Stranica 57 od 71 PrviPrvi ... 747555657585967 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2801
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Kako li je lijepo ovo čitati!
    Jesi ti odlučila koliko će ih bit vraćeno?
    Ja sam dosta newbie u postupcima. Nedavno naučila što je FET a danas ću što je ET.
    I meni je ovo prvi mpo postupak. Prvi pa ICSI jer sam u ove vode tek u 40-oj uplovila. Isto tako sam prvih tjedana na forumu stalno googlala skracenice.

    Da, muz i ja smo odlucili da mi danas vrate 2, ali tek nakon smo vidjeli sliku i nakon sto nam je doktorica objasnila.
    Nakon punkcije smo nas dvoje pricali kako bi bilo najbolje i zakljucili da ne mozemo pravit racun bez krcmara dok ne znamo ni kako se razvijaju ni koliko cemo ih uopce jos i zateci na dan ET. Kad bi sve bilo idealno, mi bismo ih vracali jedan po jedan, da svakom damo vlastitu sansu, jer su viseplodne trudnoce rizicnije, cesce zavsavaju spontanim pobacajima.
    Od ova dva koja smo vratili, jedan je najbolji od svih 5, a drugi je isto osmostanicni, ali manje pravilan. Doktorica je rekla da se ako ga ostavimo u kulturi, vjerojatno nece nastavit dijelit do 5-og dana, a kod mene mozda ipak uspije.
    Objasnila nam je da je svim zamecima bolje u maternici nego u kulturi i da se stadij blastociste za ET ceka samo kad je vise kvalitetnih zametaka. Ovi nasi, veli ona, nisu najbolji kvalitet, ali su dovoljno dobri da bi mogli uspjeti. Zato smo radili ET danas, a ne prekosutra, da se ne bi nedaj Boze dotad prestali razvijat u kulturi.
    Ja sam skinula sa Wikipedie sliku jednog osmostanicnog embrija, da bas vidim kako izgleda taj koji ima najbolji kvalitet i mozda jesam pristrasna, ali meni jedan od ova dva vracena i ovaj koji ostaje da se razvije do blastociste izgledaju dosta slicni onom wikipedijskom. A valjda su svakoj majci njena djeca lijepa pa makar bila i osmostanicne mrve.
    Inace, slika svih pet je na otpusnici i malo malo pa ih gledam sva raznjezena.

  2. #2802
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj MachuPicchu77 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skinula sa Wikipedie sliku jednog osmostanicnog embrija, da bas vidim kako izgleda taj koji ima najbolji kvalitet i mozda jesam pristrasna, ali meni jedan od ova dva vracena i ovaj koji ostaje da se razvije do blastociste izgledaju dosta slicni onom wikipedijskom. A valjda su svakoj majci njena djeca lijepa pa makar bila i osmostanicne mrve.
    Inace, slika svih pet je na otpusnici i malo malo pa ih gledam sva raznjezena.
    Morala sam ovo izdvojiti!

  3. #2803

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj MachuPicchu77 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Bingibing, dobro je proslo.
    Vracena su mi 2 osmostanicna, a jos imamo jedan u produzenoj kulturi, nadamo se da ce se razviti do blastociste.
    I ja tebi zelim svu srecu!
    Hvala ti na ovim referentnim vrijednostima za DHEA. Za koju je to dobnu skupinu, pise li od koje do koje godine starosti?
    Ne pišu godine, pišu samo vrijednosti.
    Navijamo za dva osmostanična da uspiju <3 ET je svečani trenutak

  4. #2804

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Machu,
    i ja sam dok smo cekali betu svakih toliko virkala u sliku embrija (poslikala sam si da imam na mobu). Zelim ti svu srecu do kraja!!

    Sarasvati - ET - embriotransfer
    Postoji jos i SET - single ET.

  5. #2805
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Divno, Machu!
    Pridruži nam se na temi Nakon transfera da milasova i ja ne budemo same u odbrojavanju
    Meni je prvi tjedan do bete prošao u zen euforiji.

  6. #2806
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Sara, Bingi i Bube, thanx & kisses!
    Hihihi, imam ih i ja i na mobu.
    Munki, my dear, eto me tamo!

  7. #2807
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati - ET - embriotransfer
    Moja zvijezdo vodiljo!

  8. #2808

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Cure, ide li tko (ili zna nekoga da ide) u punu stimulaciju u Beto ali preko HZZO? Ili je to odmah popunjeno?

  9. #2809
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ide li tko (ili zna nekoga da ide) u punu stimulaciju u Beto ali preko HZZO? Ili je to odmah popunjeno?
    Ja sam upravo bila u punoj stimulaciji u Beti +, ali privatno, ne preko HZZO. Sigurno ce ti se javiti cure koje to znaju, mislim da ih ima u ovoj grupi.
    Sretno!

  10. #2810

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ide li tko (ili zna nekoga da ide) u punu stimulaciju u Beto ali preko HZZO? Ili je to odmah popunjeno?
    Bilo popunjeno početkom 8.mjeseca. Bar su meni tako rekli... November imaš inbox.

  11. #2811

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    I mislila sam da je popunjeno. Iako ne bih tamo jer unatoč što je preko HZZO se plaća i smrzavanje i FET, tako da je Škvorc za punu stimulaciju ipak bolja opcija za one koji idu preko HZZO.

  12. #2812
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    MachuPicchu77 hvala na odgovoru i sretno !

  13. #2813

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    ja bih trebala krenuti kod Škvorca početkom 10 mj (sad se skupljaju svi nalazi)... Preko hzzo-a,što se dodatno plaća nemam pojma jer mi je glava u oblacima...

  14. #2814
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Placas konzultacije, kontrolni UZV i anesteziju prilikom punkcije, ako se odlučiš za "spavanac".

  15. #2815
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Hope, i ja sam u istom procesu, jedino na konzultacije idem krajem devetog.

  16. #2816

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Bila sam već na konzultacijama,sada sam obavila većinu nalaza.Sutra Petrova i Vv... Čekam nalaze pape krajem mjeseca iza ove M , ako sve bude ok čeka se druga M u 10 mj. i krećemo...Ali nisam vodila rč o anesteziji,ako bude mrzlica i tako... Ali ništa nije problem da bi se došlo do cilja... Sigurna sam da sam u dobrim rukama,tako da bit će šta bude... Zbunjena sam ostala na konzultacijama- došli 31.8 samo kao na razgovor,a iz razgovora jedino što sam zapamtila je i tako u 10 mj idemo po BEBU... Dakle u tom trenu da mi je netko rekao da sam dobila na lotu ni to ne bih zapamtila...

  17. #2817

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Cure ja imam sada jedno pitanje? Znači vezano za uzv koji se radi prije samoga postupka... Sada sam čekala prvu M i vadim sutra hormone i to je to...Naravno čeka se da napravim papu krajem 9 mj radi beštija da se dobije zeleno svjetlo...E sad me zanima (jer stvarno tek sada shvaćam koliko sam se izgubila na konzultacijama od uzbuđenja) ako je on rekao u 10 mj. postupak da li taj zadnji ultrazvuk radim na ovoj M ili na sljedećoj? Da ne bih propustila bezveze ...a sigurno Vi to većina znate...

  18. #2818
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    MachuPicchu77 hvala na odgovoru i sretno !
    Isabel, nema na cemu, drago mi je ako sam ti mogla prenijeti sta korisno. Jesi li isla na konzultacije? Kako je proslo?

  19. #2819

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Evo ja se javljam da sam obavila konzutacije kod dr.Škvorca i mogu reći da je bilo vrlo korektno. Doktor je vrlo temeljit, ljubazan, šaljiv i sve objasni. Krećemo krajem listopada u punu stimulaciju.

  20. #2820
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj bingibing prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja se javljam da sam obavila konzutacije kod dr.Škvorca i mogu reći da je bilo vrlo korektno. Doktor je vrlo temeljit, ljubazan, šaljiv i sve objasni. Krećemo krajem listopada u punu stimulaciju.
    Odlicno! Sretno!
    A jesi ga pitala nesto za vitamine. DHEA i sl.?

  21. #2821
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Cure, i mi smo bili na konzulatacijama jučer.
    Oduševljeni smo s doktorom, bome smo preko sat vremena bili tamo jer ja imam dugačku MPO povijest pa dok smo sve pogledali, prošli, zapisali... To je trajalo . Neki su mi nalazi koje sam donijela friški pa ne moramo raditi sve. Ono što nam je sad prvi korak su isprovocirati meni M jer ju nemam od 2.mj pa onda na CB, hormone i hormone štitnjače te napraviti spermiogram pa onda sa svim time k njemu. Tada radimo UZV i dogovaramo se za postupak. Rekao je sa DHEA zanemarim jer sam PCOS.

    Vrlo sam zaovoljna s njime, jako nam se svidio jučer, malo sam strahovala jer meni nema do mog voljenog dr.R no ugodno sam se iznenadila.

    Sad me samo zanima, nisam ga se sjetila pitati da li oni sad svu moju anamnezu i "slučaj" šalju na odobrenje na HZZO pa kad mi oni odobre postupak krećemo ili kako to sad ide s time?

  22. #2822

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj MachuPicchu77 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno! Sretno!
    A jesi ga pitala nesto za vitamine. DHEA i sl.?
    Nisam pitala, nisam se sjetila baš...
    Mislim da ne postoje nikakva odobrenja HZZO, meni je rekao da krećemo krajem 10 i da trebamo ponijeti dokumente i to je to. Nije trebalo odobrenje ni kad sam bila u Beti.

  23. #2823
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Isabel sretno

  24. #2824
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja imam sada jedno pitanje? Znači vezano za uzv koji se radi prije samoga postupka... Sada sam čekala prvu M i vadim sutra hormone i to je to...Naravno čeka se da napravim papu krajem 9 mj radi beštija da se dobije zeleno svjetlo...E sad me zanima (jer stvarno tek sada shvaćam koliko sam se izgubila na konzultacijama od uzbuđenja) ako je on rekao u 10 mj. postupak da li taj zadnji ultrazvuk radim na ovoj M ili na sljedećoj? Da ne bih propustila bezveze ...a sigurno Vi to većina znate...
    "Nulti UZV" se moze raditi ili dan dva prije menstruacije s kojom.se ide u postupak ili 1. ili 2. dc, ovisno od protokola, tj.nacina stimulacije. To dr.procijeni i zakaze taj nulti UZV gdje pogleda ima li neka cista na jajnicima koja bi mogla "pojesti stimulaciju".
    Meni je tek privi postupak, ali tako su mi objasnili i ja sam nulti UZV imala dva dana prije ocekivane menstruacije.Da sam na tvom.mjestu, zvala bih i pitala.

  25. #2825

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Pošto sam iz Smb otišla sam jučer tamo,sestre su odlične( već dugi niz godina obavljam sve tamo) ,pa su mi lijepo sve objasnile...

  26. #2826
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Cure, mi se pripremamo nakon dužeg staža na VV-u i jednog djeteta iz MPO na prelazak u Betaplus. Navršila sam 42 godine i ovaj mjesec su nam vratili zadnjeg smzlica, ali postupak nije bio uspješan...jutros pisnula test. Sad prikupljam podatke što nam sve treba za odlazak privatno u Betaplus. Da li netko zna da li kod njih vrijede cervikalni brisevi iz 1 mjeseca ove godine? Znam da na VV-u c.b. vrijede godinu dana. Također ako idem privatno i navršila sam 42 godine, pretpostavljam da markere i hormone ne mogu vaditi preko HZZO-a. Jel mi možete reći gdje ste ih vadili i koliko ste platili potrebne nalaze?

  27. #2827

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Markere smo mi vadili u Petrovoj 3 i platili skoro 1000 kn..

  28. #2828
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Markere smo mi vadili u Petrovoj 3 i platili skoro 1000 kn..
    Hvala, milasova8. Za vas oboje 1000kn ili po osobi?

  29. #2829
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Markere smo mi vadili u Petrovoj 3 i platili skoro 1000 kn..
    Milasova zasto ste plaćali markere?
    Mi idemo privatno u postupak, a nismo platili markere, isli smo oboje na uputnicu

  30. #2830

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Samo je suprug placao buduci da nema nase zdravstveno..
    1000 kn po osobi

  31. #2831
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo je suprug placao buduci da nema nase zdravstveno..
    1000 kn po osobi
    Ufff, to zbilja puno ispada onda.... za sve nalaze prije nego i uđemo u postupak morat ću platiti bar 4-5000kn, ako ću morati i cervikalne briseve ponovno raditi. Pitat cu svoju ginicu ali nekako sumnjam da će mi dati uputnice, a suprug od svog doktora sigurno neće moći dobiti, jer se svaki put nateže s njih i mora imati sve napismeno od MPO doktora.

  32. #2832
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sorry sto upadam, nemam skustva s privatnicima, ali ako cete ici na konzultacije, pisat ce vam da trebate izvaditi markere? Nije li to dovoljno da tvom suprugu njegov lijecnik izda uputnicu za njih?

  33. #2833
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Sorry sto upadam, nemam skustva s privatnicima, ali ako cete ici na konzultacije, pisat ce vam da trebate izvaditi markere? Nije li to dovoljno da tvom suprugu njegov lijecnik izda uputnicu za njih?
    Probat ćemo tražiti, ali njegov doktor je bas zeznut. Jedva je dobivao uputnice kad smo išli na MPO preko HZZO-a a sad kad budemo išli privatno sigurna sam da neće dati. Mislim da sam negdje ovdje na forumu i pročitala da je netko dobio očitovanje od HZZO-a da se pretrage ne mogu obavljati na njihov račun ako se ide privatno u postupak. Stvar je i u tome da sam htjela prikupiti što više nalaza prije nego odemo na konzultacije u Betaplus jer mi je svaki mjesec važan.

  34. #2834
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Anci272 prvotno napisa Vidi poruku
    Probat ćemo tražiti, ali njegov doktor je bas zeznut. Jedva je dobivao uputnice kad smo išli na MPO preko HZZO-a a sad kad budemo išli privatno sigurna sam da neće dati. Mislim da sam negdje ovdje na forumu i pročitala da je netko dobio očitovanje od HZZO-a da se pretrage ne mogu obavljati na njihov račun ako se ide privatno u postupak. Stvar je i u tome da sam htjela prikupiti što više nalaza prije nego odemo na konzultacije u Betaplus jer mi je svaki mjesec važan.
    Mislim da to nije tocno, ja sam do sada tri puta vadila sve nalaze preko HZZO-a a uvijek sam isla privatno u postupak.
    Sad sam samo predala soc ginekologu popis pretraga koje mi je dr. R dao i nije bilo nikakvih problema. Suprug je isto dobio sve uputnice koje je trazio.

  35. #2835
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Bluebella bilo bi super da je tako. U svakom slučaju probat ćemo tražiti.
    Sad ne mogu naći ali sigurna sam da sam prije pola godine, godinu pročitala tu negdje na forumu, možda baš i na ovoj temi da je netko dobio odgovor od HZZO-a da se uputnice za preglede i lijekovi kao npr. utrogestani ne mogu dobiti na račun HZZO-a ako idete privatno u postupak.

  36. #2836

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Ja isto tako idem privatno,i sve što obavljam od nalaza ide preko hzzo-a(od primarng ginekologa).. Na temelju papira od klinike kod koje se ide imaš potkrijepljeno da trebaš izvaditi te nalaze... Tako da je apsurdno da ti odbiju dati uputnice. A suprug dobiva od liječnika opće prakse koji MORA izdati uputnice( i ima opravdan razlog).Dakle ne dajte se... Sam postupak je jrdno,a nalazi drugo..

  37. #2837
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Anci272 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvar je i u tome da sam htjela prikupiti što više nalaza prije nego odemo na konzultacije u Betaplus jer mi je svaki mjesec važan.
    Nalaz markera je gotov za tjedan dana, a nema narucivanja.

  38. #2838
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Mislim da je to vise do doktora i sestre. Plaćam svaki mjesec iz svoje place HZZO, najbolje jos da ne mogu markere i hormone izvaditi.
    Tražite drugog doktora, ako nekome treba moj je stvarno ok (mogu poslati ime na po) i sestra je susretljiva i ima razumijevanja.

  39. #2839
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Cure hvala na odgovorima! Ja sam se već priredila da ćemo morati sve to platiti, tako da je lijepo čuti da se ne mora. Onda ćemo prvo dogovoriti konzultacije da dobijemo popis potrebnih nalaza.

  40. #2840
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sretno!

  41. #2841
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno!
    Hvala!

  42. #2842
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Upravo mi stiglo pismo da nemamo smrznutih embrija i to me baš rastužilo...
    Sad se samo mogu nadati da će beta pravilno rasti i da će sve biti ok.

  43. #2843

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Držimo fige...

  44. #2844
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Munkice, nikako drugacije ni ne trebas misliti!

  45. #2845
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Tnx, cure.
    Samo sam odjednom iz sreće zalutala u paniku. Skoro sam otrčala svojoj doktorici opće prakse da izvadim betu, ali budući da ne znam kolika je bila u subotu ta mi brojka ionako ne bi ništa značila.
    Bila sam skroz ok do sada i uopće ne znam otkuda odjednom tolika nesigurnost. Valjda su se nakupile emocije od cijelog mjeseca.
    Čini mi se da će vrijeme do sljedeće bete trajati beskrajno dugo.

  46. #2846
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo mi stiglo pismo da nemamo smrznutih embrija i to me baš rastužilo...
    Sad se samo mogu nadati da će beta pravilno rasti i da će sve biti ok.
    Znam tocno kako se osjecas. Ja sam plakala kad sam dobila email od embriologice da su mi se prestali razvijat embriji u produzenoj kulturi i prema tome nisu za kriopohranu. Jos je u privitku bila i slika pa sam ih tako gledala i plakala.
    Nekako bi mi bilo lakse ostati pozitivna da znam da imamo i jedan smrzlic, ovako sam cijelo vrijeme pod strahom da se mozda i ovi kod mene vise ne razvijaju i jedva izdrzavam cekanje testa i bete. Tjesim se samo da oni ipak imaju vecu sansu kod mene nego u labu.
    A ti si u jos boljoj situaciji, jer znas da ti je test pozitivan i beta dobra. Samo hrabro i pozitivno dalje. Imas malog borca koji ce se dobro ukopati. Saljem ti dobre vibre ~~~~~~~~~

  47. #2847
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala ti, draga!

  48. #2848

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Nakon neuspjelog IVF postupka u Petrovoj,narucila sam se na konzultacije u pol.Skvorc 24.10.
    Jel postoji neka posebna procedura kada se prebacujes u drugu kliniku ili?
    Moram li objasnjavati kome u petrovoj da idem dalje ili ne moram nista?
    Zapravo u Petrovoj me razocaralo to sta sam od 8js imala cak 5 nezrelih..uzasna statistika..
    I to je zapravo jedini i po meni dovoljan razlog da idem drugdje..

  49. #2849

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon neuspjelog IVF postupka u Petrovoj,narucila sam se na konzultacije u pol.Skvorc 24.10.
    Jel postoji neka posebna procedura kada se prebacujes u drugu kliniku ili?
    Moram li objasnjavati kome u petrovoj da idem dalje ili ne moram nista?
    Zapravo u Petrovoj me razocaralo to sta sam od 8js imala cak 5 nezrelih..uzasna statistika..
    I to je zapravo jedini i po meni dovoljan razlog da idem drugdje..
    Ja nisam nikome ništa objašnjavala kad sam prelazila...i prvi i drugi puta...bitno da imaš sve papire iz te klinike da daš dr. Š.
    Inače, jel termin kod Škvorca tako daleko jer mu je gužva ili si ti baš htjela taj?

  50. #2850

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    On radi UZV od 8 do 12 dc ,buduci da mi je sada 2dc nema slobodno u ovom mjesecu zato tek u 10 mj.
    Ali ionako moram imati pauzu par mjeseci jer sam sada u kolovozu bila u stimuliranom..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •