Stranica 14 od 19 PrviPrvi ... 41213141516 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 922

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #651

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj bebich prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam pitala baš gdje se vadi pa su mi rekli u podrumu ako se dobro sjećam jer mi je cijeli taj dan bio kao da sanjam... baš sam bila odsutna.
    Kada si radila transfer?
    26.05.

  2. #652

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Sto je s rh faktorom? Kad se vadi? Kad se ustanovi trudnoca ili...? Ja ne znam kako vi, ali ja jednostavno imam manjak informacija. Na SD je neka cudna vibra, malo nervozna rekla bih...

  3. #653

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    [QUOTE=laine;2889853]Ako ti beta bude negativna, zoveš i naručuješ se na kontrolu, i onda dogovor šta i kako. A sad nema šanse prije 9 mj da bi dobila termin zbog godišnjih. Uglavnom ti razmak bude oko cca 3 mjeseca. Dok dođeš na kontrolu pa dogovor pa ubacivanje u mjesec kad ima mjesta a i samo čekanje ciklusa. Ali mislim da ti to i nije loše da ti tijelo dođe k sebi... I nemoj bit negativna, možda si već trudna, držim fige da ne ponavljala ivf [/Q

    Hvala ti!! ma znam,da, samo mi je lakse kad znam sve opcije. Mislis 3 mjeseca cekanje na stimulirani il prirodni??

  4. #654

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Mislim da kod oboje.. Jedino kod prirodnog ne moraš čekat lijekove ak ih nema. Ja sam sad u prirodnom, sutra na prvu folikumetriju i cekala sam 2 mjeseca od dogovora, zbog mjesta a i ciklusa.

  5. #655

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ajoj..ja sam nekak mislila da prirodni moze odmah sljedeci ciklus..
    Sretno u postupku!

  6. #656

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Da te utješim, danas je bila cura koja je prošli mjesec bila u stimuliranom i sad odmah u prirodni. Eto moguće je.

  7. #657

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Super! Hvala ti, bas si me razveselila nadam se da mi nece trebat...

  8. #658

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Laine kak tebi prosla folikulometrija?

  9. #659

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    A ne baš... Krvarim još, već 9 dan pa sam pitala jel to normalno malo su se čudili, jedan folikul od 12mm al endometrij tanak. Pitanje je dal će bit ičega u pon

  10. #660

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Da...bas dugo krvarenje..iako, moze bit sve ok. Drzim fige da u pon bude puuno bolje

  11. #661

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Eto, meni ovaj put nije uspjelo. Cure, tko vas vodi? Kako ste zadovoljne? Jel imate dovoljno informacija od dr? Moram priznati da mi nikako nije legla komunikacija s dr. Turudic. Folikulometrija bi prosla bez ijedne rijeci npr. I nekako sam uvijek dobivala upute "na izlasku"...

  12. #662

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Drzim fige da sve bude uredu u pon! Razgovaraj sa doktoricom!
    Prije par mjeseci sam krenula na fet i odustala jer sam imala isto problema sa menstruacijom!
    Tako da ti je bolje pričekati da ti se tijelo oporavi i da sve dođe na svoje mjesto!
    Javi kako je bilo!

  13. #663

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ja sam isto kod dr. Turudic. E sad, sto se nje tice, kuzim te o cemu pricas...nije bas nesto pricljiva, no nemogu reci niti da je neugodna. Razumijem i nju jer uvijek ima stvarno puno nas i vjerojatno je to njen stil. Cula sam da je jako dobra dr. i to mi je najbitnije, da zna sto radi!
    Sta god te zanima, pitaj, pa makar i na izlasku meni je uvijek odgovorila na svako pitanje..iako da, ima taj gard koji nas malo uplasi
    Sretno!!!

  14. #664

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Curke, jel znate kakva je situacija što se tiče 7 i 8. mjeseca? Hoće li se raditi postupci ili je kolektivni godišnji?

  15. #665

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Mene isto zanima odgovor na ovo potanje

  16. #666

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Znam samo da je gore dr Turudić sama sa kolegama koji se uče i da nema uopće gužve. Prošle godine su mene naručili za deveti mjesec a dal su radili ne znam...
    Posljednje uređivanje od laine : 13.06.2016. at 13:26

  17. #667

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    I ja sam za 9. mj. ponovo narucena. Spomenula mi je godisnje...

  18. #668

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Ja sutra vadim betu, 15. dan nakon inseminacije. Menga još nije stigla, bazalna temperatura u porastu.

    Dr.Turudić je vrlo suzdržana, ali koliko nas primi i obradi nije ni čudo. Ja sam za sada zadovoljna.

  19. #669

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    3

    Početno

    pozdrav! koji su doktore sad rade na sv.duhu? odavno nisam tamo bila..jel brzo ide u postupak?

  20. #670

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Drage sve, vec sam dulje vrijeme stalni gost Svetog Duha pa evo malo info koga zanima. Nazalost, izgleda da je istina da je i dr. Sirovec otisla raditi van, rekla mi je tehnicarka prije 2 tjedna. Meni je ovih dana punkciju radio dr. Ujević, a transfer dr. Turudić. Moram priznati da gore nikad nisam imala lose iskustvo bez obzira na lijecnika ili sestru s kojima sam kontaktirala, dr. Bauman, dr. Ivkosic, dr. Turudic, dr. Sirovec, dr. Ujević, dr. Luetić, stvarno su svi i profesionalni, ali i ljudi od krvi i mesa koji se normalno razgovaraju s pacjentima. Ako mesto u brzini folikulometrije ne stignem pitati, jasno mi je da oni ne mogu u tom trenu misliti na sve i pokriti sva moja potanja buduci da im je cilj da folikulometrije zavrse do 8h. Isto tako, za bilo koke potamje, pa i hitno se nisam ustrucavala nazvati (ciljam vremena kada zacrse zahvati jer prije toga tesko da ce se netko kaviti na tel) i uvijek dobim odgovor, cak je sestra, kada je to bilo potrebno, nosila doktorici telefon u ambulantu da mi odgovori na pitanje. No, tako je kako je, trenutno se moze doci kod dr. Turudic, Luetic i Ujevica, vjerujem.da ce se ta podkapacitiranost s vremenom osjetiti. Postupak sam uglavnom cekala izmedju jednog i tri mjeseca, no evo zadnji put se prolongiralo na 4 buduci da sam imala cistu na obaveznom pregledu koji se obavlja 25.dan prethodnog ciklusa pa tada nije moguce zapoceti s lijekovima.

  21. #671

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Hm...ja nekako nisam zadovoljna. Imam prijateljicu koja je u postupku u Petrovoj. Nalaze i preglede koje trazi njen dr., mene na Sv. Duhu nisu trazili. O pristupu da ne pricam. I sad sam malo u bedu. Npr., nisu me nikada pitali imam li ovulaciju. Nemam. Sad je to problem. Krvnu sliku nisu gledali i zapravo se cijelo vrijeme osjecam kao onaj pilic na traci. Znam da je puno zena, ali stava sam da bi trebalo biti malo vise komunikacije.

  22. #672

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Evo brar moje iskustvo i usporedba. Na sv duhu sam bila do sada, 3 ivf-a i 1 fet. Bila sam pacijent dr Sirovec koja je otišla u Dansku. Svi su jako ljubazni i tu nemam prigovora, ali nakon što kod mene nikako ne uspijeva očekivala sam makar jednu dodatnu pretragu ili objašnjenje, ali ništa. Išla sam na konzulatacije kod dr Škvorca i meni osobno se nije svidio, tražio je ponavljanje nekih pretraga za koje smatram da su nebitne, poput spermiograma, ako idem u ivf kakve veze ima dal mu je spermiogram malo lošiji ili bolji (što se kasnije dr iz Petrove složila samnom) i isto nije tražio niti jednu dodatnu pretragu. Nakon toga sam otišla u petrovu gdje mi je dr dala da napravim jednu novu pretragu i rekla da ćemo vidjeti kako će izgledati kod njih u laboratoriju i stanice i embriji kad ću krenut u ivf. Ne kažem da su u petrovoj bolji al već u startu smo krenuli provjeravat moguće uzroke što na sd nikad nisu napravili. Vjerujem da nigdje nije savršeno ali s obzirom da sam iz zga zašto ne bi iskoristila tu privilegiju i probala kod drugih doktora!

  23. #673

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Evo brar moje iskustvo i usporedba. Na sv duhu sam bila do sada, 3 ivf-a i 1 fet. Bila sam pacijent dr Sirovec koja je otišla u Dansku. Svi su jako ljubazni i tu nemam prigovora, ali nakon što kod mene nikako ne uspijeva očekivala sam makar jednu dodatnu pretragu ili objašnjenje, ali ništa. Išla sam na konzulatacije kod dr Škvorca i meni osobno se nije svidio, tražio je ponavljanje nekih pretraga za koje smatram da su nebitne, poput spermiograma, ako idem u ivf kakve veze ima dal mu je spermiogram malo lošiji ili bolji (što se kasnije dr iz Petrove složila samnom) i isto nije tražio niti jednu dodatnu pretragu. Nakon toga sam otišla u petrovu gdje mi je dr dala da napravim jednu novu pretragu i rekla da ćemo vidjeti kako će izgledati kod njih u laboratoriju i stanice i embriji kad ću krenut u ivf. Ne kažem da su u petrovoj bolji al već u startu smo krenuli provjeravat moguće uzroke što na sd nikad nisu napravili. Vjerujem da nigdje nije savršeno ali s obzirom da sam iz zga zašto ne bi iskoristila tu privilegiju i probala kod drugih doktora!
    Upravo to. Nema dvosmjerne komunikacije. Ja sam laik i uvijek idem s punim povjerenjem da netko zna što radi. Ali, kad čujem što je sve u Petrovoj čula moja kolegica, shvatila sam da je to sve nekako na Sv. Duhu "lako ćemo". Osim dr. Tikvice, ja se i ne mogu složiti s nekom ljubaznošću; na samom postupku pitanje zašto se nisam prijavila na recepciji kod biologice bilo je s takvim tonom kao da sam zadnja kokoš (nitko mi nije rekao, prvi postupak). Samnom nitko nije razgovarao o prehrani npr., A zašto ne idem negdje drugdje? Imam 2 smrzlića, to odradim u 9. mj i odlazim sa Sv. Duha u Petrovu.
    Posljednje uređivanje od brar : 15.07.2016. at 08:28

  24. #674
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Cure, radi li još dr. Bauman na SD, sestra Pere? Jel im sad vrijeme godišnjih? Dolazim u Zg nakon 5.g. i htjela bih ih posjetiti sa sinom koji je došao na svijet zahvaljujući ekipi sa SD

  25. #675

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Dr Bauman je u Irskoj, ne radi u RH više. Sestra Pere još radi, al godišnji su do 9mj pa ne neznam jel gore.

  26. #676

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Dr Bauman je u Irskoj, ne radi u RH više. Sestra Pere još radi, al godišnji su do 9mj pa ne neznam jel gore.
    Je sestra je gore, barem je bila prošli tjedan. Ja sam sutra gore na AIH pa mogu javiti

  27. #677

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    E cure, rade li se punkcije vikendom kad je postupak u prirodnom ciklusu?
    U 9.mj. idem a po mojoj racunici ovulacija tj. punkcija bi mogla past za vikend...

  28. #678

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Jel ima koja od cura u postupku na sv.duhu kakvo je stanje tamo?

  29. #679
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Vidim da je tema malo zamrla.ima li koga u postupku? Nakon pauze od godinu i pol evo spremam se u svoj 3.postupak.ima li kakvih novosti ili novih doktora? Do sada sam bila kod Dr.Turudic.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  30. #680
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Nema nikoga? na pregledu sam 24.02.2017 kod dr.Turudić, čekamo nalaze svih pretraga , kroz tjedan dana će svi nalazi biti gotovi.Nadam se da je sve ok i da nema nikakvih prepreka za novi postupak. Zna li itko kakva je situacija , da li se dosta čeka na ljekove?

  31. #681
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Pozdrav Iva. Sada si vec vjerojatno rijesila dogovor s dr T.
    Ja sam bila gore krajem prosle i odmah dobila lijekove. Tad nije bila guzva ali sada kao da se malo zahuktalo. DrT je meni bila u proslom postupku (dobitnom)na punkciji i transferu. A i ovaj put je. Uz nju jos radi dr.Luetic. Nadam se da cete uskoro ugledati pozitivnu betu. Sretno!

  32. #682
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MamaMa pozdrav, je vec sam bila i saznala sve informacije! Hvala ti u svakom slucaju.Uglavnom ako jekoga zanima , nema guzve nema cekanja , ako imate sve nalaze krecete odmah u postupak , vec sam dobila sve ljekove , ovaj put elnova ( pikam se 3 dc pa 6 dan folikulometria) .bas me zanima kako cu reagirati na ovaj protokol . I dalje sam kod dr.Turudic , bio je s njom jedan mladi lijecnik, nez ime moguce da je taj dr.Luetic.Sestra Pera je i dalje tamo u dalje pozitivna kao uvijek.atmosfera je jako dobra.MalaMa cestitam na trudnoci, drzim fige da bude sve skolski do kraja

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  33. #683

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Draga Iva evo ja se dvoumim izmedu bolnice sve duh i privatnika bitno mi je da nema nekog cekanja zanima me dali ste tamo radili spremio kakva im je ta prostorija za spremio dali si prvi put isla sa nekim nalazima ja nemam ništa od nalaza osim spermiograma starog 4 g a ja nakon dvije vanmaternicne ostala bez oba jajovoda nadam se da cemo se druziti

  34. #684
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Draga bebosan , na svetom duhu smo radili spermiogram 1 put.sobica je ok, nista posebno.mm se nije bas mogao opustiti pa smo za sve sljedece dolaske donosilu uzorak od doma, bitno je da dodjete do sv.duha u roku 30min ukoliko je moguce i da je uzorak uz tijelo. Ukoliko nemas nalaze dr.ce ti reci sto sve treba ali sigurno trebas papa , briseve, klamidija, hpv..
    Spolne hormone 2- 5 dan ciklusa , krvni grupu, rh faktor.nazoves ih gore 01 3712 109 -narudjba .zoves izmedju 13 i 15h .narucit ce te prvi slobodan termin.moras imati uputnicu D 1 u suprug uputnicu za spermiogram.nadam se da sam pomogla! Sretno

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  35. #685
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    I ja se nadam da se vidimo gorr i da cemo se zajedno veseliti

  36. #686
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva777 drago mi je da si dobila lijekove i kreces. Zelim ti srecu i neka je ovo dobitni!
    Mislim da si me krivo razumjela,mozda sam bila nejasna sad nisam trudna. Ovo sam ti govorila o trudnoci prije 4 godine. Sad cekam betu. Sutra ju vadim. No bez simptoma ikakvih pa se ne nadam puno. Sretno!

  37. #687

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Iva hvala na objašnjenju danas cura se narucit kod mog gin MalaMa drum fige da beta bude veeelika

  38. #688

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Pozdrav svima ESDEOVKAMA!
    Kaj nema čekanja???

  39. #689
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Mislim da nema cekanja. Ako su svi nalazi ok krece se u postupak. Iva dr. L je zensko. Nisam jis gore susrela muskog dr. Bar ne od kad je dr.B otisao.

  40. #690

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    znači prvo trebam otići gore da mi napišu koje nalaze trebam donijeti da bi mogla u postupak?
    Odmah upišu na listu ili kad dođem s nalazima?

  41. #691

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    dugo me nje bilo pa sam sad kao da nikada nisam bila...

  42. #692
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Vinalina, u principu nema liste,kao prije. Meni ginic nije htio datu uputnice za pretrage dok ne donesem iz bolnice papir. Tako da je moj put isao:konzultacije na SD,kod ginica po uputnice, sa svim nalazima opet na SD (zvala i dogovorila termin kad sam sve skupila) i onda dogovor. Meni su odmah dali lijekove. Eto,nadam se da sam pomogla.

  43. #693
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa ,nadam se da ipak nisam pogrijesila i da ce beta pokazati veliku brojku! Sljedeci put kad odem gore bas cu pitati jel ima novi doktor. Vinalina, tako je cekanja nema ako imas sve nalaze.najbolje nazvati gore naruciti se na konzultacije pa ce ti reci sta ti sve treba i onda kad prikupis opet gore.! Cure sretno!!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  44. #694

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    hvala cure

  45. #695
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva hvala ti. Krv izvadjena,nalaz popodne. Ne ocekujem puno.

  46. #696

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    pratim...

  47. #697
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Cure,beta 0. Idemo dalje. Planiramo s lijekovima u travnju. Sretno svima!

  48. #698

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    MalaMa zao mi je drzi se

  49. #699
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa zao mi je jako , ali kao sto lazes: idemo dalje.!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  50. #700
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Benosan,Iva ima sto novo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •