Stranica 22 od 24 PrviPrvi ... 122021222324 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1176

Tema: 39+ (Klub Q10) II

  1. #1051
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Vrci, je, al drugo je govorit iz mladje perspektive, drugo iz 43. Ne znam sjeca li se ko Tiggy, mlada, idiopatija, sve savrseno, sve istrazila, ulozen maks trud, uvijek 0. Nikad nema garancija i uvijek ima iznimaka, pozitivnih i negativnih. Al, u nacelu, statistika je neumoljiva.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.01.2020. at 12:59

  2. #1052
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Dabome da je moguce da se savršeno dijeli do 3,5... dana, a ipak ima genetsku grešku. Da nije tako, ne bi se rađali ljudi s genetskim poremećajima.

    U 43. je tipa 70% stanica aneuploidno (Inesz će me ispraviti ako je više, ali sigurno nije manje).

    I za kraj, slika govori tisuću riječi, nažalost je ne mogu staviti ovdje pa ću je polinkati.

    https://images.slideplayer.com/24/73...s/slide_65.jpg

    Iz nje vidiš kako embriolog vidi kakve je kvalitete jajna stanica. Mislim, ovo vidi svatko, embriolog sigurno ima pristup i malo sofisticiranijim metodama

    Nije sve u embriju, nije sve u receptivnosti endometrija, ali čim je viša dob u pitanju veća je vjerojatnost da je do embrija - zato donacija uspijeva u 50% slučajeva iz prve, jer je endo još dugo dobar i nakon što jajne stanice nisu.

  3. #1053

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala vam na svim ovim informacijama, sad mi je jasnije. Ne znam kako bih se drugačije educirala da nije vas.
    Sljedeća dilema: mislite li da bi me u Pragu primili sa mojim JS i mislite li da to ima smisla raditi (u pogledu bolje opreme, nekih drugih metoda analize i pomoći koje se kod nas ne poznaju i educiranijeg kadra, čime bi oni mozda mogli uraditi još nešto više nego što naši ovdje mogu)? Ili tamo parovi idu uglavnom zbog donacije.
    Ili da jednostavno više ni o čemu ne razmišljam nego ispucam još koji put, jer je svakako stvar bozije volje hoću li upasti u taj mali postotak vjerojatnosti koji je realan za moje godine.

  4. #1054
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Primio bi svak lovu, al apsolutno nema smisla trositi josnvise nego u citou za nesto sto ima minialne sanse...osim kao turizam u Pragu, al to je bolje otic nakon postupka u citou, vise ce ti love ostat. Tamo parovi idu na donaciju ili ako su mladi a treba im predimpl dijagnostika zbog dijagnostike embrija na neke nasljedne bolesti. Biolog i lab u citou su dovoljno dobri.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.01.2020. at 15:42

  5. #1055
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ukratko: primili bi te vjerojatno, oni su profitna organizacija i vjer ti ne bi bili mozda direktni ko poljak jer te on zna dulje i ipak si iz rh koja je mala pa da ne.pricas da te zamajava, izvlaci pare i daje lazne nade tamo gdje mu je klijentela. A mozda i ne bi, da im ne rusis prosjek. Po meni, za postupak s vlastitim ne moras dalje od cita.

  6. #1056
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Il neko ide ako mu je logisticki zgodniji pragni tamo gravitira. Ako ti je cito blizu mjesta stanovanja, drzinse cita.

  7. #1057
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Carmen, meni se cini da ti trazis neku analizu koja na zalost ne postoji. Nema neceg sto bi reklo "ova js je losa,embrij bude los, ili obrnuto". Nema analize koja moze pogoditi koji embrij ce se primiti. Na zalost

  8. #1058
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    A ima, apsolutno ima. Npr u Mariboru, koji nije toliko.opterecen svjetonazorom i pocetkom zivota, ovisno o morfologiji, neke jajne stanice uopce ni ne oplodjuju, niti neke embrije uopce zamrzavaju. Gleda se morfologija itd. Eno gore slike i kriterija pomocu kojih embriolog procjenjuje kvalitetu js. Posgoje i parametri za embrije. Al zasto se neki primi (kod mladih zena), neki ne - znanost i medicina nemaju odgovore. Rijetko sto je u medicini 100 posto i apsolutno sigurno / apsolutno nemoguce. Ali postoji statistika uspjesnosti, kriteriji itd. A ta statisika je kako je gore navedeno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.01.2020. at 17:13

  9. #1059
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Cemu mucit zenu transferima i hormonima ako su sanse nikakve? To je razlog selekcije. Npr, meni su bili rekli da mi rescue icsi embrije (nijedan se nije oplodio prvi dan ivf-om pa su ih injektirali) koje su mi u zg vracali tijekom god dana (i uzeli mi god reprodukt zivota, izlagali centrifugi uzv-ova, hormona, sirenj grlica maternice itd, logistickoj nocnoj mori), ne bi ni vracali, postupak bi proglasili propalim. U rh je ta komunikacijdka shema s pacijentima nista se ne zna, vidjet cemo, covjek snuje visa sila odredjuje. Meninje pasao postotno-razlozni pristup koji me ne maltretira bez potrebe (nisam religiozna pa sam se bas razbjesnila kad sam shvatila da sam zrtva politike, tj straha vv-a da ih optuzuju da bacaju 'djecicu' i da je to bio jedini razlog tog jednogodisnjeg mucenja). Tako da nije bas da se nista ne zna. Al nema nekog krvnog testa koji ce ti rec to i to, stanica ti je takva i takva. Jedono slika s punkcije.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.01.2020. at 17:20

  10. #1060
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    A neprimanje dobrih embrija je dodatni imunoloski set pitanja. Al sad govorimo o koraku 1 - prvo mora bit ok stanica pa sve dalje ok.

  11. #1061
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Često sam "škicala" ovu temu, ali iskreno, nadala sam se da neću doći u klub 39+ i još biti u MPO priči...
    Što je tu je - u 40. sam trenutno u IVF postupku, danas odradila prvi UZV i situacija je sljedeća: desno 12,10,6 lijevo 7,7,7,7. Stimulacija je 300 i.e. menopura dnevno (danas mi je 5. dan stimulacije), od sutra uvodim i cetritide i nastavljam s istom dozom menopura do UZV u ponedjeljak.
    Prvi put sam na menopuru (do sada uvijek gonali ili puregoni) i čini mi se dosta manje folikula. Pretpostavljam da su godine učinile svoje, u zadnjem postupku 2016. sam imala 12 js. Hormoni su mi o.k., AMH kažu zadovoljavajuć za godine - 9,13, LH 8,4, FSH 12,9
    Koliko bih otprilike js mogla dobiti od ovih 7 folikula? Vjerujem da ovi najveći od 12/10 će biti prezreli za punkciju. Znam da je to teško prognozirati, ali nekako se nadam da ćemo doći barem do 2-3 embrija.
    Boostala sam sebe i muža vitaminima i dodatcima cijelu 2019. godinu, obavila dijagnostičku laparaskopiju (uklonjen endometriom i dva polipa), obavili kariograme i suprug mikrodiletaciju y kromosoma - sve uredno. Sve smo to obavljali kako bi pokušali saznati zašto u zadnja 3 postupka, kod vraćenih dobrih/kvalitetnih blastocista nije došlo do trudnoće. Naravno, zadovoljavajućeg odgovora nema.

  12. #1062
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    maca2, sretno, 2009. smo skupa bile u Ljubljani...

  13. #1063
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ništa od mog postupka nažalost...nisam niti do transfera došla
    Imala sam 4 js (od 7 folikula), zvala 2. dan od aspiracije i rekla mi biologica da su sve bile nezrele...baš sam šokirana ostala, nije mi se to nikada dogodilo do sada. Ne mogu se oteti dojmu da je bila prerana punkcija i/ili pogrešna stimulacija (štoperica išla na 16 mm). Eto, gorak okus u ustima...ne znam sad hoću li više pokušavati. Treba mi vremena da se "zbrojim". Nekako računaš na neuspjeh nakon transfera, ali da ne dođeš do njega - to je sasvim druga vrsta poraza.

    @Mare41 - sjećam te se

  14. #1064

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Bok cure, aktivne i buduće, evo mene u 39+

  15. #1065
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Ima li koga na temi

  16. #1066
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Evo mene opet ne bi li se neko javio, a kako će se javit kad se poruke ni ne vide

  17. #1067
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Loolee,
    dobro došla na forum.
    Forum se moderira i sve prve poruke novih korisnika trebaju biti odbrene od stane administratora forum.
    Slobodno piši i pitaj, na sadržajnu poruku uvijek se dobije i više od jednog odgovora.

  18. #1068
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    pa, da... istina... test ima samo dvije opcije za pokazati - da je pozitivan ili negativan.

    vidim da imaš 43 godine, kakvu si terapiju dobivala i koliko embrija imala na kraju?
    Bila sam na menopurima,orangutanima haha (orgalutran),elonva,ovitrelle. Imala sam 19 jajnih stanica,12 oplođeno, na kraju 5 blastica.

  19. #1069
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ooo... pa to je predobro.
    Kakvi su tvoji nalazi?

  20. #1070
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Ooo... pa to je predobro.
    Kakvi su tvoji nalazi?
    LH 5.39 IU/L
    FSH 7.06
    DHEA-S 6.10
    AMH 25.01 pmol/L
    TSH 2.48 mU/L (0.27-4.20)
    testosteron 0.83 (0.29-1.67)
    estadiol 121.3
    To sam vadila treći dan ciklusa.

  21. #1071
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Toliko blastica dobiti u četrdesettrećoj... e, to je fenomenalno.
    Koji ti je dan od transfera?
    Je li pao ipak testić?

  22. #1072
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Toliko blastica dobiti u četrdesettrećoj... e, to je fenomenalno.
    Koji ti je dan od transfera?
    Je li pao ipak testić?
    Inesz, hvala. Kad sam vadila te hormone nisam ni znala šta koji hormon znači, a nisam glupa, samo sam dotad bila neinformirana !
    Testove nikakve nisam radila, nekako mi je to prestrašno a lijepo mi je ovako bit “ trudna” hahahah. U ponediljak vadim krv i šta bude! Ostale su mi još 3 blastice, pa se nadam da će se od jedne rodit dijete )

  23. #1073
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Woow, koji rezultat!
    Sretno sa betom!

  24. #1074
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj s_iva prvotno napisa Vidi poruku
    Woow, koji rezultat!
    Sretno sa betom!
    s_iva , hvala

  25. #1075
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Spavala sam odlicno a danas vadim betu ... naravno imam osjećaj da će bit negativna!
    Javim se sa rezultatom

  26. #1076
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Beta 13 dnt 927.1
    Jeeeeee

  27. #1077
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Loolee, sjajno!

  28. #1078
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Loolee, jeeee!
    Baš cijeli postupak ide po planu!

  29. #1079
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bravo!Cestitam!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 09.03.2020. at 18:35

  30. #1080
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala vam cure : Jelena, s_iva, inesz <3
    E sad da li je po planu ili nije, ajmo rec da sam imala sreće !
    Krenula sam prošle godine 21.3 i imala i operaciju maternice 11.7 , tako uzimajući i to u obzir sve je prilično dobro išlo !
    Sad se nadam da će sve bit uredu,
    kako bi naše forumasice rekle:’očekujem jednu dosadnu trudnoću .’

  31. #1081
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Cestitam !!!!

  32. #1082
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam !!!!
    Hvala ina33.
    Kakva je situacija kod tebe?! Čitala sam i pratila ali nisam sve popamtila...

  33. #1083
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Loolee prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ina33.
    Kakva je situacija kod tebe?! Čitala sam i pratila ali nisam sve popamtila...
    Ja imam 50 god i mirno cekam menopauzu, dijete ima 12. Pokusaji za dijete 2 nisu upalili, iako sam nakon prve trudnoce u 38-moj (sa mojim stanicama starim 36, to su bili smrzlici, ja sam rubna pcos-ovka i materjjala je uvijek bilo) od embrija iz jedne stimul (dob 40 plus i nekih valjda 5-6 morulal imala 2 trudnoce -jednu biokemijsku i jedan missed. Povremeno tu navratim sto sto suocit ekipu s realnoscu, pomoc s dvojbama, sto utjesit, sto cestitat i that's it.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 10.03.2020. at 14:58

  34. #1084
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam 50 god i mirno cekam menopauzu, dijete ima 12. Pokusaji za dijete 2 nisu upalili, iako sam nakon prve trudnoce u 38-moj (sa mojim stanicama starim 36, to su bili smrzlici, ja sam rubna pcos-ovka i materjjala je uvijek bilo) od embrija iz jedne stimul (dob 40 plus i nekih valjda 5-6 morulal imala 2 trudnoce -jednu biokemijsku i jedan missed. Povremeno tu navratim sto sto suocit ekipu s realnoscu, pomoc s dvojbama, sto utjesit, sto cestitat i that's it.
    Baš divno od tebe što si nekad tu , jer sam ja većinu informacija dobila na rodinim forumima,a i
    iskustva iz prve ruke a ne iz neke knjige ...

  35. #1085
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Loolee,

    neka bude sretno do kraja.

    imala si transfer 2 blastice?

  36. #1086
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala draga Inesz,

    transfer je bio samo jedne blastice. Moj doktor isključivo
    vraća jednu.

    Uglavnom danas sam vadila drugu betu i sa ponosom prijavljujem
    rezultat koji iznosi ni manje ni više 2228.0

    Jako sam sretna i uzbuđena...

    Javila sam MPO doktoru pa me je naručio na prvi trudnički
    pregled za tjedan dana.
    Sad se samo mogu nadat da će sve bit uredu...

  37. #1087
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Šta ste se cure uspavale

  38. #1088
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Loolee,
    znam da si sretna i uzbuđena, ali kao adminica moram napisati - ovo nije chat tema
    Javi nam kako napreduje trudnoća, piši svaki detalj trudnoće, postupka... ali ovdje ne chatamo (uglavnom).
    Posljednje uređivanje od Inesz : 12.03.2020. at 13:09

  39. #1089
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Čestitam! Mirnu, dosadnu i veselu trudnoću zelim!

  40. #1090

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Cure pomoć, imam dvojbu.
    40 godina sam, FSH 12,6, amh 4,2. Kupila sam DHEA dodatak, i sad sam prije nego krenem piti izvadila hormon DHEA-S i iznosi 6,62 (referentna vriednost 1,65 do 9,15). Znači negdje na pola referentne je. Što da radim, da pijem ili ne?

  41. #1091

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pomoć, imam dvojbu.
    40 godina sam, FSH 12,6, amh 4,2. Kupila sam DHEA dodatak, i sad sam prije nego krenem piti izvadila hormon DHEA-S i iznosi 6,62 (referentna vriednost 1,65 do 9,15). Znači negdje na pola referentne je. Što da radim, da pijem ili ne?
    Krivo sam napisala. Nije nalaz 6,62 nego 5,52 μmol/L (ref. vrijednosti 1,65 - 9,15)

  42. #1092
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Nasa treća curka je stigla prije 2 tjedna. Mjesec dana ranije, ali savršena mala mrvica.
    Doma smo došle cetvrti dan nakon carskog.

  43. #1093
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    s_iva, čestitam

    @Tamara@, kužim dvojbu - da je na dnu ref. vrijednosti pila bi ga, da je na vrhu ne bi, ali ne znam ima li benefita od pijenja ako jednostavno dobro stojiš s njim. Osobno ga ne bih pumpala više. Pa i zato jer ne znam bih li mogla dovoljno ispratiti koliko je narastao. Valjda će ti se javiti netko tko se bolje kuži u to.

  44. #1094
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj s_iva prvotno napisa Vidi poruku
    Nasa treća curka je stigla prije 2 tjedna. Mjesec dana ranije, ali savršena mala mrvica.
    Doma smo došle cetvrti dan nakon carskog.
    cestitam draga od srca

  45. #1095

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    s_iva, čestitam

    @Tamara@, kužim dvojbu - da je na dnu ref. vrijednosti pila bi ga, da je na vrhu ne bi, ali ne znam ima li benefita od pijenja ako jednostavno dobro stojiš s njim. Osobno ga ne bih pumpala više. Pa i zato jer ne znam bih li mogla dovoljno ispratiti koliko je narastao. Valjda će ti se javiti netko tko se bolje kuži u to.
    Hvala ti na odgovoru!
    Odlučila sam ne pit (raspitala sam se kod nekoliko mudrijih doktora i biokemičara). Takodjer sam odustala i od d- vitamina pošto mi nije u zoni pomanjkanja. Tako da sada ostajem pri mixu Q10, B-kompleksa, omege i folicina. Iako sam realna i jasno mi je da teško da će to spasiti tih nekolicinu mojih starih stanica dodatno izmučenih endometriozom. Al neka.. možda im ipak mrvicu pomognu dodaci

  46. #1096

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Dobar dan cure, da li je koja od vas bila u stimulaciji Letrozolom? Bila sam jucer na prvom UZV (5dc) i imam samo dva sitna folikula, dr. misli da nema smisla davati inekcije jer je odgovor jako los. Inace imam endometrioza, adenomioza i amh 1.7.

    Hvala svima

  47. #1097
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan cure, da li je koja od vas bila u stimulaciji Letrozolom? Bila sam jucer na prvom UZV (5dc) i imam samo dva sitna folikula, dr. misli da nema smisla davati inekcije jer je odgovor jako los. Inace imam endometrioza, adenomioza i amh 1.7.

    Hvala svima
    Ja sam uzimala Letrozol.
    Isto imala 2 folikula koji su danas blizanke od 3 godine!
    Posljednje uređivanje od giulia : 02.09.2020. at 22:20

  48. #1098

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    @giulia, cestitam

  49. #1099

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Ne znam zasto mi se nije objavio odgovor. @giulia hvala puno i cestitam! Danas sam bila opet na UZV, ostao je jedan folikul, doktoru se cini da se ne mice i kaze da cemo najvjerovatnije odustati od postupka

  50. #1100
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo da se javim s dobrim vijestima! Nakon fijaska u veljači u Petrovoj (aspiracija 4 nezrele jajne stanice) sad u kolovozu smo bili u postupku u IVF poliklinici.
    Skroz drugi pristup i stimulacija. Dobili 10 js, 8 zrelih, 5 oplođeno (mm na dan oplodnje dijagnoza crypto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •