Stranica 70 od 70 PrviPrvi ... 2060686970
Pokazuje rezultate 3,451 do 3,458 od 3458

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Citiraj lipa02 prvotno napisa Vidi poruku
    Nismo, ovo je prvi put općenito, puna stimulacija, ivf, čekamo transfer.
    Usput, cure, kako ste se ponašale nakon transfera, aktivnosti, posao itd i kakve su obično preporuke?
    To ce ti sve reci Davor. Biolog. Veli da nema naprezanja, saginjanja, moze lagane setnje. Paracetamol ako bas dobijemo temperaturu. Ja sam nakon 1. Transfera bila doma 2 dana na GO, ostalo sam normalno isla na posao( uredski) . Doma sam nekako vise odmarala i lagano setala . Nisam sad lezala . Nepotrebno je. Mozes dobiti bolovanje za cekanje bete, ali cak mislim.da je lezanje doma za psihu losije. Cak i poslije ET nismo lezale, odmah se dignule. Samo se ne smijes naprezati... ja sam ostala prva dva dana doma jel su me malo bolili jos jajnici od punkcije

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste kod Podobnika, da li je moguce ici na folikulimetrije popodne?
    Ja sam uvijek išla ujutro,mislim da mi je rečeno da se može negdje do cca 11 sati doći...

dreamgirl i shila229 hvala vam cure

Ok,znači nakon transfera kakvo takvo mirovanje,pa ćemo vidjeti...nekako sam si posložila u glavi da nemam prevelika očekivanja budući da je prvi put.
    Zanima me još da li ste se vi sa biologom čuli samo jednom između punkcije i transfera ili više puta?
    Da li se nakon transfera dobivaju još neke injekcije ili smo s tim gotovi nakon punkcije?

Hvala

Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Lipa02 kada ides na transfer? Sto kaze biolog?
    On se javi najcesce dan nakon punkcije i kaze kad je transfer i kakva je situacija. Onda po dogovoru jos koji put.
    Kod mene sve normalno nakon ET osim naprezanja. Ja nisam dobila nikakve injekcije nakom ET. Da li nekom daju ne znam. Inace sam znala nekada dobiti
    Brevactid kod dr. Lucingera i u Betaplus injekcije progesterona Proluton.

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Lipa02 kada ides na transfer? Sto kaze biolog?
    Za dva dana.Čuli smo se jednom,dan nakon punkcije i to je to,javio je koliko se oplodilo i kada je transfer,valjda je onda to to.Razmišljam da bi me valjda netko zvao da nešto nije u redu tj da se nešto prestalo razvijati ili šta god...
    Možda glupo pitanje,kako izgleda taj transfer,da li boli?Shvatila sam jedino da je brzo gotovo sve skupa.

U kojoj si ti fazi,nisam uspjela pohvatati?

Svim curkama želim sreću,naravno

Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Ma ne brini, sigurno bi se javili da nesto nije u redu. Svi smo napeti i stalno u nekom iscekivanju i to je normalno
    Transfer je gotov brzo i trebao bi biti bezbolan. Sve skupa par minuta. Oni sad prakticiraju da se ne lezi nakon ET.
    Sretno!
    Ako bude sve ok ja cu u prirodnjak ovaj ciklus.

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne brini, sigurno bi se javili da nesto nije u redu. Svi smo napeti i stalno u nekom iscekivanju i to je normalno
    Transfer je gotov brzo i trebao bi biti bezbolan. Sve skupa par minuta. Oni sad prakticiraju da se ne lezi nakon ET.
    Sretno!
    Ako bude sve ok ja cu u prirodnjak ovaj ciklus.
    Hvala ti puno,baš je nekako utješno kad ti netko tko je to prošao malo podrobnije objasni
    Vidjet ćemo...kako bude,bude...nekako zaista sumnjam da bilo kome to uspije iz prvog pokušaja,zvuči previše nerealno...
    Tebi držim fige da sve bude skroz ok i da uspije!

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

lipa02 sretno!!! (ima parova kojima je uspjelo iz prve pa zasto ne bi i tebi )
    ja sam nakon ET odmah iduci dan isla raditi iako mislim da ne bi skodilo da sam ostala par dana doma. rekli su mi da ako se primi, primi. jedino su mi rekli da se ne smijem kupati (kupati u kadi ali tusiranje normalno smijes) i da nema nekog velikog naprezanja tipa trcanje i slicno. doduse, prvih par dana se nisam nesto saginjala jer sam osjecala napuhanost ali nakon 4-5 dana jesam. nisu mi rekli da ne smijem.
    transfer ne boli nista. barem ne bi trebao. mene su ostavili na lezim nekih 20 min u sali i onda me prebacili u sobu na cca. dva sata. dobila injekciju i doma. (ja nisam kod Podobnika pa ne znam koliko se lezi kod njih)
    Posljednje uređivanje od mejan : 11.11.2019. at 17:10

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

mejan Hvala puno

Stranica 70 od 70 PrviPrvi ... 2060686970

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •