Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: mama nauči me čitati!!!

  1. #51
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Nema logopeda, ako tete primjete kažu roditelju da bi trebalo logopeda.
    Niti psihologa niti logopeda, samo pedagog.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    51

    Početno

    i opet se pokazalo da je jutro pametnije od večeri u mom slučaju.puno boljeg raspoloženja eto i mene.Mi smo sa četiri godine išli kod logopeda jer nije mogla izgovarati k,g,i l i imali predivnu logopedicu koja je problem rješila za dva mjeseca.Ništa danas nije bauk za dobrobit naših klinaca ja sam pokušala sama naučiti ju pravilnom izgovoru,ali kad sam vidjela da nema pomaka otišla sam u suvag i prvo što je žena predivna,a drugo što joj je kabinet divan kad je Lucija sve naučila bila je čak tužna jer joj je tamo bilo super čak smo joj za rastanak poklonili uramljeni crtež od Lucije tako da znam da će biti za suradnju kad krenemo opet.Hvala vam svima za savjete <3

  3. #53
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Suvag se ceka preko godinu dana

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    51

    Početno

    evo da vas malo nasmijem.Jučer ja i moja Lucija u šetnji i igramo igricu tko prvi vidi slovo i mora reći sve čega se može sjetiti na to slovo Tisak -tata,tramvaj...itd naiđe susjeda i stanemo popričati,a ona dalje sve šta vidi slovka naglas i naravno grafite piše p--- k----,a ona slovka glasno i pita mama šta to piše ja joj kažem to je psovanje i ružno je,a ona kaže aha kao j--- s- oooooooo ona slovka napamet pa mi napredujemo baš me iznenadila .Tko je meni kriv kad joj skrećem pozornost na slova mica moja mala .Marija P znam da je u suvagu gužva,ali tamo nam radi susjeda pa će malo ona ubrzati stvar jako mi je to žalosno,ali kad kod nas samo tako može

  5. #55
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ovo mi je ovo super tema. Meni se do sada cinilo vise-manje istim, da li se slovka napisano pa proba koja je to rijec ili da rijec slovka bez da je napisana, pa sam se s mojom samo se igrala slovkanja napisanog. Danas smo probale obrnuto, da ja njoj kazem rijec a ona meni slovka kako da je napisem - i ide joj jako dobro (ok, malo je muci R - npr KRAVA je ispala KAVA i sl ) - ali sad smo nasle novu zabavu za vjezbati

    Ne znam kome ono moram zahvaliti, Trini?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •