Stranica 18 od 19 PrviPrvi ... 816171819 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 922

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #851
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Domacica , samo budi pozitivna! drzim fige za tu jednu. Iako moram priznati jako slaba reakcija.sta kaze dr? kako su ti to objasnili?
    Danas folikulometrija , end 7mm i folikul 15mm.sutra sam opet gore ali cu nakon toga i privatno otici.koja razlika od jucer, bas sam iznenadjena.
    nije me trazila da vadim krv, vjerujem da cu sutra

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  2. #852

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Oprostite, moji odgovori malo kasne zato što sam nova na forumu pa sve poruke prolaze odobrenje admina, a kako mi je objašnjeno, to malo traje.
    Uglavnom, svi doktori se čude mojoj ne-reakciji na stimulaciju. Jučer mi je rekla dr. da ćemo sad obaviti tu punkciju a nakon toga da ćemo napraviti još neke pretrage da se vidi što se događa sa jajnicima.
    Nije mi jasno zašto pretrage jajnika nisu radili prije uključivanja u postupak, ali eto... vjerujem u njihovu stručnost i neka rade što misle da treba.
    Punkcija sutra, prva u životu. Nervoza raste i strah je prisutan. Nema anestezije, rekli samo popiti brufen ujutro...
    Iva777 zašto ti vadiš krv?

  3. #853
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva super!

  4. #854
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite, moji odgovori malo kasne zato što sam nova na forumu pa sve poruke prolaze odobrenje admina, a kako mi je objašnjeno, to malo traje.
    Uglavnom, svi doktori se čude mojoj ne-reakciji na stimulaciju. Jučer mi je rekla dr. da ćemo sad obaviti tu punkciju a nakon toga da ćemo napraviti još neke pretrage da se vidi što se događa sa jajnicima.
    Nije mi jasno zašto pretrage jajnika nisu radili prije uključivanja u postupak, ali eto... vjerujem u njihovu stručnost i neka rade što misle da treba.
    Punkcija sutra, prva u životu. Nervoza raste i strah je prisutan. Nema anestezije, rekli samo popiti brufen ujutro...
    Iva777 zašto ti vadiš krv?
    Da meni je odmah na prvu bilo.cudno d je samo 1 js. slazem da bi prije postupka trebalo napraviti sve pretrage pa stimulaciju prilagoditi malo individualnije.ali to je nazalost tako u drzavnim.klinikama i vecinom smo prepusteni sami sebi.
    Domacica, nadam.se da ce sutra punkcija proci u najboljem redu bez boli.i straha i da ce ta jedna biti vrijedna!
    Ja sam u fetu, krv se vadi da se vidi hormon lh , kako bi znali kad je ovulacija tocno te se sukladno tome planira transfer.
    ja sam gore ponovno u 7 30 , zelim ti puno srece!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  5. #855
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Domacica,slazem se s Ivom da je potrebno,malo detaljnije nalaze napraviti ali cini mi se da u drz.bolnicama idu na varijantu neke prosjecne reakcije,a uvijek postoje iznimke. Nisu svi organizmi isti. Tesko im je za prvi put uz opce pretrage pretpostavit da ce se ovako nesto dogoditi.
    Sto se punkcije tice nemoj strahovati. Imas jednu i to kratko traje i nije strasno.
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od MalaMa : 25.05.2017. at 17:08

  6. #856
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    domacica kako je prosla punkcija?
    evo kod mene danas endo 8mm i folikul 16mm.u nedjelju sam u 10 gore, iznenadila be dr.da se koze doci nedjeljom.kaze da inace ne ali ako pada ovulacija za vikend da uvijek netko ima dezuran pa se moze napraviti folikulometrija.po mojoj procjeni ovulacija ce biti sutra ili prekosutra znaci cetvrtak ili petak transfer.
    Koja je razlika biti u stimulaciji i fetu , apsolutno sam opustena

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  7. #857
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva super! Samo tako pozitivno. To puno znaci. I mene je brinulo sto ako ovulacija bude u nedjelju. A moglo bi. Super da je tako.

  8. #858

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Draga Iva, nisam se jucer mogla javiti jer sam jednostavno bila u soku. Punkcija nula bodova, nista. Folikul prazan. Medutim, nije me to izbacilo iz takta nego nesto drugo. Naime nakon mjeseci pregleda, nebrojenih uzv oni meni jucer na punkciji kazu da imam vjerojatno dermoid na jajniku i da cu morati to operirati! Kako to do sad nitko nije vidio?

  9. #859

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Draga Iva, sretno tebi na transferu. Drzim sve palceve za uspjeh!

  10. #860
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    domacica ajoj. Pa kako su to tek sad vidjeli? Jel to mozda uzrok lose reakcije? Jako mi je zao. Znam kolike su nade,a onda te ovako nesto zbilja pogodi. Ja ti predlazem da odes po drugo misljenje pa onda vidjeti kako to rijesiti. Drzi se!

  11. #861
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Domacica , pa ja ne mogu vjerovati kako su to mogli " ne vidjeti" .Mislim to je strasno ! Folikul prazan? ma definitivno lose odradjen tajming punkcije.
    Slazem se sa MalaMa, odi po drugo misljenje. Uzasno mi je zao sto su ti to priustili!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  12. #862
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Danas sam bila u 10h na folikulometriji, i tako dodjem na humanu, a tamo potpuni mrak, nema nikoga , sva vrata sam kucala nista! i vec kad sam skoro izgubila zivce i krenula nazad na posao ( jer radim dvokratno zbog danasnje folikulometrije)prodjem kroz hitni ginekoloski odjel a cekaona puna, pitam cure za folikulometriju , kaze tu se odrzava. Nisam uopce znala i naravno nitko mi nije rekao .Uh! eto dobra informacija za cure koje su narucene na folikulometriju nedjeljom - znaci na hitnom ginekoloskom odjelu je.


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  13. #863

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Jao jao jao. Kad sam citala iskustva cura iz petrove, mislila sam kako sam ja super prosla na sv duhu. Sad vidim da je i ovdje sve zbrda zdola. Za mjesec dana su mi rekli da dodem. Idem ovaj tjedan napraviti CA 125, cisto da smirim zivce. A onda cu za dalje vidjeti. Kako god, pasat ce mi mjesec dana odmora od bolnice.

  14. #864

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    I kad opet krenem, nadam se da vas vise nece biti tamo

  15. #865
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva ja sam u 11.mj isla na folikulometriju u subotu rano ujutro i rekli su mi da dodjem dolje na hitnu. Nisam lutala. I tocno u 7 kako smo dogovorili tako je dr dosla s odjela i pogledala me. Da sam bar znala da ti nisu rekli ja bih te uputila.
    domacice samo se sad smiri i polako dalje u rjesavanje korak po korak. Ja sam u 11.imala isto u stimulaciji samo jednu stanicu i nije se oplodila,znaci prvi su i meni profulali stimulaciju. Znam kako se osjecas. Probaj se smiriti pa polako dalje. Sretno!
    Posljednje uređivanje od MalaMa : 28.05.2017. at 21:11

  16. #866
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva kako je prosla folikulo? Jesi ti uopce vadila krv za lh?
    Posljednje uređivanje od MalaMa : 28.05.2017. at 21:12

  17. #867
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa , nisam ni jednom vadila krv , uglavnom folikul je tu jucer bio.sad sam trenutno gore cekam na folikulo.
    Vidjela sam da jucer da sve cure koje su cekale su znale gdje trebaju doci osim mene. A stalno si govorim da sve moram pitati al eto.
    Domacica, uzmi si malo odmora od postupka, odi po drugo misljenje , bit ces puno mirnija, a onda strategija za dalje! nema predaje!
    I ja se nadam da ce ovaj moj biti dobitni .

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  18. #868

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Hvala vam svima na podrsci! Jos mi je sve to novo i nepoznato pa me malo na emocije udara. S vremenom cu vjerojatno oguglati... Javim se kada cu imati nove informacije a vama svima od srca zelim srecu i jedno malo srce u busi...puse.

  19. #869
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Domacica , nadam se da neces biti u ovim vodama dugo da oguglas! sretno!
    Danas je jos folikul tu nema ovulacije .poslali su me vadit lh , sutra su nalazi i ujutro sam opet gore.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  20. #870

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Sretno iva!

  21. #871

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    64

    Početno

    Domacica baš mi je žao sad lijepo napravi sve pretrage pa nazad u borbu nema druge.Iva777 i MalaMa sretnooo obadvijema i da se mrvice prime meni nažalost opet beta 0. Idemo dalje držite mi se pusa svima

  22. #872
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj mala11111 prvotno napisa Vidi poruku
    Domacica baš mi je žao sad lijepo napravi sve pretrage pa nazad u borbu nema druge.Iva777 i MalaMa sretnooo obadvijema i da se mrvice prime meni nažalost opet beta 0. Idemo dalje držite mi se pusa svima
    Ajme zao mi je

  23. #873
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Mala1111 jako mi je zao! Doci ce vrijeme samo je najgore sto covjek to mora cekati i strepiti iz pokusaja u pokusaj. Drzi se!
    Posljednje uređivanje od MalaMa : 29.05.2017. at 17:28

  24. #874

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Mala1111 jako mi je zao! Doci ce vrijeme samo je najgore sto covjek to mora cekati i strepiti iz pokusaja u pokusaj. Drzi se!
    Da tako je ali sad sam im rekla stati i napraviti histeroskopiju da i to obavim jer mi je još samo jedna bc ostala i složili su se sa mojim mišljenjem

  25. #875
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Mala111 , slazem se s tobom, napravi dodatne pretrage.ja sam obavljala jeden dio preko privatnika, odnosno vise njih te sam trazila dodatno misljenje.
    Jutros na folikulometriji, kaze dr.da je jos folikul tu i da jos nije ovulacija.A ja sam uvjerena da mi je ovulacija bila jucer, jer je osjetim svaki mjesec .
    Ponovo me poslal vaditi lh. Kaze da nije dovoljno visok lh .
    zbunjena sam jer sam 100 % sigurna da je nastupila ovulacija.
    Otici cu danas privatno da me pogleda drugi doktor. Kod njega idem svaki dan tokom cijelog ovog feta, jer nista vise ne prepustam slucaju.



    Sent from my iPad using Tapatalk

  26. #876
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    O Iva,to se bas produzilo. Ja planiram u cetvrtak gore. Javljaj vijesti. Kako to funkcionira? Poslije folikulometrije te jos posalju vadit krv? A sto s nalazom? Koliko cekas gore da sve zavrsi? Da si znam s poslom organizirati sve.

  27. #877
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa, da oduzilo se bas.u medjuvremenu sam zvala sestru na humanoj da vidim jel gotov nalaz, ali nije pa sam zvala labaratorij i ipqk je gotov nalaz.poslala sam supruga da pogleda i slika nalaz i vrati pa da mogu javiti drugom doktoru.
    Uglavnom dodjes na folikulometriju , obavis pa te doktorica posalje u labaratorij vaditi krv. nalaz ne cekas vec ga predaju gore doktorici. Ako ti se zuri zbog posla reci doktorici ona napise da je hitni pa na salteru jos jednom zamolis da te uvede prije reda .Tako sam ja.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  28. #878
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    O Iva,bogme su to peripetije. Nadam se da ce do sutra puknuti taj folikul.

  29. #879
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Ma puknuo je znam , osjecam i najbolje poznam svoje tijelo
    .Sretno u cetvrtak!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  30. #880
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva,kakvo je stanje?

  31. #881

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    64

    Početno

    MalaMa,Iva777 ništa se ne javljate nadam se da je sve u redu

  32. #882
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    mala1111 sve je uredu. Malo se samo razvuklo sve pa sam u cekanju. Jel ti odmaras do jeseni ili?

  33. #883

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    mala1111 sve je uredu. Malo se samo razvuklo sve pa sam u cekanju. Jel ti odmaras do jeseni ili?
    Draga moja ja sam u utorak bila na histeroskopiji sve je super ali smo i poslali komadić endometrija na PHD pa čekam sad 3 tjedna nalaze pa ću se čuti gore ne znam kako ljeti rade. Jesi bila gore kakvo je stanje koji ti je dan ciklusa?
    Posljednje uređivanje od mala11111 : 10.06.2017. at 11:25

  34. #884
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Pozdrav cure...
    Dal netko ima nekakav kontakt od dr. Baumana??
    Mail ili bilo sto??
    Znam da je otisao u Irsku al ne znam u koju kliniku.
    Jako mi je vazno pa bih bila zahvalna svima koji nesto znaju za bilo kakvu informaciju.

    Hvala....

  35. #885
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    http://www.rotundaivf.ie/fertility-s...ivf/your-team/

    Koliko sam uspjela vidjeti on je u ovoj klinici.Pokusaj njih kontaktirati.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  36. #886
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.rotundaivf.ie/fertility-s...ivf/your-team/

    Koliko sam uspjela vidjeti on je u ovoj klinici.Pokusaj njih kontaktirati.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Iva hvala ti puno!!!!!

  37. #887
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Sretno sara!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  38. #888
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj mala11111 prvotno napisa Vidi poruku
    MalaMa,Iva777 ništa se ne javljate nadam se da je sve u redu
    Mala11111 sve je super, odgodjen mi je bio Et prosli ciklus , sad sam krenula u ponovno ali sam se prebacila u drugu kliniku.


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  39. #889
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Gdje si se prebacila i zasto ako smijem pitati?

    Ja sam trenutno u prvom ivf-u kod dr. Turudic
    Posljednje uređivanje od Mala28 : 17.06.2017. at 14:10

  40. #890
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje si se prebacila i zasto ako smijem pitati?

    Ja sam trenutno u prvom ivf-u kod dr. Turudic
    Nakon 4 neuspjesna postupka , pocela sam traziti i druga misljenja -obisla nekoliko klinika sto kod nas sto vani, konzultirala se sa suprugom i odlucili smo se za ivf centar Lucinger.
    Mala28 , sretno i nek prvi ivf bude dobitni!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  41. #891

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Evo curke da vam se javim i mi konačno krecemo u prvi postupak u 9 mj protokol mi je od drugog do sedmog dana bemfola 225 imate li iskustva s tim lijekom? Pozz

  42. #892
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Jučer sam imala punkciju, dobili smo 11 jajnih stanica
    Prijeti mi hiper pa ćemo vidjeti na dan transfera dali će ga i biti, ako ne bit ce frozen all
    Danas smo saznali da se 10 oplodilo i idemo na blastociste. Transfer bi trebao biti u srijedu.

    Od stimulacije sam imala Gonal pen 225/3 dana, 150/7 dana; orgalutran 5x; ovitrelle.

  43. #893

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Mala28 sretno odlično sad samo miruj ja sam bez oba jajovoda zbog dvije vanmaternicne kakvi su ti bili FSH i AMH

  44. #894
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Hvala ti
    Fsh mi je 7.1 a AMH 31
    Mirujem, sutra ponovno zovem labos i cekam srijedu.
    Upitna je lijeva strana gdje nemam jajovod jer mi je na jajniku sad i endometriom.

  45. #895

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Bebosan prvotno napisa Vidi poruku
    Evo curke da vam se javim i mi konačno krecemo u prvi postupak u 9 mj protokol mi je od drugog do sedmog dana bemfola 225 imate li iskustva s tim lijekom? Pozz
    Ja sam imala isto bemfole. I cetrodine 14js sretno

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  46. #896

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Kod mene je i problem FSH koji je 13 a AMH 9 tako da sam sva jadna i pesimistična a imam 28g

  47. #897

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Bebosan prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je i problem FSH koji je 13 a AMH 9 tako da sam sva jadna i pesimistična a imam 28g
    Kod mene inače ok ali onda nest i kod mene bilo poviseno rekla dr zbog stresa. Ali ipak mislim da bude js. Ne treba ni previše bitno da se oplodi i da bude uspješno. Ja imam 35 pa svaki put imam puno js i blastice ali jos nismo do uspjeha došli.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  48. #898
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    ne nužno, znam curu sa amh 1 pa je ostvarila trudnoću

  49. #899
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj Bebosan prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je i problem FSH koji je 13 a AMH 9 tako da sam sva jadna i pesimistična a imam 28g

    ne nužno, znam curu sa amh 1 pa je ostvarila trudnoću

  50. #900

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Curke moje zelim vam svu sreću ovog svijeta da ostvarite svoju zelju nadam se da ćemo jednog dana i uspjeti koji vas doktor vodi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •