Stranica 3 od 65 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #101
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Koliko se u principu ćeka na postupak u bolnici i sto ti tamo daju kad je punkcija i jeli bezbolna punkcija?

  2. #102
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se u principu ćeka na postupak u bolnici i sto ti tamo daju kad je punkcija i jeli bezbolna punkcija?
    Ideš kod odabranog mpo dr. na pregled,on ti odredi koje nalaze trebaš naapraviti i u principu ako su uredni nalazi vrlo brzo si u postupku.Na punkciji dobiješ na venu (infuzija) nekakav koktel,malo te zamanta i ne osjetiš bol,možda malo kad bocne.Neke cure čak i spavaju,ja ne,iza toga se leži 2 sata na odjelu.

  3. #103
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    da ja te nalaze se od prije imam sta sam radila za cito, to su nalazi sve bolnički.. Mislila sam kod dr. Mršića ići.. Znaci dole ne dobiješ lokalnu? Jer sta se tice mene ne triba mi nikakvi ljekovi da me zamanta sam da dole to umrtvi kod uboda nista posebno.. Ali to sam mislila tamo u 4mj, jos se ne osjecam potpuno spremnom za njih..

  4. #104
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj malena0808 prvotno napisa Vidi poruku
    Je, estradiol je ključan u određivanju ovulacije, zato kad se on vadi, gotovo je nemoguće da folikuli "pobjegnu". Tako je, ovulacije su mi do 14. dana a punkcija je bila 17 dan il 16. nisan točno sigurna, tako da...po meni prekasno, ne sumljan u strucnost i prfesionalnost dr. B, mislin da je najveći problem kad žena prvi put ima postupak pa dr. ne zna pri kojoj veličini pucaju folikuli, sigurna san da će idući put sve proć dobro, jer ima uvid u moj sad već prošli protokol, a vi koje idete po prvi put u KBC Firule, nisan još zapantila tko točno (nemojte zamjerit) pripomenite mu kad van je u drugoj klinici dana štoperica..kad su folikuli bili te i te veličine

    Ipak mislin da se ipak ne događa da tako često pucaju folikuli, makar sve žene sta san tamo upoznala kroz postupak su završile sa ET-om. I isto se ostvari dosta trudnoća tako da samo trebamo virovat
    Punkcija se ne radi prema danima ciklusa,nego prema veličini folikula.

  5. #105
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Punkcija se ne radi prema danima ciklusa,nego prema veličini folikula.
    sretna 1506 , znam da se neradi punkcija prema danima ciklusa već prema veličini folikula al s obzirom da meni očito pucaju na 18-19mm se to ne poklapa nikako sa 16 i 17 dc, makar je tako kod mene, sta ne mora značit da kod druge žene neće biti drugačije Ugl idemo dalje, u Božje ruke i u ruke dr.B. pa kako bude...ja virujen

  6. #106
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se u principu ćeka na postupak u bolnici i sto ti tamo daju kad je punkcija i jeli bezbolna punkcija?
    hedoniza, čeka ti se jako malo, ja san prvi put došla u dr.B u 10/2013 na dogovor, obavila sta me još tražio i 24.11 krenila u postupak, tako da nema frke brzo ide to osim ako vaginalni brisevi nisu ok, onda se prvo to mora rješit, a daju ti neki koktelčić u venu, mene je to dobro zamantalo, nisan uopće ni skuzila ni osjetila punkciju, doduse meni je samo jednu izvadija tako da mislin da žene koje imaju više ipak to osjete al nista sta bilo bilo strasno ja san čula, ne znan jeli stvarno tako al da dr.B ima "najnježniju ruku" za punkciju od svih doktora na na odjelu, je li istina....ne znan

  7. #107
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj malena0808 prvotno napisa Vidi poruku
    hedoniza, čeka ti se jako malo, ja san prvi put došla u dr.B u 10/2013 na dogovor, obavila sta me još tražio i 24.11 krenila u postupak, tako da nema frke brzo ide to osim ako vaginalni brisevi nisu ok, onda se prvo to mora rješit, a daju ti neki koktelčić u venu, mene je to dobro zamantalo, nisan uopće ni skuzila ni osjetila punkciju, doduse meni je samo jednu izvadija tako da mislin da žene koje imaju više ipak to osjete al nista sta bilo bilo strasno ja san čula, ne znan jeli stvarno tako al da dr.B ima "najnježniju ruku" za punkciju od svih doktora na na odjelu, je li istina....ne znan
    Malena hvala na odgovoru, za sada mi je to sve u redu, a sta se tice punkcija, u cita ih nisam osjetila, Prvi put sam imala 10 folikula, od toga 6 js, samo 2 se oplodile, drugi postupak 4js i tri se oplodile.. Drugi put je bio uspjesan mpo ali sa tuznim krajem u 13tj..a sad sta se tice dr. to mi je najmanje bitno tko je, bitno da se uspjesno izvode popustak..

  8. #108
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj hedoniza prvotno napisa Vidi poruku
    Malena hvala na odgovoru, za sada mi je to sve u redu, a sta se tice punkcija, u cita ih nisam osjetila, Prvi put sam imala 10 folikula, od toga 6 js, samo 2 se oplodile, drugi postupak 4js i tri se oplodile.. Drugi put je bio uspjesan mpo ali sa tuznim krajem u 13tj..a sad sta se tice dr. to mi je najmanje bitno tko je, bitno da se uspjesno izvode popustak..
    hedoniza jako mi je žao što je tvoja trudnoća imala nesretan završetak, mogu samo zamislit što si proživljavala, al imaš jednog malog andelčića na nebu a cin si uspila ostat trudna iz drugog pokušaja...virujen da će idući put bit dobitan

  9. #109

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Da se i ja malo nadovežem...
    I ja sam imala 'sreću' da su mi folikuli pukli prije punkcije,isto tako zbog vikenda...
    Oni ne rade punkcije nedjeljom,koliko je meni poznato... Pričam o KBC-u

    A što se tiče CITA... I nedvno je jedna forumašica imala isit slučaj. Pukli su prije punkcije,a nije joj to bio prvi postupak u CITO....
    Posljednje uređivanje od splicanka30 : 07.01.2014. at 13:24

  10. #110
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj splicanka30 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i ja malo nadovežem...
    I ja sam imala 'sreću' da su mi folikuli pukli prije punkcije,isto tako zbog vikenda...
    Oni ne rade punkcije nedjeljom,koliko je meni poznato... Pričam o KBC-u

    A što se tiče CITA... I nedvno je jedna forumašica imala isit slučaj. Pukli su prije punkcije,a nije joj to bio prvi postupak u CITO....
    splicanka30 sjećan te sa firula, tebi se to dogodilo točno na danu kad san ja dosla po protokol, mislin da je bija 18.11. Nadan se da ćemo imat više sreće drugi put, jel se spremaš za novi postupak, i jel se stvarno dr.B vraca tek 20.1? (kad bi barem moga ranije...hah )

  11. #111
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Citiraj malena0808 prvotno napisa Vidi poruku
    hedoniza jako mi je žao što je tvoja trudnoća imala nesretan završetak, mogu samo zamislit što si proživljavala, al imaš jednog malog andelčića na nebu a cin si uspila ostat trudna iz drugog pokušaja...virujen da će idući put bit dobitan
    7
    Hvala draga malena 0808, nazalost bili su blizanci. Nadam se i ja da ce sljedeca bit uspjena..

  12. #112

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj malena0808 prvotno napisa Vidi poruku
    splicanka30 sjećan te sa firula, tebi se to dogodilo točno na danu kad san ja dosla po protokol, mislin da je bija 18.11. Nadan se da ćemo imat više sreće drugi put, jel se spremaš za novi postupak, i jel se stvarno dr.B vraca tek 20.1? (kad bi barem moga ranije...hah )

    Spremamo se sad u 2 mj. Iako je rekao kraj prvog,početak drugog. Tako da točan datum kad se vraća neznam...
    Ali trebam M dobit tada,pa ću tempirat da odem dan dva prije...

    Hvala i tebi puno sreće. Šta vi sad planirate za dalje?

    BTW meni se ovo brojao kao AIH...

  13. #113
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj splicanka30 prvotno napisa Vidi poruku

    Spremamo se sad u 2 mj. Iako je rekao kraj prvog,početak drugog. Tako da točan datum kad se vraća neznam...
    Ali trebam M dobit tada,pa ću tempirat da odem dan dva prije...

    Hvala i tebi puno sreće. Šta vi sad planirate za dalje?

    BTW meni se ovo brojao kao AIH...
    Splicanka30 fala na lijepim zeljama, auper sro ti se racuna kao AIH, ja se isto sad spreman u postupak il u prvi il drugi mjesec, ja bih osobno volila prvi al ne znam sta ce ispast od toga jer mi M treba doc 16.1 pa ne znan jel mi moze drugi dr. umjesto dr.B. otvorit protokol pa da nastavin u njega cin se on vrati s godisnjeg pa cu to iducii tjedan ic pitat sestru zdenku, a ako ne onda tamo negdi oko 10.2 )

  14. #114
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Cure, možete li mi reć kako to ide sa uputnicama za postupak u kbc-u, jel mi treba posebno uputnica za lijekove (i sa njom predižem lijekove), a posebno za postupak ?

  15. #115
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, možete li mi reć kako to ide sa uputnicama za postupak u kbc-u, jel mi treba posebno uputnica za lijekove (i sa njom predižem lijekove), a posebno za postupak ?
    Sara10 sve ti ide na jednu uputnicu koju uzimas od svog ginekologa, a na ta uputnica ti je za postupak, ivf, folikulometrije i lijekove, sve na istoj, al dr.B ce ti dat upute na kojima tocno pise sve sta treba i cin ti odredi terapiju srstra zdenka ce ti dat lijekove o poslije ti od ultrazvuka do ultrazvuka daje ponovno lijekove ovisi o potrebi dodavanja ili smanjivanja terapije (tako je meni bilo)

  16. #116
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Hvala malena, a jel uputnicu trebam imat prije prvog uzimanja lijekova? I da li se lijekovi mogu uzeti bilo kad jer spominjalo se nešto (a i piše dolje) da se izdaju samo prvi ponediljak u misecu?

  17. #117
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala malena, a jel uputnicu trebam imat prije prvog uzimanja lijekova? I da li se lijekovi mogu uzeti bilo kad jer spominjalo se nešto (a i piše dolje) da se izdaju samo prvi ponediljak u misecu?
    Nema na cemu, mislin da trebas imat uputnicu da bi dobila lijekove, ja san tjedan dana prije menge dosla s uputnicom I dobila protokol s terapijon, a to sta pise da se lijekovi izdaju svaki treci ponediljak u mjesecu ne vridi,tj.oni se toga ne pridrzavaju,daju ti lijekove cin ti otvori protokol

  18. #118
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Super malena, hvala još jednom na informacijama.Ja jedva čekam krenit, slijedeća menga mi 03.02 treba doć, valjda će dr. B. doći do tada.

  19. #119
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Par dana prije menge na uzv,po protokol i lijekove.Nadam se da se budemo i srele .

  20. #120
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Super malena, hvala još jednom na informacijama.Ja jedva čekam krenit, slijedeća menga mi 03.02 treba doć, valjda će dr. B. doći do tada.
    Nema na čemu, nadan se da će ti ovaj postupak bit uspješan od srca, dotad će ti sigurno dr. B. doć...nema frke, i ja jedva čekan krenit

  21. #121
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    stigla priča s poroda.

  22. #122
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Ja san dana s bila na KBC Split, dr. B se vraca s godišnjeg u ponediljak 20.1., odustala san od postupa za ovaj mjesec jer je trebalo u potpunosti prominit doktora pa nisan tila odustat od dr.B a i sestra Zdenka me savjetovala da još odmorin malo janike jedan ciklus tako da u postupak krecen oko 10.2 kad dojde iduca M al moran na dog s dr.B u pon, ut kad mi ova M sta tek treba doc projde, pa se mozda odlucimo za cisti prirodnjak dok cekan 2. misec, naravno ako dr.B pristane na to. POzdrav!!!!

  23. #123
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    Zna li tko kada radi dr. Poljak ovaj tjedan?

  24. #124
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj PetraP prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li tko kada radi dr. Poljak ovaj tjedan?
    ujutro!

  25. #125
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj PetraP prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li tko kada radi dr. Poljak ovaj tjedan?
    Petra jel krećeš u postupak?

  26. #126
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Ništa od postupka do daljnjeg,tsh ne valja.

  27. #127
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sretna 1506 prvotno napisa Vidi poruku
    Ništa od postupka do daljnjeg,tsh ne valja.
    Sretna 1506 jako mi je zao sto tsh nije dobar,al sigurno ces ga brzo regulirat uz terapiju pa ces brzo u postupak,drzin fige da to bude sta brze

  28. #128
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Sretna, a koliki je sada tsh?
    Malena0808 i meni je sestra Z. rekla da se B. u pon vraća, pa sam i ja u poned. dolje da se dogovorim s njim, možda se i vidimo. Ja imam uputnicu za postupak, još samo da B. potvrdi da mogu sa slijedećom mengom i krećem u akciju

  29. #129
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Bok cure , nova sam i po prvi put krećem u oplodnju . Dobila sam od svog ginekologa uputnicu i rečeno mi je da se naručim u ambulantu kbc split . Dali neka od vas zna br. telefona da se naručim i koliko se dugo čeka za termin ? Koji je dr. najbolji ? Dali mogu sama birati doktora ili koji me dopadne ? Hvala vam u naprijed

  30. #130
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretna, a koliki je sada tsh?
    Malena0808 i meni je sestra Z. rekla da se B. u pon vraća, pa sam i ja u poned. dolje da se dogovorim s njim, možda se i vidimo. Ja imam uputnicu za postupak, još samo da B. potvrdi da mogu sa slijedećom mengom i krećem u akciju
    Sara10 i ja cu na dog s dr.B najvjerojatnije u ponediljak da se dogovorimo sve za postupak, i moja je uputnica spremna
    Jedva cekan krenit...

  31. #131
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj tal prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure , nova sam i po prvi put krećem u oplodnju . Dobila sam od svog ginekologa uputnicu i rečeno mi je da se naručim u ambulantu kbc split . Dali neka od vas zna br. telefona da se naručim i koliko se dugo čeka za termin ? Koji je dr. najbolji ? Dali mogu sama birati doktora ili koji me dopadne ? Hvala vam u naprijed
    Tal dobrodosla!!!!!! Broj telefona ti je 551-422 na koji ces dobit sestru Zdenku i dobit upute kad da dojdes, ne ceka se dugo ako je sve sa nalazima ok ,, ja san cekala mjesec dana tj. Jedan ciklus, mislin da mozes sama birat doktora a kazu da je dr. Budimir najbolji i najdetaljnjiji, ali cjelokupan tim je dobar

  32. #132
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretna, a koliki je sada tsh?
    Malena0808 i meni je sestra Z. rekla da se B. u pon vraća, pa sam i ja u poned. dolje da se dogovorim s njim, možda se i vidimo. Ja imam uputnicu za postupak, još samo da B. potvrdi da mogu sa slijedećom mengom i krećem u akciju
    Sad je 5,75 bila sam kod endokrinologa malo mi je pojačao dozu eutiroxa pa za 4 tj.moram ponoviti tsh.A u pon.će vam biti ludnica kod dr.B svi će ga taj dan tražiti .

  33. #133
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    sretna kod kojeg dr si za štitnjaču?
    tal dobrodošla i sretno!!!!!!!
    malena i sara sretno u pon i neka vam ovaj postupak bude dobitan!

    od mene i moje maze!

  34. #134
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sretna kod kojeg dr si za štitnjaču?
    tal dobrodošla i sretno!!!!!!!
    malena i sara sretno u pon i neka vam ovaj postupak bude dobitan!

    od mene i moje maze!
    Kod dr.Novak,ali jučer nje nije bilo pa me primio dr.Vučinović,jer sam uletila kao padobranac,imala sam sve nalaze spremne za postupak i išla još dignut od tsh,kontam i to će sad bit ok,i idem na humanu po protokol,kad ono sr....tako da sam išla direktno kod endokrilca i sad svaki dan 1 tbl od 25 pa ja neznam hoće li to išta sniziti za 4 tj.jer zadnja 3 mjeseca uzimam po pola ?! Kako ste ti i tvoj mališa,jel se snalazite?

  35. #135
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    i ja sam kod dr Novak ,meni je ona prije trudnoće povećala terapiju iako je tsh bio uredu baš zbog toga jer sam se spremala u postupak , saznaj kad radi pa pođi do nje, jel imaš br tel?, oće snizit će se za 4 tj,ja sam u trudnoći svaka 3 tjedna vadila tsh i ako bi mijenjali terapiju snizija bi se.

  36. #136
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    ja i mališa smo dobro,drobić ga boli pa se borimo sa grčevima,sutra ima prvi pregled pa ćemo vidit koliko smo napredovali!

  37. #137
    PetraP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    124

    Početno

    Loly idem po smrzlice.

  38. #138
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Malena baš ti hvala ........nadam se da će to brzo , baš danas radim papa i briseve u Šb a onda via Split . Rečeno mi je da se naručim u Split 8 dan od menstruacije .....neznam samo kako to uštimati , oče li biti mjesta da se naručim tad ?

  39. #139
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    sretna kod kojeg dr si za štitnjaču?
    tal dobrodošla i sretno!!!!!!!
    malena i sara sretno u pon i neka vam ovaj postupak bude dobitan!

    od mene i moje maze!
    željkice fala na lipin željama...i da tvome mališi sta prije projdu grčići...da ga ne muci jadnoga

  40. #140
    malena0808 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    84

    Početno

    Pozdrav cure...već san pisala na odbrojavanju ali želin podijelit ovo i sa vama. Znate da san bila u pripremi za drugi postupak, čekala sam mengu koja nikako ne dolazi i pao je testić koji je pokazao da *** se prirodno dogodilo malo čudo!! Ne znan još ni sama kako, niti san ovako nešto očekivala, sreća je neopisiva, ali strah još i veći!!

  41. #141
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Evo me cure...krećem sa slijedećom mengom, a to je sami početak drugog miseca za 15-tak dana, joj jedva čekam. U slijedeći utorak idem po protokol, tako mi je dr. reka da dođem. Splićanka, dr. B. je dolje, vratio se danas i znam da je slijedeći utorak (28.01.) dežuran, pa eto da znaš za informaciju.

    Malena, ja sam ti sinoć čestitala na odbrojavanju, evo i ovdje ću još jednom, stvarno prekrasne vijesti

  42. #142
    xena.mbk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    109

    Početno

    Ostavila sam na oglasnoj ploči ali znam da je u Cita dosta prakticiraju pa evo i ovde jer bi mi bilo žao da istekne rok a ja neću skoro u novi pokušaj. Poklanjam Femaru 20 kom rok 04.2014

  43. #143
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Nema nikoga ode, ali jeli neko zna kako radi dr. Poljak ovaj tjedan?
    Posljednje uređivanje od Loly : 28.01.2014. at 10:29

  44. #144
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Loly prvotno napisa Vidi poruku
    Nema nikoga ode, ali jeli neko zna kako radi dr. Poljak ovaj tjedan?
    da neko veliko zatišje! radi ti ujutro baš sam bila kod njega na pregled.

  45. #145
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    da neko veliko zatišje! radi ti ujutro baš sam bila kod njega na pregled.

  46. #146
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Jel moguće da na ovoj temi nitko ništa nema za reći,ajmo cure javite se,sigurno vas nažalost ima dosta u ili pred postupke u Splitu,još će nam ugasiti ovu temu .

  47. #147
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja imam pitanje za saru10 - mislila sam te pitati na Klomifen-vaša iskustva, ali ovo više spada ovdje - da li ti u KBC Split klomifenski postupak računaju kao stimulirani ili kao prirodni?

  48. #148
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam pitanje za saru10 - mislila sam te pitati na Klomifen-vaša iskustva, ali ovo više spada ovdje - da li ti u KBC Split klomifenski postupak računaju kao stimulirani ili kao prirodni?
    Ja nisam Sara ali znam za slučajeve kad se ide sa klomifenima na aih i uopće se ne računa kao postupak.

  49. #149
    sissy75 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Brač
    Postovi
    170

    Početno

    meni bi se računao kao prirodni da je došlo do punkcije međutim popucali su zbog krive procjene pa se ne računa u ništa a sara10 je u punom stimuliranom,klomići su samo dio protokola

  50. #150
    Loly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    830

    Početno

    Ja idem u četvrtak na konzultacije za novi postupak

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •