Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Koriste li mozak?

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Koriste li mozak?

    molim te daj mi donesi male zute zdjelice
    a jooooooooj, a zakaj bas moram ja, pa ne znam di su
    ma daj emil... ljepo te molim, odi pliz da ne moram ja - u kuhinji su, u ormaricu za sudje koji stoji pored frizidera

    ode on i nema ga, nema ga i nema ga
    ja si mislim djizus pa KAJ dela.. i eto njega - bez zdjelica
    veli on NEMA IH! - sve sam pretrazio, tam su samo tanjuri
    emil, ne u vitrini... NISU u vitrini nego u ormaricu za sudje pored frizidera, nemres ih fulat, ZUTE SU!
    i ode on opet
    i nema ga
    i nema ga
    i nema ga

    djizuuuuuuuuuuuus pa kaj dela???
    i dodje konacno - opet bez zdjelica.. i veli... Nema ih, SVE ZIVO sam izvadio iz ormara i NEMA IH!!!

    i nis, dignem se ja konacno i velim mu, odi s menom - sad cu ti pokazati di su zdjelice, nije mi jasno kud gledas da ih ne vidis

    i udjem u kuhinju, a tam imam kaj vidit.. on fakat ispraznio cijeli doljni dio vitrine u kojem drzim sve samo NE SUDJE!
    ja reko pa kaj ti nisam rekla u ormaricu di stoji sudje
    pa jesi!
    pa KAJ ONDA GLEDAS U VITRINU.. VIDIS MOZDA SUDJE TU NEGDJE???
    ne vidim :/
    pa nema kihinja 2100 kvadrata
    kad si vidoio da tu NEMA ni S od SUDJA mogo si otvorit i DRUGI od ta dva ormara kojeimamo u kuhinji i vidio bi da u NJEMU stoji sudje

    isuse!
    nemrs vjerovat

    a to je samo jedna od 456 nebuloza s naseg vikenda
    od 50-tak sati sto smo proveli zajedno bar 35 je prespavao, a ovih 15 sto je bio budan doslo mi je bar 2 puta na sat da iz koze iskocim od scena slicnih ovoj
    i onda se jos naduri kad ga pitam u cemu je faking problem i da nisam znala da ima amneziju i da je tak naglo bas SVE zaboravio... ne zna on rezat sunku, nek mu ja napravim sendvic (a on mudro lezi, gleda TV, a ja bas gulim luk)... ne zna on di je produzni kabel, pa zakaj bi on sve moral znati... kaj njega briga za produzni.. ak mi treba nek si idem po njega... a dan prije ga je on osobno nosio u podrum... i slicno

    on se duri!!! - a ja se tresem

    udavicuga

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno



    (skoro kao ja u to vrijeme )

  3. #3
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno Re: Koriste li mozak?

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    udavicuga

  4. #4
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    moj brat ima 21 godinu, i još je takav.
    mislim da mu se ne da, a da kod svakoga u takvim situacijama budi nagon za davljenjem...hmmm, nekim čudom je preživio.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Hahaha, Mukica, znam sve. To samo majka ( i maćeha) mogu voljet. Mi se približavamo tom razdoblju.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    a neki su takvi i s 40 :D

  7. #7
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj MamaAna prvotno napisa
    a neki su takvi i s 40 :D
    Čak i sa 44!! (a ono što traže nije niti u vitrini, već pred njima!!)

  8. #8
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    daj mukica, ja da mm-u dam kantu i posaljem ga da donese morske vode reko bi da nije nasao. ti se bar mozes nadati da ce ga proci nakon puberteta.

  9. #9
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    daj mukica, ja da mm-u dam kantu i posaljem ga da donese morske vode reko bi da nije nasao. ti se bar mozes nadati da ce ga proci nakon puberteta.
    Ista stvar. Ne vidi ono što mu je pred nosom. Kad slučajno sprema maloga na spavanje izvuče neku lijevu robicu (npr. spremljenu od kontrasezone), a ne pogleda u vrećicu za piđamicu koja visi na ogradici krevetića. Nije neprimjetna - velika je, s tri kričava crveno-žuto-plava pretinca. Ili kad nešto treba naći u kuhinji ili špajzi, trebao bi Sherlock Holmes pomoći.
    Vjerujem da košta živaca biti s tinejđerom, ali ja mu ne bih zamjerila. Kad sam imala 14 godina nebrojeno puta sam došla u papučama iz škole. A škola nije bila u susjedstvu nego u središtu grada... mislim, tramvaj i tako to.

  10. #10
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno


    Danas cijeli dan doma skupa razmišljamo kako se riješiti mrava i bar deset puta sam spomenula MM-u da ćemo kupiti "Biokill". I ode popodne u dućan po par sitnica i zove me: Kakvo ono biopecivo da ti uzmem?
    Mislim da tu nema spasa, bio tinejđer ili ne. Sve je već zapisano u "genetskom kodu".

  11. #11
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa

    Danas cijeli dan doma skupa razmišljamo kako se riješiti mrava i bar deset puta sam spomenula MM-u da ćemo kupiti "Biokill". I ode popodne u dućan po par sitnica i zove me: Kakvo ono biopecivo da ti uzmem?
    Mislim da tu nema spasa, bio tinejđer ili ne. Sve je već zapisano u "genetskom kodu".
    Čoksa, ovo, slično sam htjela napisati u svojem gornjem postu, ali sam izostavila da se netko ne uvrijedio....

  12. #12
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Postoji jedna vježba, radili smo je u vrtiću u Školi za roditelje.

    Dvoje ljudi se okrene leđima jedno prema drugom. Jedan gleda u crtež s likovima koju onaj drugi nije vidio i zadatak mu je što bolje opisati crtež tako da je drugi može što vjernije nacrtati. Onaj drugi ne smije ništa pitati.

    Za sve se ima par minuta (crtež je prilično jednostavan).

    Rezultati su iznenađujući, a i osjećaji koji se javljaju za vrijeme zadatka.

    Mislim da nije bilo nikog tko je uspio skroz točno nacrtati sliku, a ni ovima koji su objašnjavali nije bilo nimalo lako objasniti točno što vide i pretočiti to u riječi tako da ih drugi što bolje razumiju.

  13. #13
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nlp: svatko prima informacije o svijetu na sebi svojstven način.

  14. #14
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Objašnjenje za čudan hrvatski u mom postu: prvo sam pisala slika umjesto crtež i onda sam naknadno išla mijenjati u crtež, ali na kraju nisam promijenila sve što je trebalo .

  15. #15
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj VedranaV prvotno napisa
    Objašnjenje za čudan hrvatski u mom postu: prvo sam pisala slika umjesto crtež i onda sam naknadno išla mijenjati u crtež, ali na kraju nisam promijenila sve što je trebalo .
    vidiš kako nam se percepcije razlikuju . ja uopće nisam primjetila da si koristila dvije riječi (crtež, slika), već sam percipirala da ljudi nisu mogli nacrtati ono što su drugi opisivali...

    ako ti kažem: nacrtaj mačku! - kakva će ona biti??? crna, bijela, tigrasta, perzijska, velika, mala, u skoku, uspavana....

    čak nam se i mačke razlikuju - a svi znamo što je mačka i kako izgleda .

    čokolada, jesi možda mužu govorila o BIOkillu kad je bio gladan?

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Čokolada

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E da...
    Bili mi jučer u dućanu, kupiti za ručak i tako to. I kupili paket od 12 litara mlijeka, još sam ja MM-u rekla "daj molim te uzmi to da ne moram svaki dan kupovati mlijeko". I dođemo doma, spravljamo ručak, aj pečem kolač i vadim iz frižidera, lašu s mlijekom i skomentiram "Joj, pa zaboravili smo kupiti mlijeko, s čim ću sada jesti kolače?" Ali dobro ja se mogu vaditi na hormone

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Mukice, ima li napretka?

  19. #19
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa Vidi poruku
    Mukice, ima li napretka?
    Hahahahahahahahaha

  20. #20
    2xmama avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    vg
    Postovi
    408

    Početno

    obožavam ove postove!!!!

    a ja sam, zbilja, mislila da se to događa samo u našoj kući baš sam šašava!
    i potpisujem ovo o genetici,pa tko god da se naljutio

  21. #21
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    kod nas i sin i otac, točno po istom nacrtu. A sekica i ja ne možemo vjerovat, ali svaki put. curka prepričava u vrtiću "i tata traži kupaće u ladici i ne vidi ih, a pred nosom su mu i ja mu dodam, a on ih stvarno nije vidio!" Ja se više ne dižem, na "gdje mi je..." samo viknem "pred nosom " i u 99% slučajeva sam u pravu.Ne znam u čemu je štos, ali od kad je dva na dva situcija više se smijemo,kad je bila jedan na jedan ja sam mislila da me čovjek na pravdi Boga pravi ludom, ali nije...

  22. #22
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislila sam otvoriti jednu temu o neprikladnom odijevanju, al onda bi me vjerojatno krivo shvatili, ter sam otkrivsi (ponovo) ovu temu shvatila da je savrsena za ono sto me muci.
    Dakla kako objasnit pametnjakovicu kojem se na hladnoci mozak stisnuo na valicinu kikirikija da se NE ide u skolu u majici ako je vanjska temperatura 1°C i puse orkanska bura?

  23. #23
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    LOOOOOL koja tema iz davnina

  24. #24
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam otvoriti jednu temu o neprikladnom odijevanju, al onda bi me vjerojatno krivo shvatili, ter sam otkrivsi (ponovo) ovu temu shvatila da je savrsena za ono sto me muci.
    Dakla kako objasnit pametnjakovicu kojem se na hladnoci mozak stisnuo na valicinu kikirikija da se NE ide u skolu u majici ako je vanjska temperatura 1°C i puse orkanska bura?
    ja sam svojima kupila proljetne jakne - sniženje i tko to, i otada su zaboravili na zimske. A ja hodam u prentaoj jakni i ne pada mi na pamet obući tanju

  25. #25
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam otvoriti jednu temu o neprikladnom odijevanju, al onda bi me vjerojatno krivo shvatili, ter sam otkrivsi (ponovo) ovu temu shvatila da je savrsena za ono sto me muci.
    Dakla kako objasnit pametnjakovicu kojem se na hladnoci mozak stisnuo na valicinu kikirikija da se NE ide u skolu u majici ako je vanjska temperatura 1°C i puse orkanska bura?
    Bojim se, nikako.
    Moje je dijete prilicno razumno, i u dobroj smo fazi.
    Ali sto se odjeća ja tiče, ja sam odustala. Ona kaže da su odrasli zimogrozni, njoj nije hladno....
    Svako toliko, poludim, onda opet postanem rezignirana.
    Danas su u 7 na radiju na prognozi rekli -6 do -2, a tokom dana nešto toplije.
    Necu opisivat, kako se obukla. Doduse nakon naših sokiranih pogleda, ipak je onada umjesto proljetne suknjice kao od flis papira, uzela traperice.
    Posljednje uređivanje od seni : 15.03.2013. at 16:52

  26. #26
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ima moja prica i nastavak. Sve ludje od ludjeg.
    V nije imao prvi sat pa sam stavila Andrijinu jaknu u vrecicu i rekla mu da na odmoru da Andriji jaknu. I oda on tako u skolu i vrati se kasnije bez jakne. I ja ga pitam, vise onako usput, jel dao jaknu Andriji. A ovaj se lupa po celu i govori kako nije dao Andriji jaknu jer ga nije vidio (u skoli od 150 đaka) nego u je zaboravio u ucionici u kojoj imaju zbor.... I posaljem ga trceci u skolu da nadje nekoga tko ce otkljucati tu ucionicu i dati mu jaknu uz uputu da NADJE Andriju i da mu jaknu. Nakon nekog vremena dolaze obojica doma, Andrija ima jaknu u vrecici pod rukom. Plav ko sljiva, ruke ljubicaste od hladnoce. Ludjaci.
    Odustajem.

  27. #27
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    hvala prirodi na zimogroznoj kćeri

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Tema ko stvorena za mene
    Moja još malo pa sedamnaestogodišnjakinja je upravo otišla u đir.
    Obukla je tanke tajice , mrežastu majicu ( bez potkošulje) i jeans jaknu.
    Kaže da joj nije hladno. Ma di bi bilo hladno kad je vani 2 stupnja , i puše bura.
    A doma ako nije temperatura 28 na sebe navlači nekoliko slojeva odjeće.
    Posljednje uređivanje od dalmatinka : 15.03.2013. at 18:26

  29. #29
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Ja više ne objašnjavaju, samo dreknem, nemam živaca za niš drugo. Moj bi po snijegu u krenimo tenisicama.

  30. #30
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moji još nemaju 13, ali poznajem djevojku koja je završila na hitnoj zbog pothlađivanja ove zime. Naravno da se radilo o noćnom izlasku, ali svejedno najlonke, kratke hlače i kratka kožna jakna očito uz malo cuge koja te zavara mogu biti opasni.I nije cura bedasta inače, dapače, vrlo pametno, ali očito prehrabro stvorenje koje se malo preveč pravilo važno.

  31. #31
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam otvoriti jednu temu o neprikladnom odijevanju, al onda bi me vjerojatno krivo shvatili, ter sam otkrivsi (ponovo) ovu temu shvatila da je savrsena za ono sto me muci.
    Dakla kako objasnit pametnjakovicu kojem se na hladnoci mozak stisnuo na valicinu kikirikija da se NE ide u skolu u majici ako je vanjska temperatura 1°C i puse orkanska bura?
    nikako
    moja je jučer otišla u školu u majici bez rukava i starkama!

    (btw, padao je snijeg...)

    džaba objašnjavanje, ja sam totalno nemoćna

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mene je moja danas nazvala. javim se, a ona veli. mama, budi kraj telefona za 5 minuta, nazvati ću te. Velim ja, pa već si me nazvala. A ona jesam, ali zvati ću ponovno pa budi uz telefon (mobitel). Ili ja nemam mozak pa ne kužim, ili nema ona

    Ovo ne oblačenje me izluđuje.....

  33. #33
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni je odmah lakse kad vidim da je to općenarodna pojava.

    Veceras me je Vid pitao moze li u kroksicama na karate jer mu se eto ne da obuci cipele.

  34. #34
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Ovako i kod nas, uvijek je raskopčan, zaboravi obući/uzeti/zakopčati jaknu... Iz škole izlazi kao oslobodioc, a vani dere bura...a s treninga ne treba sušiti kosu, ne treba staviti kapu iako je minus...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vukovarsko-srijemska županija
    Postovi
    46

    Početno

    o Bože dragi, svugdje ista priča....

  36. #36
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    poznata priča. od starki na snijegu do landranja vanka bez jakete po buretini. a sin je bio specijalista za namjerno pokisnuti po najvećem pljusku znajući da će ga iz škole poslati doma. zato sad uredno nosi kišobran, oblači najdeblju jaketu, a šal mu je omiljeni odjevni predmet, pogotovo jer ga je cura isplela.:D

    ova od 17 još uvijek povremeno zaboravi na mozak.

  37. #37
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    "Doć' će leta i pamet"

    A mi smo tu da im služimo umjesto mozga, dok nam to dopuštaju.

  38. #38
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam samo došla konstatirati da moja ima 9 i da je jučer na -5 otišla u školu u tajicama bez hulahopka naravno
    i ona tako cijelu zimu ide, tvrdi da je njoj vruće i da ja nisam objektivna jer je meni uvijek hladno - što je istina
    o nekim dugim potkošuljama i sličnom, svemu onome što je moja mama smatrala da se podrazumijeva da se zimi nosi, ni govora

    i što je najbolje, to dijete se (kuc- kuc o drvo) nijednom nije nakašljalo ove zime
    ja sam odustala nakon godina razgovora, prijetnji, molbi, svađe

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja nemam pubertetlijku (mada se ponekad ponaša tako) ali se sećam da sam išla kod drugarice pre večernjeg izlaska da operem kosu jer mi kod kuće mama nije dala. Na -15. Pa je tek malo prosušim
    A sećam se i kako je to kad ti se mokre starke suše na nogama tokom časova. I potpuno razumem današnje klince

  40. #40
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja i danas s mokrom kosom izlazim, jednom sam se isla naci s jednom forumasicom da pokupim mstvari s burze, oprane kose, vani kijamet, kosa mi se sledila

    mislim da njima fakat nije hladno, a i da je, neka je

  41. #41
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Moja se isto oblači da bi se ja smrzla, ali ona ne. Osim jednom prilikom kad mi je zahvalila što sam je vratila s vrata da umjesto platnenih tenisica obuje cipele, jer je poslije sat vremena stajala na ulici klafrala s curama i smrzla se i u cipelama.
    Ali nosi potkošulju, tanku majicu s dekolteom i raskopčanu jaknu, bez šala, i nije joj hladno. Ja imam još dodatna barem 2 sloja odjeće.
    Nije se prehladila ove zime, ali nisam niti ja

  42. #42
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam samo došla konstatirati da moja ima 9 i da je jučer na -5 otišla u školu u tajicama bez hulahopka naravno
    i ona tako cijelu zimu ide, tvrdi da je njoj vruće i da ja nisam objektivna jer je meni uvijek hladno - što je istina
    o nekim dugim potkošuljama i sličnom, svemu onome što je moja mama smatrala da se podrazumijeva da se zimi nosi, ni govora

    i što je najbolje, to dijete se (kuc- kuc o drvo) nijednom nije nakašljalo ove zime
    ja sam odustala nakon godina razgovora, prijetnji, molbi, svađe
    ja opet ko dvadesetogodišnjakinje na temi o nama starcima
    niš ne prodajem, samo se hvalim
    moja uredno štrample bez stopala ili podgaće (skijaške) pod hlače
    cijelu zimu
    kad je bilo onih par toplijih dana nije, ali zadnjih nekoliko dana uredno
    i dokoljenke, ne sokne, nego dokoljenke
    donja majica se nosi do početka sezone kupanja

  43. #43
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja opet ko dvadesetogodišnjakinje na temi o nama starcima
    niš ne prodajem, samo se hvalim
    moja uredno štrample bez stopala ili podgaće (skijaške) pod hlače
    cijelu zimu
    kad je bilo onih par toplijih dana nije, ali zadnjih nekoliko dana uredno
    i dokoljenke, ne sokne, nego dokoljenke
    donja majica se nosi do početka sezone kupanja
    alex, samo ću reći dve reči: čekaj čekaj...
    (tvoja V. još nema ni 10, opusti se i uživaj! )

  44. #44
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Forka, baš sam to krenula napisati. Čekaj, čekaj, AV....

    Nego gleda carapa, moj A nosi samo stopalice. Necu ovdje napisati kako ja to zovem, nit je pristojno nit je politicki korektno. Naravno da uopce nisu bolesni. Andrijin karton imam doma vec godinama. Nije bio kod lijecika osim na hitnoj na šivanju ili sistematskom zbgo sporta od svoje 5. godine. Sad ima 13.

    I ja perem kosu kad mi se hoce i hodam s polumokrom kosom naokolo, al mi je ipak nezamislivo bez jakne hodati po buretini.

  45. #45
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja nemam zimsku jaknu

    Klinci nisu pubertetlije pa se ne želim hvaliti prije vremena, za sada sami paze na količinu slojeva.

    Ali se sjećam da mi je kao djetetu vječno bilo vruće, ali nisu me baš ne znam kako toplo oblačili. Svakako sam se prvi put u životu smrzla na početku faksa.
    Mislim da djeca to drugačije osjećaju.

    A koriste li mozak? Kako kad. Svakako mi je prijateljica komentirala kako je E. taman prerastao mm

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa ja odgovarala Flopici, naše su vršnjakinje

    marta, aj donesi kartone kod mene

  47. #47
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja sam se bas premisljala otvoriti sličnu temu, ali me marta pretekla.

    Da li netko zna, da li je objektivno moguće, da njima nije hladno. Da li postoje neke studije koje pokazuju razliku između adolescenata i odraslih?
    Alex i moja je do 11, 12, nosila donje majice i co. Sada bome, nema šanse.

    Ja se stvarno trudim to razumijeti, ne želim joj sjediti na glavi, ali ipak....

    Marta i moja nosi samo stopalice, ali mislim da je to zato sto su joj sve traperice one skinny, pa ni ne možeš nositi neke normale carape ili dokoljenke.
    Hvala bogu, ipak zimi nosi cizme ili one tople gleznjače. (na sreću, našli smo neke koje su bile dovoljno cool )
    Evo noćas je 5 prijateljica prešla ali kod nje, sad doručkuju, a ja gledam cipele i jakne od frendica, -
    Platnene starke!!! I neke jakničice a vani oko nule ili malo ispod i jos vjetrovito.

  48. #48
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Prespavalo kod nje...

  49. #49
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Da dodam i kucnem u drvo. Zdrava je, skoro nikad prehladena...

  50. #50
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima moja prica i nastavak. Sve ludje od ludjeg.
    V nije imao prvi sat pa sam stavila Andrijinu jaknu u vrecicu i rekla mu da na odmoru da Andriji jaknu. I oda on tako u skolu i vrati se kasnije bez jakne. I ja ga pitam, vise onako usput, jel dao jaknu Andriji. A ovaj se lupa po celu i govori kako nije dao Andriji jaknu jer ga nije vidio (u skoli od 150 đaka) nego u je zaboravio u ucionici u kojoj imaju zbor.... I posaljem ga trceci u skolu da nadje nekoga tko ce otkljucati tu ucionicu i dati mu jaknu uz uputu da NADJE Andriju i da mu jaknu. Nakon nekog vremena dolaze obojica doma, Andrija ima jaknu u vrecici pod rukom. Plav ko sljiva, ruke ljubicaste od hladnoce. Ludjaci.
    Odustajem.
    suze mi cure

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •