Stranica 55 od 65 PrviPrvi ... 5455354555657 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #2701

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Isadora,čestitke Luck,to boli do ovulacije..tj nakon šta ovuliras prestane bolit. Kad folikuli puknu.

  2. #2702

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Isadora cestitam
    Stipka,znam..zato se nadam da su oba pala nakon tr boli

  3. #2703

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ma ako si primila štopericu,pukli su sigurno hehe. Samo je pitanje šta je unutra. Ostalo je neupitno

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Di ste cure , ima li kakvih dogadanja? Ja sam evo bila na pregledu na humanoj. Dr.je potvrdila da vidi blago proširenje jajovoda, kaže da probamo bar jednom ivf pa ako ne upali onda odstraniti jajovode

  5. #2705

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Opet ne kužim. Kakve veze imaju jajovodi sa ivf??

  6. #2706
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj Stipka prvotno napisa Vidi poruku
    Opet ne kužim. Kakve veze imaju jajovodi sa ivf??
    Tekucina koja se zadrzava u jajovodu moze biti embriotoksicna. Jer ta tekucina polako curka u maternicu i onemogucava implantaciju.....eto zato ima veze

  7. #2707
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Di nam je nasa trudnica Latica??

  8. #2708

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Imam hydrosalpinix, proširenje jajovoda u kojima se nakuplja tekućina, ona je embriotoksicna ( u mom slučaju je riječ o blagom proširenju, i te tekućine nekad ima nekad nema pa cemo zbog toga ipak probat sa ivf bez da se izvade jajovodi ako ne uspije odstraniti će se jajovodi. Nadam se da sam uspjela ukratko razjasnit

  9. #2709

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Ja sam od 2dc na bemfoli 150 a od danas (6dc) ukljucene i cetrotide. Jucer 1.uzv 15 folikula od 11-12mm a sutra 2.uzv.
    Mene zanima iako je to jos daleko i nadam se da cu doc do toga,kakva je anestezija u sparca prilikom aspiracije? Koliko je bolno?

  10. #2710

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Ivy1986 naravno da ces doci do aspiracije lipi broj folikula imas. Nema opce anestezije, dobije se nesto za bol..da se izdrzati..vec sam i zaboravila kako je a nadam se da cu uskoro i ja u novi postupak

  11. #2711
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Željkice draga tu sam, evo ušla u 26tt. Dobro sam, opet me zezaju proteini, al ne otičem i tlak je dobar, za sada. Drob mi narasta puno, pa sam sva troma, beba lupka svaki dan. Radim još misec dana, pa godišnji, pa porodiljni.Samo da bude sve ok
    Kad krećeš na FET? Tribala bi skoro??? Držim fige
    Cure sretno vam svima, puno visokih beta

  12. #2712

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Imam hydrosalpinix, proširenje jajovoda u kojima se nakuplja tekućina, ona je embriotoksicna ( u mom slučaju je riječ o blagom proširenju, i te tekućine nekad ima nekad nema pa cemo zbog toga ipak probat sa ivf bez da se izvade jajovodi ako ne uspije odstraniti će se jajovodi. Nadam se da sam uspjela ukratko razjasnit
    Ahaaa,ja sam mislila da pričaš o začepljenju jajovoda,zato sam pobucala.

  13. #2713
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj 1latica prvotno napisa Vidi poruku
    Željkice draga tu sam, evo ušla u 26tt. Dobro sam, opet me zezaju proteini, al ne otičem i tlak je dobar, za sada. Drob mi narasta puno, pa sam sva troma, beba lupka svaki dan. Radim još misec dana, pa godišnji, pa porodiljni.Samo da bude sve ok
    Kad krećeš na FET? Tribala bi skoro??? Držim fige
    Cure sretno vam svima, puno visokih beta
    Vec 26 tt bas vrijeme leti,naravno da ce sve bit uredu!
    A ja se nadam da cu u 4 mj ic nesto me posao zeza,inace bi odmah isla.

  14. #2714

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Ivy1986 kod Šparca ti je odlična lokalna anestezija, dobiješ dvije bockalice u guzu, u jednu stranu Voltaren, u drugu stranu nešto za smirenje. Meni je bilo super, ništa me nije boljelo .

  15. #2715

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Aj malo ste me smirile jer mi je panika s ovako velikim brojem folikula ali nek ja dodjem do toga pa cu panicarit u tom trenu.hehe. Bude li sve po planu sutra zadnji uzv i mogla bi aspiracija u nedilju

  16. #2716

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Nema panike,i ja sam ih imala dosta pa ništa.. hehe.

  17. #2717

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Ivy kakva je situacija?
    Pitanje curama koje prate cerviks tijekom ciklusa,koliko prije M se obicno spusti?
    Posljednje uređivanje od luck : 24.02.2017. at 16:48

  18. #2718

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Sutra stoperica pa se dogovaramo dalje,pretpostavljam ponediljak punkcija. Sad vec ima cca 20 folikula po 16-17mm

  19. #2719

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Suuper!! Sretno!!

  20. #2720

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj luck prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy kakva je situacija?
    Pitanje curama koje prate cerviks tijekom ciklusa,koliko prije M se obicno spusti?
    Ej draga. A to ti je sve individualno. Kako kome. Al u pravilu ,spusti se većini s kojima ja oko tog diskutirala i kako struka kaže,čim organizam shvati da nije došlo do začeća. "odma "nakon ovulac... no,,nekom Par dana nakon,a nekom par dana prije M. Tako da,pravilo je da pravila nema. Kod mene se spusti vrlo brzo nakon ovul..dva tri dana,i ne mrda vise hehe... ako ne mrda,mislim da teško može bit ista.. nekim u uspješnim postupcima zna šetat,malo gore malo dole..pa se posli digne kako spada. Al ako ne mrda,bar šta se mog iskustva tiče i cura oko mene ,ništa od toga.
    Kako si ti,koliko još do testa?

  21. #2721

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Meni je cijelo vrijeme visoko ovaj put cak da ga nemogu ni dosec kad stavljam utrice..pa se nekako nadam..test u utorak kad ces ti po smrzlice?

  22. #2722

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Ajme super. Nadam se da je to to. Pisni test i prije. Ako jest pokazat će. 12 dana nakon je sasvim dovoljno ako jest da pokaže.drzim fige na najjače za tebe . Ja ću po svoje na prolice, tamo 04 mis najvj.

  23. #2723

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Prosli put mi se spustio dan dva prije testa..tako da..nema testa prije utorka ako napravim u nedilju onda ga opet ponavljam u utorak a to mi je psihicki ajme!! Ajde brzoo ce proljece..mi cemo na ivf ako sad ne uspije al tek na jesen

  24. #2724

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Uspit će.

  25. #2725

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Cure, vadila progesteron 21.dan, rezultat 14,5?????? Da li je to prenisko? I sto sada? Idem u gin slijedeci tjedan.

  26. #2726

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Nisko je. Znaci da vjerov.nisi imala ovulac ovaj misec. Al to ništa ne znaci. Normalna je pojava da se ciklus dva dogodi nevaljala ovulac.

  27. #2727

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Ivy jel bila punkcija? Kako je prosla?

  28. #2728

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Ma svasta nesto mi se poremetilo... Uglavnom niti znam kad mi je ovulacija niti kad imam dobit stvari. Svi hormoni su mi dobri osim progesterona 21.dan. Vjerovatno i ne moze zbog toga doci do trudnoce. Kakva sada ide terapija? Da li je netko imao slicnu situaciju? Malo se bojim sto i kako dalje...

  29. #2729

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy jel bila punkcija? Kako je prosla?
    Je jutros. Sve super,nije skoro nista bolilo,bas sam se iznenadila. Dobila 13js pa cekam sutra da mi se jave kako je prosa party u labu hehe

  30. #2730

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Ivy sretno,nek party u labu bude jaako dobar!! Moj cyclo je spreman za ujutro..prvi put prosle god kad sam ga kupila imala sam +.. nadajmo se opet al sa sretnim zavrsetkom

  31. #2731

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj luck prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy sretno,nek party u labu bude jaako dobar!! Moj cyclo je spreman za ujutro..prvi put prosle god kad sam ga kupila imala sam +.. nadajmo se opet al sa sretnim zavrsetkom
    Tnx. Sretno i tebi sutra,cekamo lipe vijesti

  32. #2732

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Negativan.... tako sam tuzna

  33. #2733
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Zao mi je luck
    Naravno da si tuzna. Daj si malo vremena, otuguj, otplaci, ljuti se... pusti emocije da odrade svoje i onda glavu gore i hrabro naprijed!
    Svaki neuspio pokusaj je korak blize uspjehu!!!
    ♡♡♡

  34. #2734

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala ti giulia
    Posljednje uređivanje od luck : 28.02.2017. at 10:38

  35. #2735

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj luck prvotno napisa Vidi poruku
    Negativan.... tako sam tuzna
    A joj bas mi je za. Otplaci to i u nove pobjede,tek slijedi ono pravo,ja nekako nemam vire u aih.
    Nek iduci put bude dobitan,drzi se

  36. #2736

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    173

    Početno

    Hvala ti Ivy,ono pravo slijedi tek na jesen..dotad kucna radinost..kako je bilo na tvom partyu?

  37. #2737

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Moji su dobri za sad od 13 se oplodilo 11 al mene danas spizdija hiper da se ne mogu pomaknit milimetar u krevetu a kamoli van njega. Jos sam u mukama i nadam se da nece puno trajat. Vjerojatno ce svi na smrzavanje pa u drugom ciklusu vracanje kad se sve smiri

  38. #2738

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Ivy super za brojku oplodenih. Jesi dobila neke lijekove za hiper? Netko je na formu napisa da je dobro piti punnooo tekucine i pratiti da li se zadrzava u tijelu ili cesto ides u wc..i da je dobro piti isosport i sl.pića zbog sastava

  39. #2739

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Niksi prvotno napisa Vidi poruku
    Ivy super za brojku oplodenih. Jesi dobila neke lijekove za hiper? Netko je na formu napisa da je dobro piti punnooo tekucine i pratiti da li se zadrzava u tijelu ili cesto ides u wc..i da je dobro piti isosport i sl.pića zbog sastava
    Dobila sam odma Dostinex koji bi trebao smanjiti hiper za 40% i od danas andol 100. Pijem i jedem koliko mogu jer je mucnina tu pa ne mogu previse. Presla sam na limunadu jer mi pase

  40. #2740

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Ivy1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam odma Dostinex koji bi trebao smanjiti hiper za 40% i od danas andol 100. Pijem i jedem koliko mogu jer je mucnina tu pa ne mogu previse. Presla sam na limunadu jer mi pase
    uvedi neki izotonicni napitak da nadoknadis elektrolite i izbalansiras tjelesne tekucine. od hrane izbjegavaj ugljikohidrate jer oni zadrzavaju tekucinu, povecaj unos proteinskih namirnica. nemoj sjediti, ili se lagano kreci ako moras, ili lezi. sretno, drz se!

  41. #2741
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    drage splićanke mozda mi netko od vas moze pomoc.
    davno smo ja i muz vadila u splitu,sjecam se na pedijatriji, krv za genetiku-kariogram i mikrodelecije. zagubila sam broj na koji se moze narucit i detalje kod koga pa ako ima tko da zna molim pomoc

  42. #2742

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Pozdrav svima! Krenili u naš 2.IVF , dugi protokol,koji mi ocito odgovara jer se oplodilo 10 jajnih stanica. Ali zbog OHSS transfer ce biti odgoden za drugi ciklus. Malo sam nestrpljiva, ali nadam se da ce se isplatit cekanje ❤

  43. #2743

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Evo i ja da se javim. Danas dobila injekcije, tako sad samo čekam da stvari stignu. Koji dan otprilike bude punkcija, tj.kolike veličine folikul bude?

  44. #2744

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Oko 18 mm ide štoperica uvečer i preksutra ujut bude punkcija, e sad kad..kako kome,al uglavnom oko 12-13Og dana kod većine.

  45. #2745

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    64

    Početno

    Cure da vam se javim. Ja ipak zavrsila u bolnici zbog ohss. Od cetvrtka sam tu i ko zna do kad. Srica da sam reagirala odma nakon punkcije jer da je dodlo do transfera bilo bi gore iako je i ovo uzas. Na intezivnoj sam i ko zna do kad cu bit ode

  46. #2746

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    A joj

  47. #2747

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    A joj

  48. #2748

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Ivy zao mi je sto si zavrsila u bolnicu, bas sam se pitala sto je sa tobom..ja sam u slicnoj situaciji..samo blazi oblik .
    Bit ce to sve dobro,jake smo mi zene , prezivimo i nemoguce. Zelim ti brz oporavak i da sto prije ides po svoje eskimice .pozz

  49. #2749

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Uh ivy, drži se curo. Glavu gore, proc će i to!
    Ja evo još u iščekivanju stvari, pa da krenem sa bockanjem. Već sam lagano nestrpljiva ..

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    39

    Početno

    Niksi, Ivy, hrabre cure, kako ste, je li situacija imalo bolja? Mamiblue, što ima novo kod tebe, je li krenulo bockanje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •