Stranica 58 od 71 PrviPrvi ... 848565758596068 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,851 do 2,900 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2851
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Milasova, zao mi je za negativnu betu, pratila sam na drugoj temi.

    Bingbing, ja sam zvala dr. Š 5.9. i dobila termin 22.9. Rekla jedna im je gužva. Tad su nam konzultacije, meni je to skroz bzvz dan ciklusa.

  2. #2852
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Drage cure,

    Evo mojih prettraga koje trebamo naprviti prije UZV-a. Molim vas pomoć jer ne znam otkud krenuti .

    Trebam napraviti:
    - ft4 i TSH - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - 3-5 dc estradiol, FSH, LH, prolaktin, anti Mullerov hormon - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - cervikalni brisevi - to pretpostavljam radim kod soc.gin.
    - KG i Rh faktor i antiglobulinski test,TPHA, markeri hepatitisa A, B, C i HIV - - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - spermiogram sa bakt. ejakulatom - to dragi traži kod svoje dr. opće prakse i kuda da ide onda?

    Puno hvala

  3. #2853

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Isabel,hormone TSH ft4 kao i spolne mozes vaditi u vinogradskoj beu narudzbe samo sa uputnicom.
    Markere za sp.bolesti i krvnu grupu vadis u Petrovoj 3 isto bez narudbe..
    Briseve sam ja privatno jer moja soc.gin.mi nije htjela napraviti i cekala bi nalaz pape 8 tjedana pa sam odustala..
    Spermiogram smo isto privatno ..

  4. #2854
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Spermiogram može ići samo privatno? Nema više u bolnicama?

  5. #2855
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Može se raditi spermiogram u bolnicama. U Zagrebu radi Petrova, Vuk Vrhovac i Sveti Duh.

    Privatno je cijena oko 500 kn.

  6. #2856

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Moze se raditi u bolnicama,navodno u Petrovoj trenutno ne mogu napraviti nalaz jer im nesto fali..prijateljica mi je bola o nije mi znala reci sta im tocno nedostaje..

    Privatno smo platili 500 kn..
    Ali nama je jednostavnije jer uzorak mozes donjet od doma..

  7. #2857
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,

    Evo mojih prettraga koje trebamo naprviti prije UZV-a. Molim vas pomoć jer ne znam otkud krenuti .

    Trebam napraviti:
    - ft4 i TSH - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - 3-5 dc estradiol, FSH, LH, prolaktin, anti Mullerov hormon - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - cervikalni brisevi - to pretpostavljam radim kod soc.gin.
    - KG i Rh faktor i antiglobulinski test,TPHA, markeri hepatitisa A, B, C i HIV - - to tražim uputnicu kod soc. gin pa odem gdje?
    - spermiogram sa bakt. ejakulatom - to dragi traži kod svoje dr. opće prakse i kuda da ide onda?

    Puno hvala
    Preporuke za Vinogradsku! Bas sam danas tamo bila. Samo mora ti ginekolog obavezno staviti na uputnicu da vadiš ft4 radi postupka, u suprotnom se moraš posebno za njega naručiti, pogotovo ako ti je TSH unutar referentnih vrijednosti.
    Ostaviš im mejl i isti dan dobiješ nalaz.

    Brisevi kod soc.gin. Ja idem privatno ginekologu, ali svjedeno mi je soc.gin htio napisati (oko 1000kn koštaju)

    Spermiogram je partner obavio na SD. Petrova nema trenutno brojač. Sto prije nek se naruči, mogao bi cekati 2-3mj.

  8. #2858
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hej curke, mi smo u petak išli po sve upitnice pa ćemo ovaj tjedan skupa obaviti Petrovu. Za hematologa sam poslala mail za termin u Vinogradskog, za spermiogram sad moram zvati, nadam se da nećemo čekati dva mjeseca jer ćemo inaće morati privatno...
    Danas krećem sa Duphastonom 10 dana i onda kad dobijem M idem na hormone, CB ću napraviti kod socijelne ali nakon M.

    Ja računam da ćemo krajem 10 mj. biti opet kod dr. Š sa svim nalazima i vidjeti onda što dalje.


  9. #2859
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam bila kod dr. Š u petak i zadovoljna sam!
    Dobila sam (ipak) Eutyrox jer kaže da mi štitnjača previše oscilira. Sad ga pijem tri tjedna, onda krv. U to isto vrijeme još obavimo Petrovu (markere, sifilis, urinokulturu), a sutra idem na briseve. I mislim da onda imamo sve. Deseti mjesec se bavimo time i sljedeći ciklus, ako je ovo sve ok, možemo početi...
    Rekao mi je da se javim sad 1dc i dogovorim uzv. Znam da naplati uzv. Hoće li i ovaj i onaj u mjesecu kad bude postupak?

    Isabel, nadam se da ćete dobiti ranije termin, iako bi to bilo pravo čudo!

  10. #2860

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    ja sam išla 8dc , taj UZV sam platila... U postupak idem početkom 10 ...znači trebam doći 5 dana prije menstruacije u kojoj se radi postupak da se napravi kontrolni uzv...

  11. #2861
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    ...i taj isto platimo? Meni je negdje u glavi informacija da samo jedan uzv plaćamo.

  12. #2862

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Samo taj se placa 250 kn

  13. #2863
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    To je dobro čuti.

    Ja sam obavila briseve i bas ih nosim.

  14. #2864
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Frixie, kakva je situacija? Jesam li propustila da si vec javila negdje?

  15. #2865
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Frixie, kakva je situacija? Jesam li propustila da si vec javila negdje?
    Ah, nisam javljala. Beta je prva bila na 9dnt 13, pa je pala na 3 ...

    Dogovor je kroz dva ciklusa prirodnjak jedan probati, a u međuvremenu loviti termin za Rebro za biopsiju testisa.

  16. #2866
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    ah, bemu misa...nista ti pametnoga nemam za reci sto vec i sama ne znas. jeste probali traziti termin za biopsiju vec? kako stoje s tim?

  17. #2867
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    ah, bemu misa...nista ti pametnoga nemam za reci sto vec i sama ne znas. jeste probali traziti termin za biopsiju vec? kako stoje s tim?
    Sve znam ...

    Treba nam uputnica (to će muž ovih dana riješiti sa svojom dr. opće prakse), pa bio onda pustila mail da molimo prvi pregled il kak da to već nazovem. I poslala bi sve kaj imamo od papira. Muka mi je kad se sjetim ...

  18. #2868
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mislim da se moze dobiti brzo termin. Sjecam se da smo mi relativno brzo dobili, na Merkuru istina, ali...budi strpljiva, i ne daj se otkantati na brzinu od njih. Zelim vam sto skoriji termin.

  19. #2869

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Ima netko da ide kod dr Škvorca,da je na početku? Ja sam se dns naručila za uzv prije menstruacije- termin sam dobila u ponedjeljak,menstruacija treba doći u utorak... Tada bih trebala dobiti terapiju i krećemo....

  20. #2870
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam kod Škvorca, friška sam i na početku.
    Jučer sam zvala, trebala sam se javiti 1dc, naručena sam na onaj uzv 8-12dc jer uopce ne idem u ovom ciklusu u postupak.
    S kojim terapijom krećeš?

  21. #2871

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Nemam iskreno pojma... Sestra mi je dns na telefon rekla kad se vidi UZV i nalazi doktor ce mi sve odrediti... Znam da idemo na ICSI...to je bilo odmah kad smo došli 30.8 na konzultacije...MM ima retrogradnu erekciji a sve ostalo super i kod njega i kod mene...
    Bila vec na tom prvom UZV -U 8dc i tada je sve bilo po školski...
    Iskreno sad me tek počinje panika lovit što je to bliźe,do sad mi je to bilo kako ćemo lako ćemo...nekako si mislim što manje znam manje ću se nervirati

  22. #2872
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam skroz kontra, ja moram sve znati

    Mi isto idemo na ICSI. Ja sad pijem Eutyrox jer mi je TSH bio između 2,0 i 3,0.

  23. #2873

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skroz kontra, ja moram sve znati

    Mi isto idemo na ICSI. Ja sad pijem Eutyrox jer mi je TSH bio između 2,0 i 3,0.
    Kad su meni svi nalazi u redu..Imam sina koji ima 9 godina,dobila ga što bi se reklo dok si rekla keks!I sad mi je ovo sve nepoznanica na kvadrat..Koja je stimulacija,kolika ništa ne znam do ponedjeljka..do tada no stres ...Ahahahaha....

  24. #2874
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sve razumijem, kod mene ista situacija. Svi nalazi kod mene dobri. Štitnjača mi je dobra, jedino se ne uklapa u parametre za postupak (to je ono sto sam naučila, haha). I ja imam djevojčicu od 3 i pol godine, začeta je u prvom ciklusu. Poželjeli drugo... i evo nas ovdje s dijagnozom. Sad smo krajem devetog bili na prvim konzultacijama.

  25. #2875

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Sve razumijem, kod mene ista situacija. Svi nalazi kod mene dobri. Štitnjača mi je dobra, jedino se ne uklapa u parametre za postupak (to je ono sto sam naučila, haha). I ja imam djevojčicu od 3 i pol godine, začeta je u prvom ciklusu. Poželjeli drugo... i evo nas ovdje s dijagnozom. Sad smo krajem devetog bili na prvim konzultacijama.
    Bit će to sve super,držim fige... Izuzetno sam zadovoljna sa poliklinikom škvorc,sa osobljem općenito... Osjećam se odlično kod njih,doktor Š ima izuzetan pristup,stvarno kad se dođe kod njih to sve ide ko podmazano... Ja sam bila uvjerena da ću tek krajem godine ili u idućoj doći uopće u razmatranje a kad ono idemo odmah.. Baš sam se pozitivno šokirala...

  26. #2876

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko da ide kod dr Škvorca,da je na početku? Ja sam se dns naručila za uzv prije menstruacije- termin sam dobila u ponedjeljak,menstruacija treba doći u utorak... Tada bih trebala dobiti terapiju i krećemo....
    Ja sam na početku, idem krajem 10.mj na uzv prije postupka. Nadam se da će mi tad dati terapiju, ne znam koju, samo znam da je puna stimulacija jer na blagu ne reagiram baš. Doduše, oba puta smo odradili transfer ali ništa... Kaže dr.Š da je bolje raditi s više materijala pa ćemo onda tako... Sretno svima i javljajte kad krenete <3

  27. #2877
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    I ja sam friška i na početku, kod dr.Š.
    Trenutno čekam M pa radim hormone i štitnjaču, nako toga ostali su mi onda još CB, a ostalo sam prikupila. Sutra mi je hematolog u Vinogradskoj (radi mutacija), a dragi će u periodu kad ja imam M na spermiogram. Kako ne možemo nigdje dobiti termin odlučii smo se da će na blef doći jedno jutro na VV, a ako ga otkantaju onda ćemo ga napraviti privatno u Urocentru (može se doći svaki utorak i četvrtak).

    I čim sve prikupimo jaljam se dr. i dogovaramo kontrolni UZV i dolazak na dogovor oko protokola.

  28. #2878

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    I ja sam nova

  29. #2879

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Moj odgovor nije prenesen u cijelosti. Molim moderatora za ispravak ili da ponovno napisem citabu

  30. #2880

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    O mogu pisati bez cekanja! Super

  31. #2881

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    I opet napisah cijelu pricu ali objavljen samo prvi red. Ne kuzim!

  32. #2882

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno Probat cu ponovno

    Probat cu ponovno
    Posljednje uređivanje od whisper8 : 04.10.2017. at 19:42 Razlog: Nepotpune poruke

  33. #2883

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Probat cu ponovno

  34. #2884

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Puno Škvorc ženica....

  35. #2885

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Kod mene je slicna situacija tvojoj

  36. #2886
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Puno Škvorc ženica....
    Dobar glas se proširio

  37. #2887
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar glas se proširio
    To stoji, ali i još je bonus to što dobiješ kvalitetu privatne usluge, a ideš preko HZZO-a

  38. #2888

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Evo ja u cetvrtak idem na 1. FM za prirodnjak kod Š

  39. #2889

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    3. Ivf (icsi) postupak, 10. mj. 2017. B+, punkcija 7 jajnih stanica, oplodilo se 4 jajne stanice, napravljen SET 2 trodnevne stanice , jedna stanica se razvila u blastocistu i zaleđena je. Drzimo fige za ove dvije da se nastave razvijati koje cuvam.

  40. #2890

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Lutza sretno!
    Ako su vracena 2 embrija onda to nije SET (single embryo transfer). Treci dan od oplodnje to su visestanicne strukture od 4-10 stanica, male loptice, vjerujem da si u betaplusu dobila i slikice

  41. #2891

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    2 Bubekica: od silnog stresa sam skrenula sa putanje hehe. Mislila sam na svjezi transfer umjesto FET kojeg smo imali do sada.

  42. #2892

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Evo cure bila jutros kod Š- protokol,terapija Puregon 200 5dana pa uzv...

  43. #2893
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Drage moje, nije me bilo neko vrijeme na forumu iako Vas pratim redovito..

    Evo ja se spremama u svoj peti postupak (nadam se sretni) samo još nisam odlučila hoću li kod Škvorca iskoristiti zadnji stimulirani preko hzzo ili probati privatno u Repromedu..

    Vidim da Vas dosta ide kod Škvorca, i da ste uglavnom zadovljne, iako ne znam kolika mu je uspješnost..

    Da li je netko trenutno u postupku u Repromedu?

  44. #2894
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, nije me bilo neko vrijeme na forumu iako Vas pratim redovito..

    Evo ja se spremama u svoj peti postupak (nadam se sretni) samo još nisam odlučila hoću li kod Škvorca iskoristiti zadnji stimulirani preko hzzo ili probati privatno u Repromedu..

    Vidim da Vas dosta ide kod Škvorca, i da ste uglavnom zadovljne, iako ne znam kolika mu je uspješnost..

    Da li je netko trenutno u postupku u Repromedu?
    Ja sam
    Odnosno, vec sam zavrsila s postupkom i cekam drugu betu...

    Sretno kako god da odlučiš, ako te nesto zanima vezano za Repromed slobodnoj pitaj

  45. #2895
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Bluebella hvala na odgovoru i čestitam na trudnoći

    Idem u Repromed na konzultacije pa ću vidjeti što dalje..

  46. #2896
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Imam pitanje, mozda nije za ovu temu, ali pročitavši ivin post, sinulo mi je.

    Koliko ima utjecaja doktor za uspješnost; sto moze učiniti pozitivnog a sto negativnog vezano za uspješnost.

  47. #2897
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Svaki dr ima drugacije metode rada, protokole, bira lijekove. Tako da tu kod njih ima razlike...

  48. #2898
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Meni nakon četri neuspješna pokušaja treba promjena, iako načelno nisam nezadovoljna doktrom Š.,
    Nadam se da će mi dr. R bolje pogoditi stimulaciju, jer do sad sam uvjek imala mali broj zrelih stanica max 3 komad od 8 do 10 folkula..

    Radim u privatnoj firmi gdje nitko nezna da sam u mpo vodama, pa nisam u mogućnosti ići u državne bolnice radi folikulometrija ujutro i sl. jedino mi privatnici preostaju..
    Iako uZg. ima dosta privatnika odlučila sam se za Repromed, odraditi ću konzultacije pa vidjeti što dalje..

  49. #2899
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva86, ja ti samo imam riječi hvale za dr. R i cijelu ReproMed ekipu. Imaju fantastičnog biologa i svi du divni tamo! Vjeruj u dr. R i slobodno mu se prepusti . On je zbilja jedan od najvećih stručnjaka za MPO u HR.
    On je (i njegova ekipa) zaslužan za moju predivnu zvijezdicu koja je nedugo navršila osam godina i krenula u 2. razred.

    Sretno!


    PS Ja sam se za Škvorca odlučila isključivo zato jer imamo opciju ići preko HZZO-a tj. radi troškova...
    Posljednje uređivanje od Isabel : 11.10.2017. at 12:53

  50. #2900
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Svaki dr ima drugacije metode rada, protokole, bira lijekove. Tako da tu kod njih ima razlike...
    Do protokola jos nisam dosla. Za sad se osjecam ugodnog kod odabranog doktora. I uvjerena u uspješnost uz prve, haha jer sto bi moglo poći krivo :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •