Stranica 70 od 71 PrviPrvi ... 206068697071 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,451 do 3,500 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3451

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj lipa02 prvotno napisa Vidi poruku
    Nismo, ovo je prvi put općenito, puna stimulacija, ivf, čekamo transfer.
    Usput, cure, kako ste se ponašale nakon transfera, aktivnosti, posao itd i kakve su obično preporuke?
    To ce ti sve reci Davor. Biolog. Veli da nema naprezanja, saginjanja, moze lagane setnje. Paracetamol ako bas dobijemo temperaturu. Ja sam nakon 1. Transfera bila doma 2 dana na GO, ostalo sam normalno isla na posao( uredski) . Doma sam nekako vise odmarala i lagano setala . Nisam sad lezala . Nepotrebno je. Mozes dobiti bolovanje za cekanje bete, ali cak mislim.da je lezanje doma za psihu losije. Cak i poslije ET nismo lezale, odmah se dignule. Samo se ne smijes naprezati... ja sam ostala prva dva dana doma jel su me malo bolili jos jajnici od punkcije

  2. #3452

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste kod Podobnika, da li je moguce ici na folikulimetrije popodne?
    Ja sam uvijek išla ujutro,mislim da mi je rečeno da se može negdje do cca 11 sati doći...

    dreamgirl i shila229 hvala vam cure

    Ok,znači nakon transfera kakvo takvo mirovanje,pa ćemo vidjeti...nekako sam si posložila u glavi da nemam prevelika očekivanja budući da je prvi put.
    Zanima me još da li ste se vi sa biologom čuli samo jednom između punkcije i transfera ili više puta?
    Da li se nakon transfera dobivaju još neke injekcije ili smo s tim gotovi nakon punkcije?

    Hvala

  3. #3453

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Lipa02 kada ides na transfer? Sto kaze biolog?
    On se javi najcesce dan nakon punkcije i kaze kad je transfer i kakva je situacija. Onda po dogovoru jos koji put.
    Kod mene sve normalno nakon ET osim naprezanja. Ja nisam dobila nikakve injekcije nakom ET. Da li nekom daju ne znam. Inace sam znala nekada dobiti
    Brevactid kod dr. Lucingera i u Betaplus injekcije progesterona Proluton.

  4. #3454

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Lipa02 kada ides na transfer? Sto kaze biolog?
    Za dva dana.Čuli smo se jednom,dan nakon punkcije i to je to,javio je koliko se oplodilo i kada je transfer,valjda je onda to to.Razmišljam da bi me valjda netko zvao da nešto nije u redu tj da se nešto prestalo razvijati ili šta god...
    Možda glupo pitanje,kako izgleda taj transfer,da li boli?Shvatila sam jedino da je brzo gotovo sve skupa.

    U kojoj si ti fazi,nisam uspjela pohvatati?

    Svim curkama želim sreću,naravno

  5. #3455

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    89

    Početno

    Ma ne brini, sigurno bi se javili da nesto nije u redu. Svi smo napeti i stalno u nekom iscekivanju i to je normalno
    Transfer je gotov brzo i trebao bi biti bezbolan. Sve skupa par minuta. Oni sad prakticiraju da se ne lezi nakon ET.
    Sretno!
    Ako bude sve ok ja cu u prirodnjak ovaj ciklus.

  6. #3456

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj dreamgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne brini, sigurno bi se javili da nesto nije u redu. Svi smo napeti i stalno u nekom iscekivanju i to je normalno
    Transfer je gotov brzo i trebao bi biti bezbolan. Sve skupa par minuta. Oni sad prakticiraju da se ne lezi nakon ET.
    Sretno!
    Ako bude sve ok ja cu u prirodnjak ovaj ciklus.
    Hvala ti puno,baš je nekako utješno kad ti netko tko je to prošao malo podrobnije objasni
    Vidjet ćemo...kako bude,bude...nekako zaista sumnjam da bilo kome to uspije iz prvog pokušaja,zvuči previše nerealno...
    Tebi držim fige da sve bude skroz ok i da uspije!

  7. #3457

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    lipa02 sretno!!! (ima parova kojima je uspjelo iz prve pa zasto ne bi i tebi )
    ja sam nakon ET odmah iduci dan isla raditi iako mislim da ne bi skodilo da sam ostala par dana doma. rekli su mi da ako se primi, primi. jedino su mi rekli da se ne smijem kupati (kupati u kadi ali tusiranje normalno smijes) i da nema nekog velikog naprezanja tipa trcanje i slicno. doduse, prvih par dana se nisam nesto saginjala jer sam osjecala napuhanost ali nakon 4-5 dana jesam. nisu mi rekli da ne smijem.
    transfer ne boli nista. barem ne bi trebao. mene su ostavili na lezim nekih 20 min u sali i onda me prebacili u sobu na cca. dva sata. dobila injekciju i doma. (ja nisam kod Podobnika pa ne znam koliko se lezi kod njih)
    Posljednje uređivanje od mejan : 11.11.2019. at 17:10

  8. #3458

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    mejan Hvala puno

  9. #3459

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav, ima li netko info hoce li dr Lucinger biti na godisnjem tijekom blagdana u 12./1.mjesecu? Razmisljam o konzultacijama kod njega, pa bi mi ta info bila vrlo korisna.

  10. #3460

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozdrav svima,evo i mene ovdje..
    Da li zna koja od vas koji nacin placanja je moguc kod dr.Lučingera?

    Hvalaaaa

  11. #3461

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Ja sam svaki ultrazvuk do punkcije placala 200kn i na dan punkcije dobijes predračun i uplatis drugi dan.. 9500sam platila stimulirani postupak skupa sa smrzlicima.. Nisam pitala nista da li je moguce neko obrocno placanje ako na to mislis no buduci da uplacujes preko banke njemu na racun ako imas u banci obrocno placanje mislim da bi to bilo isto...

  12. #3462

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ima li netko info hoce li dr Lucinger biti na godisnjem tijekom blagdana u 12./1.mjesecu? Razmisljam o konzultacijama kod njega, pa bi mi ta info bila vrlo korisna.
    Bio je na godišnjem do 13.01..Nisam ulazila ovdje pa tek sad odgovaram.. Jesi dogovorila konzultacije?

  13. #3463

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da,za obrocno sam mislila..
    A koliko si ti u svojem slucaju potrosika na ljekove dodatne?

  14. #3464

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Da,za obrocno sam mislila..
    A koliko si ti u svojem slucaju potrosika na ljekove dodatne?
    Uf pa dosta... Sve skupa oko 8000kn,dobila sam 10 stanica i 7 embrija...

  15. #3465

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Da li netko ima iskustva sa inseminacijom u beta plusu?

  16. #3466
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Zanima me cijena prirodnog ICSI postupka kod dr. Radončića? Išao netko možda nedavno?
    Upravo izašla iz neuspješnog stimuliranog postupka, pa razmišljam da odem u prirodnjak. Možda bude i koja folikula više s obzirom na jaku stimulaciju.

  17. #3467
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me cijena prirodnog ICSI postupka kod dr. Radončića? Išao netko možda nedavno?
    Upravo izašla iz neuspješnog stimuliranog postupka, pa razmišljam da odem u prirodnjak. Možda bude i koja folikula više s obzirom na jaku stimulaciju.
    Ajme maca bas mi je zao. Citala sam na drugoj temi i cekala sam da javis rezultat.
    Inace cutajuci sto si napisala i broj folikula i velicinu mi se nikako nije svidjelo uvodjenje cetrotide bez da te pogledaju taj dan i jos uopce 4 dana od uzv do uzv mi je ono malo previse opusteno.
    Sto je na kraju bilo? Jesi to privatno isla ili drzavna bolnica?

    Puno sam postupaka prosla dok sam dosla do trudnoce i djeteta ali tebi naklon do poda.
    Ako sam dobro vidjela 13 postupaka ukupno si imala.
    Ovo zadnje prije svih pretraga si 4 imala..2015 i 2016?
    Tu nije bilo pozitivne bete..biokemijske?

    Uvijek kazem najgore je ostati bez transfera ili kad se prekine postupak. Ovako se covjek bar necemu nada.

  18. #3468

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Prirodni postupak je 5000kn.prve konzultacije s ultrazvukom sam platila 800 kn.
    Ukoliko imas na punkciji vise od 3 stanice 7400..
    Ja,sam isla u stimulirani on je 10000kn...naravno jos plus lijekovi...

  19. #3469

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj maraa prvotno napisa Vidi poruku
    Prirodni postupak je 5000kn.prve konzultacije s ultrazvukom sam platila 800 kn.
    Ukoliko imas na punkciji vise od 3 stanice 7400..
    Ja,sam isla u stimulirani on je 10000kn...naravno jos plus lijekovi...
    I ako se embriji ostavljaju do 5 dana to je jos plus 1000kn.

  20. #3470

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj maraa prvotno napisa Vidi poruku
    Prirodni postupak je 5000kn.prve konzultacije s ultrazvukom sam platila 800 kn.
    Ukoliko imas na punkciji vise od 3 stanice 7400..
    Ja,sam isla u stimulirani on je 10000kn...naravno jos plus lijekovi...
    I jos ako se embriji ostavljaju do petog dana plus 1000kn..
    Svaka slamka 1000kn i fet 3500...
    To je za stimulirani.. Skupo uglavnom.. Nije mi uspjelo ni s 3 transfera iz jednog postupka...

  21. #3471
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Pozdrav žene..
    Jel koja išla na Fet kod Dr. Radončica (Repromed) nedavno ili planira ići, zanima me za embryoglue dal ga dr preporuča,
    Molim i iskustva iz drugih klinika ako netko ima sa embryoglue-om

    Unaprijed hvala!

  22. #3472
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    @sara79
    Nažalost nisam niti do transfera došla Imala 4 js i rekli mi 2.dan da su sve bile nezrele!
    Baš sam ostala šokirana, nikad mi se to nije dogodilo u stimuliranom postupku...ne mogu se otetu dojmu da je bio krivi tajming punkcije i/ili kriva stimulacija.
    Nikad pozitivna beta/biokemijska osim dobitnog postupka iz 2010. i prirodne trudnoće 2013.
    Možda mi svemir ovim postupkom želi poručiti da je fakat vrijeme da odustanem i maknem se iz MPO priče...:/
    Posljednje uređivanje od maca2 : 21.02.2020. at 00:11

  23. #3473

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav zenice! Mozeze mi reci vasa iskustva sa dr. Dmitrovic iz Betaplus klinike?

  24. #3474
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Ja sam bila u 1.mjesecu na FET-u u Repromedu... niti mi je doktor, a niti sam ja spominjala embryoglue... tak da nažalost ne znam info.

  25. #3475

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav zene, zna li netko hoce li se produziti Skvorcu ugovor s HZZO-om? Citam nesto da su u studenom ponistili natjecaj pa me sad strah da ne produze?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #3476

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav žene..
    Jel koja išla na Fet kod Dr. Radončica (Repromed) nedavno ili planira ići, zanima me za embryoglue dal ga dr preporuča,
    Molim i iskustva iz drugih klinika ako netko ima sa embryoglue-om

    Unaprijed hvala!
    Ja sam bila kod Podobnika, prvi put mi se nije primilo i nije mi stavio embryoglue, drugi put mi se primilo i stavio mi je embryoglue. E sad da li je to neka sreća, nešto se poklopilo ili stvarno je to bilo presudno, stvarno ne znam. Išla sam na ICSI oba puta.... slobodno pitaj ako te nešto zanima još. Uglavnom, pri embriotransferu su to dodali, platila sam mislim 500 kn vise.

  27. #3477
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Na VV se koristi embryoglue i ne bih rekla da pomaže. Ostala sam trudna kad ga nisam koristila... Mislim da je to čisto kako bismo se bolje osjećale jer smo kao poduzele sve što smo mogle ...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 02.03.2020. at 19:50

  28. #3478
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Moja prijateljica je u Podobnika, prije tri dana imala fet i ovaj put joj je stavio embryoglue pa ćemo vidit

  29. #3479

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima

  30. #3480
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Pozdrav cure svima, zanima me od vas koje idete u polikliniku Skvorc dali ima neka od vas koja je kod njega radila i obradu za potpomognutu, znaci i nalaze, briseve, hormone... Koja je cijena? Spremam se nakon 3 godine krenuti ponovno pa bih sve obavila kod njega ako se to moze.

  31. #3481

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav cure! Da li je neka bila u Repromeda? Daju li tamo anesteziju kod punkcije?opca, lokalna?

  32. #3482
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    U repromedu daju lokalnu anasteziju kod pukcije koja je uključena u cijenu za opću se mora nadoplatiti 1000kn,

  33. #3483
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Drage sve. Ako ste bile u postupcima u periodu od 19.03 do danas ( ovaj period epidemije) molim vas da nam pomognete i ispunite anketu.
    Cilj ove ankete je prikupiti informacije o iskustvima žena u hrvatskom zdravstvenom sustavu za vrijeme pandemije COVID-19 tijekom postupaka medicinski pomognute oplodnje. Rezultati ankete koristit će se u svrhu objave zajedničkog tematskog izvješća udruge Roda i Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova te zagovaranja za zdravstvenu skrb žena temeljenu na dokazima u doba javnozdravstvene krize poput pandemije COVID-19. Hvala
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...mSWjw/viewform

  34. #3484
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Nakon neuspješnih postupaka kod Škvorca (iako smo klinikom i doktorom bili zadovoljni, uvijek radili transfer blastica) 2015./2016. i fijaska u Petrovoj u veljači 2020. (aspiracija 4 nezrele okvire), odlazimo u kliniku IVF u srpnju 2020. Nakon detaljnih konzultacija i određivanja terapije krećem u postupak u kolovozu. Dobivam 10 js, 8 zrelo, mm na dan oplodnje katastrofa spermiogram - crypto

  35. #3485
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ne znam zašto je forum poslao samo pola mog posta :/
    Uglavnom, 3. dan transfer dva osmostanična embrija (ocjena A), dva su bila loša (ocjena D) i jedan B. Taj B je bio perspektivan za zamrznuti 5. dan ali na kraju i od njega ništa.
    9. dnt beta = 61, 11. dnt = 191, 13. dnt = 433
    S obzirom na moje godine (40) i mm spermiogram crypto mislim da je ovo veliki uspjeh!
    Svakako toplo preporučujem kliniku i sva 3 dr. koji tamo rade (susrela sam se sa sva 3 u fazama svog postupka i mogu ih samo pohvaliti od pristupa do stručnosti). I da nisam postigla pozitivnu betu opet bi ih preporučila jer je pristup i odnos koji dobijete nemjerljiv s državnim klinikama u kojima sam bila.

  36. #3486

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Maca2 ili druge cure koje znaju, zanima me koliko bi me koštao postupak u IVF klinici na Kvatriću preko hzzo-a.. znam da HZZO pokriva postupak, ali znam i da ima nekih stvari koje moraš platiti sam, npr. prve konzultacije i ultrazvuk ali ne znam jel postoji još nešto.. Gledam jel bi si to mogla priuštiti, a nema cjenika na njihovom webu da napravim računicu (kriopohranu vjerojatno plaćaš sam ali to me ne zanima jer nemam baš neke šanse za smrzliće, već drugi troškovi me zanimaju) Molim vas iskustva.
    Hvala!

  37. #3487
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ovisi o stimulaciji. Ali IVF/ICSI je 10500 kn, sa stimulacijom i anestezijom me je ispalo 18600 kn.

  38. #3488
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Prve konzultacije i uzv je 600 kn. Nakon toga je sve (osim stimulacije i anestezije) išlo u ovih 10500 kn. Preko HZZO plaćaš te prve konz/uzv i anesteziju 1200 kn ako uzimaš onu što te skroz uspava, ostalo ti je besplatno.
    Posljednje uređivanje od maca2 : 10.09.2020. at 17:33

  39. #3489

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Koliko je taj Ivf polik. Skupa,razliku kod Podobnika.Mene kostao postupak 5500 kn + 1600 kn ljekovi..Ali Ivf ima sad preko hzzo,pa treba iskoristi priliku.

  40. #3490
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Nije ništa skuplji od drugih privatnih klinika, ICSI postupci su svuda od 10.000-12.000 kn, a stimulacija tj. lijekovi ovise o dijagnozi, tako da to nije do klinike jer lijekove možete kupiti osobno u ljekarnama (i izvan HR).

  41. #3491

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam bila u IVF(Simunic). Placas prve konzultacije i uvz, poslije ide sve preko HZZOa(svi uvz, terapije, vadjenja krvi,...). Dakle, sve sto spada pod postupak.. Zamrzavanje ne ide preko HZZOa, to placas! Ne znam koliko kosta jer ja nisam imala nista za zamrznut...
    Posljednje uređivanje od ruska1986 : 11.09.2020. at 15:07

  42. #3492

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Pozdrav svima,

    Ja I Muž se opet spremamo na drugi ICSI kod Dr Radincica. Iz prvog imamo djevojcicu pa bismo sad opet jos jedno
    Zna li neko od vas dali se sad sve može ovabiti kod njega sto se pregleda tice jer sjecam se da sam zadnji put neke briseve morala raditi u nekim drugim klinikama.

    Pozz

  43. #3493
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Medo molim te da prvo provjeris informacije prije vec bilo sto pises. Sve privatne ivf klinike u Hr imaju vise manje iste cijene. Tu se moze razlikovati dal neka od klinika ima anesteziju ili ne i takve neke sitnice a postupci su li la cijene. Uostalom imaju na stranicama pa se moze vidjeti.

    A stimulacija te moze kostati i preko 1000 eura jer sve ovisi o dijagnozi zene.

    Za 1600 kn si mogla kupiti 10 menopura mozda a Gonala sigurno nisi za tu cijenu.

  44. #3494

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo molim te da prvo provjeris informacije prije vec bilo sto pises. Sve privatne ivf klinike u Hr imaju vise manje iste cijene. Tu se moze razlikovati dal neka od klinika ima anesteziju ili ne i takve neke sitnice a postupci su li la cijene. Uostalom imaju na stranicama pa se moze vidjeti.

    A stimulacija te moze kostati i preko 1000 eura jer sve ovisi o dijagnozi zene.

    Za 1600 kn si mogla kupiti 10 menopura mozda a Gonala sigurno nisi za tu cijenu.
    Sta da provjerim,kad sam bila i znam koliko sta kosta.Isla sam privatno na postupak i platila toliko sta sam napisala ivf/icsi.Ja nezam sta ti toliko napadas..oni imaju podobnik druge cijene za gotovinu a druge za kartice..

  45. #3495
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ajde ti medo malo snizi ton. Nitko te nije napao. Lijepo sam te zamolila da prvo provjeris informacije pa nesto napises.
    Uopce nisam pisala za Podobnika vec za sve poliklinike u hr da imaju li la cijene.
    I opet te lijepo zamoljavam da pazljivije citas i da ne nastupas s takvim tonom! Hvala, lp

  46. #3496
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa cijene za stimulirani su oko 10 tis od kad sam ja isla prije 7 godina, svugdje isto skoro

  47. #3497
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Cure, kontaktirala sam Podobnika u vezi s cijenama za ivf/icsi (njihov cijenik mi je potpuno nejasan). Ovo su mi napisali: Punkcija (2000 kn), ET (1200 kn) i folikulometrije (500 kn) nisu uključene u cijenu. Cijena do 6 oocita (5500 kn) pokriva obradu u embriološkom laboratoriju. Tako da u konačnici ako se dođe do ET iznos je 9.200 kn do 6 oocita + lijekovi, naravno.

  48. #3498
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Pozdrav cure, zanima me dali ima nekoga tko ide kod Škvorca? Znate li koliko se ceka na konzultacije?

  49. #3499
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    I mene zanima za Škvorc, imaju li još uvijek aktivan ugovor s HZZO? Je li išao netko nedavno na FET?

  50. #3500
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    E da, i je li netko plaćao čuvanje embrija kod Škvorca?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •