Stranica 236 od 310 PrviPrvi ... 136186226234235236237238246286 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,751 do 11,800 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11751
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bokic svima i oprostite kaj ovak upadam. Nisam jos na ovoj temi,ali vas tu i tamo pratim. Ja sam par godina pila siofor za inzulinsku rezistenciju,sada trenutno vise ne pijem jer su mi nalazi ok. Meni je bila ginekologica dala uputnicu za vadit hormon inzulin jer sam imala simptome menopauze (malo cudno onda za mene sa nekih 23g) koji mi je bio povisen i onda sam jos radila 5-satni ogtt test sa mjerenjem secera i inzulina. Ali ako se vodis kod nekog endokrinologa vec zamoli ga da ti preporuci da vadis inzulin da vidis. Kod mene se ustanovilo da kad sam pod vecim stresom mi je nalaz povisen,a inace bude ok. Svima puno srece od srca.

  2. #11752

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    polako i strpljivo...bit ce!
    Naravno da ce biti... Treba se posloziti u glavi,ne gubiti volju i snagu...

  3. #11753

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Sto da Vam ja sad kazem? Dakle beta u ponedjeljak 13.64,dns nakon dva dana moja beta se uduplala! 30.68
    Ja cijelo vrijeme krvarim,ali ne da mi curi nego tokom brisanja.predlozeno je mirovanje i ponavljanje bete u utorak.
    Ne znam zar kod biokemijske trudnoće ne bi beta trebala padati?
    Odlucila sam da ne cekam utorak,idem u petak pa kako bude!

  4. #11754
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto da Vam ja sad kazem? Dakle beta u ponedjeljak 13.64,dns nakon dva dana moja beta se uduplala! 30.68
    Ja cijelo vrijeme krvarim,ali ne da mi curi nego tokom brisanja.predlozeno je mirovanje i ponavljanje bete u utorak.
    Ne znam zar kod biokemijske trudnoće ne bi beta trebala padati?
    Odlucila sam da ne cekam utorak,idem u petak pa kako bude!
    Ili opada ili se ne dupla dovoljno,npr moja zadnja je bila 17 pa druga 24 i treca manja od 5. Drzim fige da u petak bude jos puno veca.

  5. #11755

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto da Vam ja sad kazem? Dakle beta u ponedjeljak 13.64,dns nakon dva dana moja beta se uduplala! 30.68
    Ja cijelo vrijeme krvarim,ali ne da mi curi nego tokom brisanja.predlozeno je mirovanje i ponavljanje bete u utorak.
    Ne znam zar kod biokemijske trudnoće ne bi beta trebala padati?
    Odlucila sam da ne cekam utorak,idem u petak pa kako bude!
    OMG treba ostat normalan od svih sokova...sad je-sad nije...
    Ma da...nemoj cekati...ponovi cim prije....
    SRETNO!

  6. #11756
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto da Vam ja sad kazem? Dakle beta u ponedjeljak 13.64,dns nakon dva dana moja beta se uduplala! 30.68
    Ja cijelo vrijeme krvarim,ali ne da mi curi nego tokom brisanja.predlozeno je mirovanje i ponavljanje bete u utorak.
    Ne znam zar kod biokemijske trudnoće ne bi beta trebala padati?
    Odlucila sam da ne cekam utorak,idem u petak pa kako bude!
    A koji ti je dnt danas?

  7. #11757

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Mislim da bas zbog ovakvih scenarija u rijeci prakticiraju vadenje bete tek 21dnt i mislim da to nije lose samo nama je tesko tako dugo cekat.Hope1234,neznam sta ti rec nego sretno,odi petak vidjet da ne strepis do utorka.

  8. #11758

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Evo i ja danima čitam forume i analiziram. Napravila sam test danas 8 dnt (13dno), i nije pokazao ni tragove druge crtice. Samoj sam sebi rekla da me takav rezultat nebi pogodio jer je pre rano, ali izgleda da ne poznajem sebe dovoljno. Čekam i dalje

  9. #11759

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    A koji ti je dnt danas?
    13dnt

  10. #11760

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da bas zbog ovakvih scenarija u rijeci prakticiraju vadenje bete tek 21dnt i mislim da to nije lose samo nama je tesko tako dugo cekat.Hope1234,neznam sta ti rec nego sretno,odi petak vidjet da ne strepis do utorka.
    Vjerujem da je tako.pogotovo radi biokemijskih i tih ranih krvarenja...

  11. #11761

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Cao devojke,evo ja sam 4dana citala celu ovu temu,i radovala se i rastuzivala..radila sam transfer 24og i sad cekam..inace sam iz Novog Sada,iza sebe imam jednu vantelesnu i to uspesnu hvala Bogu,sad sam isla po eskime,vratili su mi 3(tako je bilo i prvi put)a 4nisu prezivela odmrzavanje,imam jos 7zamrznutih.Inace su trodnevni u pitanju,nismo isli na blaste,i prvi put se to pokazalo kao ok,imam devojcicu koja svaki dan trazi sestru i zbog nje najvise strepim od ishoda.Radila sam haching prvi put,a i sad,ali sad je obavezan.Sad stavljaju i embri glu.I dobija se infuzija lipofundina.To je novo.Inace privatno idemo,nisam htela drzavno jer dugo traje doci na red,a i ne zamrzavaju kod nas ,sto mi je bvz totalno.Nego moras svaki put ponovo.Eto to je to...betu cu raditi 2ili3aprila.Test necu,alergicna sam na njih

  12. #11762
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    13dnt
    Nisam najveći stručnjak, no nisam ni pobornik lažnih nada, ali čini mi se da je beta 30,68 preniska za 13.dnt. To je beta koju jedva i većina testova očita. Iako, znamo da je bilo svakakvih slučajeva...u svakom slučaju vjerojatno je bolje da zbog svog psihičkog mira ponoviš sutra.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 29.03.2018. at 08:56

  13. #11763

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam najveći stručnjak, no nisam ni pobornik lažnih nada, ali čini mi se da je beta 30,68 preniska za 13.dnt. To je beta koju jedva i većina testova očita. Iako, znamo da je bilo svakakvih slučajeva...u svakom slučaju vjerojatno je bolje da zbog svog psihičkog mira ponoviš sutra.
    Vjeruj mi nisam ni ja,niti si dajem nade...Nego taman se pomiris u glavi,oni te posalju opet vaditi krv.drze se za slamku jer beta eto raste... Naravno da je mala za 13 dnt.ali eto sutis i radis kako ti kazu.

  14. #11764

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Od jucer mislim da li da pisem ili ne
    Hope1234, meni je klinika trazila betu na 12 dan nakon transfera blastociste te su mi rekli da ako je manja od 100 da uzmem 3 injekcije Pregnyl 1500 IU ( ovitrelle) kao implatation support.

  15. #11765

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Meni se dok nije ni javio na telefon kad sam zvala za drugu betu.samo je rekao da u utorak ponovim- porucio mi preko med sestre.iz to sto sam rekla da krvarim i dal jel ima stvarno smisla dobila sam odg da pijem terapiju. Tako da hvala što si to napisala,sutra cu vaditi betu ako opey bude nekih poz skokova ivi cu u Petrovu

  16. #11766
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se dok nije ni javio na telefon kad sam zvala za drugu betu.samo je rekao da u utorak ponovim- porucio mi preko med sestre.iz to sto sam rekla da krvarim i dal jel ima stvarno smisla dobila sam odg da pijem terapiju. Tako da hvala što si to napisala,sutra cu vaditi betu ako opey bude nekih poz skokova ivi cu u Petrovu
    Pijes utrogestane? Zar nije preporuku stavljati ih vaginalno pogotovo nakon transfera?

  17. #11767
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto da Vam ja sad kazem? Dakle beta u ponedjeljak 13.64,dns nakon dva dana moja beta se uduplala! 30.68
    Ja cijelo vrijeme krvarim,ali ne da mi curi nego tokom brisanja.predlozeno je mirovanje i ponavljanje bete u utorak.
    Ne znam zar kod biokemijske trudnoće ne bi beta trebala padati?
    Odlucila sam da ne cekam utorak,idem u petak pa kako bude!
    Jos sam nesto zaboravila pitati...koju si vrstu postupka imala? IVF? To sto kazes, kod biokemijske beta pada, odnosno ne raste pravilno... puno toga ce ovisiti o sutrasnjem nalazu, sve ce ti biti jasnije isti tren cim ga dignes. Teoretski, trebala bi biti minimalno 60 (15.dnt. ce biti jel tako) Ne znam, meni i dalje djeluje prenisko...

  18. #11768

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Meni isto tako djeluje jako nisko,samo znam da zene kad drugi puta vec vade bude beta u padanju ili nepravilnom duplanju.kad je u pitanju biokemijska...ali naravno sve smo mi drugacije.Ja sam imala Icsi...vracala 2 embrija treći dan.osmostanični i ranu morulu.S obzirom da bi s M ili krvarenjem izaslo van,tijelo bi se ocistilo.a ja od 9dnt curim.i na 11 dan sam vec imala M i jucer.ali evo sutra mozda bude vec pomaka.
    Ne stavljam vaginalno radi krvarenja.pijem duphastone i imala sam crinone gel ali ga ne stavljam.u prvom postupku imala sam utrogestane i kad sam pocela brljaviti do bete isto sam ih pila..

  19. #11769

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni isto tako djeluje jako nisko,samo znam da zene kad drugi puta vec vade bude beta u padanju ili nepravilnom duplanju.kad je u pitanju biokemijska...ali naravno sve smo mi drugacije.Ja sam imala Icsi...vracala 2 embrija treći dan.osmostanični i ranu morulu.S obzirom da bi s M ili krvarenjem izaslo van,tijelo bi se ocistilo.a ja od 9dnt curim.i na 11 dan sam vec imala M i jucer.ali evo sutra mozda bude vec pomaka.
    Ne stavljam vaginalno radi krvarenja.pijem duphastone i imala sam crinone gel ali ga ne stavljam.u prvom postupku imala sam utrogestane i kad sam pocela brljaviti do bete isto sam ih pila..
    Ne želim ti ni ja davati lažne nade (isto mislim da je preniska), ali meni je 10 dnt beta bila 13, dr se skoro naljutio i rekao da ponovim za dva dana jer kao što sam poletjela tako rano vaditi betu. Ali , na žalost, beta je bila u opadanju i bilo je jasno da je biokemijska.

    Tebi želim sretan ishod!

  20. #11770

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Drage moje kakve lažne nade,pa tu smo da izmjenjujeml iskustva i da si pomažemo...ja stvarno nemam očekivanja,treba biti stvarno realan koliko god nase srce zeli da je to to.nego kazem taman kad se pomiris sa svime u glavi,opet moras to sve prolaziti.i onda ne znas na cemu si

  21. #11771

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Draga hope, neznam sta bih ti rekla! Neizvjesnost je najgora i to cekanje. Ja ti samo od srca mogu zazeliti pozitivan ishod i da je bila u pitanju samo kasna implantacija!

  22. #11772

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje kakve lažne nade,pa tu smo da izmjenjujeml iskustva i da si pomažemo...ja stvarno nemam očekivanja,treba biti stvarno realan koliko god nase srce zeli da je to to.nego kazem taman kad se pomiris sa svime u glavi,opet moras to sve prolaziti.i onda ne znas na cemu si
    Ja sam uvijek za malo nade bila lazna ili prava [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] sve dok se ne uvjerimo u suprotno. Tek onda znamo sa sigurnoscu. Ima svakakvih slucajeva, sutra ces znati sve. Kako bilo bilo. Lakse je svakako kad znas definitivno. Neizvjesnost izludjujeee....[emoji85]

  23. #11773

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Hvala Vam ženice drage...sutra ćemo zaokružiti sve pa ćemo znati!

  24. #11774

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Evo da prijavim jedno srculenceee [emoji173] i da cekalicama i borilicama dam lijepu nadu i da vjeruju u cuda! Zelim vam svim beskraj strpljenja i sto manje panika. Mislite na sebe prije svega!

  25. #11775

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Carrot
    čestitam...
    Evo da javim da sam ponovila betu koja se uduplala... Zvala sam biologicu jer mi je doktor na go... Kaze da se nesto dogada..sto? Ne znamo.pregled mogu imati iduci tjedan.a do tada cekamo utorak ...

  26. #11776

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Hope1234, sto je s danasnjom betom?

    Carrot, cestitam na malom srcu i uzivaj sada

  27. #11777

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Hope1234, u isto vrijeme smo pisale..
    Koliko sam te shvatila i danas je dupla beta od prosle. Znaci negdje oko 60? Drzim fige da je kasna implatacija i da ce sve biti u redu..

  28. #11778

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Dns mi je beta 70

  29. #11779

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Hope1234 draga, drzim fige da bude sve u redu i da i sebe i nas iznenadis jos vecom betom u utorak. Znam da je tesko cekati i da je ovo sad igra zivaca ali pokusaj ostati smirena i nadaj se najboljem. Ja ti od srca zelim da sve bude u redu.

  30. #11780
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hope, stvarno se nadam da ce sve na kraju biti ok. Imali smo slucajeva kad je u pocetku bila mala beta pa se izborila na kraju. Samo strpljivo.
    Carrot, cestitam na srculencu <3

  31. #11781

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Hope ovo je nevjerojatno! Treba sacuvati zivce...sad je vec iznad 50, to je nesto.
    Ako to bude mala mrva ima da se zove Nada [emoji4]

    Cure hvala na cestitkamaa...[emoji173]
    To je podrska i motivacija za sve cekalice!

  32. #11782
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da prijavim jedno srculenceee [emoji173] i da cekalicama i borilicama dam lijepu nadu i da vjeruju u cuda! Zelim vam svim beskraj strpljenja i sto manje panika. Mislite na sebe prije svega!
    Carrot, čestitam na ❤! Neka samo lijepo kuca i raste

  33. #11783
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Dns mi je beta 70
    Hope, samo strpljivo. Držim fige

  34. #11784

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Pokušavam biti smirena koliko mogu.I dalje krvarim...Tj dns i jucer nekoliko ugrušaka...lezim ,kad lezim je ok... Nema doslovnih izljeva krvi nego kad se brišem.
    Ma biti ce Nada na kvadrat!!!!
    Mozda sam stvarnk jedna od žena koje mogu imati i M i trudnoću.Do utorka ću nadam se izdržati,ako bude u redu idem na uzv.

  35. #11785

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušavam biti smirena koliko mogu.I dalje krvarim...Tj dns i jucer nekoliko ugrušaka...lezim ,kad lezim je ok... Nema doslovnih izljeva krvi nego kad se brišem.
    Ma biti ce Nada na kvadrat!!!!
    Mozda sam stvarnk jedna od žena koje mogu imati i M i trudnoću.Do utorka ću nadam se izdržati,ako bude u redu idem na uzv.
    kako si danas?

  36. #11786

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Hope drzim fige da se podupla beta!
    Carrot cestitam na srceku i sretno do kraja!
    Da napisem svoju betu. Znaci bila sam na fetu 2blastice prije 12dana. Jucer na 11dnt beta 321.u utorak vadim opet da vidimo da li se dupla.
    Znaci 7dnt popodne pozitivan test al slaba crta, 8dnt ujutro poz test i malo jaca crta,9dnt popodne jacina crte ko 8dan ujutro i to me prepalo da sam jedva docekala betu. Od 5dnt svako jutro me bolio zeludac ko da imam kamen u njemu(a nemam problema nikad) i gladna ko vuk stalno. Od 7dnt su mi pocele lagane mucnine al na mahove(malo muka,pa nista,pa opet), od 8dnt su poceli lagani menga bolovi i pritisakal isto na mahove,i cice me bole al ne jako od 10dnt. Eto drage moje, tolko za sad od mene,javim se u utroorak.
    Zelim Vam svima blagoslovljen Uskrs!

  37. #11787

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Cure, vracene 2 blastociste, 8dnt beta 16. Znam da je rano, ali sam bila nestrpljiva. Jel to ok, imam nade?

  38. #11788

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Hope drzim fige da se podupla beta!
    Carrot cestitam na srceku i sretno do kraja!
    Da napisem svoju betu. Znaci bila sam na fetu 2blastice prije 12dana. Jucer na 11dnt beta 321.u utorak vadim opet da vidimo da li se dupla.
    Znaci 7dnt popodne pozitivan test al slaba crta, 8dnt ujutro poz test i malo jaca crta,9dnt popodne jacina crte ko 8dan ujutro i to me prepalo da sam jedva docekala betu. Od 5dnt svako jutro me bolio zeludac ko da imam kamen u njemu(a nemam problema nikad) i gladna ko vuk stalno. Od 7dnt su mi pocele lagane mucnine al na mahove(malo muka,pa nista,pa opet), od 8dnt su poceli lagani menga bolovi i pritisakal isto na mahove,i cice me bole al ne jako od 10dnt. Eto drage moje, tolko za sad od mene,javim se u utroorak.
    Zelim Vam svima blagoslovljen Uskrs!
    Mislim da je to odlična beta!!!
    I ne moraš se brinuti....
    Stiže Uskršnji zeko

  39. #11789

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    garava13 pozitivna je... A kako će biti dalje ...
    Stvarno ima malih beta i trudnoća,a ako je bila kasna implatacija to može biti u redu.S obzirom da je tek 8dnt

  40. #11790

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Ah vidit cemo u utorak.. nadam se dobrom zavrsetku.

  41. #11791

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da prijavim jedno srculenceee [emoji173] i da cekalicama i borilicama dam lijepu nadu i da vjeruju u cuda! Zelim vam svim beskraj strpljenja i sto manje panika. Mislite na sebe prije svega!
    Draga moja Carrot, tako sam radosna zbog tebe.

  42. #11792

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Hope drzim fige da se podupla beta!
    Carrot cestitam na srceku i sretno do kraja!
    Da napisem svoju betu. Znaci bila sam na fetu 2blastice prije 12dana. Jucer na 11dnt beta 321.u utorak vadim opet da vidimo da li se dupla.
    Znaci 7dnt popodne pozitivan test al slaba crta, 8dnt ujutro poz test i malo jaca crta,9dnt popodne jacina crte ko 8dan ujutro i to me prepalo da sam jedva docekala betu. Od 5dnt svako jutro me bolio zeludac ko da imam kamen u njemu(a nemam problema nikad) i gladna ko vuk stalno. Od 7dnt su mi pocele lagane mucnine al na mahove(malo muka,pa nista,pa opet), od 8dnt su poceli lagani menga bolovi i pritisakal isto na mahove,i cice me bole al ne jako od 10dnt. Eto drage moje, tolko za sad od mene,javim se u utroorak.
    Zelim Vam svima blagoslovljen Uskrs!
    Bond čestitam! Drži se!

  43. #11793

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušavam biti smirena koliko mogu.I dalje krvarim...Tj dns i jucer nekoliko ugrušaka...lezim ,kad lezim je ok... Nema doslovnih izljeva krvi nego kad se brišem.
    Ma biti ce Nada na kvadrat!!!!
    Mozda sam stvarnk jedna od žena koje mogu imati i M i trudnoću.Do utorka ću nadam se izdržati,ako bude u redu idem na uzv.
    Hope draga od srca ti želim da se tvoja mala mrva izbori, i da ti ovo vrijeme čekanja prođe što brže i smirenije

  44. #11794

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, vracene 2 blastociste, 8dnt beta 16. Znam da je rano, ali sam bila nestrpljiva. Jel to ok, imam nade?
    Garava također za tebe vrijede želje kao za Hope. Drži se.

  45. #11795

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Hope drzim fige da se podupla beta!
    Carrot cestitam na srceku i sretno do kraja!
    Da napisem svoju betu. Znaci bila sam na fetu 2blastice prije 12dana. Jucer na 11dnt beta 321.u utorak vadim opet da vidimo da li se dupla.
    Znaci 7dnt popodne pozitivan test al slaba crta, 8dnt ujutro poz test i malo jaca crta,9dnt popodne jacina crte ko 8dan ujutro i to me prepalo da sam jedva docekala betu. Od 5dnt svako jutro me bolio zeludac ko da imam kamen u njemu(a nemam problema nikad) i gladna ko vuk stalno. Od 7dnt su mi pocele lagane mucnine al na mahove(malo muka,pa nista,pa opet), od 8dnt su poceli lagani menga bolovi i pritisakal isto na mahove,i cice me bole al ne jako od 10dnt. Eto drage moje, tolko za sad od mene,javim se u utroorak.
    Zelim Vam svima blagoslovljen Uskrs!
    ma to je to! Bravo! Eto nam jos pilica za Uskrs!

  46. #11796

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Cure, sretan Uskrs i da sljedeci svi docekamo s malim smotuljkom u rukama

  47. #11797

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Cure sretan Uskrs!

  48. #11798

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Sretan Vam Uskrs želim !

  49. #11799

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    sretan i bagoslovljen Uskrs curke i dao Bog da mazile svoja pilenceta do slj.Uskrsa [emoji214]!

  50. #11800

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure, izgleda da sam se povrijedila jutros dok sam stavljala utrogestan, htjela sam da ga stavim sto dublje i eto.. krvarim sad mada nije jaka krv. Recite mi da nisam mogla povrijediti blastu? Prst ne moze tako duboko zar ne? Izvinjavam se sto vam ovako opisujem ali sada brinem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •