Stranica 54 od 65 PrviPrvi ... 444525354555664 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2651

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    U čeki, dobro sve. Samo mi se čini da opet ništa i od ovog pokušaja. Al ajd,imam u rezervi još ponešto,pa je odma lakše

  2. #2652

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Oces radit test ili betu? Kada bi trebala?
    Re

  3. #2653

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Trebala bi za nekih 5-6 dana.. ako doguram do tad bez stvari

  4. #2654

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj Stipka prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bi za nekih 5-6 dana.. ako doguram do tad bez stvari
    O ooooo ajde držim fige na najjače!!

  5. #2655

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ma sigurna sam da ništa,al srećom ima zalihe. Hvala ti

  6. #2656

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    30

    Početno

    Stipka...udem cesto na forum da vidim ima li kod tebe sta novo...Drzi se, mozda je ovaj put dobitan! Dali imas kakvih simptoma?? Mene ti je samo nekad u u jajnicima znalo probost, i nekad (rijetko) grudi sa strane.. Ne moras imati nikkave simptome...evo ja sam u 7 tjednu trudn. i nemam nista simptoma.

  7. #2657

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj luca30 prvotno napisa Vidi poruku
    Stipka...udem cesto na forum da vidim ima li kod tebe sta novo...Drzi se, mozda je ovaj put dobitan! Dali imas kakvih simptoma?? Mene ti je samo nekad u u jajnicima znalo probost, i nekad (rijetko) grudi sa strane.. Ne moras imati nikkave simptome...evo ja sam u 7 tjednu trudn. i nemam nista simptoma.
    Hvala ti draga. Šta se tiče simptoma ,imam ih ko i uvik.. uvik jajnike cutim,uvik grudi bole Itd.. znaci šta se tiče simptoma uvik je isto i kad ništa i kad jest, jedina razlika koju sam imala u prvom postupku kad je došlo do trudnoće jest bia osjećaj da je uspilo i cerkvis koji je bia visoko i mekan, a inače se uvik spusti i otvrdne u cca isto vrime.pisala sam o tome na drugoj temi.. kakvo je kod tebe bilo stanje s tim C. i kakvo je sad??

  8. #2658

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Oduljilo mi se čekanje tvoje bete.. Ne osluškuj simptome, molim te, probaj se zabaviti nečim! I ja sam skoro 6.tjedan pa ništa simptoma! Kako provodiš dane?

  9. #2659

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj luca30 prvotno napisa Vidi poruku
    Stipka...udem cesto na forum da vidim ima li kod tebe sta novo...Drzi se, mozda je ovaj put dobitan! Dali imas kakvih simptoma?? Mene ti je samo nekad u u jajnicima znalo probost, i nekad (rijetko) grudi sa strane.. Ne moras imati nikkave simptome...evo ja sam u 7 tjednu trudn. i nemam nista simptoma.
    Jesi bila na UZV?

  10. #2660

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    Oduljilo mi se čekanje tvoje bete.. Ne osluškuj simptome, molim te, probaj se zabaviti nečim! I ja sam skoro 6.tjedan pa ništa simptoma! Kako provodiš dane?
    A tek kako se meni oduljilo hehe..a ja radim tj visim po netu hehe. Ulagano,posal je ok. Znam da se nema smisla oslanjat na simptome i da to sve isto uvik,al taj cerkvis mi je bia jedina različita stvar kad upalilo,ostalo sve isto. I po tom nekako mislim da opet ništa,al eto.. vidit ćemo. Kako si ti? Kad je dr?

  11. #2661

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    A mogu mislit..vjerujem da će ti se isplatit! Ja sam bila na UZV na 5 + 4 i sad sam ljuta na sebe i na doktora što me tako rano naručio! Uglavnom: imamo gestacijsku i žumančanu vrećicu ali ne i embrionalni odjek. Nadam se da je samo prerano a ne nešto drugo. Strpit ću se do kraja sljedećeg tjedna pa opet vidit na čemu smo. Želim ti dobro strpljenje a onda i veliku radost!

  12. #2662

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ma prerano je to,prije 6-7 tjed se ni nemoze čuti. Ne brini,bit će to sve ok.

  13. #2663

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala ti! Nastojim i ja mislit pozitivno!

  14. #2664

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Nebi te ja tješila da zaista ne mislilm tako hehe. Nikom se se nije srce čulo u 5 tjed od svih koje znam da tako rano pohitali dr,tako da,sve je u najboljem redu zasad. Lipo uživaj i cekaj sljedeći pregled

  15. #2665

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    A ne znam ni ja šta mi je bilo! Doktor mi tako rekao pa sam baš poletila! Kako god okreneš, svi ovdje nešto čekamo!

  16. #2666

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    30

    Početno

    Ja sam bila 6.tjedan i vidilo se srce i da je sve ok..a meni vam je C isto bija visok.kad bi stavljala utrogestane..i to mi je rekla jedna cura da je dobar znak..al ja vam nisam imala temperaturu

  17. #2667

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Divno, čestitam ti od ! Ipak ću pričekat 7.tj za sljedeći UZV.

  18. #2668

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Cure moje ,od mene opet ništa. Sad malo odmora psihe i fizike hehe i onda dalje s ovim šta mi ostalo. Pišite,izvjestavajte,držim fige svima!!

  19. #2669

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Stipka zao mi je! Nadam se da ce jedan od smrzlica biti dobitan!

  20. #2670

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Joj stipka, nemoj biti tužna slučajno! Glavu gore i ideš dalje, imaš još ekipe u pripremi. Radi nešto šta voliš i nemoj mislit sad na to.

  21. #2671

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Hvala vam cure. Ma nisam tužna,šta ću.. navikla sam se vise i svjesna sam da to ne ide bas glatko ko kod nekih,tako da... malo odmora pa u nove pobjede

  22. #2672

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Stipka, žao mi je, jednom će upaliti sigurno
    Kod mene je za sad dobro imamo dvije visoke bete, vidjet ćemo još što kaže uzv. Nadam se da će biti dobro do kraja!

  23. #2673

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Bravooo Isadora!!! Cestitam bit će to sve ok. Kolike su ti bile bete i kad?

  24. #2674

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Bravo, Isadora, fino je krenula ova 2017.! Za tebe Stipka znam da nije lako ali isto tako vjerujem da su želja i inat sad još jači a glava puna planova za dalje! Imaš svoje smrznute mrve a mene kao živi dokaz da su čuda moguća i da ne smiješ zapostaviti mužića!

  25. #2675

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    15 dpt 1.248
    17 dpt 2.971

  26. #2676

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Uuhhh,to bi moglo bit i dvoje

  27. #2677

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Cestitam Isadora!!! Stipka zao mi je, samo hrabro u nove pobjede..doci ce i nase vrime..

  28. #2678

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Stipka za mi je ali ti eskimici te cekaju i bit ce to to
    Isadora cestitam

  29. #2679

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    44

    Početno

    Isadora čestitam,super Beta :D (imas pp)
    Stipka zao mi je,ali bez predaje dalje po svoje malo zlato.

  30. #2680

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Isadora cestitam!!
    Evo mene sa prve fm,endometrij 7mm,lijevo dva folikula jedan 16mm drugi malo manji..stopericu cu uzet sutra navecer a inseminacija mi je u utorak ujutro valentinovo

  31. #2681

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ajd Luck nek ti bude Luck za Valentinovo možda i taj drugi uspije pa su šanse veće

  32. #2682

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala Stipka..i mene malo tjesi ovaj put taj drugi kako si ti?

  33. #2683

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Dobro sam. Šta mi drugo preostaje hehe. Ma sve ok,malo odmora i gibamo dalje. A ti obavezno nakon insem.ponovi gradivo i doma

  34. #2684

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Ma nego sta nego dalje..ja sam vec pricala sa doktorom sta ako..vjerovatno bi isli u blagi stimulirani ivf..al o tom ako bude potrebno.. gradivo moram ponovit za nefalit u srijedu ujutro u 05h jer MM ide na put oko 06

  35. #2685

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Uhu,veselo..rana gimnastika hehe. Bit će to sve ok,nadam se da neće dalje bit ni potrebno,a ako bude rekla sam ti da će te sigurno slat u blagi postupak. Ako slucajnooo ne upali,nemoj odma gibat dalje ako bas ne goris ,jer nakon hormona ima se dosta šanse i u prirodnom djiru ako je s muževima sve ok,jer ti hormoncici djeluju na većinu nas malo duže, i pretpostavljam da ćeš sigurno imat ciklus dva nakon hormona uredno sve s ovulacijama i svim ostalim. Ovoj jednoj je bas tako upalilo a ovulaciju i mengu je imala dAa bi li jednom do dva put godišnje. No,nadam se da će ovo upalit i da ćeš okončat s ovim pričama

  36. #2686

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Nisam bas jutarnji tip al eto sto se mora nije tesko svakako ne bi odma isli zbog financija morali bi se malo zbrojit pa onda al sto kazes mozda nam i kucna radinost upali..vidjet cemo sve..hvala ti na podrsci
    Posljednje uređivanje od luck : 11.02.2017. at 11:00

  37. #2687

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Uvijek

  38. #2688

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Isadora cestitam..bas lijepa vijest...Stipka drzi se..glavu gore...malo odmora i ides dalje..nema odustajanja....je li zna netko koliko kosta gonal...dr.Poljak mi je rekao od 2.do 5.dana femara ..ultrazvuk peti dc pa gonal od 150 iu...pretpostavljam da se to koristi od 5 do 9 dc ovisno o broju i velicini folikula?

  39. #2689

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Evo cure da javim da mi je već gotov nalaz. Nalaz je dobar osim onog najsitnijeg. AMH prije 5mj.bio je 14.5 sad je spao na 9.3.. užasno
    Posljednje uređivanje od Mamiblue : 14.02.2017. at 10:06

  40. #2690

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ma teško. Može bit kakvo laboratorijsko odstupanje. Teško može u par mjeseci past toliko.. bar po nekom pravilu,iako u medicini pravila nema. Jesi vadila u isto labosu?

  41. #2691

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Da, baš je veliki pad

  42. #2692

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ma ja ti to ne virujem ništa... ili je prvi greška ,ili drugi. A sve i da ti je 9 ( moj je toliki bia prije par god,malo ispod 9) pa jajašaca ko u priči. Ne opterećuj se s tim,to nije pravilo za ništa.

  43. #2693

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    A ko će to više znat, možda nebi bilo loše ponovit. A više za izludit.

  44. #2694

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Najbolje bi bilo ne analizirat uopće ništa hehe.

  45. #2695

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Luck? Jesi obavila?

  46. #2696

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Jesam..evo taman stigli doma..skuhala caj i odmaram..danas me bolilo najvise dosad i jos uvijek me boli lijevi jajnik ?? Nezz..vidit cemo,imali smo 7.5 milijuna spermiogram malo losiji nego prva dva puta pa..prije obrade normo a iza oligo..mene tjesi onaj jedan hiperaktivni

  47. #2697

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Ma i to šta kažeš

  48. #2698

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Luck,jesu ti folikuli bili na lijevom??

  49. #2699

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Jesu na lijevom su bili..prva dva puta me bolilo navecer prije inseminacije..ovaj put me bolilo jucer i to do navecer pogotovo kad bi sjela..

  50. #2700

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Cure hvala svima na čestitkama! Imamo jednu mrvicu koja ima cirkulaciju, to bi bilo srce pretpostavljam. Sve je u redu, sad sam 5+5 tt.
    Sretno svima da što prije ostvarite željenu trudnoću

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •