Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,318 od 1318

Tema: "azoo statistika" 2

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Citiraj Ninilana prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih reći....također su nam vadili krv za inhibin b što mi je izrazito drago. Znači da je doktor temeljit. Čekati ćemo na nalaz dva tjedna. U RH se čeka mjesec i pol.
    Kada smo rekli da ćemo moj dio kasnije doktor nas nije ništa upozoravao ili komentirao.
    a jel doktor kad odete kod njega daje neke sanse, prognoze jel prica nesto o tome? Jesu vama spominjali oplodnju spermatidama kao sto su Saky89?

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Kada smo došli prvi put rekao je 50/50. Pročitaj moje stare postove kako smo došli sa Sertoli sindrom only.
    Sada nema smisla lupetati neke šanse. Sam je doktor rekao da je bitno uzimati terapiju u isto vrijeme i kako on odradi operaciju.
    Pitala sam ga kako je zadovoljan s nama i rekao je da je jako zadovoljan. Trenutno su mužu svi hormoni unutar referentnog intervala.
    ROSI nam je spominjao prošli put. Uglavnom, na operaciji traži spermije a ako ih ne daj Bože ne nađe bar znamo da ima okruglih spermatida i njih se pohranjuje za ROSI.

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Kada smo došli prvi put rekao je 50/50. Pročitaj moje stare postove kako smo došli sa Sertoli sindrom only.
    Sada nema smisla lupetati neke šanse. Sam je doktor rekao da je bitno uzimati terapiju u isto vrijeme i kako on odradi operaciju.
    Pitala sam ga kako je zadovoljan s nama i rekao je da je jako zadovoljan. Trenutno su mužu svi hormoni unutar referentnog intervala.
    ROSI nam je spominjao prošli put. Uglavnom, na operaciji traži spermije a ako ih ne daj Bože ne nađe bar znamo da ima okruglih spermatida i njih se pohranjuje za ROSI.
    da,da super da i ta varijanta postoji...ja samo ne razumem bas najbolje posto vecina doktora kad je visok FSH ne daje terapije a on bas insistrira na tome, jel znas zasto? Ne verujem da terapija moze da promeni poremecaj koji vec postoji, sta ti mislis?

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Znati ću ti reći što točno mislim kada sve prođe. Ja se slažem s njime da se operacija ne radi bez terapije u nijednom slučaju. Ja se nadam da terapija pomaže okruglim spermatidama razviti rep. Pa za svako stanje i bolest postoje terapije ne znam zašto za ovo ne bi. Žene koje imaju visok FSH dobivaju ovu terapiju i pokrene se ovulacija ne znam zašto muškarcima ne bi trebalo pomoći. Naši doktori se jednostavno ne usavršavaju dovoljno. Dovoljno ti je što u Cita prodaju microTESE a nije pravi micro tese inaće bi davali histopatološki nalaz nakon operacije. Ovo što doktor radi se zove terapija ženskim ljekovima.

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

I što je sam rekao, operacija mora biti odmah nakon zadnje inekcije, ako se čeka tjedan dana već to nema smisla. Terapija neće pomoći stvoriti milijune spermija ali može pomoći stvoriti desetak, dvadesetak na kratki rok.

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

I što je sam rekao, operacija mora biti odmah nakon zadnje inekcije, ako se čeka tjedan dana već to nema smisla. Terapija neće pomoći stvoriti milijune spermija ali može pomoći stvoriti desetak, dvadesetak na kratki rok.
    Daj Boze da bude tako za sve nas! Vi idete u januaru?

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Idemo krajem Siječnja i kada mu izvade hormone taj dan zadnje inekcije doktor ce donijeti odluku da li raditi operaciju

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Idemo krajem Siječnja i kada mu izvade hormone taj dan zadnje inekcije doktor ce donijeti odluku da li raditi operaciju
    a sta je preduslov? Da su svi u referentnim vrednostima?

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Citiraj Saky89 prvotno napisa Vidi poruku
    Uzrok nismo saznali,FSH je bio 24
    Saky89, kad se krece? joj ja sam bas uzbudjena zbog vas i drzim fige

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Ninilana,dali imaš možda kakvu informaciju o tome dali nas HZZO pokriva bar nešto od troškova? Dali ste se raspitivali o tome?

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Saky89, kad se krece? joj ja sam bas uzbudjena zbog vas i drzim fige
    Ciklus poceo veceras,krecemo u noci izmedju sub.i.ned.U pon.imamo zakazano

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Na kom jeziku pricate s doktorom na pregledima?

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Saky89, jeste bili kod doktora? Jesi krenula sa stimulacijom? Pisi nam....

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Citiraj Black30 prvotno napisa Vidi poruku
    Ninilana,dali imaš možda kakvu informaciju o tome dali nas HZZO pokriva bar nešto od troškova? Dali ste se raspitivali o tome?
    Nisam se dugo bavila time ali sjećam se da muški dio ništa ne pokrivaju ali ženski djelomično. Postoje neke klinike u drugim državama u kojima su parovi radili IVF i HZZO refundirao ali nisam to više istraživala. Mi idemo u Tursku a kako nije EU sumnjam da ćemo bilo što novaca uspjeti vratiti.

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Saky89, s nestrpljenjem cekamo tvoje javljanje

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Citiraj Sonja8444 prvotno napisa Vidi poruku
    Saky89, s nestrpljenjem cekamo tvoje javljanje
    Evo me javljam se Obilazimo grad od jutra do mraka,toliko ima toga za videti da prosto nemamo vremena Krenula sam sa stimulacijom od juce,bockam se i sve je super,doktor je zadovoljan...Na spermogramu juce 5 spermatida,kaze dr.Tansel da je to ok,operacija varikocele nije nista poremetila,i dalje se barem spermatide proizvode....U petak imam kontrolu i to je to za sada sto znam....verovatno ce operacija biti tamo sl.nedelje sreda,cetvrtak...Do tada uzivamo i nadamo se najboljem

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Citiraj placicamala prvotno napisa Vidi poruku
    Na kom jeziku pricate s doktorom na pregledima?
    Na engleskom

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Evo me javljam se Obilazimo grad od jutra do mraka,toliko ima toga za videti da prosto nemamo vremena Krenula sam sa stimulacijom od juce,bockam se i sve je super,doktor je zadovoljan...Na spermogramu juce 5 spermatida,kaze dr.Tansel da je to ok,operacija varikocele nije nista poremetila,i dalje se barem spermatide proizvode....U petak imam kontrolu i to je to za sada sto znam....verovatno ce operacija biti tamo sl.nedelje sreda,cetvrtak...Do tada uzivamo i nadamo se najboljem
    Bravoooo navijamo za vas...jel se sve to radi na istoj klinici, kako se zove klinika?
    Posljednje uređivanje od Sonja8444 : 12.11.2019. at 22:13

Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •