Stranica 69 od 71 PrviPrvi ... 19596768697071 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,450 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3401

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja sam bila kod dr.Alebića u postupku 2016. god. u poliklinici Podobnik. Divan, odličan doktor!!
    Kad smo odlučili ići privatno razmišljala sam između dvije poliklinike, ali smo na kraju otišli u treću, pol.Podobnik, zbog doktora Alebića.
    Moj maleni će uskoro napuniti dvije godine i planiramo opet ići kod doktora Alebića.
    rebecca hvala ti puno na podijeljenom iskustvu,takve info puno znače,zbilja je lijepo pročitati takvu priču.

    Kod nas je razvoj situacije takav da smo se odlučili za polikliniku Podobnik.Prvi dojam je fantastičan,a doktor zbilja divan i čini mi se vrlo stručan.
    Plan je da u siječnju napravimo spermio,vidimo kakav je i odmah nakon toga krećemo s nekim postupkom.Nalaze imamo sve,tako da ćemo vidjeti...

  2. #3402

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Znate li mozda da li su Skvorcu produzili ugovor?

  3. #3403

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Jesu.

  4. #3404
    velikavisoka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Bok svima!

    Borimo se s neplodnošću od 2013. Mužu sve OK, dečki malo sporiji, ali ništa za dijagnozu i nekakve dodatne pothvate/lijekove. Ja: začepljena oba jajovoda, endometrioza, hipotireoza (Euthyrox 125 mcg) i Hashimoto.
    Povijest:
    IVF Centar dr Lučinger - preobrada: spermiogram, UZV-HSG (jajovodi navodno propusni)
    1) 02/2017 dr Lučinger: klomifen, Estrofem, Brevactide; AIH, beta=0
    2) 03/2017 dr Lučinger: klomifen, Estrofem, Brevactide; AIH, beta=0, dr predlaže IVF
    Opći dojam: nezgodno za zaposlene žene jer dr nema nikakav raspored. 10 žena naruči u 7:30 pa se nikad ne zna kada ćete doći na red. Prijepodne ludnica, popodne (cca oko 15h) lakše.

    Odlučili promijeniti dr. Otišli u Repromed. Ja i promijenila posao u manje stresni.
    Predobrada: muž ponovio spermiogram-sve isto, ja na RTG-HSG - oba jajovoda neprohodna!!! Definitivno smo kandidati za IVF. Dr me još tražio da ponovim hormone štitšnjače - sve pod kontrolom.

    3) 02/2018 1. IVF: -priprema kontracepc. tbl. Adexa 10 d prije menge, Gonali, nadopuna sa 225 IU Menopura 2 dana, Suprefact, Brevactide, Crinone gel 1×1
    -dobili 2 blastice varijabilnog izgleda. Transfer 1 blastice u svježem ciklusu, beta=0
    4) 05/2018 1. FET: -Brevactide, Cyclogest 2×1 vag.
    -transfer druge blastice, beta=0
    5) 09/2018 2. IVF: -Elonva, Suprefact, Brevactide, Utrogestan 3×2 vag.
    -2 savršene blastice i 1 morula. Odlučili vratiti 2 blastice u svježem ciklusu. Nakon transfera prokrvarila 3. dan, beta naravno 0
    -nova spoznaja: suspstitucija vaginalnim progesteronom nije dovoljna, moram na i.m. injekcije, jedva ih nabavili
    6) 11/2018 2. FET: -progesteronske i.m. injekcije 100mg svaki drugi dan, svaki dan Cyclogest 1×1 vag.
    -vraćena 1 morula, prešla u blasticu var. izgleda prije transfera
    -37.dc (14 dana nakon tranfera) išla vaditi betu=18 IU/L, odmah idući dan išla ponoviti beta=12 IU/L - opet ćorak
    7) 12/2018 3. IVF: - dugi protokol radi potvrđene endometrioze u prethodna 2 aspirata: Decapeptyl CR 2 kom, Menopur, Brevactide, ...?
    -stimulacija u tijeku pa se javim kad vidimo što će biti...
    TO BE CONTINUED...

  5. #3405

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?

  6. #3406

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Bok cure, ide li netko kod Škvorca ovaj mjesec na IVF?
    Općenito cure koje ste imale IVF kod njega kakva su vam iskustva? Savjeti?
    Hvala...

  7. #3407

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Kakva su Vam iskustva na Ivf poliklinici?

  8. #3408

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Mi smo bili kod njega na ivf-u prije dvije godine i sa blagom stimulacijom dobili smo jednu jajnu stanicu. Oplodena i vracena treci dan i ja ostala trudna. 14.12.se rodila nasa curica.
    Sutra idemo ponovo tamo sa svim nalazima i nadam se da uskoro krecemo u postupak.
    Moj savjet ti je da slusas doktora, malo mirujes i budes pozitivna.
    Kad ti kreces? Sretno!!!

  9. #3409

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lenich hvala za info! Baš krasna priča!
    Petak mi je prva folikulomerija ovaj ciklus.
    Ovo će mi biti prvi IVF, biti će prirodni...

  10. #3410

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Lenich hvala za info! Baš krasna priča!0
    Petak mi je prva folikulomerija ovaj ciklus.
    Ovo će mi biti prvi IVF, biti će prirodni...
    Drzim fige! I ja krecem kroz 10-ak dana po jos jednog andela!

  11. #3411

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Sretno!!!
    I da se vidimo na ultrazvuku al trudne
    Hoće biti prirodni ili stimulirani IVF? To ideš preko uputnice ili plaćaš?

  12. #3412

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Preko uputnice i biti ce stimulirani. Kako to da ti ides na prirodni?

  13. #3413

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Prvi mi je ovo IVF, a kako smo sad ciklus prije imali AIH sa blagom stimulacijom dr preporučio da idemo sad prirodno, da se jajnici "odmore".
    Rekao mi je da on misli da su nam jako dobre šanse da uspije prirodni IVF?! Nisam baš sigurna,ali dobro...
    Ma ja sam odlučila da ću pustiti kaj dr kaže nek bude tako do sitm IVF-a, pa ako ne uspjemo ni sa stimuliranim onda ću mjenjat dr!

  14. #3414

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?
    Pozdrav

    Mi ćemo najvjerovatnije biti,naime,kod njih smo bili na pregledima i dogovorima,a budući da se suprugov nalaz dosta popravio,dogovor je da još koji mjesec pokušamo sami,pa ako se do kraja proljeća ništa ne dogodi,idemo u postupak.

  15. #3415

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?
    Pozdrav

    Mi ćemo najvjerovatnije biti,naime,kod njih smo bili na pregledima i dogovorima,a budući da se suprugov nalaz dosta popravio,dogovor je da još koji mjesec pokušamo sami,pa ako se do kraja proljeća ništa ne dogodi,idemo u postupak.

  16. #3416

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Pozdrav žene,evo me skros nova i prvi put u mpo,dakle prošli tjedan laparaskopskom dijsgnostikom utvrđeno je neprohodnost desnog jajovoda i lijevi propušta par kapi( modrila),dr.preporuča ivf.
    MM sve ok.kod me ostali nalazi uredni,sad imam tisuću pitanja di krenut,kod kojeg dr.što kako itd ...
    Hvala na svakom odg.od

  17. #3417
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Cure, samo da javim da mi je hzzo priznao putne naloga za odlazak na ivf kod Škvorca. Mi smo iz Zadra, nije bilo nikakvih problema s isplatom, samo su novci sjeli na račun.
    Tako da, cure koje ste kod privatnika preko HZZo-a (Škvorc i Betaplus), obavezno tražite da vam matični ginekolog izda putni nalog i nek Vam ga ispune u klinici. Imate na to puno pravo! Bez obzira što je možda neka druga državna klinika bliže mjestu stanovanja.
    Putni nalog vrijedi 30 dana od dana izdavanja, pa na to pazite. I za svaki postupak onda ide novi višekratni putni nalog (uz novu D1 uputnicu). Nisam to bila znala, pa mi je jedan krivo bio ispunjen za dva postupka - takav putni nalog onda ne vrijedi.

  18. #3418
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Jajks! Ja imam od 10. mjeseca pa sve do danas na istom putnom nalogu jer mi je ginekolog rekao da mi ne treba novi. U 10. mjesecu nisam mogla u postupak zbog ciste pa sam u 1. mjesecu imala kontrolu hormana i sad postupak. To znači da neću dobiti ništa, a bila sam 10 - tak puta u bolnici!?
    Posljednje uređivanje od Vaki : 08.03.2019. at 17:52

  19. #3419
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Vaki, ne znam. Meni je moja gin rekla da se svaki putni nalog vezuje na uputnicu i da vrijedi 30 dana. Možda bi bilo najbolje da kontaktiraš hzzo, pa ih pitaš. Ali moja preporuka ti je ili da pišeš mail hzzo-u, pa da ti napišu odgovor ili da zoveš direktno osobu koja će raditi obračun. Obično u područnim uredima samo 1 osoba radi te obračune, pa će ti dati info.

  20. #3420
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ja imam drugačije iskustvo sa putnim nalogom. Znala sam na istom putnom nalogu imati pečate od npr. ožujka do kraja godine i uvijek mi je bilo sve uredno isplaćeno. Jedino ne znam da li ima veze što mi je putni uvijek bio vezan uz D1 uputnicu. U svakom slučaju, kontaktiraj HZZO, oni bi trebali najbolje znati.

  21. #3421
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Budem nazvala, hvala!

  22. #3422

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Zna li netko da li su Beti+ produzili ugovor s hzzo-om za 2019?

  23. #3423
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hello, ima li vas koje ste u Cito poliklinici? (Split)

  24. #3424

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima, zanima me što točno piše u formularu koji se potpisuje kao dokaz da ste u izvanbračnoj zajednici kako bi mogli na potpomognutu oplodnju. Zna li netko?

  25. #3425

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Trebaju 3 izjave:

    1. Izjava o izvanbracnoj zajednici: radi ostvarivanja prava na medicinski potpomognutu oplodnju slobodnom voljom izjavljujemo da živimo u izvanbracnoj zajednici neudate žene i neoženjenog muškarca te da niti jedno od nas ne živi u drugoj izvanbracnoj zajednici u smislu zakona o med8cinskoj oplodnji.

    U zagrebu, datum
    Ime i prezime te oib za oboje

    2. Izjava o priznavanju očinstva: radi ostvarivanja prava na mpo slobodnom voljom izjavljujem da priznajem očinstvo djeteta koje će biti začeto u postupku mpo sa xyz, oib

    U zagrebu, datum
    Ime prezime i oib oca


    3. Izjava o pristanku na priznavanje očinsrva: radi ostvaricanja prava na mpo slobodnom voljom izjavljujem da pristajem na priznanje očinstva djeteta koje će biti začeto u postupku mpo sa xyz, oib

    U zagrebu
    Ime i prezime mame, oib

  26. #3426

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima, nova na forumu i trebam savjet..Da li ima netko da se je u postupku kod dr. Šimunića? Zanima me koliko je dobar njegov biolog, mislila sam da je Patrik Stanić i dalje kod njega ali sad sam skuzila da nije, već je Danko Dobec. Molim vas savjete i iskustva. Bili smo i u Mariboru na konzultacijama i dvoumimo se sada kamo. A jako see hvali i dr. Alebića kod Podobnika.

  27. #3427

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Ja ga uopće nisam dobila, jer je rekla dr. da nemam pravo jer mi je Rijeka bliža nego Zg i nisam ga dobila.

  28. #3428

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, ide li netko kod Škvorca ovaj mjesec na IVF?
    Općenito cure koje ste imale IVF kod njega kakva su vam iskustva? Savjeti?
    Hvala...
    Ja sam bila, 2x ali neuspješnopreko hzzo. Svi su jako jako ljubazni, ali da plaćam postupak ne bi išla tamo jer ima puno iskusnijih doktora od dr. Škvorca. On je ok ako ti je sve ok. I kod njega vecina ima isti protokol, što recimo nije ok.

  29. #3429

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Dugmić prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila, 2x ali neuspješnopreko hzzo. Svi su jako jako ljubazni, ali da plaćam postupak ne bi išla tamo jer ima puno iskusnijih doktora od dr. Škvorca. On je ok ako ti je sve ok. I kod njega vecina ima isti protokol, što recimo nije ok.
    U potpunosti se slažem.Ako je sve ok,isto će biti kao i u bolnicama.Nema puno posla,ako nema dijagnoze.Bila isto 2×, prebacila sam se u Petrovu

  30. #3430
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Dugmić prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, nova na forumu i trebam savjet..Da li ima netko da se je u postupku kod dr. Šimunića? Zanima me koliko je dobar njegov biolog, mislila sam da je Patrik Stanić i dalje kod njega ali sad sam skuzila da nije, već je Danko Dobec. Molim vas savjete i iskustva. Bili smo i u Mariboru na konzultacijama i dvoumimo se sada kamo. A jako see hvali i dr. Alebića kod Podobnika.
    Kod dr. Simunica ti je i Igor Matic ne samo Dobec. Ne znam koliko ti znaci da je kod njega i dr. Strelec iz Petrove. Ima i jos jedna dr al se ne mogu sjetiti imena. Okupio je tim oko sebe.

    Pa za dr. Alebica ne znam sto bi ti rekla i pitanje je uopce koliko se kod njih uopce godisnje napravi postupaka.

    A sto je s dr. Radoncicem i dr. Lucingerom? O njima nisi razmisljala!? Ja bi svakako otisla na konzultacije.
    Stanic je kod dr. Radoncica a Lana Krile kod dr. Lucingera.
    Sretno
    Posljednje uređivanje od sara79 : 10.10.2019. at 17:30

  31. #3431

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?
    Hej idem, ja, tj bila sam, za 1x neuspješni ICSI. a TI?

  32. #3432

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?
    Hej idem, ja, tj bila sam, za 1x neuspješni ICSI. a TI?

  33. #3433

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Shila229 ja sam za sad kod njih imala 3 transfera. Nije doslo do trudnoce.
    Iza sebe imam vec 20+ postupaka i zadovoljna sam sa njihovim pristupom. Koliko ja vidim imaju stvarno dosta pacijenata za mali tim ljudi ,a vidim i dosta njihovih trudnica.

  34. #3434

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Shila229 ja sam za sad kod njih imala 3 transfera. Nije doslo do trudnoce.
    Iza sebe imam vec 20+ postupaka i zadovoljna sam sa njihovim pristupom. Koliko ja vidim imaju stvarno dosta pacijenata za mali tim ljudi ,a vidim i dosta njihovih trudnica.
    Ma i ja sam zadovoljna pristupom i svime, doktor je stručan a i sestra jako ljubazna. A oni daju sve od sebe , a nitko nam ništa nažalost ne može garantirati. A jel sad ideš Postupak kod njih? Htjela sam ti poslati private poruku ali ne znam gdje se šalje

  35. #3435

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Mislim da moras imati 5 postova da mozes slati privatne poruke. Ne mogu ni ja tebi poslati prije toga. Ja sam ti i sada tamo u postupku. Idem sutra opet gore.

  36. #3436

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da moras imati 5 postova da mozes slati privatne poruke. Ne mogu ni ja tebi poslati prije toga. Ja sam ti i sada tamo u postupku. Idem sutra opet gore.
    I ja isto bila danas na folikulometriji...

  37. #3437

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    I ja isto idem u ovom ciklusu, bila jučer i idem sutra opet na folikulimetriju...

  38. #3438

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    [QUOTE=dreamgirl;3130518]Shila229 ja sam za sad kod njih imala 3 transfera. Nije doslo do trudnoce.
    Iza sebe imam vec 20+ postupaka i zadovoljna sam sa njihovim pristupom. Koliko ja vidim imaju stvarno dosta pacijenata za mali tim ljudi ,a vidim i dosta njihovih trudnica.[/QUOTE

    Dreamgirl, kako je proslo kod tebe sve ? Si bila na punkciji i embriotransferu?

  39. #3439

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Mi ovaj put nismo dosli do embriotransfera. Sad cekam mengu za dalje.
    Kakva je situacija kod tebe? Nadam se bolja

  40. #3440

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ovaj put nismo dosli do embriotransfera. Sad cekam mengu za dalje.
    Kakva je situacija kod tebe? Nadam se bolja
    A ja imam u subotu embriotransfer. Ovaj put smo dobili uz stimulaciju 2 js. Jedna se razvila pa će je transferirat. Makar prošli put sam dobila 7 js i od tog se 2 razvile nakon 24 sata. 1 su vratili, jednu ostavili i nije došla do 5. Dana. A ni ova u meni nije opstala... tako da nemam pojma uopće do čeg to ovisi. A kaj vas muci. Nas los spermiogram i moji niski hormoni... sad mi je ovo 2 x u 2 mj da idem na stimulaciju tako ako ovaj ne uspije mislima ću Morat malo čekati . Ne znam bas da može se hrpu stimulacija za redom...

  41. #3441

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Shila229 sretno ti. Kod nas muz ok, kod mene nizak AMH.
    Mi vrtimo najvise prirodnjake. Nema potrebe za pauzama. Nadam se uloviti jednu dobro stanicu.

  42. #3442

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj shila229 prvotno napisa Vidi poruku
    sad mi je ovo 2 x u 2 mj da idem na stimulaciju tako ako ovaj ne uspije mislima ću Morat malo čekati . Ne znam bas da može se hrpu stimulacija za redom...
    isla si dva mjeseca za redom na stimulaciju?
    kakva ti je stimulacija?
    meni je receno jedan ciklus pauza (blaga stimulacija)
    Posljednje uređivanje od mejan : 09.11.2019. at 22:06

  43. #3443

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Shila229 sretno ti. Kod nas muz ok, kod mene nizak AMH.
    Mi vrtimo najvise prirodnjake. Nema potrebe za pauzama. Nadam se uloviti jednu dobro stanicu.
    Hvala ti. I ja tebi držim fige❤️

  44. #3444

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Cure koje ste kod Podobnika, da li je moguce ici na folikulimetrije popodne?

  45. #3445

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj mejan prvotno napisa Vidi poruku
    isla si dva mjeseca za redom na stimulaciju?
    kakva ti je stimulacija?
    meni je receno jedan ciklus pauza (blaga stimulacija)

    Išla sam 1x na stimulaciju i čak smo dobili 7 stanica, ali su se 5 oplodile, 1 su vratili , ostale nisu preživjele do 6. Dana. Beta mi bila negativna. Kao preporučuju odmah iza stimuliranog ići, zato šta još mjesec dana kao hormoni i stimulacija djeluju. Išao mi je u početku s blazom ( drugi ciklus) ali nisu bas narasle stanice, pa je malo podebljao... ja se zapravo osjećala dobro i sad i prošli mjesec od hormona. S tim da sam sad dobila samo 2 js, nevezano za stimulaciju. Mislim ako mi bud negativna Beta i ovaj put da ću morati raditi pauzu. A kod kojeg si doktora ?
    Mislim da sam sad dobila jedno 20 tak Menopura ...i 2 završne inekcije zadnja 2 dana prije štoperice, ne mogu se sjetiti kako se zovu

  46. #3446

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste kod Podobnika, da li je moguce ici na folikulimetrije popodne?

    Mislim da ti oni ne rade popodne... ja sam morala ujutro

  47. #3447

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj shila229 prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam 1x na stimulaciju i čak smo dobili 7 stanica, ali su se 5 oplodile, 1 su vratili , ostale nisu preživjele do 6. Dana. Beta mi bila negativna. Kao preporučuju odmah iza stimuliranog ići, zato šta još mjesec dana kao hormoni i stimulacija djeluju. Išao mi je u početku s blazom ( drugi ciklus) ali nisu bas narasle stanice, pa je malo podebljao... ja se zapravo osjećala dobro i sad i prošli mjesec od hormona. S tim da sam sad dobila samo 2 js, nevezano za stimulaciju. Mislim ako mi bud negativna Beta i ovaj put da ću morati raditi pauzu. A kod kojeg si doktora ?
    Mislim da sam sad dobila jedno 20 tak Menopura ...i 2 završne inekcije zadnja 2 dana prije štoperice, ne mogu se sjetiti kako se zovu
    ja sam u Cita (Split). imala sam blagu stimulaciju ali je isto preporuka kao jedan mjesec pauze iako drzavne bolnice preporucuju 4-6mj pauze.
    kod koga si ti?

  48. #3448

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima li koja da ide kod Podobnika sada u postupak?
    Mi smo trenutno isto tamo u postupku.

  49. #3449

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Lipa02 jeste vi vec prije imali koji postupak? Na kojem koraku ste sada?

  50. #3450

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Lipa02 jeste vi vec prije imali koji postupak? Na kojem koraku ste sada?

    Nismo, ovo je prvi put općenito, puna stimulacija, ivf, čekamo transfer.
    Usput, cure, kako ste se ponašale nakon transfera, aktivnosti, posao itd i kakve su obično preporuke?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •