Stranica 44 od 71 PrviPrvi ... 34424344454654 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,200 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2151
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Muž daje doprinos prije tvoje punkcije.

    Sretno!

  2. #2152

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Frixie prvotno napisa Vidi poruku
    Muž daje doprinos prije tvoje punkcije.
    Sretno!
    Hvala!!!

  3. #2153
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Lenich imas poruku u inbox-u

  4. #2154

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Jolica30 i Lenich Sretno danas Drzim Vam fige da sve bude ok.

  5. #2155
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Frixie,
    al ti takvi "zatucani" ljudi,a nažalost ih ima neće govorit da je sigurno prehlađeno jer je iz potpomognute oplodnje,da je kasnije progovorilo,prohodalo i bla-bla-bla je jer je iz potpomognute oplodnje?! Možda bi bilo najbolje da kažem da mi je dite donila roda Đaba tebi/nama sve kad je njima to sve isto (umjetna/potpomognuta) - ne može se kriva Drina ispravit..nikad.
    Dajte cure,ostavite se gluposti,ja sam ovde da nešto naučim od vas,a i tu sam ako kome ja mogu pomoći,a vi se vatate tako nevažnih,dječjih stvari i važete svakome rič po rić i nastane debata oko čega..oko gluposti,a to pomoć nijednoj od nas neće.A sad umjetna ili potpomognuta u mom slobodnom prevodu znači :"Nije govno već se pas posra".Ispričavam se na izrazu,al sam stvarno morala.

  6. #2156
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Lenich kako je bilo na punkciji? jesi dobila nesto za ublažavanje boli?

  7. #2157

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Lenich kako je bilo na punkciji? jesi dobila nesto za ublažavanje boli?
    Dobila sam jednu jajnu stanicu :D i nista za bolove. Dr.me uvjerio da nece biti strasno i izdrzala sam.

  8. #2158
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Nek se lijepo oplodi i dijeli i nek bude dobitna! Sretno!

  9. #2159
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Lenich sretno, drzim fige da sve bude ok.

  10. #2160

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Hvala curke i ja vama!!!

  11. #2161
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Neka nam ovaj bude dobitni da se vise ne srecemo gore :D

  12. #2162

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Slazem se
    Ja cekam da me nazove biologinja.... najrade bi ja nazvala tamo.

  13. #2163
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Ajoj draga ja sam ludila cijeli vikend. Prvo u subotu sam cekala dali se oplodila a onda u nedjelju dali se djeli i ako da kada je transfer. Mislim da sam u ta dva dana bila zrela za psihijatriju. Drzim ti fige i cekamo rezultate.

  14. #2164

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajoj draga ja sam ludila cijeli vikend. Prvo u subotu sam cekala dali se oplodila a onda u nedjelju dali se djeli i ako da kada je transfer. Mislim da sam u ta dva dana bila zrela za psihijatriju. Drzim ti fige i cekamo rezultate.
    Za poluditi!
    Mogu si misliti kako ti je bilo, ali sad imas svoju srecicu u sebi...
    Miruj draga i pozitivno razmisljaj, sad je to to.

  15. #2165

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Jolica30 i Lenich Sretno da budu lijepe vijesti za obje.

  16. #2166
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Lenich ima li novosti draga?

  17. #2167

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Nema jos nis, nitko me ne zove. Cekam do 18h pa onda zovem ja...

  18. #2168
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    A vjerojatno mora proci jedno vrijeme da se vidi dali se oplodila i dali je ok.

  19. #2169

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Pise svugdje 24 sata, to samo sto nije.

  20. #2170
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Pozdrav drage moje...

    Lenich, Jolica30, sretno! Držim vam fige najveće... od srca!

    MM je danas bio kod urologa... uredan fizikalni i UZVučni nalaz prostate, veličina, oblik, sve uredno. Doktor sumnja na opstruktivnu azospermiju, sljedeci tjedan MM ide dati urin i krv još da se potvrdi. Ali mu je doktor rekao da bi i nalaz spermiograma bilo dobro još jednom napraviti jer na temelju jednog nalaze se ne može dati točna dijagnoza.
    Koliko čitam, opstruktivna je bolja od neopstruktivne, ima više načina za MPO.
    Kakva su vaša iskustva?
    Pozdrav svima i punoooo pozitive vam šaljem...

  21. #2171

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    62

    Početno

    Oplodila se! Kaze da je bila zrela i da je transfer najvjerovatnije u cetvrtak popodne.

  22. #2172
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Jupiiiii Lenich, bravo bravo

  23. #2173

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Lenich pa to je super vijest, bravoooooo

  24. #2174
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage moje...

    Lenich, Jolica30, sretno! Držim vam fige najveće... od srca!

    MM je danas bio kod urologa... uredan fizikalni i UZVučni nalaz prostate, veličina, oblik, sve uredno. Doktor sumnja na opstruktivnu azospermiju, sljedeci tjedan MM ide dati urin i krv još da se potvrdi. Ali mu je doktor rekao da bi i nalaz spermiograma bilo dobro još jednom napraviti jer na temelju jednog nalaze se ne može dati točna dijagnoza.
    Koliko čitam, opstruktivna je bolja od neopstruktivne, ima više načina za MPO.
    Kakva su vaša iskustva?
    Pozdrav svima i punoooo pozitive vam šaljem...

    da, u pravu si kad kazes da je opstruktivna azoo bolja jer to zapravo znaci da ima genetskog materijala, ali nesto mu prijeci izlazak. Definitivno treba ponoviti spermiogram i napraviti analizu hormona, mozda i punkciju. I ako je op. azoo krecete u borbu.

  25. #2175
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Molim Vas da temu ne pretvarate u čavrljanje. tema je poptpomognuta u privatnim klinikama i molim da se drzite teme. ako nastavite brisat cu postove.

  26. #2176
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Cure, u poliklinici Škvorc su dobili usmeni odgovor da im se produžuje ugovor, sad čekaju da ga dobe potpisanog.
    Ne znam koliko je postupaka u pitanju, al evo čisto provjerena info

  27. #2177

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Cure, vi koje ste vec imale postupke u Privatnim klinikama dali se sjecate Kada ste placale, dali kad ste isle na punkciju ili kad Vam je bio transfer? Hvala

  28. #2178
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam platila opću anesteziju nakon punkcije (postupak bio na teret hzzo).
    A drugi puta sam sve platila nakon transfera - jer tek tad vide jel obračunavaju smrzavanje i sl

  29. #2179
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    JUHU ja sam uvijek svagdje placala nakon transfera kompletan racun.

  30. #2180

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    za vas koje ste imale postupke u repromedu ili drugim poliklinikama dali se mora nositi nešto na punkciju (ogrtač, šlape etc..) nisu mi rekli ništa pa predpostavljam da ništa ne treba ili? Hvala

  31. #2181
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Juhu netreba ti ništa, sve dobiješ tamo tako je barem u Beti+ i Škvorcu

  32. #2182
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    U beti ima svega,pa cak i ulozaka ako ti treba. Tamo dobijes spavacicu,papuce i ogrtac

  33. #2183
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Pozdrav cure...

    MM je obavio urologa, 99% da se radi o opstruktivnoj azospermiji.

    Ima li pozitivnih iskustava s tom dijagnozom? Može li se ona ikako dovesti u normalu?
    Ili je biopsija prvo i pravo rješenje za to?

    I također Vas molim ima li koja mail ili kakav kontakt od poliklinike Repromed? Suprug i ja smo se definitivno odlučili za tu polikliniku i dr. R.
    Čujemo samo pozitivne komentare na doktora i na polikliniku.

  34. #2184

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Bornastra: Evo web od poliklinike Repromed tu imaš i brojeve telefona http://www.poliklinika-repromed.hr
    Posljednje uređivanje od JUHU : 29.03.2017. at 12:19

  35. #2185

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Drage cure evo i mog prvog iskustva. Danas sam imala punkciju i sve je prošlo super. Nisam uzimala opcu anasteziju, Dali su mi lokalnu, bilo je bezbolno, i sve je trajalo 5 min. Sutra čekam poziv biologa i nadamo se da ce se barem jedna od tri js oploditi.

  36. #2186
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure...

    MM je obavio urologa, 99% da se radi o opstruktivnoj azospermiji.

    Ima li pozitivnih iskustava s tom dijagnozom? Može li se ona ikako dovesti u normalu?
    Ili je biopsija prvo i pravo rješenje za to?

    I također Vas molim ima li koja mail ili kakav kontakt od poliklinike Repromed? Suprug i ja smo se definitivno odlučili za tu polikliniku i dr. R.
    Čujemo samo pozitivne komentare na doktora i na polikliniku.
    Ako je tako mozda bi i punkcija bila dovoljna. Inace je praksa da prvo naprave i idu putem punkcije jer je manje invazivna. Ne znam tu kliniku, nemamo iskustva s njom. Mm je punkciju radio na VV, a za biopsiju smo se spremali na Merkuru no dr je na kraju odustala jer nije bilo nikakve naznake da bi mogla biti op. azoo. Nazalos, dovesti u normalu ne mozes, ali bitna cinjenica jest da ima proizvodnje spermija.

  37. #2187

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Bornastra evo mi se javljamo kao pozitivno iskustvo s azooo dijagnozom. Eto me u 39tj i svaki cas trebam roditi malog pisulinca. Nase dijagnoze su azoo i snizeni amh. Sve smo obavljali na vuk vrhovcu i merkuru. Ja na vv stimulaciju a mm biopsiju na merkuru kod dr. Jureneca. Po nasem iskustvu pomoci u vidu vitamina minerala prehrane kod azoo nema. Svasta isprobali i nista. Punkcijom testisa kod dr perosa nije nadjeno nista al zato biopsiom jest i to sasvim dovoljno materijala. Pitaj ako te sto jos zanima.

  38. #2188

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Mi smo bili na prvom razgovoru u Beta+, prvi dojmovi za dr.D su super, jednostavna i pristupačna, pojasnila nam je sve što smo pitali i otišli smo od njih sa dozom olakšanja.
    Dobila sam upute da ponovim nalaz hormona. Da li netko zna, da li za to trebam novu uputnicu ili mi za to vrijedi D1 uputnica koju sam dobila od prim.ginekologa?

  39. #2189
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Cure, žene... hvala Vam na svakom odgovoru.

    Izmijeniti iskustvo puno znači. Još smo novi u tomu svemu, puno istražujem i svaka vijest ( i dobra i loša) puno znači.

    JUHU, drago mi je da je sve super prošlo. Sve najbolje dalje. Ti si u Repromedu? Jesi zadovoljna?

    Rominka, baš mi je žao radi vas. Jeste isprobali MicroTESE? Čitam za to da je najbolja opcija... biopsija s naočalama, tako je neki nazivaju. Želim vam svu sreću u svim daljnjim postupcima.

    Sandy0606, prekrasno. Hvala ti na tvom iskustvu, to budi nadu. Ali trebamo još potvrditi op. azzo., MM ide vaditi hormone pa ćemo vidjeti kako dalje. Kod mene za sada sve u redu.
    Kod vas je bila op. azzo?

  40. #2190

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    @bornastra mi smo jako zadovoljni s dr R i s cijelim timom u repromedu. I oni su vam moja topla preporuka. Ako odete na konzultacije i sami ćete se uvjeriti. Svi su jako stručni, ljubazni, dragi ma imaju sve moje pohvale. necete pogrijesiti ako se odlucite za njih.

  41. #2191
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bornastra, ne nismo pokusali. Niti cemo pokusavati. Mi smo se odlucili na donaciju. Prerizicnan je taj proces i moze vise naskoditi mm nego donijeti rezultate. A sve upucuje na neopstruktivnu azoo tako da zaista nema smisla. No, ako imate sansu krenite odmah. I sretno!

  42. #2192
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Zulta prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili na prvom razgovoru u Beta+, prvi dojmovi za dr.D su super, jednostavna i pristupačna, pojasnila nam je sve što smo pitali i otišli smo od njih sa dozom olakšanja.
    Dobila sam upute da ponovim nalaz hormona. Da li netko zna, da li za to trebam novu uputnicu ili mi za to vrijedi D1 uputnica koju sam dobila od prim.ginekologa?
    Ako si D1 dobila za postupak potpomognute, za spolne hormone morati ćeš tražiti novu uputnicu.

    U B+ ćete preko HZZO-a?

  43. #2193
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure mene zanima dali je Skvorcu produzen ugovor i na koji period?

  44. #2194
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Na webu pise do 31.3.2017 ,( danas) nema info za dalje.

  45. #2195
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Dr.Skvorcu su produzili ugovor
    Bila sam danas na uzv pa sam pitala....

  46. #2196
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Na koliko?

  47. #2197
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    HZZO je privatnicima u dva navrata produljivao ugovore prema ovoj odluci iz 29. lipnja 2016.
    http://www.hzzo.hr/wp-content/upload....g..pdf?6d8ad4
    (na stranici 31 je odluka)

    ...može se i vidjeti da su obje privatne klinike ugovorile (i kasnije dobile produljenje tih ugovora) za standardne stimulirane postupke IVF-a, postupke uz blagi protokol i postupke u prirodnom ciklusu.
    -odluka HZZO-a o produljenu ugovora s privatnim klinikama za postupke radi smanjenja nacionalne liste čekanja:
    http://www.hzzo.hr/ugovornim-partner...g-razdoblja-2/

    "29.03.2017. Objavljeno u Izdvojene novosti
    Izvješćujemo Vas da je Upravno vijeće HZZO-a donijelo Odluku o produženju ugovornog razdoblja do 30. lipnja 2017. godine za sve zdravstvene ustanove i privatne zdravstvene radnike te isporučitelje ortopedskih i drugih pomagala koji imaju sklopljene ugovore o provođenju zdravstvene zaštite iz obveznog zdravstvenog osiguranja/ o isporuci ortopedskih i drugih pomagala do 31. ožujka 2017. godine. Svim navedenim ugovornim partnerima koji ispunjavaju uvjete za produženje ugovornog odnosa, bit će u narednih nekoliko dana dostavljeni dodaci ugovora pod jednakim uvjetima koji su vrijedili prilikom sklapanja ugovora.

    Vaš HZZO"

  48. #2198
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Hvala Inesz na informaciji

  49. #2199

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Bornastra: nisam te dugo čula, kako ide stvari, dali ste bili na konzultacijama kod dr R, nadam se da sve ide po planu.

  50. #2200
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Pozdrav draga JUHU.

    Nismo još bili na konzultacijama, danas krećemo sa bioenergijom (nemamo kaj za izgubiti)... ja imam ludnicu na poslu, MM ima ludnicu na poslu i odlučili smo pričekati da prođe Uskrs pa krećemo u našu borbu.
    Tako da sljedeći tjedan idemo na zadnju pretragu i onda se javljamo doktoru. Čujem da se odmah drugi dan dobije termin?
    Kako si ti? Dali se oplodila koja j.s.? Koja je vaša dijagnoza?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •