Stranica 67 od 71 PrviPrvi ... 17576566676869 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,301 do 3,350 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3301
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Uh, November, zao mi je

  2. #3302
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    November zao mi je.

  3. #3303
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Tko je kod Skvorca uzimao anesteziju za punkciju?

  4. #3304
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja! Sto te zanima?

  5. #3305
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Kolko si morala biti tamo jos nakon punkcije?

  6. #3306

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    I ja. Nekih max 1 h.

  7. #3307
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Ok,a jel kazu sta poslije punkcije kakva je situacija ili se ceka drugi dan? Ja u cetvrtak imam punkciju,u petak je praznik pa ne znam dal cu morat do subote cekat za neke info ili kako ide to kod njih? Nervozna sam ko da mi je ovo prvi postupak

  8. #3308
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam spavala nekih sat vremena su mi rekli, a onda sam jos ležala i razbudivala se. Nisu mi nista nabrajam dan rekli, zvali su me sljedeci. Vjerujem da kod njih netko radi i na blagdan.

  9. #3309
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Znaci poslije punkcije ti nisu nista rekli??

  10. #3310
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    I dali ste uzimale embryioglue??

  11. #3311
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Rekli su mi je Ave proteklo dobro i koliko ih ima.
    Ja nisam uzela embryoglue.

  12. #3312
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Kad vas je zvao embriolog da vam kaze kakva je situacija? Ja ne mogu docekat

  13. #3313
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Sova kakva je situacija?

  14. #3314
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Nikakva od 5js se oplodilo 2 koje su se prestale razvijat tako da opet nista od transfera. Rekao je doktor sada odmor pa najesen vidjet sta i kako,on kaze da bi eventualno jos 2 puta probao i onda na donaciju js (koja mi je iskreno najgora nocna mora)

  15. #3315
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Zao mi je Sova. Tako je i meni bilo u jednom postupku s Menopurom. Dobila sam 4 js, 1 je bila nezrela i ove 3 su isle na ICSI i oplodile se 2. Te 2 su drugi dan stale s razvojem i ostala sam bez transfera. Nisu mi znali reci u cemu je problem, da li u jajnim stanicama ili u spermicima. U biti jako malo informacija sam dobila. Ali to je bilo u bolnici. Kod Skvorca bi mogla dobiti vise informacija ako porazgovaras malo sa biologicom. I nebi skodilo da pocnes uzimati suplemente za jacanje js. Koji ti je ovo postupak da ti vec predlazu donaciju?

  16. #3316
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Rekao je da ne zna u cemu je bio problem da se nisu dalje razvijale,spermiogram je odlican tako da uopce ne znam sta mislit. Ovo je bio 4ivf, prvi kod njega

  17. #3317
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Žao mi je. Ja sam bila u jednom poatupku i nisam imala transfer. Od hrpe js, 4 bile zrele. Nijedna se nije oplodila. Pet mjeseci nakon sam ostala spona o trudna. E sad..., sto je bilo tada, ne znam. Ja nisam saznala. Ali kako mi je bio prvi postupak, nisam jako puno pitala.

  18. #3318
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Meni je prvi puta da sam imala 5 folikula(inace sam imala 2 na punu stimulaciju) i od tih 5 je bilo i 5js tako da sam zaista mislila da je ovaj dobitni. Uspijemo i prirodnim putem zacet,ali uvijek zavrsi kao biokemijska Ovaj me bas dotukao postupak,placem danima i samo si govorim jos par dana i bit cu ja ok

  19. #3319

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Pozdrav, jedno pitanje za cure koje postupke u privatnim klinikama plaćaju
    Gledam cjenike i samo kod Lučingera piše da se još lijekovi posebno plaćaju, a kod drugih su cijene slične pa se lijekovi ne spominju.
    Molim cure koje su bile da mi okvirno napišu koliko je koja još za lijekove dala novaca, znam da o postupku ovisi. Zanima me da li je to 2, 3, 5 ili 10 tis kn

  20. #3320

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, jedno pitanje za cure koje postupke u privatnim klinikama plaćaju
    Gledam cjenike i samo kod Lučingera piše da se još lijekovi posebno plaćaju, a kod drugih su cijene slične pa se lijekovi ne spominju.
    Molim cure koje su bile da mi okvirno napišu koliko je koja još za lijekove dala novaca, znam da o postupku ovisi. Zanima me da li je to 2, 3, 5 ili 10 tis kn
    Nisu ti nigdje uključeni lijekovi.
    Mene je došlo oko 7-7.5 tis kn s time da sam čak plaćala gotovinom da dobijem popust.
    Bila je elonva 150, puregon, orgalutran plus stoperica. Imala sam 39god.
    Po kilama je mogla biti i elonva100, ali zbog godina se išlo na više. To je mislim neki Max kad nema neke specifične dijagnoze i gdje stimulacija traje od 2-14-og dana ciklusa

  21. #3321

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Zna li netko kad je Škvorc na godišnjem?

  22. #3322
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Ne znam odkada je,ali meni je rekao da se vraca sa go oko 20.8 pa mozda jos i radi,ne znam kolko godisnjeg uzimaju

  23. #3323

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Od 1-15.8 ne rade postupke... Njega nema do 20.8

  24. #3324

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Pozdrav cure.
    Nova sam pa molim par savjeta. Imamo dijagnozu azoo i već godinu i pol nas šalju po raznim pretragama. Sada kada smo napokon sve obavili i došli do TESE na Rebru, kažu nam da nam je najraniji termin 12. ili 1. mjesec. To mi je bio veći šok od same dijagnoze jer nam je već po malo dosta čekanja. Dogovorili smo se da idemo u Škvorc na konzultacije. Poslala sam im mail i dobila odgovor da ih nazovem šta još nisam napravila. Ne znam ni sama, da li čekati termin za Rebro (dr. Hauptman) ili krenuti u Škvorc? Molim neki savjet.

  25. #3325

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Moj savjet je otići u Škvorc na konzultacije, dok čekate Rebro, jer vrijeme ionako ide, a ovako ćete u međuvremenu nešto raditi. Nakon konzultacija lako odlučite.

  26. #3326

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Evo upravo sam zvala Škvorc, ali oni ne rade TESE tako da smo opet na početku

  27. #3327
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ivana2018
    dobro došla na forum.
    Pacijenti sa dg azoosperije se, na žalost, po našim bolnicama često vrte u krug.
    Ovdje imaš temu:
    http://forum.roda.hr/threads/83220-q...81#post3055681

    Smijem pitati, koliko ti imaš godina?

  28. #3328
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure.
    Nova sam pa molim par savjeta. Imamo dijagnozu azoo i već godinu i pol nas šalju po raznim pretragama. Sada kada smo napokon sve obavili i došli do TESE na Rebru, kažu nam da nam je najraniji termin 12. ili 1. mjesec. To mi je bio veći šok od same dijagnoze jer nam je već po malo dosta čekanja. Dogovorili smo se da idemo u Škvorc na konzultacije. Poslala sam im mail i dobila odgovor da ih nazovem šta još nisam napravila. Ne znam ni sama, da li čekati termin za Rebro (dr. Hauptman) ili krenuti u Škvorc? Molim neki savjet.
    Moj savjet bi bio, ako to možete financijski priuštiti, nazvati sve privatne poliklinike i ići kod onih koji mogu napraviti TESE. Zapravo, moj savjet ovisi i o tome koliko je tebi točno godina. Što više godina, to su šanse manje, tako da bih možda, ako imaš dosta preko 40, tipa bliže 45 ipak pričekala Rebro (šanse su ionako male, pa ne bih ulagala novce, a ovo bih napravila da budem mirna da sam napravila sve). Ako si bliže 40, onda bih možda požurila i uložila si svoje novce jer su tu velike razlike i svaka godina preko 40 dosta otežava MPO uspjeh. Granica bi mi odokativno bila 42-43. Ako je baš preko 43... ne bih ubrzavala.

    Samo mala kalbiracija - najmlađa žena ima 25% šanse ostat trudna po jednom punom IVF-u (s više od tipa 5 stanica). Preko 38 to jako opada. Kada dođeš u 42+, sve da i nema muškog faktora, to se spušta do ispod 5%. Svaka žena je drugačija i sve je to statistika, ali vrlo ugrubo to tako stojoi. Sjećam se jer su moji zadnji pokušaji bili u dobi 42+.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.07.2018. at 14:05

  29. #3329

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo upravo sam zvala Škvorc, ali oni ne rade TESE tako da smo opet na početku
    Poliklinika Cito u Splitu radi Micro Tese i to je provjereno jer je moj suprug prosao i to uspjesno. Njegova dijagnoza je neopstruktivna azoospermija. Pronađeno materijala za 5 postupaka. Moj savjet je ne gubiti vrijeme po državnim bolnicama kad je u pitanju takva dijagnoza.

  30. #3330

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Meni 35 a mm 44
    Da slažem se. Nas već godinu i pol šalju od vrata do vrata. A najgore je to što ni mi u hodu učimo o svemu. Iskreno, više po forumima nego od doktora.

  31. #3331

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Meni 35, njemu 44. S time da muž ima sina od 21 g iz prvog braka.
    Mislim da ćemo krenuti sa odabirom privatne klinike.

  32. #3332

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala na savjetu. Mislim da ćemo svakako i Cito uzeti u obzir. Ovo je svakako informacija koja vraća optimizam

  33. #3333

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Poliklinika Cito u Splitu radi Micro Tese i to je provjereno jer je moj suprug prosao i to uspjesno. Njegova dijagnoza je neopstruktivna azoospermija. Pronađeno materijala za 5 postupaka. Moj savjet je ne gubiti vrijeme po državnim bolnicama kad je u pitanju takva dijagnoza.
    branca_i, odlučili smo se pokušati sa Cito. Molim savjet koga kontaktirati za dolazak na konzultacije?

  34. #3334

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    branca_i, odlučili smo se pokušati sa Cito. Molim savjet koga kontaktirati za dolazak na konzultacije?
    Mi smo poslali mail direktno dr. Radovniković. Ona je urolog androlog i s njom se u biti sve dogovara. Na stranici Cita imate mogucnost bas direktno se određenom doktoru javiti i sve rijesiti. Ukratko opisite svoju situaciju i dosta brzo ce vam se javiti. Doktorica je stvarno ugodna. Prije konzultacija cete morati sigurno obaviti jos neke pretrage. Mi smo iz Zadra pa smo sve obavili u nasoj bolnici. Uvazavaju nalaze iz drugih bolnica. Jedino smo morali spermiogram ponoviti kod njih. Sto god vas bude jos zanimalo slobodno se javite. Sretno!

  35. #3335

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo poslali mail direktno dr. Radovniković. Ona je urolog androlog i s njom se u biti sve dogovara. Na stranici Cita imate mogucnost bas direktno se određenom doktoru javiti i sve rijesiti. Ukratko opisite svoju situaciju i dosta brzo ce vam se javiti. Doktorica je stvarno ugodna. Prije konzultacija cete morati sigurno obaviti jos neke pretrage. Mi smo iz Zadra pa smo sve obavili u nasoj bolnici. Uvazavaju nalaze iz drugih bolnica. Jedino smo morali spermiogram ponoviti kod njih. Sto god vas bude jos zanimalo slobodno se javite. Sretno!
    Hvala na odgovoru
    Mi smo napravili sve pretrage u Zagrebu na Rebru, ali prije cca 6 mjeseci kada su nas tražili da napravimo sve prije TESE i onda je sve stalo. Spermiogram bi i htjela napraviti još jednom kod njih. Do sada je rađen u Rijeci 3 puta pa bi htjela još jednom ponoviti na drugom mjestu. Ne znam koliko to ima veze, ali nadam se...
    Mi smo između Karlobaga i Zadra trenutno

  36. #3336

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru
    Mi smo napravili sve pretrage u Zagrebu na Rebru, ali prije cca 6 mjeseci kada su nas tražili da napravimo sve prije TESE i onda je sve stalo. Spermiogram bi i htjela napraviti još jednom kod njih. Do sada je rađen u Rijeci 3 puta pa bi htjela još jednom ponoviti na drugom mjestu. Ne znam koliko to ima veze, ali nadam se...
    Mi smo između Karlobaga i Zadra trenutno
    Meni dolazi supruga poslati opet na spermiogram cak i nakon Micro Tese da vidimo sto se događa. Nikad ne znas! Drzim fige da vam sve prođe super i uspjesno!

  37. #3337

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Meni dolazi supruga poslati opet na spermiogram cak i nakon Micro Tese da vidimo sto se događa. Nikad ne znas! Drzim fige da vam sve prođe super i uspjesno!
    Hvala puno
    Poslala sam mail dr. Radovniković.
    Javim kako napredujemo

  38. #3338
    Lois Lane avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Mi imamo zamrznuto tkivo testisa (5 komada koje smo dobili biopsijom no 3 smo već potrošili) na Rebru.
    Do sada sam bila 2 puta na ICSI u Petrovoj i oni su rješavali taj dio s dostavom zamrznutog materijala kad je bilo potrebno.
    Ukoliko bih se odlučila za dr. Škvorca jer sam jako nezadovoljna Petrovom, znate li možda može li se i kod njega tako doći/donijeti zamrznuto ako nemaš svježi muški materijal ili to ide samo između bolnica?

  39. #3339

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja kada sam zvala Skvorc rekli su mi da treba od hzzo-a tražiti odobrenje za prijenos materijala tako da pretpostavljam da može. Mi smo trebali ili na TESE na Rebro i onda u Petrovu.
    Ako smijem pitati zašto ste bili nezadovoljni?

  40. #3340
    Lois Lane avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako smijem pitati zašto ste bili nezadovoljni?
    Totalno su mi fulali protokol i vrijeme aspiracije zbog čega ovaj put nisam uopće uspjela doći do transfera i bezveze sam potratila jedan (meni neizmjerno vrijedan) zamrznuti komadić. Činjenicu da sam se osjećala gore nego na tekućoj traci i bez ikakvih konkretnih informacija i pojašnjenja ne moram ni komentirati no to je nešto na što sam se pripremila.
    Svaki put netko drugi na folikulometriji, svoju doktoricu sam vidjela samo na konzultacijama i prvom ultrazvuku. Na idućem ultrazvuku drugi doktor, na idućem treća (prilično neugodna) doktorica, na punkciji isto netko četvrti. I onako, baš imaš dojam da ih uopće nije briga. Biologinje su premda super.

  41. #3341

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Žao mi je
    Naravno da je vrijedan. Izgleda da kod nas stvarno nema smisla gubiti vrijeme po državnim bolnicama.
    Nadam se da će krenuti na bolje. Držim fige

  42. #3342

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav svim curkama

    Nova sam ovdje,pa se nadam da nećete zamjeriti ako pitam nešto o čemu se već pisalo (pokušala sam pročitati većinu...)
    Za mjesec dana naručeni smo kod dr.Škvorca na prve konzultacije za MPO,pa trenutno prikupljamo dokumentaciju.Moj ginekolog ga zaista hvali,tako da se nadam da će opravdati povjerenje.
    Kod nas je( kako se za sada čini),stvar u suprugu,ima asthenozoospermiu (dva nalaza u razmaku od 3 mjeseca).Naravno,to pod pretpostavkom da meni nešto dodatno ne otkriju,vidjet ćemo.Zanima me da li netko zna da li dr.Škvorc prilikom konzultacija daje i savjete kako popraviti spermiogram(čuli smo milijun različitih mišljenja) tj da li se i to pokušava ili se tome baš ne pridaje neka važnost?Mislim na stvari tipa zdravog života,skidanja kilograma,vitamina,ostalog...čula sam da neki doktori jednostavno niti ne savjetuju da se na tome poradi.
    Drago mi je pročitati komentare da je ljudima ugodno na konzultacijama i da je doktor susretljiv i super.
    Hvala unaprijed

  43. #3343

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pozdrav lipa02,
    Bili smo kod Skvorca na prvim konzultacijama prije tri tjedna, tako da ti iz prve ruke mogu reci da je doktor meni osobno odlican. Ne znam odgovor na tvoje pitanje daje li savjete u tom smislu-nama nije jer nam nisu ni trebali, ali znam da ga svakako možeš pitati sve što te zanima ili ti nije jasno sigurno ce ti odgovoriti. Sto se tice zdravog zivota i viska kila to ti nitko ne treba reci da dobro utjece na sve! Znam samo da je dr mene vagao, i isto tako znam da jedna poznanica nije mogla u postupke kod njega dok ne izgubi višak kg...
    Ako te jos sta zanima, pitaj, i ne brini, kad dr vidi vase nalaze trazit ce vjerojatno dodatno sto jos trebate napraviti i reci i objasniti vam koje su opcije. Drzim fige

  44. #3344
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Moj partner je imao dijagnozu oligoastenozoospermije i nije nam dao bas puno savjeta kako popraviti sgram. Rekli smo mu sto mi vec činimo, a on je samo dao preporuku za Profertil koji partner nije kupio i pio. Ako zvučim nezadovoljno, nisam bila njime nezadovoljna!

  45. #3345

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala vam na odgovorima cure
    Mi smo nakon 3 mjeseca Profertila kupili kapsule vrlo sličnog sasatva sa Iherba,pa ćemo vidjeti da li će biti promjene,nadam se da hoće budući da je ovo bilo vrlo frustrirajuće...
    Mislim da mi je za Škvorca pametno unaprijed pripremiti pitanja jer imam dojam da ću pola toga zaboraviti kad dođemo.

  46. #3346
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Popraviti spermiograme je teško i često nemoguće. Pa se doktori time niti previše ne zamaraju. Preporuče Profertil ili Bioastin tek toliko da se malo poboljša situacija. Al sumnjam da bi neki mpo-ovac išao na neki način ciljano liječiti muškarca

  47. #3347

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Budemo vidjeli kako bude,u svakom slučaju smatram da vitamini nisu na odmet tj da ne mogu ništa posebno zeznuti.Zadnji put kad nam se nalaz pogoršao uz Profertil,vjerujem da bi bez njega možda bio i još gori...
    Od nekog sam čula da dr.Dmitrović iz Beta plus poprilično savjetuje oko poboljšanja spermiograma...tj da se trudi savjetovati kako ga popraviti ,iako,nije to pouzdana informacija.Uglavnom,zanimalo me kako dr.Škvorc na to gleda...budemo saznali uskoro

  48. #3348
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Lipa, koristi li macu mozda? Nije na odmet.

  49. #3349
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mi smo bili kod Dmitrovic i savjetovala je muzu Profertil. Al samo kao potpora malo boljem spermiogramu, ne da ga poboljsa do normale. Doduse muzev je bio katastrofa, to nista ne moze popraviti

  50. #3350

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Pozdrav cure, dogovorila sam konzultacije u beta plus sljedeci tjedan kod doktorice Dmitrović. Da li netko zna hoće li me primiti za FET ako jos dojim dijete (jednom dnevno).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •