Stranica 125 od 310 PrviPrvi ... 2575115123124125126127135175225 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,201 do 6,250 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6201

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Obožavam ovaj podforum!!! Sybila i Klamerica, čestitam od srca, a svim ostalim nadalicama želim što prije dan kakav je vama danas!

  2. #6202
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Klamerica - čestitam! Bravo!
    Tola - u VG bi ti već rekli da izvadiš betu danas. Al sretno u srijedu!

  3. #6203

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja zelim prijaviti da se kod nas dogodilo Bozje cudo! Nakon negativnog testa u subotu, meni beta danas 163,6!!!!!!!!!!!!!!!!! Tko tu koga?!?
    Hahahah kako tko koga...nitko nikoga!!!! Kratko jasno to je pozitivna beta i to veca od moje na 12-ti dan

    Lijepo sam ti rekla da si rano radila test i to jos CB najgori.
    Ovdje ti cure sve znaju pa savjetuju Gravignost ultra kao najpouzdaniji test pa da znas za drugu bebu kad bude isla ili trecu

    Mozda su vec sad dvije

    Cestitam!!!!!!

  4. #6204

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Čestitke cure na suuuuuuper betama, puuuuno sreće i laganu trudnoću vam želim

  5. #6205

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nakon neuspješnog IVF dobila i mengu. I još uvijek su mi jajnici osjetljivi, teško mi je brzo hodati. Nisu mi se još smirili. Da li je još netko imao takvu situaciju? Bila sam u punoj stimulaciji.
    Potpuno normalno je da bole nakon stimulacije, mene je tako bolilo da sam jedva sjedila, a kamoli hodala. Ali proslo je čim je prošla i menga.

  6. #6206

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @klamerice kakva priča, sretno tebi i @Sibili, a i svim našim "čekalicama"!!
    Dao Bog bude što više velikih betica...
    Divno.

  7. #6207

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj .Antonela. prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, nova sam na forumu pa bih vas zamolila za par odgovora, transfer mi je bio prije 14 dana, nazalost test je jucer bio negativan, s obzirom da je bio sekundarni ivf sa zaledjenim jajnim stanicama, da li je moguce da idem odmah ovaj mjesec opet u postupak s obzirom da nisam imala stimulaciju? ukoliko je neka imala slicnu situaciju bila bih jako zahvalna na odgovoru, jako mi je zao svih cura kojima nije uspjelo, totalno suosjecam s vama, mene jedino novi pokusaj drzi od totalnog raspadanja...
    draga moja bas mi je zao i ja sam bila u takvoj situaciji ovaj ciklus nemozes nista ali vec sljedeci mozes dal ides vadit betu

  8. #6208

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahah kako tko koga...nitko nikoga!!!! Kratko jasno to je pozitivna beta i to veca od moje na 12-ti dan

    Lijepo sam ti rekla da si rano radila test i to jos CB najgori.
    Ovdje ti cure sve znaju pa savjetuju Gravignost ultra kao najpouzdaniji test pa da znas za drugu bebu kad bude isla ili trecu

    Mozda su vec sad dvije

    Cestitam!!!!!!
    Možda su sad već dvije... Hvala od srca na ovome!!

  9. #6209

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Hvala vam na čestitkama i podršci. Držim fige da sve čekalice i nadalice dožive ovakav dan kakav je bio moj današnji. Danas ste mi sve u molitvama!

  10. #6210
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Klamerica bravo!!!! Cestitam! Divno i da bude sve ok do kraja!
    Sybila, fino ide ta beta....sad malkice cekanja do UZV ali vrijedice svakako

    Kod mene 10dnt, u Pragu rekli da radim betu 5.12. ali to mi je preeedaleko...pa sam mislila u subotu....uh tako sam nekako pozitivna i mislim da je tu u meni najmanje jedna bebica....i uz Boziju pomoc da vidim neku finu cifru bete dosta vise nula!

    Grlim sve forumasice na ovoj temi

  11. #6211
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Sybila cestitam na lijepo poduplanoj beti.
    Klamericeeeee zeno draga cestitaaaaam od srca. Ovakav scenarij prizeljkujem i sebi u proljece.

  12. #6212

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Wow! Klamerice i Sybila, cestitam od srca!!

  13. #6213
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala svima na cestitkama ja optimisticno cekam dobar razvoj situacije dalje i niti ne pomisljam na lose stvari

  14. #6214

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    93

    Početno

    Klamerice i sybila cestitke! Sretno i svima koju iscekuju betu

  15. #6215

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    PinaColada da nam javis lijepu brojku

  16. #6216

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja zelim prijaviti da se kod nas dogodilo Bozje cudo! Nakon negativnog testa u subotu, meni beta danas 163,6!!!!!!!!!!!!!!!!! Tko tu koga?!?
    Klamericeeeeee!!!! Divnoooo!!! Cestitam ti od srca! Bas mi je drago. Rano si radila test. Moja beta je 1. Ali bice valjda jednom i moja tako velika. I svih cura koje cekaju... Sad polako i uzivaj. Kakva divna prica.

  17. #6217

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj zeljica prvotno napisa Vidi poruku
    Klamericeeeeee!!!! Divnoooo!!! Cestitam ti od srca! Bas mi je drago. Rano si radila test. Moja beta je 1. Ali bice valjda jednom i moja tako velika. I svih cura koje cekaju... Sad polako i uzivaj. Kakva divna prica.
    Hvala Zeljice. Bit ce i kod tebe uskoro takva beta. Sigurna sam! Sve u svoje vrijeme. Mislim da je ipak najteze ovdje biti strpljiv ali na kraju ipak sve dodje na svoje. Drzi se! Pratim te

  18. #6218
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Kamerice i sybila cestitke od srca!!! Uzivajte u velikim brojkama do sljedece velike srece kada cete cuti srceka ♡♡
    Tuznicama zagrljaj i ne zaboravite da ste svakim pokusajem korak blize cilju!
    Cekalicama pusa! Samo strpljivo, okupirajte se sto vise kakvim god aktivnostima da vrijeme brze prodje.
    Posljednje uređivanje od giulia : 29.11.2016. at 12:44

  19. #6219

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas 12 dnt 2 3-dnevna embrija i lagano ludim...simptoma imam raznoraznih (probadanje,peckanje,povišena temperatura,hladne noge...),ali dolaze i odlaze. Čekam betu u srijedu Osim utrogestana i folacina,koristim i decortin 1/2 + fragmin 2500 iu. Ima li istine u tome da fragmin i decortin pospješuju implantaciju? Sretno svim čekalicama
    Heeej Tolice, tebi se primaklo pravo! Kako se držiš? Ništa testovi? Svaka čast!!! I ja pijem Decortin, ne i Fragmin. Naravno da pomažu, nema da se ne primi! Molim za tebe i veliku betu!

  20. #6220

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    Heeej Tolice, tebi se primaklo pravo! Kako se držiš? Ništa testovi? Svaka čast!!! I ja pijem Decortin, ne i Fragmin. Naravno da pomažu, nema da se ne primi! Molim za tebe i veliku betu!
    Izdržavam nekako...bnet mi trenutno u kvaru pa pokušavam citat knjigu,ali forum je nekako uvijek zanimljiviji obećala sam da neću koristiti testove i progurala sam,ali nije lako. Sutra u 8 sam u doktora i nadam se brzim rezultatima Kako si ti,kako provodiš dane,jesi se vratila na posao?

  21. #6221

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Izdržavam nekako...bnet mi trenutno u kvaru pa pokušavam citat knjigu,ali forum je nekako uvijek zanimljiviji obećala sam da neću koristiti testove i progurala sam,ali nije lako. Sutra u 8 sam u doktora i nadam se brzim rezultatima Kako si ti,kako provodiš dane,jesi se vratila na posao?
    Prava si, nisi poklekla! Jesam, na poslu sam, sve skoro pa normalno, samo malo laganije. U poliklinici vadiš krv ili?

  22. #6222

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj AMA prvotno napisa Vidi poruku
    Prava si, nisi poklekla! Jesam, na poslu sam, sve skoro pa normalno, samo malo laganije. U poliklinici vadiš krv ili?
    Mislila sam otic u polikliniku,oni ionako to šalju u Analizu. Mislim da i u Sunca možeš to brzo obavit, ali ovaj put ću tako. Naravno,priželjkujem vađenje krvi i u petak Sretno i tebi...izdrži još malo Meni trenutno glava puca i nadam se da ću izdržat bez tablete...koliko vidim smije se samo lupocet?

  23. #6223

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam otic u polikliniku,oni ionako to šalju u Analizu. Mislim da i u Sunca možeš to brzo obavit, ali ovaj put ću tako. Naravno,priželjkujem vađenje krvi i u petak Sretno i tebi...izdrži još malo Meni trenutno glava puca i nadam se da ću izdržat bez tablete...koliko vidim smije se samo lupocet?
    Je, Lupocet, tako pišu iskusnije tete! Nek ti bol brzo prođe, a i ovaj dan!

  24. #6224
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tola sretno sutra!

  25. #6225

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Tola sretno sutra!
    Dobro jutro,nekako i nisam više prevelik optimist jer se sinoć pojavio smeckasti iscjedak, danas mi je 14 dnp i trebala bi dobit....

  26. #6226

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Tola, nadam se da će te beta ipak iznenadit!

    I ja mislim da ovaj put ništa. Jutros kad sam stavljala utriće osjetila sam da mi je vrat maternice zadebljan i tvrd, a u ranoj trudnoći bi trebao biti mekan. Sutra ću izvadit betu.

  27. #6227

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Cure moje, nemojte tako.. Ajmo malo pozitive, nema predaje! Nema tog simptoma kojem smijemo vjerovati nakon ovoliko hormona i tableturina! Ajmo smireno po betu! Molim za vas.

  28. #6228

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ama kad ti vadiš betu?
    Ma joj e, nekad stvarno mislim da bi bilo bolje da nisam tolko načitana i informirana o svim mogućim simptomima svega i svačega. Bilo bi mi stoput lakše. Ovak se sam bediram, al ne mogu protiv sebe kad nažalost uvijek moram sve guglat.

  29. #6229

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Ama kad ti vadiš betu?
    Ma joj e, nekad stvarno mislim da bi bilo bolje da nisam tolko načitana i informirana o svim mogućim simptomima svega i svačega. Bilo bi mi stoput lakše. Ovak se sam bediram, al ne mogu protiv sebe kad nažalost uvijek moram sve guglat.
    U ponedjeljak. Ne možeš vjerovat koliko svakakvih misli, uspona i padova doživiš svaki dan ovog čekanja! Ja sam maloprije trčala u wc jer sam imala osjećaj da mi je ne procurila nego potekla menga. Lažna uzbuna naravno al osjećaj je bio tako stvaran! Sretno cure, čekamo lijepe vijesti!

  30. #6230
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ma mozete se vi prepremati na najgore koliko hocete, mi ostale i dalje mislimo samo pozitivu sve bude ok curke, ne dajte se!
    Tal - smedjarenje moze biti tisucu razlicitih stvari, ne mora biti ono najgore!

  31. #6231

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Smeckasti iscjedak je jutros postao i lagano crvenkast,roskast ali ne dobiva na intenzitetu...željno čekam poziv da saznam na čemu sam...cure hvala na podršci

  32. #6232

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Smeckasti iscjedak je jutros postao i lagano crvenkast,roskast ali ne dobiva na intenzitetu...željno čekam poziv da saznam na čemu sam...cure hvala na podršci
    Ja sam se tako ponadala kad sam vidjela da si pisala! Mogu zamislit kako je tek čekati poziv! Javi nam odmah, želimo se radovati s tobom!

  33. #6233

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Tola, sretno!!

  34. #6234

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Tola, sretno!!
    Nadam se da Tola slavi s mužićem pa nam se ne javlja!

  35. #6235

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Drage sve,ipak ništa ovaj put,beta negativna... tek maloprije saznala...strašan dan...ali dogodine u nove bitke

  36. #6236

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Drage sve,ipak ništa ovaj put,beta negativna... tek maloprije saznala...strašan dan...ali dogodine u nove bitke
    Ajoooj, tako mi je žao..Baš sam vjerovala da će ti dan biti najdivniji mogući! Dogodine je za mjesec dana, samo se očistit od stimulacije i gazi dalje! Bože daj nam snage i strpljenja!

  37. #6237

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Tola, žao mi je...

  38. #6238

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Tola, zao mi je! Ali kao sto je Ama napisala, dogodine je jos samo mjesec dana! Bude sve doslo na svoje. Drz' se!

  39. #6239

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Moja beta danas 391! Jos ne vjerujem, i osjecam se kao da sanjam i da ce svaki cas zvoniti alarm za posao, eto! Doslovno tako!

  40. #6240

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Klamerice, imas li kakve simptome t?

  41. #6241

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta danas 391! Jos ne vjerujem, i osjecam se kao da sanjam i da ce svaki cas zvoniti alarm za posao, eto! Doslovno tako!
    To je divno!!! Uživaj!

  42. #6242

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Klamerice, imas li kakve simptome t?
    O da! Valjda se racuna Napuhnuta sam jako, ali bas jako! To valjda jos od stimulacije ili utrica, ne znam. Sise me svrbe, stalno mi se spava, koza mi je uzasno suha. Tolko da me svrbi od suhoce. Kosa mi se masti sto je cudno za mene jer imam suhu kosu. Jajnike vise ne osjecam ko da cu svaki cas dobiti ali na mahove ih osjetim. Pogotovo nocu. I to kad mijenjam polozaj spavanja. Danas sam ok spavala ali jucer sam se nekoliko puta probudila i nikako nisam mogla naci polozaj za spavanje. I zacudo, ne umaram se nesto previse. Odlazim normalno na posao, doma sve ovavljam najnormalnije samo umjerenijim tempom... jedino me muci da kad kihnem ili kad se npr. rastegnem osjetim bol u gornjem dijelu trbuha, nadam se da je to normalno...? I, mislim da je to sve!

  43. #6243

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    I da ne zaboravim, lako planem sto je netipicno za mene jer uvijek imam "hladan mozak".

  44. #6244

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Ama, kak je kod tebe stanje? Koji ti je danas dnt? 8-9? Tu negdje... jelda?

  45. #6245

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Ama, kak je kod tebe stanje? Koji ti je danas dnt? 8-9? Tu negdje... jelda?
    Evo me! Slušam sve savjete i upute, ne dižem ništa teško, družim se s dragim ljudima, zato tek sad i odgovaram! Simptomi su onako, ništa posebno, mix svega pomalo: kao da će sad procurit, sise jedva malo boluckaju, povremena zapuhanost.. Joj Klamerice, kako ti to sve lijepo opišeš! Živiš san svih nas, divno!

  46. #6246
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Joj klamerice bas sam sretna zbog tebe cestitke velike jos jednom!
    Sad jos da nam ama i mimsi donesu sretne vijesti pa da krenemo zajedno odbrojavati do poroda, termini ce nam biti tu negdje
    Nemoj da te brinu bolovi - s obzirom na nade slicno bolne implantacije, ocekuj da ce biti i presijecanja, bolova, da ce te buditi i svasta. Mene neku vecer tako ispresijecalo da sam bila izvan sebe ali stvari se rastezu, smjestaju, sve je to ok.

  47. #6247

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Ama, i kod tebe je tako. Tek par dana kaskas za mnom. Samo, nemoj praviti test prije bete! Glupi uce na svojim greskama, pametni na tudjima
    Evo danas novog simptoma, osjecam pritisak u jajnicima i opet imam onaj osjecaj kao da cu svaki cas procuriti. Nadam se da je to ok...

  48. #6248

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Joj klamerice bas sam sretna zbog tebe cestitke velike jos jednom!
    Sad jos da nam ama i mimsi donesu sretne vijesti pa da krenemo zajedno odbrojavati do poroda, termini ce nam biti tu negdje
    Nemoj da te brinu bolovi - s obzirom na nade slicno bolne implantacije, ocekuj da ce biti i presijecanja, bolova, da ce te buditi i svasta. Mene neku vecer tako ispresijecalo da sam bila izvan sebe ali stvari se rastezu, smjestaju, sve je to ok.
    Hvala Sybila! Ovo mi je bas trebalo!
    Kad imas prvi uzv? Mozda si i negdje napisala a meni je omaklo...

  49. #6249

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Cure moje, uvijek ste tu! Meni je danas 10. dnt. Sinoć pred spavanje mi bila grozna mučnina, nisam se smirila dok nisam povratila. Valjda mi je naškodila večera al ja sam u svoj toj muci zamišljala da su to “one“ mučnine i bila sva happy! Znam da su premale šanse da je to to al.. O testu ni ne razmišljam, neću se mučiti. Kako ste mi vi jutros? Hvala na bodrenju, to mi jako puno znači!

  50. #6250

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Jao drage moje Sybila i Klamerica, baš sam sretna zbog vas! Šta bih dala za takve simptome..ma nek reže cijelu noć ak treba
    Ja sam izvadila krv, nalazi su mi poslije 14 sati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •