Stranica 13 od 24 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1176

Tema: 39+ (Klub Q10) II

  1. #601

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    40

    Početno

    Draga Ina33 pomazu naravno, i naravno da ne bih odbila transfer sama ja ni u kojem slucaju, jedino da oni (dr) kazu nista od embrija, ne savjetujemo transfer..ja sam samo kako prikupljam informacije postavila pitanje Baumanu da se uputim da li je uspjesnost veca sa blastocistom,misleci (naivno) da ja trebam to traziti sama u klinici...sve sad bolje razumijevam. Iz mojih par ranijih postova jer nisam puno ni imala sta pisati, moze se viditi da sam imala neki svoj plan koji sam upravo korigovala citajuci postove na ovoj temi i ovom forumu, tako da hvala svakako, ovo je iskreno jedina mi sada dragocjena "baza podataka", plus sto se upucujem sta sve doktore trebam pitati...
    ps onako da podijelim razmisljanje samo, moj plan prikupljanja j.celija do 5mjeseca kad M dolazi je znaci otpao zahvaljujuci Vasim informacijama o odmrznutim j.celijama i sad pokusavam da skontam sljedecu strategiju, ako smijem iznijeti da ne bude dug post da vas ne gnjavim neugodno mi zaista

    1.jedna zamrznuta j.celija ceka, od 1 nemam puno znaci nade, pogotovo odrmznute
    2. pokusati dobiti jos makar jednu j.celiju prije transfera (nedoumica koju jos nisam razrijesila da li iz prirodnog ciklusa ili opet ponovo stimulacija, mislila pratiti UZ cikluse (neki 12 dan ciklusa samo) do 5og mjeseca da ima li ista u prirodnom pa onda zakljuciti?)
    3. to bi bio moj zadnji pokusaj sa vlastitim, znaci 4 mjesec cikla,ananas i te stvari sto ste savjetovali
    4. prikupiti sve nalaze sto traze za doniranu j.celiju kao rezervnu opciju da im se mogu javiti ako ne uspije ovaj postupak
    ostala nedoumica da li se smijem zakazati za doniranu za 6 mjesec (citam da treba sve ranije mjesec dva), dok jos nisam zavrsila postupak u 5om ovde u New Life (ako ga zavrsim uoipste i dodjem do transfera)

    Jel da malo konfuzno, ne znam ni da li ste me upratile, jedva sama sebe upratim sad, pokusavam napraviti plan u 5om mjesecu mi je tacno 45 i 5 mjeseci

    Sorry na gnjavazi....i sretno svima!!!!

  2. #602
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Po meni ako si apremna za donaciju furaj to sve ostalo je u 45 raspianje energije a ne znam ti odgovorit na ive druge dubioze da li kad Id

  3. #603
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Oprezna ja bih rekla javi kako joj trudnoća ide i kada rodi, neka joj je sa srećom!!! U skupini 44 mislim da su veće šanse za trudnoću doma, nego u IVF-u s vlastitim stanicama, opet... oprezna sam jer samo postizanje trudnoće je (tek) prva stepenica budući da je jako puno spontanih u toj dobi. Ako prebaci 10-ti tjedan šanse joj se rapidno povećavaju.
    Prošla je 10 tt. Sve školski.
    Pratimo dalje.

  4. #604
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Super!

  5. #605
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nifty odličan. Sve pet.
    Pišonja.

    Eto, moram bar ja o prijateljici kad se već nitko ne javlja.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 12.04.2015. at 22:20

  6. #606
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    uvijek se ponadam nekoj objavi kad vidim zadnji post od nekoga. Mojca, nek bude ovaj put za frendicu ~~~~~~~~~

  7. #607
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    bravo za Nifty od Mojcine frendice, i za dalje vibre

    polina, javi se..imaš pp već duuugooo...

  8. #608
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Je li se vidimo na Šetnji 25.4.?

  9. #609

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Da pitam svoje suborke... Postavila sam pitanje na drugoj temi ali jos nema odgovora. Naime,krenuli bi u MPO vode po drugu bebu,ali jos dojim( 13 mjeseci ima beba) i mjesecnica jos nije stigla. Ne zelim jos prekidati dojenje. Je li moguce,da se tako izrazim,izazvati mjesecnicu nekim lijekovima koji ne stete dojenju? Evo i dok pisem ovakvo pitanje i meni se cini nemoguce...a godine idu...Hvala unaprijed.

  10. #610
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Samo da pozdravim malo moje drage curice iz kluba 39+.
    Stalno virkam i čitam ima li kakvih noviteta ovdje i svaka lijepa vijest u ovim klubu me usreći.
    Inače i ja se u zadnje vrijeme često pitam jesam li trebala pokušati još koji postupak. Imala sam želje ali moj muž je kategorički odbijao da idemo na postupak. Žao mi je što će moja Jela ostati sama, posebno kada vidim kako stalno pita zašto nema brata ili sestru, zašto joj ne rodim brata ili sestru pa me to strašno strašno pogađa.
    A godine se nakupile 42,5 godine su tu, znam da su mi šanse male ali još dvoumim da li da pokušam.

  11. #611
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Javljanje jedne od 42+
    ...za sve drage cure,za sve dobre i uspješne nove pobjede..ma za nas
    ...još malo i krećem na svoj 1. uspješan fet(iskreno vjerujem).

  12. #612
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    perla, rozalija... tek sam sad vidjela vaše postove....

    Ja sam lani s 43 pokušala, bez uspjeha. Prekinula dojenje zbog toga... a dugo sam dvojila... čak sam i temu bila otvorila http://forum.roda.hr/threads/79189-MPO-i-dojenje
    Na kraju sam krenula tek lani u ovo doba... dakle godinu dana nam je trebalo da odlučimo... ali nije dojenje bilo presudno, koliko činjenica da je "narasla" i sve je nekako postalo lakše... I... iako je bilo jako kompleksno (ne sam postupak, nego okolnosti) i jako stresno (više mjeseci za redom) nisam požalila.
    I Smjehuljica ima ista ptanja, posebno sad kad je cijeli niz prijateljica dobilo bracu (ali baš sve redom bracu i to u roku mjesec dana)... ali mirna sam dok joj odgovaram... Da, želja je i dalje tu... ali znam da sam probala. Da sam dala svoj maksimum po tom pitanju. Naravno, ovo je samo moja priča, ne i savjet.

  13. #613
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Ja sam samo navratila ohrabriti cure iz ovog kluba i dati im nadu da i one sa 45+ mogu imati svoje snove koji se ostvaruju

  14. #614

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo navratila ohrabriti cure iz ovog kluba i dati im nadu da i one sa 45+ mogu imati svoje snove koji se ostvaruju

    :...Hvala ti, cestitam na prekrasnom daru!
    Posljednje uređivanje od perla5 : 29.05.2015. at 12:14

  15. #615

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    perla, rozalija... tek sam sad vidjela vaše postove....

    Ja sam lani s 43 pokušala, bez uspjeha. Prekinula dojenje zbog toga... a dugo sam dvojila... čak sam i temu bila otvorila http://forum.roda.hr/threads/79189-MPO-i-dojenje
    Na kraju sam krenula tek lani u ovo doba... dakle godinu dana nam je trebalo da odlučimo... ali nije dojenje bilo presudno, koliko činjenica da je "narasla" i sve je nekako postalo lakše... I... iako je bilo jako kompleksno (ne sam postupak, nego okolnosti) i jako stresno (više mjeseci za redom) nisam požalila.
    I Smjehuljica ima ista ptanja, posebno sad kad je cijeli niz prijateljica dobilo bracu (ali baš sve redom bracu i to u roku mjesec dana)... ali mirna sam dok joj odgovaram... Da, želja je i dalje tu... ali znam da sam probala. Da sam dala svoj maksimum po tom pitanju. Naravno, ovo je samo moja priča, ne i savjet.
    Hvala! Zvala sam L, naravno da moram prekinuti dojenje i pričekati barem dva ciklusa (da sama sebi odgovorim)
    Bojim se da bi žalila da ne probam barem još jednom, zato polako odvikavam svog mišulinca (Boli mamu cika Zasad prihvaća, čak i tužno nasloni glavu na moja prsa, kao suosjeća). Sorry na offtopicenju

  16. #616
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sretno!
    Suosjećam za dojenje.

  17. #617

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Procitala sam postove na temi koju si otvorila,Mojca. I nasla sebe u svakoj recenici. I bi mi lakse
    Hvala Rode sto postojite!

  18. #618
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala ti od
    Tvoja priča nas uvijek iznova podiže!!!!!!
    Sretno s malenim !!!!!!
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam samo navratila ohrabriti cure iz ovog kluba i dati im nadu da i one sa 45+ mogu imati svoje snove koji se ostvaruju

  19. #619
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Nifty odličan. Sve pet.
    Pišonja.

    Eto, moram bar ja o prijateljici kad se već nitko ne javlja.
    Update.
    Oko 25 tt su. Sve ok.

    Jedini problem je koje ime odabrati. Jer je stariji sin toliko velik da ne odlučuju dvoje nego troje.

  20. #620

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Evo da malo oživimo temu da i ja ispričam svoju priču. Početkom godine ušla sam i ja u klub 39+. Krenulo je lose, u veljači blighted ovum, kiretaža. Sve su lađe potonule (bila je to treća kiretaža po redu) i činilo mi se nikako na zelenu granu. Mislila sam da su nakon tolikih pobačaja sigurno godine krive za to i da mi nema spasa. Tješilo me jedino što vec imam jedno dijete pa se ipak sve nekako lakše prebrodi. Nakon treće kiretaže poslana sam na pretrage za trombofiliju, napravljen je kariogram koji je na sreću bio normalan. Nalazi koagulacije u redu, jedino je PAI 1 bio heterozigot 4g/5g što po dr. i nije tako strašno i rekao da bi se to našlo u 70% trudnica kad bi se sve ispitivalo. Ja sam se ipak nadala da je u tome kvaka jer mi je inače sve izgledalo beznadno. I tako sam ja ne htijući i ne znajući, čekajući prvu menstruaciju, mjesec dana nakon kiretaže ostala trudna. Najprije sam bila ljuta, zabrinuta jer sam mislila da ce se opet sve ponoviti pogotovo bez terapije. Odmah sam nakon pozitivnog testa otrčala svojoj gin koja je potvrdila trudnoću i rekla da je to još jako malo, nek dođem za dva dana da vidimo raste li. I na moje veliko razočaranje nije nista naraslo. Mozda je bilo premalo vremena pa se ništa nije vidjelo makar sam ja sve otpisala i spremila se za novu kiretažu. Međutim, na novoj kontroli za 10 dana srce je kucalo, a ja u novom šoku i nevjerici. U međuvremenu sam pila Aspirin Protect i vjerujem da je on spasio stvar jer su m i se svi dosadašnji pobačaji događali u 5, 6 tt. Uglavnom, trudnoća napreduje, sad sam 14 tjedana i nadam se da mrva neće odustati do samog kraja...

  21. #621
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Čestitam, nek' bude sve ok dalje.

  22. #622

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Sretno dalje! Bas su super ovakve price,mini cuda!

  23. #623

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    da, nikad ne znaš. Ja sam sve nade polagala u medicinu, IVF i nadala se da će to dovesti do uspješne trudnoće, ali Božji je plan bio drukčiji. Još mi je prerano za veliko veselje, ali nadam se da ce sve do kraja biti ok.

  24. #624

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    40

    Početno

    POzdrav svima od mene poslije duzeg vremena,

    Onako za info djelim sa vama moj zadnji pokusaj, pokusaj sa 45 godina, poslije zamrznute j.celije u drugom mjesecu (tad nisam isla dalje, jer muz zivi vani, cekali smo da dodje), tako da u 5om mjesecu javljamo se ponovo na postupak, medjutim poslije pune stimulacije imala sam 4 folikula, ali samo jedan opstao koji je pukao na dan punkcije skoro, propao postupak..sljedeci menzes ponovo, polustimulacija samo sa letrozolom, jedan folikul koji je super rastao, unutra jajna celija, nastao embrion 9stanicni, vracen 3 dan od transfera, Beta negativna....gotovo sa mojim pokusajimna sa vlastitom jajnom celijom,..pripremamo se za doniranu, skupljamo info sve vrste, pa vas molim da pomognete ako nesto znate po tom pitanju...nije mi jasno naime na sta se odnosi ova cijena od 4500 EURo za Prag, iz PFC-a sam dobila ovaj odgovor "Cena uključuje jedan transfer i zamrzavanje preostalih embriona. Nakon toga, plaćate samo transfer zamrznutih embriona 600 eur. ", ali da li iko garantuje da li ce biti preostalih embrija, sta ako nema, ponovo 4500 tisuce...da li znate kakva im je praksa, kako to ide? I da li se placa unaprijed ili kako? Nadam se da nisam dosadna, od mene puno srece za sve vas!!!

  25. #625
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Na temi potpomognuta u ceskoj se bas o tome pisalo

  26. #626

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    40

    Početno

    Hvala Mare, ali zadnji post tamo je 2011 godine, a ono sto sam uspjela iscitati na stranicama samo se odnosi na refundaciju troskova, a mene zanima protokol sa Pragom oko donacije, kad se placa, koliko garantuju, ni sami mi nisu odgovorili u mailu precizno, a ne znam ni koliko mogu da se pouzdam u njih, pa ako ima neko da je radio u skorije vrijeme donaciju molim vas javite mi ....veliki pozdrav!

  27. #627
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Moraš ici na zadnju stranicu te teme

  28. #628

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    40

    Početno

    a joj Mare izvini, jesam li ja luda, evo ponovo isla http://forum.roda.hr/threads/58112-P...5%A0KOJ/page56 , na stranici 56 nista o tome, i to je zadnja...ima li jois neki link o ceskoj
    ili sam ja zaista skroz prolupala ?

  29. #629

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj zadnjivoz prvotno napisa Vidi poruku
    a joj Mare izvini, jesam li ja luda, evo ponovo isla http://forum.roda.hr/threads/58112-P...5%A0KOJ/page56 , na stranici 56 nista o tome, i to je zadnja...ima li jois neki link o ceskoj
    ili sam ja zaista skroz prolupala ?
    http://forum.roda.hr/threads/83044-P...uta-u-ČEŠKOJ


  30. #630
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Evo bubek ti stavila link, ti si gledala staru temu, pitaj tamo sve sto te zanima

  31. #631
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    kaja76-sretno do samog kraja!!!
    evo jedne +42 s friškog jučerašnjeg feta

  32. #632
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sretno!!

  33. #633

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    40

    Početno

    Hvala puno i puno srece daljeee za 42+ forumasicu sa Fet, vjerujem da ces nas obradovati !!!

  34. #634

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Sretno, i još puno lijepih vijesti na ovom pdf-u

  35. #635

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Sretno curke purke! Cekamo prvu dobitnu

  36. #636
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala vam cure!!!

  37. #637

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Veseli nastavak moje alergije: nakon tuširanja (priznam,malo je duže trajalo jer sam morala hladnom vodom smiriti svrbež od kojeg sam doslovno plakala), reakcija je bila krvavocrvene ruke i noge i oajećaj da imam knedlu u grlu i nisam mogla gutati. Odlazak na hitnu i injekcija silopena. Stanje se smirilo, ali daleko je to od dobrog.
    Danas 1.folikulometrija. imamo po 4-5 folikula na svakom jajniku od 12-8 mm (PCOS).
    I ajmo još šećer na kraju mojih muka: moj dr.na bolovanju pa me preuzima drugi dr. Imam osjećaj da će ovo završiti identično 1.stimulaciji i opet odođenom trnasferu zbog hipera

  38. #638

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Postala na krivoj temi.. oprostite

  39. #639
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    drage moje klubašice...prijavljujem negativan fet...ali to ne znači da ću odustati.Nikako,nakon dugog toplog ljeta slijede nove pobjede!

  40. #640
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno



    Vibrice za jesen!

  41. #641
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala draga!!!!!!!!!
    bit će plodna jesen!!!!!
    mislim ipak je ovim mojim frozen mrvicama bilo pretoplo i u meni i vani...(moramo se malo šaliti)

  42. #642

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj bubicazubica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga!!!!!!!!!
    bit će plodna jesen!!!!!
    mislim ipak je ovim mojim frozen mrvicama bilo pretoplo i u meni i vani...(moramo se malo šaliti)

    Žao mi je bubice, ali jesen će sigurno biti uspjkešnija. Ti smrzlići se valjda ne mogu adaptirati na ove vrućine, možda budu i manje kvalitetni. Vjerojatno najbolje stave u svježem ciklusu. Puno sreće drugi put

  43. #643

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Vibramo za jesenske bebe!

  44. #644

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja ću početi
    Spremam se opet u Prag na donaciju i zove mene mama i kaže: Čujem da se opet spremaš po bebu. Ja kažem: Da, iduće godine. A ona meni: Ja više nisam spremna za sve te šokove!!!
    Mislim ono..... ona nije spremna
    Kako ste se vi nosili s time s najužom okolinom? Jesu li vam puno jamrali da bi trebali napokon odustati?

    Vidjeh tvoj potpis, predivno, predivno

  45. #645

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Vi ovde mi dajete puno nade oko toga hvala vam ja se puno bojim zbog god iako sada cu tek u novembru da napunim 31 god imala sam dve icsi i dve neuspesne trudnoce

  46. #646

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima!
    Ja sam nova na ovom sajtu, ali naravno zna se zašto. Čitala sam malo baš ovu temu, 40* i svima puno, puno hvala, toliko ste pune duha, optimistične, hrabre, voljne za pomoći da stvarno nemam riječi.
    Puno, puno ste mi pomogle, ja se tek spremam uzeti uputnicu i krenuti u pohode po našim bolnicama. Pred 4 godine imala sam vanmateričnu trudnoću, do tada nisam ni znala da mogu ostati trudna i odstranjen je desni jajovod. Znam da su male šanse, ali uvijek sam morala težim putem u životu, pa valjda i sad moram.
    Samo se pitam zašto mi nitko nije rekao kada sam bila u dvadestima, da je to najbolje vrijeme za roditi? Pa onda borba za golu egzistenciju, pa razvod braka, i nikako nikako kada si u tim problemima dijete mi nije padalo na pamet.
    A sada, iskreno ljubomorna sam, inače nisam takav tip, ali ljubomorna sam kako nekima bez problema uspije da imaju djecu. Ma neka im sva sreća, ali kako se ono kaže"SVAKO DIJETE IMA PRAVO NA RODITELJE, ALI NEMAJU SVI RODITELJI PRAVO NA DJECU".
    Uglavnom, hvala vam na savjetima, divne ste i hrabre.
    Držite se.

  47. #647
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da prijavim jednu trudnoću... ne moju.

    Frendica 44 godine (idiopate, sve ok kod oboje), nakon niza aih i jednog ivf-a pred 4 godine odustala od borbe za drugo dijete... jučer javlja da je trudna. Kućna radinost... bez nekog truda s trakicama i sl... slučajno. Presretna je... A i ja.


    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Prošla je 10 tt. Sve školski.
    Pratimo dalje.

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Nifty odličan. Sve pet.
    Pišonja.

    Eto, moram bar ja o prijateljici kad se već nitko ne javlja.


    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Update.
    Oko 25 tt su. Sve ok.

    Jedini problem je koje ime odabrati. Jer je stariji sin toliko velik da ne odlučuju dvoje nego troje.
    Za obe koji su pratili, javljam da je pišonja stigao.
    Mama i beba super.

  48. #648
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    hvala Mojca za apdejt - čestitamo mami i tati ) mama postala s punih 45 godina? prekrasno!

  49. #649
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Skoro 45.

  50. #650
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Čestitam, mora neko upast i u onaj dobar dio !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •