Stranica 5 od 45 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    moj je bio vec nekoliko puta na UZV u ovih 2 godine i nitko nis nije vidio. buduci je hcg jedan od markera, mislim da mm ne gine pisanje jednog testa kad dodjemo doma
    hvala!

  2. #202

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    bubekice i antibiotici znaju napraviti azoo , a mani to vise lici na bakterije pa kad oslabi imunitet smanji se broj a kad se podigne imunitet poveca se broj to je meni onako laicki

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ovi sgrami su svi prije antibiotika.

  4. #204
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    zasto_bas_mi nije lako, ali nemojte odustajati, jedan je zivot i treba ga zivjeti, a LopticaHopsica tako je i nama bilo nalazi su dosta slični, ali spermija nigdje, mogu ti preporučiti dr. Bernat na Rebru radi, ako se odlučite za biopsiju, mi smo pokušavali sa raznim terapijama, ali nista nije pomoglo, samo novce džabe bacali, biopsija pozitivno prošla i sada ćemo red da krenemo u postupak, mnogo živaca i mnogo strpljenja će vam trebati????je li tvoj muž slučajno imao operaciju spuštanja testisa kao dijete???
    Prije 10 god. je imao tumor na jednom testisu, benigni i taj testis mu je ostranjen. I mi smo mislili da se zbog toga nešto "zaštopalo" ali ultrazvuk kaže da nije...
    Sljedeći tjedan radimo inhibin B pa onda opet doktoru. Koliko se čekaju nalazi za inhibin B? I što će nam to točno pokazati? Znam da je povezan uz FSH ali ako imamo nalaze za to, zašto onda još ovo? Budem se raspitala za dr. Bernata, hvala!

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    morin mozes li mi u pp poslati ime doktora na rebru koji vam je postavio tocnu dijagnozu?

  6. #206
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    zašto baš mi
    loptica hopsica sretno sa nalazima
    bubekica, mm je isto bio kod dr.Hauptmanna na Rebru a tamo je i ta dr. koju su dosta hvalili-dr. Maja Bernart-ona je androlog
    tuzna, sretno!!

  7. #207

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Dobila sam odgovor od Dr. Schlegel-a ... to je doktor sto je izmislio Micro Tese u NYC.
    Evo sta je napisao za doktore u Evropi:

    Unfortunately, no. Mr. Minhas in the YK does this procedure, but I am not aware of his exact results

    Znaci on jedino zna za tog Minhas-a u Engleskoj, ali ne zna koliko je uspesan.

  8. #208
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj zasto_bas_mi prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam odgovor od Dr. Schlegel-a ... to je doktor sto je izmislio Micro Tese u NYC.
    Evo sta je napisao za doktore u Evropi:

    Unfortunately, no. Mr. Minhas in the YK does this procedure, but I am not aware of his exact results

    Znaci on jedino zna za tog Minhas-a u Engleskoj, ali ne zna koliko je uspesan.
    i na ove smajlije koji odrazavaju moje stanje nakon tvog posta, jedino mi jos fali onaj sto lupa glavom o zid!!!!!!!!

    e,prosto da covjek poludi...

  9. #209

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Pozdrav društvance!
    nije me duugo bilo..a nije se baš puno ni pisalo ....navratila sam da vam kažem da smo mm i ja odustali od ove priče..nažalost, vidite u potpisu, kako se kaže nevolja nikad ne dolazi sama, obolila sam od dijabetesa tip 1, hashimota, i sad samo čekam šta će me još strefit ( iste te bolesti ima i moja sestra, pozitivna je i na celijakiju, tako da me čisto strah testirat se, a morat ću )
    Nakon svega ovog odlučili smo ne gubiti više vrijeme, novaca nemamo za micro tese, a i ovako smo na knap, strah me rizične trudnoće.. i sigurni smo da ćemo naš cilj , a to je posvajanje djeteta(ili više njih), brzo ostvariti!

    Moram samo reći, da smo ovih godinu dana kako ništa nismo radili po pitanju ostvarivanja trudnoće, zaista uživali koliko je bilo prilika, budući da smo često razdvojeni, i često puta sam pomislila ma nek smo mi zdravi, pa kako bude... eto zdravlje je lošije ipak, al bit će to sve dobro.. Nadam se da ćemo brzo doći do našeg zlata <3

    Želim vam svima puno sreće, strpljenja i ljubavi kojim god putem krenuli! <3
    Posljednje uređivanje od u dobru i zlu : 03.06.2014. at 13:07

  10. #210
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    zasto_bas_mi ,bit ce bolje

    u dobru i zlu.,drzi se i od srca vam zelim cim prije da dodete do djeteta i djecice. Vjerujem da vam je bilo divno kad ste zanemarili misli vezane za trudnocu i okrenuli
    se jedno drugom i zivotu, zivot prolazi prebrzo i treba uzivati,ak neide nazalost neide,ima i drugih ciljeva,samo si svatko treba zacrtati koji zeli i do kud ici,treba znat rec i dosta sa patnjama,suzama i boli. Nas zivot je postao predivan i drugaciji kako smo prestali traziti rjesenja kojih nema da dodemo do svog vlastitog djeteta,drago mi je da smo to brzo shvatili,i ucinili smo kako smo i rekli zadnja opcija je biopsija,zavrsila je negativno i to je kraj,nema se vise sto probati.
    pozdrav curke svima , drzite se

  11. #211

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Pozdrav

    Zelim, vam svina da sto prije dodzete do svoij beba. Mi krenuli po drugu bebu. Nadwm se pozitivnoj beti. Transfer ce biti u ponedeljak

  12. #212
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Evo i nas.... Posle 3 meseca terapije Pregnilom 2 x 3000, na spermogramu svevsame nule, a hormoni....:

    Slobodni testosteron 20.6 (5.5-42)

    FSH 0.4 (1.5-12.4)

    LH <0.1 (1.7-8.6).

    Znaci, katastrofa... Ja nemam pojma koji hormon za sta sluzi, ali mi ovo uopste ne misrse na dobro. Ejjjj, pazi LH je manji od 0.1.

  13. #213

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    U dobru i zlu, žao mi je zbog svega što vam se izdešavalo, od srca vam želim da što prije postanete roditelji

    Edina sretno, nadam se da ćeš za koji kad ugledati svoj drugi plusić na testu

    Malena jeste li išli kod doktora sa tim nalazima?

  14. #214
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Nismo,idemo 18-tog. Zvali smo da pitamo sta da radimo,da li da muz prekine sa terapijom,ona kaze da prima do kontrole. Jel znate nekog ko je imao slicnu situaciju? Inace,muz je imao dobre hormone,odnosno bili su u ref.vrednostima...

  15. #215

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Mm je vadio krv, i inhibin b mu je 0!!!!!!!!!!!!
    Strasno ne znam sta ce nam dr reci!

  16. #216
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Malena,

    kod mm je bila slična situacija, nakon tri mjeseca pregnyla fsh je pao ispod referentnih vrijednosti, ali je njemu fsh prije terapije bio previsok, tako da je pad fsh-a bio još veći nego kod tm. Kad smo vidjeli da je došlo do drastičnog pada, pitali smo doktora da li da nastavi sa terapijom, on je rekao da je to dobro i da znači da je mm odreagovao na terapiju.Produžio je sa pregnylom još mjesec dana do micro tese, ali rezultat je bio poražavajući, nigdje ni jednog plivača. Mjesec dana nakon micro tese opet smo radili nalaze i fsh se vratio na prvobitne vrijednosti (preko 20). Nadam se da će kod vas ishod biti drugačiji.

  17. #217
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Uf, lucija, ne znam šta reći, ako te tješi, doktori u poslednje vrijeme ne obraćaju pažnje na taj nalaz, mada su mm nakon nalaza inhibina b koji je bio manji od 7 napisali preporuku za donaciju.

    Baš mi je žao što nema ljepših vijesti, ali nadam se da će se to preokrenuti.


    edina, nadam se da ćeš nas obradovati!

    U dobru i zlu, želim vam da nas uskoro obradujete viješću da ste postali roditelji!

  18. #218
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Sos, hvala ti na odgovoru. Jedva cekam da odemo kod dr, da vidim sta ce da nam kaze. Nekako sam se nadala da ce ova terapija da resi sve. Izgleda da jos nisam naucila da kod azooo treba da se mucus, mucis i mucis malo vise. Za spermogram me je i briga, navikla sam se na nule, ali sekiram se zbog ovih hormona, plasim se da ne naprave neku pometnju u organizmu... Mada mm kaze da se oseca skroz dobro.

  19. #219
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    " Izgleda da jos nisam naucila da kod azooo treba da se mucus, mucis i mucis malo vise."

    Ovo si dobro napisala, na žalost. Ja sam jedno naučila kod azoo: dok ne uradiš biopsiju ne znaš ništa, a i poslije toga se i dalje nadaš čudu čak iako je njen ishod bio nepovoljan. MM se svo vrijeme dobro osjećao, nikakve promijene nije osjećao, iako nalazi jetrenih proba nisu dobri, ali ne znam ima li to veze sa azoo.

  20. #220
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Mm je pre 2god radio biopsiju,ali u dijagnosticke svrhe i tu su kao nesto nasli,ali ovde u Nisu nije bilo moguce da se to zamrzne. Sa ovakvim hormonima,plasim se da je i to malo nestalo...

  21. #221

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Nazalost nisam trudna juce sam radila test i bio je negativan. To je 7 dana posle transfera.

  22. #222

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    edina,ponovi test za dva dana,možda još nije gotovo !

  23. #223

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Žene, je l' može neka od vas meni da kaže gde možemo da uradimo mikro tesu? Javila mi se jedna ženica, kaže da su je radili u Pragu, a ja taj podatak ne mogu nigde da nađem, tačnije nigde ne piše da se tamo radi taj postupak. Šta se dešava sa klinikom u Sarajevu? Ja sam sklonila miom, sad čekam par meseci pa da krenemo u postupak, negde u novembru ćemo zakazati.

  24. #224
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj vesnam prvotno napisa Vidi poruku
    Žene, je l' može neka od vas meni da kaže gde možemo da uradimo mikro tesu? Javila mi se jedna ženica, kaže da su je radili u Pragu, a ja taj podatak ne mogu nigde da nađem, tačnije nigde ne piše da se tamo radi taj postupak. Šta se dešava sa klinikom u Sarajevu? Ja sam sklonila miom, sad čekam par meseci pa da krenemo u postupak, negde u novembru ćemo zakazati.
    U Sarajevu se može odraditi, klinika je opet počela sa radom, a u Pragu se radi Mesa/tesa, ali ne i mikro tese, tako su meni napisali iz Pronatala, a sad koja je konkretno razlika između Mesa i obične biopsije ne znam.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Hvala Sos

  26. #226
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Evo da se javim ja posle kontrole. Dr je prezadovoljna rezultatima slobodnog testosterona, a za LH i FSH kaze da ne brinemo i da su oni vestacki takvi zbog Pregnila. Mm treba da nastavi sa Pregnilom jos najmanje 3 meseca, a moze da ga prima i godinu dana bez problema. Njena preporuka je da se spremamo za VTO u oktobru ili novembru. Ona na osnovu svih rezultata koje imamo misli da je kod mog muza problem u kanalima koji su po njenom misljenju zapuseni negde, i misli da ce kad radi muz biopsiju sigurno nesto da se nadje. Ja sam ostala apsolutno sokirana i zbunjena jer je ovo prvi put da smo toliko blizu VTO. Ona predlaze da radimo postupak negde gde se radi uporedo moja stimulacija i biopsija kod mm i predlaze Jevremovu, a ja sam nekako vise za Prag i dr Sonju.

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    procitao sam skoro sve postove,koji su objavljeni na temu azoo,gde i sam imam problem,divim se svima na volji i snazi sa kojom se suočavate sa ovim problemom,problem kod supruge sve ok a kod mene ludilo,fsh42,lh12,test 2,8.na punkciji nista,a biopsiji koja je radjena pre nekoliko godina bilo u pocetnoj fazi razvoja spermatogeneze,tako nekako,citajuci vase sudbine da kazem,vidim da nisam jedini,i da se svaka od vas bori kao lavica za svog dragog,sto je jako pohvalno i sreca tih ljudi da imaju takve zene pored sebe,imam srecu da i ja imam takvu osobu pored sebe.ali sta sad dalje uraditi?
    dali ste probali peruvian maka,ili zvana zlatna maka?

  28. #228

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    evo me opet,u vezi odlaska u prag,ko ima iskustva ili zna ,koliko je potrebno novca za microtese i kako mogu zakazati konsultacije pre nego krenemo za prag,hvala unapred,kontakt telefon?

  29. #229
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Baranja,

    dobrodošao na našu temu i nadam se da ćeš nam se nadalje javljati sa lijepim vijestima. Na prvoj strani imaš post sa kontaktima klinika u Pragu i cijenama koje su tad bile aktuelne, ali najbolje ih je kontaktirati da vidiš da li se šta mjenjalo. Napomenula bih samo da u Pragu ne rade micro tese, već običnu biopsiju.

  30. #230

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    gde ici na microtese,i prilikom odredjevanja gde bih posli,prvo se moramo konsultovati sa njihovim lekarom oko terapije koja se pije pre microtese,ili gresim?dali mi mozete dati neke smernice ok svega toga,a oko izvestavanja o napredovanja i dao bog i konacnom uspehu i meni i vama,bice te upoznate

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    evo me opet,dali mi mozete objasniti,razliku microtese i tese,obicne biopsije,sa microtesom su vece sanse ili gresim?izvinite ako vas malo sada davim sa pitanjima

  32. #232
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Najbolje bi bilo da se prvo odlučite za klniku i da odete kod njih na konsultacije ili bar da ih kontaktirate mailom, a dalje se s njima dogovarate. Micro tese se radi sigurno u Sarajevu (Bahceci), Istambulu (opet Bahceci) i Kanadi koliko ja znam. Bilo je neke priće o Gentu, ali nisam sigurna da li je riječ baš o mikro tese.
    Sad malo o razlici između biopsije i mikro tese. Biopsijom se nasumičnu uzima par uzoraka tkiva iz testisa, a kod micro tese se pod operacionim mikroskopom ispituju testisi i epididimis. Ovaj mikroskop uvećava testise 20 do 25 puta da bi se ispitale unutarnje cijevi. Ovo olakšava uočavanje područja koji proizvode spermu i uzimanje uzorka tkiva od njih. Posljedično, ova metoda ima veću vjerovatnoću uspjeha nego prethodna višestruka biopsija i omogućava prikupljanje većeg broja spermnih ćelija. Kod mikrohirurške metode, rizik od gubitka tkiva je 70 puta manji nego kod višestruke biopsije. Ovo znači operaciju sa najmanje štete po testise i minimalan utjecaj na lučenje testosterona. Druga prednost mikrooperacije pod mikroskopom jeste mogućnost gledanja vaskularne strukture u kapsuli koja okružuje testisno tkivo praveći rez ne oštećujući testisne arterije. Ova mogućnost umanjuje bilo kakve neželjene efekte koje operacija može imati.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    hvala ti puno na odgovoru,dali znas iskustva drugih ili svoja licno,o sarajevu?dali se kod njih ,dao bog zavrsava cela prica od pocetka do kraja,ako se nadje materijal za oplodnju?

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    hvala na objasnjenju,jer do sada niko mi nije od lekara to spomenuo ni preporucio

  35. #235

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    38

    Početno

    U Srbiji niko ni ne pominje micro tesu kao opciju, ovde uglavnom nama predlažu donaciju. Jedino je doktor Stojković iz Speba u Leskovcu, rekao da je microtesa odlična metoda, ali ne u Sarajevu, zašto, to ne znam.... Mi ćemo u Prag na običnu biopsiju, pa ako ne bude ništa, onda ćemo ganjati microtesu. Mislim da je kod nas veliko pitanje i sama sujeta lekara, i opet jurnjava za novcem, pa svi preporučuju neke svoje, tako da, ako čovek ne koristi internet, ne može nešto puno ni da sazna, a ni da odluči gde će i šta će. U Sarajevu može sve da se odradi, rade ICSI, a koliko sam upućena, ima i uspeha. Ako imaš vremena, pročitaj ranije postove, možda nađeš nečije iskustvo, ako se niko ne javi u međuvremenu.

  36. #236
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj baranja prvotno napisa Vidi poruku
    hvala na objasnjenju,jer do sada niko mi nije od lekara to spomenuo ni preporucio
    U Sarajevu mozes sve odraditi od micro tese do icsi, imas mogucnost da organizujes da supruga pocne sa stimulacijom prije micro tese tako da se usklade micro tese i njena punkcija ili da prvo idete ne micro tese, pa ako bude uspjesno, zamrznete materijal i onda da ona ide u postupak. Jako je tesko davati preporuke. Mi smo bili u Sarajevu, obavljena micro tese bez uspjeha, sve u svemu nisam nezadovoljna, ali sad kad sagledam sve uocavam mnoge nedostatke, ali vjerovatno ih ima i u drugim klinikama.

  37. #237

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    hvala ti puno na odgovoru,sa situacijom u srbiji znam,jer sam ih prosao dosta i niko nikad nije pomenuo da u opste postoji microtese,dok sada nisam listao i kopao po netu

  38. #238

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    sos15,hvala ti na savetovanju i uputima,tj.smernicama,jer ovo je ipak veliki korak,nade za pokusati dalje.a milsim da bi bilo varjanta ako ndju ,da zamrznu,pa onda da supruga krene program pripreme.tek krajem sledece nedelje se vracam sa puta,pa cu tada kontaktirati sarajevo ,a milsim da cu ipak odraditi fsh,lh,testesteron,dali jos traze nesto pored toga,priznaju li privatne lab iz srbije,kao validne nalaze

  39. #239
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj baranja prvotno napisa Vidi poruku
    sos15,hvala ti na savetovanju i uputima,tj.smernicama,jer ovo je ipak veliki korak,nade za pokusati dalje.a milsim da bi bilo varjanta ako ndju ,da zamrznu,pa onda da supruga krene program pripreme.tek krajem sledece nedelje se vracam sa puta,pa cu tada kontaktirati sarajevo ,a milsim da cu ipak odraditi fsh,lh,testesteron,dali jos traze nesto pored toga,priznaju li privatne lab iz srbije,kao validne nalaze
    Priznace ti sve nalaze osim spermiograma. Mi smo sve nalaze radili kod kuce da ne placamo. Odradi nalaze polnih hormona, a trebaces i ti i supruga (ona prije stimulacije) nalaze anti hiv, sifilis, hepatitis b i c. Mozda sam nesto i zaboravila. Prije micro tese moras odraditi nalaze krvi i pregled kod interniste, ali to ti u Sarajevu daju spisak svih pretraga i mozes ih odraditi kod kuce. Sretno sto god odlucis

  40. #240

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    pa povratku sa puta cu kntaktirati kliniku i put sarajeva,nema tu puno sta da se kaze,pa cemo da cujemo sta ce biti.hvala ti sos15,od velike si mi pomoci,javljam ti se cim nesto vise i dalje krenemo raditi.pozdrav

  41. #241

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Baranja, veliki pozdrav, da li mi mozes reci u kojoj klinici ste radili biopsiju?

  42. #242
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj baranja prvotno napisa Vidi poruku
    pa povratku sa puta cu kntaktirati kliniku i put sarajeva,nema tu puno sta da se kaze,pa cemo da cujemo sta ce biti.hvala ti sos15,od velike si mi pomoci,javljam ti se cim nesto vise i dalje krenemo raditi.pozdrav
    Nema na cemu, rado cu odgovoroti ako znam. Ti pitaj sto te interesuje, a mi cemo odgovarati. Sretno!

  43. #243

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    radio sam je u somboru u gradskoj bolnici,pre nekoliko godina

  44. #244

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    Posljednje uređivanje od baranja : 07.07.2014. at 18:55

  45. #245

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    sos15,dali moze biti nekih zdrastvenih promena kod supruge,u koliko koristi "pripremu"a nebude nista od microtese,"pripremu"mislim na lekove koje pije u predpostupku za vest.opl.

  46. #246

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    sos15,evo mene opet,reci mi iz vaseg iskustva,i interesuje me tvoje misljenje a mozda imas i saznanja,dali je bolje priprema supruge i uklapanje sa microtese,ili je svejedno,pa da zamrzne se materijal,i odmrzne kasnije uz njenu stimulaciju?izvini ako te ubijam sa pitanjima

  47. #247
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj baranja prvotno napisa Vidi poruku
    sos15,evo mene opet,reci mi iz vaseg iskustva,i interesuje me tvoje misljenje a mozda imas i saznanja,dali je bolje priprema supruge i uklapanje sa microtese,ili je svejedno,pa da zamrzne se materijal,i odmrzne kasnije uz njenu stimulaciju?izvini ako te ubijam sa pitanjima
    Ovako, s obzirom da sam i sama prosla stimulaciju za mpo, ali sam morala prekinuti postupak zbog neuspjesne micro tese, mogu ti reci da negativne posljedice stimulacije na zenu su iste, ako ne i manje, ako se prekine postupak jer ne prolazi punkciju. Odluka da li ici istovremeno u postupak ili prvo micro tese, pa onda stimulacija zene je teska. Sigurno je veca sansa sa svjezim materijalom i upravo zato sam se ja odlucila da rizikujem sa stimulacijom. S druge strane ona onda prolazi stimulaciju, a mozda bez razloga (kao ja). Sto se tice nuspojava stimulacije na zenu, imas temu na forumu o tome. Ja sam osjetila promjene, ali da li je to povezano bas sa stimulacijom ili sto sam usla u tridesete ne znam =-O. Odluku morate donijeti sami. Iako je bilo neuspjesno, ja se nisam pokajala za odluku da idemo istovremeno u postupak jer bar znam da smo sve pokusali.

  48. #248

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    hvala ti na odgovoru,ostaje mi da ono sto sam rekao uskoro se vracam kuci,i pocinjem sa kontaktiranjem sarajeva,usput dali mozda neko zn dali ce biti konsultaciju u n.s.u skorije vreme,od strane doktora iz sarajeva?pouno pozdrava za sve

  49. #249
    Malena1988 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Niš
    Postovi
    94

    Početno

    Zene, samo da vam javim da smo se mi odlucili za Genesis Novi Sad i dr Kopitovic. Nemam pojma da li smo pogresili ili ne, vreme ce pokazati. Uglavnom sada cekako poziv za konsultacije koje ce biti krajem avgusta pocetkom septembra. Pa, kako nam Bog da! Obavestavacu vas o desavanjma kod nas! Sve vas ljubim!

  50. #250

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    58

    Početno

    pozdravljam vas ja sam kontaktirao sarajevo,i cekam da mi jave kada dolazi doktor iz istanbula,radi konsultacija i zakazivanja za microtese i dalje ako bog da.e sada konsultacije su 75 eura kod njih i i polse operacija i vest.oplodnja izadju do 3500 eura,bez terapije,i to je to za sada.pozdravljam vas sve i puno srece u daljoj borbi

Stranica 5 od 45 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •