Stranica 140 od 310 PrviPrvi ... 4090130138139140141142150190240 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,951 do 7,000 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6951
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku

    evo mene da te tješim.


    beta cijelih 37 11dn3dt, nisam radila test ali i da jesam taj bi test bio negativan
    13dn3dt beta 39, i taj bi test bio negativan

    a dijete moje? eno ga igra se lego kockicama sada i pita zašto nisam kupila plastelin

    za tebe puno ~~~~~~~~~~~
    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta je moguće, makar mislim da je dobro krenulo i počelo padati. Imam osjećaj ko da se primilo i od one groznice počelo nizbrdo jer sam stvarno imala simptome. Vadit ću u petak opet. Nikad se ne zna. Makar nisam naišla na neke pozitivne ishode. A i do sad sam imala 3 biokemijske.
    Evo za utjehu post od Inesz (nadam se da se ne ljutis) gdje beta nije bila visoka.

  2. #6952

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Čitala sam negdje njene bete, stvarno niske i čudno duplale kad ono super ispalo. Mislim da je neki hematom bio u pitanju.

  3. #6953

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    13dnt 3dt - Beta 18.35 IU/L. Progesteron 102 nmol/L - nikad viši od 50 nmol/L.
    Ovog sam se i najviše bojala. Mrzim niske bete, živce sam izgubila sa dvije biokemijske i jednom vanmaterničnom. Moram priznati da me i ovo iznenadilo. Koji mi je opće danas dan ako mi je transfer bio u srijedu, 29.6?
    I sa prvim IVF-om i FET-om sam imala betu nula i govorila bolje tako nego neke biokemijske. Mrzim niske bete, ne želim ih više vidjeti!!!!
    Evo moj post od srpnja. Dva dana poslije beta 40. Tjedan kasnije 28.
    Bio je tanak endometrij. Mislim da ni sad nije bio pretjerano deblji.

  4. #6954

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    LF2 držim fige da se kasno imlpatiralo i da je zato beta mala.
    Iako,vidim da su iza tebe tri biokemijske.
    Moju prijateljicu su nakon dvije uputili na neke konkretnije pretrage krvi i ustanovljena joj je neka mutacija gena i trombofilija...i tek kad je treci put ostala trudna mislim da je pila najobičnije andole i sve je bilo u redu do kraja trudnoće.
    Ne znam dali si šta kontrolirala od toga?

  5. #6955

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I ja sam nakon drugog transfera na heparinu.

  6. #6956
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    hvala vam cure na cestitkama, nadam se da ce se samo nastaviti s plusicima kod mene. Znaci vi ste sve u petak na beti, kojima je danas 11 dnt?
    LF2 jako mi je zao, nemoj odustati, doci ce vrijeme kad se najmanje budes nadala...

  7. #6957

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Thnx. Beta će bit super!
    Jel ima netko sa tri - četiri biokemijske? Kaj ste poduzele po tom pitanju? Radili smo kariogram, briseve, spermiogram, faktore trombofilije, histeroskopiju, hormone štitnjače i sve ok osim te mutacije al je tu heparin. Meni sad jedino padaju na pamet imunološke pretrage.

  8. #6958
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    LF držim fige da te drruga beta iznenadi. Možda je kasna implantacija.

  9. #6959

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Meni je u petak beta. Al cijeli dan me probada u donjem dijelu trbuha, malo jace s desne strane veceras. Imam osjecaj kao da ce vjestica doci. A grudi su mi i dalje bolne, gladna sam stalno a nista mi se ne jede, trbuh he jos napuhan pa vise ni sama ne znam sto da mislim.

  10. #6960

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je u petak beta. Al cijeli dan me probada u donjem dijelu trbuha, malo jace s desne strane veceras. Imam osjecaj kao da ce vjestica doci. A grudi su mi i dalje bolne, gladna sam stalno a nista mi se ne jede, trbuh he jos napuhan pa vise ni sama ne znam sto da mislim.
    Sviđa mi se to

  11. #6961

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    LF držim fige da te drruga beta iznenadi. Možda je kasna implantacija.
    Da me strefi pošteno

  12. #6962
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je u petak beta. Al cijeli dan me probada u donjem dijelu trbuha, malo jace s desne strane veceras. Imam osjecaj kao da ce vjestica doci. A grudi su mi i dalje bolne, gladna sam stalno a nista mi se ne jede, trbuh he jos napuhan pa vise ni sama ne znam sto da mislim.
    I meni se svidja

  13. #6963

    Početno

    Pozdrav svima. Prikljucujem se betocekalicama. U subotu je bio transfer ( 3dnp). To mi je prvi postupak ( prirodni ICSI). Danas je 4.dnt ako dobro racunam. Citajuci prijasnje postove, shvatila sam da je pravilo da pravila nema

  14. #6964

    Početno

    Pa s vama kratim vrijeme do bete i navijam za vase bete

  15. #6965

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Iste smo!!! znači pratimo se!!!

  16. #6966

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Rekla sam da neću tu ništa pisati, ali živci već polako rade svoje pa bolje da se tu jadam nego sve držim u sebi
    Ukratko, išli smo na IVF kod dr.R, u subotu je bio transfer jedne blastice i sada čekamo.

  17. #6967

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj this too shall pass prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Prikljucujem se betocekalicama. U subotu je bio transfer ( 3dnp). To mi je prvi postupak ( prirodni ICSI). Danas je 4.dnt ako dobro racunam. Citajuci prijasnje postove, shvatila sam da je pravilo da pravila nema
    This, suncokret, dobrodošle među čekalice!
    Bio bi red da se malo refreshamo, obzirom da će većina nas vaditi betu ovaj ili početkom sljedećeg tjedna

    Pravila zaista nema, zato je ovo iščekivanje mnogim curama najgori dio postupka, ali zajedno smo jače

  18. #6968

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Ja sam se danas probudila s osjećam da od ovog postupka ništa.. sva tužna i jadna.. i govorim sebi što očekujem, ritanje bebe u buši 4dpt???? da meni netko tako pesimistično počne govoriti, ja bi ga tresnula posred čela nek se sredi!!!!! ali najteže mi je to primjeniti na sebi samoj!!
    This, kako se osjećaš??

  19. #6969

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se danas probudila s osjećam da od ovog postupka ništa.. sva tužna i jadna.. i govorim sebi što očekujem, ritanje bebe u buši 4dpt???? da meni netko tako pesimistično počne govoriti, ja bi ga tresnula posred čela nek se sredi!!!!! ali najteže mi je to primjeniti na sebi samoj!!
    This, kako se osjećaš??
    Slazem se sa svime

  20. #6970

    Početno

    Uf, iz neko razloga objavljuje mi samo dio poruke. Nestala cijela kobasica. Uglavnom, ja se osjecam najnormalnije i radim sve kao inace ( osim vjezbanja). Drzim fige, drugi tjedan dan D!

  21. #6971
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    This too shall pass i Suncokret dobrodosle. Ja imam jos tjedan dana do bete. Opet imam menstrualne bolove na mahove, samo ponekad. Nocas me ta bol probudila iz sna. Stalno trcim u wc jer mislim da je M krenula, a to mi utric curka pomalo... Kako ste betocekalice?

  22. #6972

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Imam jedno pitanje, pa tko zna nek mi javi. Koliko treba proći od jednog punog stimuliranog postupka do drugog?
    Početkom 11. mj sam imala puni stimulirani IVF (9 js). Krajem 1.mj. sam išla na FET (u međuvremenu je prošlo 2 ciklusa).
    Što mislite, kad bih mogla ponovno?

  23. #6973

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Marijaxy, mislim da razmak između stimuliranih treba biti barem 3 mjeseca. To što si u međuvremenu išla na FET ništa ne produljuje vrijeme.
    Jesi pitala doktora koji te vodi?

  24. #6974

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Ja mislim da već možeš jer mi je prijateljica bila početkom 11mj. isto u stimuliranom i sad je bila ponovo u veljači...sad čeka betu kao i CHIARA na 8.3.

  25. #6975

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Betočekalice kako se osjećate danas? Kakvi su vam simptomi? Mene trbuh prestao boliti ali me leđa bole jako, grudi manje nego prije, budila sam se cijelu noć i jako loše sam spavala. Još 2 dana koja moram preživjeti a bojijm se da vještica ne dođe u međuvremenu.

  26. #6976
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mojoj prijateljici su rekli da mora cekati da joj prođu 3 ciklusa nakon stimuliranog. Sjuskica da li je bila u Rijeci na humanoj?

  27. #6977

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Mene je s ponedjeljka na utorak u noći, uhvatila užasna bol.Cijeli donji dio pa sve do nogu me boljelo. mi bi to po domaćim rekli "trgalo", ko neka reuma kod starijih ljudi dok se mijenja vrijeme. znači, nisu bili ni grčevi ni probadanja ni ništa slično.. neznam kako to uopće opisati..bolilo tako da sam htjela popiti tabletu, ali ubrzo je prestalo i više se uopće nije ponovilo.
    sad tu i tamo osjetim probadanje dolje, nekad sastrane a nekad po sredini.. cice bolne još od početka utrogestana, nekad više nekad manje..

  28. #6978

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Idem kod privatnika, pa očekujem da će reći da mogu ići, ali ne bih žurila pa da mi rezultat u broju i kvaliteti j.s. bude lošiji.

  29. #6979

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Čekalice moje, išla sam jutros vaditi betu. Nisam mogla čekati petak, a nisam se htjela izluđivati testovima.

    227 je

  30. #6980
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Biska cestitam. Pocelo je, pocelo. Imamo 2 visoke bete.

  31. #6981

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Čekalice moje, išla sam jutros vaditi betu. Nisam mogla čekati petak, a nisam se htjela izluđivati testovima.

    227 je
    Bravo biska!!! Cestitam!

  32. #6982
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Biska hocemo simptome...

  33. #6983

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Biska hocemo simptome...
    Čestitam od srca! Ajmo simptomi, detalji...

  34. #6984

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    čestitam!!!!

  35. #6985

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Chiara, simptomi nula bodova, ništa!!!!
    Osim ako ne računaš vjetrove

  36. #6986
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Pozdrav svima! Citam vas ali nikako smoci hrabrosti javit se. Osluskujem simptome. Nema ih. Biska, ja cu se uhvatit za to i nadat se do petka. U petak beta. U prvoj trudnoci je moja beta bila kao tvoja. Cestitam! Sretno svima!

  37. #6987

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Mojoj prijateljici su rekli da mora cekati da joj prođu 3 ciklusa nakon stimuliranog. Sjuskica da li je bila u Rijeci na humanoj?
    Da kod doktora M je! I kad sam ja bila u postupku u siječnju bila je i ona u jednom prirodnom! I ona se iznenadila jer je očekivala tek u ožujku da će biti stimulirani..

  38. #6988

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Bravo Biska!!! To se traži!!!! Čestitke od srca!!!!!

  39. #6989
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj sjuskica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Da kod doktora M je! I kad sam ja bila u postupku u siječnju bila je i ona u jednom prirodnom! I ona se iznenadila jer je očekivala tek u ožujku da će biti stimulirani..
    Onda smo mozda bile isti dan na transferu kad nam je beta 08.03.

  40. #6990
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara, simptomi nula bodova, ništa!!!!
    Osim ako ne računaš vjetrove
    Aaaaaa Biska. Ja ocekivala nesto konkretno, kad ono samo vjetrovi.
    MalaMa dobrodosla.

  41. #6991
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Bravo Biska, cestitam
    Ja sam jutros opet radila test, muz kupio dva pa da se ne baci. Plus kao kuca je i dalje tu,ne mrda. I ja cu ranije na betu, u petak vjerojatno uh,uh

    Nove betocekalice dobro dosle

  42. #6992

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara, simptomi nula bodova, ništa!!!!
    Osim ako ne računaš vjetrove
    Baš sam se slatko nasmijala na ove vjetrove. Meni je tako bilo par dana za redom. Umirala sam od srama a MM je vrištao od smijeha.

    MalaMa, dobro nam došla i želim ti veliku betu kao i svima nama

  43. #6993

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Biska, da li imaš povećane grudi, osjetljive bradavice, trbuh napuhan?

  44. #6994

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Biskaaaaaa, čestitam!!! Ovo Valentinovo je bilo dobro
    Posljednje uređivanje od LF2 : 01.03.2017. at 15:11

  45. #6995

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Marijaxy prvotno napisa Vidi poruku
    Biska, da li imaš povećane grudi, osjetljive bradavice, trbuh napuhan?
    Marijaxy, grudi mi nisu povećane, naduta sam ali radi tih nesretnih vjetrova

  46. #6996

    Početno

    Cestitam, biska

  47. #6997
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Betočekalice kako se osjećate danas? Kakvi su vam simptomi? Mene trbuh prestao boliti ali me leđa bole jako, grudi manje nego prije, budila sam se cijelu noć i jako loše sam spavala. Još 2 dana koja moram preživjeti a bojijm se da vještica ne dođe u međuvremenu.
    Nece. Barem po simptomima. Mogla bi tu biti lijepa beta. Tko sve vadi u petak?

  48. #6998

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja po drugi put jer sam prvu betu odlučila ignorirati. Jedino što se više opće ne opterecujem.

  49. #6999
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Jutro. Ja vadim u petak iako bi trebala u ponedjeljak,ali nezgodno mi je zbog posla.

  50. #7000
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    I ja cu u petak na betu privatno, pa u ponedjeljak na kliniku. Malo me frka uhvatila nocas, pocela sam se znojiti onako kao pred mengu...ili mi je samo bilo vruce...ne mogu odrediti ali me uhvatila panika Isla sam pipati cicke jesu tu, da se nisu ispuhale, ali jos su tu. Samo da se sad ti plusici ne pokvare.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •