Stranica 38 od 45 PrviPrvi ... 283637383940 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #1851

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Da. Ja sam počela sa stimulacijom još u Hrvatskoj (7 dana). Nastavila još 5 dana ovdje. Danas primam štopericu.
    Mi smo prije godinu dana i u Hrvatskoj imali na spermiogramu nekoliko spermija nakon čega su nas rekli da ipak napravimo TESE.
    MM je bio na TESE zahvatu u Hrvatskoj i nije nađeno NIŠTA. Poslije TESE smo radili još dva spermiograma i oba su bila čista 0. Rekli su nam da odustanemo. Ja sam vjerovala da mora nešto biti i odlučili smo ići paralelno na stimulaciju i microTESE u Istanbul. Na sve ili ništa...
    Samo vera! Toliko mi je drago! Javljaj nam se i posle aspiracije, držimo palčeve da bude što više super embriona! Ako ti bude nešto trebalo slobodno i ti piši, ali koliko vidim i sama se super snalaziš
    Koji je tvoj ginekolog u Istanbulu?
    Posljednje uređivanje od babymib : 28.06.2021. at 10:37

  2. #1852

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Da. Ja sam počela sa stimulacijom još u Hrvatskoj (7 dana). Nastavila još 5 dana ovdje. Danas primam štopericu.
    Mi smo prije godinu dana i u Hrvatskoj imali na spermiogramu nekoliko spermija nakon čega su nas rekli da ipak napravimo TESE.
    MM je bio na TESE zahvatu u Hrvatskoj i nije nađeno NIŠTA. Poslije TESE smo radili još dva spermiograma i oba su bila čista 0. Rekli su nam da odustanemo. Ja sam vjerovala da mora nešto biti i odlučili smo ići paralelno na stimulaciju i microTESE u Istanbul. Na sve ili ništa...
    Ne mogu da verujem da na tese nije bilo nista, a na spremogramu je imao...
    Mada je tese trazenje na slepo...
    Samo napred, sve ce se super zavrsiti.
    Mi nismo skroz iskljucili donaciju kao opciju, pa se zato mislim da li da radim sve paralelno, jer ako nista ne nadju moje celije se bacaju, nazalost...
    Mi smo zbog korone pakao mnogo vremena izgubili, skoro 9 meseci...
    Sad je mm na terapiji, pa cemo ponoviti spermogram ihormone, da vidimo da li je uticalo...
    Pisi nam sve, ja se, kao i ostli, mnogo radujem

  3. #1853

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    I mi smo se iznenadili da nije ništa bilo na TESE, baš smo bili u šoku, ali eto tako je bilo... TESE smo radili u 10/2020.
    Danas smo bili u klinici Jinamed gdje će sutra biti aspiracija, išli smo raditi PCR test na COVID, ja sam još krv vadila za anesteziju, nadam se da će to sve biti ok...
    Mm je napravi također sve testove i PCR u slučaju da će ipak morati na operaciju.
    Javiti ću sutra kako je prošlo.

  4. #1854

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Hvala ti. Zasad se dobro snalazimo i slobodno vrijeme koristimo za razgledavanje grada.
    Ginekolog mi je Suleyman Tosun.

  5. #1855

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Zasad se dobro snalazimo i slobodno vrijeme koristimo za razgledavanje grada.
    Ginekolog mi je Suleyman Tosun.
    Javljaj nam lepe vesti ... e pa tebi je kao i Detelini i još jednoj devojci, samo je moj Numan Bayazit ...

  6. #1856

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Evo drage moje mi smo gotovi za danas. Izvadili su mi 18 stanica! A mm je morao dati 3 puta danas uzorak da skupi dovoljno spermija. Na kraju su rekli da će biti dovoljno i da ne treba na operaciju.
    Čekamo da vidimo koliko će se oploditi.
    Posljednje uređivanje od Carica : 29.06.2021. at 15:09

  7. #1857

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Uspjeli su oploditi 13 stanica!

  8. #1858

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Uspjeli su oploditi 13 stanica!
    Odlične vijesti! Baš mi je drago! :D

  9. #1859
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Curke, nije tema ovog topika, ali vidim da ste tu među aktivnijima - trebam preporuku za uzv prohodnost jajovoda, ali privatno!! Hvala puno!

  10. #1860

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Uspjeli su oploditi 13 stanica!
    bravooooo za Vas...svu sreću Vam želim. Ako nije glupo pitanje, hoćete li transfer raditi odmah ili ćete raditi FET?

  11. #1861

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Uspjeli su oploditi 13 stanica!
    Jooooj koja sreca....
    Bravooooo
    Suze mi krenule...
    I jos bez operacija, ma fantazija...
    Kako si podnela stimulaciju, to te nisam pitala?
    Ja cu je raditi celu u Turskoj, ovde nemam ginekologa koji bi me pratio... a to je vrlo bitno

  12. #1862

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Danas sam bila kod dr. Sulejmana, pregledao me je još zadnji put prije transfera i rekao da sam spremna.
    Sutra transfer 2 embrija vraćamo na preporuku doktora, a vjerojatno će biti još dva ili tri za zamrznuti. To ćemo znati tek sutra.
    Stimulaciju sam radila pola u Hrvatskoj pola u Turskoj. Podnijela sam iznenađujuće dobro, baš sam se toga nekako bojala, ali na kraju nisam imala nikakvih posebnih nuspojava, osjećala sam se normalno.
    Moram reći da su lijekovi ovdje puunoo jeftiniji nego u Hrvatskoj. Skoro i duplo, tako da smo tu nešto i uštedjeli.
    Za sve ovdje imam samo riječi hvale, jako su nam pomogli oko svega. Lijekove su nam nabavljali da ne moramo u ljekarnu itd itd.

  13. #1863

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    2 embrija vraćena, 5 zamrznutih. Pravo čudo za nas. Još ne možemo vjerovati da nakon 3 godine napokon imamo šansu možda vidjeti pozitivan test za 10 dana. Nama je i to veliko postignuće! Sve se čini nestvarno. Ja i mm se stalno pogledavamo i pitamo da li se ovo stvarno nama događa nakon svih razočaranja do sada. Svjesna sam da imamo još puno izazova pred sobom, ali već ovo je veliko čudo kojeg ne bi bilo bez ovog foruma gdje sam saznala za doktore u Turskoj. Zato vam veliko hvala i ako netko ima bilo kakvo pitanje, tu sam

  14. #1864

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    2 embrija vraćena, 5 zamrznutih. Pravo čudo za nas. Još ne možemo vjerovati da nakon 3 godine napokon imamo šansu možda vidjeti pozitivan test za 10 dana. Nama je i to veliko postignuće! Sve se čini nestvarno. Ja i mm se stalno pogledavamo i pitamo da li se ovo stvarno nama događa nakon svih razočaranja do sada. Svjesna sam da imamo još puno izazova pred sobom, ali već ovo je veliko čudo kojeg ne bi bilo bez ovog foruma gdje sam saznala za doktore u Turskoj. Zato vam veliko hvala i ako netko ima bilo kakvo pitanje, tu sam
    Prelepooo ❤ toliko sam srecna zbog Vas!!!
    Nadam se da se dobro osecas i da ce sve biti savrseno!
    Javljaj nam se sa vestima

  15. #1865

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    2 embrija vraćena, 5 zamrznutih. Pravo čudo za nas. Još ne možemo vjerovati da nakon 3 godine napokon imamo šansu možda vidjeti pozitivan test za 10 dana. Nama je i to veliko postignuće! Sve se čini nestvarno. Ja i mm se stalno pogledavamo i pitamo da li se ovo stvarno nama događa nakon svih razočaranja do sada. Svjesna sam da imamo još puno izazova pred sobom, ali već ovo je veliko čudo kojeg ne bi bilo bez ovog foruma gdje sam saznala za doktore u Turskoj. Zato vam veliko hvala i ako netko ima bilo kakvo pitanje, tu sam
    Fantasticnoooooooooo.
    Jvaljaj nam se...
    Imate za dovoljno pokusaja, uspeli ste

  16. #1866

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Drage moje, nažalost nije nam uspjelo iz prve. Beta negativna...
    Uskoro ponovno za Istanbul

  17. #1867

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, nažalost nije nam uspjelo iz prve. Beta negativna...
    Uskoro ponovno za Istanbul
    Zao mi je jako, apsolutno mogu da zamislim kako se osećate , ali odlicno je sto imate zamrznute embrione a sa njima je mnogo veći procenat uspešnosti.

  18. #1868

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav svima, da li neko ko je vec odlazio u Tursku na mTese moze malo da me uputi. Suprug i ja se pripremamo za odlazak tamo, koliko ranije je potrebno zakazati operaciju? Da li ce biti potrebno da se ovde urade neke analize? U stvari, meni bi svaka korisna informacija dobro dosla. Nadam se da ima jos vas koji se spremate za odlazak tamo. Srecno, svima nama

  19. #1869

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, da li neko ko je vec odlazio u Tursku na mTese moze malo da me uputi. Suprug i ja se pripremamo za odlazak tamo, koliko ranije je potrebno zakazati operaciju? Da li ce biti potrebno da se ovde urade neke analize? U stvari, meni bi svaka korisna informacija dobro dosla. Nadam se da ima jos vas koji se spremate za odlazak tamo. Srecno, svima nama
    Zdravo, mi smo bili prosle godine. Posle 13-14 dana je bila mtese, ali to je zato sto sam uporedo imala ja stimulaciju. Moj muz je svakog meseca radio fsh, lh, estradiol i testosteron. Ako ne planirate stimulaciju odmah onda verujem da cete biti tamo krace. Ako vas jos nesto interesuje slobodno pisite. Srecno

  20. #1870

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Zdravo. Muz i ja takodje idemo u Tursku sad u septembru, na mTesu i uporedo je i stimulacija. Mozes li molim te opisati kako ide sav taj proces? I hvala puno do neba.

  21. #1871

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Zdravo. Muz i ja takodje idemo na mTesu sada u septembru kod doktora Tansela i uporedo na stimulaciju. Mozes li ispricati onako kako to ukratko sve ide? Hvala unaprijed puno na odgovoru.

  22. #1872

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Nina92 prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo. Muz i ja takodje idemo na mTesu sada u septembru kod doktora Tansela i uporedo na stimulaciju. Mozes li ispricati onako kako to ukratko sve ide? Hvala unaprijed puno na odgovoru.
    Drugog dana menstruacije krece stimulacija, rade se analize i pregled i doktor odredjuje terapiju. Imate kontrole kad vam odredi doktor, kad proceni da su jajne celije zrele radi se aspiracija pod anestezijom, nije nista strasno, traje 20 minuta. Posle sat vremena mozes da ides. Pre aspiracije istog dana prvo rade mtese. Ako uspete sa oplodnjom onda 3 ili 5 dana cekaju da se razvijaju embrioni. Mozete odmah da radite transfer ili da zamrznete.

  23. #1873

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Mi verujemo da cemo biti uspešni sa mTese, tako da cemo mi uporedo raditi stimulaciju. Da li je vas suprug proveravao hormone po savetu doktora ili ste vi sami hteli da ih proveravate? Jel kod vaseg supruga bio urrdan hormonski status? Mi treba ove nedelje da obavimo konsultacije sa doktorom, pa cu ga izbombardovati sa pitanjima

  24. #1874

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi verujemo da cemo biti uspešni sa mTese, tako da cemo mi uporedo raditi stimulaciju. Da li je vas suprug proveravao hormone po savetu doktora ili ste vi sami hteli da ih proveravate? Jel kod vaseg supruga bio urrdan hormonski status? Mi treba ove nedelje da obavimo konsultacije sa doktorom, pa cu ga izbombardovati sa pitanjima
    Proveravao je hormone svakih mesec dana. Pre toga je naravno uradio kariotip i mikrodelecije, to je bilo u redu. Hormoni su bili visoki, ali nakon terapije uspeo je da budu u granici normalnosti. Kod kog doktora idete?

  25. #1875

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Mi idemo kod dr Emrea. Obzirom da planiramo nas odlazak za oko dva meseca, mi cemo se cuti sa njim vec ove nedelje, da vidimo sta ce reci. Mom suprugu su hormoni isto bili van granica normalnosti, ali sad vec dosta dugo nismo ni proveravali.

  26. #1876

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo kod dr Emrea. Obzirom da planiramo nas odlazak za oko dva meseca, mi cemo se cuti sa njim vec ove nedelje, da vidimo sta ce reci. Mom suprugu su hormoni isto bili van granica normalnosti, ali sad vec dosta dugo nismo ni proveravali.
    Mislite pozitivno, bice to sve kako treba ❤️

  27. #1877

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Sanjalica, mi smo bili kod dr Emre. Sljedeći tjedan opet idemo na FET.
    Doktor je super i sve će vam objasniti ne moraš se ništa brinuti. Ako mogu kako pomoći tu sam.

  28. #1878

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Sanjalica, mi smo bili kod dr Emre. Sljedeći tjedan opet idemo na FET.
    Doktor je super i sve će vam objasniti ne moraš se ništa brinuti. Ako mogu kako pomoći tu sam.
    Carice, i mi se nadamo da sledeće nedelje idemo na FET jel si ti bese kod Sulejmana Tosuna ili kod Numana Bayazita?

  29. #1879

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj babymib prvotno napisa Vidi poruku
    Carice, i mi se nadamo da sledeće nedelje idemo na FET jel si ti bese kod Sulejmana Tosuna ili kod Numana Bayazita?
    Ja sam kod Suleymana. Ti?

  30. #1880

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kod Suleymana. Ti?
    E ja sam kod Numana. Nama je transfer ako sve bude ok na kontroli zakazan za 14.09.

  31. #1881

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Sanjalica, mi smo bili kod dr Emre. Sljedeći tjedan opet idemo na FET.
    Doktor je super i sve će vam objasniti ne moraš se ništa brinuti. Ako mogu kako pomoći tu sam.
    Hvala puno na svim informacijama, kasnije ce mi verovatno trebati pomoc oko trazenje smestaja od vas koji ste vec bile tamo. Da li ste vi radili paralelno stimzlaciju ili ste prvo odradili mTese?

  32. #1882

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj babymib prvotno napisa Vidi poruku
    E ja sam kod Numana. Nama je transfer ako sve bude ok na kontroli zakazan za 14.09.
    Sretno Vam. Nama je 08.09
    Posljednje uređivanje od Carica : 03.09.2021. at 15:16

  33. #1883

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    jao super... čekamo zajedno bete

  34. #1884

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno na svim informacijama, kasnije ce mi verovatno trebati pomoc oko trazenje smestaja od vas koji ste vec bile tamo. Da li ste vi radili paralelno stimzlaciju ili ste prvo odradili mTese?
    Sanjalica
    Imaš prije par stranica cijelu moju priču ako te zanima. Mi smo išli paralelno stimulaciju ali na kraju je ispalo da nismo trebali microTese jer su našli u ejakulatu nakon centrifuge. Odluka je na vama hoćete li paralelno ili ćete najprije microTese.

  35. #1885

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Babymib nadam se da će biti pozitivno za obje.
    Jeste već imali koji transfer ili vam je ovo prvi? Nisam uspjela popratiti vašu situaciju.

  36. #1886

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Babymib nadam se da će biti pozitivno za obje.
    Jeste već imali koji transfer ili vam je ovo prvi? Nisam uspjela popratiti vašu situaciju.
    Pa da ovo je 3...nama su kao i vama iz vise uzoraka nasli spermije i nije muz morao na micro tese... imali smo prvi transfer odmah koji je bio biohemijska, drugi neuspeli i sad treci

  37. #1887

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj babymib prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da ovo je 3...nama su kao i vama iz vise uzoraka nasli spermije i nije muz morao na micro tese... imali smo prvi transfer odmah koji je bio biohemijska, drugi neuspeli i sad treci
    Nadam se da će vam uspjeti ovaj put. Koju terapiju ti daje doktor poslije transfera? Imate li još embrija ako sad ne uspije (iako vjerujem da hoće).

  38. #1888

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Juce smo imali konsultacije sa dr Emre. Suprug treba da uradi jos jednom nalaz hormona, ali smo u sustini dogovorili nas odlazak tamo za Novembar. Zamolicu vas koje ste vec bile tamo, da mi date preporuku za smestaj i po neki savet za koji smatrate da bi bio koristan. Pozdrav svima i srećno.

  39. #1889

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    E da te pitam, koliko ste plaćali FET? Nisu mi rekli koja je cijena a ja nisam pitala.

  40. #1890

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    E da te pitam, koliko ste plaćali FET? Nisu mi rekli koja je cijena a ja nisam pitala.
    e moja terapija prošli put je bila Lupron depot 3.75 21.dana ciklusa, onda 3 nedelje nakon Estrofem (3xdnevno po 2mg), pa mi je povećao dozu jer mi je estrogen bio nešto niži na kontroli endometrijuma iako mi je endometrijum bio dobar.
    Posle transfera 3xdnevno 200mg progestan vaginalete, a od dana pre transfera i progesteron inekcije koje se primaju u stomak. Plus Enox(nesto kao fraxiparin jer imam trombofilije).
    Ovaj put mi je samo rekao estrofem 3x2mg dnevno, do kontrole endometrijuma i hormona pa će mi reći šta dalje. Kakva je tvoja priprema?

    Fet nam je rečeno da je 1000e, ali smo tamo platili 900e.

  41. #1891

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    112

    Početno

    Devojke javljajte i srecno...
    Dugo nikog nije bilo ovde na forumu pa sam se sva poglubila ko je ko.
    Drzim vam fige ima da uspe...

  42. #1892

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj babymib prvotno napisa Vidi poruku
    e moja terapija prošli put je bila Lupron depot 3.75 21.dana ciklusa, onda 3 nedelje nakon Estrofem (3xdnevno po 2mg), pa mi je povećao dozu jer mi je estrogen bio nešto niži na kontroli endometrijuma iako mi je endometrijum bio dobar.
    Posle transfera 3xdnevno 200mg progestan vaginalete, a od dana pre transfera i progesteron inekcije koje se primaju u stomak. Plus Enox(nesto kao fraxiparin jer imam trombofilije).
    Ovaj put mi je samo rekao estrofem 3x2mg dnevno, do kontrole endometrijuma i hormona pa će mi reći šta dalje. Kakva je tvoja priprema?

    Fet nam je rečeno da je 1000e, ali smo tamo platili 900e.
    Ja sam nakon prvog transfera imala 2xdnevno estrofem i 3x3 progesteron od 100mg i andol.
    A sad trenutno uzimam 3x1 estrofem i 3x2 progesteron od 200mg.... Sutra ću vidjeti hoće mi dati još nešto za poslije transfera....

  43. #1893

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Juce smo imali konsultacije sa dr Emre. Suprug treba da uradi jos jednom nalaz hormona, ali smo u sustini dogovorili nas odlazak tamo za Novembar. Zamolicu vas koje ste vec bile tamo, da mi date preporuku za smestaj i po neki savet za koji smatrate da bi bio koristan. Pozdrav svima i srećno.
    Sanjalica što se tiče smještaja, mi smo prvi put bili 13 dana u Istanbulu jer smo išli paralelno na stimulaciju. Tada smo uzeli privatni smještaj preko airbnb, relativno blizu klinici i bolnici. To nam je bilo super jer smo morali često ići kod doktora. A bilo je dobro i jer smo imali cijeli stan na raspolaganju i perilicu za odjeću itd jer ipak je to malo više dana. Cijena je bila cca 40 eura noćenje za dvoje.

    Sada smo samo 4 dana u Istanbulu tako da smo uzeli hotel, noćenje sa doručkom isto oko cca 40 eura. Ali ovaj put bliže centru a malo dalje od klinike jer samo jedan dan idemo u kliniku a ostale dane razgledavamo grad i opuštamo se

  44. #1894

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Sanjalica što se tiče smještaja, mi smo prvi put bili 13 dana u Istanbulu jer smo išli paralelno na stimulaciju. Tada smo uzeli privatni smještaj preko airbnb, relativno blizu klinici i bolnici. To nam je bilo super jer smo morali često ići kod doktora. A bilo je dobro i jer smo imali cijeli stan na raspolaganju i perilicu za odjeću itd jer ipak je to malo više dana. Cijena je bila cca 40 eura noćenje za dvoje.

    Sada smo samo 4 dana u Istanbulu tako da smo uzeli hotel, noćenje sa doručkom isto oko cca 40 eura. Ali ovaj put bliže centru a malo dalje od klinike jer samo jedan dan idemo u kliniku a ostale dane razgledavamo grad i opuštamo se
    Hvala ti puuno, mene samo buni to sto ne znam koliko dana cemo trebati da ostanemo tamo ako planiramo istovremeno stimulaciju, koju cu tamo raditi. Hvala zaista svima koji nesebicno dele informacije sa nama koji tek treba da idemo, mnogo znaci.

  45. #1895

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puuno, mene samo buni to sto ne znam koliko dana cemo trebati da ostanemo tamo ako planiramo istovremeno stimulaciju, koju cu tamo raditi. Hvala zaista svima koji nesebicno dele informacije sa nama koji tek treba da idemo, mnogo znaci.
    Ako ćeš baš cijelu stimulaciju raditi tamo onda moraš biti od prvog dana ciklusa pa sve do transfera. Meni je npr prvi transfer bio na 18 ti dan ciklusa ali to ovisi o tome kako će ti folikuli rasti.

  46. #1896

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj Carica prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćeš baš cijelu stimulaciju raditi tamo onda moraš biti od prvog dana ciklusa pa sve do transfera. Meni je npr prvi transfer bio na 18 ti dan ciklusa ali to ovisi o tome kako će ti folikuli rasti.
    Pa da , odlucili smo se da odradimo tamo celu stimulaciju.
    Otici cemo par dana pred pocetak mog ciklusa. Nasli smo pristojan stan, cekam da nam se javi vlasnica, rezervisacemo na 20ak dana, tj 3 nedelje

  47. #1897

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Sanjalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da , odlucili smo se da odradimo tamo celu stimulaciju.
    Otici cemo par dana pred pocetak mog ciklusa. Nasli smo pristojan stan, cekam da nam se javi vlasnica, rezervisacemo na 20ak dana, tj 3 nedelje
    I mi ćemo isto tako…
    Koliko košta taj stan i gde ste ga našli?

  48. #1898

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Babymib tebi je sutra transfer? Sretno u tom slučaju.
    Meni je danas 5dnt i ugledala sam pozitivan test
    Posljednje uređivanje od Carica : 13.09.2021. at 14:06

  49. #1899
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Carica, čestitam! Kad će beta?
    To je bio FET embrija od tvojih jajnih stanica i spermija iz entrifugata?

    Muškarci i žene, sreetno u postupcima!

  50. #1900

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Inesz
    Beta u petak 17.09...
    Materijal je bio naš, moje stanice i spermiji iz centrifugata...
    Nadam se najboljem. Hvala na podršci
    Posljednje uređivanje od Carica : 14.09.2021. at 11:35

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •