Stranica 184 od 310 PrviPrvi ... 84134174182183184185186194234284 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,151 do 9,200 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #9151

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Moze biti ali i ne mora biti menstruacija.Slazem se da najbolje da izvadis betu.

  2. #9152
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,

    Samo da napomenem da je meni bilo uzasno stresno cekanje bete...s tim da nisam odmah ni bila sigurna hocu li raditi testove prije bete...ali posto sam isla na more, kupila sam 3 ista u Mulleru, neka se nadju...
    Na kraju sam prokrvarila 6 dpt, radila test i ispao je poz...isto sam prvo dobila smedji iscjedak i nakon toga rozu krv...bila sam sigurna da je gotovo...
    Toliko sam puta krvarila u ovoj T, svakih par dana doduse...
    Zelim reci da iscjedak ili krv nuzno ne znace da nije uspjelo ! I srecom sam doma imala u pripremi test...
    I jos nesto...nazalost nikad ne mozemo znati da li je embrij zdrav, na zalost !!!
    Ja sam imala tri spontana, i nekako sva tri prepisujem krom.greskama, treci je dokazan...nismo nosioci gresaka tako da je kod nas bas losa sreca ! Ocito !
    Sretnooooo cureeeeee, drzim vam fige da je to kod vas to, da imate zdravi embrij na cuvanjuuuu ))

  3. #9153

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ma i ja sam u prvoj trudnoci krvarila milijon puta..
    Ali sada bas osjecam da je to menga..
    Ocekujem sutra negativnu betu tako da..

  4. #9154
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Milasova, slažem se s curama.

    Želim ti puno sreće i snage sutra.

  5. #9155

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Test minus ko kuca..
    Sutra idem samo sluzbeno po betu i narucit se na konzultacije da vidimo sta dalje..
    Koliko mora proc vremena do novog stimuliranog?

  6. #9156
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Milasova, bas mi je zao
    Obicno barem 3 mjeseca.

  7. #9157
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    milasova zao mi je

  8. #9158
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Test minus ko kuca..
    Sutra idem samo sluzbeno po betu i narucit se na konzultacije da vidimo sta dalje..
    Koliko mora proc vremena do novog stimuliranog?
    baš mi je žao

  9. #9159

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Milasova,bas mi je zao Ja sam isla u novi stimulirani nakon 3 mjeseca.

  10. #9160
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Milasova,
    Jojjjjj, bas mi je zaooooooo !!!!!
    Napravi ipak betu, za svaki slucaj !!!!

  11. #9161
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Jako mi je žao, milasova

  12. #9162
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Milasova, draga, zao mi je!
    Jutros citam i place mi se. Slazem se s Mono, ipak ti izvadi betu, za svaki slucaj.

  13. #9163
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Machu pa naravno da ima trudnoca iz trodnevnih
    moje dvije curke su trodnevne, i to iz prirodnjaka
    a najstarija je bila sedmostanicni
    Ma, da? Tvoje "little women" su dosle iz trodnevnih embrija?! Hvala sto si mi rekla, to mi vraca nadu. Ginger, ti si meni super sa svojim cudesnim djevojcicama. Otkako sam prvi put vidjela tvoj potpis, u glavi imam sliku cetiri sestre koje obozavaju svoju "Marmee" iz Little Women by Louisa May Alcott. Btw, to mi je omiljena knjiga.

  14. #9164
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Aska i Munki, hvala na ohrabrenju i "sheranju", izgleda sve imamo slicne strahove. Bioloski sat je horor kad kuca zadnje minute. Kad sam se pocela pripremati za ovaj postupak, strasno mi je bilo to sto se na svakom koraku sve moze prekinuti, moze se uopce ne reagirati na stimulaciju, moze se punkcijom ne dobiti nijedna js, ako se i dobije ne mora se oplodit, pa se moze prestat dijelit i prije transfera...koliko muke i rizika da se dodje samo do zaceca, a tek onda svasta moze biti. Ne samo da moze, nego i biva, puno cura na ovom forumu su imale takve scenarije i opet prezivjele i isle dalje. Hocu reci da iako smo itekako svjesne sto bi sve moglo poci po zlu, jedini smisao je da usprkos tome vjerujemo da cemo ipak mi biti te sretnice koje ce uspjeti. Ono sto pjeva Jo Lisac " mozda jedna od sretnih, jedna od tisucu, bit cu bas ja." Samo tako ima smisla sve ovo prolazit.
    Ljubim vas, cure moje!

  15. #9165
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I moj prvi malac je iz trodnevnog embrija, a bio je i jedina dobra js na toj punkciji (druga je bila nezrela)
    A prije toga sam imala 3 transfera blastica i ništa
    Posljednje uređivanje od Vrci : 18.09.2017. at 12:41

  16. #9166

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Cekam nalaz nikako da dode na mail..
    Ugl,menga nikako da krene kak spada..ima tragova krvi samo kad se obrisem papirom..sad ne znam e se to racuna kao 1dc ili? Prestala sam danas sa utricima..

    Hvala curke,danas sam puno bolje..sad samo ne znam dal da ostanem u Petrovoj ili da se selim drugdje..to me sada muci..

  17. #9167
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Milasova,
    Jojjjj
    Jesi vadila krv u Petrovoj?? Ako jesi, cudno je da ti nalaz nisu jos poslali? Meni se nikad nije dogodilo da ovako dugo cekam !
    Da nije neka greska??

  18. #9168
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Milasova, nazovi lab., mozda ih jos ulovis, mislim da rade do 15 h. Nalaz ti je vec trebao stici. Imas njihob broj na nalazu od vadjenja krvi i hormona, ako su ti pri ruci.
    Nisi jos trebala prekidati s utricima.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 18.09.2017. at 15:05

  19. #9169
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    I moj prvi malac je iz trodnevnog embrija, a bio je i jedina dobra js na toj punkciji (druga je bila nezrela)
    A prije toga sam imala 3 transfera blastica i ništa
    Wow, pa to dakle bas nema pravila! Hvala Vrci.

  20. #9170

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Milasova,zasto si prestala s utrogestanom prije nalaza? Tko zna,mozda beta i nije negativna.

  21. #9171
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Cekam nalaz nikako da dode na mail..
    Ugl,menga nikako da krene kak spada..ima tragova krvi samo kad se obrisem papirom..sad ne znam e se to racuna kao 1dc ili? Prestala sam danas sa utricima..

    Hvala curke,danas sam puno bolje..sad samo ne znam dal da ostanem u Petrovoj ili da se selim drugdje..to me sada muci..
    A da ipak stavis dvije tablete dok cekas? Negdje na forumu sam citala da su testovi znali biti lazno negativni ( narocito jedan brand...Primatest, mislim) i da su cure sa tim " smedjarenjem" ipak bile trudne. ( Mono je i jucer o tome pisala.)

  22. #9172
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Prvi put kod spontane trudnoce sam imala smedjarenje i test mi je bio pozitivan tek nakon 10 dana!
    Tada sam otisla na hitnu i dobila utrice kao terapiju.
    Nazalost, ta moja trudnoca je zavrsila spontanim, ali hocu reci da neg. testovi i smedjarenje nisu siguran znak (ne)trudnoce.

  23. #9173

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ocito je onda doslo do nekakve zabune kad jos nisu nis poslali,svi papiri ostali kod MM u autu tak da nemam broj ali ujutro odmah zovem..
    Iako znam da je menga,jer je upravo krenulo malo jace curkati crveno bas,stavit cu utrice..

  24. #9174
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ne bi se smjelo prekidati s terapijom.
    Jedan dokt.je bas rekao da je jedna cura radila testove, bili su negativni, ona je prekinula s terapijom, ipak je izvadila betu mislim 14 dpt i bila je poz na kraju. Ali je bila biokemijska, tko zna da je uzimala terapiju mozda ne bi bila biokemijska !
    Radje ti jos jedan dan uzmi terapiju....za svaki slucaj ! Stvarno nikad ne znas...
    Pa ja bi po svom krvarenje, samo ne bila trudna.....da sam se samo na to fokusirala !

    I mislila sam da je neka greska u labu...svakako ih nazz odmah ujutro.
    Meni su cak kad sam isla vaditi betu 7 dpt posto im kazes koji dc je ili koji je dpt, poslali betu kroz valjda sat vremena, hahah, sto se nikad nije dogodilo, inace bi uvijek dobila nalaze cca iza 12 h !
    Sretnooooo

  25. #9175

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Pao im je sustav pa nisu mogli slati mailove,ugl beta je ocekivano negativna..
    Sada se treba skupiti i krenuti dalje..

  26. #9176
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Žao mi je jako!

  27. #9177
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Milasova jako jako mi žao! Malo odmori skupi snage i kreni u nove pobjede! Nemoj odustat ako je zelja jaka doći ce i uspjeh,vidis moj potpis koliko smo se namucili za drugo al zelja je bila jača i evo me 24 tt!Sretno! !!!

  28. #9178
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Milasova, zao mi je!

  29. #9179

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hvala curke..
    Bas sam pomislila na sve vas koje ste prosle toliko negativnih postupaka..
    Teska je ova borba..
    Svim cekalicama zelim uspjesne postupke❤

  30. #9180
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Zao mi je, Milasova!

    Ucinila si sve sto si mogla.

  31. #9181
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Milasova,
    Bas mi je zao ! Nazalost, svatko valjda poznaje svoje tijelo !
    Drzi se i sretno daljeeee

  32. #9182
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Radim testove od utorka (8dpt, a 11 dan nakon aspiracije). Imam te neke internetske trakice (Wondfo) kojje bi trebale biti osjetljive na 25mIU/ml. Negativno vec treci dan. Jucer sam uz Wondfo radila i Cyclotest, osjetljiv na 10mIU/ml. Takodjer negativan. Danas sam napravila i GraviGnost, isto negativan. Sve sam radila na jutarnjem urinu. Nijedan nije pokazao ni neku blijedu sjenu druge crtice. Big fat negative, every single one!
    Sutra mi je 14. dan nakon aspiracije, 11dpt ( vracena su mi 2 osmostanicna zametka) i THE TEST. Na otpusnici mi pise da taj dan napravim test i javim rezultat u polikliniku pa ce mi onda reci sta dalje.
    Ocekujem da ce i taj sutrasnji test biti negativan, ali i dalje pijem vitamine i stavljam Utrogestane i jos uvijek se nadam cudu. Dok ne vidim betu, ne gubim nadu!
    Kad se obicno radi beta? 14.dan nakon aspiracije ili ET?
    A je li se nekoj od vas desilo to da su bas svi testovi negativni, a beta ipak pokaze trudnocu?

  33. #9183

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Machu,mislim da svaka klinika ima svoja pravila u vezi vadjenja bete,ali vecinom je to 14dnt.Nemoj me drzati za rijec.Ja tako trebam vaditi.Ja sam prosli put radila test 12dnt i bio je negativan,ali ja sam i tad imala blastocistu i morulu tj transfer 5.dan.Beta je meni nazalost potvrdila test.Mislim da vecina vadi betu nakon transfera ali velim to ovisi od klinike do klinike.Nemoj prekidati s terapijom dok ne vidis nalaz,mozda i nije negativna.Mislim da bude slucajeva da test pokaze jedno a krv drugo.Drzim fige!

  34. #9184
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Machu, nemoj nikako prekidati utrogestane dok ne izvadiš betu.
    Ja sam betu vadila 12 dnt, ali su mi u bolnici rekli da nipošto ne prekidam utrogestane pa makar i prokrvarila.
    Držim ti fige!

  35. #9185
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Hvala cure, svakako necu prekidati terapiju.
    Citala sam po internetu da je to moguce da je test negativan, a beta pozitivna i hvatam se za tu mogucnost, mada znam da to izgleda kao hvatanje za slamku. Nada je cudo sama po sebi, nesto mi neda da povjerujem u te negativne testove, mada nije nimalo ohrabrujuce gledati u BFN ( big fat negative). A ne mogu ne raditi testove. Divim se strpljenju svih vas koje ih preskacete i cekate nalaz bete iz krvi.
    Aska, ako mi sutra kazu da betu vadim u pon., to ce biti 14dnt, jer mi je sutra 14 dan od aspiracije. Dakle ti ces betu vaditi u cet.28.9.? (Sjecam se da si imala ET 3 dana poslije mene.)

  36. #9186
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ja nisam radila testove kad sam bila u postupcima
    Jedina mjerodavna je beta.
    Testove sam radila u prvoj spontanoj trudnoci i tek mi je 10-i dan test bio pozitivan, a beta taj dan oko 280.
    Sretno!

  37. #9187
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam radila testove kad sam bila u postupcima
    Jedina mjerodavna je beta.
    Testove sam radila u prvoj spontanoj trudnoci i tek mi je 10-i dan test bio pozitivan, a beta taj dan oko 280.
    Sretno!
    Hvala Optimist!
    A velis radila testove zbog kasnjenja M u spontanoj trudnoci? I tek 10. dan kasnjenja si dobila pozitivan urinski test? Malo je drugacije kad je spontano, jer ne znas kad je tocno bila ovulacija itd., ali ipak da je test prvi put detektirao betu kad je vec bila 280 jest neuobicajeno. E, takvo cudo sad meni treba.
    Hvala jos jednom, dala si mi potrebnu slamku, idem dalje bez suza do bete.

  38. #9188

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Machu,jesu tebi rekli da radis prvo test ili? Ne sjecam se vise.Da,ja cu u cetvrtak iduci vaditi mada nisam bas optimisticna.Grudi se ispuhuju,glava me nije od onda uopce boljela a evo danas boli kao pred menstruaciju.Vec sam pocela cmizdriti i znate kako to vec ide.Test mislim da necu raditi.Barem ne jos.

  39. #9189

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Machu, isto mislim da je beta iz krvi najmjerodavnija i drzim fige da ona bude pozitivna..
    Ja sam se strpila sa testovima iz cistog straha..

  40. #9190

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    I ova menga nakon neuspjelog IVFa mi je uzasno uzasno obilna,danas 4dc kao da je drugi dan..
    I trbuh uzasno boli..

  41. #9191
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Evo ti jos malo slamcica: tocno sam znala kad je bila ovulacija, bila sam na uzv, spremala se za operaciju septuma pa ivf postupak i cekala mengu. Bilo je pocelo smedjarenje pa sam posumnjala nakon par dana i napravila prvi test, onda i ostale. Tek je 10-i dan bio pozitivan na toliku betu.
    Nazalost, ta trudnoca je zavrsila kao missed ab.
    Tebi zelim srecu, jako, jako, jako i svakoj od vas!

  42. #9192

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    E bas ovo sto milasova kaze..iz cistog straha..Da se nadam i osjecam da ce biti plus onda bi ga radila.Ovako me strah.I zasad bolje necu.

    Milasova,meni je nakon neuspjelog postupka trajala 10 dana.Menstruacija,mislim.
    Posljednje uređivanje od aska : 21.09.2017. at 16:12

  43. #9193
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Hvala, puno, puno, puno, Optimist!
    Aska, da, tako su mi rekli prvo test i samo to i pise na otpusnici, mirovanje, preparat folne i raditi test 14 dan nakon aspiracije. Rekle su da im javim rezultat testa pa ce mi onda reci sta dalje.
    Razumijem i ja taj strah od testa, ali meni je manje od dva zla. Vise volim znati, teze podnosim neizvjesnost u neznanju.
    A nade zbilja imam...Mozda sam naivna, jer mi je prvi postupak. Drzim fige i sebi i svakoj od vas! Hvala vam na podrsci. Sretna sam sto sam se registrirala na ovaj forum, uz vas se puno lakse podnosi cekanje.

  44. #9194

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Zelim ti srecu

  45. #9195
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Zelim ti srecu
    Hvala draga, i ja tebi!
    Sad imamo novu situaciju, malo sam prokrvarila. Primjetila sam krv na toalet papiru kad sam se brisala. Nije smedja vec crvena krv, ali u sluzi, nije kapanje. Kao pocetak menstruacije. Upak sam stavila utrice vaginalno, odlezala s nogama uz zid i sad nema nista na ulosku, ali ja gubim nadu.
    MM se jako razocarao, samo sto on nije poceo plakat, a ja jos nemam reakciju.
    Najradije bih sutra ujutro isla vadit krv pa da konacno saznamo na cemu smo.

  46. #9196

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mozda nije menstruacija.Daj me podsjeti koji ti je dan nakon transfera?
    Posljednje uređivanje od aska : 21.09.2017. at 20:31

  47. #9197
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Danas mi je 10dpt, a 13-i nakon aspiracije. Prije ce biti menstruacija, nego neka implantacija. Po ovome sto sam procitala o tome sto se dodadja u maternici nakon ET trodnevnog zametka, implantacija bi trebala zavrsiti oko 6-og - 7-og dana, a danas bi se hCG trebao luciti u velikim kolicinama da bi vec sutra mogao biti vidljiv testom iz urina.

  48. #9198

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Nikad se ne zna.Vadi betu najbolje u ponedjeljak.

  49. #9199
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Nikad se ne zna.Vadi betu najbolje u ponedjeljak.
    A vjerojatno ce mi sutra tako i odrediti, jer ponedjeljak ce mi biti 14 dpt. Jedva cekam da svane, da napravim novi test i nazovem ih!
    Kako se ti drzis? Nadam se da te sad ne boli glava.
    Inace, sve simptome koje sam zadnjih dana imala sam pripisivala kisi i progesteronu. Bila sam nekako omamljena, stalno pospana, stalno mi hladno... Spavala sam pod brdom pokrivaca, a ujutro se budila u znoju. Jutros me probudilo sunce i cijeli dan sam imala vise energije. Usisavala sam, cistila balkon i puno sam setala...mozda se krvarenje i zbog toga javilo...ma tko ce vise znati...

  50. #9200

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mene muce valunzi,pogotovo nocu.Budim se u znoju pa mi je hladno i tako u krug.A i mislim da mi se cerviks spusta.Rekla sam sebi da se necu zamarati svim tim simptomima ali ne mogu si pomoci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •