Stranica 45 od 45 PrviPrvi ... 35434445
Pokazuje rezultate 2,201 do 2,240 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #2201

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    Carice, koliko je apstinirao tvoj muž prije tih zadnjih spermiograma u kojima su nasli spermatozoide?

  2. #2202

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Vera.
    Prvi put 5 dana, drugi put 4 dana

  3. #2203

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Jutro curee, ima li novosti kod vas? Vezano za ove dane apstiniranja, stvarno mislim da je kod ovakvih slučajeva što dulja apstinencija to bolje.

  4. #2204

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    I meni se nekako čini da je bolja duža apstinencija nego kraća, iz našeg iskustva.
    Evo mi smo krenuli sa stimulacijom pa ćemo vidjeti kako će to završiti

  5. #2205

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    probat cemo i mi sa dužom apstinencijom ovaj put.
    bas sam mislila ovih dana na tebe i jesi li pocela. nadamo se svi najboljem završetku.

  6. #2206

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Drage moje, javljam da sam jučer imala aspiraciju i da su nađeni spermiji kod muža u ejakulatu (nisu mi rekli koliko). Došlo je do oplodnje i sutra idem na transfer dvodnevnog embrija. Sada počinje psihički najteži dio osluškivanja simptoma i čekanja bete. Mislim na vas hrabre žene i nadam se da nas sve čeka sretan završetak ove teške borbe
    Posljednje uređivanje od Carica : 03.11.2022. at 17:16

  7. #2207

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Draga Caricee, toliko si me obradovala ovom porukom❤❤ Već danima ulazim u forum i mislim si sad bi joj nekad mogla bit aspiracija i transfer Great things are happening, ja sam oduševljena vašim raspletom situacije❤❤❤ Šaljem ti moore dobre vibre , zagrljaj virtualni da te utješi i ohrabrii
    Posljednje uređivanje od Srculence3 : 04.11.2022. at 09:29

  8. #2208

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Hvala ti Srculence. Iz mog dosadašnjeg iskustva, dug je još put do uspjeha... Ali htjela sam vam javiti da vam dam barem malo nade da je eto moguće i sa nekoliko spermija da dođe do oplodnje, a dalje ćemo vidjeti.
    Srculence, držim fige za vaš spermiogram da bude nešto pa da probate barem ovako kao mi.

  9. #2209

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    pa Carice to su baš divne vijesti. navijamo i dalje za konačni sretni završetak. razveselila si nas.
    bravo za vas i vašu borbu!
    vaša priča već sad daje snage nama ostalima za dalje.
    čekamo da se javiš.
    pusa objema

  10. #2210

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav drage žene. Carice kako si, mislim na tebe i vibram ❤
    Žene jesu vaši muževi vadili Inhibin B? Naš došao jučer, vrijednost <0,01..... (ref.vr. 25-250) Što reći, znam da nije dobro sigurno, on je pokazatelj dali se spermatogeneza odvija....

  11. #2211

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    nismo. niko nam inhibin B nije ni spomenio

  12. #2212

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Niti mi nismo vadili inhibin, tako da ne znam...
    Danas sam napravila test i negativan je..
    Imamo još jedan smrznuti embrij koji je uspio preživjeti do petog dana, tako da nas on čeka ako ovo ne uspije..

  13. #2213

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Joooj draga Carice, nadam se da si test radila prerano. Nisam ulazila u forum i tek sad vidim, ima li novosti?

  14. #2214

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Vera ima li kod vas novosti?

  15. #2215

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    ništa Srculence, kariogram ce dobit tek iduci tjedan a onda ide na spermiogram. ako je kariogram uredu a spermio opet pokaze nule trazit cu termin u Turskoj. kakav je vas plan sada?
    Carice ako je negativan vjerujem da je tesko ali imate jis sansi...

  16. #2216

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Drage moje, nažalost negativno ovaj put, menga već došla.
    Imamo jednog smrzlića pa idemo po njega, nadam se više sreće.
    Vama držim fige za spermiće na spermiograma. Pratit ću forum da vidim vaše dobre vijesti

  17. #2217

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Jutro žene...
    Carice jako mi je žao...stvarno je dug put do uspjeha ali stvarno imam vjere da će vama uspjeh doći
    Vera mi još čekamo mikrodelenecije, kariogram u 12.mj ima termin. Pa već kad budemo u Zg na kariogram naruciti cu ga i na spermiogram (vjer u Repromedu, cujem da su jako dobri), pa ćemo vidjeti.
    Evo mjesec dana terapije 25 mg klomifen stigli nalazi: PRL:403, FSH:35, LH:13.7, Estr:182, Testosteron: 27,5 . (radi usporedbe 22.09. nalazi PRL: 740, FSH:28,9 LH:9,5 Estr:62, Testosteron:16)Odmah sam doktorici poslala i rekla nam je da smanji na 25 mg svako drugi dan. Razveselio me ovaj testosteron nakon stalno loših nalaza, ali jbg drugi su isto za njim rasli što sam mogla očekivati. Za mj ćemo ponovo vaditi nove nalaze hormona. Što vi mislite o ovakvim hormonima? Dobio je par kila u zadnjih mjesec dana al po meni to je sve u mišiće otišlo, on je zabrinut da se deblja zbog hormona...

  18. #2218

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    nemam pojma šta bi rekla na nalaze hormona. mislim da je u svakom slučaju bolje da se nešto mijenja nego da je isto kao i prošli put kad pri onom prvom rezultatu spermija nije imao.
    nego reci mi jeste li provjeravlali štitnu? kod mog je i to visoko a ako žene sa visokim tsh moraju imati niske vrijednosti da bi zatrudnile, možda i kod muškaraca to utječe na spermatogenezu.
    a najverojatnije ja lupetam iz očaja jer tražim uzrok i rješenje sama kad ni doktori ne znaju.
    da li znaš Srculence da li ti u Repromedu imaju taj neki centrifugalni spermiogram koji je navodno najbolji? i ne znam u čemu misliš da su dobri Repromed, baš za spermiogram ili općenito za postupak i sve?

  19. #2219

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Srculence, meni se nalazi čine očekivani. Mm pije 50mg dnevno i isto mu je skočio testosteron, ali i fsh i doktor kaže da je to tako treba biti i da nastavi piti.
    Repromed svakako preporučam, bili smo tamo jednom na spermiogramu i našli su nešto i detaljno napisali sve i morfologiju i pokretljivost.
    Mislim da su oni dobar odabir za spermiogram i za postupak.
    Što se centrifuge tiče, to bi trebao bit standard, svi su radili centrifugu gdje god smo bili u Hrvatskoj, a bili smo skoro svugdje

  20. #2220

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Za štitnjaču ne znam jer mm ima uredne hormone štitnjače pa se nisam raspitivala

  21. #2221

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Vera prije par godina mu je štitna bila uredu, planiram da to sad prekontrolira. Čak i na MR hipofize, jer je imao zadnji put povišen prolaktin a ovaj put je bio blago povišen. Da otklonim sumnje na nekakve mikroadenome koji bi mogli remetiti hipofizu. Npr ja imam mikroadenom hipofize ( otkrila po nalazu jako povišenog prolaktina) i otkad pijem terapiju bromergon ciklusi i ovulacija se napokon doveli u red. Što se tiče Repromeda, dobila sam informaciju od jedne članice drugog foruma da oni ne zamrzavaju ako je dijagnoza crypto, tj. ako se uzorak centrifugira pa se nađe mali broj. Inače jako hvaljen emriolog, ali evo po pitanju azoo/crypto su nula bodova. Kažđu da poliklinika IVF zamrzava ako nađe bilo što.

    Carice Sjećaš li se koliko je vama porastao testosteron, i jesu li puno drugi rasli za njim? Evo baš sam i gore Veri pisala za Repromed, navodno ne zamrzavaju spermije dobivene centrifugom...

  22. #2222

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Srculence
    Dobra informacija za znati.. U Betiplus isto ne zamrzavaju. Nama nisu htjeli, sreća da je bilo spermija i na aspiraciji.
    Provjeriti ću ti hormone pa napisati jer ne znam napamet

  23. #2223

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Srculence
    Hormoni su bili lh 5, fsh 12, testosteron 8.
    Nakon klomifena su lh 19, fsh, 48, testosteron 25

  24. #2224

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala ti carice, bome su vama jako skočili svi. Cure ima li kakvih novosti kod vas?

  25. #2225

    Datum pristupanja
    Nov 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj lucija85 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mi da se predstavimo... Kod mm azoo je posledica hemoterapije, tumor testisa! Izborio se sa svim tim strasnim stvarima i sada nova borba! On je hrabar, jak, sta je sve preziveo divim mu se... Sada 10 god posle preboljene bolesti suocavamo se sa sterilitetom, ali ovoga puta nije sam i zajedno pobedjujemo!! Prva klinika koju smo posetili je Genesis iz Novog Sad, nista specijalno i bojim se da nam ne mogu puno pomoci, mada nam je dr davala puno nade, ali me je razocarala njena kontatacija da je azoo posledica hrane, zagadjenost itd... A njegov urolog nam je rekao da je to posledica hemoterapije i nicega drugog, i da dobro sakupimo informacije i donesemo odluku gde cemo da idemo u postupak, jer je slucaj dosta tezak. Tako da smo se opredelili za Sarajevo jer citajuci ovaj forum sam shvatila da necu da gubimo vreme na biopsiju ili drugo, vec pravac microtese! Pre microtese uzima spermhope, tako da cemo sacekati par meseci pre postupka! Inace visok mu je FSH 26, testesteron na donjoj granici, sve ostalo ok!
    Devojke uz vas sam i pratim sva desavanja sa Foruma...i da sve jednog dana budemo mame!


    Zdravo Lucija. Da li mi mozete napisati, sta ste postiglu do sada sto se tice vaseg slucaja ? Moj suprug takodje ima azoo. Fsh 27, Lh povisern , sve ostalo uredu. Hvala unapred. Nova sam clanica, nadam se da cu se snaci na ovom forumu.

  26. #2226

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Da jako su skočili. Ali mm pije već 6 mjeseci klomifen i to 50mg dnevno tako da nije ni čudo.
    Kod nas ništa novog, čekamo da vidimo hoće li biti ovulacije ovaj mjesec da idemo u transfer ili će se odgoditi za siječanj.
    Vi čekate kariogram u Zg pa ćete tada i spermiogram napraviti ili?

  27. #2227

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Bome konjska doza, moj je pio 25mg dnevno pa mu je iza ovih nalaza smanjila na 25 mg svako drugi dan. Stalno mi se žali da je uhvatio par kila otkad ih pije i da ih ne može nikako skinuti. Ne znam jeli stvarno moguće da je od klomifena ili poremećenih hormona ili umišlja. Da, ukombinirala sam dan kad budemo u Zagrebu na kariogramu da odemo U IVF da probamo s tim spermiogramom. Pitala sam je baš specificirano zamrzavaju li ako nešto pronađu, rekla je da da ako radimo kod njih postupak. Isto tako mi je rekla ako biolog/embriolog zaključi da su loše kvalitete da se onda ne zamrzavaju. Markere još nije radio pa će ih napraviti ovih dana jer bez njih ne mogu zamrzavati. Eto, ne očekujemo previše ali moramo probati. Kako si ti Carice, ponovo sam nekidan čitala cijelu temu odpočetka, i uvijek me zaprepasti što ste sve prošli.....

  28. #2228

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Bok, malo sam se od maknula posljednjih dana od foruma pa nisam vidjela poruku. Ja sam dobro, čekamo FET u prirodnom ciklusu.
    Kako ste vi, vera, srculence. Jeste bili na spermiogramu. Mislim na vas

  29. #2229

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    evo kod nas i drugi spermiogram pokazao nule a kariogram i mikrodelecije su ok. naručit ću ga na microtese u Tursku...
    inače smo psihički skroz ok.
    javim se nakon operacije da znate kako smo prošli.
    Srculence da li ste bili u IVF na spermiogramu? u dilemi sam da li da probamo još i kod njih na spermiogram prije operacije.
    pozdravljam vas srculence i carice

  30. #2230

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Hej žene...bili smo na spermiogramu u IVF i nije pronađeno ništa. Bili smo spremni u glavi na ništa. Apstinencija je bila 6 dana, a na terapiji klomifen je već 3 mjeseca gdje mu se testosteron jako podigao. Stigli nam nalazi mikrodelencije to je sve uredno, još čekamo kariogram. Iza nas je i neuspjela M-TESE, tako da smo realni i sad već ozbiljno pričamo o donaciji. Realno i da se pronađe inešto šanse su nikakve jer to vjer. nebi bili kvalitetni spermiji. Dobro se držimo psihički koliko možemo, malo sada doći do zraka. Napraviti ću iza nove godine sve moguće pretrage što mogu i lagano se pripremati za Prag ili već gdje odlučimo ići...

  31. #2231

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Srculence
    Žao mi je jako. Ja sam vjerovala da će vam sigurno naći barem poneki spermić.
    Vjeruj mi da znam kako ti je jer smo bili u istoj situaciji kada nakon TESE na tri spermiograma same nule.
    Dajte si vremena pa odlučite kako dalje. Ja osobno na vašem mjestu ne bih još uvijek odustala, kao što i nismo odustali bez obzira na sva razočaranje koja smo doživjeli.
    Ali odluka je isključivo vaša i ja vam želim svu sreću <3

  32. #2232

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Cure sve najbolje u ovoj godini
    Carice hvala ti na svakoj lijepoj riječi podrške i ohrabrenja , što ima kod vas jesi bila na FET-u?
    Vera jeste se naručili za Tursku, imate li kakve info o cijenama?

  33. #2233

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Nisam dugo dolazila na forum jer stalno mi je neki stres... Ali htjela sam javiti svima koji će čitati da sam trudna nakon zadnjeg FETa. Zasad je sve ok, nadam se da će se tako i nastaviti

  34. #2234

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    carice pa to je divnoooooo

  35. #2235

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    29

    Početno

    srculence, maknila sam se od foruma...na mukama sam. moram odlučit gdje ćemo na operaciju a nisam sigurna...

  36. #2236

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Ekipa, ima li kakvih novosti? Mi se psihički pripremamo za kreniti u postupak, najprije ja moram obaviti pretrage... Imamo nešto suprugovog smrznutog materijala iz microtese, a na zadnjem spermiogramu imao je i spermije u ejakulatu, pa možda bude i na dan postupka.

  37. #2237

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Donna, gdje ste u postupku? Super da su se pojavili spermiji u ejakulatu. Mi smo uspjeli s tih par spermića iz ejakulata, tako da moguće je

  38. #2238

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    13

    Početno

    U Citu u Splitu. Nakon zadnjeg spermiograma promijenili su suprugu dijagnozu u oligoasteno, vidjet ćemo kako će bit dalje. Baš mi je drago da ste vi uspjeli!

  39. #2239

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    120

    Početno

    Odlično za dijagnozu, samo hrabro dalje u postupak i da bude dobrih spermija

  40. #2240

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?

Stranica 45 od 45 PrviPrvi ... 35434445

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •