Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 215

Tema: Perilica posuđa - koju izabrati?

  1. #101
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Imam ti ja Bosch jeftiniju, pere najnormalnije.

  2. #102
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Imam i ja Bosch. prethodna me napustila prije cca tri godine i s njom sam bila zadovoljna. kad sam isal u kupovinu nove iznenadilo me da novi jeftiniji modeli su iznutra plasticni, a ne rostfrajni kao sto su sve perilice nekad bile. ja sam kupila neku koja je rostfrajna ali bila je srednje cijene. i s njom sam zadovoljna, i tiha je, ako ti je to bitno. meni je jer zivim u tzv. open space, dakle dnevni kuhinja, dnevni boravak i blagavaona je sve u jednom.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 26.07.2017. at 10:34

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Kupila sam masinu prije par mjeseci.Koncar.Tiha je,trosi malo struje,vode,ima sve moguce programe,akvastop i bila je jeftina(2000kn).Jedina zamjerka ,ne opere mi dobro bestek.Ne razumijem zasto .Kako god ga rasporedim ,ostaju na njemu kao osusene kaplice,a to ne volim vidjeti pa radije ga perem rucno.

  4. #104
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Miele
    pere svaki dan 2-3 puta, besprijekorno, ne ispirem posudje prije pranja - samo maknem vece mrvice
    imam je dvije i pol godine
    i to je jedina stvar koju selim iz starog u novi stan
    imam njihov najjeftiniji model

  5. #105

  6. #106
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo super izgleda....

    Ali SVAKA je bolja od nikakve, hehehe...

  7. #107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila sam masinu prije par mjeseci.Koncar.Tiha je,trosi malo struje,vode,ima sve moguce programe,akvastop i bila je jeftina(2000kn).Jedina zamjerka ,ne opere mi dobro bestek.Ne razumijem zasto .Kako god ga rasporedim ,ostaju na njemu kao osusene kaplice,a to ne volim vidjeti pa radije ga perem rucno.
    1. Stavi sjajilo
    2. Možda je do kvalitete bešteka, a ne perilice...Imaš li beštek samo od jedne vrste ili više njih? Meni se u Gorenje perilici tako opere prastari beštek, a s novim nema nikakvih problema. Kako ti pere čaše? Ako su čaše ok oprane, vjerojatno nije do suđerice.

  8. #108
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo super izgleda....

    Ali SVAKA je bolja od nikakve, hehehe...
    Još majstor nije došao pogledati staru. Tko zna možda joj i ima spasa.
    Nego ja iz te specifikacije pojma nemam za pola što to znači, regeneracijska elektronika, filter koji se sam čisti itd...

  9. #109
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Još majstor nije došao pogledati staru. Tko zna možda joj i ima spasa.
    Nego ja iz te specifikacije pojma nemam za pola što to znači, regeneracijska elektronika, filter koji se sam čisti itd...
    Ne znam ni ja. Treba pogledati upute na engleskom ili njemačkom.

  10. #110
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Imamo Whirlpool 6th sense i sluzi nas evo vec 10 godina. Jednom je bio serviser, neki sitni dio otisao cca 200 kn. U zadnjih dvije godine su se malo rasklimale vodilice, ali na pranje nemam zamjerki. S obzirom da iduce godine useljavamo u novi stan, mislim da ce s obzirom na gore navedeno, Whirlpool biti svakako u uzem izboru jer mislim da je ok omjer cijene i kvalitete.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Peterlin dala si mi mislit,stvarno imam i ja prastari bestek,a imam i noviji pa cu sad bas obratiti paznju.Case ponekad isto znaju biti "zamusane" pa to tumacim kao vrijeme za ciscenje perilice. Umijesto sjajila ja koristim ocat,nekako mi je odbojna pomisao da na sudu ostane sva ta kemija nakon pranja.Mozda tu grijesim?

  12. #112
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin dala si mi mislit,stvarno imam i ja prastari bestek,a imam i noviji pa cu sad bas obratiti paznju.Case ponekad isto znaju biti "zamusane" pa to tumacim kao vrijeme za ciscenje perilice. Umijesto sjajila ja koristim ocat,nekako mi je odbojna pomisao da na sudu ostane sva ta kemija nakon pranja.Mozda tu grijesim?

    Pa probaj uzeti namjensko sjajilo, vidjet ćeš ima li razlike. Ne moraš ga stalno koristiti. Ako nema razlike, vrati se na ocat. Ako ima, ostani na sjajilu. Sve se to ispire vodom, ne ostaje nikakva kemija na suđu da se možeš otrovati, jedino ako te muči što to odlazi u otpadne vode, to je druga priča.

  13. #113
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nedavno sam kupila novu perilicu. Dugo sam se dvoumila. Bosch, koji poznajem od prije, Whirpool, koji ima nešto inovativno za pranje velikih padela...
    I, na kraju je presudilo samootvaranje vrata nakon završetka programa. Možda to nekome ne znači ništa, ali meni da.
    I, kupila sam Gorenje. http://www.gorenje.hr/proizvodi/bije...rilice-posudja

    Ima i treću ladicu za pribor za jelo. S njom se izgubi mrvu više vremena za složiti, ali je to lakše izvaditi i spremiti. Ima 5 godina garancije. Muž nije bio baš zadovoljan mojim izborom, pa di ćeš Gorenje, ali prodavač u salonu u Zagrebu je bio toliko ljubazan i upućen u svoj posao, da je i on razlog zašto sam baš tu odabrala.
    I, nisam požalila. Odlična je.
    Jedino, mogla bi biti malo tiša kad otvara ladicu za tabletu.

  14. #114
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Beti, moja mama ju ima i kaze da joj je odlicna. Tata isto negodovao, ali sad mu se najvise svidja ladica za bestek i ponekad se uhvati i on sam pa ju raspremi nakon pranja. A to samootvaranje je najbolja stvar za koju se nadam da ce postati standard. Neka vas dugo posluzi.

    Inace, nasa je stara 10 godina, Quadro, iz zlatnog doba Peveca. Bila je jedva 1900 kn,ali je bila jedina tada koja je imala mogucnost podesavanja razina kosarica, odgodu pranja, kratki program od po ure, i jos 5 razlicitih programa, i mogucnost pranja polovice gornje/donje kosare. Dandanas je kao nova, ne cuje se, pere savrseno. Case ne treba polirati. Kad zavrsi, otvoris i zamkoju minutu slozis i to je to. Ispala je zaista odlicna. I jos smo uz nju dobili usisivac koji je tek nedavno riknuo.
    Posljednje uređivanje od Rominka : 29.07.2017. at 09:53

  15. #115
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nasa Miele ima isto ladicu za bestek, stedi prostor i bestek se lako sortira kad opere.
    Besprijekorno radi vec 8 godina.

  16. #116
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    joj, da, ladica za bestek
    prvo sam negodovola sto Miele nema i opciju one obicne kosare za bestek, a sad mi je super
    brzo sam se navikla na to i sad ne bih vise obicnu kosaru

  17. #117
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    joj, da, ladica za bestek
    prvo sam negodovola sto Miele nema i opciju one obicne kosare za bestek, a sad mi je super
    brzo sam se navikla na to i sad ne bih vise obicnu kosaru
    Isto

  18. #118
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Koliko stane bešteka uopće u tu košaru?

  19. #119
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa puno, jer se lijepo slaze
    gle, nas ima puno i puno jedemo (i peremo) i nije nam premala
    ja sam stvarno bila skepticna, al bez razloga

  20. #120
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala!

  21. #121
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Isto ili cak i vise nego u kosaru. Uz malo spretnosti, moze se poredati u 3 reda, pogotovo ako su i male zlice i vilice u pitanju.

  22. #122
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    Imam istu ovakvu. Meni je prednost ta posebna ladica za beštek jer mi onda stane više drugog suđa kojeg uvijek ima na izvoz. I ima kratki program, 29 min. na 45 stupnjeva. Dostatno za oprati slabije zaprljano posuđe. Pored toga ima i onu vario tipku koja trajanje svakog programa prepolovi. Uglavnom sam dosta zadovoljna i mogu je preporučiti. Cijena nije baš mala, ali još uvijek znatno jeftinija od miele.

    Jedino sam primjetila da mi se neki lonci ne osuše iznutra ako vrata nakon pranja ostanu zatvorena. Da li se to Deaedi tebi možda događa? Nisam primjetila da je vezano uz neki posebni program jer sam kombinirala razne programe pa mi se to povremeno dogodi. Za plastiku znam da je sklona zadržavanju vlage, ali me ovo za lonce malo zbunjuje.
    Ja evo nakon 3 i po godine povlačim svoju preporuku za boshc perilicu. i dalje radi, ali mi je teška misterija kako jednoj perilici od preko 5 tisuća kuna u 3 godine toliko se ošteti i zahrđa donja košara da ostavlja tragove na suđu koji se poslije ne mogu skinuti. Nedavno sam uspjela nabaviti povoljno novu preko njuškala pa ću sad vidjeti koliko će ona izdržati. Perilica je kako kažem bila dosta skupa, a i made in germani piše na njoj pa mi je ovo baš neugodno iznenađenje. Uz to ima tako osjetljivi filter da joj svaki kuki u njemu smeta i onda javlja grešku pa ga moram često čistiti. I suđe mi je bilo grozno neko vrijeme, pogotovo čaše pa sam zvala i servisera koji mi je preporučio čišćenje perilice s octom i sodom, a nakon toga i jar platinum tablete koje su skuplje od druhih, ali bar suđe ne izgleda musavo i neoprano.

    Uglavnom, nakon candy perilice koja je radila skoro 14 godina bez greške i beko koju imam na otoku ova mi je baš razočaravajuća.

  23. #123
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

  24. #124
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Bodulice, bas koma
    al sam u cudu za Candy, jer je moja koju sam imala najgora masina ikad, bilo koje vrste
    ono, vise nikad nista od njih necu kupiti

  25. #125
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    a ja nikako prežaliti tu Candy, toliko mi je dobra bila. možda se čak mogla i popravljati, ali smo zaključili da je nakon toliko godina ipak vrijeme za novu, a i nije bila ugradbena. kupili smo novu kuhinju pa sam htjela ugradbenu.

  26. #126
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Bodulice, bas koma
    al sam u cudu za Candy, jer je moja koju sam imala najgora masina ikad, bilo koje vrste
    ono, vise nikad nista od njih necu kupiti
    Eh, ali Candy od prije par godina nije isto kao Candy od prije dooosta godina. I ne sami Candy, nego i brojni drugi. Da zadrže dobit i kupcu prihvarljivu cijenu, sele proizvodnju bogtepitaj kamo. Za Candy konkretno ne znam bez interneta, ali Electrolux ima tvornice u Rumunjskoj jer je ondje jeftina radna snaga. To je samo primjer. Nemam ništ protiv Rumunjske ili Kine, ali to treba pisati u papirima aparata i na natpisnoj pločici. Često i piše, ali mi ne čitamo baš svaki put.

  27. #127
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Napokon smo otišli u trgovinu pogledati perilice. Sve boschove imaju plastično dno i to samo one, ostale marke nemaju. Kaže prodavačica već jedno 3-4 godine je tako. Jel ima netko iskustva?

  28. #128
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Preporuku za sudericu širu i uzu tražim

  29. #129
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mi smo lani kupili Končarevu standardnu, neku najnajjeftiniju i bez gornjeg tuša (za stan u kojem inače ne boravimo). Ove godine sam je koristila 2 tjedna i ugodno sam se iznenadila. Mislim da je to ovakva: http://www.koncar-ka.hr/hr/proizvodi...ece/pp-60stl5/

    Inače, moje je mišljenje da je SVAKA perilica suđa bolja od nikakve.


  30. #130
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Sinoć napokon stigla perilica https://www.jeftinije.hr/Proizvod/90...01e-sms46cw01e

    Kako imam veliku feštu za vikend imati će se prilike iskazati. Jedino, nema neki turbo kratki program, ili samo ispiranje.

  31. #131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    ak je dovoljno velika fešta moratćeš računati da ćeš dio morat prat na ruke, kod suseda il imati hiljadu suđa koje može ćekati pranje

    recimo kod moje sestre ne stigne se oprati u mašini suđe ako je fešta s više od 10-15 ljudi, tak da se dio uvijek pere na ruke, kak se potroši
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.09.2017. at 09:39

  32. #132

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Inače, moje je mišljenje da je SVAKA perilica suđa bolja od nikakve.
    Ne bi se baš složila sa time, pogotovo ako tek kupuješ perilicu, onda itekako moraš paziti što ćeš kupiti, a ne uzeti bilo koju. Ja imam perilicu ali je vrlo rijetko koristim, zato što ako već ionako moraš većinu toga proći kroz vodu a ne staviti u perilicu tanjure i posuđe sa osušenim komadima hrane ili umaka, onda možeš to oprati i ručno. Doduše, ako baš imaš puno suđa, onda je ok, ali za neke normalne količine, bolje oprati na ruke. To je moje misljenje i iskustvo.

  33. #133
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Nista ne mora proci kroz vodu
    Maknes velike komade i mrve ubrusom i to je to
    Sitne ne treba ni micati
    Ako je sudjerica dobra, naravno
    Ako nije (imala jednu takvu - candy) onda k vragu i sudjerica
    Moja pere dva puta (vikendom i tri) dnevno i besprijekorna je

  34. #134
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jelena ne bih se slozila.
    Ja za vrijeme festi perem na brzom programu. On pere ali ne susi. I samo punim i vadim i susi se na zraku.

    I ne ispirem sudje prije pranja. Ovako kako je Ginger rekla. Imam onu cetku s kojom samo micem s tanjra ostatke.

  35. #135
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Gosti nisu ni došli a ja već drugi rundu perem, zapravo perilica prijašnjoj sam maltene oprala sudje a ona je isprala i malo posjajila. Ova zasada zapravo pere...

  36. #136
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ni ja nista ne perem, uklonim samo vece komade hrane.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ni ja ne ispirem samo obrišem veće komade salvetom il papirnatim ručnikom ako nije bilo salveta po stolu.
    Stvarno nema rezona inače, me trošiš vodu em trošiš vrijeme...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #138
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima netko iskustva sa samsung perilicama?
    Moja Gorenje ne radi, nakon 12g, dobro je prala ali doslo vrijeme za novu.
    Kad pitam za savjet svi kazu samo da ima sto duzu garanciju, to mi je i ovlasteni serviser potvrdio, i jos kaze da ovakvih koje traju 10+godina vise nema.
    Uvjet mi je da ima trecu ladicu za bestek. Nasla sam i bosch slicnu ali nakon bodulicinog iskustva mozda bolje da uzmem samsung. Nemam dosad iskustva s njihovim kucanskim aparatima, garancija je 5g.
    Najrađe bih uzela Miele, njihova perilica i susilica me besprijekorno sluze vec 12+ godina ali taman sam kupila novi stol i stolice pa mi se ne uklapa u buđet porodiljnog....
    Posljednje uređivanje od ivana s : 17.02.2021. at 11:32

  39. #139
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Mi imamo Candy, ima policu za beštek i veći pribor. To nam je druga Candy, nakon što je prva odradila 14 godina bez kvara u međuvremenu.

    Ima i moja mama dvije Candy i nedavno joj je bio serviser za tu marku koji joj je rekao da su se morali preorijentirati na više marki kao serviseri jer bi, da su ostali samo za Candy, da bi bili kruha gladni.
    (U disclaimeru moram reći da oni i distribuiraju te suđerice pa to treba uzeti sa zrnom soli.)

    Sad tek vidim da ivana piše o perilici rublja, ali tema je o perilicama posuđa pa nek ovo ostane.


    Prijateljica mi ima perilicu samsung i kaže da joj puno gužva rublje, da je morala početi peglati, a prije uopće da nije peglala.

  40. #140
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jurana, kupujem suđericu, samo sam spomenula perilicu rublja u kontekstu iskustva i zadovoljstva s Miele aparatima.
    A Candy sam davno imala perilicu rublja i bila mi je ocajna.... tko tu moze biti pametan, sve mi se cini da je to igra na srecu, kako te potrefi.

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    I ti i Ivana ste obje uvele u priču

  42. #142
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    mene također zanima sve to, planiramo ovo ljeto mijenjat uređaje
    kakva je ta treća ladica za beštek?

  43. #143

  44. #144
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Da. Nama to zapravo ne treba, ali ja mužu ne dam da je izvadi jer onda stoji na radnoj površini, nemamo gdje s njom, ovako manje smeta.

    Moji kriteriji za kupnju ovih strojeva su uvijek potrošnja struje i vode pa onda buka.
    Sad sam sretna jer su mi obje perilice A+++ ( a jedna i A+++ -10%)

  45. #145
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    zašto ti ne treba?
    koristiš košaru za beštek?

    bučnost puno ovisi o tome je li dobro izolirana perilica
    naučila sam to na teži način, nakon što nam se pokvarila perilica, malo pustila vodu (po noći) pa smo morali skidati onu lajsnu ispod kuhinjskih elemenata jer se natopila vodom i nabubrila. Sad stoji tako skinuto već par godina, i buka je nemjerljvo veća

  46. #146
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kupila sam Gorenje ugradbenu. Ima treću ladicu i to mi je baš praktično.
    U izboru je presudilo to što sama otvori vrata pri kraju pranja i SVO suđe je savrseno suho.
    Pere već 3, možda 4 godine. Jako sam zadovoljna.

  47. #147
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    zašto ti ne treba?
    koristiš košaru za beštek?

    bučnost puno ovisi o tome je li dobro izolirana perilica
    naučila sam to na teži način, nakon što nam se pokvarila perilica, malo pustila vodu (po noći) pa smo morali skidati onu lajsnu ispod kuhinjskih elemenata jer se natopila vodom i nabubrila. Sad stoji tako skinuto već par godina, i buka je nemjerljvo veća
    Da, koristim košaru. Malo oduzima visinu gornjem katu kad je ugrađena. Pomalo se navikavamo bolje je koristiti, ali ispočetka nam je bila samo smetnja.

  48. #148
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja na moru imam tu policu za bestek i super mi je a i oslobodi prostor dolje, gdje je inace kosara.
    Beti, koju gorenje imas?

  49. #149
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Prepisujem: smartflex, DW 30.1 XL. model GV64161

  50. #150
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Beti, hvala. Cijena je povoljnija od samsunga a ima 5g garancije. Uzet cu je u razmatranje. Bosch trenutno ima samo 2g garanciju, to mi je dodatni minus.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •