Stranica 63 od 65 PrviPrvi ... 13536162636465 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,150 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #3101

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Marla-s cestitke i od mene !! I bas je lijepo sto nam dajes podrsku i posjecujes teme poput ove iako si svoj cilj ostvarila

  2. #3102
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cure imate i moju podršku, ja sam svoje trudnoće ostvarila u Cita, pa ako koga sta zanima rado ću pomoć! Sretno!

  3. #3103

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Nasty hvala. Evo sam dobila novu uputnicu pa bi ovaj tjedan trebala ponovit hormone, dr.kaže da je moguće da je kasno vađena krv (4.DC) Ovaj tvoj zadnji nalaz mi daje nadu, čak ti je i AMH veći. Obavezno javljaj šta se događa.
    Kako to onda ide kad se krene u postupak, pretpostavljam da se svaki dan ide na folikulometrije ili nešto...treba li otvarati bolovanje ili se stigne i na posao?

  4. #3104
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Pozdrav
    Evo pridruzujem se na ovu temu posto smo obavili konzultacije u Cito i u lipnju krecemo u postupak.
    Nadamo se uspjehu.
    Inace, iz Opatije smo, godinu dana proveli na humanoj u kbc Ri, ivf icsi, ali bezuspjesno.
    Drzite nam fige.

  5. #3105
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Željkica hvala! Kad potrošim ove preko hzzo-a onda bi da mi je Cito sljedeća stanica.
    Sarah sretno u Cita i da ti bude dobitno od prve!
    SevenofNine bila jutros u dr. i dobila protokol i naručila lijekove po koje idem oko 10.4. A krećem negdje sredinom 4. ako mi se opet menga ne poremeti. Napisala mi hrpu lijekova: Bemfola 300IU od 2.do5.dc, 6. i 7.dc Pregoveris 150/70 IU, Bemfola 75 IU i Cetrotide 0,25mg. Vidit ćemo.
    Skroz sam zaboravila pitati za tu ljetnu pauzu, sorry. A možeš zvrcnuti sestru Zdenku pa pitati.

  6. #3106

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Nasty nema veze, ja sam 1.4 narucena pa pitam i javim sto mi kaze dr.
    Ako sam dobro skontala, ti od prve menge u 4.mj kreces s lijekovima i onda postupak? Pa to je super brzo...
    Zeljkice hvala..
    Sarah777 mi imamo istu dg kao i vi plus moj pcos, isto kao sto Nasty kaze, ukoliko ne uspijemo s ovim sto pokriva hzzo idemo i mi u cita.

  7. #3107
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Bozna super je što ćeš ponoviti nalaz. Ako ti i bude povišen postoje metode kako se može utjecat na fsh. Ako nisi pogledaj malo podtemu na rodi Nizak amh, visok fsh i smanjena ovarijska rezerva, tamo su pisale cure što su sve koristile za snižavanje fsh i kvalitetu j.s. Ja sam naručila Shatavari preko Ayugarden za držanje fsh pod kontrolom i kvalitetu j. s. dok ne krenem s postupkom. Sretno i javi ishod!
    Žene obično bolovanje uzimaju od punkcije do bete. Folikulometrije su otprilike svaki drugi treći dan. Ja ću vjerojatno uzet od folikulometrija zbog strogo fiksnog radnog vremena pa 10 do 7 dana prije bete, ako bude sve ok. Bolovanje uzimaš u soc. ginekologa, a možeš i u dr. opće prakse pod šiframa:
    N97 Ženska neplodnost do 14 dana
    N98 Komplikacije povezane s umjetnom oplodnjom do 21 dan
    Z31 Postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana
    SevenofNine ja krećem od drugog ciklusa od sada, a to mi pada negdje između 16-20.4. Ljekovi se naručuju 1.dan u mjesecu. Meni su javili da nazovem oko 10.i dođem po njih. Pa slijedi čekanje, onda 2dc prva injekcija. Sestra daje obuku kakondati sebi injekciju, pa onda ide praćenje folikula, štoperica, punkcija i embriotransfer ako dođe do oplodnje.
    Svakako javi kako su ti prošle prve konzultacije i kad krećeš..

  8. #3108

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Nasty, mislim da ću i ja vec od folikulometrija. Do 10 minuta jedan dan bi mi jos i tolerirali, a još sad prvi puta pa ne znam ni koliko to traje, ni koliko ću kasnit, samo bi bezveze gubila živce ako budem čekala koji minut više. Podforum sam dobro proučila, od prve do zadnje stranice

  9. #3109
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Bozna tako i ja razmišljam. Ne treba se nervirat bespotrebno zbog posla. Kad dođe vrijeme reći ću im da odoh i ciao bella. Imaš našu temu i na forum.hr
    Javi kakav ti je novi nalaz.
    Kod kojeg si ti dr?

  10. #3110
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    SevenofNine kako su prošle konzultacije?

  11. #3111

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Pozdrav, dobro je proslo i sretna sam jer se napokon micemo s mrtve tocke. U jesen tek krecem s postupkom jer nekoliko ciklusa moram piti kontracepcijske pilule, a u 6.mj krece pauza s postupcima.

  12. #3112
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Ok, a hoćeš li na ivf ili inseminacije?

  13. #3113

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Joj to najvaznije zaboravila napisati, idemo na ivf. Javi kako je prosao tvoj postupak, pratit cu temu. I sretno svima.

  14. #3114
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Pa to je odlično! Hvala draga, a ti napuni baterije i zdravo se hrani, pij suplemente za kvalitetu j.s. da budeš spremna tip top.

  15. #3115
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Kad sam vam se bila u prethodnom postu predstavila tu onda sam krivo napisala da krecemo u lipnju... ne lipnju nego svibnju
    Sad imam "problem" jer mi ove stvari sad kasne, trebala sam dobit u petak ali kako to ide kad je stres i uzbudjenje, kasne mi evo i jos nisam dobila mada imam osjecaj da ce uskoro krenuti. Zasto mi je to bitno? Jer mi se automatski pomice ciklus i za 5.mjesec sada a MM je platformas i bude doma 35 dana i dolazi 1.5.sad doma. Znaci ograniceni smo na 35 dana da obavimo postupak a ako mi budu kasnile stvari u 5.mjesecu (a sigurna sam nekako da hoce jer sam vec sad uzbudjena zbog postupka koji slijedi), strah me da necemo stici sve obaviti. Sta kazete na to da pitam svoju gin da mi da kutijicu kontracepcijskih pa krenem s tim sada kad dobijem stvari? Ne znam bi li imalo to nekog utjecaja mozda na postupak onda...? Tako bih makar znala da cu ih dobiti u 5.mjesecu na vrijeme i da cemo stici obaviti postupak...

  16. #3116
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Sarah777 svakako pitaj svoju doktoricu. Mislim da ti je to skroz dobra ideja. Cure znaju u dogovoru s mpo liječnikom uzimati kontracepcijske kod neredovitih ciklusa ili kod pcos i edometrioze i odmah idu u full. stimulaciju. Svakako se čuj ili vidi sa svojom mpo dr. da izbjegneš i dodatni bespotrebni stres. Stetno!

  17. #3117
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hej Nasty
    Pitala sam u Cito svog dr.P. i rekao je da si uzmem Yasmin. Pa sam onda zvala svoju gin koja mi ig je stavila na recept i eto sutra cu ih ic podignut i cekam stvari da se pojave ovih dana pa da krenem to pit. Ja sam zavoravila vec kako to ide, daaaavno je to bilo kad sam koristila pilule zadnji put hahahaha se sjecate vi, nakon prestanka uzimanja, nakon koliko dana cca di krenule stvari? U roku 7 dana je tako nekako bilo?

    I da vas pitam malo, imate neke preporuke ili mozda koja od vas ima apartman u St za iznajmiti? Nije da nam mora bit pogled na Cito, niti walking distance, moze bit i malo izvan St.. i onako dolazimo autom..

  18. #3118
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Heej Sarah, super da si to riješila! Piju se 21 dan i 7 dana pauze unutar koje ćeš dobiti mengu, obično dođe do 2-3dana.
    Ove što poznajem iznajmljuju po centru i drže cijene, a tebi bi bilo bolje zbog niže cijene na križinama blizu poliklinike i bolnice ili na trsteniku, mertojaku, pujankama.. ili malo izvan Splita također.. Najbolje ti je bacit pogled na airbnb..

  19. #3119
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Pitat ću na poslu za smještaj za slučaj.. pa ako čujem što javim.

  20. #3120
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Nasty prvotno napisa Vidi poruku
    Pitat ću na poslu za smještaj za slučaj.. pa ako čujem što javim.
    Hvala ti
    Da, da, pogledat cemo i rbnb i booking.com samo nam je malo zeznuto jer ne mozemo unaprijed znati da li cemo ostati npr 13dana ili 15... kuzis sta mislim... pa ne znam kako ce to se moc rijesit preko tih stranica al dobro, vidjet cemo. Da, definitivno nam ne treba centar niti neka blizina poliklinike... 10ak...15ak minuta voznje do Cita nam je sasvim ok. A i imamo psa malog rasta pa jos bolje da smo vise u prirodi nego u samom gradu.
    Moram to sve prouciti jos ali evo pitala sam i tu vas koje ste iz St jer smo otvoreni za svaki dobar savijet i hvala na tome

  21. #3121
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Sarah, da to ne možeš znati. Ali u 5.mj je predsezona, nisu gužve, tako da mislim da možeš pregovarati o broju dana. Da prvo bukiraš 13 pa ako ti treba duže onda produžiš ali im najaviš to..

    Od kojeg do kojeg datuma bi to bilo otprilike u 5.mj.?

  22. #3122
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Uf... tesko pitanje jer evo jos ni S od mojih stvari.. okvirno ovako a oko 10.5.

  23. #3123
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hej cure...
    Ja sam veceras se sva poveselila da sam napokon dobila stvari i da krecem sa kontracepcijskim tabletama pa da imamo cistu situaciju u 5.mj tj da se ne desi da mi kasni i sl... ali bila je to samo smeckasta mrlja na ulosku i nakon brisanja.. nema jos krvi. Nikad mi nije bila takva situacija jos. Uzasno mi se spava cijelo vrijeme, zakasnila sam na posao i jucer i danas jer sam spavala ko top. Tokom cijelog dana mi se spava, bole me kriza, u preponama, oko jajnika, noge ko da sam hodala kilometrima... A cice pak nista, ni mrvicu. A inace me uvijek jako bole prije nego dobijem stvari. Podsvjesno me vuce na mogucnost trudnoce prirodnim putem ali bojim se uopce razmisljat i tome jer kako to vec obicno ide slijedi razocaranje a toga mi je vec preko glave.

  24. #3124
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Sarah pa svašta je moguće. Kad misliš da ti je bila ovulacija? Koliko ti kasni m? Možda ti je zaostala implantacija. Čuj Ili si trudna ili ti kasni zbog stresa i presinga oko datuma. Moraš se malo pokušat opustit u vezi toga. Nemoj mislit više o time par dana, mozak na pašu za vikend i ako ima doći doći će. A ja ti od srca držim fige da je ipak trudnoća u pitanju.

  25. #3125
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Ali ako ti i dođe nemoj se obeshrabriti nego odmah kreni s terapijom ideš dalje.

  26. #3126
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Neko smedjarenje mi je... napravila sam test jutros jer sam imala doma jos 1 i negativan je. Tako da sam danas krenula sa kontracepcijskim pilulama.
    Znam da bi se trebala opustiti malo (puno) ali znas i sama kako je to kad zapravo odbrojavas do pocetka postupka koji ce nam (nadamo se) promijeniti zivote. A plus sve to, nema mi MM ovaj mjesec i odrojavam i do njegovog povratka kuci. Double stress
    Bit ce to sve super...

    Nasty, koja je tvoja prica? nemas nista u potpisu a ja sam se tek pridruzila ovoj Splitskoj ekipici ovdje pa vas ne poznajem jos cure odavdje

  27. #3127
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Nasty prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ako ti i dođe nemoj se obeshrabriti nego odmah kreni s terapijom ideš dalje.
    Vremena tugovanja kad prokrvarim su iza mene...
    Navikne se covjek na svasta i mozemo biti jako ponosne na sebe jer ovo kroz sta prolazimo nije samo fizicki zahtjevno; psihe nam rade 100 na sat i sve to prezivimo na kraju i uvijek se nadamo pozitivnim rezultatima...
    Sta ti je zena...

  28. #3128
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Sarah draga, držim fige da ti vrijeme što prije prođe, a kad ti muž dođe idete po svoj +. Ne znam kako ti razmišljaš o blizancima ja se ne bi bunila iako sam čitala da zna biti vrlo rizično itd. Ali da me potrefi nosila bi se s tim kako znam i umijem.
    Ja sam svoju dijagnozu saznala prošle godine. Pisala o sebi mislim na stranici prije pa da se ne ponavljam ukratko ću. Imam smanjenu ovarijsku rezervu uzrokovanu endometriozom, također sam na prvom nalazu imala visok fsh, lh, snižen estradiol, dakle preuranjena predmenopauza. Moj muž ima oligoasteno. Ali njegovi nalazi su manji problem. Stavljena sam na čekanje dok ne popravim nalaze hormona i dobila sam terapiju koja me laički rečeno trebala vratit u vrijeme prije početne tranzicije u meno što smo uspjeli napraviti. Hormoni su mi sad manje više u granicama normale i sad krećem u svoj prvi ivf. U međuvremenu sam dosta po forumima, čitam, proučavam i to mi pomaže da ostanem realna s očekivanjima i promijenila sam način prehrane, uvela suplemente i biljne pripravke za održavanje hormonske ravnoteže. Išla sam na masaže abdomena i jednu refleksoterapiju kod jedne ayurvedske terapeutkinje ovdje u Splitu. Tretirala mi je sve organe i pojačano organe zadužene za reprodukciju i hormone. Sad krajem 4.mj. ću ići kod nje na radionicu hormonske joge. Još ne mogu znati dali je bilo učinka ali definitivno osjećam jajnike za razliku od prije kad ih gotovo nikad nisam osjećala. I zadnja 2 mj sam sigurna sa sam imala cikluse sa ovulacijom. Inale su mi učestali anovulacijski.

  29. #3129
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Za slučaj da još neku curu iz Splita zanima hormonska joga na koju sam planirala ić, šaljem link na događaj: https://www.facebook.com/events/3180305108662338/?ti=cl

  30. #3130
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hvala, draga. I mi smo uverebi da idemo po svoj plusic u split i to pravi pravcati
    Nemamo nista protiv blizanaca, dapace, voljeli bismo to. Iako mene hvata panika kad samo pocnem razmisljat da bi bila sama s njima po mjesec dana jer evo sestra mi ima klinca od 6mj i vidim koliko je zauzeta sa njim. A kad pomislim na sebe pa sa 2 komada... uf.. neka pozitivna nervoza mi navire. Ali mislim da je to normalno, strah od nepoznatog, prvi klinci... al dobro, sigirna sam da bih uz pomoc mojih roditelja sve uspjela izhendlat u mjesecu kad mi ne bude dragog doma. Bar bi mi vrijeme dok ga nema brze prolazilo hahahah

    Za tvoju dijagnozu... Wow... a koliko imas god ako smijem pitat...da si usla u predmenopauzu? Ja ti drzim fige da je terapija bila uspjesna i da ce vam uspjeti iz prve odmah
    Hormonska yoga zvuci nevjerojatno. Pa zar je moguce takvo nesto
    Koliko sam mogla nauciti od kad proucavam sve ovo, veci je problem kad sa zenom nesto nije ok nego kad muskom nesto ne stima... i nevjerojatno je koliko je nas reproduktivni sustav kompliciraniji nego njihov. Nama sve sta pomislis i ne pomislis mora biti u savrsenim granicama normale da bi dosle do plusica...

  31. #3131
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Draga moja, dijagnozu sam saznala sa 37, nedavno napunila 38.god. A čuj pokušavat ću negdje do 40-41. A ta perimenopauza mi je zvučala ono katastrofa, jer nisam imala simptome, menstruacije redovne od 24-27dana.. Dijagnozu sam dobila - smanjena ovarijska rezerva - prema nalazima hormona, također mi je AMH dosta nizak 2,87 pmol/l, ne znam još br. antralaca i kvalitetu j.s., to ću znati nakon punkcije. A perimenopaiza može trajati od dvije do čak 10god u rijeđim slučajevima. Razlika kod preuranjene i prirodne je što ženama koje ulaze prerano se na uzv ne vidi jer jajnici uglavnom izgledaju isto kao normalni jajnici. Meni je čak i zadebljan endometrij na uzv kod soc. ginekologa a kao anovulacije. A nemam ti što pametno reć. Nadam se da nisam dugo u tom periodu. Čitala sam da žene koje skroz uđu u preuranjenu menopauzu i dalje mogu imati povremene ovulacije i dalje za razliku od žena koje su ušle prirodno, ali ih je teško predvidjeti.
    Ova hormonska joga se čini zanimljiva. Ženi koja to proučava i samoj je dijagnosticirana preuranjena meno, pa već dugo održava hormone u ravnoteži. Pošla bi vidit svakako, osim ako me taj dan ne potrefi punkcija ili transfer.
    Čekam mengu pa krećem. Malo me strah neizvjesnosti oko postupka, ali sam pozitivna, dobro se osjećam, pripremila sam se maksimalno.
    Draga držim fige da ti vrijeme brzo prođe, pa kad odeš po plus da se prebac imo na neku trudničku temu!

  32. #3132
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Muž mi je mlađi od mene 1,5 god.
    Koliko vi imate godina? Kod tebe je sve ok, a muž ima oligoastenozoo? Kakvi su mu nalazi sada?

  33. #3133

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Drage cure,
    nova sam na forumu i nova sam u mpo tako da mi je drago vidjeti da se forum u Splitu aktivirao .
    Moja dijagnoza je pcos, bez ovulacija, muž asthenozoospermia. Dogovor s doktorima ivf ali tek nakon šta uklonimo septum u maternici. Čekam dogovor za histeroskopiju. Nasty hvala na ovom linku za radionicu. Dobila sam nedavno priručnik za hormonsku jogu od žene koja ju prakticira, i ako sam ja uvijek skeptična, ne prakticiram inače yogu, ali zvuči zanimljivo dok ionako čekamo termin za daljnje postupke.

  34. #3134
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Vanush dobro nam došla.
    Koliko imate godina? Gdje se liječiš u Kbc St ili Cito? Držim fige da septum što prije ode a ivf dojde! Ako budeš išla na ovu radionicu hormonske joge javi pa se vidimo tamo! Ja sam se pribilježila, mislim da je max. br. 12 ljudi.

  35. #3135
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Vanush koliko traje oporavak? Kako su ti skužili pregradu, na uzv?

  36. #3136

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Ja 30, on 32. Za sada sam u KBC-u.
    Pregradu je skužila moja ginekologica prije postupaka, ali njoj je izgledala manja i nije bila veličine za uklanjanje a i kada ideš prirodno to nije toliki problem, ali u Citu na 3d ultrazvuku se vidjelo da je veća, i kako moramo na ivf onda ju je bolje ukloniti prije. Oporavak par mjeseci, tako da se ivf-u nadam na jesen. Predbilježila sam se na radionicu tako da se vidimo i uživo tamo.

    Sarah sretno u novom postupku!

  37. #3137
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Vanush, dobrodosla i zelim ti svu srecu da sto prije dodjete do svog plusića!!

  38. #3138
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Nasty,
    Ja imam 32 a MM 38... u rujnu cemo oboje na +1
    Da, meni je sve ok al eto njemu je otkrivena oligoastenozoospermija. Bilo mu se poboljsao nalaz a sad kad smo bili u Citu sredinom 3.mj na konzultacije i pretrage, nalaz mu je bio uzasan, ali vjerujem da je to bio zato sto je bio u pitanju uzorak od jedva 2 dana. A inace kad je radio spermiogram u kbc ri onda je bila apstinencija 4 dana sta mislim da je jako velika razlika za krajnje rezultate. Al to smo mi krivi za to... necemo o detaljima

  39. #3139
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Vanush sretno na histeroskopiji i brz oporavak želim! Jesen nije tako daleko, a najvažnije je fizički bit potpuno spreman..
    Super! Onda se vidimo na radionici!

    Sarah draga taj spermiogram zna varirati. Na drugim forumima sam čitala da je bolja malo duža apstinencija od 2 dana, ali ne preduga zbog morfologije. Uzima li ti muž nešto za poboljšati spermiogram? Moj pije Gokshura premium u prahu za mušku plodnost, što sam naručila na ayugarden. E sad ima li učinka vidit ćemo. Ali njegov nalaz je blaži oblik, dr. mu ništa nije ni spominjala da uzima Fertil up ili nešto.
    Meni još nema menge. A valjda će sutra prekosutra da se krenem bost..

  40. #3140

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala! Nije jesen daleko, samo da se počnemo micati sa točke stajanja i čekanja.

    Nasty tebi sada počinje ciklus za ivf? Sretno, neka bude uspješan!

  41. #3141
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Mantra za tvoju mengu
    Doc ce sutra garant

    Ma probali smo mi bili sa fertil up kad smo poceli planirat bas trudnocu ali posti nismo imali tad nikakve med.nalaze niti smo znali da postoji problem, ne znam ti usporedit da li je to sta imalo smisla kad je uzimao ili ne...
    Nakon postavljene dijagnoze, pio je Dual Tabs (natural wealth ja msm)... i vjerujemo da mu je od toga se i poboljsao nalaz. Sad kad je odlazio na posao onda je taman popio sve i nije bilo u ljekarni vise za kupit ih jer kao da imaju problem sa dobavljacem... pa je uzeo isto jednu zanimljivu kombinaciju... cekaj pogledam kako se zovu tablete...imam fotkano

  42. #3142
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Od Solgara... Astaxanthin i Formula V vm 75.
    Poslala bi ti fotku ali ovo je tu prekomplocirano za stavit fotku...

  43. #3143
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Super je to sve, sigurno će mu pomć, neće odmoć.. Cure su negdje na forumima spominjale i maca prah i matičnu mliječ ako sam dobro zapamtila. Koliko toga mi što idemo na mpo pijemo pa to su čudesa..ne znam kako ne pucamo od zdravlja..
    Meni danas 28dc, menge nigdje.. Imam blage grčeve već par dana, što inače nemam. Da ne znam da su šanse 0,0001% pomislila bi da sam trudna..

  44. #3144
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Nasty prvotno napisa Vidi poruku
    Super je to sve, sigurno će mu pomć, neće odmoć.. Cure su negdje na forumima spominjale i maca prah i matičnu mliječ ako sam dobro zapamtila. Koliko toga mi što idemo na mpo pijemo pa to su čudesa..ne znam kako ne pucamo od zdravlja..
    Meni danas 28dc, menge nigdje.. Imam blage grčeve već par dana, što inače nemam. Da ne znam da su šanse 0,0001% pomislila bi da sam trudna..
    A slusaj... i taj 0,00001 je dovoljan... nikad ne gubi nadu! Samo pozitivno

  45. #3145
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Sarah draga moja da bar.. Ovo kašnjenje pripisujem stresu na poslu i iščekivanju postupka.. Taman od danas ne radim pa ću se probat malo opustiti. Doći će neće pobjeć! E možda i ja uđem u 5mj kako je krenulo pa se budemo pratile u stopu

  46. #3146
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Samo opusteno... mora doc kad tad i drzim fige da dodje cim prije... a onda cemo za sljedeci put drzat fige da ne dodje

  47. #3147
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Cure, sta ima novoga?

  48. #3148
    Nasty avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    101

    Početno

    Draga Sarah, saznala sam da sam ostala trudna dok sam se pripremala za ovaj postupak na koji nisam ni krenula. Bila sam u ginekologa, trudnoća je potvrđena, no još je rano za čestitke, nadam se da će se sve dalje odvijati u najboljem redu. Jučer sam išla vratiti ljekove na humanu. Ja sam pila Shatavari premium u prahu nakon što sam prekinula sa Femostonom da održim hormone u normali. Čitala sam o toj biljci sve najbolje. Također sam bila na ukupno tri tretmana Chi Nei Tsang masaže abdomena u Splitu i jednom sa kombinacijom refleksoterapije stopala. Mislim da mi je to puno pomoglo, jer prije baš nešto nisam osjećala jajnike. Zadnji put sam znala da mi je ovulacija pa smo imali ciljane odnose iako tome nismo pridavali neku nadu. Više sam ovo sve obavljala kao pripremu za postupak da povećamo šanse za ivf. Muž mi je također koristio Gokshura premium.
    Drage cure želim vam svima puno puno sreće i uspjeha da ostvarite svoj san!

  49. #3149

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Draga Nasty, čestitam! To su divne vijesti! Daješ nadu svima nama. Želim ti jednu mirnu, školsku trudnoću do kraja!

  50. #3150
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Woooow!!! Nasty!! Prekrasna vijest!! Cestitam ti od srca i da ti cijela trudnoca prodje u savrsenom redu!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •