pomoc

  38. #2588
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    pozdrav cure

    evo da se i ja pridruzim na ovim stranicama.nisam dugo pisala.
    U ponedjeljak sam krenula sa stimulacijom.trenutno smo u kod dr.R.
    Iduci ponedjeljak imam ponovno folikulometriju.
    Dal znate dal u krugu poliklinike imaj koji apartman ili stan za najam.

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Puno. Preko 10. Jedan ljepsi od drugog. Idem u petak ponovo pa cu znati vise. Doktor je bio zadovoljan tako da mislim da to nije hiper.
    Mene dosta bole jajnici. Nisam navikla da ih osjetim.
    Zelim ostati pozitivna kako je prosao i pregled Meni je srce cijelo vrijeme govorilo da idem odmah privatno ali nisam se htjela bahatiti sa novcem koji realno i nemam...
    Rominka stvarno je nepravedan sustav. Kako kaze moj tata, moras si sam pomoc
    Da, nažalost uvijek je tako da si prvo sam moras pomoći, ali vazno da se cilj ostvari!
    Lijepi je brojcek, možda bi i punkcija mogla u nedjelju pasti.

  40. #2590
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Frixie ja nisam jos apsolutno nista radila od dodatnih pretraga. Iskreno jos cu odraditi ovaj postupak preko hzzo i onda kad krenem placati trazit cu sve zivo da mi prije da da izvadim. Ja sam mislila da ce me Skvorc vec sada poslati na nesto ali nista. Mozda uspijem nest nazicat preko telefona sad kad ga budem zvala pocetkom 7.mj al iskreno nemam pojma sta bi uopce trazila.

  41. #2591

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Na drugom katu zgrade. Googla conect ili nesto slicno. Oni su u vlasnistvu zubarske poliklinike. Nesto smjestaja oglase i na bookingu, ali ne sve pa bi moglo biti stalno mjesta.
    Ima i restac na strani prema ilici. Recimo na sjevorozapadnom cosku. Konzum je na zapadu.
    Ako bude mjesta, ja cu tamo iako su skuplji (poslije transfera samo). Ostalo cu ili putovati ili kod prijatelja. Ako se nitko ne javi da zna vise, pogledaj na arbnb i bookingu.
    Punkcija ce mi biti ili pon ili uto. Uto je 14-i dan

  42. #2592
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Frixie ja nisam jos apsolutno nista radila od dodatnih pretraga. Iskreno jos cu odraditi ovaj postupak preko hzzo i onda kad krenem placati trazit cu sve zivo da mi prije da da izvadim. Ja sam mislila da ce me Skvorc vec sada poslati na nesto ali nista. Mozda uspijem nest nazicat preko telefona sad kad ga budem zvala pocetkom 7.mj al iskreno nemam pojma sta bi uopce trazila.
    A praksa među doktorima je da šalju nakon 3 spontana na pretrage za trombo. Najbolje ti je isprintati na papir i otići kod ginica i reci mu da te to tražio MPO-vac. Možda prođe, meni je ...
    Al tek nakon sto su mi jedni kaj sam radila bili ok, pa sam htjela kopati dublje.

  43. #2593
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Bok cure,

    Mi obavili prvu folikulometriju kod doktora R.

    Sve je super, doktor je zadovoljan.
    U petak idem na drugu folikulometriju...

    Šta se tiče broja jajnih stanica- na lijevom jajniku ih je više od 10 (veličine od 10-11), dok ih je na desnom jajniku 6 (veličine također od 10-11). Debljina endometrija je 7.
    Osjećam od jutra lijevi jajnik, a i sada je i meni krenula sluz. Čitala sam šta ste pisali Maritas da to nije nikakav znak za uzbunu.
    Maritas, meni isto doktor nije spominjao nikakav hiper... valjda bi ga spomenuo da je on prisutan ili bude prisutan... neću se stresirati i dodatno zamarati. Bude kako bude. Samo pozitivno naprijed.

  44. #2594

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Super bornastra. Stvarno se pratimo
    U kolko ces doci u petak?
    Pocinju mi stizati nalazi: protutrombinsko vrijeme inr mi je prenisko. Ostali pv su ok. Zna netko nesto o tome?
    Još su mi eritrociti malo poviseni i mcv i mch standarno niski.
    D dimeri mi još nisu gotovi, a faktori ce biti za koji tjedan.
    Kad mi dodju ostale vrijednosti od ovog tjedna cu poslati doktoru.

  45. #2595
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    hvala
    meni isto treba samo za dan prije transfera i ne znam ocu li ostati onaj dan nakon transfera.
    jer putujem na folikulometrije.
    skoro pa cijeli dan sam na putu.

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj malena2 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala
    meni isto treba samo za dan prije transfera i ne znam ocu li ostati onaj dan nakon transfera.
    jer putujem na folikulometrije.
    skoro pa cijeli dan sam na putu.
    ja se nekako nadam da ce transfer biti u popodnevnoj smjeni, a definitivno na transfer idem sama i ostat cu kulirati sama sa sobom još barem jednu noc. prvi put me dragi vozio kuci (a on je los vozac), pa sam bila vise u strahu nego opustena, a to je bio 3x kraci put. ja volim hotelceke pa to mi je samo bonus. dragog dosta pogada sve ovo pa ili se ukoci ili ne spava i onda sam jos nervoznija. noc prije ovog prvog ultrazvuka nije skoro spavao i samo se vrtio u krevetu (time nije dao ni meni da spavam, a i ja sam bila napeta)
    dok smo jos u rh, put do zg-a je super. nadam se da necemo morati van rh. tada ce nam put do zg-a biti piece of cake

  47. #2597

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Cure molim savjet.

    Iz potpisa vidite što i kako je bilo.

    Zanima me ovo, po vašem, da li mi je pametnije idući postupak:

    a) Beta+, blaga stimulacija (dakle sve isto kao i prvi put)
    b) Beta + , prirodni
    c) Škvorc, standardna stimulacija, da dobijem čim više stanica, uz eventualno dajbože smrzavanje

    MM i ja se nikako dogovoriti. Imamo još vremena do jeseni al eto čisto da čujem što bi vi napravile. Inače Betom sam oduševljena i ne bih voljela (zasad) mijenjati kliniku. Idem preko HZZO.

    Inače planiram odraditi još samo 1 u blagoj stimulaciji, odraditi i dva prirodna, i ostaviti si onda 2 pune stimulacije za kraj. Al se dvoumim dal da odmah probam sad idući put sa punom. Ne znam.

  48. #2598
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ako B+ prema hzzo blago stimulirani pravda pod stimulaciju, onda radije idi na punu. Da ne trosis postupke,a dobijes manje stanica

    A prirodnjak ubacis kad mozes

  49. #2599

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ako B+ prema hzzo blago stimulirani pravda pod stimulaciju, onda radije idi na punu. Da ne trosis postupke,a dobijes manje stanica

    A prirodnjak ubacis kad mozes
    Apsolutno potpisujem! Nazalost zakon ne razlikuje pune od polustimulacija, a imamo ih pravo na samo 4. Jesi bila kod skvorca na konzultacijama? Mnoge cure su jako zadovoljne, mozda bi ti sjeo.
    Ja prva zagovaram beta+, i sama sam ih odabrala, ali preko hzzo ne bih tamo trosila postupke obzirom na ono sto nude.

  50. #2600
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prva zagovaram beta+, i sama sam ih odabrala, ali preko hzzo ne bih tamo trosila postupke obzirom na ono sto nude.
    Točno to.

    Možda da odradiš tamo prirodni, budući da Škvorca sad preko ljeta nema. Mislim da sam čula zadnji puta tamo da su pričale sestre curama na telefon da ih nema u srpnju i kolovozu, ali ne znam točno do kad.

    A evo, sutra ističu HZZO ugovori i valjda će klinike znati koliko su dobile za dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •