Stranica 52 od 65 PrviPrvi ... 242505152535462 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2551

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Sretno Stipka, super za 10 js!

  2. #2552

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Fala cure. još samo neka jedna od njih bude ona prava i to je to hehe

  3. #2553

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Cure moje drage, nisam vas zaboravila ali velika strka bila kod mene, što privatno, što na poslu! Uglavnom lipe stvari: seka mi je rodila, nastojim biti s njima kad god mogu! Što se tiče našeg IVF—a, mužić i ja se nikako nismo uspjeli dogovorit kad ćemo u Split. Uglavnom nekad na proljeće. Što se tiče prirodnog forsiranja, davno smo odustali od računanja plodnih dana, ipak je i njegovih plivača i mojih js premalo i prejadno! Tako da ako smo nešto radili, to je bila čista ljubav! Da ne duljim više: 3 dana mi kasni, 2 testa pozitivna!!! Sama sam kući, vi saznajete prve! Simptoma ama baš nikakvih, osim onih a la PMS. Čekam muža i njegov izraz lica kad vidi 4 crtice!

  4. #2554

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    To što nisam pisala, ne znači da nisam virila! Luce, čestitam! Stipka i tebi na 10 js! I svim ostalim sretnicama koje su mi promakle! A vama ostalima: vidite moj potpis i moj gornji post i recite ima li išta nemoguće!!!

  5. #2555

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    44

    Početno

    Joj Ama super,čestitam i zelim svu sreću svijeta iako mislim da trenutno za vas nema veće izgleda da sve dođe u svoje vrijeme!
    Stipka super brojka kako si i sama rekla neka bude treća sreća!

  6. #2556

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala ti, draga MTV! Meni je ona beta 6,7 nakon IVF—a dala nevjerojatnu vjeru i snagu! Jedva sam čekala proljeće i novi postupak! Naravno da ne vjerujem u ono opusti se i bit ćeš trudna al evo ispalo kad sam obrisala suze i trgnula se, dogodilo se čudo najveće!!! Tebi želim šokantno veliku betu u ponedjeljak!

  7. #2557

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    AMA cestitam,nema lipseg scenarija. Nek sve dalje ide kako triba i uzivajte

  8. #2558

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Amaaaaaaa,jeeeeeeeeeečestitke od srca.. već sam se zapitala di si ti hehe. Obradovala si me vrlooo vrloooo... svu sreću zelim

  9. #2559

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Ama, čestitam to je predivna vijest! Najbolji mogući scenarij!

  10. #2560

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala vam, cure moje! Svima želim ovaj osjećaj što prije! Sad strepnja do prvog pregleda, Bože budi nam u pomoći!

  11. #2561

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Ama cestitam!!!! :D...ma Bogu je sve moguce...bas lijepa vijest...

  12. #2562

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Luck..Hvala ti na informacijiama:D..sretno Stipka i ostale..
    Posljednje uređivanje od Maci : 27.01.2017. at 15:40

  13. #2563

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    MTV imaš li kakvih simptoma? Puno sreće u ponedjeljak s testom Kod mene je sve mirno pa me to malo zabrinjava, mada znam da ništa ne mogu promijeniti i da to ne mora biti loš znak.

  14. #2564
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Isadora samo mirno
    Prosla sam 4 ET i jako dobro znam da vrijeme jako sporo prolazi i da su sva cula napeta.
    Sve se analizira, usporedjuje, pregledava...
    Na kraju realno gledajucu u tih desetak dana od transfera do bete tesko da ti tijelo moze tako brzo pokazati je li do trudnoce doslo ili ne. Ja na primjer nikakvu razliku nisam osjetila a imala sam 1 negativnu i 3 pozitivne bete.
    Od toga 1 biokemijska, 1 missed abortus i 1 uredna blizanacka trudnoca.
    Niti u te tri trudnoce nisam imala nikakve simptome osim pozitivne bete.
    Cak i kod blizanacke trudnoce tek u 10tt sam primjetila da mi se trbuh vec ispupcio i nesto tamnije bradavice i to je sve!
    Sretno!!!

  15. #2565

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    To što nisam pisala, ne znači da nisam virila! Luce, čestitam! Stipka i tebi na 10 js! I svim ostalim sretnicama koje su mi promakle! A vama ostalima: vidite moj potpis i moj gornji post i recite ima li išta nemoguće!!!
    Bravo Ama, čestitam, kao da je jučer bio tvoj IVF, čuda se događaju!!!!! Presretna sam zbog tebe, neka sve bude kako treba i u najboljem redu!

  16. #2566

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Isadora prvotno napisa Vidi poruku
    MTV imaš li kakvih simptoma? Puno sreće u ponedjeljak s testom Kod mene je sve mirno pa me to malo zabrinjava, mada znam da ništa ne mogu promijeniti i da to ne mora biti loš znak.
    Ne,osim sta su grudi bile bolne ali sad skoro i ne! Jos sam jutros,naravno ne mogu bit na miru,napravila test i negativan ali ajde sve se tješim rano je tek je 9 dt. Valjda tako mora bit da se držimo,držimo pa na kraju malo padnemo. Ali jos se nadam da ce biti uspješno! I razmišljam se da odgodim betu za utorak.

  17. #2567

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala ti, Noelnia!!! Muž i ja uživamo u tajni, probat ćemo se strpit do UZV—a pa onda objaviti svojima ako bude ok. Šta ima kod tebe? Gdje nam je Tola?

  18. #2568

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Ja ne vjerujem u simptome! Nakon IVF—a sam ih imala i osluškivala pa ništa! Sad kad simptoma nema, test pozitivan! Nemoj da te to opterećuje, zaboravi test i strpi se do bete!

  19. #2569

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Draga Ama,čestitam od srca!!! Baš si me razveselila. Sad se opusti i uzivaj u svemu
    Posljednje uređivanje od Tola : 29.01.2017. at 09:36

  20. #2570

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Nadam se i sama sličnom završetku ali sa malo drukčijim scenarijem ja sam u drugom krugu,punkcija vjerojatno u srijedu...

  21. #2571

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Giulia hvala ti, utješila si me . Nema se smisla opterećivati simptomima u pravu si, ovo je sve tako prerano do bete da bi tijelo pokazalo.
    MTV ja planiram betu nakon 14 dana, a test 12 dpt. Možda je 9 dpt ipak prerano, sretno!

  22. #2572

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    AMA cestitam!! Bas si me razveselila sa lijepom vijesti, a vjerojatno i dr.Š. ☺

  23. #2573

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    9dn mislim da je prerano za test..strpite se jos malo do bete.. i da bude lijepa brojkica

  24. #2574

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Super Tola, držim fige! Jesi već bila na folikulometriji? Hvala ti!!!
    Posljednje uređivanje od AMA : 29.01.2017. at 22:36

  25. #2575

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    AMA cestitam!! Bas si me razveselila sa lijepom vijesti, a vjerojatno i dr.Š. ☺
    Hvala ti, Niksi! Daaa, javila sam se dragom doktoru, baš se obradovao! Šta ima kod tebe?

  26. #2576

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti, Noelnia!!! Muž i ja uživamo u tajni, probat ćemo se strpit do UZV—a pa onda objaviti svojima ako bude ok. Šta ima kod tebe? Gdje nam je Tola?
    Meni se nešto ne da sad opet to prolaziti, a kako vidim rijetko kome je do sad uspjelo, pratim sve još od ljetos...Malo istražujem prehranu, prelazimo lagano na raw food, odradit ćemo soko-terapiju 40 dana na svježe cijeđenim sokovima pa vidjeti dalje. Uglavnom meni je nakon postupka štitna 5 što nikada nije bila, do tada 1.3.Nakon postupka sad patila od nesanice i jezive glavobolje. Sad se kentram po endokrinolozima, nemam drugo objašnjenje već da je štitna vrisnula od postupka. Uglavnom ni sama ne znam što ću, kad ću i kako. Tebi želim svu radost i zdravlje ovoga svijeta, a Toli uspješan postupak!

  27. #2577

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti, Niksi! Daaa, javila sam se dragom doktoru, baš se obradovao! Šta ima kod tebe?
    Sljedeci ciklus krecemo sa bockanjem..nadam se da ce ovaj put biti uspjesno.. sretno u cijeloj trudnoci

  28. #2578

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    danas bila drugi put na folikulometriji, 15 folikula, što je super rezultat u odnosu na protekli put (od 5 folikula 2 js) pa se nadam da će i broj js bit proprocionalno kvalitetan

  29. #2579

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    danas bila drugi put na folikulometriji, 15 folikula, što je super rezultat u odnosu na protekli put (od 5 folikula 2 js) pa se nadam da će i broj js bit proprocionalno kvalitetan
    Tola kakav ti je sad protokol?
    Ja bi trebala ovaj put dugi.. nisam prosli put dobro reagirala na kratki i bemfolu.

  30. #2580

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Cure želim svima sreću. Moj transfer obavljen,od 10 jajnih stanica 8 se oplodilo i došlo do trećeg dana,čekali smo 5ti i ostalo mi je 6 blastocisti. Dvi vraćene ,4 spremljene.. sad čekanje.

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    prvi put sam koristila samo menopure, 4 ampule dnevno od 2 dc (ukupno 28 ampula) i orgalutran, a sada elonva 150 2 dc (samo 1 injekcija ima djelovanje 6-7 dana), 6 dc i 7 dc još po 1 orgalutran, 8 dc 3 menopura + 1 orgalutran, 9 dc još 1 orgalutran i možda još 3 menopura...puno bolja reakcija nego prvi put, ali sve je to individualno
    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    Tola kakav ti je sad protokol?
    Ja bi trebala ovaj put dugi.. nisam prosli put dobro reagirala na kratki i bemfolu.

  32. #2582

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj Stipka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure želim svima sreću. Moj transfer obavljen,od 10 jajnih stanica 8 se oplodilo i došlo do trećeg dana,čekali smo 5ti i ostalo mi je 6 blastocisti. Dvi vraćene ,4 spremljene.. sad čekanje.
    Super rezultat...i čekanje je lakše kad znaš da imaš rezervu

  33. #2583

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    30

    Početno

    Stipkaaa..super.. .... drzim fige za ovaj uspjeh. Meni u petak prvi ultrazvuk ...nemam nikakvih simptoma jos uvijek..Svima zelim srecu

  34. #2584

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    To je odlično, Stipka! I kod tebe, Tola, baš sam sretna zbog vas! I meni je s bemfolom bio fijasko, Niksi! Meni je sljedeći ponedjeljak UZV, bojim se da je prerano al dr.Š. je tako rekao!

  35. #2585

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Luce koji si ti tjedan sad?

  36. #2586

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Super Stipka i Tola..ja vadila neki dan tsh i pao mi na 0.186..ne znam je li to zato sta sam koristila klomifen i femaru zaredom 2 ciklusa..ili sto ne radim ima 3 mj.pa se manje zivciram pa mi je prevelika doza eutiro. od 50..koju pijem ima vec 2 godine...a planirali smo slijedeci ciklus..tj.krajem drugog mj. krenit u postupak...je li netko imao slicnu situaciju? Izvadit cu jos jednom tsh za svaki slucaj i narucit se kod dok...

  37. #2587

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj MTV prvotno napisa Vidi poruku
    Ne,osim sta su grudi bile bolne ali sad skoro i ne! Jos sam jutros,naravno ne mogu bit na miru,napravila test i negativan ali ajde sve se tješim rano je tek je 9 dt. Valjda tako mora bit da se držimo,držimo pa na kraju malo padnemo. Ali jos se nadam da ce biti uspješno! I razmišljam se da odgodim betu za utorak.
    MTV nemoj se opterecivati..jos je rano..bit ce sve dobro..

  38. #2588

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Stipka odličan rezultat, nadajmo se isto takav ishod !
    Tola dobro reagiraš, to je ohrabrujuće, neka samo tako nastavi

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Fala cure. Rezultat je zbilja super obzirom na moj mršavi amh. Nek jedna od ovih 6 bude dobitna i to je sve šta tražim hehe

  40. #2590

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Neznam gdje postaviti pitanje pa evo ovdje..tijekom koristenja utrogestana vaginalno jel tko primjetio razliku pri stavljanju tablete..ja sam ovih dana bez problema mogla gurnuti dosta duboko a danas je unutra sve tvrdo i kao da mi je tableta zbog toga ostala plitko?!

  41. #2591
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    To ti ovisi o tome gdje ti je cerviks i kakve je teksture. Bio ti je visoko,a sad se spustio.

    U prirodnim ciklusima je cerviks mekan i visok u plodne dane

  42. #2592

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    A kad se spusti onda je vrijeme za menstruaciju?

  43. #2593
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    E nema pravila. Nekome se spusti pred mengu, nekome se digne. Neki kažu da je znak trudnoće kad se digne, ali to dođe tek kasnije, i ne mora biti rani znak.

  44. #2594

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala Vrci!

  45. #2595

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    MTV jesi vadila betu?

  46. #2596

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Jutro cure kod nas opet minus

  47. #2597

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Stipka odlican broj. ~~~~ za pozz betu
    Luck za mi je jesi to radila test ili betu?

  48. #2598

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Test..betu necu ni vadit,prosli put je samo potvrdila test..

  49. #2599

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Zao mi je draga

  50. #2600

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala Stipka! Idemo dalje..~~~~~~~~~~~~ za tvoj plus uskoro

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •