Stranica 65 od 71 PrviPrvi ... 15556364656667 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,250 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3201
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Dobila sam doksiciklin 10 dana pa kontrolni brisevi. I dr Š mi je uveo eutyrox (ako sam dobro napisala). Tsh je 2.44,ali da prvo odem kod svog endokrinologa jos da on odobri.
    Drzim ti fige i puno srece ti zelim.

  2. #3202

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Doksiciklin je meni od prve pomogao ali sam ga pila 21 dan... Brzo ces to rijesiti pa u postupak mirne glava

  3. #3203
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Meni je Sumamed pomogao. 2 dana po 2 tablete i bris je uredan nakon 14 dana.

  4. #3204
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Pozz
    Evo da se javim dobili smo odobrene od ministarstva da prenesemo slamčice u polikliniku Š. i u postupak krećemo u 5 mj

  5. #3205
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bit ce nas tamo u 5mj. Puno srece ti zelim

  6. #3206
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz
    Evo da se javim dobili smo odobrene od ministarstva da prenesemo slamčice u polikliniku Š. i u postupak krećemo u 5 mj
    Draga Jelena30, koliko je vremena trebalo sve ukupno da ti dodje rjesenje o prijenosu materijala? Moze li se to ikako urgirati? Hvala ti..

  7. #3207
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Mislim da nešto manje od 3 mjeseca.
    U to vrijeme smo riješili sve ostale nalaze papu, briseve i ostalo tako da smatram da to nije dugo razdoblje
    Posljednje uređivanje od jelena30 : 10.04.2018. at 19:08

  8. #3208

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Sory na upadu ali imam jedno pitanje ako netko zna...da li u poliklinici Skvorc postoji mogucnost zamrzavanja sjemena partnera,nemogu nigdje nac tu informaciju..hvala

  9. #3209

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    ja ne znam za smrzavanje sjemena, najbolje nazvati i pitati odmah će ti reći.

    mi krajem tjedna krećemo u prirodnjak u beti.

    svi nalazi za škvorca su spremni (štitnjaču me dodatno tražio), i popunjavamo vrijeme prirodnim postupkom prije stimulacije.

    btw uputnicu sam dobila bez problema jer imam super gin, i najavila sam joj da će mi začas vjerojatno trebati ponovno nova d1 za škvorca, rekla je da nema problema. također je rekla da kad ona nazove hzzo i pita ih a to da oni BRANE davanje d1 uputnica više od 1 u godinu dana. s druge strane, privatnici se tome čude kao puran glisti.
    više me nije ni briga, glavno da ja svoje uputnice dobijem!

  10. #3210
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Drzim ti fige za prirodnjak. Ja sad za koji dan idem na uzv i zadnji dogovor oko stimulacije. Moram jedino ponovit tsh jer mi je bio 2.44 pa mi je dao terapiju.

  11. #3211

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Zvjezdica, zamrzavaju uz neku godisnju ili sestomjesecnu naknadu. Bila je 600kn, ali cak mislim na 6 mj no mijenjali su cjenik.

  12. #3212

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdica, zamrzavaju uz neku godisnju ili sestomjesecnu naknadu. Bila je 600kn, ali cak mislim na 6 mj no mijenjali su cjenik.
    Hvala

  13. #3213

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Kod mene kao što sam i mislila ništa baš dobro. 12.dc folikulometrija pokazuje folikul desno od samo 10 mm, endometrij je 5,5. Kaže dr ili će O biti kasnije ili ništa od ovog ciklusa.
    Dog smo se ako nećemo imati punkciju da ću platiti folikulometrije a oni meni vratiti uputnicu da si ju mogu ponovno iskoristiti za prirodnjak ako će biti potrebe. To me, ajde, razveselilo!
    Inače su mi ciklusi na 30-32 dana, ali obično je folikul ipak veći u ovo vrijeme...Ne znam, u srijedu idem opet pa će biti jasnije.

  14. #3214

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene kao što sam i mislila ništa baš dobro. 12.dc folikulometrija pokazuje folikul desno od samo 10 mm, endometrij je 5,5. Kaže dr ili će O biti kasnije ili ništa od ovog ciklusa.
    Dog smo se ako nećemo imati punkciju da ću platiti folikulometrije a oni meni vratiti uputnicu da si ju mogu ponovno iskoristiti za prirodnjak ako će biti potrebe. To me, ajde, razveselilo!
    Inače su mi ciklusi na 30-32 dana, ali obično je folikul ipak veći u ovo vrijeme...Ne znam, u srijedu idem opet pa će biti jasnije.
    November, možda još naraste, kod mene isto sporo rastu ali narastu s vremenom.
    Super jer što si se dogovorila za povrat uputnice ako neće biti ništa....
    Imaš u prirodnjaku kakve lijekove ili baš ništa?

  15. #3215

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ništa osim štoperice.

    Kod mene uvijek lijepo rastu, na 10dc budu oko 12 mm, to je neki prosjek koliko sam pratila. A sad 12dc tek 10mm. Pih! Pehist!
    Doduše ako će O biti 17 dc kako bi školski trebala s obzirom na duljinu ciklusa od 31 dan, možda i nije sve gotovo. Znat ću sutra!

  16. #3216
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Vjerujem da ce narasti i da ces se danas javiti za dobrim vijestima

  17. #3217

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    November, cekamo dobre vijesti.....

  18. #3218
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Ja danas obavila uzv kod dr Š i sve ok,samo je suza suzu stizala kad mi je rekao da se vidimo u 6mj prije m za terapiju,a prvotni dogovor je bio sada uzv pa krecemo sa m u 5mj

  19. #3219

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Sova brzo će to

    Moj folikul je 15 mm, jupi! Sutra navečer štoperica i u subotu ujutro aspiracija.

  20. #3220

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Sova ma brzo ce proci mjesec, samo strpljivo.
    Super November, sretno!!!!!!

  21. #3221
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Sretno November. Ma znam cure da ce proc,al to me danas tolko pogodilo da nisam mogla doc pameti. Bar mi je rekao da imam folikul 13mm i par sitnih i da bi o trebala kroz nekih 5 dana pa cemo se bacit na posao

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala cure <3

    Sova znaaam kako je, i ja sam bila ljuta kad nisam mogla u postupak iste sekunde kad sam si zamislila. Al sad ti njega "zezni" pa ostani trudna

  23. #3223
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Kaze 5mj ako netko odustane hahahaha. Potrudit cu se. Javi nam kak bude proslo.

  24. #3224
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sova, zelim ti trudnoću do tog šestog mjeseca!

    November, držim palčeve i veselim se tvom iščekivanju velike bete!!

  25. #3225

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Evo Sova možda se desi čudo pa ja ostanem trudna i ja odustanem i ti upadneš ))

  26. #3226
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Nek nam se cudo desi za 9mj

  27. #3227

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Pozdrav svima voljela bi da mi kazete ako imate iskustva kod transfera ja sam kod dr.lucija i imala sam jucer punkciju 12.j.stanica smo dobili rekao je zvati e sad neznam jel se javlja drugi dan jel to dobro jos se nije javio dali se ide onda na 4.ili 5 dana stvarno neznam bas sama u strahu sam ...pomagajte nisam jos nijednom dosla do transfera bila na vv u 1mj..6 stanica 4 zrele isli klasicni ivf i nista a los spermiigram..hvala vam

  28. #3228

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima voljela bi da mi kazete ako imate iskustva kod transfera ja sam kod dr.lucija i imala sam jucer punkciju 12.j.stanica smo dobili rekao je zvati e sad neznam jel se javlja drugi dan jel to dobro jos se nije javio dali se ide onda na 4.ili 5 dana stvarno neznam bas sama u strahu sam ...pomagajte nisam jos nijednom dosla do transfera bila na vv u 1mj..6 stanica 4 zrele isli klasicni ivf i nista a los spermiigram..hvala vam
    Nazvat će, bez brige. Vjerojatno idu na blastice. On nazove kad je transfer.

  29. #3229

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Nama nažalost pobjegla js, tako da ništa...platili smo folikulometrije i štopericu da nam ostane uputnica!

  30. #3230

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    0407 ne brini se nazvat ce vas netko.
    Ja sam imala punkciju utorkom a zvali su u cetvrtak popodne i transfer je bio u petak. Moguce da ce te zvati i kasnije ako ce ici na peti dan

  31. #3231

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    November to je bio prirodni?
    Drzim fige za iduci ciklus!

  32. #3232
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Nama nažalost pobjegla js, tako da ništa...platili smo folikulometrije i štopericu da nam ostane uputnica!
    A neeeee. Zao mi je. Ali imas plan za dalje. To je dobro!

  33. #3233

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Jao, November, bas mi je zao....
    Peti mj.je onda dobitan za tebe!

  34. #3234

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Ja mu poslala poruku javio se rekao da sve uredu da najvjerovatnije pon...ili ce vidjwti al ja racunam ako je bila punkcija u cetvrtak u poned j e 4 dan ili nije ah vise neznam al odahnula sam malo nadam se da ce nastaviti razvojem . Hvala na odgovorima..

  35. #3235

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Da prirodni skroz!
    Hvala cure
    Nema predaha, napadamo odmah dalje!

  36. #3236
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Zao mi je,ali 5mj je tvoj

  37. #3237

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Za one cure koje su kod privatnika preko hzzo-a - jedna info za putne troškove. Na webu hzzo-a piše da imamo pravo na naknadu troškova prijevoza bez obzira je p nam neka državna klinika bliže mjestu stanovanja. Evo link, pa tamo negdje na sredini stranice: http://www.hzzo.hr/obvezno-osiguranj...ova-prijevoza/
    Pitala sam jučer svoju gin za povrat putnih troškova, ona se raspitala i danas mi je javila da bez obzira što idem preko hzzo nemam pravo na povrat...

  38. #3238
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Pitala sam jučer svoju gin za povrat putnih troškova, ona se raspitala i danas mi je javila da bez obzira što idem preko hzzo nemam pravo na povrat...
    November, ja sam od svoje gin dobila višekratni putni nalog. Kad mi ga u Poliklinici Škvorc ispune cijelog, odnijet ću ga u HZZO, pa ću vidjeti što će reći. Totalno me živcira da svaki službenik u HZZO-u tumači prava pacijenata na svoj način. Iako mi nije jasno kako se ovo može protumačiti na dva načina: "Pravo na naknadu za troškove prijevoza ima i osigurana osoba koja je radi smanjivanja liste čekanja prihvatila korištenje zdravstvene zaštite u ugovornoj zdravstvenoj ustanovi, odnosno ordinaciji ugovornog doktora privatne prakse koja nije u mjestu, odnosno nije najbliža mjestu njezina prebivališta, odnosno boravišta" (citat s njihove stranice).
    Uglavnom, javim ovdje na temi što će mi napisati u rješenju.

  39. #3239
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Poz suborke
    evo i mi smo krenuli u postupak kod dr.Š također sam dobila puni nalog i moj gin rekao da na njega imamo pravo bez obzira što to nije najbliža bolnica.
    Posljednje uređivanje od jelena30 : 05.05.2018. at 07:08

  40. #3240

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Bez komentara sam više, ovo sve mi polako izgleda kao borba s vjetrenjačama.
    Ne želim se zamarati više, fokusirat ću se na sebe i na postupak koji mi slijedi.

  41. #3241

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Da vas pitam nesto jesu zvali su me vratili 2 morule blastomere .zamrzli 3 blastice i jos dvije vidjet ce e sad meni je 10 dan od transf i od drugog dana imam osjecaj kao da cu dobiti ne grcevi vec lagano i zadnja dva dana me leda bole beta mi je 14.5 sad imam osjecaj da je necu ni docekati neki kazu da je to dobro i dokt.kaze pa sad molim vas koja je imala iskustvo takvo a bude pozitivno..

  42. #3242

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Da vas pitam nesto jesu zvali su me vratili 2 morule blastomere .zamrzli 3 blastice i jos dvije vidjet ce e sad meni je 10 dan od transf i od drugog dana imam osjecaj kao da cu dobiti ne grcevi vec lagano i zadnja dva dana me leda bole beta mi je 14.5 sad imam osjecaj da je necu ni docekati neki kazu da je to dobro i dokt.kaze pa sad molim vas koja je imala iskustvo takvo a bude pozitivno..
    Evo ja sam imala takvo iskustvo 2-3 dana prije bete kad mi je i inace trebala doc m kalendarski. I da bila je pozitivna

  43. #3243

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Pa meni ti to vec od transfera lagano probada ne jako laganini a ovih dana je ciklus pa za 4 dana beta .. pa vidit cemo bas me hvata strah

  44. #3244

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    0407 lagano probadanje je normalno, ništa ne znači loše. Držim fige.

    Ja krećem čim dobijem M, odmah 2.dan s pikanjem. Dobila sam Puregon pen, 150 jedinica dnevno, pa 6.dc uzv. Držite mi fige!!!!!!!!!!!!!!!!

  45. #3245
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    November drzim fige i neka bude uspjesno

  46. #3246

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala na podrsci sad iscekujem nadam se eto nakon 11 godina da je to dobar znak zelim ti srecu da uspije samo polako .

  47. #3247

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    0407 nadam se da je to to.
    Sretno i javi nam rezultate
    November sretno!!!
    Posljednje uređivanje od Astoria : 10.05.2018. at 17:29

  48. #3248
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na podrsci sad iscekujem nadam se eto nakon 11 godina da je to dobar znak zelim ti srecu da uspije samo polako .
    Jesi vadila betu??

  49. #3249

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Jesam drage moje ..danas jako sam tuzna negativna beta ..nit znam kolka je jer u petrovoj samo pise na nalazu negativno...... znam da nisam jedina al tesko pada kako god okrenes to je jace od mene pitam se sta je lose krenulo ker sam ja odbila strano tijelo jer su losi embriji milion pitanja ..a sve to prije 11 godina prirodna trudnoca ..a poslje se boris samo negativnim betama.....ne znam kako dalje ...z a sada je tako

  50. #3250
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam drage moje ..danas jako sam tuzna negativna beta ..nit znam kolka je jer u petrovoj samo pise na nalazu negativno...... znam da nisam jedina al tesko pada kako god okrenes to je jace od mene pitam se sta je lose krenulo ker sam ja odbila strano tijelo jer su losi embriji milion pitanja ..a sve to prije 11 godina prirodna trudnoca ..a poslje se boris samo negativnim betama.....ne znam kako dalje ...z a sada je tako
    Bas mi je zao . Koji su daljnji planovi? Svaka negativna beta pada tesko nazalost i treba nam uvijek dok prihvatimo to.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •