Stranica 56 od 65 PrviPrvi ... 6465455565758 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,751 do 2,800 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2751

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala na brizi♡ ja sam dobro, puno tekucine,odmora i tabletica i sve se smirilo.. imamo 4 blastociste koje cekaju pa je sve punooo lakse..
    Nadam se da nam je i Ivy bolje.
    A ti jel kreces uskoro u nove borbe?

  2. #2752

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Danas stvari stigle, sutra znači počinje ...

  3. #2753

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Super Niksi, mislim da je ovako najbolje za tebe i bebice da se prime aBd. Odmoran organizam to bolje prihvaća, to je moje mišljenje a još 4 bc, nije mala stvar, blago ti se! Mamiblue sretno s injekcijama i da bude za početak puno js i da sve to fino podneseš. Ja planiram nekad na jesen, pisala sam već da mi je nakon postupka štitna podivljala pa dok to malo dovedem u red... Sretno ženice!!!!

  4. #2754

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Ja sam jos u bolnici ali bar sam sa intezivne pribacena na odjel. Ide bolje ali jos to nije ni blizu kraju. Mene je bas uvatila zestoka hiper ali borim se sta cu,nije lako al pobic ne mogu.
    Dobila u subotu stvari 12dpo a jos mi najavljivali kako ce kasnit pa se pripala sta je to nisam ni promislila stvari,ka ono kad curice prvi put dobiju pa u panici.hehe

  5. #2755

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na brizi♡ ja sam dobro, puno tekucine,odmora i tabletica i sve se smirilo.. imamo 4 blastociste koje cekaju pa je sve punooo lakse..
    Nadam se da nam je i Ivy bolje.
    A ti jel kreces uskoro u nove borbe?
    Koje tabletice koristis? Super za 4,bit ce to odlicno

  6. #2756

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Da, tebe je bas uvatia hiper,citala sam da imaju tri kategorije.. dobro da ide na bolje i da vise nisi na intenzivnoj, smirit ce se to, samo malo vise vremena treba .. a i ja sam pila dostinex, a ocito je bia i blagi hiper..
    Nadam se da ce FET uspjet . I tebe cekaju smrzlici?jel tako

  7. #2757

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    Da, tebe je bas uvatia hiper,citala sam da imaju tri kategorije.. dobro da ide na bolje i da vise nisi na intenzivnoj, smirit ce se to, samo malo vise vremena treba .. a i ja sam pila dostinex, a ocito je bia i blagi hiper..
    Nadam se da ce FET uspjet . I tebe cekaju smrzlici?jel tako
    Popila i ja 2 kutije. Je 5 komada Ali pricekat ce sigurno lipi period dok se ne oporavim fizicki i psihicki,u ovom trenu mi je samo da ovo prodje za dalje ni ne razmisljam

  8. #2758
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno IVF - POLIKLINIKA ŠPARAC u SPLITU

    Drage cure,žene..majke,sve one koje su radile uspješan/neuspješan IVF u Poliklinici Šparac da napišete iskustva a tako i savjete i sve šta bi pomoglo vezano za postupak IVF-a u Šparac Poliklinici.
    Osobno imam lipa iskustva s dr.Šparcem i osobljem,ali isto tako bi tila čut vaša iskustva,dojmove i pokoji savjet bi dobrodošao.
    Da vidim koliko nas ima u "klubu" Šparac

  9. #2759
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ivy kod koga si bila u postupku?

  10. #2760

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy kod koga si bila u postupku?
    Kod sparca

  11. #2761
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jesi pila Bromergon? Ja sam dva puta imala veci broj folikula i dr je vidio da bi moglo doci do hipera i odmah mi je uveo Bromergon.

  12. #2762

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi pila Bromergon? Ja sam dva puta imala veci broj folikula i dr je vidio da bi moglo doci do hipera i odmah mi je uveo Bromergon.
    Nisam samo dostinex.
    Evo su me skinili sa svega i bude li sve ok za 2 dana idem kuci

  13. #2763
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cudno zašto to nije dao,al dobro glavno da se sad sve smirilo i da ces brzo kuci.

  14. #2764

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Ja sam krenula sa bockanjem, u petak je prvi ultrazvuk

  15. #2765

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Drizite se cure...evo da se i ja javim,prva punkcija u ned.odradjena, imala sam 16 folik., 15 j.st, a oplodjeno ih je vise od 10 (dr.P ne govori bas puno), transfer bi trebao biti 5.dan. Punkciju sam odradila pod opcom anest., dr.nije bio u pocetku za to, ali na kraju mi je rekao da je bolje da sam tako jer su folikuli bili na nezgodnom mjestu tj.visoko. Bromergon pocela piti dan ili dva prije punkcije i jos pijem. Ono sto me muci je uzasan zatvor i bol u crijevima da ne mogu bas hodati i sve sto pojedem budem naduta i zategnuta s vjetrovima kao da sam se prezderala ( ovo mi je pocelo 2 do 3 dana prije punkcije) te se nastavilo i dalje. Piskim normalno i nemam bolove u jajnicima, mozda neka mala probadanja. Imam i mucnine te me je strah uopce jesti. Samo lezim i spavam. Strah me je da nije hiperstimulacija i da se to ne prosiri nakon transfera. Zvala sam dok.on kaze da je to sve ok. Imam laganu temp.37, 2 (od jucer sam na utrogestanu i estrofemu), misli da je to od utrogestana. Kako je vama bilo nakon punkcije? Je li ovo normalno ili?

  16. #2766

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Maci prvotno napisa Vidi poruku
    Drizite se cure...evo da se i ja javim,prva punkcija u ned.odradjena, imala sam 16 folik., 15 j.st, a oplodjeno ih je vise od 10 (dr.P ne govori bas puno), transfer bi trebao biti 5.dan. Punkciju sam odradila pod opcom anest., dr.nije bio u pocetku za to, ali na kraju mi je rekao da je bolje da sam tako jer su folikuli bili na nezgodnom mjestu tj.visoko. Bromergon pocela piti dan ili dva prije punkcije i jos pijem. Ono sto me muci je uzasan zatvor i bol u crijevima da ne mogu bas hodati i sve sto pojedem budem naduta i zategnuta s vjetrovima kao da sam se prezderala ( ovo mi je pocelo 2 do 3 dana prije punkcije) te se nastavilo i dalje. Piskim normalno i nemam bolove u jajnicima, mozda neka mala probadanja. Imam i mucnine te me je strah uopce jesti. Samo lezim i spavam. Strah me je da nije hiperstimulacija i da se to ne prosiri nakon transfera. Zvala sam dok.on kaze da je to sve ok. Imam laganu temp.37, 2 (od jucer sam na utrogestanu i estrofemu), misli da je to od utrogestana. Kako je vama bilo nakon punkcije? Je li ovo normalno ili?
    Kod svakoga je drugacije ali ja ti mogu rec kako je kod mene islo. Odma dan nakon punkcije mi je pocela muka i povracanje,ne previse ali sam samo lezala. Kad sam isla na wc pocelo me bacat ka da cu se onesvistit. Teze sam se i dizala jer me sve zatezalo. Dan nakon se malo smirila muka a onda 3.dan uzas nikako zaustavit povracanje i tad sam isla za bolnicu. Zatvor je isto bija prisutan od prije punkcije ali nisam imala ni nagon niti mi je tu sta smetalo.
    Moj ti je prijedlog ako vidis da nisi ok do transfera posebno ta mucnina i ako bude povracanje ili naraste trbuh da niti ne obavis transfer jer hiper pokaze svoj puni sjaj nakon transfera. Imas puno oplodjenih ostat ce ih sigurno do 5.dana dosta za zamrzavanje. Nakon sta sam ovo prosla ne bi to pozelila ni najgorem neprijatelju a ne znam sta bi to jos bilo da je doslo do transfera.
    Upozori P na sve simptome i zelim ti svu sricu da sve ide ok,da to nije hiper i da nece bit.

  17. #2767

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Svaki organizam razlicito reagira pogotovo na ovu kolicinu bockalica, jedino sta mi sa vecim AMH imamo vece sanse za OHSs.
    u mom slucaju ja sam se super osjecala, nikakva nadudost, cak sam bila i uvjerena da ce do kraja sve tako proci..na sto me dr.Š upozoria da cu najvjerojatnije piti dostinex za hiper jer hcg koji se dobije stopericom i ukoliko dode do trudnoce beta hcg dodatno povecava i hiperstimulaciju..
    Pila sam ga od dana stoperice, 8dana.. puno tekucine , odmora i evo kao da nista i nije bilo.. sad cekam M i onda krecemo i prirodni FET.
    Moj savjet ukoliko imate bilo tegoba, obavezno se javiti dr..koji vam vodi postupak. Nema glupih pitanja..
    I da za zatvor donat mg i cepici provjereno pomazu

  18. #2768

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Hvala vam Ivy i Niksi....mogu mislit kako je tebi Ivy..a ja se i ovako ne osjecam dobro, a kako je tek tebi......nadam se da nije hiper, ali nekako me strah da je na granici...imam danas i sutra pa cu trazit da me pregleda...mene je isto prvi dan mantalo, sutradan nije, ali sam taj dan jela i pila donat mg i onda me navecer uhvatila mucnina, podrigivanje, krulenje i vjetrovi mislila sam da cu puknit...budem i ja zategnuta kad pojedem nesto, a onda ne mogu bas hodat..cini mi se da mi je danas malo bolje....imam isto malo veci amh..upozorit cu ga jos jednom na simptome..ali kao da me ne cuje...

  19. #2769
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Maci pij dosta tekucine i prati koliko mokris,zatvor i mucnina ti mogu bit i od Bromergona,on tesko padne na želudac i ja sam ga uvijek pila nakon jela.javi kako je pregled prosao.
    Posljednje uređivanje od željkica : 15.03.2017. at 13:07

  20. #2770

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Znaci, cure poslusajte sad moju pricu. Ja i muz radimo na bebi vec godinu dana. (Odnosi skoro svaki drugi dan i nista) Meni hormoni zbrckani, posebno taj progesteron koji je na donjoj granici, kad mi je ovulacija nemam pojma jer mi ciklusi variraju od 21 do 40 dana. Krvarim mjesecno oko 15 dana (10 dana spotinga i 5 dana menstruacija), a krvarenje se pogorsalo zadnjih pola godine. Odem na pregled sad u 1.mj i da jos bude gore papa pokaze Cin 1. Dobijem vaginalete koje moram stavljati 14 dana, pa sacekati mjesec i onda druge neke koje bi trebale "oljustiti" taj prvi nezdravi sloj tkiva. I tako ja dobijem menstruaciju 28.1., krenem par dana prije stavljati te tablete (jerbo ne znam kada ce stvari doc), stanem dok stvari traju i nastavim iza stvari. Kako sam cila u bedu zbog cile situacije, ja i muz nismo imali odnose cijelo to vrijeme, osim jednog puta i to tako priko volje jer sve me polako stufalo. E sad, nakon mjesec dana, meni krene to moje krvarenje prije stvari i traje i traje i traje 10 dana kao i obicno. Trebam krenit stavljat nove vaginalete, al kao da mi nesto nije dalo mira i ja odlucim napravit test. TEST POZITIVAN! U soku ja i moj muz jer mi nije jasno kada i kako se dogodilo u ovoj totalno zbrckanoj situaciji gdje ja ni jednom nisam mogla zamisliti da cu ostat trudna. Ovo je cudo, ne znam kako bi to nazvala. Godinu dana tempiramo, trudimo se, a ovaj put niti u peti niti u pameti. Doktorica je potvrdila sve na UZ, dala mi tblte progesterona i rekla da mirujem. Jos sam kao Alisa u zemlji cudesa i ne vjerujem da je ovo stvarno. Zato cure, cuda se dogadjaju svaki dan i nemojte nikada prestati vjerovati u njih. Svima sretno i drzite mi fige da bude sve oke i dalje i da se bebica rodi ziva i zdrava.

  21. #2771

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Ženice moje, mene zanima je li praksa svakog postupka terapija dostinexom? Ja sam ga pila isto 8 dana, povraćala sam, bolovi u jajnicima,javila se u kliniku, dr je rekao da je sve ok i da je normalno. Mene sad kopka je li to bio neki oblik hipera i je li moguće da me na to nije upozorio? Čitajući vaše postove prepoznala sam da sam bila u nekom takvom stanju, očito blažem. Punktirali su mi 16 js...Ivy, Niksi bravo za napredak, a Medicina čestitke od srca i da uživaš u trudnoći!

  22. #2772

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Mexicana sam mislila

  23. #2773

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Maci kakvo je stanje?
    Ja sam jucer dosla doma i sad jos 2 tjedna strogog mirovanja,puno tekucine i onda kontrola pa cemo vidit jesu se jajnici smanjili jer su i dalje ogromni. Ali mislim da cu iduci tjedan do S pa ce i on pogledat sve skupa

  24. #2774

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Evo da se javim, na pregledu je proslo sve uredu, malo uvecani jajnici, ali je dobro ...napravili smo transfer i sad sve u Bozije ruke...jucer sam uspjela i na wc otici i odmah mi je bilo lakse ..dalje nastavljam s Bromerg, za svaki slucaj....isto osjecam lagane grceve zadnja dva dana, ali valjda sam osjetljiviji tip..hvala vam cure..i cestitam Mexicana...bit ce dobro Ivy, samo miruj...iduci ciklus je tvoj...

  25. #2775

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Moguce Noelnia da je bio..dr.P. mi je rekao da su imali curu koja je zbog 6 folikula razvila hiper...a neke cure izvade i po 20 pa ne dobiju...danas sam srela curu koja nije imala nikakve simptome nakon punkcije, a imala je 20 jajnih stanica...a ja sam cili tjedan prespavala..evo i Ivy je imala teski hiper...bitno je pratiti svoje tijelo, a doktori bi trebali upozoriti cure na to..a ne da se igraju pa sta bude...

  26. #2776

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Vidim sve cure s hiperom pile dostinex, ja sam sve kljukala šta su mi dali, nisam puno ni pitala, tek sam sad počela malo bolje kužiti stvari i slažu mi se kockice...Kad se sjetim kako sam bila loše, mučnina, ja mislila to tako treba. Maci, odmaraj i da ti ovo bude dobitna kombinacija!

  27. #2777

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Mexicana čestitam!!!! Maci sretno i da bude lijepa beta ♡

  28. #2778

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Hvala vam cure..mi smo dale sve od sebe, a sad je sve u Njegovim rukama...bit ce sve dobro...

  29. #2779

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Meni danas stoperica u srijedu punkcija..imate koji savjet šta ponit? Koliko ostajem tamo ležati?

  30. #2780

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Meni danas stoperica u srijedu punkcija..imate koji savjet šta ponit? Koliko ostajem tamo ležati?
    Ne trebaš ništa nositi, tamo dobiješ čak i uložak. Nakon punkcije ležiš nekih 20-ak min, a ne moraš ni to, ja sam odmah otišla kući. Drži te anestezija pa ti je svejedno,ne osjećaš ništa. Sretno draga i ne opterećuj se!

  31. #2781

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Prošla punkcija! Nije me ništa bolilo niti sam ista osjetila koliko me osamutilo ono šta su mi dali protiv bolova. Još me malo manta. 17 jajnih stanica su izvukli.

  32. #2782

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Prošla punkcija! Nije me ništa bolilo niti sam ista osjetila koliko me osamutilo ono šta su mi dali protiv bolova. Još me malo manta. 17 jajnih stanica su izvukli.
    Super i odlican broj js. Jesu ti javili koliko se oplodilo? Kako se ti osjecas danas?
    Posljednje uređivanje od Ivy1986 : 23.03.2017. at 12:17

  33. #2783

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Oplodilo se njih 15. A osjetim neku tupu bol dole, nije nepodnošljiva nego više neugodna. I nekako se napuhano osjecam

  34. #2784
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mamiblue je pijes dosta tekucine, jel pazis koliko mokris?

  35. #2785

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Pa osrednje, mokrim svako malo. Zašto?

  36. #2786

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Evo sam malo proguglala, misliš zbog hiperstimulacije? Imate koji savjet? Trbuh mi je nadut i malo me jajnici probadaju, pogotovo kad se dizem. Danas sam sve normalno radila. Al me ova nadutost buni :/
    Posljednje uređivanje od Mamiblue : 23.03.2017. at 18:46

  37. #2787

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mamiblue gdje si u postupku? Kakva je bila stimulacija?
    Obzirom na broj jajnih stanica mislim da ti je povecan rizik hiperstimulacije, trebala bi izbjegavati sjedenje i ponavljane radnje poput peglanja i sauganja. Svakako unosi puno tekucine, izotonicnih napitaka i miruj sto vise.
    Sretno!

  38. #2788

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sam malo proguglala, misliš zbog hiperstimulacije? Imate koji savjet? Trbuh mi je nadut i malo me jajnici probadaju, pogotovo kad se dizem. Danas sam sve normalno radila. Al me ova nadutost buni :/
    Mamiblue, miruj i pij dosta tekucine..ja sam isto bilo naduta i probadalo me barem tjedan dana nakon punkcije i bila sam skroz malaksala i uhvatio me zatvor 4-5 dana...najbolje jedi nesto toplo kao juha...izvadjeno mi je 16 folikula, morao je nekoliko puta probijati zid, ali doktor mi je dao bromergon kojeg jos pijem i nakon transfera...treba mirovati dok se god ne budes osijecala dobro i ako ti bude gore obavezno zovi doktora...ne reagiramo svi isto..ipak stimulacija je veliki sok za tijelo...

  39. #2789
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sam malo proguglala, misliš zbog hiperstimulacije? Imate koji savjet? Trbuh mi je nadut i malo me jajnici probadaju, pogotovo kad se dizem. Danas sam sve normalno radila. Al me ova nadutost buni :/
    Draga, di si bila u postupku?
    Je li ti liječnik dao upute kako da se ponašaš u slučaju hiperstimulacije jer kod tebe je bilu puno folikula i iz njih aspirirano 17 jajnih stanica.
    Najbolje odmah nazovi svog doktora. Guglanje i savjeti na forumu su sekundarni, najvažniji su savjeti i skrb koju ćeš dobiti od svog liječnika.

  40. #2790

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Bila sam u postupku u bolnici. Niko mi ništa nije reka, samo da se javim da mi kažu koliko ih se oplodilo i kad će transfer bit i da stavljam utrogestan. Na stimulacije sam dobro reagirala do punkcije . Sad ta nadutost. Danas su mi se rekli javit pa ću pitat.

  41. #2791
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Veoma neozbiljno!Pij puno tekucine i obavezno se javi doktoru i reci za nadutost! !!

  42. #2792

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Mamiblue pij 2-3l tekucine dnevno i najbolje ti je piskit u posudu sa mjericom da tocno mozes vidit koliko izmokris jer odokativno neces znat. To je bilo prvo sta su mi dali u bolnici. Ne virujem da ce se zafrkavat s obzirom da su oko mene imali 2tjedna posla a prije mene jos gori slucaj,sve je to isti tim. Ako imas bilo kakve tegobe reci im a posebno ako krene povracanje i povecanje droba

  43. #2793

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Ivy1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Mamiblue pij 2-3l tekucine dnevno i najbolje ti je piskit u posudu sa mjericom da tocno mozes vidit koliko izmokris jer odokativno neces znat. To je bilo prvo sta su mi dali u bolnici. Ne virujem da ce se zafrkavat s obzirom da su oko mene imali 2tjedna posla a prije mene jos gori slucaj,sve je to isti tim. Ako imas bilo kakve tegobe reci im a posebno ako krene povracanje i povecanje droba
    Ivy kako je tebi sada?

  44. #2794

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Bolje je. Bila sam u sridu na kontrolu kod S i napokon se jajnici smanjili,triba jos malo da dodju na staro ali razlika je ogromna. Triba se sad pocet kretat sta je tesko nakon misec dana ugl lezanja i u zatvorenome tako da sam bez energije

  45. #2795

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj Ivy1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Bolje je. Bila sam u sridu na kontrolu kod S i napokon se jajnici smanjili,triba jos malo da dodju na staro ali razlika je ogromna. Triba se sad pocet kretat sta je tesko nakon misec dana ugl lezanja i u zatvorenome tako da sam bez energije
    Bit ce to dobro, malo po malo..koliko mozes, svaki dan ce biti bolje...iskoristi malo i ove tople dane

  46. #2796
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mamiblue kako si?

  47. #2797

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Hej cure evo bolje, dosta bolje. Jučer trbuh tvrd, napuhnut, nisam mogla normalno ni hodat. Dobila temperaturu. Cijelo vrijeme sam pila dosta tekućine i sve šta bi popila izmokrila bi. Jutros kad sam se probudila trbuh se dosta smanjio. Nije još doša na svoje al puno bolje nego jučer, danas je bio i transfer. Evo sad mirujem

  48. #2798

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Mamiblue kakvo je stanje sad nakon transfera?

  49. #2799

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Osjećam se sasvim normalno. Trbuh i dalje nije došao na svoje, al ova 2 dana sam samo ležala i jela pa i ne može bit hehe, al svakako nije onako kao nakon punkcije. Nemam nekih bolova, u danu me nekad malo zna dili žicnit ali nista strasno.stavljam utrogestane i pijem folacin. Danas sam bila malo na kavici, sve lagano. Kako si ti ivy? Ostale cure, ima šta novo?

  50. #2800
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Mamiblue,
    Sretno!~~~~~~~
    što je bilo od onih 15 oplođenih jajnih stanica?
    Koliko zametaka i na koji dan su zamrzli?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •