Stranica 25 od 45 PrviPrvi ... 15232425262735 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #1201

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Da li se u necemu razlikovao spermogram drugog puta?

  2. #1202

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li se u necemu razlikovao spermogram drugog puta?
    Posle prve neuspesne Micro Tese u Bosni,nalaz patologije je pokazao samo Sertoli celije,rekli su nam da je tu kraj i da se spermogeneza ne odvija.Nakon prvog spermograma i Turskoj to se ispostavilo kao apsolutno netacno jer su odmah na prvom spermogramu pronadjene spermatide,posle prve ture terapije na drugom spermogramu je pronadjeno jos vise spermatida.

  3. #1203

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav..nova sam na forumu i čitam vaše postove i vidim da je sve moguće.najvise me zanima dr.Tansel.imam osjećaj da može čuda napraviti.mm bolovao od hipospadije od malih nogu..prakticki cijeli život...I nakon mnogobrojnih operacija u Hrvatskoj i nakon toga u Beogradu to je dovedeno koliko toliko u dobro stanje.ali sad je problem u osnivanju obitelji..krenuli smo riješavati te stvari i kod raznih doktora išli na konzultacije..pretrage..fsh 67..previsoko...Dr.Lučinger digao ruke od nas...ali nismo odustali..prebacili se kod dr Hauptmana.napravili sve potrebne pretrage i tada je dr odlučio da se ide na Tese zahvat ali u startu nam je rečeno da nema velikh šansi.. dakle Tese je rađen bez ikakvih terapija prije zahvata.i nije mi još jasno zašto se išla raditi Tese zahvat ako je Micro Tese sigurniji zahvat i vece su šanse da se nađe nešto...I da...nalaz je naravno bio 0 bodova ..nema ničega. Dakle mm ne proizvodi spermije niti ima ikakvih zasad naznaka da bi se mogli proizvoditi..nažalost nakon tolikih operacija kroz cijelu život mm ne može proizvesti ejakulat..molim savjet ...nadu...kontakt dr Tansela..Preporuke..bilo šta.. Hvala

  4. #1204

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Stigli nalazi kariotipa - dobri su... sad nastavljaju sa mikrodelecijom .
    Da ih podignemo pa da pisemo doktoru preko inastagrama,jer na mejl definitivno ne odgovara.
    Koliko brzo zakazuje odprilike pregled od kad ste mu se javili,ceka li se dugo?

  5. #1205

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Stigli nalazi kariotipa - dobri su... sad nastavljaju sa mikrodelecijom .
    Da ih podignemo pa da pisemo doktoru preko inastagrama,jer na mejl definitivno ne odgovara.
    Koliko brzo zakazuje odprilike pregled od kad ste mu se javili,ceka li se dugo?
    Ne ceka se puno,dogovorili smo se i vec za desetak dana smo bili kod njega...

  6. #1206

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Saky89 prvotno napisa Vidi poruku
    Posle prve neuspesne Micro Tese u Bosni,nalaz patologije je pokazao samo Sertoli celije,rekli su nam da je tu kraj i da se spermogeneza ne odvija.Nakon prvog spermograma i Turskoj to se ispostavilo kao apsolutno netacno jer su odmah na prvom spermogramu pronadjene spermatide,posle prve ture terapije na drugom spermogramu je pronadjeno jos vise spermatida.
    Koliko je novca potrebno za prvi pregled u Turskoj?

  7. #1207

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Saky89,možeš mi molim te proslijediti neki kontakt od dr Tansela? Hvala ti

  8. #1208

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Saky89,možeš mi molim te proslijediti neki kontakt od dr Tansela? Hvala ti
    Dr.TanselKaplancan-Instagram i Facebook.

  9. #1209

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko je novca potrebno za prvi pregled u Turskoj?
    Pregled,dva spermograma,i snimanje testisa je nama izaslo negde oko 300 eura,plus injekcije za prva tri meseca terapije negde oko 500...Ne mogu bas tacno da se setim ali to je to otprilike...

  10. #1210

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    saky89 a kazi mi molim te kad vam je zakazana microtese?

  11. #1211

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    kazi mi molim te kad idete na operaciju?

  12. #1212

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Saky89 ,čuli smo se s dr.Tanselom.Ici cemo k njemu.Molim te da mi preporucis neki hotel blizu klinike?Rekao nam je dr da ostajemo tamo za početak 2do3dana.Kakve su vama bile procedure? Molim te da me uputis malo u sve to ako ti nije problem.Hvala

  13. #1213

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    saky89 a kazi mi molim te kad vam je zakazana microtese?
    Ne znamo tacan datum,prvo ide stimulacija,zavisi koliko dana,nije uvek i svakom isto,pa nakon toga punkcija i Micro Tese u istom danu

  14. #1214

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Pre odlaska u Tursku ,uradite sveze hormonske analize,FSH,lH,estradiol,testosteron i inhibin b. Da ne bi tamo placali. Nije bas jeftino to tamo da se radi. Mi smo to tamo radili,zeznuli se.

  15. #1215

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Evo mi smo neki dan pokupili nalaze nakon drugog mjeseca terapije. FSH,LH i testosteron su i dalje u referentnom intervalu. Estradiol je još malo viši nego prošli put.
    FSH 5.8
    LH 2.7
    Testosteron 18.8 (isti kao prošli mjesec)
    Estradiol 221
    Ne mogu vjerovati s obzirom da je FSH bio 45, jednom i 49 da je u oba mjeseca terapije unutar ref. intervala.
    Skoro idemo doktoru pa ću javiti novosti

  16. #1216

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mi smo neki dan pokupili nalaze nakon drugog mjeseca terapije. FSH,LH i testosteron su i dalje u referentnom intervalu. Estradiol je još malo viši nego prošli put.
    FSH 5.8
    LH 2.7
    Testosteron 18.8 (isti kao prošli mjesec)
    Estradiol 221
    Ne mogu vjerovati s obzirom da je FSH bio 45, jednom i 49 da je u oba mjeseca terapije unutar ref. intervala.
    Skoro idemo doktoru pa ću javiti novosti
    Javi nam molim te sve novostiii ...a koliko puta se to ide kod doktora nisam bas razumela?

  17. #1217

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mi smo neki dan pokupili nalaze nakon drugog mjeseca terapije. FSH,LH i testosteron su i dalje u referentnom intervalu. Estradiol je još malo viši nego prošli put.
    FSH 5.8
    LH 2.7
    Testosteron 18.8 (isti kao prošli mjesec)
    Estradiol 221
    Ne mogu vjerovati s obzirom da je FSH bio 45, jednom i 49 da je u oba mjeseca terapije unutar ref. intervala.
    Skoro idemo doktoru pa ću javiti novosti
    Citiraj Saky89 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znamo tacan datum,prvo ide stimulacija,zavisi koliko dana,nije uvek i svakom isto,pa nakon toga punkcija i Micro Tese u istom danu
    A idete u novembru? molim te javi nam sve detalje i drzimo vam fige

  18. #1218

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Javi nam molim te sve novostiii ...a koliko puta se to ide kod doktora nisam bas razumela?
    Prvi put jer je prvi put i radi spermiograma. Treba vam dva dana. Prvi dan spermiogram i vidit doktora, drugi dan po nalaz i terapiju.
    Drugi put nakon tri mjeseca terapije. Opet vam treba dva dana. Treci put kada doktor ocijeni. Nekome bude operacija a nekome produžetak terapije, to je individualno.

  19. #1219

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    kazi mi molim te kad idete na operaciju?
    Hotel Best Fulya Suites,20 eura po osobi dnevno,nadjite ih na Fejsu i tamo rezervisite,par min.od klinike je.A kada idete,i odakle ste?Prvog dana vam je pregled i spermogram,drugog dana rezultati i dr.daje terapiju i nakon toga smo mi isli kuci.Pitajte sve sto treba

  20. #1220

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Saky89 ,čuli smo se s dr.Tanselom.Ici cemo k njemu.Molim te da mi preporucis neki hotel blizu klinike?Rekao nam je dr da ostajemo tamo za početak 2do3dana.Kakve su vama bile procedure? Molim te da me uputis malo u sve to ako ti nije problem.Hvala
    Hotel Best Fulya Suites,20 eura po osobi dnevno,nadjite ih na Fejsu i tamo rezervisite,par min.od klinike je.A kada idete,i odakle ste?Prvog dana vam je pregled i spermogram,drugog dana rezultati i dr.daje terapiju i nakon toga smo mi isli kuci.Pitajte sve sto treba

  21. #1221

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Hvala Saky89.Još ne znamo kada idemo.Iz Zagreba smo.Da,rekao je dr da ćemo bit tamo 2do3dana...Potražit cu onda taj hotel..Koliko vam je trebalo od aerodroma do hotela i klinike? Koliko vas je koštao prvi pregled i terapija?Kakvi su doktori? Dali ste imali kakvih neugodnih iskustva?nakon koliko idete opet za istanbul?

  22. #1222

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Saky89.Još ne znamo kada idemo.Iz Zagreba smo.Da,rekao je dr da ćemo bit tamo 2do3dana...Potražit cu onda taj hotel..Koliko vam je trebalo od aerodroma do hotela i klinike? Koliko vas je koštao prvi pregled i terapija?Kakvi su doktori? Dali ste imali kakvih neugodnih iskustva?nakon koliko idete opet za istanbul?
    Doktor je super,njegova asistentkinja isto,ljubazni,opusteni...sve naj za njih,sto je najbitnije posvecuje dosta vremena,objasnjava sve lepo,daje predloge i td.Kada je suprug imao operaciju obostrane varikocele dr.je dolazio i ujutru i uvece,on je previjao rane,znaci samo reci hvale -Oko 800 eura otprilike nam je bilo potrebno za prvi put,drugog puta znatno vise,oko 6000 eura....jer su tu bili i moji pregledi,operacija i terapija za preostala 3 ipo meseca...Mi idemo autom,tako da ne znam koliko je potrebno od aerodroma do hotela,samo znam da je neverovatna guzva u saobracaju....za 8 km nam je bilo potrebno 2 ipo sata -

  23. #1223

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Držim fige. MM ce trebati njegu, sav oporavak traje 5 dana kuci. Teze kretanje i slicno. Mi smo to odradili u petak, a on je isao radit u pon. Sretnoooo
    Hej MimiDrimi gdje idete u postupak, Petrova ili neka druga poliklinika?

  24. #1224

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    22

    Početno

    Evo i nas. Radjena Tesa u Jevremovoj, neuspesno. Molim Vas mozete li da mi kazete nesto o ovom nalazu. Histoloska slika odgovara teskom zastoju spermatogeneze sa iskljucivo sertoli komponentom u svim semenim kanalicima, sa visestruko zadebljanim bazalnim membranama i peritubularnom fibrozom. Dr. Nam je poslala porukom izvestaj i po njoj za nas postoji samo donacija. Da li je neko imao nesto slicno?

  25. #1225

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Samra.emir prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i nas. Radjena Tesa u Jevremovoj, neuspesno. Molim Vas mozete li da mi kazete nesto o ovom nalazu. Histoloska slika odgovara teskom zastoju spermatogeneze sa iskljucivo sertoli komponentom u svim semenim kanalicima, sa visestruko zadebljanim bazalnim membranama i peritubularnom fibrozom. Dr. Nam je poslala porukom izvestaj i po njoj za nas postoji samo donacija. Da li je neko imao nesto slicno?
    Citajte moje prethodne postove,i nama je isto zvucao nalaz patologije,rekli su tu je kraj ali je kasnije sve to palo u vodu jer su se pojavile spermatide na spermogramu,sto znaci da nije Sertoly cell only

  26. #1226

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Saky89,dali mi želiš poslati svoj privatni broj u poruci (ovdje) pa da se čujemo preko Vibera ili Whats up-a? Hvala
    Evo upravo sam pokusala da ti posaljem ali nesto nece,ne znam da li mozes da primas privatne poruke

  27. #1227

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav saky89,ne znam zašto ne mogu primati privatne poruke.ne mogu ni slati.

  28. #1228

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Jedno pitanje za one koju su u Istambul isli avionom.Ima li nekih problema vezano za nosenje terapije koja se tamo dobije?Da li vam je neko pravio pitanje ili problem ?Jeste li je nosili u rucnom ili velikom prtljagu i da li je potrebno da bude na hladnom?

  29. #1229

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Ladybird prvotno napisa Vidi poruku
    Hej MimiDrimi gdje idete u postupak, Petrova ili neka druga poliklinika?
    U Petrovoj smo. Upravo sam u postupku, pa su mi u tijeku folikulometrije. Super za nalaz da su našli. Sada samo hrabro

  30. #1230
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav saky89,ne znam zašto ne mogu primati privatne poruke.ne mogu ni slati.
    Poruke novoregistriranih članova/članica odbrava administrator. Novoregistrirani članovi nemaju opciju slanja privatnih poruka dok ne postave na forum 10 prouka sa sadržajeima koji su u skladu s Prvilima korištenja foruma.

    Preporučam prije početka korištenja ovog foruma pročitati pravila: http://forum.roda.hr/threads/54572-Pravila-ovog-foruma

  31. #1231
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Saky89,dali mi želiš poslati svoj privatni broj u poruci (ovdje) pa da se čujemo preko Vibera ili Whats up-a? Hvala
    Forum je forma koja služi pisanoj komunikaciji preko opcija koje nudi - pisanje poruka na javnom, otvorenom, svima vidljivom dijelu i/ili komunikacija preko privatnih poruka.

    Pozivanje na komunikaciju preko telefona, vibera, maila ili sličnih oblika komunikacije na otvorenom dijelu foruma koji uključuje otkrivanje osobinh informacija o članovima (mail adrese ili brojevi telefona korinika i sl.) nisu u skladu s pravilima foruma.

    Poruke u kojima nove korisnice otkivaju detalje osobnih podataka - mail adrese, obrisane su.

    Preporučam - pisati u skladu s pravilima foruma dok se ne stekne pravo slanja privatnih poruka i suzdržavati se se od objavljivanja osobnih informacija i pozivanja drugih da te osobne informacije otkrivaju na javno dostupnom dijelu foruma.

    Poruke u kojimanove članice otkrivaju svoje osobne podatke - mail adrese, radi gore nevednog - obrisane su.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 27.10.2019. at 08:27

  32. #1232
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Nove članice, dobro došle na forum.

    Pišite poruke u skladu s pravilima foruma, one će vam brzo biti odbrene i moći ćete slati privatne pouruke. Većini vas trenutno novih, treba još nekoliko poruka odobriti i možete komunicirati preko privatnih poruka.
    Chat i poruke koje nisu u skladu s pravilima - obrisala sam.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 27.10.2019. at 16:14

  33. #1233

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    sve jasno...izvinjavamo se, nismo znali

  34. #1234

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    saky88 sta ima novo? Kad krecete u postupak?

  35. #1235

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Saky,jel ovo dr. Tansel sto je na fb izbacio video klip sa uspesnom operacijom,tvog supruga operisao?

  36. #1236

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje za one koju su u Istambul isli avionom.Ima li nekih problema vezano za nosenje terapije koja se tamo dobije?Da li vam je neko pravio pitanje ili problem ?Jeste li je nosili u rucnom ili velikom prtljagu i da li je potrebno da bude na hladnom?
    Mi smo nosili u velikoj prtljazi. Treba biti na hladnom ali oni vam u kutiji već pripreme hladni gel. Doktor vam da sve potrebne papire u slučaju da vas tko što pita ali nas nisu pitali.

  37. #1237

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sinbad prvotno napisa Vidi poruku
    Saky,jel ovo dr. Tansel sto je na fb izbacio video klip sa uspesnom operacijom,tvog supruga operisao?
    Ne,ali isti slucaj kao nas.Mi idemo negde oko 10.novembra otprilike.

  38. #1238

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    saky88 sta ima novo? Kad krecete u postupak?
    Oko 10.novembra idemo,cekam ciklus i odmah krecemo

  39. #1239

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo nosili u velikoj prtljazi. Treba biti na hladnom ali oni vam u kutiji već pripreme hladni gel. Doktor vam da sve potrebne papire u slučaju da vas tko što pita ali nas nisu pitali.
    Hvala Ninilana puno na odgovoru.

  40. #1240

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Jel ste zavrsili sa terapijom? Kakvi su hormoni?
    Ninilana, Sinbad kad vi idete?

  41. #1241

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo nosili u velikoj prtljazi. Treba biti na hladnom ali oni vam u kutiji već pripreme hladni gel. Doktor vam da sve potrebne papire u slučaju da vas tko što pita ali nas nisu pitali.
    Na kom jeziku ste razgovarali s doktorom uzivo?

  42. #1242

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Saky89 prvotno napisa Vidi poruku
    Oko 10.novembra idemo,cekam ciklus i odmah krecemo
    jeste zavrsili sa terapijom, kakvi su sad hormoni?

  43. #1243

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    jeste zavrsili sa terapijom, kakvi su sad hormoni?
    Hormone radimo sledece nedelje,ostalo je jos 9 injekcija

  44. #1244

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Ja sam vec 3 nedelje na drugoj turi terapije. Vrv cu do januara pimati ovu terapiju,pa onda operacija.

  45. #1245

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Sinbad prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam vec 3 nedelje na drugoj turi terapije. Vrv cu do januara pimati ovu terapiju,pa onda operacija.
    Kakvi su hormoni, jesi proveravao? Puno sam citala o svemu tome... Mene samo brine sto dosta njih tvrdi da kad je visok FSH nikakva terapija ne moze pomoci , jel vama doktor rekao nesto oko terapije i toga svega?

  46. #1246

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Saky89 prvotno napisa Vidi poruku
    Hormone radimo sledece nedelje,ostalo je jos 9 injekcija
    Saky89, javite nam rezultate hormona kad uradite
    Posljednje uređivanje od Sonja8444 : 30.10.2019. at 08:15

  47. #1247

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Saky89, javite nam rezultate hormona kad uradite
    I ako mozes da mi napises ako se dobro secam pisali si za spermogram da rade neku tehniku samo oni i Japan...o cemu se tu radi, kakva tehnika? Kazi mi molim te u kojoj ste klinici bili i kakvi su sto se tice zenskog dela
    Hvala tiiii

  48. #1248

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvi su hormoni, jesi proveravao? Puno sam citala o svemu tome... Mene samo brine sto dosta njih tvrdi da kad je visok FSH nikakva terapija ne moze pomoci , jel vama doktor rekao nesto oko terapije i toga svega?
    To da terapia ne pomaze kao sto pricaju su sve to njihova nagadjanja na osnovu iskustva sa drugim pacijentima. Azoospermia je jos neistrazena da bi nesto moglo da se sto posto tvrdi. Pored mene je bio Nemac,koji je imao dve micro tese operacije u Nemackon,gde su mu rekli da ne postoji nikakva sansa da ima sprermatozoide ,a dr Tansel mu je nasa. Ti i sti doktori to tvdrde za visok FSH,pa sad ti biraj kome da verujes. Msm,ovaj posao jeste najunosniji,jer ti niko nista ne garantuje,a pare ti sigurno uzimaju.Hormone nismo jos radili,to tek posle 4 nedelje. Ali generalno,dr ima dosta iskustva,sad ja se nicemu ne nadam,trudim se,pa sta bude.

  49. #1249

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    I ako mozes da mi napises ako se dobro secam pisali si za spermogram da rade neku tehniku samo oni i Japan...o cemu se tu radi, kakva tehnika? Kazi mi molim te u kojoj ste klinici bili i kakvi su sto se tice zenskog dela
    Hvala tiiii
    ROSI tehnika,rade oplodnju sa spermatidama.Na istoj klinici Momart,pregled ginekologa,hormoni,HSG...to je ono sto je meni radjeno.

  50. #1250

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Sinbad prvotno napisa Vidi poruku
    To da terapia ne pomaze kao sto pricaju su sve to njihova nagadjanja na osnovu iskustva sa drugim
    pacijentima. Azoospermia je jos neistrazena da bi nesto moglo da se sto posto tvrdi. Pored mene je bio Nemac,koji je imao dve micro tese operacije u Nemackon,gde su mu rekli da ne postoji nikakva sansa da ima sprermatozoide ,a dr Tansel mu je nasa. Ti i sti doktori to tvdrde za visok FSH,pa sad ti biraj kome da verujes. Msm,ovaj posao jeste najunosniji,jer ti niko nista ne garantuje,a pare ti sigurno uzimaju.Hormone nismo jos radili,to tek posle 4 nedelje. Ali generalno,dr ima dosta iskustva,sad ja se nicemu ne nadam,trudim se,pa sta bude.
    Naravno i ja sam uvek pozitivna i verujem u uspeh jedino me buni to sto neki su strogo protiv terapije, a taj Nemac je bio kod dr Tansela kad i vi? Pa to je stvarno za pohvalu da je imao vec dve operacije i nista i da mu je doktor Tansel nasao, svaka cast...jer i on ima visok FSH?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •