Stranica 33 od 45 PrviPrvi ... 23313233343543 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #1601

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Ja sam citala sve moguce forume, iskustva, javila se svim klinikama i naucika razliku izmedu orave microTESE i onoga sto neke klinike nazivaju microTESEom. Na kraju smo se odlucili za Tursku, samo jos ne znamo da li dr. Emre ili dr. Tansel. Javila sam se obojici, i obojica traze za oocetak mikrodelecije y kromozoma i kariotip. Sad trazimo gdje to uraditi. I skupljamo novac za Tursku. Da je imalo prihvaljivije isli bi smo i u San Francisko gdje rade mapping, ali eto, to nam je bas skupo. Svima zelim puno srece, razumijem vas, mi prolazimo od depresije do medusobnog bodrenja i optimizma sve moguce raspone.

  2. #1602

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    razumemo te potpuno, mi smo slucaj iz San Franciska gde smo hvala dragom Bogu dobili sina, radili smo i maping i sve ali sad posle razgovora sa Emreom i Tanselom njihovo pitanje je cemu maping, to nije potrebno? Naravno da pomogne u smislu da vec znas gde da se fokusiras ali oni kazu mi gledamo sve, cele testise i tako se radi microtese e aj sad ti znaj...mi smo imali dve uspesne microtese, po Tanselu on je siguran da ce ih naci e sad videcemo.... ja verujem da ako ih je bilo prvi i drugi put bice valjda i treci❤️

  3. #1603

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Kad cujem da je neko uspjeo, i ostvariobse kao roditelj i sa ovom dijagnozom, suze mi od srece poteku! Za sve nas molim Boga da nam ostvari nasu zelju.
    A ja sam sigurna da ce pronaci, imate iza sebe pozitivne ishode pa se fokusirajte na to. Neka pozitivne misli privuku i pozitivne dogadaje. Zelim vam puno srece

  4. #1604

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Draga Ninilana, dosta smo sličnu situaciju prošli, jedino što suprug ima relativno ok hormone.
    Zanima me ovaj komentar da su mikrodelecije napravili polovično, gdje ste radili i ako nije problem snipp slike (naravno bez imena), da vidim da li i mi to moramo ponovno raditi. Još me samo zanima gdje se na kraju, osim SF, radi FNA mapping.
    hvala puno

  5. #1605

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Mikrodelecije smo radili u Splitu i slali su krv u Zagreb jer u cijeloj Hrvatskoj jedino Zagreb radi taj test. Na nalazu je pisalo nije nađena delecija u Azf C. Dakle nisu spomenuli A i B. FNA se radi i u Londonu, ali ima ih još po Europi (mislim Španjolska). To je dobro ako imate viška novaca ali ako niste u stanju pljunuti na sve zajedno 30000€ onda nije potrebno ako odete u npr. Tansrla (meni je njegova praksa davanja terapije svima bolja od Emreove koji nekome daje nekome ne). Npr. mi smo do sada (uzmi u obzir i lutanje po Hrvatskoj) na putovanja, smještaje, terapiju, operacije potrošili 10000€

  6. #1606

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Zbog ove situacije oko corona virusa, ne znam da li cemo biti u mogucnosti da krajem marta putujemo u Istanbul, sada ne znamo sta dalje oko terapije. Mislim da ne smemo da prekinemo, a injekcije imamo samo do kraja marta. Da li je neko imao slicnu situaciju? Da li u Srbiji postoje ovitrell injekcije?

  7. #1607

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Zbog ove situacije oko corona virusa, ne znam da li cemo biti u mogucnosti da krajem marta putujemo u Istanbul, sada ne znamo sta dalje oko terapije. Mislim da ne smemo da prekinemo, a injekcije imamo samo do kraja marta. Da li je neko imao slicnu situaciju? Da li u Srbiji postoje ovitrell injekcije?
    Pođi u svoga ginekologa, popričaj o cijeloj situaciji i neka tebi prepiše ljekove (jer se to ženama obično daje). Pitaj doktora u Turskoj i da li ti treba Merional.
    S druge strane pitanje je hoćete li biti u mogućnosti ići za tri mjeseca na operaciju ali neće ovo sr...e zauvijek pa da se dogodi i da produžite terapiju mjesec prije nego što budete u stanju putovati bolje nego da sada prekidate.
    Ja nisam znala prije ali meni je moja doktorica ovdje u Hrvatskoj sama ponudila da mi prepiše ljekove koji će mi trebati za stimulaciju. Rekla mi je da ih pitam u Turskoj što mi sve treba. Ako toga lijeka nema ovdje ustvari ga ima ali pod drugim imenom. Da sam znala ranije prepisala bi mi i ove hormone.

  8. #1608

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Pođi u svoga ginekologa, popričaj o cijeloj situaciji i neka tebi prepiše ljekove (jer se to ženama obično daje). Pitaj doktora u Turskoj i da li ti treba Merional.
    S druge strane pitanje je hoćete li biti u mogućnosti ići za tri mjeseca na operaciju ali neće ovo sr...e zauvijek pa da se dogodi i da produžite terapiju mjesec prije nego što budete u stanju putovati bolje nego da sada prekidate.
    Ja nisam znala prije ali meni je moja doktorica ovdje u Hrvatskoj sama ponudila da mi prepiše ljekove koji će mi trebati za stimulaciju. Rekla mi je da ih pitam u Turskoj što mi sve treba. Ako toga lijeka nema ovdje ustvari ga ima ali pod drugim imenom. Da sam znala ranije prepisala bi mi i ove hormone.
    Suprugu je potrebna terapija, hvala Vam pokusacemo da pronadjemo terapiju.

  9. #1609

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Suprugu je potrebna terapija, hvala Vam pokusacemo da pronadjemo terapiju.
    Znam da je njemu ali su ljekovi koji se propisuju ženama. Neka prepiše tebi (ispričaj sve) ali on ih uzima

  10. #1610

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Da li je neko umesto ovitrell injekcija koristio pregnyl?

  11. #1611

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    65

    Početno

    Moj suprug je koristio inekcije pregnil od 5000ij. I one se malo teze nalaze, ali ima par apoteka koje mogu da obezbede.
    Posljednje uređivanje od Detelina : 16.03.2020. at 21:11

  12. #1612

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Ima li iko novosti, uspjesnih operacija, trudnoca? Da me malo oraspolozi u ovim teskim vremenima

  13. #1613

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Jeste li se culi sa doktorom?
    Sta vam je savetovao?

  14. #1614

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Zbog ove situacije oko corona virusa, ne znam da li cemo biti u mogucnosti da krajem marta putujemo u Istanbul, sada ne znamo sta dalje oko terapije. Mislim da ne smemo da prekinemo, a injekcije imamo samo do kraja marta. Da li je neko imao slicnu situaciju? Da li u Srbiji postoje ovitrell injekcije?
    Pitanje je naravno za tebe,nisam se dobro nadovezala.

  15. #1615

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje je naravno za tebe,nisam se dobro nadovezala.
    Nastavljamo sa terapijom, uspeli smo da pronadjemo u Srbiji Ovitrelle, rekao je da nastavimo sve dok se stanje ne stabilizuje.

  16. #1616

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Da li su hormoni u referentnim vrednostima?

  17. #1617

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li su hormoni u referentnim vrednostima?
    Hormoni su 0.

  18. #1618

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Hormoni su 0.
    Inace je fsh bio oko 25, a lh oko 14.

  19. #1619

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    I nama je dao druge instrukcije za terapiju ,ovaj mesec jednom nedeljno Ovitrelle a dva puta Merional.Predpostavljam da je to zbog toga sto necemo moci doci u dogovorenom termu (sredina maja).

  20. #1620

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    I nama je dao druge instrukcije za terapiju ,ovaj mesec jednom nedeljno Ovitrelle a dva puta Merional.Predpostavljam da je to zbog toga sto necemo moci doci u dogovorenom termu (sredina maja).
    Koliko meseci vec koristite terapiju?

  21. #1621

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Peti mesec ce sad.

  22. #1622

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    sta mislite kad ce se moci ici za Istanbul?

  23. #1623

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    sta mislite kad ce se moci ici za Istanbul?
    Ja se iskreno nadam da ce u skorije vreme, bas se nerviram.

  24. #1624

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Neko prica ove god nista pa sam se bas zabrinula

  25. #1625

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Jel ima nekih novosti?

  26. #1626

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Doktor pocinje da radi 4 maja a granice bi trebalo isto u maju da se otvore, bar sam ja tako cula...vi?

  27. #1627

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Doktor pocinje da radi 4 maja a granice bi trebalo isto u maju da se otvore, bar sam ja tako cula...vi?
    Culi smo se s doktorom, rekao je granice u Turskoj ce se verovatno otvoriti oko 15og juna.

  28. #1628

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    pa eto jos malo, jel vi treba da idete u junu?

  29. #1629

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    pa eto jos malo, jel vi treba da idete u junu?
    Trebali smo da idemo krajem marta, zbog ove situacije odlazemo dok se ne otvore granice.

  30. #1630

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    a jel vam sad vreme za operaciju ili kontrolu?

  31. #1631

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Za kontrolu

  32. #1632

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    a koliko ste vec na terapiji?

  33. #1633

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    a koliko ste vec na terapiji?
    Od pocetka januara.

  34. #1634

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Od pocetka januara.
    vi bi trebali sad na operaciju jel tako? Jel stw gledali nesto? Kad bi isli za Tursku?

  35. #1635

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    vi bi trebali sad na operaciju jel tako? Jel stw gledali nesto? Kad bi isli za Tursku?
    Ne mozemo na operaciju zato sto nismo mogli da uzmemo terapiju za drugi ciklus. Morali smo da produzimo staru terapiju. Planiramo 22.juna ako se otvore aerodromi.

  36. #1636

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    pa mogli ste ovde uzeti, ja mislim da imaju ti lekovi i kod nas...jel se zna kad ce se granica otvoriti?

  37. #1637

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    pa mogli ste ovde uzeti, ja mislim da imaju ti lekovi i kod nas...jel se zna kad ce se granica otvoriti?
    Uzeli smo, ali smo porduzili staru terapiju. Za novu smo trebali da radimo analize.

  38. #1638

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    mislis na spermogram?

  39. #1639

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    mislis na spermogram?
    Spermogram i hormone.

  40. #1640

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Ja samo da vam pozelim srecu, nadam se da cete moci u junu na kontrolu.
    Da znate da redovno pratim ovu temu i postove, i zeljno iscekujem pomak kod bilo koga.
    Saljem vam pozitivnu energiju

  41. #1641

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mozemo na operaciju zato sto nismo mogli da uzmemo terapiju za drugi ciklus. Morali smo da produzimo staru terapiju. Planiramo 22.juna ako se otvore aerodromi.
    Ima li sta novo ?
    Da li se ista zna za otvaranje granica?

  42. #1642

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Lora2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li sta novo ?
    Da li se ista zna za otvaranje granica?
    Granice su se otvorile, obavestavam uskoro, nadam se da cemo za koji dan da posetimo doktora.

  43. #1643

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Zelim vam puno srece i jedva cekam pozitivne vijesti!

  44. #1644

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Granice su se otvorile, obavestavam uskoro, nadam se da cemo za koji dan da posetimo doktora.
    Početno
    Zelim vam puno srece i jedva cekam pozitivne vijesti!

  45. #1645

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Mi_smo prvotno napisa Vidi poruku
    Početno
    Zelim vam puno srece i jedva cekam pozitivne vijesti!
    Vratili smo se iz Turske. Sto se tice korone, mozete da putujete slobodno, jedino ako zatvore opet granice.. Ovo je drugi odlazak, doktor je dao terapiju za 2 meseca kad se planira microtese. Na prvom spermogramu 5 spermatida, na drugom 4, manje u odnosu na prvi put kad ih je bilo 12 ukupno. Medjutim doktor je zadovoljan jer nije 1 ili 2 obzirom da je suprug produzio prvu terapiju za dodatna 3 meseca zbog korone. Dao mu je dodatnu terapiju ubacio je sledece: impyril, ovitrell i merional, kao i kapsule q10.

  46. #1646

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Vratili smo se iz Turske. Sto se tice korone, mozete da putujete slobodno, jedino ako zatvore opet granice.. Ovo je drugi odlazak, doktor je dao terapiju za 2 meseca kad se planira microtese. Na prvom spermogramu 5 spermatida, na drugom 4, manje u odnosu na prvi put kad ih je bilo 12 ukupno. Medjutim doktor je zadovoljan jer nije 1 ili 2 obzirom da je suprug produzio prvu terapiju za dodatna 3 meseca zbog korone. Dao mu je dodatnu terapiju ubacio je sledece: impyril, ovitrell i merional, kao i kapsule q10.
    Super, koliko ste vi sad bili na terapiju samo ovitrelle?

  47. #1647

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Super, koliko ste vi sad bili na terapiju samo ovitrelle?
    Samo ovitrell 6 meseci. Trebalo je 3, ali zbog kovid 19 jos 3 smo produzili.

  48. #1648

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ovitrell 6 meseci. Trebalo je 3, ali zbog kovid 19 jos 3 smo produzili.
    da da i mi smo 4 meseca i sad poceli sa menopurom, idemo sledece nedelje do doktora

  49. #1649

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    da da i mi smo 4 meseca i sad poceli sa menopurom, idemo sledece nedelje do doktora
    Samo da izadjemo kao pobednici! ☀️

  50. #1650

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da izadjemo kao pobednici! ☀️
    Reci mi molim te,gde ste odseli sada kad ste bili?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •