Stranica 243 od 310 PrviPrvi ... 143193233241242243244245253293 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,101 do 12,150 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #12101

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Ljube, negdje sam čitala da takav blago rozi iscjedak može biti i od dugog korištenja utrića. Tvoja beta je super, tako da će sigurno biti ok.
    Astoria, bravo za crticu!
    Mene izluđuje to što nisam uopće napuhnuta, niti grudi ni stomak, a primila sam brevactide, sutra imam još jedan, zadnji. Baš nikakve simptome

  2. #12102

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobrodosla srdela.
    Provy i ja cu betu najvjerojatnije 2.5. pa cemo vidjeti.
    Astorija brzo ce petak!!!!
    Curke, čitam vas već duže vrijeme. Samo da prijavim da ću i ja vaditi betu 2.5. pa ćemo biti zajedno i iščekivanju i odbrojavanju dana!

  3. #12103

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Srdela, ni ja nemam bas nikakvih simptoma osim pritiska ponekad u predjelu ispod pupka, a ostalo nista....

    Baby-blu, super, sad nas je troje za 2.5., nadam se sreci za sve tri, ko onaj magican broj tri u reklami za radensku tri srca hehehehe.....

  4. #12104

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Astoria,bravo za plus!!

  5. #12105

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ljube,sigurno će biti sve dobro.Mozda je neki hematomčić?

  6. #12106

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Srdela, ni ja nemam bas nikakvih simptoma osim pritiska ponekad u predjelu ispod pupka, a ostalo nista....

    Baby-blu, super, sad nas je troje za 2.5., nadam se sreci za sve tri, ko onaj magican broj tri u reklami za radensku tri srca hehehehe.....
    Super!! I ja se nadam da će biti sreće za sve tri. Koji će vam biti dan nakon transfera?

  7. #12107

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Citiraj baby-blue prvotno napisa Vidi poruku
    Super!! I ja se nadam da će biti sreće za sve tri. Koji će vam biti dan nakon transfera?
    Baby-blue, meni će biti 12.dnt, danas je 6, još pola.....

    A tebi, koji ti je postupak, dnt,...?

  8. #12108
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene zene moje [emoji38]
    Popisala sam crticu jutros!! Sad jel od t ili brevacida znat cemo ujutro
    Jutros se pojavila, malo je blijeda al se dobro vidi, stavila bi sliku al ne znam kako.
    Ljube pokusaj se ne brinuti ili da odes sutra na betu opet radi svog mira
    Cestitam draga na crtice!!!!![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #12109

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Eh curke moje, vidjet cemo jel bravo ili nije. Ja se bojim tj 90% sam uvjerena da je to brevacid. Ko ce prezivit do ujutro
    Sumnjam da je t jer me vec 2-3 dana zaboli ko da dobit svaki cas+sto nisam imala simptome tih gnjizdenja il cega vec
    Srdela ni ja nisam osjecala neku veliku napuhnutost od boostera tj brevacida to mi je bio isto jedan od razloga da sumnjam da je uspjelo al opet ima ih jos bez napuhnosti a uspjele su, tako da...
    Sutra je final countdown
    Ljube cekamo te
    Posljednje uređivanje od Astoria : 26.04.2018. at 14:09

  10. #12110

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Baby-blue, meni će biti 12.dnt, danas je 6, još pola.....

    A tebi, koji ti je postupak, dnt,...?
    2. ICSi, 2 blastice, 10. dnt

  11. #12111

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Astoria, navijamo za pravi plus i vjerujem da se o tome i radi!

  12. #12112

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Eh curke moje, vidjet cemo jel bravo ili nije. Ja se bojim tj 90% sam uvjerena da je to brevacid. Ko ce prezivit do ujutro
    Sumnjam da je t jer me vec 2-3 dana zaboli ko da dobit svaki cas+sto nisam imala simptome tih gnjizdenja il cega vec
    Srdela ni ja nisam osjecala neku veliku napuhnutost od boostera tj brevacida to mi je bio isto jedan od razloga da sumnjam da je uspjelo al opet ima ih jos bez napuhnosti a uspjele su, tako da...
    Sutra je final countdown
    Ljube cekamo te
    Nadam se da ćeš sutra javiti lijepu betu

  13. #12113
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Eh curke moje, vidjet cemo jel bravo ili nije. Ja se bojim tj 90% sam uvjerena da je to brevacid. Ko ce prezivit do ujutro
    Sumnjam da je t jer me vec 2-3 dana zaboli ko da dobit svaki cas+sto nisam imala simptome tih gnjizdenja il cega vec
    Srdela ni ja nisam osjecala neku veliku napuhnutost od boostera tj brevacida to mi je bio isto jedan od razloga da sumnjam da je uspjelo al opet ima ih jos bez napuhnosti a uspjele su, tako da...
    Sutra je final countdown
    Ljube cekamo te
    To boluckanje kao da ćeš svaki čas dobit je iskusilo možda 50% svih naših trudnica iz uspješnih postupaka, uključujući i mene. Ja ti volim onu izreku, poznatu u našim krugovima: sve su simptomi i ništa su simptomi. Vibriram za sutra!

  14. #12114

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Nekako me strah uopce pomislit da je uspjelo
    Nego da ubacim i jednu oglasnu
    Ima li netko da skuplja one figurice na kiosku sto se kupuju iz crtanog Regal academy?

  15. #12115
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Evo me... molim utijehu kaj znaci ta tekucina u douglasu u strahu sam...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #12116

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ljube nije ti nista poblize rekao, samo to?! Nisam kuci sada pa sam nabrzinu izguglala i koliko mi se cini da to nije opasno, jesi citala sto?

  17. #12117
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube nije ti nista poblize rekao, samo to?! Nisam kuci sada pa sam nabrzinu izguglala i koliko mi se cini da to nije opasno, jesi citala sto?
    Pa nisam bas nesto nasla... izbacuje mi vanmatericnu trudn. Ali kaj po bete ne bi trebalo biti. Ali da njemu ne svida ta tekucina. Drugo mi nista nije rekao nego samo jos vise preplasio

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #12118

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Meni pak nigdje nije to izbacilo. Koliko sam skuzila dosta zena ima te malo tekucine a oni koji imaju vise moze bit od endometrioze, puknuca cisti i slicno
    Koliko je moguce smiri se, mozda se jos javi netko ko se susretao s tim

  19. #12119
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nisam bas nesto nasla... izbacuje mi vanmatericnu trudn. Ali kaj po bete ne bi trebalo biti. Ali da njemu ne svida ta tekucina. Drugo mi nista nije rekao nego samo jos vise preplasio

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Cekaj, izasla si od dr koji ti nije rekao sto ti je? Ne kuzim...to sto je rekao znaci da ima slobodne tekucine gdje ne bi trebalo biti. Nisam strucnjak i ne zelim te dodatno plasiti. I dalje smatram da se trebas probati malo smiriti. Je li ti dao kakve upute, mirovanje, kontrolu? Drugo misljenje? Mislim, ocito si radila uzv... vidi li se vec ista? Ne znam koliko je pametno sad toliko i cackati dolje. Vjerojatno je najbolji savjet da mirujes par dana do sljedeceg uzv pregleda za neko razumno vrijeme kad bi se trebalo vise vidjeti i cuti srcana sktivnost. To je oko 7. tjedna. Ljube, sad lagano koji dan. Ne mozes napraviti bas nista da pogorsas situaciju budes li mirovala, upravo suprotno. Sretno draga...

  20. #12120
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Cekaj, izasla si od dr koji ti nije rekao sto ti je? Ne kuzim...to sto je rekao znaci da ima slobodne tekucine gdje ne bi trebalo biti. Nisam strucnjak i ne zelim te dodatno plasiti. I dalje smatram da se trebas probati malo smiriti. Je li ti dao kakve upute, mirovanje, kontrolu? Drugo misljenje? Mislim, ocito si radila uzv... vidi li se vec ista? Ne znam koliko je pametno sad toliko i cackati dolje. Vjerojatno je najbolji savjet da mirujes par dana do sljedeceg uzv pregleda za neko razumno vrijeme kad bi se trebalo vise vidjeti i cuti srcana sktivnost. To je oko 7. tjedna. Ljube, sad lagano koji dan. Ne mozes napraviti bas nista da pogorsas situaciju budes li mirovala, upravo suprotno. Sretno draga...
    Rekao mi je da endometr.20mm nadzira se gestacijska od 4.1mm i ta tekucina. Dao mu utrogestan folacin i sutra vaditi betu. Navodno ta tekucina moze biti stara krv koja ostala od menstr.ili cista i vanmater.ali vanmater.kao iskljuc.zbog beta hcg... beta ima dobro duplanje i tre balo bi kao biti sve uredu. Dijagnozzu napisao prijeteci pobacaj i mirovanje. Kontrola za tjedan dana. 2.5

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #12121
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Cekaj, izasla si od dr koji ti nije rekao sto ti je? Ne kuzim...to sto je rekao znaci da ima slobodne tekucine gdje ne bi trebalo biti. Nisam strucnjak i ne zelim te dodatno plasiti. I dalje smatram da se trebas probati malo smiriti. Je li ti dao kakve upute, mirovanje, kontrolu? Drugo misljenje? Mislim, ocito si radila uzv... vidi li se vec ista? Ne znam koliko je pametno sad toliko i cackati dolje. Vjerojatno je najbolji savjet da mirujes par dana do sljedeceg uzv pregleda za neko razumno vrijeme kad bi se trebalo vise vidjeti i cuti srcana sktivnost. To je oko 7. tjedna. Ljube, sad lagano koji dan. Ne mozes napraviti bas nista da pogorsas situaciju budes li mirovala, upravo suprotno. Sretno draga...
    I moze tekucina ostati od ovulaciji dok pukao folikul... nista konkretno nezna reci posto jako rano

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #12122
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Cekaj, izasla si od dr koji ti nije rekao sto ti je? Ne kuzim...to sto je rekao znaci da ima slobodne tekucine gdje ne bi trebalo biti. Nisam strucnjak i ne zelim te dodatno plasiti. I dalje smatram da se trebas probati malo smiriti. Je li ti dao kakve upute, mirovanje, kontrolu? Drugo misljenje? Mislim, ocito si radila uzv... vidi li se vec ista? Ne znam koliko je pametno sad toliko i cackati dolje. Vjerojatno je najbolji savjet da mirujes par dana do sljedeceg uzv pregleda za neko razumno vrijeme kad bi se trebalo vise vidjeti i cuti srcana sktivnost. To je oko 7. tjedna. Ljube, sad lagano koji dan. Ne mozes napraviti bas nista da pogorsas situaciju budes li mirovala, upravo suprotno. Sretno draga...
    Jako tesko mirovati oko 4djeci. Ajd dva su velika ali dva mala. Ne smijem dignuti dijete

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #12123
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ljube, ja sam imala slobodne tekućine kad sam bila 5+par dana, nije se vidjela GV i dr. je rekla da je vjerojatno krv i da bih mogla skoro prokrvariti. Za tjedan dana na kontroli, tekućina nestala i srce je kucalo.
    Morala sam pripaziti zbog hipera (ne se baviti sportom npr.), ali ne i mirovati. Dapače, ovdje potiču kretanje, a ne mirovanje. Evo me sada u 37. tt
    Nadam se da će i kod tebe tekućina nestati! Sretno!

  24. #12124
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, ja sam imala slobodne tekućine kad sam bila 5+par dana, nije se vidjela GV i dr. je rekla da je vjerojatno krv i da bih mogla skoro prokrvariti. Za tjedan dana na kontroli, tekućina nestala i srce je kucalo.
    Morala sam pripaziti zbog hipera (ne se baviti sportom npr.), ali ne i mirovati. Dapače, ovdje potiču kretanje, a ne mirovanje. Evo me sada u 37. tt
    Nadam se da će i kod tebe tekućina nestati! Sretno!
    Hvala draga... i meni on rekao kao da je krv ali i da nadzira se gest.od 4.1mm... danas 4+5... i rekao 2.5na kontrolu tad ce biti5+4...

    A zbog cega dode do te tekucine????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #12125
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, ja sam imala slobodne tekućine kad sam bila 5+par dana, nije se vidjela GV i dr. je rekla da je vjerojatno krv i da bih mogla skoro prokrvariti. Za tjedan dana na kontroli, tekućina nestala i srce je kucalo.
    Morala sam pripaziti zbog hipera (ne se baviti sportom npr.), ali ne i mirovati. Dapače, ovdje potiču kretanje, a ne mirovanje. Evo me sada u 37. tt
    Nadam se da će i kod tebe tekućina nestati! Sretno!
    Znaci trebala bi kretati se ali umjereno?????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #12126
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    A gle. Za kretanje ti ne bih željela savjetovati ništa. Najbolje da se krećeš ili miruješ koliko ti misliš da treba i onoliko koliko se ti osjećaš spremnom.
    Ja sam nakon 7. tt prehodala za vikend 36 km po Velebitu i sada u 37.tt jos uvijek šećem sat vremena na dan. Ali to sam ja Mislim da svatko najbolje zna svoje mogućnosti i mjeru. Naravno da ako te boli ili imaš grčeve je bolje ništa ne forsirati.

  27. #12127
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    A gle. Za kretanje ti ne bih željela savjetovati ništa. Najbolje da se krećeš ili miruješ koliko ti misliš da treba i onoliko koliko se ti osjećaš spremnom.
    Ja sam nakon 7. tt prehodala za vikend 36 km po Velebitu i sada u 37.tt jos uvijek šećem sat vremena na dan. Ali to sam ja Mislim da svatko najbolje zna svoje mogućnosti i mjeru. Naravno da ako te boli ili imaš grčeve je bolje ništa ne forsirati.
    Nemam ni bolovi ni grcevi nista. Osim kaj mi boli malo trtica... i taj rozi iscjedak koji bio zasada par puta i nadam se da nece vise biti...

    Sve u svemu puno ti hvala...

    Puno mi lakse...
    Bojala se se sam vanmatericne posto sam nju imala...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #12128

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Jutro cure! Danas je dan
    Imala sam 2 testa iz mullera, onaj od 13kn i ovaj kao malo moderniji za 24kn. Steta da propadne pa sam napravila i njega. Evo je pozitivan!
    Sad me jos vise uhvatila trta
    Ljube drago mi je da si bolje, imam osjecaj da ce sve dobro zavrsit
    Nadam se da cu do 13h imat rezultate

  29. #12129
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure! Danas je dan
    Imala sam 2 testa iz mullera, onaj od 13kn i ovaj kao malo moderniji [emoji38] za 24kn. Steta da propadne pa sam napravila i njega. Evo je pozitivan!
    Sad me jos vise uhvatila trta [emoji38]
    Ljube drago mi je da si bolje, imam osjecaj da ce sve dobro zavrsit
    Nadam se da cu do 13h imat rezultate
    Hvala draga...bas idem na betu...

    Sretno i da beta bude ogromna!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #12130

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Ljube sve će biti ok, samo pozitivno.......

    Astoria želim ti veeeeeeeeeeeeeeliku betu !!!!!

  31. #12131
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube sve će biti ok, samo pozitivno.......

    Astoria želim ti veeeeeeeeeeeeeeliku betu !!!!!
    Mislim pozitivno koliko god mogu!!!!

    Hvala vam cure na podrske

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #12132

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Ljube, sve će biti ok, samo laganini...
    Astoria, čekamo veliku betu!!!

  33. #12133

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Prokrvarila

  34. #12134

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Provy pa kako?! Dobila m? Koji ti je dpt?
    Ja izvadila krv i sad cekanje..

  35. #12135

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Provy, baš mi je žao. Bojim se da ću i ja
    Astoria, super sad smo u isčekivanju. Držimo fige najveće ))
    Ljube i ostale cure sretnoooo

  36. #12136

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Provy, što se dogodilo? pa nije ti tek 8dnt? jako mi je žao.....

    Baby-blue zašto misliš da ćeš i ti?

  37. #12137

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Provy, bas bas menga? Ma ne mozes znati bez bete zar ne?

  38. #12138

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Provy, šta baš m? Koji je dan ciklusa?

  39. #12139
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Moja beta 1792.38 ...20dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #12140

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta 1792.38 ...20dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Tvoja beta se odlično dupla

  41. #12141
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Rekao mi je da endometr.20mm nadzira se gestacijska od 4.1mm i ta tekucina. Dao mu utrogestan folacin i sutra vaditi betu. Navodno ta tekucina moze biti stara krv koja ostala od menstr.ili cista i vanmater.ali vanmater.kao iskljuc.zbog beta hcg... beta ima dobro duplanje i tre balo bi kao biti sve uredu. Dijagnozzu napisao prijeteci pobacaj i mirovanje. Kontrola za tjedan dana. 2.5

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Dakle, upute su mirovanje. Znam da ovaj prijeteći pobačaj u dijagnozi odvratno zvuči i stvarno se nadam da nije baš tako ozbiljno. Vjerujem da je uz malu djecu jako teško mirovati, ali ne mislim da trebaš nepomično ležati: upravo kako ti je Munkica rekla, u skladu s tim kako se osjećaš tako se i ponašaj. Izbjegni dizanje malenih i veća naprezanja svakako...

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure! Danas je dan
    Imala sam 2 testa iz mullera, onaj od 13kn i ovaj kao malo moderniji za 24kn. Steta da propadne pa sam napravila i njega. Evo je pozitivan!
    Sad me jos vise uhvatila trta
    Ljube drago mi je da si bolje, imam osjecaj da ce sve dobro zavrsit
    Nadam se da cu do 13h imat rezultate
    Pa ja bih već čestitala najfriškijoj trudnici...

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta 1792.38 ...20dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    I beta potvrđuje da se sve super razvija, nadajmo se da će tako i ostati. Ostavi google, ostavi razmišljanja odakle tekućina i zašto, posveti se ekipi oko sebe, a ponajviše sebi. Znam, lako je meni reći, ali jednostavno moraš...

  42. #12142
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Provy prvotno napisa Vidi poruku
    Prokrvarila
    Žao mi je Provy...ali kao što cure kažu, zaista je rano i ako nije jako obilno krvarenje tek će beta za nekih 5-6 dana sigurno reći svoje. Hoćeš li vaditi betu da potvrdiš?

  43. #12143
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, upute su mirovanje. Znam da ovaj prijeteći pobačaj u dijagnozi odvratno zvuči i stvarno se nadam da nije baš tako ozbiljno. Vjerujem da je uz malu djecu jako teško mirovati, ali ne mislim da trebaš nepomično ležati: upravo kako ti je Munkica rekla, u skladu s tim kako se osjećaš tako se i ponašaj. Izbjegni dizanje malenih i veća naprezanja svakako...



    Pa ja bih već čestitala najfriškijoj trudnici...



    I beta potvrđuje da se sve super razvija, nadajmo se da će tako i ostati. Ostavi google, ostavi razmišljanja odakle tekućina i zašto, posveti se ekipi oko sebe, a ponajviše sebi. Znam, lako je meni reći, ali jednostavno moraš...
    Hvala draga!!!!![emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #12144

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me... molim utijehu kaj znaci ta tekucina u douglasu u strahu sam...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube,ja sam nakon postupka imala hiperstimulaciju-povećan jajnik i puno slobodne tekućine u douglasu.više sam mirovala, tekućina se kroz mjesec dva postepeno počela povlačiti dok nije se skroz povukla.nemoj se brinuti,ode ta tekućina.meni je dr.samo rekla kako su mi jajnici isto bili jako povećani da više mirujem i bez naglih pokreta pretjeranih kako se jajnici u toj slobodnoj tekućini ne bi "preokrenuli" tj.kako ne bi došlo do torzije jajnika.

  45. #12145
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj holideja prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube,ja sam nakon postupka imala hiperstimulaciju-povećan jajnik i puno slobodne tekućine u douglasu.više sam mirovala, tekućina se kroz mjesec dva postepeno počela povlačiti dok nije se skroz povukla.nemoj se brinuti,ode ta tekućina.meni je dr.samo rekla kako su mi jajnici isto bili jako povećani da više mirujem i bez naglih pokreta pretjeranih kako se jajnici u toj slobodnoj tekućini ne bi "preokrenuli" tj.kako ne bi došlo do torzije jajnika.
    Trudnoca bila uredu onda????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #12146

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Provy, što se dogodilo? pa nije ti tek 8dnt? jako mi je žao.....

    Baby-blue zašto misliš da ćeš i ti?
    Zato jer me boli ko da ću dobiti, ista stvar.

  47. #12147
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj holideja prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube,ja sam nakon postupka imala hiperstimulaciju-povećan jajnik i puno slobodne tekućine u douglasu.više sam mirovala, tekućina se kroz mjesec dva postepeno počela povlačiti dok nije se skroz povukla.nemoj se brinuti,ode ta tekućina.meni je dr.samo rekla kako su mi jajnici isto bili jako povećani da više mirujem i bez naglih pokreta pretjeranih kako se jajnici u toj slobodnoj tekućini ne bi "preokrenuli" tj.kako ne bi došlo do torzije jajnika.
    Ljube nije imala postupak, njena je trudnoća prirodna. Koliko sam shvatila ljube nema ni bolove ni ništa slično, osim malo roskastog iscjetka koji nije konstantan. Njoj ne prijete ovakve teške potencijalne situacije kao torzije... I ja sam uvjerena da će kod nje s bebačem biti sve ok na kraju.

  48. #12148

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Evo meeeee beta 193!!
    To je ok jelda? Iskusne dijagnozu mi dajte na sunce
    Jos sam malo u soku, sad se vec bojim nedjelje
    Baby blue i mene je bolilo ko da cu dobit pa vidi
    Posljednje uređivanje od Astoria : 27.04.2018. at 14:07

  49. #12149

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Astoria, iskusna nisam, ali se meni ovo čini izvrsno i čestitam i neka se lijepo dupla. Kakva lijepa vijest pred vikend!

  50. #12150

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Astoria, to je super beta

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •