Stranica 178 od 310 PrviPrvi ... 78128168176177178179180188228278 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,851 do 8,900 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #8851

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Ma necu je ici ni vaditi. Trebala bi tek drugi ponedjeljak. Do tak ce mi zavrsiti menzis. Nece ga meni utragestani zaustaviti.
    Implatacija nastupa 3 dana nakon transfera blastociste. 1—2 dana nakon toga test bude pozitivan.
    Mozes još dodati jedan dan za rezervu i to je sutra.
    Javit cu se doktoru sutra, ali i prvi put kad sam otisla na hitnu na ginekologiji kad je krenulo, su rekli da nema tu više pomoci

  2. #8852

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Duplo
    Posljednje uređivanje od maritas : 16.07.2017. at 22:31

  3. #8853
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    A zašto ćeš ići na Hsg? Idete ionako na IVF prohodnost se tu zaobilazi.
    Podsjećaš me na mene kada sam krenula u Mpo. Ja sam ti u manje od godine odradila 4 stimulirana i to sa puno jačim dozama od onoga što sada daju i prirodnjak. Prokrvarila sam uredno 9dnt 3 dnevnog embrija. To ti dođe kao tebi sa blasticama.
    Ono što sam naučila kasnije je da je to još uvijek ispod prosjeka po broju postupaka za uspijeti. Ako se dobro sjecam potrebno je 5-6 ful stimuliranih postupaka za jednu bebu. To je naravno neki prosjek, nekome više nekome manje.
    Zato kažem glavu gore, odmori i trk po morulice nakon ljeta ako ovo stvarno bude negativno

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od pak : 16.07.2017. at 22:33

  4. #8854

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Hsg bi odradila jer imam prirodno lijepe folikule (iako na jednom pregledu je jedan 14—i dan krahirao), a decko ima lijep spermio. Moj amh je 24'(granica do 50)
    Bar da znamo dal da hvatamo ovulaciju ili nema smisla je pratiti. Nisam je odradila do sad jer kad sam trebala sam dobila gripu, a poslije smo vec bili u rijeci.
    Vec sam morala staviti pravi uložak. Krenulo je za pravo tako da vecernje utragestane sam popila.
    Ova blastica koja mi je vracena je bila jako lijepa i jedna je bila ruzna. Morule su mi još jadnije. Imala sam ja još folikula, ali nazalost nisu ih uspjeli uhvatiti. Nisam tip osobe da slijepo vjerujem doktorima bez nekih statistika. Ako još nitko u rh nije uspio zaustaviti moja krvarenja, sto da mislim. Meni nije dovoljno da mi kazu: ajmo probat još jednom. Prirodno uz dodatak uteagestana imam vece sanse jer mi bar tijelo nije izmuceno stimulacijom. Dr.m iz pule mi je rekla da su najvece sanse prirodno nakon stimulacije jer tada je još nesto stimulacije u tijelu i mozda bude vise folikula

  5. #8855

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas, zao mi je... Sto se hsg-a tiče odi ako ce ti biti lakse, ali iz iskustva ti kazem da ce ti, ako je nešto neprohodno, biti u glavi jos gore jer ces otpisati svoje tijelo a taj nalaz nije pouzdan, ako se dobro sjećam meni su rekli da je cak 30% lazno pozitivan, a i ako nije prohodan jajovod ne znači da je u potpunosti neprohodan, a nas mozak si odmah stvori ogranicenje, ne znam da li si me razumijela. I da, ja sam nekako jako uvjerena da bi prirodnu uspjela opet samo je pitanje koliko bi mi trebalo, imam jedan neprohodan jajovod... I meni pada na pamet opet ici na taj pregled i probati otčepiti taj zacepljeni, ali mislim da neću.
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 17.07.2017. at 00:15

  6. #8856
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Svakako treba iskoristiti prirodnjak između stimuliranih.
    Što se tiče krvarenja, nije stvar kako zaustaviti krvarenje jer to će se desiti samo ako se ostvari trudnoća.
    Možeš probati progesteron depo. Jesi vadila progesteron na 21.dc? Kada kvaliteta embrija bude kako treba i endometrij spreman doći će do implantacije. Probaj prebaciti fokus na to.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  7. #8857

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Opet minus. Šteta testa i utrica jer ovo je pravi menzis. Tako sada znam da nema zaustavljanja. Taj prvi put sam bila naiva i mislila da cu barem doci do toga pišam test.
    Nisam koristila taj depo. Ne znam ni što je to. Vadila sam jednom, ne sad, progesteron 21—i dan. Pokazala sam rezultat doktoru. Rekla sam doktoru da provjeri je li sve ok, da li da ih vracamo. Rekao je da ok.
    Danas se vracam na posao i ne smijem plakati, pa necu biti na temi.
    Hvala cure

  8. #8858

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Opet minus. Šteta testa i utrica jer ovo je pravi menzis. Tako sada znam da nema zaustavljanja. Taj prvi put sam bila naiva i mislila da cu barem doci do toga pišam test.
    Nisam koristila taj depo. Ne znam ni što je to. Vadila sam jednom, ne sad, progesteron 21—i dan. Pokazala sam rezultat doktoru. Rekla sam doktoru da provjeri je li sve ok, da li da ih vracamo. Rekao je da ok.
    Danas se vracam na posao i ne smijem plakati, pa necu biti na temi.
    Hvala cure
    Koliko ti je bio progesteron 21 dc?
    Mogla si uzeti jos danas bolovanje, mozda bi ti bilo lakse. Grlim i samo hrabro dalje!

  9. #8859

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    29 je bio p.
    Idem na posao jer mi se ne da preko telefona objasnjavat zasto nisam dosla. Ne vjerujem da cu izdrzati cijeli dan pa cu otici. Ja sam neki mini mini sef, pa moram vidjet sto moj podredeni radi, a i ja moram poloziti svoje racune i zamolit ih da me ne salju na godisnji tako mi ostane vise jer prosli tjedan dok me nije bilo su pisali rjesenja. Imam samo 23dana za cijelu godinu.
    Sad sam poslala najtuzniji mail doktoru i to je kraj ovog ciklusa

  10. #8860
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Provy - slične probleme sam imala i ja,povećaj unos vode,trbuh će malo splasnuti,a ne toliko,a onda me ni zatvor nije toliko mućio,ujutro sam znala popiti natašte čašu mg-mivele(jer sam izbacila čaj i kavu )Bude ti prošlo kroz par dana. Kod mene je ta napuhnutost dobro završila,nadam se da će i kod tebe .
    Iva777 i mala-bebica žao mi je,želim puno sreće u sljedećim postupcima .
    Maritas- možda te baš te morule iznenade i to obadvije
    Martilala - čestitam

  11. #8861

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala ali još moram provjeriti betu tako da sam još na iglama

  12. #8862

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Provy - slične probleme sam imala i ja,povećaj unos vode,trbuh će malo splasnuti,a ne toliko,a onda me ni zatvor nije toliko mućio,ujutro sam znala popiti natašte čašu mg-mivele(jer sam izbacila čaj i kavu )Bude ti prošlo kroz par dana. Kod mene je ta napuhnutost dobro završila,nadam se da će i kod tebe .
    Iva777 i mala-bebica žao mi je,želim puno sreće u sljedećim postupcima .
    Maritas- možda te baš te morule iznenade i to obadvije
    Martilala - čestitam
    Čestitam i ja tebi ako sam dobro shvatila imaš dva srčeka

  13. #8863
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Martilala - da imamo dva srčeka,nadam se da će tako i ostati...

  14. #8864

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Joj super i ja se nekako nadam da će biti 2 srčeka jer su bile 2 blastice a test je rano pokazao 8dnt i dosta izražene simptome

  15. #8865
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ja ovaj put nisam htjela raditi testa,tek sam ga radila dok sam betu dobila . A simptomi su mi kasnije došli,sad sam 7 tjedana,trbuh mi tako napuhan kao da sam na pola trudnoće.

  16. #8866

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala na odgovoru Hadasta. Evo krenulo je malo na bolje s probavom, jos sam napuhnuta, ali ni priblizno kao prije.
    Meni je upravo 2dnt, rekli su mi da vadim betu 14dnt, ali to je nedjelja i ne znam hocu li onda jos i do ponedjeljka izdrzati Mislim da cu u petak na 12 dnt vaditi prvu betu, prema prijasnjim postovima vidim da se curama vidjelo i tada vec. Joooj, sto raditi u medjuvremenu?

  17. #8867

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Evo curke napravila sam danas betu 12dnt i iznosi mi 1101

  18. #8868
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Martilala ma bravo !! to je to!! cestitam od ❤

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  19. #8869
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Braaavooooo, cestitam!!!

  20. #8870
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Super, Čestitam!

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  21. #8871

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala cure u četvrtak ponavljam pa vam javim ma bit će to sve ok

  22. #8872

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Malo me sad muci dal je jedan mucek ili dva s obzirom da je Beta dosta visoka

  23. #8873

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Super! Odlicna beta

  24. #8874

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Dobar dan nova sam na forumu ali vas citam jako dugo....meni je danas 11dnt i nikako da docekam vadjene bete....nemam nikakvih simptoma...jedino sto stalno imam osjecaj da cu da dobijem

  25. #8875
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Čestitam Martilala....nek se samo pravilno dupla,bez obzira na broj,uživaj u trudnoći

  26. #8876

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Zabrinuta1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan nova sam na forumu ali vas citam jako dugo....meni je danas 11dnt i nikako da docekam vadjene bete....nemam nikakvih simptoma...jedino sto stalno imam osjecaj da cu da dobijem
    Probaj napraviti test ako ne čekaš strogo betu
    Koji stanični su ti vratili

  27. #8877

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Martilala....nek se samo pravilno dupla,bez obzira na broj,uživaj u trudnoći
    Hvala ma nije opće važno koliko ih je samo da se dupla i srce prokuca sve drugo je nebitno

  28. #8878

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Provy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru Hadasta. Evo krenulo je malo na bolje s probavom, jos sam napuhnuta, ali ni priblizno kao prije.
    Meni je upravo 2dnt, rekli su mi da vadim betu 14dnt, ali to je nedjelja i ne znam hocu li onda jos i do ponedjeljka izdrzati Mislim da cu u petak na 12 dnt vaditi prvu betu, prema prijasnjim postovima vidim da se curama vidjelo i tada vec. Joooj, sto raditi u medjuvremenu?

  29. #8879

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Provy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru Hadasta. Evo krenulo je malo na bolje s probavom, jos sam napuhnuta, ali ni priblizno kao prije.
    Meni je upravo 2dnt, rekli su mi da vadim betu 14dnt, ali to je nedjelja i ne znam hocu li onda jos i do ponedjeljka izdrzati Mislim da cu u petak na 12 dnt vaditi prvu betu, prema prijasnjim postovima vidim da se curama vidjelo i tada vec. Joooj, sto raditi u medjuvremenu?
    Odmarati,pustiti mozak na pašu i družiti se sa nama

  30. #8880
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Cestitam Martilala, mora da su dvije mrve, ja kada sam vadila prvu betu bila je 1002, a poslije su kucala 2 srca...
    Sretno dalje i do kraja <3
    Posljednje uređivanje od Romeo85 : 18.07.2017. at 16:06

  31. #8881
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Provy - meni tih 14 dana je bilo valjda najdužih u životu,probaj se zanimati s nečim drugim i ne misliti toliko o tome,makar je to teško izvedivo. Želim ti dobru betu

  32. #8882

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Kad najranije moze da se vadi beta6

  33. #8883

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Kad si ima transfer koji dan? Ja sam test radila već 8dnt a vidiš betu 12 jer su mi 3 testa bila pozitivna ali ako imaš živaca čekaj do 14.dana

  34. #8884

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Meni je 3dnt, jos imam kao menstrualne bolove (ali ne po cijeli dan) i grudi me bole nenormalno, cak i na mjestima na kojima me nikad nisu boljele :D
    Malo sam citala sta tko pije i naravno odmah panika zasto meni nisu prepisali Andol 100 nakon ET. Ja uzimam samo folacin 1×5mg i utrogestan 3×2 vag. Jos pijem Euthyrox zbog TSH. Ne nadajam se nekim sokovima i cajevima, ali pazim da jedem koliko toliko zdravo.
    Btw, pogledala sam sve moguce serije da ne razmisljam toliko pa ako netko ima preporuku:D

  35. #8885

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Provy meni je od pišnutog testića (11.3.) trbuh bio i ostao kao sada, na ulasku u 6 mj trudnoće
    Napuhnutost će proći, meni je pomogao ananas i nekad jogurt probiotik.
    Posljednje uređivanje od glow : 19.07.2017. at 14:17

  36. #8886
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Drage moje suborke... nisam se prije javljala, ali vas pratim i svima sa pozitivnim betama želim lijepe trudnoće, drugim želim da to što prije ostvare... od stca sretno!

    Danas mi je 9 dnt jedne blastociste. Ne znam kaj napisati... osjećam se dobro, 3 dnt me grčio lijevi jajnik, a zadnja dva dana mi je navečer nekak "teško" dolje... 7. dan sam imala prilikom jednog brisanja malo smeđkastog traga, jedva vidljivog, cike od danas apsolutno više ne bole... i prije pola sata odem na wc i na papiru smeđkasti trag pomiješan sa utrićima.
    Odem sad opet, više ništa.
    Kaj se događa?
    Prvi mi je ovo postupak i ne znam kaj očekivati... ubija me čekanje.
    Beta u ponedjeljak, tek!

  37. #8887
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Bornastra moguce da je implantacija. Obzirom da je u pitanju blastica mozes sutra vec probati sa testom.

  38. #8888

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Meni isto 3dnt nista ni/() nisu napuhana ni ne bole nista bas od simptoma ja sam prije imala andol 100 sad nemam. Imam samo estrofem 3-1od 2mg utrogestan 3-2. I elevit

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  39. #8889

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje suborke... nisam se prije javljala, ali vas pratim i svima sa pozitivnim betama želim lijepe trudnoće, drugim želim da to što prije ostvare... od stca sretno!

    Danas mi je 9 dnt jedne blastociste. Ne znam kaj napisati... osjećam se dobro, 3 dnt me grčio lijevi jajnik, a zadnja dva dana mi je navečer nekak "teško" dolje... 7. dan sam imala prilikom jednog brisanja malo smeđkastog traga, jedva vidljivog, cike od danas apsolutno više ne bole... i prije pola sata odem na wc i na papiru smeđkasti trag pomiješan sa utrićima.
    Odem sad opet, više ništa.
    Kaj se događa?
    Prvi mi je ovo postupak i ne znam kaj očekivati... ubija me čekanje.
    Beta u ponedjeljak, tek!
    Nadam se da ce to biti to kod tebe! Kod mene, na žalost, slično odnosno na aplikatoru sam imala malo smeđeg sa progesteronom, pa kratko se smirilo i ništa, pa onda drugo jutro je krenulo smeđe pa onda i prava krv...

  40. #8890
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da ce to biti to kod tebe! Kod mene, na žalost, slično odnosno na aplikatoru sam imala malo smeđeg sa progesteronom, pa kratko se smirilo i ništa, pa onda drugo jutro je krenulo smeđe pa onda i prava krv...
    Opet na ulošku smeđe mrlje pomiješane sa utrićima...
    Ne miriši na dobro...
    Koji je tebi dan to krenulo?

  41. #8891

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Draga probaj 4-2utrogestan na dan. Ako krene jave popi jer tako moja gin savjetovala ako je inpkantacija jace bude ok ako ne onda bude krenulo jace. Jedna cura tako radila i bilo na kraju trudnoćea uredna do kraja. Sretno

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  42. #8892

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Opet na ulošku smeđe mrlje pomiješane sa utrićima...
    Ne miriši na dobro...
    Koji je tebi dan to krenulo?
    15dpo s time da sam ja taj dan, i vecer ranije, imala i bolove i onda na večer to. Dakle, bolovi su poceli 24h prije tog prvog iscjetka. Cim je krenulo i bolovi su nestali.

  43. #8893
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Bornastra , nadam se to ne dolazi M. izvadi bet pa ced biti sigurna.
    Meni je krvarenje tako pocelo 6dnt pa stalo ali beta nije bila dobra.
    nadam se da ce kod tebe biti suprotna .

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  44. #8894

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Evo me curke moja Beta danas 2233 a u utorak je bila 1101 sutra ultrazvuk pa ću znati vise

  45. #8895

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Bornastra, kako je danas? Nadam se da se smirilo.

    Martilala, to kod tebe super ide, bas je lijepo to cuti i nama ostalima ulijeva nadu! Svakako javi kako je prosao uzv, ja ocekujem 2 gv

  46. #8896
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Hvala ti Iva, pratila sam tvoju situaciju.
    Žao mi je...

    Kod mene je jucer sve prestalo, preko noći je bilo malo iscjetka na gaćicama, ujutro stavljam utriće i apsolutno ništa. Nakon pola sata od stavljanja- opet smeđi iscjedak pomiješan sa utrićima i potrajalo je nekih pola sata i sada je opet sve u redu.
    Kao da iziritiram unutrašnjost prilikom stavljanja, jel to moguće?

    Sve se je ispuhalo, cike pogotovo, a dolje osjećaj kao da ću svaki čas dobiti...

    Čula sam se s doktorom, kaže da ne mora ništa značiti i da je to česti slučaj, da samo nastavim terapiju i vadim betu kako mi je napisano u otpusnom pismu.

  47. #8897

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Citiraj Provy prvotno napisa Vidi poruku
    Malo sam citala sta tko pije i naravno odmah panika zasto meni nisu prepisali Andol 100 nakon ET. Ja uzimam samo folacin 1×5mg i utrogestan 3×2 vag. Jos pijem Euthyrox zbog TSH. Ne nadajam se nekim sokovima i cajevima, ali pazim da jedem koliko toliko zdravo.
    Provy, koliko znam Andol 100 uzimaju žene kojima su testovima na trombofiliju utvrđene neke blaže mutacije, ili preventivno one koje su imale veći broj neuspjelih transfera/implantacija ili spontanih pobačaja.
    Posljednje uređivanje od Inso : 20.07.2017. at 12:27

  48. #8898

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Iva, pratila sam tvoju situaciju.
    Žao mi je...

    Kod mene je jucer sve prestalo, preko noći je bilo malo iscjetka na gaćicama, ujutro stavljam utriće i apsolutno ništa. Nakon pola sata od stavljanja- opet smeđi iscjedak pomiješan sa utrićima i potrajalo je nekih pola sata i sada je opet sve u redu.
    Kao da iziritiram unutrašnjost prilikom stavljanja, jel to moguće?

    Sve se je ispuhalo, cike pogotovo, a dolje osjećaj kao da ću svaki čas dobiti...

    Čula sam se s doktorom, kaže da ne mora ništa značiti i da je to česti slučaj, da samo nastavim terapiju i vadim betu kako mi je napisano u otpusnom pismu.
    Javim se sutra svakako.
    A jesi razmišljala da napraviš test? Koji dan si imala transfer i koliko su ti vratili

  49. #8899
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Martilala, čestitke!Prvi mi je postupak i slušam doktora kao neki štreber. Vjerujem mu i poslušat ću ga i napraviti kako mi je rekao.
    Danas mi je 10dnt (10.7.) i vraćena mi je 1 blastica.

  50. #8900

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Cure, zna li koja da li subotom vade betu u Petrovoj? Thx

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •