Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 215

Tema: Perilica posuđa - koju izabrati?

  1. #151
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Neki dijelovi imaju osnovnu garanciju 2 godine,ali ako se registrira na njihovoj stranici dobi se još nešto

  2. #152
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jelena O., odakle ta informacija? Sve sto sam gledala danas je samo 2 godine, povremeno bude 2+3 uz registraciju na neke proizvode ali ne vrijedi sad za suđerice. Mozda ima jos neka trgovina gdje nisam gledala....

  3. #153
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Pitaj možda i ta tvoja ima to

  4. #154
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dijelovi imaju osnovnu garanciju 2 godine,ali ako se registrira na njihovoj stranici dobi se još nešto
    ja sam svaki put odustala od te registracije jer nisam mogla pronaći šifre koje treba upisati

  5. #155
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Uzela sam na kraju opet Gorenje.
    Slican model kao Beti, samo moja nije xl. 5 godina je garancija nadam se da ce bar toliko radit bez kvara.

  6. #156
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

  7. #157
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Koliko sam ja shvatila tehnologija je toliko napredovala da je vecina novih uređaja u najvisoj kategoriji pa da bi ih i dalje mogli razlikovati po energ. ucinkovitosti smanjit ce rasopon kategorija. Nova klasifikacija.

  8. #158
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    I evo će preko noći promjeniti oznake? I u garancijama piše to

  9. #159
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Uzela sam na kraju opet Gorenje.
    Slican model kao Beti, samo moja nije xl. 5 godina je garancija nadam se da ce bar toliko radit bez kvara.
    Ja sam uzela Gorenje (neku ugradbenu) 2012. kad smo mijenjali kuhinju. Radila je sedam godina. Nakon toga se više nije isplatio popravak, jer je koštao kao pola nove. Otišli smo u Elipso i kupili najjeftiniju Beko suđericu koja mi se pokazala sasvim ok. Uzeli smo nju jer je bila dostupna odmah. To je bio višemanje jedini kriterij. Evo već dvije godine radi bez ikakvih problema i čini mi se da pere bolje nego stara i bolja je geometrija polica, iako nemam treću. Meni treća polica nije toliko bitna, jer češće perem veliko posuđe koje mi u ovu uredno stane, a manje imam sitne krame za koju treba treća polica. Hoću reći - izbor polica ovisi o tome kakvo tko ima posuđe. Meni bi treća polica bila samo smetnja, ali to nije pravilo. Stvar običaja i navike.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.02.2021. at 12:37

  10. #160
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je isto ta treca polica smetnja. Meni je pak najvaznije da.mi fino stanu vinske čaše

  11. #161
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Mi smo lani uzeli Bosch, zaboravila sam koji model, al uzeli smo sa 3. policom/ladicom, da ne bude baš ista kao ona koju smo upravo pokopali.
    Svaki put kad slažem te žličice i vilice u policu, pitam se zašto nismo jednostavno uzeli košaru

  12. #162
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Hahaha, treća polica, ja mislim da je to za one koji baš uživaju u činjenici da su stvari lijepo složene. Drugu svrhu joj nisam našla. Iz košare pribor izađe savršeno čist, dakle nije do toga. Ok, više mjesta dolje, to može biti korisno, ali je zato manje visine gore, što može smetati.
    Imam dvije prijatljice koje su očarane tom policom, uklapaju se u moj zaključak. Ja se osobno ne vidim kako slažem pravilno jednu po jednu viljušku, umjesto da naramak pljasnem u košaru

  13. #163
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    mislim da se u tvoj zaključak uklapa i to što ja nisam očarana

  14. #164
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da se u tvoj zaključak uklapa i to što ja nisam očarana
    Uklapa se idealno :D

  15. #165
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha, treća polica, ja mislim da je to za one koji baš uživaju u činjenici da su stvari lijepo složene. Drugu svrhu joj nisam našla. Iz košare pribor izađe savršeno čist, dakle nije do toga. Ok, više mjesta dolje, to može biti korisno, ali je zato manje visine gore, što može smetati.
    Imam dvije prijatljice koje su očarane tom policom, uklapaju se u moj zaključak. Ja se osobno ne vidim kako slažem pravilno jednu po jednu viljušku, umjesto da naramak pljasnem u košaru
    Dvaput sam slagala u tu ladicu i oba puta sam napola posla htjela odustati. Ne znam objasniti drugi put.

  16. #166
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    aha, to znači da imaš ili košaru ili tu ladicu?
    ja sam više tangerina tip, ne vidim se da slažem to

  17. #167
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Naša ima i košaru i ladicu.

  18. #168
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod trece ladice slazes bestek jedan po jedan komad ali zgrabis sve zlice npr. odjednom kad su oprane i pljusnes u ladicu gdje stoje. Kad je kosara onda je obrnuto, stavis sakom zajedno u kosaru ali moras birati kad vadis.

    Peterlin, ja imam izvrsno iskustvo s Beko suđericom. Kupila sam je prije 15 g. i kratko koristila, kad smo selili proslijedila je svekrvi. Eno je i dan danas savrseno pere, jednom je nesto popravljala. I super je prostrana, uvijek mi se cinila vecom od moje Gorenje. Sad sam ih isto gledala ali nije bila raspoloziva ta koja mi je odgovarala. Iznenadilo me da nije nesto povoljnija, ja sam ovu novu Gorenje ulovila na akciji i prosla jeftinije nego sto bi s Bekom.

  19. #169
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ivana, ja sam u košaru slagala žlice u jedan odjeljak, vilice u drugi, noževe u treći... pa sam opet grabila zbirno. Sad imam treću ladicu i još uvijek me nervira slaganje pribora u nju. Ali puno bolje se opere i puno više ima mjesta u donjoj ladici bez košare za pribor, to se mora priznati.

  20. #170
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ivana, ja sam u košaru slagala žlice u jedan odjeljak, vilice u drugi, noževe u treći... pa sam opet grabila zbirno. Sad imam treću ladicu i još uvijek me nervira slaganje pribora u nju. Ali puno bolje se opere i puno više ima mjesta u donjoj ladici bez košare za pribor, to se mora priznati.
    ja sam isto to odvajala i u košarici
    ma mislim nije to slaganje neki toliki bed, ali da je duže od stavljanja u košaru (isto po kategorijama), je

  21. #171
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni je trebalo par dana da se naviknem na trecu ladicu na moru, i svaki put mi je tlaka kad se vratim u Zg gdje mi je kosara.
    Mozda ih ipak volim vidjeti onako slozene i sjajne nakon pranja

  22. #172
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    i ja volim trecu kosaru, bas rado slazem bestek, cak da sve gleda u istu stranu i po grupama, tako da samo zgrabim kad je suho i stavim u ladicu
    a inace uopce nisam nesto uredna, ali volim puzzle
    ali ja imam malo posudja za pranje, pa nije neki utrosak vremena
    moja sestra samo ubaci u tu trecu ladicu, brrr

  23. #173
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    +1 fan te trece ladice. Kad negdje moram staviti beštek u košaru dolje nekako se lose osjecam sto se tako neuredno pere

    Ali ok, ja i obavezno preprem sudje prije sudjerice, ne ribam ali nema sanse da pustim skorene komade hrane. Otkad sam cula da se ljudima usmrdi masina od ostataka hrane nema sanse da stavim jako prljavo unutra.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 28.02.2021. at 23:08

  24. #174
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja pak s guštom prljave pošade što brže i bez razvrastavanja ubacim u košaru, a onda fino čiste razvrstavam u ladicu

  25. #175
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ali obavezno iz kosare pokretima hobotnice (dok palcem i kaziprstom drzim jedan komad, malim prstom hvatam vec drugi) prvo treba skupiti sve nozeve, pa zlice i na kraju vilice

  26. #176
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja razvrstavam beštek u košari iz dva razloga - da mi je lakše spremati i da se ne ubodem (viljuške okrenem naopako, bodljama prema dolje - imam neugodno iskustvo. Noževe kako koje... Oštre ne perem u suđerici).

    Žlice posložim na rešetkasti nosač, da mi ne upadnu jedna u drugu, trudim se odvojiti velike i male da spremanje ide brže. Na sreću, moja košara za beštek ima mogućnost da tu pregradu maknem ako mi ne treba, pa pola košare ima rešetku, a druga polovica je bez nje. Ovakva nekakva: https://www.mall.cz/i/22325622/450/450

    Još jedna prednost je kod pražnjenja, ako to rade dvije osobe - lakše je izvući košaru nego treću ladicu. S druge strane, da imamo treću ladicu, već bi smislili način kako bi nam baš to bilo dobro. Ne treba previše komplicirati, ali malo truda se ponekad isplati. To smo ovdje svi zaključili
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 01.03.2021. at 14:21

  27. #177
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Moji dojmovi s novom gorenje perilicom su jako dobri zasad. Konacno suha plastika! Ova fora s otvaranjem vrata je zgodna jer kad otvori vrata i izađe para sama se ugasi. Zgodno je kad putujemo na vikend pa ne ostane upaljena cijelo vrijeme.

  28. #178
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da,to je i meni odlučilo da kupim Gorenje.

  29. #179
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha, treća polica, ja mislim da je to za one koji baš uživaju u činjenici da su stvari lijepo složene. Drugu svrhu joj nisam našla. Iz košare pribor izađe savršeno čist, dakle nije do toga. Ok, više mjesta dolje, to može biti korisno, ali je zato manje visine gore, što može smetati.
    Imam dvije prijatljice koje su očarane tom policom, uklapaju se u moj zaključak. Ja se osobno ne vidim kako slažem pravilno jednu po jednu viljušku, umjesto da naramak pljasnem u košaru
    Identično kod mene sludilo bi me to totalka.

  30. #180
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hmm, mozda da pocnem slagati bestek u tu trecu ladicu? Cijelo vrijeme razmisljam kako bih je iscupala.

    Inace imam kosaru bas kao ovu sa slike sto je stavila Peterlin. Pericila je Asko, sto je navodno neko cudo koje je otkupilo Gorenje. Ne mogu je smisliti, ocajna je No dosla je s kucom i nikako da se namjerim izbaciti je van i zamijeniti s Bosch perilicom.

  31. #181
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hahahahahaha... ajme.

    Upravo sam guglala da vidim je li stvarno Asko u vlasnistvu Gorenja, sto mi je bilo ostalo u pamcenju.

    Nasla sam ovo:

    https://www.askona.com/customer-care...safety-notices

    Naravno da je nas serijski broj perilice na popisu.

    "Q. What could potentially happen if I continue to operate the dishwasher? The issue is related to a possible fault in the power cable that can overheat due to insufficient contact and cause smoke to escape the dishwasher housing into the consumer’s home."

    Mmhm. Jos se nismo zapalili.

  32. #182
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nisam inače tip za slaganje, ali ova treća ladica je odlicna. Jedna padela više stane u donju košaru. A kod mene je uvijek više padela

  33. #183
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahahahaha... ajme.

    Upravo sam guglala da vidim je li stvarno Asko u vlasnistvu Gorenja, sto mi je bilo ostalo u pamcenju.

    Nasla sam ovo:

    https://www.askona.com/customer-care...safety-notices

    Naravno da je nas serijski broj perilice na popisu.

    "Q. What could potentially happen if I continue to operate the dishwasher? The issue is related to a possible fault in the power cable that can overheat due to insufficient contact and cause smoke to escape the dishwasher housing into the consumer’s home."

    Mmhm. Jos se nismo zapalili.
    Pa to nije baš nova vijest https://www.poslovni.hr/strane/goren...stecaju-154010

  34. #184
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nisam rekla da je novo, nego se nisam mogla sjetiti je li tocno. Pojma nisam imala sto je Asko kad smo uselili u ovu kucu krajem 2018-te pa sam tad guglala da vidim sto je to.

    Uglavnom, ta Asko perilica koju imamo je uzas nad uzasima.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Koliko vam traju perilice posuđa? Ja sam šokirana što mi se Miele pokvarila nakon 9 godina i ne isplati se popravljati. E sad, perilica rublja savršeno radi 24 godine s jednim sitnim popravkom. Zabrijala sam da će tako i suđerica. Koliko uopće izdrže neke druge mašine?

  36. #186

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Ako pere svaki dan bar jednom...

  37. #187

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    To je neki model Miele koji je tad bio najjeftiniji, koštao oko 5000kn. Isplati li se to uopće ako traje tako kratko..

  38. #188
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa znaš da su Miele rezervni dijelovi skupi ko sama perilica, bez obzira na to jesi li kupila onu od 5 ili 15 tis. kuna.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 14.10.2021. at 00:40

  39. #189

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Pa znam ali eto zavarala me perilica rublja jer joj nisu trebali skupi dijelovi...

  40. #190
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko vam traju perilice posuđa? Ja sam šokirana što mi se Miele pokvarila nakon 9 godina i ne isplati se popravljati. E sad, perilica rublja savršeno radi 24 godine s jednim sitnim popravkom. Zabrijala sam da će tako i suđerica. Koliko uopće izdrže neke druge mašine?
    Pa sad... nikad mi nije palo na pamet kupiti Miele ili neku sličnu skupu (razlog - zagrebačka voda puna kamenca uništi svaku, nema pomoći).

    Imala sam Gorenje samostojeću perilicu posuđa od 2001 do 2012. Još je radila, ali renovirali smo kuhinju i uzeli opet Gorenje, ali ugradbenu. Izdržala je puno kraće - malo dulje od sedam godina. Njoj je krepala elektronika. Sad imam neku Beko, ne očekujem čuda.

    Vešmašine isto - stara Gorenje mašina imala je dvadesetak godina, a nakon toga imali smo Indesit (cca 5 godina, kombinirana perilica sušilica), pa Gorenje (kombinirana perilica sušilica) i sad imam Candy (isto kombinirana). Svjesna sam da ne mogu uspoređivati običnu mašinu sa kombinirkom, jer ova druga redovito traje kraće, ali simptomatska stvar je da na većini uređaja krepa elektronika, što nema veze s kvalitetom vode. Izdrže taman toliko koliko je jamstveni rok (5 godina) i onda krepaju.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.10.2021. at 08:37

  41. #191

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Mislim da ni Miele više ne proizvodi aparate koji traju 20 i nešto godina.
    U konačnici te sve na kraju dođe na isto - ako ti neki aparat izdrži 10 godina,na konju si.
    Mi smo sad, pri odabiru, počeli nekako najviše gledati dužinu garancije.

  42. #192
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko vam traju perilice posuđa? Ja sam šokirana što mi se Miele pokvarila nakon 9 godina i ne isplati se popravljati. E sad, perilica rublja savršeno radi 24 godine s jednim sitnim popravkom. Zabrijala sam da će tako i suđerica. Koliko uopće izdrže neke druge mašine?
    Meni se prije 2 godine pokvarila Bosch perilica nakon 11 godina od kupnje, a 9 godina korištenja. Bila je kad smo je kupovali jedna od solidnijih Boschevih u ponudi, isto oko 5000kn, i ja sam tada isto računala na 20 godina, pogotovo jer moja baka ima perilicu iz 1989. koja još radi.
    Međutim, u jednom od dućana prodavačica mi je rekla: prosječni vijek trajanja za perilice danas vam je 8-9 godina, to je uobičajeno. Nećete više naći te koje traju 20
    Pola godine kasnije otišla je i mašina za robu, kupljena isto kad i ova za suđe.

    Meni je to i dalje problematično, ali kad pogledaš, pod normalno smo prihvatili da je neki prosječni vijek trajanja mobitela 2-3 godine, a raspon cijena im je skoro kao kod perilica

  43. #193
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ni Miele više ne proizvodi aparate koji traju 20 i nešto godina.
    U konačnici te sve na kraju dođe na isto - ako ti neki aparat izdrži 10 godina,na konju si.
    Mi smo sad, pri odabiru, počeli nekako najviše gledati dužinu garancije.
    da, i ovo, moraš se dobro potrudit da se dokopaš 5 godina garancije

  44. #194
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Pa nije to čudno. Programirano zastarijevanje proizvoda je poznata stvar. Na taj način proizvođači sebi čuvaju tržište. Ako se dobro sjećam, postojala je EU inicijativa da se to zabrani, ali morala bih provjeriti je li to izglasano ili nije.

    Kako god bilo - takva je praksa. Isto kao i kod automobila. VW bubu si mogao voziti 30 godina, a sad si sretan ako ti auto izdrži deset godina. I dobra je ova usporedba s mobitelima i elektronikom - platimo velike pare kao i za kućanski aparat, a ne očekujemo da rade 20 godina

  45. #195
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo, provjerila sam - izglasana je Rezolucija o održivijem vijeku proizvoda: https://www.europarl.europa.eu/doceo...0-0318_HR.html

    Za nas, obične smrtnike kojima se teško probijati kroz rezolucije - evo što o tome kaže časopis Bug:
    https://www.bug.hr/propisi/europski-...uredjaja-17479

    Drugo je pitanje kako se to može kontrolirati... Ako mene pitate - nikako. Treba birati uređaje sa što duljim jamstvenim rokom.

  46. #196
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Mi smo kupili Samsung susilicu s 10 godina garancije na motor. U pogonu je tak dvije godine. Perilica isto Samsung radi vec osmu godinu s vodom koja je izrazito tvrda. Do nedavno sam mislila da ne moze voda biti tvrđa od zagrebacke, ali, eto, cini se da moze.
    U stanu kojeg iznajmljujemo je mala perilica suđa Elektrolux koja (kuc-kuc) radi vec 16 godina…
    Ne znam je li do kvalitete ili smo samo do sada imali srece…

  47. #197
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo prvo imali neku najjeftiniju quadro, radila je 3 godine i pokvario se grijač. Tada smo uzeli Gorenje, koja radi i danadanas, bez jednog kvara. Ide 12-a godina i ja sve cekam da se nesto pokvari ali ne da se ona.

  48. #198
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja sam prije deset dana zamijenila samsungovu, devet godina bez ijednog kvara a onda su sve 4 gume otišle (kako je rekao prešle), popravak preko 1000,00 kn samo za materijal, s time da ne znamo šta će slijedeće krepucniti. I da, dijelova nema, ako i ima rokovi dostave u predugački.
    Kupila novu sa najbližim servisom, recimo preferirala sam Bosch ali servis je 80 km udaljen i izlazi tek kada ima dva aparata u našem kraju. Dok Gorenjci dolaze odmah. Samsung iz Osijeka isto je li la sa dolascima.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Hvala na odgovorima. Osobno imam problem sa uređajima koji nakon 3 godine korištenja završe na groblju u Gani. Pokušavam naći neku srednju mjeru prihvaljivosti između cijene i nenagomilavanja otpada. Spomenuta perilica rublja je plaćena 1000DM i isplatila se je nekoliko puta. Troje djece, svi treniraju nešto, vrti svaki dan. Tvrda voda joj dosad nije smetala. Imam i usisavač Miele star 24 godine . Žalosti me što ne rade više takve uređaje...

  50. #200
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo sve promijenili pred 7-8 godina kad smo uredjivali stan, jos u ijek (kuc-kuc) sve radi.
    Pećnica i sudjerica bosch, frizider i kombinirana vesmasina LG, indukcina gorenje. Cijene nisu bile rang Miele ali ni quadro nego između.

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •