Stranica 224 od 310 PrviPrvi ... 124174214222223224225226234274 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,151 do 11,200 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11151
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Pa neznan,koliko dobijete bo nakon transfera?sta cu svaki put bit 3 tj na bo?ma neznam vise..
    Ja sam oba ivf-a radila, samo sam za punkciju uzela BO jel je to bilo pod anestezijom.

  2. #11152
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bok drage cure,

    Ja sam sve manje cool i sve manje mogu čekati, a opet strah me testa . Danas mi je 9dnt, dosad sam bila happy camper ali bome sinoć sam jedva izdržala da ga ne napravim no zaustavilo me to kad mi je dragi racionalizirao... Ako bude pozitivan onda budemo se veselili jako ali to je još uvijek jaaaako rano, ako bude negativan onda ćemo se samo zbedirati a fakat je još rano i nadati se da ipak nije točno.- Sve u svemu još veći stres.
    Čini mi se da sam izgubila sve "simptome" koje sam iole imala - cice me manje bole, dolje više ne osjećam tak pritisak ni vručinu kao zadnjih dana, nekako sam malo potonula...
    Bojim se da bude opet -.

  3. #11153
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bok drage cure,

    Ja sam sve manje cool i sve manje mogu čekati, a opet strah me testa . Danas mi je 9dnt, dosad sam bila happy camper ali bome sinoć sam jedva izdržala da ga ne napravim no zaustavilo me to kad mi je dragi racionalizirao... Ako bude pozitivan onda budemo se veselili jako ali to je još uvijek jaaaako rano, ako bude negativan onda ćemo se samo zbedirati a fakat je još rano i nadati se da ipak nije točno.- Sve u svemu još veći stres.
    Čini mi se da sam izgubila sve "simptome" koje sam iole imala - cice me manje bole, dolje više ne osjećam tak pritisak ni vručinu kao zadnjih dana, nekako sam malo potonula...
    Bojim se da bude opet -.

  4. #11154
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Isabel jesu bile blastice? Ako jesu onda bi trebao vec pokazati na 9dnt. Drzim fige

  5. #11155

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Isabel kod tebe je blastica? Napravi kako zelis al kod blastice na 9 dnt bi i te kako test trebao pokazati u bilo koje doba dana da napravis.
    Simptomi dolaze i odlaze i to je normalno.
    Sretno

  6. #11156

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Evo kaji i ja u isto vrijeme pisale

  7. #11157
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo kaji i ja u isto vrijeme pisale

  8. #11158
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Je, vraćena je jedna blastica

  9. #11159
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Draga isabel napravi test, ako si u Zagrebu možeš u Suncu izvaditi betu, nalaz ti je gotov kroz sat vremena košto oko 120 kn..

    meni je danas tek prvi dan, jučer vračene dvije blastociste, mislim raditi test već sedmi ili osmi dan..

  10. #11160
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Izmedju ostalog, moja ginekologinja mi je preporucila scratching maternice. E sad...citam o tome i nisam sigurna jesam li dobro shvatila: to se radi u ciklusu prije postupka? Ili u ciklusu u kojem krece stimulacija...ili? Citam razlicite info pa mi nije bas jasno.
    Scratcnig radi u ciklusu prije da bi se endometrij potaknuo na obnavljanje i bio podatniji za embrij.

  11. #11161
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala cure, možda budem sutra popiškila testić, ako skupim hrabrosti . Imam 10 kom onih jeftinih s e-baya, hehehe.

    Iva86, sretno! Vidim imamo istog dr.a . Javljaj nam kako si...

  12. #11162
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Isabel ne brini za simptome, ja ih nisam imala pa je bio +. Zato su me sad uhvatili... Grudi boleee, cesto piskim i stalno bi mogla spavati

    Iva zelim ti puno srece!

  13. #11163
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Bok drage cure,

    Ja sam sve manje cool i sve manje mogu čekati, a opet strah me testa . Danas mi je 9dnt, dosad sam bila happy camper ali bome sinoć sam jedva izdržala da ga ne napravim no zaustavilo me to kad mi je dragi racionalizirao... Ako bude pozitivan onda budemo se veselili jako ali to je još uvijek jaaaako rano, ako bude negativan onda ćemo se samo zbedirati a fakat je još rano i nadati se da ipak nije točno.- Sve u svemu još veći stres.
    Čini mi se da sam izgubila sve "simptome" koje sam iole imala - cice me manje bole, dolje više ne osjećam tak pritisak ni vručinu kao zadnjih dana, nekako sam malo potonula...
    Bojim se da bude opet -.
    Vjerujem da si vec luda i od cekanja i od osluskivanja vecinom kod vecine nas umisljenih simptoma. Nije rano za test, i pokazat ce sigurno na 9.dnt, ali podrzavam ako ga ne zelis napraviti. I divim ti se ako izdrzis do bete. U svakom slucaju nadam se da je uspjelo!

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Scratcnig radi u ciklusu prije da bi se endometrij potaknuo na obnavljanje i bio podatniji za embrij.
    Hvala draga. Tako cemo i probati onda

  14. #11164
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, možda budem sutra popiškila testić, ako skupim hrabrosti . Imam 10 kom onih jeftinih s e-baya, hehehe.

    Iva86, sretno! Vidim imamo istog dr.a . Javljaj nam kako si...
    isabel jesi piskila nadam se pozitivnom testicu

  15. #11165

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Isabel,vibram za plusic !

    I ja se pridruzujem temi, danas 4dnt 1 blastice..
    Nista posebno nemam za prijaviti..
    Cice nista,jedino od jucer se pojavi osjecaj kao da cu svaki cas procuriti..

    Ja test necu raditi,bojim se..betu sam mislila u srijedu na 10dnt ako ne procurim do tada..

  16. #11166
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel,vibram za plusic !

    I ja se pridruzujem temi, danas 4dnt 1 blastice..
    Nista posebno nemam za prijaviti..
    Cice nista,jedino od jucer se pojavi osjecaj kao da cu svaki cas procuriti..

    Ja test necu raditi,bojim se..betu sam mislila u srijedu na 10dnt ako ne procurim do tada..
    milasova sretno

  17. #11167
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Sretno milosova!

    Mene evo proljev uhvatio, jel znate da li smijem neki probiotik ili nesto popit?

  18. #11168
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno milosova!

    Mene evo proljev uhvatio, jel znate da li smijem neki probiotik ili nesto popit?
    Izribaj jednu jabuku ili probaj sa bananom, ako bude jace islo i one ugljene tablete smijes popiti.

  19. #11169
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Izribaj jednu jabuku ili probaj sa bananom, ako bude jace islo i one ugljene tablete smijes popiti.
    Hvala

  20. #11170

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Sretno curama na čekanju Ja, čini se, ipak nemam pauzu od mjesec dana, već na FET idem odmah za tjedan dana. Danas Uzv bio zadovoljavajući (jedan folikul 15 mm), pa je odlučeno da nema smisla gubiti vrijeme i sutra već uzimam štopericu, transfer u srijedu. Zadnja nada zasada, ako propadne, idem opet u cijeli postupak najvjerojatnije tek iza ljeta... Eto, pa vidimo.

  21. #11171
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno curama na čekanju Ja, čini se, ipak nemam pauzu od mjesec dana, već na FET idem odmah za tjedan dana. Danas Uzv bio zadovoljavajući (jedan folikul 15 mm), pa je odlučeno da nema smisla gubiti vrijeme i sutra već uzimam štopericu, transfer u srijedu. Zadnja nada zasada, ako propadne, idem opet u cijeli postupak najvjerojatnije tek iza ljeta... Eto, pa vidimo.
    Sretno draga ❤️

  22. #11172
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Vecer svima....fet odraden u srijedu u 10h....sinoc povratak doma!! Od 3 embrica jedan je odustao,vracena 2 morule,koje su bile zamrznute kao 72h i dosle do stadij morule. .

  23. #11173
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Danas 3 dnt. .leda me ubijajuuuu nemogu lezati,jucer neka vrelina u glavi kaj da imam 39t kad ono mjerim 37,2...od 2 dana ljeva strana kod bubrega isto boli i valunzi navecer..Noge hladne ,nos suh i kad ga na silu spusem onda krv ide,prist ogroman na trtici(slican cir)...sve me napalo a nista slicno simptomima trudnoce...pikanje clexanom mi ide ko podmazano zasad...

  24. #11174
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 3 dnt. .leda me ubijajuuuu nemogu lezati,jucer neka vrelina u glavi kaj da imam 39t kad ono mjerim 37,2...od 2 dana ljeva strana kod bubrega isto boli i valunzi navecer..Noge hladne ,nos suh i kad ga na silu spusem onda krv ide,prist ogroman na trtici(slican cir)...sve me napalo a nista slicno simptomima trudnoce...pikanje clexanom mi ide ko podmazano zasad...
    Antonija draga meni je ta vrelina isto bila, obrazi i oko ociju najvise i jos uvijek to Imam, u iduci ponedeljak idem na prvi UZ

  25. #11175
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija draga meni je ta vrelina isto bila, obrazi i oko ociju najvise i jos uvijek to Imam, u iduci ponedeljak idem na prvi UZ
    Kaji koliko tj tada bude?betu nisi vise vadila?hm...ovaj postupak niti blizu prethodnom kad je bio uspjesan...navecer na dan transfera imala san nekoliko kapi smedeg iscjedka i treperenje skroz nisko...ujutro se zdigla i osjetila kao 2 slaba uboda...malo je to prerano za moj pojam!! Da su blaste jos ajde...

  26. #11176
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji koliko tj tada bude?betu nisi vise vadila?hm...ovaj postupak niti blizu prethodnom kad je bio uspjesan...navecer na dan transfera imala san nekoliko kapi smedeg iscjedka i treperenje skroz nisko...ujutro se zdigla i osjetila kao 2 slaba uboda...malo je to prerano za moj pojam!! Da su blaste jos ajde...
    Jesam na 14dnt i bila je 530, ali maloprije na wc sok krv. Nije puno ali poceo me i stomak boliti. Samo da nije opet spontani. Idem sad kod dr . Drzite fige cure

  27. #11177
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Puj puj puj ne coprati!!! Kakav spontani zeno bozija...ako nije obilno onda je sigurno kapilarica pukla kako se maternica siri...drzin ti fige odi sto prije dr da budes mirne glave,sigurno ti bu rekel strogo mirovanje...micek mali drzi se

  28. #11178
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel,vibram za plusic !

    I ja se pridruzujem temi, danas 4dnt 1 blastice..
    Nista posebno nemam za prijaviti..
    Cice nista,jedino od jucer se pojavi osjecaj kao da cu svaki cas procuriti..

    Ja test necu raditi,bojim se..betu sam mislila u srijedu na 10dnt ako ne procurim do tada..
    Sretno milasova!

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno curama na čekanju Ja, čini se, ipak nemam pauzu od mjesec dana, već na FET idem odmah za tjedan dana. Danas Uzv bio zadovoljavajući (jedan folikul 15 mm), pa je odlučeno da nema smisla gubiti vrijeme i sutra već uzimam štopericu, transfer u srijedu. Zadnja nada zasada, ako propadne, idem opet u cijeli postupak najvjerojatnije tek iza ljeta... Eto, pa vidimo.
    Bravo za brzu akciju...možda je tako i najbolje, bar u početku... vibriram za uspješan transfer...

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam na 14dnt i bila je 530, ali maloprije na wc sok krv. Nije puno ali poceo me i stomak boliti. Samo da nije opet spontani. Idem sad kod dr . Drzite fige cure
    Naravno da ti nije svejedno vidjeti krv u ovoj ranoj fazi trudnoće, ali to je jako često i hrpa cura je imala sličnu situaciju pa je bilo sve ok. Iskreno se nadam da je i kod tebe tako!

  29. #11179

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Vikky, sretno u novom postupku!

    Antonija Mija, barem imas neke simptomcice-neka ih trudnoca opravda! Kod mene nista..5dnt danas..

    Kaji,vjerujem da te je strah ali ne mora nista znaciti..barem ovdje na forumu mozes svako malo procitati iskustva sa krvarenjima u trudnoci i pozitivnim ishodom..
    Sretno!

  30. #11180
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam na 14dnt i bila je 530, ali maloprije na wc sok krv. Nije puno ali poceo me i stomak boliti. Samo da nije opet spontani. Idem sad kod dr . Drzite fige cure
    Kaji drzim fige da sve bude u redu. Javi nam se nakon pregleda.

  31. #11181

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Cure, hvala

    Kaji, ja sam kao i ostale cure uvjerena da nije najgore i da će biti sve ok. Drži se, misli pozitivno i javi nam, čekamo te.

    Antonija Mia - imala sam i ja tu uzarenost. Ma ja sam uvjerena da mi se bilo dobro primilo, pa je bas nešto pošlo po zlu u međuvremenu. Bas mi jučer govore u poliklinici da sam imala jako dobre embrije i da su i oni imali pozitivna očekivanja... u prvom transferu se nisam nadala, ali, eto, nekako se uzdam u ovaj fet. Pratim te i navijam

  32. #11182

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam na 14dnt i bila je 530, ali maloprije na wc sok krv. Nije puno ali poceo me i stomak boliti. Samo da nije opet spontani. Idem sad kod dr . Drzite fige cure
    Draga bit ce sve u redu,javi se kad zavrsis

  33. #11183

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Vecer svima....fet odraden u srijedu u 10h....sinoc povratak doma!! Od 3 embrica jedan je odustao,vracena 2 morule,koje su bile zamrznute kao 72h i dosle do stadij morule. .
    Sretno i neka bude uspjesno!

  34. #11184
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Isabel jesi radila test?

    Kaji bit će sve u redu, javi nam ishod..

    Milasova, Antonia Mia pratimo se..

    Meni je danas 3dt i nemam nekih simptoma.. možda pokoji umišljeni jer stalno osluškujem nešto..

  35. #11185
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Drage moje,

    Mi smo na 9dnt i 10dnt dobili 2 sramežljiva plusića na testu pa smo u sednom nebu, naravno sa ogromnom dozom straha! Čas se samo smješkam i sretna sam do neba a čas umirem od straha od svega lošeg kaj može biti... Testove sam pogledala 100 puta, pa uspoređujem koji se jaće vidi, pa jel to okej, jel se nekaj promijenilo... Isuse koja igra živaca.

    Jutros na 11dnt sam vadila betu, čekam nalaze...

    Kaji, sretno na pregledu, vibram da je s bebuškom sve super i da je samo kapilarica ili neki mali nepreteći hematom...
    Milasova i Antonija, sretno! Budite pozitivne i vesele!
    Vikky, super za postupak, drago mi je da ipak nije čekanje negko akcija!

  36. #11186

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Isabel,cestitam!! Samo hrabro dalje!

    Nadam se da cemo i mi ostale cekalice tvojim stopama <3

  37. #11187
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,

    Mi smo na 9dnt i 10dnt dobili 2 sramežljiva plusića na testu pa smo u sednom nebu, naravno sa ogromnom dozom straha! Čas se samo smješkam i sretna sam do neba a čas umirem od straha od svega lošeg kaj može biti... Testove sam pogledala 100 puta, pa uspoređujem koji se jaće vidi, pa jel to okej, jel se nekaj promijenilo... Isuse koja igra živaca.

    Jutros na 11dnt sam vadila betu, čekam nalaze...

    Kaji, sretno na pregledu, vibram da je s bebuškom sve super i da je samo kapilarica ili neki mali nepreteći hematom...
    Milasova i Antonija, sretno! Budite pozitivne i vesele!
    Vikky, super za postupak, drago mi je da ipak nije čekanje negko akcija!
    Isabel čestitam

  38. #11188

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Isabel cestitam!!

  39. #11189
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,

    Mi smo na 9dnt i 10dnt dobili 2 sramežljiva plusića na testu pa smo u sednom nebu, naravno sa ogromnom dozom straha! Čas se samo smješkam i sretna sam do neba a čas umirem od straha od svega lošeg kaj može biti... Testove sam pogledala 100 puta, pa uspoređujem koji se jaće vidi, pa jel to okej, jel se nekaj promijenilo... Isuse koja igra živaca.

    Jutros na 11dnt sam vadila betu, čekam nalaze...

    Kaji, sretno na pregledu, vibram da je s bebuškom sve super i da je samo kapilarica ili neki mali nepreteći hematom...
    Milasova i Antonija, sretno! Budite pozitivne i vesele!
    Vikky, super za postupak, drago mi je da ipak nije čekanje negko akcija!
    Bravo, bravo, bravo!

  40. #11190
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Moja beta je 283 ! Isuse, ne mogu vjerovati !
    Jel to okej za 11dnt?
    Hvala cure moje
    Posljednje uređivanje od Isabel : 16.02.2018. at 14:36

  41. #11191
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Super beta Isabel

    Čestitam!!!!!!

  42. #11192

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta je 283 ! Isuse, ne mogu vjerovati !
    Jel to okej za 11dnt?
    Isabel, to je divno, divno, čestitam!!! Koje super vijesti u zadnje vrijeme p.s. posebno mi je drago što ti u potpisu za zadnje vidim FET, s obzirom da me čeka isto i pišem preko moba, pa ne mogu naći znakice da podijelim vjerodostojno sreću

  43. #11193
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Draga isabel cestitam super je beta. Cure moje hvala na podrsci. Bila sam kod dr i do nje sam pravi odljev imala. Radila je ultrazvuk ali nije htjela puno da stiska pa je vidjela da ima nesto ali nije mjerila. Izvadila sam betu i danas je 2000 znaci super duplanje od ponedeljka. Sad se i krvarenje smirilo i nista ne boli ali nije mene puno ni bolilo samo onako kao grc na momente. Sta bi to moglo biti? Ja sam sva isprepadana, bem ti ovo vise ( oprostite na psovanju ali morala sam ) jeli moguce da se dvoje primilo i da je jedno otislo? Meni su dvije blastice vratili pa zato pitam. Punkciju nisam imala tako da neznam od cega bi mogao biti hematom? Sta vi mislite drage moje? ❤️

  44. #11194
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Da je nedaj boze rani ponacaj beta nebi pravilno rasla ili? Kad sam imala spontani predprosle godine beta je padala i imala sam neko smedjarenje i tek par dana poslije pravu krv. A danas je bila prva krv i to bas puno.

  45. #11195
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Da je nedaj boze rani ponacaj beta nebi pravilno rasla ili? Kad sam imala spontani predprosle godine beta je padala i imala sam neko smedjarenje i tek par dana poslije pravu krv. A danas je bila prva krv i to bas puno.
    Upravo tako. Mislim da je nalaz bete mjerodavan i da ti daje pravo da misliš da će sve biti u redu. Za detaljni uzv je naravno rano i sad ti slijedi najgore, čekanje. Pretpostavljam da ćeš više mirovati i to ti od srca savjetujem, barem dok se situacija skroz ne smiri. Moguće je da je jedan embrij odustao, moguć je i hematom, krvne žilice, svašta...hrpa žena je imala svakakvih krvarenja i do 12 tjedana pa je sve bilo ok. Nadam se da će tako biti i kod tebe. Samo miruj za početak.

  46. #11196
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Da je nedaj boze rani ponacaj beta nebi pravilno rasla ili? Kad sam imala spontani predprosle godine beta je padala i imala sam neko smedjarenje i tek par dana poslije pravu krv. A danas je bila prva krv i to bas puno.
    Isabel super beta
    kaji tako se moj hematom izlijevao

  47. #11197
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta je 283 ! Isuse, ne mogu vjerovati !
    Jel to okej za 11dnt?
    Hvala cure moje
    Odlična beta, čestitam trudnice!

  48. #11198

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Isabel,odlicna beta!! Cestitam!

  49. #11199

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Kaji,samo strogo miruj i drugo ne mozes..
    Moze biti i hematom a tu je kljucno mirovanje..
    Drzi se i hrabro

  50. #11200

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    kaji moguće da je hematom. i ja sam ga imala a išla sam na fet. čim krvariš strogo miruj i držim fige da sve bude dobro

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •