Stranica 4 od 45 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

  1. #151

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Ima li zivih ovde, niko se ne javlja?? Ima li kakvih zbivanja? Ja od 27og pocinjem sa novom stimulacijom.
    Prosle nedelje sam radila biopsiju materice. Navodno to povecava sanse implementacije.
    Sinoc sam saznala da ce mo od 2015 imati pravo na jedan IVF o trosku drzave, pa mi je i to malo ohrabrujuce. Nekako kontam sto vise pokusaja, vise sanse za uspeh ... sta znam...
    Tracaknade jeste li dobili rezultate???

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav svima,
    ja sa stimulacijom počinjem 5. svibnja.
    "Zašto baš mi" što si to saznala novo o financiranju od države? Financiraju li što van države? Mislila sam da će se neke stvari promijeniti od ulaska u EU ali...nikako na zelenu granu.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sania prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    ja sa stimulacijom počinjem 5. svibnja.
    "Zašto baš mi" što si to saznala novo o financiranju od države? Financiraju li što van države? Mislila sam da će se neke stvari promijeniti od ulaska u EU ali...nikako na zelenu granu.

    A ja sam u Kanadi
    Sorry
    Je li ti ovo prvi IVF?
    Kakav ce ti biti protokol???

  4. #154

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj zasto_bas_mi prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam u Kanadi
    Sorry
    Je li ti ovo prvi IVF?
    Kakav ce ti biti protokol???
    Da prvi. Protokol? Sve ću saznati 5.
    Prvi gonal ide 5. Javiti ću se.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    Cure sretno, nadam se slijedeći mjesec lijepim vijestima na ovoj temi

  6. #156
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    zašto baš mi za dobitni postupak!
    kako je prošla biopsija?
    ja čekam 9 mjesec za novu stimulaciju..i čekam imunološke nalaze..

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    zašto baš mi za dobitni postupak!
    kako je prošla biopsija?
    ja čekam 9 mjesec za novu stimulaciju..i čekam imunološke nalaze..
    Hvala cure.
    Kameleon, biopsija nije uopste bila strasna. Samo mrvu me zabolila. Vise sam se prepala, ali u sustini nije bila nista gora od histeroskopije (ono kad ulaze sa kamerom dole). Hoces je i ti isto raditi?

  8. #158
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    zašto baš mi i mene čeka ta biopsija endometrija, zato i pitam...
    dr mi je rekao da nije strašno, ali čula sam već svakakva iskustva..
    vjerovatno ovisi od doktora do doktora...politike bolnice...jesu ti dali kakvu anesteziju?
    kraj 5 mj idem na konzultacije s nalazima, pa ćemo vidjeti, probati ću dobiti šta bolji protokol, prošli put sam krenula sa 300 puregona ali samo 3 dana,onda po 150..koliko si ono ti dobivala puregona?sjećam se da smo imale sličan protokol,samo je tvoj bio puno jači..čitaj...više jajnih stanica..
    lady555 kada vi krećete u postupak?

  9. #159

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    kameleon trebali smo u 5 mj. ali sada lijecim bakteriju sto su mi nasli u cervikalnom brisu, tako da nema nista sigurno do 6 mj...

  10. #160

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    zašto baš mi i mene čeka ta biopsija endometrija, zato i pitam...
    dr mi je rekao da nije strašno, ali čula sam već svakakva iskustva..
    vjerovatno ovisi od doktora do doktora...politike bolnice...jesu ti dali kakvu anesteziju?
    kraj 5 mj idem na konzultacije s nalazima, pa ćemo vidjeti, probati ću dobiti šta bolji protokol, prošli put sam krenula sa 300 puregona ali samo 3 dana,onda po 150..koliko si ono ti dobivala puregona?sjećam se da smo imale sličan protokol,samo je tvoj bio puno jači..čitaj...više jajnih stanica..
    lady555 kada vi krećete u postupak?
    Nisam dobila nikakvu anesteziju kad su mi radili biopsiju. Pocela sam sinoc sa konjskom dozom od 300 Gonal F i 75 Menopur-a. Ja nekako sporo reagujem na ove hormone, mislim da je zato odlucila da pocne sa vecom dozom. Prosli put je bilo samo 225 Gonal F na pocetku, pa posle 300.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Mi smo konačno krenuli sa pripremama za postupak, odlučili se za Prag, pa bi mi trebala neka iskustva. odgovorili su mi da rade mesa postupak, ne znam da li je to isto što i micro tesa
    Ivy čestitam, nadam se da će i ostale žene da krenu istim putem

  12. #162

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj vesnam prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo konačno krenuli sa pripremama za postupak, odlučili se za Prag, pa bi mi trebala neka iskustva. odgovorili su mi da rade mesa postupak, ne znam da li je to isto što i micro tesa
    Ivy čestitam, nadam se da će i ostale žene da krenu istim putem
    Cao Vesna,
    Mesa postupak nije isto sto i Micro Tese. Mesa se koristi za obstruktivnu azospermiju. Iglom se izvlace spermatozoidi i mnogo je bezbolnije od Micro Tese.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    38

    Početno

    Citiraj zasto_bas_mi prvotno napisa Vidi poruku
    Cao Vesna,
    Mesa postupak nije isto sto i Micro Tese. Mesa se koristi za obstruktivnu azospermiju. Iglom se izvlace spermatozoidi i mnogo je bezbolnije od Micro Tese.
    Hvala draga, valjda će nešto naći i tako, sva sam nešto optimistična

  14. #164
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    zasto_bas_mi ,od srca sretno,puno

    svi ostali borci, drzite se i borite

  15. #165

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Hrv
    Postovi
    40

    Početno

    Draga zasto bas mi,vidim da si krenila.Puno,puno srece ti zelim.
    Cekamo vijesti sa nestrpljenjem.

  16. #166

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Cao cure, hvala vam beskrajno na podrsci.
    Punkcija je bila danas. Izvadili su mi 12 jaja,a samo 8 je bilo zrelih.
    Srecom pronasili su 8 ZRELIH spermica u uradili ICSCI. Sada ce mo da vidimo kako ce se razvijati.
    Ostatak tkiva su ponovo zaledili. Embriolog je rekao da predpostavlja da svo tkivo iz desnog testisa ima zrelih spermica. Znaci ponovo ostajemo na 3 zaledjena uzorka, pa sta nam Bog da za buducnost.
    Malo sam razocarana zato sto mi je doza stimulacije bila mnogo jaka. Samo 7 dana sam bila na inekcijama, pa se bojim da mozda zbog toga nisu sva jaja sazrela, ali sta je tu je. Drzimo ovim mocima/curama fige

  17. #167

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    sretnooo ! da za 2 tjedna skačemo od srece zbog vas !

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Vracen jedan od 11 celija A1 3ci dan. Ostali se prestali razvijati.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Jedan, ali vredan! Drzi se... Raduj se, misli samo o lepim stvarima, mastaj... Uspecete ovaj put!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    zasto bas mi drzimo fige da bas taj jedan bude dobitni.

  21. #171
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    zasto bas mi....sretno do neba

  22. #172
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    zasto_bas_mi,

    Sretno do neba! Čekam vijesti i držim fige!
    Posljednje uređivanje od sos15 : 10.05.2014. at 16:23

  23. #173
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    hej,hej!
    ja odavno ne pisah na ovom forumu.malo sam se izolirala,jer mi je dojadilo godinama udarati glavom o zid. bukvalno!

    a sad nesto mislim kako je nama microtese zadnja nada i kako ne zelim jednostavno da to ne uradim ,pa makar nakon toga stavila tacku na svu pricu.

    nego,generalno, gdje je najbolje micro raditi?
    nekad je u igri bila Belgija,ali pakleno skupa,pa Istanbul isto tako poprilicno skup i sad se pojavilo Sarajevo,nama najblize,meni pogotov jer sam iz BiH,ali nesto ne znam da je neki utisak ostavljen...
    mi smo bili na nekim konsultacijama i nismo bas odusevljeni,oderali su nas za 5 min razgovora.
    sta velite?ja ne bih zalila novce jer zelim da taj pokusaj bude najbolje sto si mogu priustiti.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Tuzna pravu si odluku donela! I mene zanima gde uraditi microtese, gde je najbolje?? Cena me ne zanima... Boljim se losih doktora, sada za posledicu loseg iskustva imam problem sa m da nece dalje kod dr i da hoce da odustane... U ocaju sam...

  25. #175
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    zasto_bas_mi, u mislima stobom,ocekujem najljepse vijesti

    tuzna:,odluku si sami morate donjet,naravno ovisi i o financijama, ja osobno u Bahceci nebih,nakon svega sto smo vidjeli i dozivjeli u Sarajevu,vise se nebih odlucila ni za njihovu kliniku u Istanbulu,s obzirom da radi isti doktor i princip rada je manje vise isti, ipak ogradujem se to je moje misljenje,na vama je da odlucite.Sretno i vama i svim ostalim borcima

  26. #176
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    ma,da i moje misljenje o njima je bilo mnogo bolje prije nego danas,iskreno.
    dok nisu bili u sa, citala sam o njima sve najbolje,nekako su dojam pokvarili kad su u sarajevu otvorili kliniku.
    ah,sad,sta dalje?ako to nije Bahceci,ko jeste? samo Belgija izgleda ostaje kao varijanta?


  27. #177

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    zasto_bas_mi i ja ,ocekujem najljepse vijesti......

  28. #178
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    tuzna., po meni Belgija ili Kanada ,gdje je nasa zasto_bas_mi, evo njima je krenulo hvala Bogu ,dvije uspjesne micro-tese i plivaci.,nek me ispravi ak sam sto krivo napisala zasto_bas_mi., dobro razmislite,raspitajte se i sretno od srca. Drago mi je da si se konacno javila i to sa planovima.

  29. #179

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    Znam da je micro tese preciznija, ali zašto ne provati tese. Ja sam se premišljala oko Bahceci i MB.
    Na kraju je odluka pala na MB (tese-klasična biopsija) i spermiji su pronađeni. A dijagnoza MM nije mogla biti lošija, a o prognozi dr da ne govorim.

  30. #180

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    Oprosti Tužna, sad sam vidjela da ste to prošli. Napisala si detaljan post o tome...
    Da, obavezno napravite micro.
    Pravac Belgija...
    Da budete čisti prema svojoj savjesti. Sretno.

  31. #181
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    I ja preporucujem Belgiju

  32. #182

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Cure hvala vam do neba na podrsci. Moj muz je imao 3 operacije. Prvo TESE pa onda Micro. Kad je radio TESE nisu mu nista nasli. Ako hocete ja mogu da pitam naseg urologa da li zna ko je najbolji specijalista u Evropi. Tih ljudi je toliko malo da mislim da se svi znaju izmedju sebe. U Kanadi ih ima samo 6 I ovaj nas doktor ih je sve trenirao. Jeste vazno naci dobrog urologa, ali bez Bozije volje nista.... eto neko je srecan pa putem Tese potrefe bas mesto na kojem su plivaci. Mi nismo bili te srece. Borba I dalje traje.

  33. #183
    postoji nada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    HR.
    Postovi
    298

    Početno

    zasto_bas_mi, to si divno rekla bez Bozje volje i pomoci nista.Jedva cekam da nam javis najljepse vijesti.

    alma_itd, kakav ljepotan,predivan je i vec je frajer pravi

  34. #184
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Hvala

  35. #185

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa Vidi poruku
    hej,hej!
    ja odavno ne pisah na ovom forumu.malo sam se izolirala,jer mi je dojadilo godinama udarati glavom o zid. bukvalno!

    a sad nesto mislim kako je nama microtese zadnja nada i kako ne zelim jednostavno da to ne uradim ,pa makar nakon toga stavila tacku na svu pricu.

    nego,generalno, gdje je najbolje micro raditi?
    nekad je u igri bila Belgija,ali pakleno skupa,pa Istanbul isto tako poprilicno skup i sad se pojavilo Sarajevo,nama najblize,meni pogotov jer sam iz BiH,ali nesto ne znam da je neki utisak ostavljen...
    mi smo bili na nekim konsultacijama i nismo bas odusevljeni,oderali su nas za 5 min razgovora.
    sta velite?ja ne bih zalila novce jer zelim da taj pokusaj bude najbolje sto si mogu priustiti.
    Samo da pitam nešto u vezi s ovim. Radi li se uopće micro tese u Pragu ili u Mariboru/Postojni?

  36. #186

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    20

    Početno

    U Mariboru se micro ne radi.

  37. #187
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj zasto_bas_mi prvotno napisa Vidi poruku
    ...Ako hocete ja mogu da pitam naseg urologa da li zna ko je najbolji specijalista u Evropi. Tih ljudi je toliko malo da mislim da se svi znaju izmedju sebe. U Kanadi ih ima samo 6 I ovaj nas doktor ih je sve trenirao. Jeste vazno naci dobrog urologa, ali bez Bozije volje nista.... eto neko je srecan pa putem Tese potrefe bas mesto na kojem su plivaci. Mi nismo bili te srece. Borba I dalje traje.
    evo ja te molim u svoje ime,a vjerujem i u ime svih cura ovdje, da pitas svog dr koga bi u Evropi preporucio.
    hvala ti odmah!
    i,da,zelim ti svu srecu svijeta(pratim ja sve,ne brinite )

    koliko ja znam, a prije cca godinu dana bila sam mnogo aktivna oko citanja gdje raditi microTESE, Belgija je u Evropi ,pored Istanbula,bila najpoznatija za raditi microTESE.
    Bahceci je meni toliko dojam pokvario da definitivno otpadaju kao varijanta ustanove gdje bi mi ucinili nas zadnji i vrlo znacajan korak u borbi za biolosko dijete.

    Belgija jeste skupa,ali sam ja oduvijek mmislila da postoji neki razlog zasto je to tako,nije valjda tek tako Gent skuplji od Istanbula(Boze,je li se ono grad zvase Gent? Sve sam pozaboravljala )

    evo,mm i ja zadnju godinu nismo ama bas nista radili po pitanju potomstva i ,iskreno,tako nam je lijepo bilo.posvetili smo se sebi i da mi savjest da mira,ne bismo ni radili nista ... sa druge strane, to nam je zadnja i jedina sansa da jos nesto probamo.mi,doista,nemamo druge opcije. probali smo TESA i TESE u Mariboru jos 2006., pa smo probali i to u Pragu(sta god da je bilo). dalje nije bilo ,osim microTese,ali nismo nikad odlucili ni kad ,ni gdje....a,Boga mi je i papreno skupo!
    konacno bih voljela staviti tacku na to,ako cete iskreno.
    iscrpilo me sve,zudim za zivotom kakav sam imala prethodnu godinu. da ujutro ustanem vesela,da se radujem suncu,da razmisljam o praznicima i putovanjima ,a ne o stednji, da ne razmmisljam kako cu ljudima lagati zasto nas nema kuci(jer idemo vaditi nalaze ili raditi operacije,a ne zelim sazaljenje okoline ,niti brdo nepotrebnih pitanja), da ne placem svakih par dana,jer sam stalno pod dojmom hoce li to uspjeti... i sa mnom sve to prolaze roditelji i moji i njegovi,jer ih jednostavno ne mozemo iskljuciti iz svega (kad nas nema 10 dana kuci,a nije praznik, niti godisnji odmor,naravno da pitaju gdje smo bili)

    i,eto,nazalost,nekako spontano mi se po glavi pocelo vrtiti da imam 31 godinu i da zadnji pokusaj treba biti sad,jer godine neminovno idu...a, nakon toga, preboljet cu kad tad i nastaviti sa svojim zivotom.
    svim ostalim curama zelim srecu koliko i sebi!

  38. #188

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    145

    Početno

    Tuzna poslala sam email i nasem doktoru i doktoru Schlegel, koji je izmislio Micro Tese.
    Ako dobijem odgovor i od jednog od njih javljam vam odmah.

    Druga stvar, znam koliko bi vam znacilo da vam javim da smo uspeli, ali na zalost moram vas razocarati. O svom razocarenju i da ne govorim.
    Stigla mi je ROSPIJA juce. Ne znam kako drugacije da je nazovem. Tacno sam vise besna.


    Eto toliko od nas sad za sad. Sledi dugaaaaaaaaaa pauza za nas. Umorna sam od zivota vise.

  39. #189

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    zašto baš mi,žao mi je,jako

  40. #190
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Nažalost, evo i nas na ovoj temi... Radimo na bebi oko godinu i pol i sve smo si mislili kako će to svaki čas doći i ni na kraj pameti nam nije bio ovaj užas.
    Mm je ustanovljena azoospermija. Testosteron i prolaktin su ok, FSH povišen (oko 15), nema mikrodelecija i kariotip je u redu. Ultrazvuk pokazuje da nema obstrukcija. Još nam je preostalo napraviti nalaz za inhibin B i onda natrag doktoru s nalazima. Uopće ne znam što nas čeka, da li se išta može učiniti ili promijeniti.
    Za sada ne znamo što bi mogao biti uzrok tome jer mm nikad nije imao zdravstvenih problema, ne puši, normalne je tjelesne težine... Koje doktore preporučate u HR? Bili smo na Rebru kod dr. Hauptmana i u Urocentru kod dr. Čičinšajna.
    Kroz te pretrage idemo jednu po jednu, dan po dan se guramo naprijed. Kako se vi nosite sa psihom?? Njega je to slomilo... Kada smo saznali, on nije više vidio smisao u ničemu... Svu sebe sam dala u to da ga izvučem iz te rupe, a i sama sam se osjećala isto. Ako dođe do toga da ne možemo ništa, kako se pomiriti s tim...?
    Svi oko nas su trudni ili već guraju kolica i sretna sam zbog svih njih što nisu ni svjesni toga što mi sada prolazimo...

  41. #191

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    zašto baš mi užasno mi je žao . znam da ti to sada nije neka utjeha, ali ne odustajte, imate još materijala i šansu da pokušate, mora uspjeti....

  42. #192
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    zašto baš mi...žao mi je za rospiju...glavu gore

    lopticahopsica...žao mi je što ste nam se pridružili,nadam se da će se pronaci rješenje i za vas i da necete dugo ostat na ovoj priči. psiha je vrag,bilo je i u nas posebno mm teskih epizoda al eto izvukli smo se,puno strpljenja i ljubavi. sretno.

    tuzna moja kud god krenes neka ti je sa srecom

  43. #193
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj little ivy prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    tuzna moja kud god krenes neka ti je sa srecom



    zasto_bas_mi, nemam ti nista pametno za reci,osim da si svjesna da dajes sve od sebe,a da neke stvari jednostavno nisu u nasoj moci...
    Posljednje uređivanje od tuzna : 22.05.2014. at 08:37

  44. #194
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    LopticaHopsica,

    znam da vam je teško jer ste se tek suočili sa teškom dijagnozom neplodnosti.

    Trebate vremena da prihvatite dijagnozu, informirate se i educirate o dodatnim pretragama i mogućnostima liječenja.

    Cure koje se bore sa dijagnozom azoospermije dat će ti sigurno dobrih savjeta i preporuka.

    Piši na forumu, pitaj, niste sami...

  45. #195

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    zasto_bas_mi nije lako, ali nemojte odustajati, jedan je zivot i treba ga zivjeti, a LopticaHopsica tako je i nama bilo nalazi su dosta slični, ali spermija nigdje, mogu ti preporučiti dr. Bernat na Rebru radi, ako se odlučite za biopsiju, mi smo pokušavali sa raznim terapijama, ali nista nije pomoglo, samo novce džabe bacali, biopsija pozitivno prošla i sada ćemo red da krenemo u postupak, mnogo živaca i mnogo strpljenja će vam trebati????je li tvoj muž slučajno imao operaciju spuštanja testisa kao dijete???

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Cure, molim pomoc.
    Trebam dobrog urologa (?) koji se jako kuzi u musku neplodnost. Spermiogrami nam skacu od azoo do 90mil/ml u razmacima od 2 tjedna. Nije problem u spermatogenezi, ali u necemu je. Uzv, hormoni, kariogram, mikrodelecije - sve uredno. Imate li preporuku?

  47. #197

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    bubekica tesko da ces uspjeti naci dobrog urologa , pogledaj te da nije uzrok nesto iz okolina npr nesto sto unosi u organizam ili mozda virusi i bakterije , to mi nekako laicki upucuje na problem.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    A jeste vadili tumorske markere? Mom suprugu je spermiogram jako varirai i na kraju je bio karcinom testisa koji je itkriven nakon skoro dvije godine kontrola urologa. Prosli smo SD, VV i na na kraju je dijagnoza postavljena na Rebru gdje se i lijecio.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    boss ima enterokok, ali i s njim cijelo vrijeme skace gore dolje, sad je na antibioticima.
    Morin naj me plasiti... pa kaj se ne bi to vidjelo na UZV?

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Pa njemu prvi put nisu vidjeli nis! Tek nakon skoro god se vidjelo, al sad je sve ok. Prosao je operaciju i kemo i evo nakon par god i spermiogram je ok.

Stranica 4 od 45 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •