Stranica 139 od 310 PrviPrvi ... 3989129137138139140141149189239 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,901 do 6,950 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6901
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Betocekalice kako se drzite? Meni se povecao apetit, te sam u 10ak dana dobila 2,5 kg na tezinu. Istina je da de jedu slatkisi i lezi se uz tv, ali mi to mnogo debljanja...savjet?? Iskustva?? Jos 4 dana do bete....

  2. #6902

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Pina, meni je apetit uvijek povecan
    Ali ja svaku promjenu u odnosu na uobicajeno dozivljavam kao potencijalni simptom, pa bi se na tvom mjestu nadala.

    Meni je danas 9 dnt i pomirila sam se da ovaj pokusaj ipak nece biti uspjesan jer ne osjecam ama bas nista osim pritiska pred m.
    Takodjer sam se ovih dana bavila pipanjem tog misterioznog cerviksa (mislim, bilo mi je cisto neugodno sto sam medju rijetkima koje ga ne opipavaju i prate ) i rekla bi odokativno da se spustio.
    Nadam se da me m nece iznevjeriti i da ce krenuti uskoro ako vec mora jer mi je suludo uzimati svu ovu terapiju jos 5 dana. Ako m ne dodje do srijede ujutro, napravit cu se blesava i odoh vadit betu tada

  3. #6903
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Evo mene, meni je nekako obratno, od kako sam krenula lezati doma manje i jedem. Inace imam ogroman apetit i sve bi pojela, pogotovo slatkise, jer se dosta bavim sportom. Jucer i nocas mi je bilo malo mucno, ne znam zasto, mislim da je prerano da bi bile neke mucnine vec vjerojatno hormoni. Moj ti je savjet da ne brines za kile. Kako sam negdje procitala, ako ne uspije skinut ces, a ako uspije koga briga...bitno je da sve bude i prodje ok

  4. #6904

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Trebam pomoć ako je netko imao slične simptome.
    1.IVF - bolne cice, 4 i 5 dnt groznica po noći, preznojavanje. Nakon toga sve normalno, svi simptomi splahnuli. Beta 0.
    FET - sve isto. Groznica 6 i 7 dnt. Beta 0.
    2. IVF - samo bolne cice, bez groznice - biokemijska.
    3. IVF - cice bolne, bubrezi, maternica...Nisam mogla udahnut, ko da mi je sve pod upalom. Mislila to je to. Kad 7dnt opet teška groznica, i 8 dnt.
    I drugi dan svi simptomi nestali. Sve te groznice su isključivo po noći. Betu vadim sljedeći tjedan al mislim da ništa opet.
    Jel netko imao ovakva iskustva?
    Imam osjećaj ko da se to događa taman za vrijeme implantacije i da se organizam bori jer ih možda prepoznaje kao strano tijelo. Pliz recite mi da pretjerujem.
    Do sad 3 biokemijske i jedna vanmaternicna.

  5. #6905

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Pretjeruješ hehe. Mislim da to nema veze s tim. . Ja sam jednom imala ,i nije uspilo..prijateljica mi je imala jednu noć,i njoj je uspilo.. tako da,po meni.. to nije pokazatelj ni jednog ni drugog. Nastoj bit mirna i ne razmišljati puno jel ovo il ono..jer svi ti simptomi su po meni apsooolutno beznačajni i pokazatelji ama ničega.

  6. #6906

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Baš me deprimiralo skroz. Odjednom svi simptomi nestali. Cice su mi uvijek bile nekakav pokazatelj, danas ništa. Isplahnule skroz.
    Ne znam...Ovo već treći put tako...Nadam se da pretjerujem.

  7. #6907
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    LF držim fige da te ipak iznenadi beta. Ja isto idući tjedan krećem po treći put i nekako uopće nemam nade da će uspjeti.

  8. #6908

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Držim ti fige da ovaj put uspije

  9. #6909
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Hvala ti puno. I tebi drzim fige da beta bude kao kuca

  10. #6910

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    265

    Početno

    Sretno svim curama koje čekaju.

  11. #6911

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Pina, LF2, Pipe, Tulipan, ostale čekalice - jeste mi žive?

  12. #6912

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    biska, danas mi je dan žnj. Jos se nisam ustala iz kreveta i vjerovatno necu dok m ne dođe s posla. Samo mi se place danas, kao da sam potonula sva. Od simptoma bolne grudi kao i do sada i s vremena na vrijeme me nesto lagano presjece u trbuhu.
    Ti? Ostale cure, kak ste?
    Kad tko ide vadit betu? Ja u petak.

  13. #6913

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Tulipan, isto sam u petak na beti, ako ne krene m do tada.
    Ja sam se već psihički pozdravila s ovim pokušajem i mislima sam u fet-u.

  14. #6914
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Ja sam tocno ovako kako je Tulipan napisala.

  15. #6915

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja sam jučer bila takva nikakva, plakala cijeli dan i razmišljala kako ću posvojiti. Ne osjećam se trudno. Danas moram biti bolje jer sam krenula raditi. Mislila sam čak i sutra vaditi betu, 14dpo. Kaj kažete? Ak je pozitivno bit će možda mala, al ako je negativno onda je to to. Ne da mi se više pikati i stavljati utrogestane.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 27.02.2017. at 14:11

  16. #6916
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    14 dpo moja klinika redovno radi betu. Do tad se mora vidjeti ako se primilo

  17. #6917

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Ja sam bas nikakva. Lezim cijeli dan MM me nazvao da vidi kako sam, ja se rasplakala. Ustala se gladna ko lav, pojela i ulovila me takva slabost da sam mislila da cu se srusiti. I jos me drzi. A razdrazljiva sam da se mislim kako bi bilo bolje da MM ne dodje doma na vrijeme jer cu ga ugristi. E bas sam danas...

  18. #6918

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Joj i ja sam živčana. Jučer cijeli dan u krevetu a danas na poslu samo šutim i faca mi se izobličila od nervoze, ljutnje....
    A oni dežurni "brižnici" mi tek dižu tlak. Moja susjeda je ovak, moja frendica onak...Ja bi ovo, zašto ne napraviš ovo....Da, zato jer svi oni sigurno više od mene to žele.
    Morala sam to izbaciti iz sebe. Inače ne slušam te izjave al kad dolaze od nekog kog znaš da nikom ne želi dobro onda popizdim.

  19. #6919

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Pina, LF2, Pipe, Tulipan, ostale čekalice - jeste mi žive?
    Bilo bi super kad bi sve ugledale pozitivnu betu. Javim sutra. Jel ko od vas piškio?

  20. #6920
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Pozdrav svima, meni i dalje sve isto, cice velike i bole me malo kriza. Danas mi je 10 dnt, vjerojatno bi test radila u petak, a beta tek u pon 6.3. :O Dosta sam radila po doma za vikend, a danas sam imala goste tako da ne stignem bas previse razmisljati. Tek sam danas skuzila da me utrici popodne skroz uspavaju.

  21. #6921
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Pipe jesi ti iz Rijeke kad ti je tako kasno beta?

  22. #6922
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Nisam, u Zg sam na VV radila transfer. Vracen mi je dvodnevni, mozda je radi toga tako kasno beta.

  23. #6923

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    14 dpo moja klinika redovno radi betu. Do tad se mora vidjeti ako se primilo
    Onda ću tako. 11dnt3d. Odnosno 14dpo.
    Btw, mislim da ću dobiti...Ko da mi je krenula m.

  24. #6924
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    LF2 neecee krenuti, saljem pozitivne misli za stoopiranje menge ja imam paniku, vjerojatno kao i sve, da cu vidjeti mengu cim odem na wc..uzas

  25. #6925

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Pipe prvotno napisa Vidi poruku
    LF2 neecee krenuti, saljem pozitivne misli za stoopiranje menge ja imam paniku, vjerojatno kao i sve, da cu vidjeti mengu cim odem na wc..uzas
    Hvala.
    Tebi svaka čast što ćeš bit tako strpljiva do bete.

  26. #6926
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala.
    Tebi svaka čast što ćeš bit tako strpljiva do bete.
    Hhehe, nije mi bas strpljivost vrlina, nekako vise mislim ako su tako rekli neka bude tako, da nesto ne zeznem. Inace ne znam kuda bi sa sobom, sutra cu nazad na posao samo da ne mislim, pa kako bude.

  27. #6927
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure mislim da nista od mog postupka. Danas sam 9 dpt i cerviks mi je cijelo vrijeme spusten. Zna li neka od vas kad dođe do trudnoce, cerviks je visoko gore, nakon koliko dana od zaceca je tako visok?

  28. #6928

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Iskreno, nikad nisam pratila taj cervix, ko ni temperature u IVFu. Al vidim da netko prati pa je i meni moj zapeo kad sam stavljala utrice. Negdi je na sredini i jako mekan. Ustvari, svaki put je drugačije. Odmah poslije transfera mi bio skroz dole.
    Ja mislim da meni menga stiže, danas beta

  29. #6929
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Hej cure, posto sam danas odlucila ici raditi ipak smo napravli jutros test, i potaknuta vasim odgovorima da ipak ne cekam tako dugo. pojavio se plus nakon dvije sekunde...aaaaaaaaaaaaaa...ne znam sta bi mislilaaaa....aaaaa...malo me strah malo sam sretna....aaaaa...morala sam vam odmah napisati

  30. #6930

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Toooo Pipeeee!!!!!
    Meni su tvoji simptomi zvucali full obecavajuce!
    Napokon jedan plusic
    Cestitam od srca, uzivaj u osjecaju!

    Kakvi su ti planovi za dalje? Beta? Povratak na posao ili ne?

    Ma bas si me razveselila sad, cestitke jos jednom

  31. #6931

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I meni su zvučali obećavajuće. Čestitam. Vadi betu!

  32. #6932
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Hvala vam cure, nekako sam jos malo u strahu. U pon cu vaditi betu kako su rekli, a do tada cu jos jedan test za svaki slucaj. Dosla sam na posao, ako mi bude tesko ili ako krenu zivcaniti odem nazad doma

    LF2 sretno danas...javi nam
    Posljednje uređivanje od Pipe : 28.02.2017. at 07:30

  33. #6933
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Mozda i promijenim misljenje za betu

  34. #6934

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Pipe prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda i promijenim misljenje za betu
    Promijenit ćeš

  35. #6935

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Pipe, cestitaaaaaam!!!!! Konacno jedan plus nakon svih onih minusa. Idi radi betu i nek sve bude školski!

  36. #6936

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni su zvučali obećavajuće. Čestitam. Vadi betu!
    LF2, ti danas vadis betu? Drzim fige i javi!

  37. #6937

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Cure mislim da nista od mog postupka. Danas sam 9 dpt i cerviks mi je cijelo vrijeme spusten. Zna li neka od vas kad dođe do trudnoce, cerviks je visoko gore, nakon koliko dana od zaceca je tako visok?
    Cerviks bi trebao biti visoko i mekan. Ali on šeta tako da ti ni to nije pokazatelj. Meni je ujutro i popodne visoko i ne mogu ga dohvatiti a navecer se spusti i bude tvrd. I pipam uvijek u isto vrijeme, kada stavljam utrice tako da sam primjetila i da se mijenja.

  38. #6938

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Cerviks bi trebao biti visoko i mekan. Ali on šeta tako da ti ni to nije pokazatelj. Meni je ujutro i popodne visoko i ne mogu ga dohvatiti a navecer se spusti i bude tvrd. I pipam uvijek u isto vrijeme, kada stavljam utrice tako da sam primjetila i da se mijenja.
    Tulipan, i meni je baš tako - preko dana nedohvatljiv, a navečer dohvatljiv. Ja sam već mislila da nešto krivo pipam

  39. #6939

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Tulipan, i meni je baš tako - preko dana nedohvatljiv, a navečer dohvatljiv. Ja sam već mislila da nešto krivo pipam
    Dobro da ne izludimo osluškivajući sve moguće simptome

    Jučer sam bila koma, plakala svako malo, MM se sav izgubio, krenem plakati i u sekundi umirem od smijeha. Danas sam malo bolje, vratila se opet moja pozitiva i samo mislim da sam trudna. I tako ću do bete. Grudi su mi i dalje bolne, cerviks je opet visoko i mekan, čak me lagano i križa bole a s vremena na vrijeme osjetim neku laganu bol sličnu grču u donjem dijelu trbuha. Danas je 11dnt. Još 3 dana i idem na betu.

  40. #6940
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro da ne izludimo osluškivajući sve moguće simptome

    Jučer sam bila koma, plakala svako malo, MM se sav izgubio, krenem plakati i u sekundi umirem od smijeha. Danas sam malo bolje, vratila se opet moja pozitiva i samo mislim da sam trudna. I tako ću do bete. Grudi su mi i dalje bolne, cerviks je opet visoko i mekan, čak me lagano i križa bole a s vremena na vrijeme osjetim neku laganu bol sličnu grču u donjem dijelu trbuha. Danas je 11dnt. Još 3 dana i idem na betu.
    Hej Tulipan37, drzim fige da bude sve ok. Meni je isto 11 dan danas. Iscekujemo bete

  41. #6941

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Pratimo se, i ja sam 11 dnt

    Super, super za pozitivan stav, nema smisla plakati unaprijed!

  42. #6942

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Čovječe, pa sve smo imale transfer na isti dan
    Jel još netko 11 dnt?

  43. #6943

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj Pipe prvotno napisa Vidi poruku
    Hej Tulipan37, drzim fige da bude sve ok. Meni je isto 11 dan danas. Iscekujemo bete
    Pipe, nas dvije smo isti dan imale transfer, 17.02. Meni su 2-gi dan vratili 2 zametka i oba su 4-stanični. Nadam se da će sve biti u uredu. A ti si me jutros tako razveselila jer odavno nisam vidjela ni plus ni veliku betu. Baš sam sretna zbog tebe. A koliko sam shvatila iz tvojih pisanja slične smo i simptome imale. Tako da se nadam i za sebe....

  44. #6944

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Čovječe, pa sve smo imale transfer na isti dan
    Jel još netko 11 dnt?
    A vidimi i biska nam je imala transfer isti dan

  45. #6945

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Cerviks vam radi upravo to cijelo vrijeme;šeta.
    Meni je tek od prvog dana kašnjenja ostao visoko i ne spušta se otad. Tako da se ne zamarajte previše njime.
    Tulipan,imaš slične simptome kao ja,a ja sam u 7tj.
    Ja jedino nisam imala te promjene raspoloženja,već temperaturu koja nije padala ispod 37.3. Tako da ima punooo nade za tebe!

    LF2 sretno danas!
    Pipe čestitke od srca!!! Ako je crtica došla tako brzo,beta će biti jako lijepa i velika!

  46. #6946

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj sjuskica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Cerviks vam radi upravo to cijelo vrijeme;šeta.
    Meni je tek od prvog dana kašnjenja ostao visoko i ne spušta se otad. Tako da se ne zamarajte previše njime.
    Tulipan,imaš slične simptome kao ja,a ja sam u 7tj.
    Ja jedino nisam imala te promjene raspoloženja,već temperaturu koja nije padala ispod 37.3. Tako da ima punooo nade za tebe!

    LF2 sretno danas!
    Pipe čestitke od srca!!! Ako je crtica došla tako brzo,beta će biti jako lijepa i velika!
    Mislim da sam jučer popustila malo s živcima jer sam doma cijelo vrijeme i približava se dan bete pa sam sva u strahu i da sam zato plakala i smijala se u isto vrijeme. A možda je i to dobro, da malo izbacim sve iz sebe. Nadam se da će mi biti isto kao i tebi i da ću u petak vidjeti veliku betu!

  47. #6947
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Pipe cestitam! Napokon plusic.
    Meni je 10 dpt, ipak ste vas 3 u vodstvu. Sad kad vidim da taj cerviks seta, necu ga vise ni pratiti.

  48. #6948

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Beta 11? Poludit ću. Nije dobro. Opet neka biokemijska. 11dnt3d.

  49. #6949
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    LF2 da li je moguce da je bila kasnija implantacija? Hoces li opet vaditi za 2 dana betu?

  50. #6950

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Svašta je moguće, makar mislim da je dobro krenulo i počelo padati. Imam osjećaj ko da se primilo i od one groznice počelo nizbrdo jer sam stvarno imala simptome. Vadit ću u petak opet. Nikad se ne zna. Makar nisam naišla na neke pozitivne ishode. A i do sad sam imala 3 biokemijske.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •