Stranica 3 od 45 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #101
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Boss, prekrasne vijesti! Bravo malenim deckicima, a i mami i tati velike puse! Sad napokon uzivajte svi skupa <3

  2. #102
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Boss čestitam!

  3. #103
    DanijelaDanči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj boss prvotno napisa Vidi poruku
    e da se pohvalimo da smo 29 .1. 2014 se rodili . i da smo pravi momci i danas smo dosli svojoj kuci . imamo 1,7kg i 3 kg .
    tako da nasa borba sa azoospermijom je zavrsena .
    moji mali momci vam drze fige da i vi zavrsite ovako kao mi sa ovom borbom.
    Čestitam od srca!
    Dugo nisam bila na ovoj temi, ali sjećam te se još od prije 2-3 godine kad sam i ja tu bila aktivna i baš sam sretna da moje suborke rješavaju problem azoospermije.
    Sretno i uživaj u majčinstvu!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Sve cestitke za Boss, da decaci budu zdravi i snazni....

  5. #105
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    , predivna vijest Boss uzivajte sa svojim deckima ti i muzic.

    pozdrav svima borci moji i sretno

  6. #106
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Samo da javim da smo bili kod dr na kontrolu, ona je prezadovoljna rezultatima Pregnil testa, tako da je moj muz krenuo sa terapijom Pregnil 3000, 2 x nedeljno, 4 meseca. Valjda ce terapija da da neke rezultate!

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    75

    Početno pozdrav

    Eeeeeeee moja malena!!!
    Pa gdje si ti!!!!
    Dugo vremena sam se pitala sta je sa tobom_
    Kako ste vas dvoje, sta ima novo?

    Obzirom da se dugo nismo cule, puno toga se izdesavalo......
    Razveli smo se muz i ja...nismo vise mogli.Tako je odlucio.
    Izgleda da je godinama trpio neke stvari a ja mislila da je jaci i da je prebolio svoj nedostatak.

    Ja sam jedva prezivjela razvod.
    U medjuvremenu sam usla u drugu vezu.
    Iz te veze imam sina Petra koji je pravi andjeo!!!
    Bog me pogledao.
    Petar ima 17 mjeseci.

    Pisi mi na email, jer ovamo rijedje svracam...
    Napatila sam se kao Hristos dok sam sve dogadjaje prezivjela, i tuzne a i srecne..

    Dobro sam, radim, moji cuvaju Petra.
    Puno pozdrava i javi se obavezno.

  8. #108
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno

    a sto mu je s kariogramom?

  9. #109
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Mammasita, ako se tvoje pitanje odnosilo na nas mom muzu su svi rezultati dobri, i kariotip i mikrodelecija i sve ostalo....

  10. #110
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno

    da,da,odnosilo se na vas

  11. #111
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    mammasita,isprazni inbox...

    boss cestitke od srca!

  12. #112
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno

    jesam!

  13. #113
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    drage moje suborke,sretan vam dan žena

  14. #114

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Uradili punkciju... Nista nisu nasli! ((
    Sada sledi terapija pa biopsija... Vise srece drugi put!

  15. #115
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    lucija...žao mi je,držite se.

  16. #116
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ajme, Lucija, znam kako se osjećate, zaista mi je žao!

    Ipak, nije sve gotovo, čeka vas biopsija i sad sve nade treba usmjeriti u tom pravcu.

    Nadam se da ćeš nam poslije biopsije javiti radosne vijesti!

  17. #117

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    I mi se nadamo... Znali smo da su minimalne sanse sa punkcijom, ali negde duboko je postojala nada! Idemo dalje... Samo kao da nas je ovo vratilo u realnost, bas smo potonuli oboje! Bas boli ova neplodnost!!

  18. #118
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Lucija, samo hrabro i glavu gore!

  19. #119
    DanijelaDanči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    Lucija, koju će terapiju koristiti TM prije biopsije? I moj je savjet, nemojte raditi biopsiju samo u dijagnostičke svrhe jer ako nešto i nađu, sve će propasti. Obavezno tražite zamrzavanje materijala. I sretno!

  20. #120

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Nisu nam jos propisali terapiju, za koji dan ce... Natavno da cemo da zamrznemo, nadamo se najboljem

  21. #121

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    Lucija,
    Na žalost taj proces morate proći.
    Ja vjerujem da će na biopsiji biti spermija. Radite biopsiju u klinici u kojoj mislite ići na postupak oplodnje.
    Mi smo u postupku, pa što bude.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Hrv
    Postovi
    40

    Početno

    Lucija, žao mi je, znam da je teško, ali nade još ima.

    Mi smo bili na micro tesi u klinici Bahceci u Sarajevu kojom su našli spermije. Imamo zaleđeni materijal. Ali evo klinika je zatvorena, kad će ponovno početi sa radom ne znam. Svako malo nam daju druge informacije o početku rada a najnovije su da neće sigurno počet sa radom još mjesec dana a da ni tada ne mogu garantirat da će počet sa radom sa pacijentima.

    Tako da mi se sve čini da smo nakon svega nažalost ponovno na početku borbe i da ponovno iz početka moramo tražit kliniku za biopsiju i zavisno od uspješnosti biopsije daljni postupak.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    drage forumasice dugo nisam nista pisala samo sam citala vase postove, moj muz ima azoospermiju i radio je biopsiju 30.1. u Zg na Rebru, nalaz je trebao biti gotov nakon 2 tjedna, ali mi smo bili te srece da smo nalaz cekali skoro 2 mjeseca, ne znam ni sama kako smo prezivjeli te dane i jucer su nam javili da u prikupljenom tkivu ima zivih spermija jos uvijek smo u soku i sada moramo vidjeti sta cemo dalje i kako cemo dalje,,, Ipak ima nade za nas koji se borimo sa ovakom dijagnozom!!!

  24. #124
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Bravo Lady,bit ce sve ok)))

  25. #125
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    lady555,

    prvu bitku ste dobili, čestitam ti od srca. Nadam se da će slijedeća završiti, za početak trocifrenom betom, a devet mejseci nakon toga bar jednom bebicom.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 20.03.2014. at 18:46

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Potpisujem sos15!!! Napred lady do trocifrene bete, i najmanje jedne bebe!

  27. #127
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    lady555 sretno! imate plan za dalje? koja klinika?
    lucija85 žao mi je, koliko traje terapija? Nadam se da ćete biopsijom dobiti bolje rezultate!
    ako netko nije vidio http://forum.roda.hr/threads/84352-Z...ost-22-03-2014
    ide li itko od azoo suboraca? DanijelaDanči?

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    hvala vam puno, nadam se da od sada biti sve pozitivno samo, kameleon idemo dalje u kbc Petrova, trenutno je doktor na godisnjem pa moramo cekati da se vrati na posao da bi mogli vidjeti kada i kako bi mogli u daljni postupak...

  29. #129

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Strasno sta nam se dogadja... Dr urolog nam je trazio da uradimo jos jednom hormone i tumor markere... Danas stigli rezultati, kad ono tumor marker AFP ( cije su granice 0-7) njemu iznosi 351! Ujutru idemo na ultrazvuk i ct... Uzas... On pije spermhope vec tri meseca i nadamo se da je od njega, molim Boga da je od toga... Dr kaze da moze biti povisen od lekova....

  30. #130

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    Lucija nadam se da će sutra nalazi biti dobri. Sretno

    lady555 sretno i da ubrzo budeš azoo trudnica

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    147

    Početno

    Sretno Boss!!! ) I mi uzivam sa svoje dvije srećice!!!

  32. #132
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj lucija85 prvotno napisa Vidi poruku
    Strasno sta nam se dogadja... Dr urolog nam je trazio da uradimo jos jednom hormone i tumor markere... Danas stigli rezultati, kad ono tumor marker AFP ( cije su granice 0-7) njemu iznosi 351! Ujutru idemo na ultrazvuk i ct... Uzas... On pije spermhope vec tri meseca i nadamo se da je od njega, molim Boga da je od toga... Dr kaze da moze biti povisen od lekova....
    Je li sve ok?

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Hrv
    Postovi
    40

    Početno

    Lucija,drzite se.Nadam se da ce nalazi biti dobri.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Uradili smo ct i sve je ok! Odahnuli smo... Izgleda da je sve od sperhope tableta!! Vadimo krv za koji dan da proverimo tumor marker da li se smanjuje, a spermhope smo batalili!

  35. #135
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    lucija85, huh, dobro je...evo baš je aktualna druga tema forum.roda.hr/threads/83657-Prirodna-medicina-i-MPO-što-možemo-sami-učiniti?
    Možeš li tamo napisati vaše iskustvo sa spermhopeom? I napisati što je to po sastavu? Hvala!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    lucija85, drago mi je da sto je sve ok, samo se drzite zajedno i biti ce to kako treba,
    abony76 hvala, nadam se da cu se uskoro obradovati malim bebicama..

  37. #137
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Lucija,

    znam da su vas nalazi pogodili, i drago mi je da je sada sve ok, ali mi nije jasno na osnovu čega je doktor utvrdio da su markeri povišeni zbog sperm hope tableta? MM ih je takođe pio 6 mjeseci, ali koliko sam pročitala to su biljni dodaci, ne bi trebali proizvoditi takve nus pojave. Je li tm radio nalaze krvi prije početka terapije sperm hope? Doktor Abuelhija nam je tražio da napravimo nalaze krvi i pošaljemo mu prije nego smo naručili sperm hope.

    Baš si me prepala, jer ih je pio i mm, a ima još forumašica čiji su muževi pili sperm hope.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Radio je analizu krvi pre spermhope-a, ali nije radio tumor markere... On vec tri meseca pije seprmhope i nije imao nikakve nus pojave, ali sada kada smo ponovo uradili test krvi, hormone i ostalo, stvari nisu krenule na bolje... Fsh je ostao isti, testasteron se spustio ispod granice... A taj marker je pokazatelj i ostecenja jetre, kada se jetra bori sa nekim otrovima, obnavlja svoje celije. Uradili smo skener abdomena, male karlice i grudnog kosa i sve je ok. Samo je jetra povecana.. Sada je prestao sa tretmanom spermhopa pa cemo vaditi krv za nedelju dana da vidimo da li se taj marker spustio... Jer sa toliko visokim 351, a ref 1-7, da tumor bi se mnogo prosirio... Javicu vrednosti Afp posle analize krvi

  39. #139
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Jeste li prije toga radili jetrene probe? Kod mm je AST i Alt bio uvećan i prije sperm hope, a i nakon toga, ali doktori su rekli da to nije strašno (mada su vrijednosti bile duplo više od referentnih), niko ga nije poslao da radi te markere. Čini mi se da ću ja to potražiti da odradi na svoju ruku. Žalosno je da mi moramo biti doktori.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Jako zalosno...bas tako! Jeste radio je analizu jetrenih enzima, bili su uvecani pre spermhope-a, isao je i na ultrazvuk i sve je bilo ok! Malo je regulisao ishranu i oko nedelju dana posle vratili su se u normalu i alt i ast. A sada ne znam koliki su, nismo vadili samo tumor markere i hormone! A tumor markere smo radili jer je on pre 10 god imao tumor testisa...

  41. #141
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Bok svima

    Nisam dugo bila na forumu....ova ideja da azoospermia bude posebna tema je odlicna.Kao sto vidite iz mog potpisa i mi se borimo s istim problemom već 7 godina. . Nakon pauze od dvije godine sad krećemo. Bili smo u Pragu na konzultacijama i dr. nam je dao nadu. Trenutno čekamo termin za MESA/TESE...VIDJET ĆEMO .Eto,ukratko
    Kao što sam napisala,drago mi je što što je azoo na jednom mjestu i što si barem malo savjetima i potporama možemo olakšati ovu borbu.
    Sretno svima

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Pozdrav svima!
    nije me dugo bilo... čestitam boss, little ivy na <3, lady za plivače
    nama se sve oteglo, još nismo obavili konzultacije za TESE, mm stalno po terenima.. planiram nas naručiti sredinom 5.mj pa kako bilo, morat ćemo se izorganizirati..
    jučer je bilo godinu dana od neuspješne punkcije, malo smo se prisjećali....

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    danas smo bili na razgovoru kod dr. V. u Petrovoj, trebali bi u postupak krenuti u 5 ili 6 mj. sada trebam uraditi osnovne pretrage hormona, papa test i briseve. Zanima me da li netko zna lijekovi se uzimaju u Petrovoj ili moze se uzeti u apoteci ili tako nesto, nadam se da nije toliko glupo pitanje


  44. #144
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    lady555 lijekove preuzimaš na petrovoj ako si preko hzzo-a, ako plaćaš onda ne znam..
    kada dođeš sa nalazima reći će ti dr koji protokol(stimulacija) i kada preuzimaš lijekove..

  45. #145

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    12

    Početno slicno

    Citiraj Malena1988 prvotno napisa Vidi poruku
    E, ovako... Ovo su rezultati hormona mm pre primanja Pregnila.
    Slobodni testosteron 8.1 (5.4-42)
    FSH 10.4 (1.5-12.4)
    LH 4.4 (1.7-8.6)

    Tri dana je primao Pregnil 5000, i danas je po preporuci dr radio samo slobodni testosteron, videcemo kakav ce da bude kad stigne rezultat. Sta mislite vi o ovim hormonima? Svi su u referentnim vrednostima (doduse, uvek su i bili, samo sto je sada prvi put radio slobodni testosteron), ovaj slobodni je malo blizi donjoj granici.... Nzm da li ce terapija nesto da promeni...
    I mi smo u slicnoj situaciji. Danas smo radili analize posle cetveromjesecne terapije Pregnylom. Dr Vujovic je napisala da MM uradi nalaz spermograma i Free test. Pored toga, smo uradili i FSh i LH. Plivaca nema a FSH i LH su nenormalno niski, ispod 0,1

  46. #146
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Tacak nade, moj muz je dobro odreagovao na terapiju, slobodni testosteron mu je 4 puta bio veci. Prima terapiju vec mesec dana, treba da je prima do kraja juna. Bas ti hvala za informacije, mene je bas zanimalo da li je Pregnil necijem muzu poremetio hormone.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Malena1988 prvotno napisa Vidi poruku
    Tacak nade, moj muz je dobro odreagovao na terapiju, slobodni testosteron mu je 4 puta bio veci. Prima terapiju vec mesec dana, treba da je prima do kraja juna. Bas ti hvala za informacije, mene je bas zanimalo da li je Pregnil necijem muzu poremetio hormone.
    Moj muz je koristio HCG sto je fakticki isto kao Pregnyl. Testosteron mu je bio mnogo visociji nego inace, ali na zalost rezultati Micro Tese su bili losiji nego prvi put kad je imao. Ne mora da znaci da su rezultati bili losiji zbog hormonske terapije, a mozda i jesu.
    Moj muz inace ima visok FSH, tako da ... mozda tvoj ima sasvim drugu dijagnozu.


    Inace, krajem meseca ja ponovo u postupak.

  48. #148
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    zasto_bas_mi,

    nisi se dugo javljala, drago mi je da ste odlučili ponovo pokušati.

    Je li imate zaleđenog materijala ili će dragi ponovo na micro tese?

    Sretno mila, i javljaj nam novosti, a mi ćemo ti svi držati

  49. #149

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    zasto_bas_mi,

    nisi se dugo javljala, drago mi je da ste odlučili ponovo pokušati.

    Je li imate zaleđenog materijala ili će dragi ponovo na micro tese?

    Sretno mila, i javljaj nam novosti, a mi ćemo ti svi držati
    Hvala ti SOS.
    Imamo 3 zaledjena uzorka, a da li ima ista u njima i da li ce ista preziveti, to niko ne zna. Idemo na rizik

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Stigao je i rezultat free testosterona i oko cetiri puta je veci nego sto je bio - oko 18. Cekamo pregled...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •