Stranica 231 od 310 PrviPrvi ... 131181221229230231232233241281 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,501 do 11,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11501

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne slažem se. Naravno, govorim o kontekstu umjerenog umaranja i normalnog ponašanja.
    Ja sam u prošlom postupku nakon transfera mirovala, i previše. Jednostavno sam tako odlučila nakon transfera ostati doma iako imam lagan uredski posao. Većinu jutra provodila sam sama sa svojim mislima, što me ubijalo, previše osluškivala, prerano počela sa s testovima...ja svakako sljedeći put ne mislim tako, meni to nije odgovaralo. Jedino ako budem imala čvrste medicinske razloge to ću ponoviti... danas sam uvjerenja da jedino rasterećena glava može se dobro nositi sa postupkom bez obzira na ishod, mirovanje te vrste ionako ničemu ne doprinosi osim psihičkom miru.

    Zar psihicki mir nije preduvjet za tako nešto da uspije?

    Znam da to nije uvijek jednostavno...ali kad spojim svoju i sve price..uvijek bi svakoj čekalici poželjela da si dok čeka napravi totalni mir. Da nije na poslu i da ne kaže ljudima da ju ne nazovaju i ne preispituju.
    Neka ju ukucani maze i paze, neka gleda omiljene filmove u piđami...

  2. #11502
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne slažem se. Naravno, govorim o kontekstu umjerenog umaranja i normalnog ponašanja.
    .
    ja se slazem s tobom
    jedini neuspeli transfer mi je bio onaj nakon kojeg sam mirovala skroz do bete
    ostala tri su bila uspjesna, s tim da sam nakon sljedeca dva mirovala nesto sitno, a nakon treceg nista
    nisam radila samo na dan tranfera (uredski posao) i imala sam vec dvoje djece...
    i to je bila najurednija i najlaganija od moje 3 ivf trudnoce (u prve dvije sam krvarila)

  3. #11503
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    koji dan preporucate Betu da vadim?
    Sutra mi 10 dnt....da pricekam jos koji dan...
    nesto sam citala da bolje ne prije 14.dana...nisam pametna.

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    meni je vec 9dnt pokazalo plus na testu...beta je bila 536,9 13dnt,a isto morule imas...odluka je na tebi drzim ti fige ,barem me ti razveseli...

  4. #11504
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Vikky sretno u srijedu!

    Šarlota mislim da psihički mir ili nemir nema toliko utjecaja na to, sve je to stvar sreće i kako se kome poklopi. Ja sam i u prvom i u drugom IVF-u radila i prvi je bio neuspješan, a ovaj sada uspješan. Da je to dokazano da pomaže svima bi doktori prepisivali obavezno bolovanje. Mislim svatko naravno napravi kako je njemu najbolje i kako sebi posloži u glavi.

  5. #11505

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    meni je vec 9dnt pokazalo plus na testu...beta je bila 536,9 13dnt,a isto morule imas...odluka je na tebi[emoji813][emoji813] drzim ti fige ,barem me ti razveseli...
    pricekat cu dan dva jos...hvala Antonia na podrsci, javim svakako....

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  6. #11506

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Meni će u Pon.biti 11 dnt. Mislila sam ici raditi. Moj gin mi kaze da mi savjetuje bolovanje do vadjenja bete a predlaze da to bude najranije 15 dnt. Imam uredski posao
    I cini mi se ako ne odem radit da cu samo jos vise na sve misliti i psihički se opteretiti. Noćas sam se probudila i nikako zaspati, nesanica neka i 100 pitanja. A ako odem raditi opet postoji mogucnost nekog manjeg zivciranja. Ne znam... vidim da ima gore svakakvih iskustava....
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 06.03.2018. at 08:11

  7. #11507
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Šarlota prvotno napisa Vidi poruku
    Zar psihicki mir nije preduvjet za tako nešto da uspije?

    Znam da to nije uvijek jednostavno...ali kad spojim svoju i sve price..uvijek bi svakoj čekalici poželjela da si dok čeka napravi totalni mir. Da nije na poslu i da ne kaže ljudima da ju ne nazovaju i ne preispituju.
    Neka ju ukucani maze i paze, neka gleda omiljene filmove u piđami...
    ...čak i u takvom stanju skoro hibernacije i uživancije, a ja sam imala takvo prošli put, ono od čega većina nas teško može pobjeći je vlastita glava, osluškivanje, mjerenje svega i svačega... nema pravila. To je jedino pravilo.

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Ja idem na betu u srijedu. Dobra vijest je što još nisam procurila. Ukoliko ne procurim sutra i prekosutra ujutro, mislim da su šanse dobre. Napeta sam ko puška... Imam test doma i ne pada mi na pamet iskoristiti ga. Ne mogu, a i rečeno mi je da ona injekcija što sam je dobila 7dnt izlazi iz tijela tek nakon 7 dana i da nije pametno raditi test prije toga, tako da mi je u srijedu taman kako sam planirala. Ukoliko ste i vi primale tu injekciju (Beta Hcg ili tako nešto - jedna se dobije odmah na dan trasfera, a druga sedam dana nakon), onda da znate.
    Pa to je sutra, a još nisi prokrvarila? Super, super, super. Miriši na dobro.
    Ja bi skoro pa već čestitala...

    Ti tzv. boosteri o kojima pričaš da si ih primila, bitno je znati od koliko su bili jedinica da bi bar otprilike znale kad se izluče iz tijela (izlučuju se otprilike brzinom kako inače raste beta hcg jer su oni beta hcg), a čak ni tada nije kod svake žene isto.
    Ali to je nebitno jer sutra je brzo ...a taj test u ladici... baci ga. Ja bi ga do sad već napravila i pod boosterom, samo da vidim plus.
    P.S. Nisam južnije od St, nešto prije.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 06.03.2018. at 09:23

  8. #11508

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam dobila bo do 18.3,a beta mi je tek 26.3.imam fizicki posao ali napravit cu test prije i pricuvat cu se malo do bete,ako ne procurim prije.jucer od tranafera pa i jutros bolovi u trbuhu ko da ce svaki cas stic vjestica.

  9. #11509
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila bo do 18.3,a beta mi je tek 26.3.imam fizicki posao ali napravit cu test prije i pricuvat cu se malo do bete,ako ne procurim prije.jucer od tranafera pa i jutros bolovi u trbuhu ko da ce svaki cas stic vjestica.
    Kako to bolovanje tjedan dana prije bete? Evo, u tvom slučaju je potpuno opravdan ostanak doma. Odnosno, ne odlazak na posao zbog prirode fizičkog posla. Ustvari, pošto ti je beta tek 26.03., to je onda koji dnt? 21.? (Rijeka?) U tom slučaju, opravdano je ovo bolovanje. Sve preko 14 dana je u biti previše, jer već 14.dnt je rezultat više nego vidljiv iz krvi.

  10. #11510

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Da,u ri sam zato je tako kasno.ali ic cu ranije vadit pa ako treba cu ponovit za njih.u slucaju pozitivne bete naravo da odmah ostajem doma.

  11. #11511
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ja se slazem s tobom
    jedini neuspeli transfer mi je bio onaj nakon kojeg sam mirovala skroz do bete
    ostala tri su bila uspjesna, s tim da sam nakon sljedeca dva mirovala nesto sitno, a nakon treceg nista
    nisam radila samo na dan tranfera (uredski posao) i imala sam vec dvoje djece...
    i to je bila najurednija i najlaganija od moje 3 ivf trudnoce (u prve dvije sam krvarila)
    Stvarno ne treba generalizirati, ali kad kažem rasterećena glava, prvenstveno mislim na opterećenje samim postupkom. Moj posao je standardno stresan i silno sjedenje sigurno neće biti udobno, ali to nije ni upola problem koji mi je na kraju ispao biti doma.
    Ma ljudska glava je čudo... To i je vjerojatno najbolji recept, da svaka od nas napravi onako kako njoj odgovara.

    P.S. Osim djevojčica u potpisu, svaki put mi burek-dio tvog potpisa izvuče osmijeh... I baš si idem kupiti jedan burek

    Napokon dobila menzis, sutra idem ponoviti nalaze hormona i amh. Baš me zanima kako će amh izgledati s odmakom od 2 godine.

  12. #11512
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Cure moje, nam je bilo turbulentno zadnjih dana. Ja sam u nedjelju oko ručka na gaćicama našla krv i sledila se. Nakon toga još par puta isto tokom brisanja i nije nam preostalo ništa drugo nego pravac hitna. Tamo je dr. potvrdio da sam trudna, da je bebica na mjestu i da srce kuca !
    Jučer smo bili na našem redovnom prvom pregledu i naš je dr. R. potvrdio isto. GV s EO 10mm, KČS poz! Pokazao nam je mrvicu i srčeko , čak smo ga malo i čuli !
    Kaže da ne moram mirovati, sve normalno ali lagano. Da je moguće da se još pojavi krv jer je neki mali hematom kod posteljice ali je daleko od bebe pa nije opasno. Ako sve bude u redu kontorla nam je sa 12tj. (za cca mjesec dana). Dotad moramo odlučiti hoćemo li ići na NIFT test ili ćemo raditi kombinirani.

    Srtno svim čekalicama, vidim da vas opet ima puno! Držim fige za lijepe betice !

  13. #11513
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    [QUOTE=Isabel;3034563]Cure moje, nam je bilo turbulentno zadnjih dana. Ja sam u nedjelju oko ručka na gaćicama našla krv i sledila se. Nakon toga još par puta isto tokom brisanja i nije nam preostalo ništa drugo nego pravac hitna. Tamo je dr. potvrdio da sam trudna, da je bebica na mjestu i da srce kuca !
    Jučer smo bili na našem redovnom prvom pregledu i naš je dr. R. potvrdio isto. GV s EO 10mm, KČS poz! Pokazao nam je mrvicu i srčeko , čak smo ga malo i čuli !
    Kaže da ne moram mirovati, sve normalno ali lagano. Da je moguće da se još pojavi krv jer je neki mali hematom kod posteljice ali je daleko od bebe pa nije opasno. Ako sve bude u redu kontorla nam je sa 12tj. (za cca mjesec dana). Dotad moramo odlučiti hoćemo li ići na NIFT test ili ćemo raditi kombinirani.... /QUOTE]

    Bravo za malo srčeko
    Drago mi je da je sve u redu i neka tako i nastavi.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 06.03.2018. at 15:04

  14. #11514
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Isabel drago mi je da je sve ok nek sve od sada bude skolski [emoji4]

    Vikky sretno sutra - za betu!!!

    Zvjezdica, neka ti ovo razdoblje cekanja bete prodje sto brze i neka bude pozitivna.

    Carrot kad je tvoja beta?

    Gita 10, ja radim od 4dnt jer me ubija bit doma - stalno razmislam o simptomima, to me izludjuje!

    Ja sam danas primila zadnji booster 7dnt tako da mi nema ni testa ni bete do 14.3.[emoji52]
    Danas mi se skroz trbuh ispuhao, dobila sam 4 potkozna prista, licemi je grozno!
    Kakav je vama ten?


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  15. #11515

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Draga Iva777 ja cu sutra betu [emoji4]
    Bas nas ima ovih dana [emoji4]



    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  16. #11516

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    [QUOTE=katka22;3034625]
    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, nam je bilo turbulentno zadnjih dana. Ja sam u nedjelju oko ručka na gaćicama našla krv i sledila se. Nakon toga još par puta isto tokom brisanja i nije nam preostalo ništa drugo nego pravac hitna. Tamo je dr. potvrdio da sam trudna, da je bebica na mjestu i da srce kuca !
    Jučer smo bili na našem redovnom prvom pregledu i naš je dr. R. potvrdio isto. GV s EO 10mm, KČS poz! Pokazao nam je mrvicu i srčeko , čak smo ga malo i čuli !
    Kaže da ne moram mirovati, sve normalno ali lagano. Da je moguće da se još pojavi krv jer je neki mali hematom kod posteljice ali je daleko od bebe pa nije opasno. Ako sve bude u redu kontorla nam je sa 12tj. (za cca mjesec dana). Dotad moramo odlučiti hoćemo li ići na NIFT test ili ćemo raditi kombinirani.... /QUOTE]

    Bravo za malo srčeko
    Drago mi je da je sve u redu i neka tako i nastavi.
    Isabel super!

  17. #11517

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Isabel drago mi je da je sve ok nek sve od sada bude skolski [emoji4]

    Vikky sretno sutra - za betu!!!

    Zvjezdica, neka ti ovo razdoblje cekanja bete prodje sto brze i neka bude pozitivna.

    Carrot kad je tvoja beta?

    Gita 10, ja radim od 4dnt jer me ubija bit doma - stalno razmislam o simptomima, to me izludjuje!

    Ja sam danas primila zadnji booster 7dnt tako da mi nema ni testa ni bete do 14.3.[emoji52]
    Danas mi se skroz trbuh ispuhao, dobila sam 4 potkozna prista, licemi je grozno!
    Kakav je vama ten?


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva777 nadam se da ne radiš neki težak posao. Ipak je sve kako posložiš u glavi.

  18. #11518
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Nije tezak posao fizicki, teze mi je bit doma sama i razbijati glavu o simptomima ))
    Samo mirovanje tj lezanje znamo da nije garancija uspjeha, u svemu treba biti umjeren .
    na kraju krajeva najvaznije je kako se osjecamo zar ne?
    Osobno se puno bolje osjecam kad sam malo aktivnija, tako funkcioniram stalno pa me eventualno mirovanje vise opterecuje nego rasterecuje.[emoji4]

    Najvise me trenutno brine ovo moje pristavo pubertetsko lice ))
    Inace mi je ok i nemam problema osim manjih alergija ali ovo sad me vratilo u srednjoskolsko razdoblje!


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  19. #11519

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije tezak posao fizicki, teze mi je bit doma sama i razbijati glavu o simptomima ))
    Samo mirovanje tj lezanje znamo da nije garancija uspjeha, u svemu treba biti umjeren .
    na kraju krajeva najvaznije je kako se osjecamo zar ne?
    Osobno se puno bolje osjecam kad sam malo aktivnija, tako funkcioniram stalno pa me eventualno mirovanje vise opterecuje nego rasterecuje.[emoji4]

    Najvise me trenutno brine ovo moje pristavo pubertetsko lice ))
    Inace mi je ok i nemam problema osim manjih alergija ali ovo sad me vratilo u srednjoskolsko razdoblje!


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    Iva meni su rekli da malo više mirujem, možda i zbog toga što sam prejako odgovorila na stimulaciju. I da, slažem se s tobom-ja sam isto naviknula biti jako aktivna i zato mi ovo malo teže pada. Nastojim se ne opterećivati. A što da radim sad.... Nadam se da će ti neželjeni prištići biti popraćeni lijepim vijestima....

  20. #11520
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Pozdrav cure...
    koga čekamo danas, Vikky i Carrot?
    Sretno do neba!

  21. #11521
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Jutro!
    Vibram za sve betice danas !

  22. #11522
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Vikky i Carrot cure sretno danas!

  23. #11523

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Sretno cure danas!

  24. #11524

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    čekam jos curke...hvala za vibrice [emoji56][emoji56][emoji56]

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  25. #11525
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    čekam jos curke...hvala za vibrice [emoji56][emoji56][emoji56]

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    zelim ti od srca da te beta razveseli vec ako mene nije

  26. #11526

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Bok cure, ja procurila danas na putu dok sam išla vaditi betu. Da nije tužno, bilo bi presmijesno da me m ipak sustigla na kraju... kao i svaki put. Izvadila sam betu jer sam morala vaditi i tsh, ali naravno da tu nema mjesta za iznenađenja. Nisam čak niti otišla po taj nalaz, tko zna kad ću uopce moći. Nisam toliko loše volje koliko sam mislila da ću biti. Jednostavno je tako i gotovo. Na forumu ću vas i dalje pratiti, ali ne toliko učestalo,jer na sljedeći ivf idem tek iza ljeta (financije ne dopuštaju sada nastavak nazalost). Nadam se da Carrot nosi bolje vijesti? Carrot?

  27. #11527

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, ja procurila danas na putu dok sam išla vaditi betu. Da nije tužno, bilo bi presmijesno da me m ipak sustigla na kraju... kao i svaki put. Izvadila sam betu jer sam morala vaditi i tsh, ali naravno da tu nema mjesta za iznenađenja. Nisam čak niti otišla po taj nalaz, tko zna kad ću uopce moći. Nisam toliko loše volje koliko sam mislila da ću biti. Jednostavno je tako i gotovo. Na forumu ću vas i dalje pratiti, ali ne toliko učestalo,jer na sljedeći ivf idem tek iza ljeta (financije ne dopuštaju sada nastavak nazalost). Nadam se da Carrot nosi bolje vijesti? Carrot?
    Vikky jako mi je žao. Svaka pozitivna vijest me razveseli i svaka tužna rastuži. Želim ti snagu, hrabrost i vedrinu.

  28. #11528
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, ja procurila danas na putu dok sam išla vaditi betu. Da nije tužno, bilo bi presmijesno da me m ipak sustigla na kraju... kao i svaki put. Izvadila sam betu jer sam morala vaditi i tsh, ali naravno da tu nema mjesta za iznenađenja. Nisam čak niti otišla po taj nalaz, tko zna kad ću uopce moći. Nisam toliko loše volje koliko sam mislila da ću biti. Jednostavno je tako i gotovo. Na forumu ću vas i dalje pratiti, ali ne toliko učestalo,jer na sljedeći ivf idem tek iza ljeta (financije ne dopuštaju sada nastavak nazalost). Nadam se da Carrot nosi bolje vijesti? Carrot?
    zao mi je,tezak je taj naš put...drzi se

  29. #11529
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Vikky draga zao mi je

  30. #11530
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Vikky, uh znam kako ti je tesko, sve sam prosla.Jako mi je zao

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  31. #11531

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, ja procurila danas na putu dok sam išla vaditi betu. Da nije tužno, bilo bi presmijesno da me m ipak sustigla na kraju... kao i svaki put. Izvadila sam betu jer sam morala vaditi i tsh, ali naravno da tu nema mjesta za iznenađenja. Nisam čak niti otišla po taj nalaz, tko zna kad ću uopce moći. Nisam toliko loše volje koliko sam mislila da ću biti. Jednostavno je tako i gotovo. Na forumu ću vas i dalje pratiti, ali ne toliko učestalo,jer na sljedeći ivf idem tek iza ljeta (financije ne dopuštaju sada nastavak nazalost). Nadam se da Carrot nosi bolje vijesti? Carrot?
    Žao mi je,glavu gore

  32. #11532

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala cure Sretno svima dalje u postupku!

  33. #11533

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    a sad me Vikky rastuzila [emoji53][emoji18][emoji17]

    Moja je 12.dan 224...to mi se cini obecavajuce [emoji4]

  34. #11534
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Carrot bravo odlicna beta ! bas mi je trebalo ovako lijepa vijest danas !

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  35. #11535

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot bravo odlicna beta ! bas mi je trebalo ovako lijepa vijest danas !

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
    [emoji4]

  36. #11536

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Carrot Čestitam!!! To je divna vijest. I nemoj da te ja rastužujem, nisam tužna uistinu, jer prihvaćam sve tako kako jest Bit će novih prilika, a iskreno rečeno, ne bih sada odmah mogla nastaviti, jer sam fizički već iscrpljena i neću se forsirati. Sad se moram malo dovesti u red, pa ću opet iza ljeta! Pratim te, čuvaj se i čekam daljnje lijepe novosti od tebe!

  37. #11537
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    a sad me Vikky rastuzila [emoji53][emoji18][emoji17]

    Moja je 12.dan 224...to mi se cini obecavajuce [emoji4]
    vec si me zabrinula jucer,cestitam na betu sad malo o svojim simptomima i dali si slutila da se nekej dešava...sutra vadiš opet ili? drzim ti da se dalje odvija školski do krajaaaaaaa.....

  38. #11538
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    gita sad si ti na redu kad vadis betu?? Ima da nastaviš taj krasan niz inace budes imala posla zmenom

  39. #11539

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot [emoji813][emoji813][emoji813] Čestitam!!! To je divna vijest. I nemoj da te ja rastužujem, nisam tužna uistinu, jer prihvaćam sve tako kako jest Bit će novih prilika, a iskreno rečeno, ne bih sada odmah mogla nastaviti, jer sam fizički već iscrpljena i neću se forsirati. Sad se moram malo dovesti u red, pa ću opet iza ljeta! Pratim te, čuvaj se i čekam daljnje lijepe novosti od tebe!
    lijepo Vikky...svaka cast...to je stav!
    i s takvim stavom ces uspjeti!
    Samo hrabro naprijed....pratimo se

  40. #11540

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    vec si me zabrinula jucer,cestitam na betu [emoji813] sad malo o svojim simptomima i dali si slutila da se nekej dešava...sutra vadiš opet ili? drzim ti da se dalje odvija školski do krajaaaaaaa.....
    iskreno simptomi su mi kao da cu dobiti mengu..frče me u stomaku kao da cu svaki cad dobiti...tako da nisam bila sigurna...
    testic je takodjer pokazao njeznu crtu [emoji4]
    Hvala cure, bas je lijepo imati ovakvo drustvo, makar virtualno [emoji4]
    Antonija Mia nadam se da si nam ti otvorila rolete i da koracas dalje uzdignute glave te uzivas u svemu sto imas u zivotu!
    Za sve treba zahvaliti Bogu, sve je kako treba biti koliko god to besmisleno zvuci ponekad....

    javim za sutra ili prekosutra rez....
    Posljednje uređivanje od Carrot : 08.03.2018. at 10:28

  41. #11541
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Carrot prvotno napisa
    Moja je 12.dan 224...to mi se cini obecavajuce [emoji4][/QUOTE]


    Carrot bravo cestitam
    Posljednje uređivanje od kaji : 08.03.2018. at 10:46

  42. #11542

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    a sad me Vikky rastuzila [emoji53][emoji18][emoji17]

    Moja je 12.dan 224...to mi se cini obecavajuce [emoji4]
    Bravo,cestitam

  43. #11543

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Ja vec lagano ludim,trbuh mi od transfera ko da cu dobit,nocas se nisam mogla okrenut u krevetu od bolova u ledima.danas mi je 3dnt,jedva cekam da prode jos ovih 10tak dana,jer cu izludit.

  44. #11544
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Drage žene, sretan nam naš dan! Meni je počeo sretno s betom na 12dnt5d 690.7!!!

  45. #11545
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Vikky, zao mi je, no odluka koju si donijela da si uzmes malo vremena je najbolje sto si mozes sada dati. Napunit ces baterije, odmaknuti se malo od svega i onda ces svjeza krenuti dalje.

    carrot i Kitkat82 braaaavo curke!! That's it - proljece nam stize!

  46. #11546

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, sretan nam naš dan! Meni je počeo sretno s betom na 12dnt5d 690.7!!!
    Bravo,cestitam!!

  47. #11547
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Vikky, neopisivo mi je žao ! Drago mi je vidjeti da ne odustajete i da imate plan za ljeto, treba se malo odmoriti i predahnuti i onda opet u nove pobjede! Nema druge !
    Carrot i KitKat, bravo za bete ! Cure, pa ovo su sjajne vijesti!! Čestitam od srca! Kakve lijepe brojkice, ma super!
    Zvjezdica, vjerujem da si luda, 2ww nije nimalo lak. Simptomi su tu pa nisu pa nikad ne znaš, ma zbam sve... Izdrži još malo, pokušaj biti vesela i pozitivna, odmaraj i mazi bušu !
    Posljednje uređivanje od Isabel : 08.03.2018. at 12:00

  48. #11548

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, sretan nam naš dan! Meni je počeo sretno s betom na 12dnt5d 690.7!!!
    netko imaaa [emoji214][emoji214] bravooo zeno!

  49. #11549

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    a sad me Vikky rastuzila [emoji53][emoji18][emoji17]

    Moja je 12.dan 224...to mi se cini obecavajuce [emoji4]
    Je Carrot obečavajuća je, i samo neka se tako nastavi ❤

  50. #11550

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    gita sad si ti na redu kad vadis betu?? Ima da nastaviš taj krasan niz inace budes imala posla zmenom
    Antonia Mia na kraju idućeg tjedna, nadam se da ću izdržati jer nestrpljiva sam jako. Draga voljela bih nastaviti niz, nadam se da hoću. Hvala ti ❤

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •