Stranica 123 od 310 PrviPrvi ... 2373113121122123124125133173223 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,101 do 6,150 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6101

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Nadam se i ja da je rano...mada me brine sto su mi grudi skoz mekane i ispuhane...a bile su tvrde i bolne...mada pretpostavljam da to moze biti i od stoperice. Cure koji ste coq10 uzimale i u kojoj dozi? Izgleda da i ja imam j c losije kvalitete kad nikako da dodjemo do blastica...i uvijek ta fragmentacija... Sad sam mislila ako ne uspije da ukljucim svasta nesto od vitamincica...do sada sam jedino redovno pila folacin, aspirin i komplex b vitamina (sve ovo zbog trombofilije) ...i u zadnje vrijeme d vitamin u kapima.

  2. #6102
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    ja sam uzimala COq10, omega3, D vitamin i prenatal - 3 ciklusa prije stimuliranog postupka. Rezultat u broju js - lošiji, a u kvaliteti jednak (tj. prosječan)

  3. #6103
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    e da ja sam čak kupila i knjigu HOW TO IMPROVE EGG QUALITY al količine propisane u toj knjizi se čak ne mogu kupiti na našem tržištu, nego iz Amerike, osim ak ne želite piti 50tak tableta dnevno.

  4. #6104

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Budem doma pogledala koje su doze. E da, i doktorica mi je rekla i DHEA od 50 da uzimam, ja nabavila, krenula uzimati i onda je rekla da ipak ne treba. Jel ko uzima to? Ja i dalje uzimam od 25 jednu. Mislim do transfera prestati sa svime osim folacin koji mi oni preporuče. Čini mi se da mengu neću dobiti do pocetka 12 mj tako da ću u prvom na postupak.
    Inače i kasni A sad nakon histeroskopije će sigurno još više.

  5. #6105

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam isto uzimala coq10 i omegu. Imala sam drugaciju stimulaciju i dobila manji broj stanica al mislim da su bile kvalitetnije (prvi ivf: 6 st.,4 embrija,2 osmostanicna treci dan vracena, preostala 2 nisu bila za zamrzavanje; drugi ivf: 4 st., 3 embrija, 2 rane blastociste vracene). Manji broj pripisujem stimulaciji, ciklusu, (ne)sreci... Nakon transfera se ne uzima coq10.jel tak? To sam isto negdje procitala,pa tak i radim.
    I jos pitanje, koju dozu vitamina d uzimate?
    5 000 IU
    To sve naručila. Tu je sve jako skupo.

  6. #6106

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Danas vadila betu. Beta 1. Nisam bila nešto euforična, ali ne može se čovjek dovoljno obraniti od tuge i razočaranja. Sretno svima!

  7. #6107
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Zao mi je marijaxy znam da nisi ocekivala, ali svejedno je tesko sto planiras dalje?

    Ja jos cekam svoje rezultate.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 25.11.2016. at 12:20

  8. #6108

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala, LF2.

    Marijaxy, zao mi je...sve razumijem..koliko god se trudis bit ok, opet nije lako. Ali i to je sasvim ok! Pa zene moje, sta mi sve prolazimo tu...bilo bi cudno kad nas nebi uopce pogodilo, meni bi to bilo nenormalno. U nove pobjede!

    Mene danas i dalje malo malo pa pecka u maternici, stalno na istom mjestu. I sise su me pocele malo vise boljet.

    Klamerice, pa di si nam??

  9. #6109
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Citiraj lucija85 prvotno napisa Vidi poruku
    Devojke ovo iscekivanje rezultata ubija, a ti moras biti smirena! Haos u glavi! Danas mi je 7. Dan od transfera i nestrpljivost me dovela do tog da uradim test....a jos svesna da sam pre dva dana primila pregnil...test je bio negativan! Druga crta se nazirala....pomozite ovoj ludoj glavi...da li je rano? Da li ta bleda druga mozda od pregnila, ako jeste zar ne bi trebala da je jaca?? Da li ima neko iskustva slicna??
    Lucija, u neuspjelom FETu, 6 dana nakon zadnjeg Brevactida imala sam + na CB digital, sutra dan -, postupak nije uspio, tj. i nakon 6 dana,
    test je očitao Brevactid
    Tužnicama šaljem samo hrabro naprijed
    Čekalicama, pozitivne beta

  10. #6110
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    115!

    nisam baš zadovoljna štitnjačom - tsh 2,51, ft4 12,4. naručili su me tek za 9.12, a mislim da mi treba dić terapiju u ponedjeljak ću ići po drugu betu pa ću pokušati s gospođom koja je bila vrlo nezadovoljna mnome danas porazgovarati - ispregovarati - novi termin.

  11. #6111

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Budem doma pogledala koje su doze. E da, i doktorica mi je rekla i DHEA od 50 da uzimam, ja nabavila, krenula uzimati i onda je rekla da ipak ne treba. Jel ko uzima to? Ja i dalje uzimam od 25 jednu. Mislim do transfera prestati sa svime osim folacin koji mi oni preporuče. Čini mi se da mengu neću dobiti do pocetka 12 mj tako da ću u prvom na postupak.
    Inače i kasni A sad nakon histeroskopije će sigurno još više.
    Jesi te tablete DHEA uzimala normalno bez recepta? Meni niko nije rekao ali mislila sam da pocnem...bar tu dozu od 25...jel trebam posebno cekirati DHEA iz krvi ili DHEA-S? Vadila sam DHEA-S i 119 je (ref vr 60.9-337). Nije lose da bude malko visi???

  12. #6112

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Marijaxy zao mi je zbog bete Ne ocekujem ni ja da ce moja biti pozitivna, ali opet znam da cu plakati. Nije to lako, koliko god mi bile hrabre. Ali sta ces, glavu gore i idemo dalje... Nisam upratila gdje si radila postupak i imas li smrzlica?

  13. #6113

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    115!

    nisam baš zadovoljna štitnjačom - tsh 2,51, ft4 12,4. naručili su me tek za 9.12, a mislim da mi treba dić terapiju u ponedjeljak ću ići po drugu betu pa ću pokušati s gospođom koja je bila vrlo nezadovoljna mnome danas porazgovarati - ispregovarati - novi termin.
    Divnooo! Cestitam za betu, zelim ti skolsku trudnocu . Prati samo ft4 da ne pada. Ja sam prije postupka imala takve nalaze bez terapije pa su mi ukljucili eutirox. Brzo mi je ft4 skocio na 17, a tsh pao na 0,8. Iako su rekli da zapravo ti nalazi nisu losi, ali ja sam insistirala.

  14. #6114

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj zeljica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi te tablete DHEA uzimala normalno bez recepta? Meni niko nije rekao ali mislila sam da pocnem...bar tu dozu od 25...jel trebam posebno cekirati DHEA iz krvi ili DHEA-S? Vadila sam DHEA-S i 119 je (ref vr 60.9-337). Nije lose da bude malko visi???
    Meni je DHEAS u granici isto ko i tebi. Ne ide na recept. U ljekarni je jako skupo i nema ga nigdje al sam naručila prek neta, iherbs. Doktorica mi je preporučila al je onda druga rekla da ne treba. Ja nastavila pola doze uz proučavanja dali da uzimam ili ne.
    Cure, ne znam što da kažem za ove neuspjehe....teško je jako. Al i dalje vjerujem da će doći nase vrijeme.
    Pozitivnim betama da budu najzdravije i najljepše trudnice i bebice .

  15. #6115

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    [QUOTE=LF2;2935886]Meni je DHEAS u granici isto ko i tebi. Ne ide na recept. U ljekarni je jako skupo i nema ga nigdje al sam naručila prek neta, iherbs. Doktorica mi je preporučila al je onda druga rekla da ne treba. Ja nastavila pola doze uz proučavanja dali da uzimam ili ne.

    Od kojeg si proiz uzimala? Sad sam gledala ima ih puno...kontam da uzmem tu dozu od 25 mg, da probam bar malo popraviti kvalitet js. I ja sm do dugo proucavala da li uzeti ili ne...ali navodno ako ti testosteron nije visok, onda ne smeta...a uostalom ovo nije velika doza. Nadam se da necu nesto zabrljati sa ostalim hormonima koji su ok. Kontam i q10 da narucim ali u vecim dozama.

  16. #6116

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Sybila, cestitam od srca!!!! Super beta! I samo nek se pravilno dupla!
    Mislim da ti je ok tsh, ne brini. Al zar nije tebi bio oko 0? To je sad tako skocio od trudnoce??
    Ja cak pomisljam da si sama uvedem dva dana po 75. Doza mi je povecana prije transfera s 3 puta 25 i 4 puta 50 na stalno 50, al me strah da to nije dost posto mi je prije transfera tsh bio 4,25. Sta mislite o tome? I sorry, znam da sam na krivoj temi, al tu ste mi azurne

  17. #6117
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Mahanje od jos jedne betocekalice....ne znam za vas ali meni zaista pomaze kada full isplaniram dan i skoro pa zaboravim da sam u danima nakon ET....totalno su simptomi razliciti kod svake od nas i bespotrebno je poredjenje istih....bolje je malo preslozite ormare, pregledajte koji film/seriju, malo u setnju....sto su vam misli slobodnije....manje je grca i stresa u tijelu wow kako sam ovo napisala....a vidjecemo kako cu jos ovoliko dana....jer tek je 7dnt iza mene....

  18. #6118

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila, cestitam od srca!!!! Super beta! I samo nek se pravilno dupla!
    Mislim da ti je ok tsh, ne brini. Al zar nije tebi bio oko 0? To je sad tako skocio od trudnoce??
    Ja cak pomisljam da si sama uvedem dva dana po 75. Doza mi je povecana prije transfera s 3 puta 25 i 4 puta 50 na stalno 50, al me strah da to nije dost posto mi je prije transfera tsh bio 4,25. Sta mislite o tome? I sorry, znam da sam na krivoj temi, al tu ste mi azurne
    Nemoj sama...bar se kons sa svojim dr...ja sam prvi put sama sebi povecala pa mi je za samo dvije sedmice naglo pao, previse, prijetilo je da od eu hiper...i onda sam morala dr priznati sta sam radila, pa su mi korigovali dozu. Ja sada pijem 3 puta 25 i 4 puta 50. Propisana prvobitna doza mi je bila 25 mg, a ja sam htjela da ga sto prije spustim pa pila svaki dan od 50. Pri tome mi je srce lupalo. Sad smo se nasli na nekoj sredini i sada je ok.

  19. #6119

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Aha, ok. Samo mi jos reci s kolko na kolko ti je pau u ta dva tj i koliko si si povecala?

  20. #6120

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Uh, Zeljice, sorry, sad vidim da si vec napisala koje su bile doze. Samo jos s koliko na koliko ti je tad previse pao?

  21. #6121

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Sa cini mi se 3,2 na 0,8. Vrtio se oko 3. Trebala sam piti svaki dan 25 a ja sam pila svaki dan duplo. Dr kaze previse brzo je sletio...i srce mi je stalno lupalo. Da sam nastavila tako otisao bi vjer na 0. Onda sad pijem 25 x 3 i 50 x 4. I sad se zadrzao na 0,8. Ft4 ti je bitniji. Njega vidi. Meni je sada 16,5-17. A bio je nizi, oko 11. Nisam se tada dobro osjecala. Nadam se da si me razumila, da nisam konfuzno pisala.

  22. #6122

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Jesi, sve jasno, hvala ti puno!

  23. #6123

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Ja sam se tada uhvatila stitnjace, jer iako su hormoni bili u granicama nisam se dobro osjecala. Nisam imala energije, bila sam stalno umorna. I bojala sam se da ce sa stimulacijom skociti. Prvi put kad sam isla u postupak bio je idealan, 1,5 nisam ni bila na terapiji, ali od tada nikada se vise nije vratio...stalno oko 3. Tako da sam na kraju dosla do toga da uzimam eutirox. Dijagnoza subklinicka hipo. Ali da te ne prepadam to nije bio razlog neuspjeha. Mi jednostavno imamo lose embrione, ne znam razlog. Sorry sto smo se odmakli od teme...

  24. #6124
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Bravo Sybila! Čestitam! Sretno dalje!

  25. #6125

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Sybila, cestitam!!!

    Mimsi, nemoj sama povisivati dozu..radije pitaj doktora opce prakse il pozuri endokrinologa il nes..ja im napisem mail i sve lijepo objasnim o cemu se radi i onda me brzo naruce..

  26. #6126

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Zeljice, imamo istu dijagnozu..meni su hormoni stitnjace vecinom u granicama a tsh seta.
    Fuksija, kod dr.sam bila tri dana prije transfera i upoznat je sa situacijom. Rekao je da i ako zatrudnim da dodjem krajem 12.mj. Predlozila sam malo vecu dozu al nije se slozio (nije mi objasnio zasto). Tak da vjerojatno onda ok. Necu povecavati dozu, kad vi tako kazete nama svima treba dati doktorske diplome, covjece!

  27. #6127
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Sybila cestitaaaam draga . ja vas sve citam o stitnjaci i koliko je vazan ft4. Ja imam problem jer je mene dr trazio tsh, atpo, atg i ft4 medutim u vg sam dobila objasnjenje da mi ft4 nisu napravili jer su mi ova 3 nalaza dobra. Obzirom da sad idem na razgovor kod dr nadam se da nece prigovarati jer nemam ft4.

  28. #6128
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    hvala cure jako mi je čudno misliti o sebi kao o trudnici ili majci. mislim, sve se tome nadamo i želimo, zato smo tu...a onda kada dođe se pitaš wow, kaj stvarno, sada ja tu uzgajam malo biće (ili dva)? još uvijek je mužu i meni teško shvatljivo da imamo kredit i da nam je netko uopće dao tu odgovornost mi smo hladno i statistički promišljali ovaj postupak, već smo imali plan za drugi, nije nam uopće zapravo bilo ni na kraj pameti da nešto bude. pogotovo s time kako je krenulo i da su nam jadni embriji dva puta smrzavani i odmrzavani. i eto. znam da čekam drugu betu, ali ja sam odlučila da sam trudna i da će sve biti ok i da se neću stresirati što i kako

    mimsi, ne diraj si dozu! doduše, mislim da si to već shvatila. da, moj je tsh bio oko 0 i bila sam jako sretna s njim tamo dolje. a ako je skočio toliko i ft4 pao toliko u 3 mjeseca (ili od trudnoće), onda očigledno moje tijelo ignorira euthyrox i što bi isti trebao raditi.


    Jolice, oni u vinogradskoj ti stvarno nisu trebali dati takvo objašnjenje i to nije ok od njih, ne znam koja im je to fora. znam samo da je jutros teta na labosima odbijala ljudima raditi neke pretrage jer im je te pretrage zadao dr.opće prakse, a ne specijalist. i ignorirali su dio uputnice. nije mi to ok baš.

    kada ste imale prvi uzv cure?
    Posljednje uređivanje od Sybila : 25.11.2016. at 14:52

  29. #6129

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Na svu srecu imam smrznute embrije, 2 blaste i jedan malo slabije kvalitete. Ici cu u 1. Mj. Ne mogu odmah sad. IVF sam imala kod Lucingera, et 2 blastociste. Kroz postupak sve super, na kraju opet nista. Imam 4 neuspjesna ivf kod Alebica jos dok je bio na vv.

  30. #6130

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj zeljica prvotno napisa Vidi poruku

    Od kojeg si proiz uzimala? Sad sam gledala ima ih puno...kontam da uzmem tu dozu od 25 mg, da probam bar malo popraviti kvalitet js. I ja sm do dugo proucavala da li uzeti ili ne...ali navodno ako ti testosteron nije visok, onda ne smeta...a uostalom ovo nije velika doza. Nadam se da necu nesto zabrljati sa ostalim hormonima koji su ok. Kontam i q10 da narucim ali u vecim dozama.
    A gledala sam po reviewsima. Natrol sam uzela.

  31. #6131
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Sybilla čestitam i sretno do kraja!Neznam kad si kontrolirala tsh al da budes mirna izvadi ga opet u ponedjeljak, meni je cim sam ostala trudna skocio na 5.

  32. #6132

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Cure, zao mi je sto se nisam javljala dva dana.
    Uglavnom, napravila sam od prekjucer do danas tri testa i svi su negativni.
    Osjecam se uzasno tesko, ne znam dal se mogu boriti sa ovom boli! Ne znam zasto moramo nositi ovaj kriz?!
    Ugusit cu se od boli! Toliko nade sam polagala u ovaj poatupak, toliko pozitive, toliko molitvi sam naucila moliti... I sad odjednom gotovo! Kao da je taj minus prekinuo moj zivot! Jos uz sve to, zao mi je jer znam da i suprug pati i da mu je tesko a ja zelim da barem on ne osjeca svu tu bol...

  33. #6133
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Kalamerice grlim. Znam da je teško, treba to odtugovati, nema druge. Bila sam na tvom mjestu samo bi se meni javila ljutnja brzo nakon tuge. Ne znam cijelu priču ali porazgovaraj sa svojim dr, možda potrazi drugo mišljenje...

  34. #6134

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, zao mi je sto se nisam javljala dva dana.
    Uglavnom, napravila sam od prekjucer do danas tri testa i svi su negativni.
    Osjecam se uzasno tesko, ne znam dal se mogu boriti sa ovom boli! Ne znam zasto moramo nositi ovaj kriz?!
    Ugusit cu se od boli! Toliko nade sam polagala u ovaj poatupak, toliko pozitive, toliko molitvi sam naucila moliti... I sad odjednom gotovo! Kao da je taj minus prekinuo moj zivot! Jos uz sve to, zao mi je jer znam da i suprug pati i da mu je tesko a ja zelim da barem on ne osjeca svu tu bol...
    Zao mi je mnogo...znam kako se osjecas, jer je isto tako i kod mene, negativan test. I sa jos jednom curom sam u kontaktu sto je imala et kad i nas dvije i ista prica. Gusim se od placa. I za supruga te razumijem...isto tako...vjeruj mi da sada samo pozelim da nestanem koliko boli....i ne znam vise kako smoci snage za dalje.

  35. #6135

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Zao mi je Zeljica! Jako!!! Moramo izdrzati! Jednostavno moramo! Nema nam druge! Izlaz negdje postoji a kad obrisemo suze, vidjet cemo ga... Drzi se!

  36. #6136

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Draga klamerice, jako, jako mi je zao!!!
    Bas sam i ja imala dobar osjecaj za tebe jer si zracila pozitivom.
    Razumijem kako se osjecas, u potpunosti. I neka, to je normalno...daj si koji dan, odtugujte zajedno. I ja sam vjernica kao i ti. Znas da nam Bog daje kriz koliki mi mozemo nositi..mozda si i malo ljuta sada na Njega (meni su se mijesali osjecaji tuge i ljutnje), i to je isto normalno, ispusi se.
    Ali, slusaj, ovo nije kraj! Nije gotovo! Zapravo ste jos korak blize cilju! Neznam koji vam je ovo pokusaj,ali znam da vecina parova na kraju ostvari trudnocu i da se sanse kumulativno povecavaju sa svakim novim pokusajem! Bit cete i vi jednom u tih 25-30-40 ili kolko %! Tvoj suprug isto pati, znam, i naravno da je tako. Ti ga nemozes spasiti od patnje koja je u ovom trenutku potpuno prirodna, isto kao ni on tebe. Ali mozete patiti zajedno, i dici se iz pepela zajedno. Mi smo nakon neuspjeha otisli na vikend u Međugorje. I sada smo rekli, ako slucajno neuspijemo, idemo nekud, nesto, bar sitnicu si priustiti, nemora to bit nista skupo i specijalno...
    Tako da...otplacite, a onda glavu gore, napravite plan i hrabro dalje!
    Nije gotovo dok vi nekazete da je gotovo!!!

  37. #6137

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Zeljice, sada vidim tvoj post. Zao mi je!
    Ma...uzas...evo iskreno mislim sve sto sam i klamerici napisala

  38. #6138
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Klamerice draga jako jako mi je zao . Znam da u ovom trenutku nema rjeci utjehe, nazalost sve mi to prolazimo. Znas i sama moju pricu, ja nisam ni dosla do et ali tugu je brzo zamjenila ljutnja i odmah sam napravila plan za dalje. Zelim ti puno srece i snage u daljnim postupcima draga

  39. #6139
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Cure držite se. Znam kako vam je. Ja sam nakon četvrtog AIH-a htjela odustati i uzeti pauzu od godini dana. Ali mm nije bio za tu ideju. Opustili smo se kroz ljeto i sad čekamo prvi ivf. Izbacila sam sve što sam pila osim eutiroxa kojega moram.

    CURE NEMA predaje idemo dalje!!!!!

  40. #6140

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Draga Klamerica,jako mi je žao
    Iako mislim da si prerano radila testove ,vidim da ti je danas tek 10dnt dvodnevnih,ponovi svakako u ponedjeljak..

  41. #6141

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    zeljica tek sam sad vidjela ,žao mi je

  42. #6142
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    klamerice, jako mi je jako žao pretpostavljala sam da se ne javljaš zbog negativnog testa, ali mislim isto tako da bi trebala test ponoviti i vaditi betu u ponedjeljak. plači, tuguj, ali nemoj odustati, kako je mimsi rekla, doće će to na svoje
    zeljice, isto kao i klamerica - nije gotovo dok beta ne bude negativna. jako mi je žao, ali ne odustaj

    željkica - to je tsh od jučer, valjda je onda i meni od trudnoće tako skočio. samo se nadam da će mirovati sad malo.

  43. #6143

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Mog peckanja vise nema. Znaci peckalo me u maternici dva dana i danas vise nist. A ja vec maltene sigurna bila da je implantacija...sad vise nisam

  44. #6144
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Mimsi, dakle pocelo je kad je trebalo i prestalo je kad je trebalo. Zasto mislis da nije implantacija?

  45. #6145

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pa neznam...nekak mi logicno da sto se vise maternica siri da treba bolit,peckat...i mirnija sam dok je tako.
    Mislis da je ipak ok?

  46. #6146
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Pa mene nakon implantacije vise nije boljelo. Moj simptom je bio ledena stopala jucer i danas osjecam zatezanje oko desnog jajnika, i imam osjecaj kao da mi je maternica teska. Ali ne boli. Koljena i prepone zato...odvaljuju sve je ok
    Posljednje uređivanje od Sybila : 26.11.2016. at 12:04

  47. #6147

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Da li je u redu popiti nesto za smirenje? Bensedin? Izludecu, betu bih trebala 1.dec a ludim....nisam znala da cu ovako tesko podnositi sve! Okolina me nervira, ljudi oko mene, bole me grudi imam osecaj kao da imam menstruaciju...a jos 5 dana...ili pre dodje prava menstruacija! Svaka cast vama koje ste ovo radile vise od jednog puta...zaista je tesko, vise psihicki nego fizicki

  48. #6148

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Inace sto se tice DHEA preparata, sasvim je ok, ja sam ga pila i jos sve ostale q10,;omega3 proksid za zene, dobila sam jednu ali vrednu celiju! Koja se 5 dan razvila hatched blastocist ili kako vec...pocetnik sam!

  49. #6149
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Sybilla nece mirovat vjerojatno ce ti promjetit dozu i u trudnoci ces ga morat kontrolirati svaka 3 tjedna bsr sam tako ja.

  50. #6150

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Nadam se da je tako, Sybila! I meni su ledena stopala. I koza i kosa mi se jako maste...pa neznam jel i to moze bit simptom
    Nek te samo boli, nemoj me krivo shvatit, ali to znaci da bebica sve vise i vise zauzima svoj polozaj i da je se neces tako lako rijesit!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •