Stranica 3 od 24 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1176

Tema: 39+ (Klub Q10) II

  1. #101
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Pozdravljam vas i na ovoj temi...
    Ja ne spadam u 40+ ali moj muz da...pa sam mislila ko drugi moze dati bolji savjet od vas.
    On ima kcer iz prvog braka ali mi nikako nemamo srece. ... On ce sad 42 i stalno slusam da prestanem forsirat i njega i sebe jer je on prestar... Kaj muskarac od 42 spada u prestar?? Ja ne zelim odustat.. Ja sam 85' god.pa imam jos desetljece pred sobom!

  2. #102
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    nivesa,

    tvoj muž sigurno nije prestar u biološkom smislu da bi bio roditelj. a o njegovim emotivnim, psihološkim, i drugim razlozima radi kojeg bi se smatrao "prestarim" za ponovno roditeljstvo-o tome ne mogu....

    istina, starenje utječe na broj i pokretljivost spermija, ali te su promjene najčešće male, tako da većina muškaraca koja je bila u mladosti plodna zadržava plodnost i starosti (tj. iznd 65. godine).

    međutim, ako TM ima dijete iz ranijeg braka, ne znači da je sada ploan, mogle su nastupiti promjene kod njega koje su dovele do neplodnosti. postoji tzv. sekundarna neplodnost tj. nemogućnost imanja djece nakon što je netko već imao dijete. ako dugo pokušavate, najbolje je da oboje napravite pretrage. najlakše je početi spermigramom, a onda pretrage za tebe-osnovni hormonski status (osim spolnih hormona obavezno i tsh) i ginekološki pregled.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 05.02.2014. at 15:48

  3. #103
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    2012 sam bila t 27 tj i postali smo roditelji malenog andela....tako da sam sigurna u njegove plivace ali ja sam do tada od svih ginekologa, a bilo ih je barem 10, slusala da nikad necu prirodno ostat trudna zbog anovul.i pcos jajnika...tako da kad sam najprirodnije bez ikakvih tableta ili injekcija ostala t nastao je sok sa svih strana. A moj m je fizicki i psihicki spreman i zeljan postati tata po drugi put. U ok formi ,zdrav i vesel. Dok ja sa druge strane....nekoliko dijagnoza, mozda malo depresivna zbog svega skupa ali se trudim maximalno ....

  4. #104
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    nivesa,
    žao mi je radi gubitka bebe.

    policistični jajnici jedan su od najčešćih uzroka ženske neplodnosti. na vama je da odlučite hoćete li pokušavati ostvariti spontanu trudnoću ili ćete potražiti pomoć u medicinski potpomognutoj oplodnji.

    ja bih da sam u takvoj poziciji tražila medicinsku pomoć, ali za mpo potreban je dogovor i obostrana želja partnera, jer mpo je sve samo ne lak put do roditeljstva.


    sretno!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 05.02.2014. at 16:25

  5. #105
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala, ja ne odustajem! A ni on! Zelimo bebu oboje, dao mi je doktor jos 3 mj spontanih pokusaja a onda idemo na MPO.....

  6. #106
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Nivesa, nisam pažljivo čitala tvoje postove, ali ono što je ključno za razgraničiti je da ženama puno prije ističe biološki sat, nego muškima. Tako da 42 godine žene su jedna priča, a 42 godine muškoga druga - barem ako govorimo o reprodukciji. Znači, ključno je, za uspjeh u MPO-u (iako niti to nije neka prognoza uvijek, a kamoli precizno predviđanje) tvoja dob. On je (dobno) relativno nevažan.

  7. #107
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala vam puno na svemu. Ja sam bila na mpo "obradi",ali uvijek mi je nekaj falilo ili nalaz nije bio zadovoljavajuc.....u meduvremenu sam ostala t i naravno, od svega odustala.... A dalje cemo vidjeti...

  8. #108
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Znam da su ovdje uvijek dobro došle vijesti o 39+ trudnicama iako nisu naše forumašice. Moja draga znanica je trudnica, u 45-toj je godini, prva T, 3 mj. i za sada sve ok, a tako mora ostati do kraja . Ne moram vam ni reči koliko me vijest razveselila.

  9. #109
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Tiki_a

    je li spontana trudnoća? puno ~~~~~ joj šaljem ~~~~
    Posljednje uređivanje od Inesz : 21.02.2014. at 07:34

  10. #110
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Čestitaj joj i u moje ime.
    Da bude super lako do kraja.

  11. #111
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Inesz, da, spontana T. ...Hvala Mojca!

  12. #112

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    tiki-a, prekrasna vijest! čestitaj i u moje ime
    i ja sam u 45-oj pa mi tako drago za moju vršnjakinju

  13. #113
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Evo da se javim...ja s okruglih 40 upravo sam na pikanju, dugi protokol...idem usprkos statistikama pokusati da moja N dobije sestricu ili brata...

    Ono sto nema veze sa statistkama , a mene je mucilo...naime mene je mama rodila sa 39 (brat je imao 15g) i to je tada bilo neplanirano cak je htjela odustati i ici na abortus ali ju je dr vratio kuci da malo razmisli Ono sto cu sada reci mi je dosta tesko i sad iz ove perspektive izgleda skroz glupo i sramim se toga...ali kroz moje djetinjstvo u osnovnoj i srednjoj skoli ja sam se sramila sto su moji roditelji puno stariji od svih ostalih ...sto su tada i bili kao iznimka...no ono sto je bilo kasnije na faksu je to da sam ja nekako drzala svoje roditelje da budu aktivniji nego njihovi vrsnjaci koji su vec pozenili svoju djecu

    Eto ja podijelila sto me muci....a ja btw rodila prvo s 36 i sad bih jos jedno i ne osijecam se staro ili samo tako mislim

  14. #114
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Željka sretno s pikanjem, da bude kvalitetnih stanica
    I mene je mama rodila kasno, s 37 godina kao 4 dijete i isto me ponekad malo mučilo kroz djetinjstvo to da imam stare roditelje mada ne previše jer je i moja naj frendica iz djetinjstva imala isto tako stare roditelje a bila je prvo dijete. A sad si mislim da sam barem ja s 37 rodila svoje prvo! Naravno da se ni ja ne osjećam staro, živim relativno aktivno i bavim se svim i svačim. A bitno je samo kako su ti stvari u glavi posložene, a ne što okolina misli. Mm i ja smo već davno zaključili da će to da nam dijete (djeca!?!) ima stare roditelje biti njegov problem a ne naš pa neka se čeliči
    tiki_a puno sreće tvojoj prijateljici! Nedavno je i mene jedna gospođa uvjeravala (i valjda tješila) da je danas OK rađati do 45! Ako ima još koja dobra stanica zašto ne?

  15. #115
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Tal,
    jeste li blizu kretanju postupak?

  16. #116
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Tal,
    jeste li blizu kretanju postupak?
    hmmmm......... da i ne . Krv vadila i čekam da bude gotovo za 3 sedmice , a muž radi spermiogram ponovo u st bolnici 18.3. a do tad i nalazi krvi gotovi . Ali danas sam bila kod dr. naručena zadnji dan M na ultrazvuk i otkrio da imam polipe a osim njih i cistu i miomčiće ....uglavnom cijela plantaža kod mene . Dr je rekao da ova cista nije nešto opasno i da neugrožava ništa kao i niomćići ali da polipe moram skinut ako mislim na postupak tako da sutra ujutro startam sa vađenjem Ca 125 i kad to bude gotovo na dogovor za vađenje polipa

  17. #117
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hebemu, baš plantaža...
    Miomčići nisu nikakva prijetnja, ako ne dotiču endometrij. Znaš li kako su smješteni? Ciste znaju same od sebe nestati, one su najmanja briga, znaju biti gnjavaža ako se vraćaju... a polip najčešće ipak traži odstranjivanje. Držim fige da što prije sve odradiš i kreneš u postupak.

  18. #118
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala Mojca ......nadam se da će bit sve ok samo šta bi ja da mi to što prije urade da mogu u postupak krenuti . Neznam koliko dugo moram čekat termin u kbc st ? Na žalost ne znam kako su miomčići smješteni ali znam samo da je dr reka da nije opasno i nepravi neku smetnju za oplodnju ........ samo polip mora van

  19. #119
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    piki, nisam se javljala, ali jaaako me razveselila tvoja T. Sretno do kraja (mojoj vž-dinki )!

  20. #120
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa Vidi poruku
    piki, nisam se javljala, ali jaaako me razveselila tvoja T. Sretno do kraja (mojoj vž-dinki )!

  21. #121
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Da vam se i ja pridružim..pripadam klubu 40++...prije neki dan na redovnom pregledu razgovarala sa svojom gin.i odlučila-ako ovaj mjesec ne bude "došlo prirodnim putem" odmah dolazim k njoj i radimo sve pretrage za postupak u bolnici...malo me strah priznajem,jer sam do sad mislila da imam vremena..ali vremena je jako malo s obzirom na godine...ali ipak me malo tješi da ako sam mogla ostati prirodnim putem trudna u ljeto 2013.g...ali nažalost završilo je kiretažom u 9 tj....da bi mogla i ovaj put tako...ali..ne posustajem jer znam da postoje mogućnosti i da ćemo uspjeti.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Cure, nova sam na ovoj temi i na forumu općenito. Uskoro ću imati 39. i u 5 tjednu trudnoće sam - blizanci, nakon transfera 2 osmostanična oplođena ICSI metodom. To mi je bio 2. stimulirani pokušaj, inače sam low responder, a mm oligoastenos. Uzasno me strah sada svega ali najviše me zanima da li netko od vas radio amnio ili kombinirani probir u blizanačkoj trudnoći i gdje....hvala unaprijed na odgovoru! I svim čekalicama puno sreće i +++++ želim

  23. #123
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj bubicazubica prvotno napisa Vidi poruku
    Da vam se i ja pridružim..pripadam klubu 40++...prije neki dan na redovnom pregledu razgovarala sa svojom gin.i odlučila-ako ovaj mjesec ne bude "došlo prirodnim putem" odmah dolazim k njoj i radimo sve pretrage za postupak u bolnici...malo me strah priznajem,jer sam do sad mislila da imam vremena..ali vremena je jako malo s obzirom na godine...ali ipak me malo tješi da ako sam mogla ostati prirodnim putem trudna u ljeto 2013.g...ali nažalost završilo je kiretažom u 9 tj....da bi mogla i ovaj put tako...ali..ne posustajem jer znam da postoje mogućnosti i da ćemo uspjeti.
    Držim ti figice, da što prije kreneš u postupak i da ti uspije od prve.
    To što ti je prva trudnoća završila tako ne mora značiti ništa. Znam za puno gore slučajeve, gdje je 2. trudnoća prošla super.

  24. #124
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Dobro došla bubicazubica ....držim ti fige da uspiješ i ja sam na tom putu ali ja nisam nikad bila trudna zato sad krećem u postupak u st . Znam da če mi bit teško radi godina i operacija ali ja mislim pozitivno da ću uspjet
    Čestitam miumiu i ne brini biće to sve ok .....imam pitanjce za tebe ....gdje si radila ICSI ? Ja sam tek krenila na sve te pretrage i imam obavit jednu operaciju pa krećem u postupak ali ne znam koji će mi postupak dr radit pa me zanima dali je taj postupak šta si ti radila najbolji i dali ja mogu tražit od dr da mi tako rade ? Ja sam u kbc st .

  25. #125
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    bubicazubica,

    ako krećete u državne bolnice radi liječenje neplodnosti, moraš znati da ne liječe žene iznad 42. godine na teret HZZO-a.

    požuri se sa pretragama i kretanjem u postupak.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    tal.....ja sam krenula u postupak 2013. i tada sam imala jedan neuspješan IVF i 2 IVF u prirodnom postupku ali nije niti došlo do transfera jer su mi stanice bile loše.
    Ovo mi je dakle bio 2. stimulirani postupak - ICSI metodom oplođene , zbog udruženog faktora, mm oligoastheno, a ja stara koka . Vraćena mi dva osmostanična 4. dan i nisam polagala nikakve nade. Radila sam na Sv.Duhu, terapija visokim dozama Puregona i punkcija već 11 dc.
    Simptomi 6 dan nakon transfera nestali i ja se pozdravila s +, ali eto ipak na kraju čudo i to duplo! Od tada strahujem i nadam se da će biti sve ok. za 2 tjedna imam pregled na odjelu rizične t. Ako imaš bilo kakvih pitanja što se tiče postupka rado ću ti odgovoriti i pomoći....sretno

  27. #127
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala miumiu .......... i meni su 40-te , početkom 4. mj. idem na skidanje polipa i onda na postupak , nadam se da neće dugo trajat oporavak . Ja imam samo jedan jajovod a drugi mi je davno operiran i skinut jer je bila cista ....no sad na zadnjem pregledu dr mi je otkrio cistu , miom i polip ....tako da to rješavam .Nalazi krvi su mi gotovi tek 18.3. tako da ne znam koliki mi je AMH i ostalo ....nadam se da će biti dobro i da neće biti većih komplikacija ...MM je sve ok . Tako me je strah razočarenja u postupcima ...uffff Ali nadam se pozitivi . Miumiu , nemaš zašto strahovat , bonbonćići su tu a ti si u iskusnim rukama , misli pozitivno , nemoj dat negativi da utječe na mrvice , nabaci veliki osmjeh na lice i uživaj u trudnći . Ja kad krenem u postupak volila bi s tobom se konzultirati pa se nadam da češ bit još tu
    SRETNO

  28. #128
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Miumiu, lijepe vijesti! čestitam i sretno do kraja!


    Tal, iz ove gorenje poruke pretpostavljam da ti je odstranjen jajnik a ne jajovod.

    Sadie, uskoro će beta? Sretno!

    Piki, samo grabi naprijed! Sretno!

    Željka, sretno za betu!

    ... i

    naravno podrška svim 39+ ženama sretno!

  29. #129
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Do koliko godina planirate pokusavati? Razmisljam ako mi ne uspije ovaj put do koliko da pokusavam

  30. #130

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    8

    Početno

    tal....ja isto imam miom subserozni koji je sad čak i narastao ali to je bilo za očekivati u trudnoći. Obzirom da je subserozni i kao takav ne smeta trudnoći nije mi savjetovano da ga operiram. Ja sam u postupke ulazila potpuno opušteno bez ikakvih očekivanja i nisam dozvolila niti da me preuzme nekakav bed/depresija/tuga nakon neuspjeha. Stvarno moram reći sama za sebe da sam bila fenomenalno opuštena. Olakšala sam si maksimalno koliko sam mogla.Ali eto zato mi se sad to vraća u smislu da sam sad napeta kad sam trudna Ali proći će i to, sad mi je malo teško jer sam na početku i i svega sam jednom bila na uzv otkako mi je potvrđena trudnoća. kad kreneš u postupak slobodno me kontaktiraj u vezi bilo čega, koliko god mogu pomoći ću ti. SRETNO!

    Inesz....hvala na čestitkama

  31. #131
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Miumiu, lijepe vijesti! čestitam i sretno do kraja!


    Tal, iz ove gorenje poruke pretpostavljam da ti je odstranjen jajnik a ne jajovod.

    Sadie, uskoro će beta? Sretno!

    Piki, samo grabi naprijed! Sretno!

    Željka, sretno za betu!

    ... i

    naravno podrška svim 39+ ženama sretno!
    Inesz jajovod mi je skinut sa desne strane

  32. #132
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Miumiu, lijepe vijesti! čestitam i sretno do kraja!


    Tal, iz ove gorenje poruke pretpostavljam da ti je odstranjen jajnik a ne jajovod.

    Sadie, uskoro će beta? Sretno!

    Piki, samo grabi naprijed! Sretno!

    Željka, sretno za betu!

    ... i

    naravno podrška svim 39+ ženama sretno!
    Inesz jajovod mi je skinut sa desne strane .
    Miumiu hvala ......Meni je dr rekao da za sad je najbitnije skinut polipe jer oni smetaju pri oplodnji a ovo ostalo je rekao da će vidit na mjestu pa možda i to skine . Ma meni je bitno da to prođe i da krenem u postupak .
    Ma bitno je da ti trudnoća bude ok a ostalo je lako . sretno i hvala još jednom .

  33. #133
    Farfallina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj miumiu prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nova sam na ovoj temi i na forumu općenito. Uskoro ću imati 39. i u 5 tjednu trudnoće sam - blizanci, nakon transfera 2 osmostanična oplođena ICSI metodom. To mi je bio 2. stimulirani pokušaj, inače sam low responder, a mm oligoastenos. Uzasno me strah sada svega ali najviše me zanima da li netko od vas radio amnio ili kombinirani probir u blizanačkoj trudnoći i gdje....hvala unaprijed na odgovoru! I svim čekalicama puno sreće i +++++ želim
    Miumiu Cestitam!
    Nisam imala blizanacku trudnocu, ali sam radila amnio u poliklinici vili u ZG. Imali su- vjerujem is sada- opciju da salju kod nas u bolnicu ili u sloveniju. Kada se salje u sloveniju rezultati gotovi ca cca 10 dana. Ja sam tako napravila, jer se kod nas dugo cekalo, a mene je uzasno bilo strah raditi amnio, a kamloi jos toliko cekati. Najprije su me nazvali na tel, cim su dobili rezultate i dr potvrdila da je sve ok. Nakon toga stiglo i postom.

    Sretno!

  34. #134
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Kombinirani probir trudnice sa dvojčekima normalno rade.

  35. #135
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Evo mene danas sa aspiracije i "stara koka" s 11 JS

  36. #136
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ideš!!! Bravo!!
    Kakva je stimulacija bila u pitanju? Držim fige za sjajan tulum.

  37. #137
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Dugi protocol decapeptyl/ menopur. Isto kao i prije 6 g kad je uspijelo a bilo je malo manje js

  38. #138
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala
    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Držim ti figice, da što prije kreneš u postupak i da ti uspije od prve.
    To što ti je prva trudnoća završila tako ne mora značiti ništa. Znam za puno gore slučajeve, gdje je 2. trudnoća prošla super.

  39. #139
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala ti tal...i ja tebi želim uspješan početak svih postupaka...
    jake smo mi...ne damo se!!!!!!!

    Citiraj tal prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro došla bubicazubica ....držim ti fige da uspiješ i ja sam na tom putu ali ja nisam nikad bila trudna zato sad krećem u postupak u st . Znam da če mi bit teško radi godina i operacija ali ja mislim pozitivno da ću uspjet
    Čestitam miumiu i ne brini biće to sve ok .....imam pitanjce za tebe ....gdje si radila ICSI ? Ja sam tek krenila na sve te pretrage i imam obavit jednu operaciju pa krećem u postupak ali ne znam koji će mi postupak dr radit pa me zanima dali je taj postupak šta si ti radila najbolji i dali ja mogu tražit od dr da mi tako rade ? Ja sam u kbc st .

  40. #140
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala na informaciji..znala sam da mi je ovo zadnja doba s kretanjem u postupcima...i zato sad u turbo stilu pokrećem sve
    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    bubicazubica,

    ako krećete u državne bolnice radi liječenje neplodnosti, moraš znati da ne liječe žene iznad 42. godine na teret HZZO-a.

    požuri se sa pretragama i kretanjem u postupak.

  41. #141
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bubicazubica,
    koji je točno razlog radi kojeg krećete u mpo? Lošiji spermiogram kod TM?

  42. #142
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Ne,njegovi spermići su super...jednostavno me koče godine,a i nakon kiretaže,sve se to nekako poremetilo,mada je i kod mene sve bilo ok...tako da sam mišljenja kao i moja gin.da bi ipak bilo najbolje da se malo potpomognemo...

  43. #143
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Curke, jeste vidjele post 165 s ove teme?
    http://forum.roda.hr/threads/83065-P...linikama/page4

    Ako imate ispod 42 trk u Škvorc...

  44. #144
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    bubicazubica,

    kakvi su tvoji nalazi? fsh, amh? koliki ti je broj antralnih folikula? jesi li puno starija od 40?

  45. #145
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Danasnje vijesti iz laba: od 11 js 10 zrele i 6 se oplodilo Cekam sutra info kada ce transfer

  46. #146
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    željka, odlično za jednu članicu ovakvog kluba
    ~~~~~

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    željka, odlično za jednu članicu ovakvog kluba
    ~~~~~
    bit će savršeno kad završi s trudnoćom :D

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  48. #148
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Zeljka kod nas vrijedi ona stare koke nesu dobra jaja Sretno!

  49. #149
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Sonja29 hahahaha....

  50. #150
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Željka33 bravo! Sretno dalje ~~~~~~~~~~~

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •