Stranica 3 od 19 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 922

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #101

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnja 2 tjedna nisu radili postupke jer je biologica na godišnjem.Inače bude poprilična gužva.
    Još samo da se nadovrežem,nije da ih branim ,ali stvarno se gore ne štedi na lijekovima ,ja sam uvijek u dugom protokolu i potrošim preko 40 gonala ,možda su zato liste čekanja duže jer su im limitirani lijekovi a ne štede na njima što je rezultira manjim brojem postupaka.

  2. #102
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    a joj, na svakoj bolnici rusvaj

    neću komentirati ovo zadnje, otvorit ću novi topic pa tamo možemo od nedostacima u bolnicama državnim

  3. #103
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Cure i dečki malo vam upadam na temu, ali zanimala bi me jedna info od vas koje/i ste u tijeku, kako stoje stvari poslije punkcije kod vas, da li možete nazvati kliniku drugi-treći dan, ili baš morate čekati do samog dana transfera da znate kakvo je stanje sa vašim embrijima?
    Unaprijed hvala na odgovoru, i sretno svima u postupcima!!!

  4. #104
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Dan poslije punkcije se zove poslije 10h...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #105
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Citiraj kika222 prvotno napisa Vidi poruku
    Dan poslije punkcije se zove poslije 10h...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala kika222

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima
    Eto ja se spremam na Sv.Duh...
    Zanima me kako "disu" sa zenama kojima je TSH 4.9?
    Pozz

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pozdrav

    Ako još koga ima na ovoj temi..zanima me koliko se dugo čeka za ulazak u postupak?da li daju anesteziju kod punkcije js?Kojeg bi mi doktora preporučile?
    Hvala

  8. #108
    mala bu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    170

    Početno

    Mislim da se za anesteziju dogovaraš s doktorom, ja toplo preporučam dr Baumana, a sad koliko se čeka, ovisi o stanju s lijekovima, ja osobno nisam puno čekala- svega par mjeseci, što naspram drugih bolnica i lista čekanja i nije dugo

    Mene zanima ima li koga trenutno u postupku na SD, budući se i sama spremam sljedeći mjesec...Javite se...

  9. #109

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Bok mala bu...ima, evo iduci mjesec cemo ma prirodni ivf...prosli smo 2 inseminacije (bez uspjeha)...nadamo se boljem rezultatu na ivf-u...na kaj ti ides?

  10. #110
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Na forum.hr cura kaže da je dobila danas punkcijom 16 jajnih stanica i rekli su joj da pošto je biologica na bolovanju,a biolog iz Vinogradske radi samo nužne stvari da vjerojatno neće biti zamrzavanja embrija..To je nešto prestrašno. Treba reagirati..Ima li netko neku ideju što se može napraviti? Ja mislim da će oni njoj lagati da se jako malo oplodilo da izbjegnu bilo kakvo pitanje oko zamrzavanja,ali na ovo TREBA REAGIRATI!
    Posljednje uređivanje od red pepper : 18.11.2014. at 00:37

  11. #111
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    red pepper, aj please ovdje linkni to s forum.hr

    i DA, apsolutno TREBA reagirati!

  12. #112

  13. #113
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Nastavak priče sa Sv.Duha..ne da embriji nisu zamrznuti, nego od 16 stanica žena nije dobila niti jedan embrij.. post 1392:

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=838310&page=70

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    ajme strasno.... kakav nemar

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    prestrašno

  16. #116
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    strašno

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    34

    Početno

    Ima li kakvih novosti u vezi SD-a? Jos je takvo stanje ili se vratilo u "normalu"?

  18. #118
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj bebushkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li kakvih novosti u vezi SD-a? Jos je takvo stanje ili se vratilo u "normalu"?

    Navodno se biologica vratila...

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    34

    Početno

    Joss kaj fakat? To bi bilo odlicno...ja idem gore sad u utorak na folikulometriju pa cu vidjeti kaj ce reci...

  20. #120

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Ajde javi kak je gore. Ja sam bila tamo prije desetak dana, sve pusto, nigdje žive duše. Inače jako sam zadovoljna s doktorima .Sve vele, sve objasne.. neznam u čemu je problem. Ja idem na IVF u 1/2015. i nadam se da će biti gužvice...

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    34

    Početno

    Evo bila na fm...u cet na punkciju...nadam se...sve mi se cini isto kao prije a i same znate da ni sestre ni doktori nece pricati o problemima...javim kako je bilo na punkciji

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    3

    Početno

    A u cemu je problem gore? Ja sam imala stanku od nekoliko godina i nisam u toku...

  23. #123
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj bebushkica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo bila na fm...u cet na punkciju...nadam se...sve mi se cini isto kao prije a i same znate da ni sestre ni doktori nece pricati o problemima...javim kako je bilo na punkciji
    sretno!!!!

  24. #124

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Bila gore neuspješno. Embriologica je lijena, pa imaju neobično puno neoplođenih jajnih stanic, a i bezobrazna. Iz 12 folikula, meni je Bauman izvukao 4 stanice od čega niti jednu nisu uspjeli oploditi. Ne rade vikendom, pa u ponedjeljak gospoji bude previše radit posao za koji je plaćena.
    Sada sam trudna, oboje imamo problem, a i preko 40, pa smo privatno odmah uspjeli! )))
    Neću reći gdje, da ne bude reklama, ali mislim da je svugdje isti princip, samo ako postoji volja za radit kako treba, a gore to nije slučaj!
    Nakon neuspjelog pokušaja u svibnju, dogovor za dalje nije bio kod iduće menstruacije, nego tek u listopad- ljeti se isto ne radi, samo se plaća prima! A onda sam dobila broj prosinac 2015!
    Sad skupljam novce za porod!
    Radije doma nego gore!

  25. #125
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj zarolina prvotno napisa Vidi poruku
    Bila gore neuspješno. Embriologica je lijena, pa imaju neobično puno neoplođenih jajnih stanic, a i bezobrazna. Iz 12 folikula, meni je Bauman izvukao 4 stanice od čega niti jednu nisu uspjeli oploditi. Ne rade vikendom, pa u ponedjeljak gospoji bude previše radit posao za koji je plaćena.
    Sada sam trudna, oboje imamo problem, a i preko 40, pa smo privatno odmah uspjeli! )))
    Neću reći gdje, da ne bude reklama, ali mislim da je svugdje isti princip, samo ako postoji volja za radit kako treba, a gore to nije slučaj!
    Nakon neuspjelog pokušaja u svibnju, dogovor za dalje nije bio kod iduće menstruacije, nego tek u listopad- ljeti se isto ne radi, samo se plaća prima! A onda sam dobila broj prosinac 2015!
    Sad skupljam novce za porod!
    Radije doma nego gore!
    Ovo za biologicu je neka projerena info?
    Šta, neda joj se raditi pa sjedi i gleda u stanice ili?
    Moje iskustvo je baš suprotno, u prirodnjaku me nagovarala na icsi što je njoj više posla.
    Jedino mislim da bi komunikaciju s biologom trebalo malo poboljšati, da se dobije malo više detalja o stanicama i embrijima na način da ona sama objasni kakva je situacija a ne da moram sve pitati.

  26. #126
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    pozdrav,
    eto mene nakon dugo vremena. Nakon rođenja sina, život mi je sve ljepši i ljepši. Suprug i ja odlučili smo se na drugo dijete, samo što smo znali da moramo opet na oplodnju.
    Kako sam na SD imala uspjeh, išla sam ponovo gore (ako ne bi bilo uspjeha promijenila bi kliniku).
    Stimulacija Puregon i orgalutran, dobilo se 5 JS, inače sam low responder

    Moj prvi postupak nakon poroda i BINO trudna sam!!!!!

    Najveću ulogu odigrala je upravo biologica, kako je u prvom uzorku sperme pronašla samo 2 spermića, šalje supruga da ponovi uzorak, šok opet skoro ništa.
    Uglavnom nakon punkcije dolazi do mene i kaže da je oči izgubila ma mikroskopu. Dala si je truda maximalno i od 2 vraćena oba se primaju i ostaju 2 GV (meni veliki šok)
    i na pregledu sa 6TT ipak je ostala jedna GV i vidimo kako kuca jedno srćeko

    Moje iskustvo je sasvim pozitivno, te se nadam da će biti više ovakvih pozitivnih iskustava na SD!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Pozdrav svima,
    morala sam se javiti jer se nikako ne slažem sa Zefrinom ,gore sam odradila nekih 10-tak postupaka i biologicu mogu samo pohvaliti .Bila sam u postupcima i po inozemstvu i po"renomiranim " privatnim klinikama u HR i nism imala ništa bolje rezultate u labaratoriju nego na Sv.Duh.Mišljenja sam da biologica stvarno kvalitetno odrađuje svoj posao iako je sama i sve je samo a njenim leđima..

  28. #128

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Cure hvala vam na informacijama. Moje iskustvo sa SD je jako pozitivno. Komunikacija je odlična. Doktorica mi je sve objasnila. Kod prijašnjih postupka biologica mi je čak pokazala moje js i rekla o čemu je problem, preporučila mi je i dodatne pretrage koje sam napravila... Moj prvi postupak u VV- niti sam znala koliko imam folikula, niti koliko imam stanica...Sve je bilo ko na traci...

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    34

    Početno

    Bila danas gore...biologica se vratila, obavili punkciju i imamo jednu js i sutra moram zvati da vidim jel se sve ok razvija i kada je transfer

  30. #130
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj bebushkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bila danas gore...biologica se vratila, obavili punkciju i imamo jednu js i sutra moram zvati da vidim jel se sve ok razvija i kada je transfer
    držim fige za tulum u labu...javi kako je i bilo i bio bi red da malo krenu trudnoće sa SD a ti si nam sad prva na redu, nema izmotavanja...

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    34

    Početno

    Joss it's a deal )) jucer sam zvala-sve je u redu i transfer je pon...pa onda malo mirovanja i vidjet cemo hoce biti uspjesno

  32. #132

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Drage forumašice, sve najbolje za blagdane i puno sreće u 2015. vam želim! Imam pitanje. Na Duhu ne rade vikendima i zanima me koliko je to problem, tj. je li vam netko stručan to komentirao. Ako nam optimalno vrijeme za punkciju ili transfer pada na vikend, jesmo li u problemu? Znači li to da će nam vaditi malo manje zrele stanice pa nek držimo fige, tj. izvoditi transfer dan prije nego što procjenjuju kao najbolje ili? Brine me da nam padaju šanse. Vjerojatno daju lijekove za ubrzanje/usporavanje nekih procesa, ali može li se to kvalitetno napraviti? Nadam se da pruveličavam. Nisam u literaturi našla objašnjenje.? Inače, ja idem na 1. IVF u siječnju. Sretno svima!!!

  33. #133
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    jelastela, dobrodošla! Nažalost ne preuveličavaš, nerad vikendom je veliki problem baš iz razloga kojeg si navela. Transfer nije problem jer ga se može raditi od 2. do 5. dana bez dokazanih prednosti ili nedostataka jednog dana pred drugim, ali tajming punkcije se ne može tako precizno naštimati i nije se jednom desilo da je postupak otišao u vjetar radi toga...

  34. #134

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Argente, hvala na odgovoru. Nadala sam se da preuveličavam. Čovječe, to je stvarno veliki problem. Nagutati se silnih hormona i onda sve uzalud. Gdje je tu strategija? 'Potrošimo' lijekove i sve propadne jer nemaju makar samo jutarnje dežurstvo. Dobro, neću sada širiti negativnu energiju. Sretno svima! Nekad stvari uspiju i against all odds.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    pozz curre, već duže vrijemerazmišljam da se registriram , i evo me!
    Moram vas pohvaliti jer sam na ovom forumu naišla na korisne savjete !
    Ovaj tjedan idem na AIH na Sveti duh
    Zanima me dali nas ima??

  36. #136
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Paulina28 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz curre, već duže vrijemerazmišljam da se registriram , i evo me!
    Moram vas pohvaliti jer sam na ovom forumu naišla na korisne savjete !
    Ovaj tjedan idem na AIH na Sveti duh
    Zanima me dali nas ima??
    Dobro nam došla!
    U postupcima ima dosta cura ali ovdje se nekako ne piše baš puno, ne znam zašto.Mi smo tamo 2008-2009 pisale svakodnevno tako da je bilo lako pratiti sve novosti.
    Šteta da i sad nije tako, meni su te informacije ali i pozitivna energija koja je vladala na ovom pdf-a a i na odjelu puno značili.
    Uglavnom sretno, i nek ti prvi aih bude dobitni!!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Šteta jer bi se moglo dosta informacija saznati!!
    Hvala , čekam sada nestrpljivo

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav cure, nova sam ovdje i bila sam na prvom razgovoru gore na SV Duhu sa nalazima koje sam imala. nalazi su: papa, cerv brisevi, hormoni, horm štitnjače, hsg te od mm sperm. moji nalazi svi osim hsg su dobri, hsg (jajovodi začepljeni skroz) te imam trombofiliju.
    spermio mora ponoviti na sv duhu ponovno. te još moramo napraviti testove na hiv i hepatitis. te im se opet javiti sa svim nalazima. zanima me da li se dugo čeka na postupak?

  39. #139
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Marinav jesi se upisala na listu za lijekove? Nadam se da se je situacija popravila gore i da se više ne čeka godina dana za postupak... u svakom slučaju sretno!!!

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Nisam se upisala kad mi doktorica nije nista rekla o tome.rekla samo neka se narucim opet sa svim nalazima kad ih budem imala i da bi se krenulo onda... E sad, nadam se da. E bude to dugo trajalo.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Pozz cure, kada prikupiš sve nalaze onda ce te doktorica staviti na listu za lijek!
    dok čekaš lijek ideš na AIH postupak , tako je samnom !
    vjerojatno ćeš i ti tako !
    uglavnom javi šta ti je rekla doktorica

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Kika imam pitanje ! 10 dan mi je od AIH sa klomifinima i utrogenstan vaginaletama i boli me jajnik
    na trenutke ! pa me zanima dali si ti imala takvih problema?
    tnx na odgovoru

  43. #143
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Jel te inače boli jajnik nakon ovulacije? Koliko si imala folikula? Pij puno tekućine i izbjegavaj duže sjedenje i sretno!!!

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  44. #144

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Pozdrav svim curama,htjela bi samo reći kako se situacija na Sv.Duhu lijepo popravila,dobivaju više ljekova,u čekainici gužva kao nekad i stigla još jedna biologica..☺

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Inače me manje boli . imala sam dva folikula!
    idem početkom tjedna vaditi betu pa cemo vidjeti !
    hvala

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Jao ja sam skoro poludjela čekajući postupak!
    U pola devet sam došla u bolnicu a oko pola jedan sam bila za postupak!
    Malo previše čekanja, još mi je bio prvi put pa sam bila sva iznevjerena, preplašena i nestrpljiva !
    Nisam očekivala toliku gužvu !
    Ali kažu sestre i doktori da je cijeli tjedan bila gužva , očito se tako poklopilo

  47. #147

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Sretno sa betom

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Hvala

  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Pozdrav svima,
    Nova sam ovdje pa evo ukratko o meni: ja 27 PCOS, MM 35 sve ok.
    Kod privat ginekologa sam prosle godine 4 mjeseca pila klomifen kada se desila biokemijska trudnoća, s obzirom da su to bili isključivo ciljani odnosi bez folikumetrije ipak sam se odlučila na bolnicu.
    Bila sam na pregledu kod dr. Sirovec, na SD, jako je draga. Neke pretrage nas je trazila ponovit, narucena sam 2.3. na kontrolu.
    Napisala mi je za aih sa femara, da li je netko od vas bio na femari? I kolike su šanse da krenem odmah na ciklusu koji bi trebao početi 4.3.?

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Pozz, ja klomifenima pa tako da neznam za femara!
    Mislim da ce ti dozvoliti da ideš u 3 mj na aih!
    ako ćeš ici onda odmah poslije pregleda trebaš ići po uputnice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •