Stranica 71 od 71 PrviPrvi ... 2161697071
Pokazuje rezultate 3,501 do 3,542 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3501
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanima za Škvorc, imaju li još uvijek aktivan ugovor s HZZO? Je li išao netko nedavno na FET?
    nisam išla ali znam da ima do kraja godine ugovor s HZZO-om i to 240 stimuliranih, 30 prirodnih ciklusa i 30 blago stimuliranih.

    Kod njega se čuvanje embrija iz takvog postupka NE plaća ali to tek s ovim novim ugovorom, rekla bih, ranije se čuvanje plaćalo i plaća i dalje.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 14.10.2020. at 11:38

  2. #3502
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    U Poliklinici Škvorc, već mjesecima radi iskusna embriologinja Rakoš koja je ranije radila u Vinogradskoj. Odlična vijest za sve koji idu kod njih u postupke!

  3. #3503
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Imaju. Mi smo sad trebali ići al je odgođen jer folikul nije imao pravilan rast.

  4. #3504

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ja ću "uletiti" pitanjima koja će Vam biti blentava ali, nigdje ne nalazim odgovor a zaista moram znati Od pronalaska klinike do trudnoće ako su nam nalazi oboma super koliko obicno prođe? Koliko je sam postupak IVF bolan?

  5. #3505

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Nicky Nema pravila, može vam uspjeti prvi pokušaj, možete godinama pokušavati... Kod IVF-a se sve odvija u ciklusima, imaš nekoliko vrsta postupaka, od prirodnih kod kojih se ne dobiva stimulacija, do blago stimuliranih i ful stimuliranih. U potonja dva obično se primaju hormonalne injekcije, pa je bolno koliko dobro podnosiš igle, a najbolniji dio postupka je aspiracija jajnih stanica, koja se u većini slučajeva prakticira pod anestezijom pa prođe skroz bezbolno, ali još ima klinika koje rade bez i tad boli. Sam transfer zametaka nije bolan, ali je malo neugodan jer se radi na pun mjehur. A ostalo 'bolno' bi mogle biti razne nuspojave koje idu posljedično sa stimulacijom, a to je kod svake žene toliko individualno da je doista teško odgovoriti na to... eto i nema blentavih pitanja, svi smo jednom bili na početku s tisuću upitnika iznad glava, a nekad se i nakon nekoliko godina u MPO priči broj upitnika ne smanjuje

  6. #3506
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Nicky2013 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ja ću "uletiti" pitanjima koja će Vam biti blentava ali, nigdje ne nalazim odgovor a zaista moram znati Od pronalaska klinike do trudnoće ako su nam nalazi oboma super koliko obicno prođe? Koliko je sam postupak IVF bolan?
    Nicky, kako ti je napisaa KajTeBriga, ne zna se hoće li i iz kojg puta par uspjeti imati dijete.
    Ali, jedan od najbitnijih faktora porgnoze rođenje živog djeteta ko IVF-a jesu godine žene. Koliko imaš godina?

    Bolna procedura kod IVF-a je apsiracija folikula na jajnicima ("punkcija"), ali taj dio se prema pravilima medicinske struke treba na odgovarajući način ženi učiniti bezbolnim (npr. uz kratkotrajnu intavensku svjesnu analgosedaciju).

    Dobro došla na foru,.

    Piši i pitaj!

  7. #3507
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Cure, može li mi netko poslati broj moba od dr Škvorca na pm, ne mogu pronaći

  8. #3508
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Cure koje ste u Poliklinici IVF preko HZZO-a, gdje se testirate na covid? Imaju li s nekim ugovor ili se moramo same organizirati?

  9. #3509

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste u Poliklinici IVF preko HZZO-a, gdje se testirate na covid? Imaju li s nekim ugovor ili se moramo same organizirati?
    Ja sam isla u Andriju Stampar, u drive in. Mislim da nemaju ugovor sa nikim, a uputnicu trazi od svog soc.gin.

  10. #3510
    peanut avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima
    Nova sam na forumu. Nakon par godina pokušavanja da dobijemo bebicu/e, odlučujemo se na medicinsku pomoć. Novi i svježi u ovom smo pa svaki vaš savjet je dobrodošao.

    Oboje imamo 32 godine, zdravi smo prema klasičnim pregledima (školski ciklusi, redovne ovulacije, nema cista, nema endometrioze, hormoni uredni / maternica je u RVF položaju - možda otežavajuća okolnost). S obzirom da do trudnoće ne dolazi, problem mora postojati (?) pa ćemo ga probati naći i eliminirati Malo optimizma za početak.

  11. #3511
    peanut avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima

    Nova sam na forumu. Pokušavamo dobiti bebicu/e već par godina, ali bez uspjeha pa se odlučujemo za medicinsku pomoć. Relativno novi i svježi smo u ovom području pa svaki vaš savjet je dobrodošao.

    Oboje imamo 32 godine i prema klasičnim pregledima je sve u redu (školski ciklusi, redovne ovulacije, nema cista, nema endometrioze, hormoni uredni / maternica je u RVF položaju - možda otežavajuća okolnost). S obzirom da do trudnoće ne dolazi pokušat ćemo naći problem i, ako ga ima, eliminirati ga (detaljni pregledi). Nadamo se uspjehu, malo optimizma za početak

    Zanima me utječe li koronavirus na vaše postupke (čeka li se duže, mijenja li se što) u privatnim klinikama? S kojom klinikom ste zadovoljni (ako se smije reći)? Čitam aktivno i starije postove da steknem dojmove, ali svaka nova informacija je korisna.

    Lokacija: Zagreb i okolica

    Sretno svima!

  12. #3512
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Sami trebamo organizirati testiranje, zasad treba negativan test do 48 sati prije početka terapije i prije punkcije, samo za žene.
    Tnx, ruska, izvadila sam uputnicu od gina na vrijeme

  13. #3513

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Nicky2013 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ja ću "uletiti" pitanjima koja će Vam biti blentava ali, nigdje ne nalazim odgovor a zaista moram znati Od pronalaska klinike do trudnoće ako su nam nalazi oboma super koliko obicno prođe? Koliko je sam postupak IVF bolan?
    Slažem se KajTeBriga, teško je prognozirati koliko će ti vremena trebati, ali ako su vam nalazi oboma super to je već dobar znak!

    Ja sam bila na 2 inseminacije i jednoj izvantjelesnoj u poliklinici IVF i ništa mi nije bilo previše bolno, a jako sam osjetljiva na bol.
    S obzirom da sam jako osjetljiva na bol, odmah sam si uzela kratkotrajnu opću anasteziju za apsiraciju jajnika i doktor je rekao da je to bila dobra odluka jer mi se sa jednim jajnikom, zbog lošeg položaja, dosta namučio i da bi me to sigurno boljelo. S obzirom da sam se naplaćala svega i svačega, a da sam izvantjelesnu radila preko HZZO-a, smatrala sam da mi se isplati dati tih 1200kn za anesteziju i opet bih to ponovila.
    Osjećaj je kao da si si malo odrijemala i to je to, ideš doma. Nema mučnina, niti vrtoglavica kakvih sam imala kad sam išla na pravu operaciju.

    Transfer se radi nekada sa punim mjehurom, a nekada sa praznim, ovisno o doktoru. Meni su rekli "čekajte da vidim koji doktor će raditi transfer pa da vam znam reći dal da se popišate ili ne"
    na kraju sam ga radila sa praznim mjehurom i apsolutno nikakve boli nije bilo.
    Injekcije su kao injekcije, meni ih je davao muž, ali nije strašno.

  14. #3514

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Super!

  15. #3515

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj peanut prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima
    Nova sam na forumu. Pokušavamo dobiti bebicu/e već par godina, ali bez uspjeha pa se odlučujemo za medicinsku pomoć. Relativno novi i svježi smo u ovom području pa svaki vaš savjet je dobrodošao.

    Oboje imamo 32 godine i prema klasičnim pregledima je sve u redu (školski ciklusi, redovne ovulacije, nema cista, nema endometrioze, hormoni uredni / maternica je u RVF položaju - možda otežavajuća okolnost). S obzirom da do trudnoće ne dolazi pokušat ćemo naći problem i, ako ga ima, eliminirati ga (detaljni pregledi). Nadamo se uspjehu, malo optimizma za početak

    Zanima me utječe li koronavirus na vaše postupke (čeka li se duže, mijenja li se što) u privatnim klinikama? S kojom klinikom ste zadovoljni (ako se smije reći)? Čitam aktivno i starije postove da steknem dojmove, ali svaka nova informacija je korisna.

    Lokacija: Zagreb i okolica

    Sretno svima!
    Evo s obzirom da sam prosla 3 postupka za vrijeme korona krize kogu ti reci svoje dojmove. Ja imam 33 godine a muz 38. Kod nas je problem sto m ima nesto manji broj pp spermija ali nista alarmantno, no svejedno vec 3 godine ne uspjevamo dobiti bebu.
    Odradili smo 2 inseminacije i jednu izvantjelesnu. Izvantjelesna je cak i upalila ali morala sma pobaciti jer se plod prestao razvijati i sad smo opet na pocetku....

    Bila sam u Poliklinici IVF kod dr. Šimunića i on ce ti uglavnom napraviti kaj god ti hoces. Da sam htjela mogla sam odmah i na izvantjelesnu, ali odlucila sam se ici redom pa smo prvo pokusali sa inseminacijom. Sad mi je malo krivo jer smo izgubili i vrijeme i novac i da mogu vratiti vrijeme odmah bih isla na izvantjelesnu.

    Korona nije imala nekog utjecaja osim sto pratnja ne moze ici s tobom. Ja sam se malo razocarala u polikliniku IVF jer otkako su poceli raditi preko HZZOa rekli si mi da ne mogu doci na red prije veljace a i veljacu mi ne garantiraju. S obzirom da sam tamo vec pola godine i da sam im ostavila para i para to mi je bilo malo onak....
    Sad sam se prebacila na sv Duh, sve je na racun HZZOa, nema cekanja, odmah si na redu, a s obzirom da je krenuo lockdown ne vjerujem niti da ce korona nesto bitno promijeniti.

    Eto toliko za sada.
    Sretno!

  16. #3516
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Uvijek ce se netko naci da negdje nije zadovoljan poliklinikom i doktorom pa bio to ili dr. Šimunić, dr. Radončić, dr. Lučinger, dr. Alebić, dr. Škvorc itd. Vrlo vaznu ulogu imaju biolozi al njih se rijetko spominje. Vecinom smo ljuti na doktore i sto nam sestre nisu dale termin odmah sutra. U ovoj prici treba imati i te kako dobar embrij i puuuno puuuuuno srece.
    Vrlo je teska situacija u zemlji, testovi na covid se zahtjevaju 48 sati prije punkcije sto im apsolutno nista ne znaci i trose se samo tako, farmaceutske tvrtke zaradjuju.
    Vi koje necete uskoro 42-gu napuniti i idete preko hzzo-a za jedan mj/ciklus se nista nece dogoditi. Jer bas onda kada forsirate dobijete kontra efekt.
    Tek mi je 7-mi ivf postupak bio dobitni. Godisnje sam isla na 2 stimulirana i nikada nisam imala smrznutih embrija.
    U zadnji dobitni sam otisla onako bez ikakvog planiranja, ono ajmo probati jos jednom, u 39-oj god.
    Sretno cure

  17. #3517

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam bila kod Simunica dva puta i imam samo rijeci hvale! Meni je isto rekao da mozemo probat sa inseminacijom, ako zelimo, ali da je to, po njemu, gubljenje vremena. Svejedno mi je prepustio odluku i odlucili smo se odmah za IVF. Medjutim, stvari su se zakomplicirale malo pa smo prvi put ipak morali odradit inseminaciju. Sta se tice cekanja, dosta cura je bilo vec u postupku i sada cekaju opet termin! Oni ni ne znaju da li slij godine uopce rade sa HZZOom a vec imaju dosta ugovorenih postupaka tako da treba imati strpljenja i ne ocekivati cuda, u smislu da ce se odmah dobiti termin, jer su stvarno krcati. Uostalom, odmah kazu kako stvari stoje i kada bi termin mogao biti, tako da je na nama da odlucimo da li smo spremni toliko cekati... Ja imam samo rijeci hvale za sve tamo! Jedno zaista savrseno iskustvo(koliko moze biti savrseno, obzirom kroz sta prolazimo).

  18. #3518
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Također mogu pohvaliti IVF kliniku i njihove doktore (sva 3 su bila uključena u moj zadnji/dobitni postupak). Biologica (mislim da je Matea) je bila vrlo ljubazna i pristupačna, od 11 IVF-ova koje sam imala tijekom svog MPO staža ovo je prvi put da je embriolog sjeo s nama pola sata i sve nam je objasnila; kako, zašto, šanse uspjeha, što bi mogli još napraviti u slučaju neuspjeha. Trenutno sam u 16 tt. i vodim ju kod njih, kod dr. Grbavca. Naravno, svatko "svog konja" hvali. Ja sam promijenila nekoliko klinika u svojim postupcima, jedino sam Petrovom bila baš nezadovoljna. Postupak sam prošla u kolovozu, korone je bilo ali ne u ovom opsegu. Koliko znam trenutno niti ne primaju pacijentice preko HZZO jer su sve postupke potrošili, a novi ugovor ide iduće godine (ako ga bude).

  19. #3519

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Je li netko nedavno bio na IVFu u Poliklinici IVF preko hzzo.a? Što je pokriveno a što nije u cijelom postupku?

  20. #3520

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko nedavno bio na IVFu u Poliklinici IVF preko hzzo.a? Što je pokriveno a što nije u cijelom postupku?
    Ja sam bila u osmom mjesecu i pokriveno je sve:terapija, pregledi, ultrazvuci, vadjenje krvi, ... dok traje postupak. Placaju se prve konzultacije. Meni je receno da se placa i zamrzavanje, ali cini mi se da su cure, koje su isle poslije mene, rekla da se zamrzavanje isto ne placa(kad sam ja bila, HZZO im jos to nije pokrivao). Aspiracija se radi tako da dobijes intravenzono koktel lijekova, a ako zelis bas anesteziju, to se onda placa 1200 kn. Ja ju nisam uzimala i sve je bilo ok, a imala sam 21 folikul. I nisu sigurni da li ce obnovit ugovor sa HZZOom slijedece godine.

  21. #3521
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Također mogu pohvaliti IVF kliniku i njihove doktore (sva 3 su bila uključena u moj zadnji/dobitni postupak). Biologica (mislim da je Matea) je bila vrlo ljubazna i pristupačna, od 11 IVF-ova koje sam imala tijekom svog MPO staža ovo je prvi put da je embriolog sjeo s nama pola sata i sve nam je objasnila; kako, zašto, šanse uspjeha, što bi mogli još napraviti u slučaju neuspjeha. Trenutno sam u 16 tt. i vodim ju kod njih, kod dr. Grbavca. Naravno, svatko "svog konja" hvali. Ja sam promijenila nekoliko klinika u svojim postupcima, jedino sam Petrovom bila baš nezadovoljna. Postupak sam prošla u kolovozu, korone je bilo ali ne u ovom opsegu. Koliko znam trenutno niti ne primaju pacijentice preko HZZO jer su sve postupke potrošili, a novi ugovor ide iduće godine (ako ga bude).
    Maca2, poslala sam ti pp

  22. #3522
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj ruska1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila u osmom mjesecu i pokriveno je sve:terapija, pregledi, ultrazvuci, vadjenje krvi, ... dok traje postupak. Placaju se prve konzultacije. Meni je receno da se placa i zamrzavanje, ali cini mi se da su cure, koje su isle poslije mene, rekla da se zamrzavanje isto ne placa(kad sam ja bila, HZZO im jos to nije pokrivao). Aspiracija se radi tako da dobijes intravenzono koktel lijekova, a ako zelis bas anesteziju, to se onda placa 1200 kn. Ja ju nisam uzimala i sve je bilo ok, a imala sam 21 folikul. I nisu sigurni da li ce obnovit ugovor sa HZZOom slijedece godine.
    Puno je žena pisalo HZZO-u radi naplate konzultacija iz kojih se kreće u postupak u toj klinici, naplate analiza hormona tijekom postupka, svjesne intravenozne analgosedacije (dovoljno da se kod aspiracije ne trpi bol) - tumačenje pravnika iz HZZO-a je da bi to sve trebalo biti bez naplate za pacijente za postupke ugovorene s privatnim klinikama.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.02.2021. at 16:11

  23. #3523

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Puno je žena pisalo HZZO-u radi naplate konzultacija iz kojih se kreće u postupak u toj klinici, naplate analiza hormona tijekom postupka, svjesne intravenozne analgosedacije (dovoljno da se kod aspiracije ne trpi bol) - tumačenje pravnika iz HZZO-a je da bi to sve trebalo biti bez naplate za pacijente za postupke ugovorene s privatnim klinikama.
    Znaci, konzultacije se isto ne bi trebale naplacivati ili ?

  24. #3524
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    E bila sam slučajno kod Skvorca i cula da je rekao da je od 1.4.prosle godine i anestezija u HZZO postupku pokrivena
    Doduse ne znam koja,jel kratkotrajna opća
    Posljednje uređivanje od Vrci : 28.02.2021. at 21:24

  25. #3525
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Škvorc je tu korektan. Ne naplaćuje sve što stigne od žena u postupcima preko HZZO-a.

  26. #3526

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav
    citali smo dosta info i recenzija, gledamo gdje ici na prvi IVF privatno. Vazemo beta plus ili ivf poloklinika ili ivf centar lucinger
    stvarno bi htjeli neku preporuku za neku doktoricu koja bi bila razumna, imamo malo posebnu situaciju. Svaki savjet dobrodosao
    varira puno uspješnost između tih poliklinika? ima netko podatke mozda?
    hvala unaprijed

  27. #3527

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    7

    Početno

    ima netko preporuku izmedju IVF poliklinike u Zg ili Beta plus ili kod IVF Lucinger?
    jel uspjesnost se dosta razlikuju ili? stvarno nam treba neka DR. koja je razumna i imam zivce s nama zbog malo posebne situacije
    Hvala unaprijed

  28. #3528
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Doktorica Dmitrovic iz Betaplusa je nama super sagledala situaciju, bas cjelokupno sve.

    Tako da bih ja nju trazila.

    Lucinger mi dao dojam rada na traci,al mozda vise nije tako. Uglavnom nije mi bio tako detaljan

  29. #3529
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Pozdrav,cure.Vracam se nakon 3.5godine u ove vode po jos jednu mrvu.
    Sve pise u potpisu,asada je situacija da se amh spusti na 3.6pmol/l,a fsh 12.4.Ponovno bi isli kod Skvorca.Nalazi hormona sustari 6.mj ali nosta se drasticno nije promijenilo.Mislitebli da ima smisla se narucit na konzultacije sa tim "starim"nalazima ili da ipak vadim nove?
    Ima li tko kod Skvorca da mi kaze kakva je tamo sada situacija?

  30. #3530
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Snelly85, nazovi i pitaj, najbolje odmah dr Škvorca. U 12 mjesecu su odgađali konzultacije zbog epidemije. Sad su opet veliki brojevi pa pitaj kako rade i usput što da pripremim od nalaza. Meni se čini ok,ako su stari do 6 mjeseci

  31. #3531
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Pripremiš....

  32. #3532
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,cure.Vracam se nakon 3.5godine u ove vode po jos jednu mrvu.
    Sve pise u potpisu,asada je situacija da se amh spusti na 3.6pmol/l,a fsh 12.4.Ponovno bi isli kod Skvorca.Nalazi hormona sustari 6.mj ali nosta se drasticno nije promijenilo.Mislitebli da ima smisla se narucit na konzultacije sa tim "starim"nalazima ili da ipak vadim nove?
    Ima li tko kod Skvorca da mi kaze kakva je tamo sada situacija?
    Rade normalno.

  33. #3533

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Molila bi info...da li je netko prelazio iz drzavne bolnice u neku privatnu kliniku koja ima ugovor sa HZZO-om? Koja je procedura, pokriva li njima HZzo i neke pretrage prije samog kretanja u postupak? Planiram poslati mail nekome od njih, ali da cujem prije neka iskustva...

  34. #3534
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Molila bi info...da li je netko prelazio iz drzavne bolnice u neku privatnu kliniku koja ima ugovor sa HZZO-om? Koja je procedura, pokriva li njima HZzo i neke pretrage prije samog kretanja u postupak? Planiram poslati mail nekome od njih, ali da cujem prije neka iskustva...
    Nazoveš i pitaš za konzultacije, koje ćeš vjerojatno morati platiti. Kad budeš na konzultacijama pitaš za postupak preko hzzo i onda će ri reci detalje. Uputnice za sve pretrage daje ginekolog tako da bez obzira da li ideš privatno ili ne imaš pravo na to.

  35. #3535

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mi bili u Poliklinici IVF preko HZZOa s time da smo sve nalaze imali od prije. Platili konzultacije, ultrazvuk i kontrolni spermiogram. IVF postupak i lijekove pokrila uputnica. Mislim da se konkretno kod njih FET plaća.

  36. #3536

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Slala sam mail u IVF, napisali su mi da se mora naručiti na konzultacije i onda upisati na listu čekanja i da su do srpnja popunjeni. I da Hzzo pokriva trošak lijekova i postupka MPO. Za fet sam čitala da se posebno plaća. A kako ste zadovoljni s njima?

  37. #3537

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Dijagnoza idiopatska neplodnost, uspjeli smo iz prve. (iako nisam nešto previše dobro reagirala na terapiju tako da to što smo dobili smo i vratili, bez materijala za zamrzavanje)
    Što se tiče liječnika, usluge, komunikacije s klinikom- sve 5.

  38. #3538

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Na konzultacijama smo bili u prosincu, početkom siječnja nas upisali na listu za ožujak.

  39. #3539

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala na info, znaci oni priznaju sve nalaze, hormone, s gram..ili se bar to mora ponoviti kod njih ako znate?

  40. #3540

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mi smo kod njih ponavljali spermiogram jer nam je jedino taj nalaz bio malo stariji ali nedavno je cura u Rodinoj grupi na fejsu pisala ja mislim da priznaju spermiogram. Kako god, pitajte ih, dobit ćete odgovor na sve.

  41. #3541

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu, a i tek sam nedavno krenula s MPO. No, barem godina imam, 37,5. Trenutacno sam u postupcima u bolnici, no kako nemamo dijagnozu (idiopati) i najizglednije je da razlog za neuspjeh lezi u mojim jajnim stanicama, tako ja imam strah od izgubljenog vremena i zelim "pucati iz svih topova". Razmisljam se o odlasku i u privatnika, barem na konzultacije a i u nadi da ce mozda protokoli biti vise prilagodeni pacijentu i manje "standardizirani" nego u bolnicima, gdje je ipak veci broj pacijenta po ustanovi.
    U Zagrebu sam, i razmisljala sam se pronjuskati u Betiplus ili u Poliklinici IVF, prvenstveno jer sam vidila da imaju opcije preko HZZO-a.
    Imate li kakvih preporuka, a pogotovo za moj slucaj gdje su godine zene najvjerojatniji krivac? Naravno, ne mora biti ni jedna od ove dvije klinike..
    Također, ako postoji kakva tema koja se bavi nama kojima vrijeme curi, a ispod 39+ smo, molim vas da me tamo uputite.
    Hvala i sretno svima!

  42. #3542

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu, a i tek sam nedavno krenula s MPO. No, barem godina imam, 37,5. Trenutacno sam u postupcima u bolnici, no kako nemamo dijagnozu (idiopati) i najizglednije je da razlog za neuspjeh lezi u mojim jajnim stanicama, tako ja imam strah od izgubljenog vremena i zelim "pucati iz svih topova". Razmisljam se o odlasku i u privatnika, barem na konzultacije a i u nadi da ce mozda protokoli biti vise prilagodeni pacijentu i manje "standardizirani" nego u bolnicima, gdje je ipak veci broj pacijenta po ustanovi.
    U Zagrebu sam, i razmisljala sam se pronjuskati u Betiplus ili u Poliklinici IVF, prvenstveno jer sam vidila da imaju opcije preko HZZO-a.
    Imate li kakvih preporuka, a pogotovo za moj slucaj gdje su godine zene najvjerojatniji krivac? Naravno, ne mora biti ni jedna od ove dvije klinike..
    Također, ako postoji kakva tema koja se bavi nama kojima vrijeme curi, a ispod 39+ smo, molim vas da me tamo uputite.
    Hvala i sretno svima!

Stranica 71 od 71 PrviPrvi ... 2161697071

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •