Stranica 161 od 310 PrviPrvi ... 61111151159160161162163171211261 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,001 do 8,050 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #8001
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure da se i ja prijavim danas mi 7dnt. U subotu mi vraćen jedan 4-stanićni embrij e sad se samo nadam☺
    Sretno draga! Meni je isto vračen 4-st. Samo što mi je tek 2dnt. Nego jesu tebi vratili 2dan ili 3dan? I jesi bila u stimuliranom ili u prirodnom? Malo sam znatiželjna, znam da je sve individualno al samo da se imam po kome ravnati ,(ono kao kad ćeš pišati test, raditi betu i slično)

  2. #8002
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Zrinkica - odeš prvo kod Škvorca na konzultacije, on ti napise da trebas D1 uputnicu i tvoja gin ti mora dati. Meni je moja dala D1 i za Petrovu i nakon 2 mj opet D1 jer sam trebala na SD obaviti hsg. Tako da svakako ti moze dati
    Savjetujem ti da se stvarno makneš iz Petrove ako ne ide tamo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #8003

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Fusa meni je isto vracen 4-st. 2 dan, u stimuliranom. Danas 6dnt bez ikakvih sam simptoma i to me ubija.

  4. #8004
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica - odeš prvo kod Škvorca na konzultacije, on ti napise da trebas D1 uputnicu i tvoja gin ti mora dati. Meni je moja dala D1 i za Petrovu i nakon 2 mj opet D1 jer sam trebala na SD obaviti hsg. Tako da svakako ti moze dati
    Savjetujem ti da se stvarno makneš iz Petrove ako ne ide tamo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Da javit ću im da nije uspjelo i to je to.
    Meni je danas krenulo krvarenje, lagano. I mučnine, od jutra povraćam. Užas.

  5. #8005
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Garava ajde super, ima nas više onda tu sa 4-st. No moj je 3dan vračen pa je još manji...no ne odustajemo! Kako to da ti je vraćen 2.dan?
    Nemoj se oslanjati na simptome ili ne simptome, vjeruj ja sam sve simptome prošla pa nikad ništa nije bilo...

  6. #8006
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Fusa prvo ti držim

  7. #8007
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Fusa prvo ti držim
    nisam skužila jel ti skratilo post?

  8. #8008

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Fusa pa bio je samo 1 oplodjen i zato mi je ranije vracen jer je sigurniji kod mene ☺ kasnije vracaju samo ako ih je vise oplodjeno.

  9. #8009

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Ma i ti simptomi..idu mi na zivce hehe drzim nam svima fige da bude velika beta. Kada Fusa radis betu?

  10. #8010
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    daa a i pisala s mobitela

  11. #8011

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Jelena30 kod koga si na VV, mi smo bili prva dva puta pa smo se prebacili.

  12. #8012
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    e ovako bila sam u stimuliranom femara+menopur+cetrotide. Punkcija bila u četvrtak 2JS jedna se oplodila i vračena u subotu. Utriči 3*2 i 26.04 decapeptyl
    trenutni osjećaj kao da ću svaki čas dobiti m ali se nadam da je to samo osjećaj. U čet i petak imala sam par puta malo krvi bol u trbuhu trenutno u leđima...

  13. #8013
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    MM je bilo za Božić 2015 na TESE u Merkuru i bilo je materijala i smrznuli su 9 slamčica tri smo ptrošili tako da još imamo 6

  14. #8014
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena30 kod koga si na VV, mi smo bili prva dva puta pa smo se prebacili.
    A kao kod dr.J ali kako koji doktor je tamo i tako te prima i pregledava. Ja sm u ovom postupku prošla sve doktore e sad će mo viditi šta će biti

  15. #8015
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma i ti simptomi..idu mi na zivce hehe drzim nam svima fige da bude velika beta. Kada Fusa radis betu?
    ¸a joj, ja betu vadim tek za 3 tjedna, ali sam "naoružana" sa 30testića jake osjetljivosti i mislim da ću početi ih koristiti od 12dpt ako M prije ne dođe.
    I ja navijam da sve mi proljetne čekalice imamo visoke bete!

  16. #8016

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    I mi smo tako. Bili kod dok.P. ali on mi je mozda 2 puta bio. Moram ti reci da smo se mi nekako razocarali u VV. Daleko od toga da su svi super, ljubazni itd.ali malo su ofrlji, samo guraju na postupke i ne pokusavaju rijesiti nalaze. Npr.ja sam imala visok TSH i poslali su me u postupak. Dok sad, dok.mi nije dao da idemo dok nalazi svi nisu bili uredni. To je nase iskustvo. Ja vam zelim svu srecu da uspije ovaj put

    Fusa zasto tako kasno vadis?
    Posljednje uređivanje od garava13 : 30.04.2017. at 12:47

  17. #8017
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    mi iz Riječkog MPO-a dobijemo uputnicu 21dnt da vadimo betu

  18. #8018
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi smo tako. Bili kod dok.P. ali on mi je mozda 2 puta bio. Moram ti reci da smo se mi nekako razocarali u VV. Daleko od toga da su svi super, ljubazni itd.ali malo su ofrlji, samo guraju na postupke i ne pokusavaju rijesiti nalaze. Npr.ja sam imala visok TSH i poslali su me u postupak. Dok sad, dok.mi nije dao da idemo dok nalazi svi nisu bili uredni. To je nase iskustvo. Ja vam zelim svu srecu da uspije ovaj put ������������

    Fusa zasto tako kasno vadis?
    da slažem se s tobom da su malo ofrlji i da i da rade kao sve na brzinu
    kad trebaš vaditi betu ja 08.05 ako izdržim do tad

  19. #8019

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Jelena i ja 8.5 al mislim da cu prije toga. Da se uvatilo trebalo bi vec pokazati.

    Fusa ah svi neka svoja pravila imaju. Al tebi nitko ne brani uzeti uputnicu kod gin.i izvaditi prije.
    Posljednje uređivanje od garava13 : 30.04.2017. at 14:05

  20. #8020
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    mi iz Riječkog MPO-a dobijemo uputnicu 21dnt da vadimo betu
    ja nisam radila testove nego sam otišla u bolnicu bez uputnice platila negdje oko 50kn i izvadila betu
    dobila nalaz za dva sata i znala sam na čemu sam

  21. #8021
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    jelena30 ovaj tvoj prijedlog mi se sviđa...tako ću i napraviti ako ne dobim M pa tamo negdje 14dpt jer mi do bolnice ili prvog laba treba 3sata vožnje autom, pa da se ne vozim uzalud.

  22. #8022
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    I meni je do VV trebalo 3 sata pa sam ja to rješavala u najbližoj bolnici tj labosu na ovaj naćin jer pošto imam d1 uputnicu nisam mogla dobiti posebnu za betu a i nisam čekala pogotovo jer sam svaki put dobila M 3 dana ranije

  23. #8023
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Ali ne kod privatnika jer ti oni naplate od 150 kn do 200 kn. Baš u državnim

  24. #8024

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Cure, vi koje ste imale pozitivne bete, Jel mozete opisati dali sad Imate nekakve simptome, I Kako se osjecate? Ja Imam utz 4.5 u cetvrtak taj dan ce mi biti 7tt manje vise se osjecam ok Ali spavati bi mogla 24/7 kava mi Nekako vise nepase, popijem Jednu ujutro I to je to, par Dana mi je bila nekakva mucnina ali bez povracanja. Kako se vi osjecate?

  25. #8025
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Samo izrazita pospanost. Popodne jednostavno moram spavati, mozak mi se gasi

    Tako mi bilo i prvi puta

  26. #8026

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    jelena30 ovaj tvoj prijedlog mi se sviđa...tako ću i napraviti ako ne dobim M pa tamo negdje 14dpt jer mi do bolnice ili prvog laba treba 3sata vožnje autom, pa da se ne vozim uzalud.
    Fusa,moja prijateljica je isto kao i ja i ti u Rijeci...imamo čak i istu doktoricu...dr.SŠ...
    ona je izvadila ranije,beta je bila pozitivna,ali ne baš idealna...kad je došla na prvi pregled plod se nije razvio...
    Ovo nije da te uplašim već da te unaprijed upozorim da ćeš kao i ona "dobit po nosu" ako ranije izvadiš....Rijeka je stajališta da se iz bete 21dnt definitivno može zaključiti jeli sa plodom sve u redu,a sa ranijom betom je to dosta teško jer su intervali ogromni i totalno variraju od žene do žene...
    Naravno,ti ako si nesrpljiva poslušaj cure pa si izvadi prije,a onda ponovi 21dnt za njih.

    I inače sretno vama čekalicama bete! Posebno vama 4-staničnima....nemojte misliti da su mali...vidjela sam po forumima da je brdo bebica došlo na svijet upravo od takvih embrijića!

  27. #8027
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ali smiješno mi, u Rijeci je beta 21dnt, a kod moje dr je prvi uzv nakon pozitivne bete 4 tj od punkcije. Ono, dok Riječanke dočekaju betu, ja sam skoro već na uzv
    Posljednje uređivanje od Vrci : 30.04.2017. at 21:42

  28. #8028

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Fusa,ako znas kad ti treba doci menstruacija i ako je ne dobijes,napravi test,ako je pozitivan izvadi betu, nitko ne mora znati da si ti to radila ranije.
    Tako sam i ja,pa ko bi docekao 21 dan!!!!
    Cure sretno!!!!

  29. #8029
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Meni je isto bezveze to cekanje do 21.dana ali tako je kako je. Do tad se vec filtriraju sve trudnoce, i vecina beta ili cak sve budu pozitivne, jer meni M dode 3dana kako prestanem koristiti crinone a njega uvijek dobijem samo jednu kutiju i do 15dpt bi vec trebala znati sve.
    Nego pocelo me peckati i svrbiti(ne jako i ne non stop) poslje transfera, bas na ulazu i sad neznam ako su gljivice kako da to sprijecim? Jel smijem koristiti kantarionovo ulje na tamponu?(njega imam pravog domaceg)

  30. #8030
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je isto bezveze to cekanje do 21.dana ali tako je kako je. Do tad se vec filtriraju sve trudnoce, i vecina beta ili cak sve budu pozitivne, jer meni M dode 3dana kako prestanem koristiti crinone a njega uvijek dobijem samo jednu kutiju i do 15dpt bi vec trebala znati sve.
    Nego pocelo me peckati i svrbiti(ne jako i ne non stop) poslje transfera, bas na ulazu i sad neznam ako su gljivice kako da to sprijecim? Jel smijem koristiti kantarionovo ulje na tamponu?(njega imam pravog domaceg)
    Ni slucajno u sebe ista sto nije doktor odobrio! Izvana se mozes bez problema mazati canestenom. Ne znam koliko je problematicno za razdoblje nakon transfera koristenje vaginaleta u trudnoci mogu bez aplikatora. Nazovi si sutra ginekologa pa pitaj sto koristiti, nemoj niti canesten bez amenovanja, iako se koristi najnormalnije u trudnoci - ali ne znam kako reagira s crinoneom, ukljucujuci kremu. S time da sam ja imala simptome slicne gljivicama - suhoca i svrbez- od utrogestana, mozda ti je samo u pitanju suhoca od crinone gela. Jesi ga prije koristila kad? Iscjedak?

    Cekaj, ako sam dobro shvatila, oni vama daju da vadite betu 21.dan, a crinone prestajete nakon 15.dana ili ranije? Ako sam stvarno dobro shvatila, imam jos jedno pitanje - jesu oni normalni? Tko to mozebitnim trudnicama prekida terapiju progesteronom prije nego se utvrdi jel doslo do t ili ne? Pa jel racunaju na udio spontanih u tim pacijenticama koje kakti dobiju mengu, jer dijelu zena progesteron pomaze, a dijelu je apsolutno neophodan? Ja ne vjerujem...

  31. #8031
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    fusa, pa dodani progesteron ti daje tvoj ginekolog. Ne kužim kako možete prestati s njim prije bete. Do tad do kad na papiru piše da je beta imaš pravo na sve lijekove. Točka

  32. #8032
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    fusa, pa dodani progesteron ti daje tvoj ginekolog. Ne kužim kako možete prestati s njim prije bete. Do tad do kad na papiru piše da je beta imaš pravo na sve lijekove. Točka
    Ja sam popi*** u rano jutro, hormoni luduju, fitilj je kratak
    fakat se nadam da sam krivo nesto shvatila i da to ri ne radi tako

  33. #8033
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    neznam cure ja sam u prvom prirodnom postupku dobila jedno pakovanje crinone gela, kad sam potrošila došla je M. Sljedeći prirodni sam dobila recept , podigla jedno pakovanje ali nije došlo do transfera pa mi ostalo. Nitko mi nije rekao kako dugo da ga sad u stimuliranom trošim. Onda ću sad otići svojoj gin neka mi pusti još jedan recept, jer mi je ostalo 7kom.
    Moguće da mi je od crinone gela svrbež. Nemam neki iscjedak. Ali se isto tako ne sijećam dali mi je bilo tako prvi put kad sam ga koristila. Jedina nuspojava mi je pišanje po noći. Strašno, jedan do dva puta se dižem na WC. Sutra idem u RI kod MPO da vidim što se desilo sa ostalim zamecima pa ću ih pitati i za gel i za svrbež. Koliko toga nebi znala da nemam vas hvala!

  34. #8034
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Danas mi 10dnt transfer bio 3 dan,jel rano sutra za test?

  35. #8035
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    željkica držim fige da bude +!

    Nakon transfera zametka starog 3 dana događa se slijedeće:

    1 dpt...zametak raste i razvija se

    2 dpt...zametak se razvija u blastocistu

    3 dpt...blastocista se izliježe iz omota

    4 dpt...blastocista prianja na sluznicu maternice

    5 dpt...započinje imlantacija (ugnježdenje) i blastocista sve više tone u sluznicu

    6 dpt...proces implantacije se nastavlja, morula i dalje tone u sluznicu maternice

    7 dpt... morula se kompletno ugnijezdila u sluznicu maternice, ima stanice placente i fetusa

    8 dpt...stanice placente počinju lučiti hormon HCG u krv

    9 dpt...sve više HCG-a se luči kako se fetus razvija

    10 dpt... još više HCG-a se luči

    11 dpt...nivo HCG-a sada je dovoljno velik da ga može detektirati kućni test na trudnoću iz urina


    Nakon transfera zametka starog 5 dana događa se sljedeće:


    0 dpt...zametak je u stadiju blastociste

    1 dpt...blastocista se izliježe iz svog omota

    2 dpt...blastocista prianja na sluznicu maternice

    3 dpt...započinje implantacija (ugnježdenje) i blastocista polako tone u sluznicu

    4 dpt...implantacija se nastavlja kako morula sve dublje tone u sluznicu maternice

    5 dpt...morula se u potpunosti ugnijezdila u sluznicu i ima stanice placente i fetusa

    6 dpt...stanice placente počinju lučiti hormon HCG u krv

    7 dpt...više HCG-a se proizvodi kako se fetus razvija

    8 dpt... više HCG-a se proizvodi kako se fetus razvija

    9 dpt... nivo HCG-a sada je dovoljno velik da ga može detektirati kućni test na trudnoću iz urina

  36. #8036
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Fusa, progesteron se nikad ne dobije koliko ti odjednom treba, a koristi se do bete.
    Recimo utrice daju po 2 kutije, to je za 10 dana. Kad si pred kraj kutije ides kod soc gin po jos
    Posljednje uređivanje od Vrci : 01.05.2017. at 10:31

  37. #8037
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Fusa - vrlo nemarno od njih da nisu napisali ili bar rekli koliko dugo koristis progesteron. Mora do bete ici. Odi kod gin po novi rp. Ja nisam dobivala u bolnici, nego na papiru popis lijekova i kako koristiti, soc.gin napisao rp.
    To pisanje po noci dobro zvuci, rade bubrezi jace

    Zeljkice - ne bi trebalo biti prerano. Sad si dakle 13 dpo, test bi trebao pokazati na cemu si, ali znas kako ide - uvijek moze biti lazno negativan. Drzim
    Posljednje uređivanje od Sybila : 01.05.2017. at 10:31

  38. #8038

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    4

    Početno

    Bok cure,upadam u raspravu..
    Ja sam isto u Rijeci i imam za terapiju Crinone gel. Vama vas soc. ginekolog treba dat Crinone gela koliko vam treba. Oni u Rijeci nemaju nista s tim. Meni je moja ginekologica dala 2 kutije odmah kada sam donesla nalaz iz Ri na kojem je pisalo da mi je to terapija nakon transfera (gel sam podigla odmah nakon punkcije) i sada kad sam vadila betu koja je pozitivna,rekla sam da imam jos za 7 dana i odmah sam dobila na recept jos 2 kutije. Eto, nadam se da sam pomogla koliko toliko...
    Sretno svima!

  39. #8039

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Ma Fusa krivo si shvatila! Tvoja doktorica ti mora propisivati crinone do 12tj trudnoce (svi mi iz MPO bi trebali do tad biti na progesteronu)....ja sam sad 16tj i vodim trudnoću paralelno Rijeka/Poreč...Rijeka je odredila da nastavljam sa Utrogestanima i dalje jer sam imala neko krvarenje na 8+5 i moja soc.ginekologica mi samo dalje šalje recepte za njih!
    Znači,sad kad budeš pri kraju sa tom kutijom crinonea,odmah zovi za novi recept!!!!

  40. #8040

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ali smiješno mi, u Rijeci je beta 21dnt, a kod moje dr je prvi uzv nakon pozitivne bete 4 tj od punkcije. Ono, dok Riječanke dočekaju betu, ja sam skoro već na uzv
    Slažem se Vrci da je dugo jer smo nestrpljive,ali opet ima i logike...
    Što se UZV tiče po zakonu bi trebala biti samo tri u trudnoći (po svakom tromjesečju jedan),ali se tog nitko ne drži na našu sreću.
    Zapravo,Rijeka radi prvi UZV u 7tj/8tj. i tad bi se trebalo već sve vidjeti;plod,srčana reakcija...mi bi sve htjele što prije na prvi pregled,a to može biti dvosjekli mač jer može biti gestacijska vrećica,a da se poslije ne pojavi i plod...kao u mojoj prvoj neuspješnoj trudnoći kad sam isto požurila na UZV.

    Adriaa,možda nitko neće znati kad je radila betu,ali ako ju izvadi prije 21dnt očekivano će biti manja. I onda kad nazove Rijeku da dogovori prvi pregled oni će tražiti da im kaže koliko iznosi beta;ona će reći koliko piše na nalazu i oni će reći da je premala za 21dnt i složiti dramu od tog.
    Zato sam joj savjetovala da izvadi ranije privatno ako je nestrpljiva,ali da za njih ponovi na 21dnt kad je već takvo pravilo našeg KBC-a.

  41. #8041

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi 10dnt transfer bio 3 dan,jel rano sutra za test?
    Željkice,cure su u pravu! Ne bi trebalo biti rano! Ja sam napravila obični kinez sa e-baya na 8dnt (transfer 3.dan 7-staničnog embrija) i vidjela se iz aviona druga crta!
    Ali isto ako je negativan nemoj pasti odmah u bed! Neke i prokrvare,naprave tri testa,svi budu negativni pa nakraju beta bude pozitivna.
    Svi smo jednostavno drugačije!!!

  42. #8042
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Cure ja uvijek radim betu ranije umjesto testa na svoj trošak (cijena ista )i tad znam 100% na čemu sam a sa uputnicom onaj dan kad mi doktor odredi tj 16 dnt ali do sad mi je uvijek bila negativna tako da nema svrhe ponavljati

  43. #8043

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Cure pitanje- smije li se imati odnos prije feta?

  44. #8044

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Cure, danas mi je 7dnt od jucer me boli donji dio ledja i to najvise kad hodam i navecer valjda od cijelog dana i malo trbuh. Jutros radila kineza neg.

  45. #8045
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pitanje- smije li se imati odnos prije feta?
    Ja citala da to pomaze implantaciji, kao spermici i utjecaj na maternicu... Evo ovaj puta smo i mi bili u akciji i fet uspio

  46. #8046
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas mi je 7dnt od jucer me boli donji dio ledja i to najvise kad hodam i navecer valjda od cijelog dana i malo trbuh. Jutros radila kineza neg.
    Garava a šta nije ipak malo rano?

  47. #8047

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Jelena a mozda i je, jer je meni jos 2dnevni. Al vrag neda mira hehe a nisan nekako to shvatila ni ozbiljno, jos kinez kako si ti?

  48. #8048
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Cure da vas malo ohrabrim! Moj 6-ti et je bio 2dan I bio je cetverostanican. Nakon et nisam imala nekve simptone, ponekad malo grceve kao da cu dobiti mjesecnicu. Vec sam mislila da nista od svega, napravila sam test na urin 12dnt I bila skroz blaga druga crta. Beta je 16dnt iznosila 1560!!!!
    Zato mislite samo pozitivno,secite,uzivajte,druzite se!! Sanse uvijek postoje!!

  49. #8049

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Limac hvala na ohrabljenju.. ma da rano sam napravila.

  50. #8050
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Limac hvala na ohrabljenju.. ma da rano sam napravila.
    Okupiraj misli drugim stvarima! Ja sam stalno lunjala po kavama,setnjama...kad bih ostala sama u stanu onda bi samo razmisljala di me boli! Zasto nista ne boli!!!!
    Pricekaj jos malo pa napravi test!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •