Stranica 218 od 310 PrviPrvi ... 118168208216217218219220228268 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 10,851 do 10,900 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #10851
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Jutro curke, danas guram 3dnt , malo me dole bolucka na momente i sinoc me tako neka vrelina u glavi oko ociju uhavtila da sam mislila da cu temperaturu dobiti, ali sva sreca nisam. Ljube sljokica kako ide? Ima jos koja cekalica? Pozdrav svima

  2. #10852
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro curke, danas guram 3dnt , malo me dole bolucka na momente i sinoc me tako neka vrelina u glavi oko ociju uhavtila da sam mislila da cu temperaturu dobiti, ali sva sreca nisam. Ljube sljokica kako ide? Ima jos koja cekalica? Pozdrav svima
    Pozdrav... kod mene sve po starom... bol bila 3dnt i 6dnt a ostali dane mir... nemam reci... jedino imam grlobolje...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #10853

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, da, injekcije heparina me doslovno ubijaju i svaki dan sve teže probijaju kožu trbuha. A cicke su od utrogestana? Ja se još pitam od čega su se odjednom tako lijepo posložile i stoje čvrsto i uspravno. I uvećano, haha. Jedina svijetla točka u fizičkom izgledu trenutno U svakom slučaju ti držim fige za dalje i pratim! Samo hrabro i mislim da nije problem da se napravi veća pauza dok se malo odmoris i dok ne budeš spremna,pa kad god da to bilo. Sigurna sam da bi to puno više značilo, nego sto bi negativno utjecala koja godina više
    Vikky jesi li probala davati si injekcije u bedro, ili da ti netko drugi da u nadlakticu? Ja koristim clexane, dajem si u bedro, i nemam baš nekih problema. Nekad mi je ubod bolan, nekad ga ni ne osjetim. Svi pričaju da su igle debele i tupe, a meni se ne čini, ok su mi. Nekad mi izađe modrica na mjestu uboda, a nekad ne. Uglavnom nakon uboda treba ubrizgavati polako, al ono full polako, i ne masirati ni pritiskati mjesto uboda nakon. Dok sam bila u bolnici sestre su mi davale u ruku, u mišić nadlaktice, i to mi je bilo super, ni modrica ni prevelike boli.

  4. #10854

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Najbitnije je da se Heparin daje potkozno.U bolnici cesto daju u ruku ali i u trbuh,vecina ih preporucuje u trbuh radi masnog tkiva i jer je tamo kao bezbolnije.Nisam ga primala u postupku nikad,vec samo nakon operacija i kiretazi.Govorim ovo iskljucivo kao zdravstveni radnik.
    Ali sam htjela pitati Vikky i Katku kako to da su one primale Heparin? Na osnovu cega? Trombofilija,pobacaji? Jer citala sam da se on ne daje cak svima ni nakon pobacaja.

  5. #10855

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Inso, meni je rečeno da si dajem u trbuh, pa ne bih htjela mimo toga sto su mi rekli. Streberski slijedim svaku uputu Imam još ionako samo 4 dana heparina, tako da ok. Uostalom, skuzila sam neki princip i mjesto gdje mi je manje bolno. Injekcije su tupe i grozne i dosta boli nakon sto se primi - to je nažalost istina.

    @ Aska - meni je mama umrla nedavno upravo od trombofilije i imala je problema s tim cijeli život, imam dosta slučajeva spontanih u bližoj obitelji i išla sam na testiranje na trombofiliju koje je pokazalo blago uvećan rizik. Dali su mi preventivno zbog svega navedenog.
    Posljednje uređivanje od vikky : 01.02.2018. at 16:30

  6. #10856
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Najbitnije je da se Heparin daje potkozno.U bolnici cesto daju u ruku ali i u trbuh,vecina ih preporucuje u trbuh radi masnog tkiva i jer je tamo kao bezbolnije.Nisam ga primala u postupku nikad,vec samo nakon operacija i kiretazi.Govorim ovo iskljucivo kao zdravstveni radnik.
    Ali sam htjela pitati Vikky i Katku kako to da su one primale Heparin? Na osnovu cega? Trombofilija,pobacaji? Jer citala sam da se on ne daje cak svima ni nakon pobacaja.
    I ja sam radila testiranje na osnovi obiteljske anamneze jer ima puno tromboza s obe strane, a i sama sam kao curica od 14 godina imala trombozu potkoljenice. Dijagnoza 3 mutacije, MTHFR, PAI i jos nesto, ne znam napamet, isto umjereni rizik, ali primam prevencije radi.

  7. #10857
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro curke, danas guram 3dnt , malo me dole bolucka na momente i sinoc me tako neka vrelina u glavi oko ociju uhavtila da sam mislila da cu temperaturu dobiti, ali sva sreca nisam. Ljube sljokica kako ide? Ima jos koja cekalica? Pozdrav svima
    Pozdrav, mene više ništa ne probada u trbuhu, izgleda da je ono prije stvarno bilo od punkcija. Jedino mi se trbuh užasno napuhao tako da su me i moje najšire hlače žuljale danas.

  8. #10858

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala Vikky i Katka,i mislila sam da je to u pitanju jer su i mene sad pitali imam li takvih slucajeva u obitelji.I za trombozu i za pobacaje.Ali,nemam.Ispricavam se ako sam malo previse zapitkivala.
    Vikky,rekla sam razlog zasto su ti naveli da si dajes u trbuh.Sretno!

  9. #10859
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, mene više ništa ne probada u trbuhu, izgleda da je ono prije stvarno bilo od punkcija. Jedino mi se trbuh užasno napuhao tako da su me i moje najšire hlače žuljale danas.
    A ni ja nemam nista.... neznam cemu nadati se.... koji ti danas dan????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #10860
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Inso, meni je rečeno da si dajem u trbuh, pa ne bih htjela mimo toga sto su mi rekli. Streberski slijedim svaku uputu Imam još ionako samo 4 dana heparina, tako da ok. Uostalom, skuzila sam neki princip i mjesto gdje mi je manje bolno. Injekcije su tupe i grozne i dosta boli nakon sto se primi - to je nažalost istina.

    @ Aska - meni je mama umrla nedavno upravo od trombofilije i imala je problema s tim cijeli život, imam dosta slučajeva spontanih u bližoj obitelji i išla sam na testiranje na trombofiliju koje je pokazalo blago uvećan rizik. Dali su mi preventivno zbog svega navedenog.
    Vikky, koji si danas dan nakon transf.sve mi brka se vec.... gdje jos pon.a mene vec hvata nervoza

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #10861
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure koji imaju malo vise iskustva... ne kuzim to estrofem ovulacija transfer.. jasno mi je da on zadeblji endom.ali dok imas punkciju i nakon njej pijes estrofem onda punkcija racuna se kao ovulacija ...a dok je fet i meni od 10dc transfer bio peti dan znaci 10dc racuna se kao ovulacija ili????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #10862
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koji imaju malo vise iskustva... ne kuzim to estrofem ovulacija transfer.. jasno mi je da on zadeblji endom.ali dok imas punkciju i nakon njej pijes estrofem onda punkcija racuna se kao ovulacija ...a dok je fet i meni od 10dc transfer bio peti dan znaci 10dc racuna se kao ovulacija ili????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube neznam jesam li te dobro razumila, kod mene su kad je bio FET od prvog dc uveli estrofem a 3 ili 5 dana prije transfera bi pocela sa utrogestanom i tako bi se odglumila ovulacija ili punkcija. Tako bar rade u pragu. Kad sam imala punkcije nikad nisam dobivala estrofem. Ali to je davno bilo, vise nemam jc za punktiranje pa sam zato na donaciji jc.

  13. #10863

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    @aska, nema previše zapitkivanja, tu smo da razmijenimo iskustva... a ne mogu ni zamisliti kako zapeče injekcija negdje drugo, ako je na trbuhu ovako. Imam čak i par malih podlijeva, jer mi je valjda zbog napuhanosti trbuha, teže probijala igla

    @ljube, test bih trebala raditi u ponedjeljak. Ali mislila sam ga ostaviti možda za utorak ili srijedu. Apoteka mi je 20 km daleko, pa kad dobijem volju otići do nje, osim ako me nešto ne nagoni prije

  14. #10864

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Vikky,to pecenje zavisi i od samog lijeka.Poznato je da Heparin i njemu slicni lijekovi peku.

  15. #10865
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    @aska, nema previše zapitkivanja, tu smo da razmijenimo iskustva... a ne mogu ni zamisliti kako zapeče injekcija negdje drugo, ako je na trbuhu ovako. Imam čak i par malih podlijeva, jer mi je valjda zbog napuhanosti trbuha, teže probijala igla

    @ljube, test bih trebala raditi u ponedjeljak. Ali mislila sam ga ostaviti možda za utorak ili srijedu. Apoteka mi je 20 km daleko, pa kad dobijem volju otići do nje, osim ako me nešto ne nagoni prije
    Ja imam u utorak 13dnt sluzbenu betu a tebi to bude 14dnt, dal tako????? Pa kad bi ti inace trebala vaditi betu????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #10866
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam u utorak 13dnt sluzbenu betu a tebi to bude 14dnt, dal tako????? Pa kad bi ti inace trebala vaditi betu????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ali necu cekati utorak nego cu u poned.na 12dnt..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #10867
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Inso, meni je rečeno da si dajem u trbuh, pa ne bih htjela mimo toga sto su mi rekli. Streberski slijedim svaku uputu Imam još ionako samo 4 dana heparina, tako da ok. Uostalom, skuzila sam neki princip i mjesto gdje mi je manje bolno. Injekcije su tupe i grozne i dosta boli nakon sto se primi - to je nažalost istina.

    @ Aska - meni je mama umrla nedavno upravo od trombofilije i imala je problema s tim cijeli život, imam dosta slučajeva spontanih u bližoj obitelji i išla sam na testiranje na trombofiliju koje je pokazalo blago uvećan rizik. Dali su mi preventivno zbog svega navedenog.
    Vikky, a rekli su ti da ces si te injekcije davati do minimalno 12. tjedna trudnoce ako si sad ostala trudna? Probaj naci vise manje bolnih mjesta...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 02.02.2018. at 08:46

  18. #10868
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Ja sam danas 6dnt, nema bolova samo napuhanost. Trudim se razmisljati pozitivno. Kolike cure ni ne znaju kad zatrudne, ne mora to onda valjd biti bolno.

  19. #10869
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas 6dnt, nema bolova samo napuhanost. Trudim se razmisljati pozitivno. Kolike cure ni ne znaju kad zatrudne, ne mora to onda valjd biti bolno.
    Ja sam danas 9dnt isto nista nema osim kaj sam napuhnuta...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #10870

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Katka, nitko mi to nije rekao. Zar toliko??? Uh...Ma dobro, dat će se izdržati za ovo, bit će super ako budem morala Zar nisu mogli izmisliti neke tablete za to...

  21. #10871

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Imaju tablete,martefarin.Ali pretpostavljam da su jace i stetnije za trudnocu.

  22. #10872

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Da, sigurno imaju dobar razlog zašto davaju injekcije, tako da si garant u pravu. Danas sam se tako lijepo ubola, ništa me nije zabolilo. Voljela bih da sam upamtila bolje točno kako i gdje Evo, kupila sam i test na kraju danas, ali ga nemam neku želju iskoristiti. U ponedjeljak je 14 dan, pa bih trebala tada, ako smognem hrabrosti, hocu. Pitanje je hoće li prevagnuti strah od rezultata ili znatiželja. @aska, oprosti, nisam najbolje sve pohvatala - u kojoj si ti fazi točno sada?

  23. #10873
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Da, sigurno imaju dobar razlog zašto davaju injekcije, tako da si garant u pravu. Danas sam se tako lijepo ubola, ništa me nije zabolilo. Voljela bih da sam upamtila bolje točno kako i gdje Evo, kupila sam i test na kraju danas, ali ga nemam neku želju iskoristiti. U ponedjeljak je 14 dan, pa bih trebala tada, ako smognem hrabrosti, hocu. Pitanje je hoće li prevagnuti strah od rezultata ili znatiželja. @aska, oprosti, nisam najbolje sve pohvatala - u kojoj si ti fazi točno sada?
    Sretno u pon.sa testom...

    Ja sam jucer uzela uputnicu za betu idem u pon....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #10874

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ja sam trenutno na ''cekanju''. Iduci mjesec idem u FET.Trebala sam ovaj,ali posto lijecnik ide na godisnji odlucili smo se za iduci.Vadila sam jos neke nalaze hormona(spolne i stitnjace) i isla na uzv jer sam imala cistu.Sad je sve uredno pa mozemo iduci mjesec.Ici cemo s estrofemom.

  25. #10875

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    ljube, držim figice Svakako se čitamo
    aska, a je li inače mora biti neka pauza za fet? Npr. ako mi sad ne uspije, mogu odmah na fet kad završi ciklus? Ima li tu bockanja (izuzev heparina)? I koliko to može koštati ako netko zna, jer sam ja u privatnoj poliklinici? aska, svakako te pratim, stvarno se nadam da ti uspije ovaj put

  26. #10876

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Nisam do sad nikad isla u FET,ovo ce mi biti prvi.Mislim da bockanja nema.Ne znam koliko dodje privatno.I kako svi kazu FET je puno laksi od stimuliranog IVF.Javit ce se cure koje su isle privatno,trebao bi biti jeftiniji.Ja imam pauzu jer sam imala kiretaze a i skupljala sam neke nalaze i cekali smo da cista prodje.Mislim da su cure pisale da se moze inace odmah u FET ako ne uspije postupak.Sve je stvar dogovora tebe i doktora.Mozes ici odmah,a mozes si uzeti i predah.

  27. #10877

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    aska, vidjela sam ti naknadno potpis Baš mi je užasno žao, ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo... Stvarno se od <3 nadam da će sada uspjeti. Je li se zna neki konkretniji uzrok zašto je došlo do prekida trudnoće?
    Posljednje uređivanje od vikky : 02.02.2018. at 22:26

  28. #10878

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Pozdrav, imala sam do sada 3 feta. Jedan s bockanjem, decapeptyl 7 dana od 2dc. Ostali u prirodnom ciklusu. Nebo i zemlja razlika od stimulacija. Puno lakse fizicki pa se i lakse opustit. Vani sam, privatno i kosta 700 eur.

  29. #10879

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ne zna.Za potpunu obradu potrebna su barem 2 pobacaja.Vecinom se vjeruje da su rani pobacaji kromosomska greska.Mozda je bio,mozda nije.Nikad necu znati.

  30. #10880

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    aska, jedino gore što mogu zamisliti od minusa.... Da je plus, pa se tako nešto dogodi. Divim ti se što si skupila emocionalne i psihičke snage i hrabrosti za dalje i novi pokušaj. Bravo!

  31. #10881

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala

  32. #10882

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Cao cure,evo i meni 3 dnt,malo osjetim probadanje u trbuhu.imala sam fet iz zamrznutih js i jos je bio 4stanicni tako da se ne nadam previse nicemu..sretno svima

  33. #10883
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Cao cure,evo i meni 3 dnt,malo osjetim probadanje u trbuhu.imala sam fet iz zamrznutih js i jos je bio 4stanicni tako da se ne nadam previse nicemu..sretno svima[emoji4]
    Sretno [emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #10884
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Cao cure,evo i meni 3 dnt,malo osjetim probadanje u trbuhu.imala sam fet iz zamrznutih js i jos je bio 4stanicni tako da se ne nadam previse nicemu..sretno svima������
    Sretno zvjezdice, samo pozitivno. Neznam jesi li citala sve ali ima ovdje dosta uspijeha iz 4stanicnih

  35. #10885

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno zvjezdice, samo pozitivno. Neznam jesi li citala sve ali ima ovdje dosta uspijeha iz 4stanicnih
    Pocela sam ali nisam uspjela sve procitat,sad cu imat vremena.ma sam uspjeh mi je da je uopce doslo do transfera iz zamrznutih js.jos ih imam 8 zamrznutih.

  36. #10886
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Pocela sam ali nisam uspjela sve procitat,sad cu imat vremena.ma sam uspjeh mi je da je uopce doslo do transfera iz zamrznutih js.jos ih imam 8 zamrznutih.
    Pratimo se. Ja sam danas 5dnt

  37. #10887
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Pratimo se. Ja sam danas 5dnt
    Ja 10dnt

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #10888

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Sretno svima..

  39. #10889
    VIB avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Pozdrav,

    Malo vas čitam, ali nemam volje baš pričati. Danas nam je 4 dnt i osim bolnih grudi i malo pojačanog apetita + nesanica nemam nekih simptoma. Dobili smo jednu blastocistu i jednu skoro blastocistu. Imali smo kćer iz FET-a koju smo na žalost izgubili u 21. tj. i kod nje sam već od prvog dana imala grčeve i križobolju. Sad toga kao nema i sve sam depresivnija i strah me testa kojeg trebam napraviti 8.2.
    Svašta razmišljam i čitam, ali sve sam više ubijena i depresivna.

  40. #10890
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,

    Malo vas čitam, ali nemam volje baš pričati. Danas nam je 4 dnt i osim bolnih grudi i malo pojačanog apetita + nesanica nemam nekih simptoma. Dobili smo jednu blastocistu i jednu skoro blastocistu. Imali smo kćer iz FET-a koju smo na žalost izgubili u 21. tj. i kod nje sam već od prvog dana imala grčeve i križobolju. Sad toga kao nema i sve sam depresivnija i strah me testa kojeg trebam napraviti 8.2.
    Svašta razmišljam i čitam, ali sve sam više ubijena i depresivna.
    Pozdrav...a kad kojeg imas vadenje bete????
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 03.02.2018. at 19:32

  41. #10891
    VIB avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav...a kad kojeg imas vadenje bete????
    Pa Clear blue radim 8.2., a ako je on negativan onda valjda betu ne trebam vaditi već čekati novi ciklus

  42. #10892
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,

    Malo vas čitam, ali nemam volje baš pričati. Danas nam je 4 dnt i osim bolnih grudi i malo pojačanog apetita + nesanica nemam nekih simptoma. Dobili smo jednu blastocistu i jednu skoro blastocistu. Imali smo kćer iz FET-a koju smo na žalost izgubili u 21. tj. i kod nje sam već od prvog dana imala grčeve i križobolju. Sad toga kao nema i sve sam depresivnija i strah me testa kojeg trebam napraviti 8.2.
    Svašta razmišljam i čitam, ali sve sam više ubijena i depresivna.
    Sretno i samo pozitivno razmišljati, ima nas još što nemamo simptoma, ali moramo se nadati. Ja sam 7dnt 3 dnevnog 8 staničnog embrija.
    I ja za prvi IVF samo test radila i kad sam javila u kliniku da imam minus na testu su mi rekli da je to to, ali u ovoj klinici sada gdje sam su mi rekeli da trebam doći na betu 12.2. i da najbolje da ni ne radim test. Mislim da je i večina cura ovdje išla i na betu usprkos negativnom testu.

  43. #10893
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pa Clear blue radim 8.2., a ako je on negativan onda valjda betu ne trebam vaditi već čekati novi ciklus
    Ja nemam uopce nikakvih simptoma osim kaj me 3dnt bila ostra bol kratko u par navrata... danas 10dnt i nista do tad...ja sluzbenu betu imam 6.2 za test mi dr.uopce nista nee govorila a test necu ni raditi. Nego cu radi sebe betu izvaditi 5.2...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #10894
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pa Clear blue radim 8.2., a ako je on negativan onda valjda betu ne trebam vaditi već čekati novi ciklus
    Molim te, nemoj raditi CB test. Dosta je losih iskustava s njim ovdje bilo. Uzmi test s crvenom crticom - mislim da je gravignost u pitanju ili cyclo test. Cijena je ok, 30-40 kn.
    Eventualno CB digital, ali dosta ti je on skup.
    I preporucila bi ti da ipak izvadis i betu.

  45. #10895

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    22

    Početno

    Mislim da definitivno beta treba potvrdit ili zavrsit pricu. Nije lako cekat, al svakakvih je prica s testovima. Meni prolazi 12 dnt. Puno srece, cure

  46. #10896
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,

    Malo vas čitam, ali nemam volje baš pričati. Danas nam je 4 dnt i osim bolnih grudi i malo pojačanog apetita + nesanica nemam nekih simptoma. Dobili smo jednu blastocistu i jednu skoro blastocistu. Imali smo kćer iz FET-a koju smo na žalost izgubili u 21. tj. i kod nje sam već od prvog dana imala grčeve i križobolju. Sad toga kao nema i sve sam depresivnija i strah me testa kojeg trebam napraviti 8.2.
    Svašta razmišljam i čitam, ali sve sam više ubijena i depresivna.
    VIB sjecam se te s teme mame anđela ❤️ Drzim palčeve za plusic, drzi se i samo hrabro, nije lako....

  47. #10897
    VIB avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Budem kupila onda i druge testove da vidimo da li ce biti razlike. Odlucili smo da ipak za 7 dana radimo test, u nedjelju umjesto u cetvrtak, muz je doma pa ce nam biti lakse zajedno docekati prvi rezultat. Htjela sam pitati da li je normalno da te grudi non stop bole od Utrogestana?

  48. #10898
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj VIB prvotno napisa Vidi poruku
    Budem kupila onda i druge testove da vidimo da li ce biti razlike. Odlucili smo da ipak za 7 dana radimo test, u nedjelju umjesto u cetvrtak, muz je doma pa ce nam biti lakse zajedno docekati prvi rezultat. Htjela sam pitati da li je normalno da te grudi non stop bole od Utrogestana?
    Sretno [emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #10899
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bibs prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da definitivno beta treba potvrdit ili zavrsit pricu. Nije lako cekat, al svakakvih je prica s testovima. Meni prolazi 12 dnt. Puno srece, cure
    Pozdrav... meni danas 12dnt!!! Kad ce beta ili test???? Ja sutra vadim betu!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #10900
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ispravak 11dnt....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •