Stranica 211 od 310 PrviPrvi ... 111161201209210211212213221261 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 10,501 do 10,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #10501

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    Da se javim sa pozitivnom betom, jucer 10 dnt 239,6
    čestitam

    ja idem po svoju za kojih pola sata

  2. #10502

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    moja beta je 2725
    danas je 16 dnt 2 petodnevna

  3. #10503

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno



    Kolko lijepih beta u zadnje vrijeme Bravo ! Čestitam svima a čekalicama želim čim prije pozitivne testiće

  4. #10504

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav cure,evo da se i ja prijavim u cekalice...Danas 10.dnt 2je blastice,Fet...Iz postupka ranije,ali sa svjeze dvije blastice imam jednu predivnu curicu...Mozda bi vec mogla lagano test,ali me pomalo strahhhh...

  5. #10505
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Bravo Pixxie, cestitam! Vau kako lijepe vijesti.
    Leelooluna, vibram za plusic

  6. #10506

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    hvala

    Leelooluna sretno

  7. #10507

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala i cestitke svim beticama,a sretno cekalicama❤

  8. #10508
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cestitam pixxie!
    Leeloo mozes raditi test bez problema.

    Sos kako si?

  9. #10509
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Sybila, dobro se osjecam. Trudim se misliti pozitivno i uživati u praznicima.
    Jedino me često noću snovi muce, valjda podsvjest.

  10. #10510

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Pozdrav cure I ja se prijavljujem u cekalice, danas 5dnt dvije blastociste FET, Leeloo sretno, imas li kakvih simptoma

  11. #10511
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    Pixxie čestitam, čekalicama sretnooo

  12. #10512

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    hvala curke
    sretno čekalice!

  13. #10513
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Pixxie bravo!! Super beta, i ja sam danas regularnu vadila 2902

  14. #10514
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Pozdrav svima!

    Prvo da cestitam na beticama! Neka do kraja sve bude u redu!
    A tuznicama zagrljaj i zelju da skupe snage za dalje!


    Imam jednu nedoumicu, pa ako mi netko moze odgovoriti. Naime, imam krvarenje (11dnt 5d) a koristim crinone gel. Da li da nastavim sa njim ili bi bilo bolje piti Utrogestan? Betu vadim 05.01. (Ri)
    I + na kinezima

  15. #10515

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Poslala sam mailom nalaze bete i dobila odgovor da dođem na uzv pregled kod svog ordinarijusa. Što to znači? Pretpostavljam kod svog doktora koji je radio mpo ili se varam. Znam da je pitanje malo glupo

  16. #10516

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Lagunas ja bi na tvom mjestu nastavila osobito jer imaš plus. Ak te kaj tješi ja sam svako malo prokrvarila od 4 do 7 tjedna, nije bilo jako i najčešće bi stalo kroz dan al sam utriće uzimala vaginalno po preporuci doktorice.
    Možda da za svoj mir izvadiš betu i prije? Meni su betu rekli vadit 9dnt i 11dnt blastica i poslije ju nisam morala ponavljat.

  17. #10517
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Nicky, hvala na odg ali ne planiram prestati sa koristenjem, samo nisam sigurna ide li gel iako krvarim. Kod duphastona znam da se piju ako krene krv...ali gel?
    Sa krvarrnjem imam i ja iskustva u prvoj trudnoci, nije mi nista novo a od beta imam samo stres i zelim jednu cifru. Iako znam da ni onda ne mora nista znaciti ali eto...

    Pixxie, nisam popratila tvoju situaciju pa ti ne znam odgovoriti. Ali prve preglede obavlja, u pravilu, gin koji ti je i vodio postupak.

  18. #10518

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Ma malo su me zbunili sa tom riječi ordinarijus i da tako brzo idem na uzv. jučer sam tek prvu betu izvadila. očekivala sam bar još jednu da ću morati.

  19. #10519
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Pixxie meni je sestra od socijalca rekla da dođem s nalazima od mpo dr-a. Narucila sam se za uzv kod mpo 15.1.
    Lagunas za gel ne znam, jer ga nisam koristila, ali za utrice znam da se mogu piti..sretno svima ~~~~~~~~~~~~~

  20. #10520

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Eto sad stvarno ne znam. Budem poslala mail pa ako me hoće naručiti dobro.

  21. #10521

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Dobar dan cure
    Pratim vas dugo vremana i evo sam se odlucila druziti sa vama.
    Moja prica traje nekih 6 godina.
    Sa nalazima sve u redu
    Iza nas 4 bezuspjesne inseminacije,nakon toga prvi ivf i biokemijska trudnoca. Drugi IVF uspjesan i sreci nema kraja i sve je bilo super do 16 tjedna gdje se ustanovi da bebi srce ne kuca vise. Tuga sok i nevjerica. Zavrsim u bolnici na induciranom porodu i nakon jedne ture gela uspijem pobacit mrtav plod.O pretrpljenim bolovima necu ni govorit ali oni se zaborave brzo dok psihicki bolovi ostaju. Nikad necu zaboravit to ja mislim nikada. Sada treca sreca najveca vjerujem i nas treci IVF. U subotu radim test na 9 dan et i pokaze blagu drugu crticu. Jucer vadim betu a nalaz kaze 164 na 13 dan et. Sutra ponavljam opet i nadam se duplanju i najboljem ishodu ovoga puta. Svima vam zelim srecu i veselje i pozitivne bete i naravno ono najvaznije da zagrlite svoje bebice sta prije.

  22. #10522
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Cestitam na pozitivnoj beti, Mary! Iako je tesko radovati se nakon pretrpljenih sokova, znam..Zelim da nam se uskoro javis sa dobrim vijestima!
    Reci, koji dan je bio et?

  23. #10523

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Et je bija drugi dan nakon aspiracije. Vracena dva cetverostanicna zameka. Ma ne zelim se upoce radovat. Nervoza me vata zbog suttasnje bete i da vidim jeli se pravilno dupla.

  24. #10524
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    sretno Mary~~~~~~~~~~~~ da nam javiš poduplanu betu!!
    Lagunas kako si ti? prestalo krvarenje?
    pixxie kad ti je uzv?

  25. #10525

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    ovaj sad utorak

  26. #10526
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Jucer ujutro nista krvi ali zato je popodne bilo grozno i cak neki komadici da sam stvarno pomislila da je menga krenula. Nocas i jutros opet nista. Stavljam gel i pijem utrice. Testic jos tamniji. Tiho se radujem.

    Kameleon, imas li kakvih simptoma T? Ja, kao i sad, i u prvoj nisam imala sve do 7tt.

  27. #10527
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Lagunas, samo miruj i pij utrogestane, bit ce to sve super.. Ja od simptoma imam samo velike cicke, vise mi ne stanu ni u jedan stari grudnjak...ostalo pripisujem utrogestanima, umor, lagana temp, ucestali odlazak na wc.. Leeloo jesi radila test? Tonkica, a ti? Sretno cure!!

  28. #10528

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kameleon planiram test radit u nedjelju, a betu u srijedu, ne nadam se previse, danas mi triba doci menga ali sigurno nece zbog estrofema, cicke me uopce ne bole I ispuhane cilo vrime, a vidim da svima vama bas suprotno, tako da sam u glavi otpisala I ovaj pokusaj.
    Sretno cure

  29. #10529
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    Tonkica nema mjesta pesimizmu,ja sam trudna 11+6 tt danas,a grudi su me pocele boliti tek oko 8 tt , samo optimisticno molim~~~~

  30. #10530
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Tonkica ne odustaj, nismo svi isti pa nemamo ni iste simptome...sretno!!!

  31. #10531

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Cure danas beta 15 dan nakon et: 380 a prekjucer 164. Znaci uredno se dupla Vraceno mi je dva cetverostanicna zametka drugi dan nakon punkcije. U utorak prvi ultrazvuk i uzasno se bojim i nadam se najboljemu

  32. #10532

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala cure, kupila test, ja bi ga sad najradije ujutro napravila, sutra mi je 8 dnt dvije blastociste fet, jeli rano mozda bolje u nedjelju? A znate kako to ide, kad kupis test, dolazis u napast

  33. #10533

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Mary86 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure danas beta 15 dan nakon et: 380 a prekjucer 164. Znaci uredno se dupla Vraceno mi je dva cetverostanicna zametka drugi dan nakon punkcije. U utorak prvi ultrazvuk i uzasno se bojim i nadam se najboljemu
    Mary super ti je beta. Moja je na 15 dnt 399
    Zivjeli dvodnevni embriji

  34. #10534

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, kupila test, ja bi ga sad najradije ujutro napravila, sutra mi je 8 dnt dvije blastociste fet, jeli rano mozda bolje u nedjelju? A znate kako to ide, kad kupis test, dolazis u napast
    Tonkica slobodno sutra napravi test. To su blastice i ako je doslo do trudnoce pokazat ce. Ja sam imala 10 dnt pozitivan test a dvodnevni embriji. Sretno

  35. #10535
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Ja sam piskila 5dnt blastica i pokazao je blagu crtu, ali prvi jutarnji urin..tako da mozda bolje sutra ujutro..koji si test uzela?

  36. #10536

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure cestitam na pozitivnim betama ~~~~~~~~~~~

  37. #10537

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Uvik sam se bojala tih dvodnevih embrija al eto izgleda da su i oni uspijesni. Morat cu im nazdravit

  38. #10538

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Cestitam svima na pozitivnim betama...morat cu negdi teovirat svoju brojku bete

  39. #10539

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    čestitam

  40. #10540
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Mary, super duplanje! :D Bravo!

    Ja sam ovaj put imala hrpu kineza. I naravno da sam piskila i ujutro i popodne i ne znam zasto ali na prvi urin mi bude slabija crta nego onaj popodne. Tako vec zadnjih 5 dana :/
    Ugl i sad i u prvoj T sam plus dobila 7dnt 5d. 6dnt negativan.

    Tonkica sretno ako budes sutra piskila!

    Kod mene i dalje crveno

  41. #10541

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Mary, super duplanje! :D Bravo!

    Ja sam ovaj put imala hrpu kineza. I naravno da sam piskila i ujutro i popodne i ne znam zasto ali na prvi urin mi bude slabija crta nego onaj popodne. Tako vec zadnjih 5 dana :/
    Ugl i sad i u prvoj T sam plus dobila 7dnt 5d. 6dnt negativan.

    Tonkica sretno ako budes sutra piskila!

    Kod mene i dalje crveno
    Istina..ovo sam vec par puta procitala da su cure pisale da im test bude jace vidljiv kad su radile popodne vec sa prvom jutarnjom.

    Tako da mislim da tonkica i ako bude sad napravila test da ce pokazati pa bio on kinez ili nekakav iz ljekarne

    Lagunas mozda bi trebala kontaktirati dr zbog ovog gela sto stavljas vaginalno da ne bi mozda jos vise iritirala krvarenje.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 29.12.2017. at 17:25

  42. #10542

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kameleon test je neki jeftini Geratherm ali pise da je osjetljiv

  43. #10543
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    prije svega cestitke pozitivnim betama
    čekalicama želim puno sreća da i njihova beta raste kako treba. u ovo vrijeme blagdana svima želim malo čuco.

    mi smo uhvatili 9+6tjedana....ali samo problemi. za badnjak i božić krvarenje pa sam isla na kontrolu ranije. tu je hematom i sada treba STROGO mirovat da bi on prošao. uf. malo puno sam nervozna. nije lako mirovat sa starijim djetetom koje je usput i bilo virozno,nadam se da ce sljedeci tjedan u vrtic da bude lakse mirovanje. sada to ide po malo,curkan,nekad smeđkasto nekad malo crvenije. kazu da bi uz mirovanje to trebalo proci uredu. bebica je ok ali hematom ako prsne moze napraviti štetu. ah....nkad nista jednostavno kod nas. inace otkad je to krenuulo utrogestan na preporuku doktora pijem jer ako ga stavljam uz povremeno krvarenje iscuri i on pa nije dovoljna doza. mirujem evo 3 dana i moram priznat da me sve kosti bole od ležanja....a i TV mi se vec ne gleda više. nadam se da ce sve biti dobro. kontrola za 2 tjedna oa cemo vidit je li se smanjio.
    moje drage žene svakoj od nas neke pomutnje remete srecu i mir ali vjerujem da ce nam svima biti dobro. strah me,moram priznat ali opet se nadam da ce sve biti dobro
    puno srece svima i da nam ova 2018 donese mala vrišteća čuda.

  44. #10544

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Napravila test I negativan, tuzna

  45. #10545
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Tonkica puno je cura imalo negativan test, a lijepe bete...nadam se da ce to biti slucaj i kod tebe..kad vadis betu?~~~~ Little ivy sretno dalje i miruj koliko mozes, kazu da je kod hematoma to vazno, a sto bebica bude vise rasla biti ce manja opasnost od hematoma.. ~~~~~~~~

  46. #10546

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Napravila test I negativan, tuzna
    Tonkica koliko sam ovdje na forumu citala Geratherm je vrlo trazen i pouzdan test i ima 10 miu osjetljivost kao i Gravignost ultra. Ali posto je beta jedini pouzdani pokazatelj ti vec sutra na 9 dnt blastica mozes vaditi betu da ne cekas sad do utorka jer su praznici.

  47. #10547

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Little da sve bude u redu ~~~~~~~~
    Lagunas kakva je situacija danas?

  48. #10548

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Nemam mogucnost sutra vadit betu, vadim je u srijedu, ali mislim da bi bar bila nekakva sjena na testu da ima nade, ali posto je kristalno jasno negativan neznam da se imam cemu nadati, hvala vam cure na podrsci.

  49. #10549
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Tonkice, čekaj da odradis betu, nemoj tugovati prerano. Ipak si dosta rano radila test.
    Little Ivy, samo da ti posaljem vibre da krvarenje prestane i da hematom nestane.
    Marry i Kameleon, dobrodošle u klub pozitivnih Beta
    Da nadalje bude dosadno

  50. #10550
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Sos15 hvala, i tebi zelim sto skolskije dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •