Stranica 251 od 310 PrviPrvi ... 151201241249250251252253261301 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,501 do 12,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #12501
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Crta ne mora nuzno biti tamnija danas, cure. Tek se s odmakom od par dana vidi razlika. Takva ocekivanja mogu biti nepotrebno stresna, a ta tamnija crta ovisi o nizu razlicitih faktora. Beta je najbolji pokazatelj.

  2. #12502
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Tulipan ...trudnoca...beba

  3. #12503

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj lasta prvotno napisa Vidi poruku
    Tulipan ...trudnoca...beba
    Lasta, hvala na ovim rijecima. Daju mi nadu da ce sve biti u redu. ❤❤

  4. #12504

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    i ja u iscekivanju.. danas 7dnt jedne blastocite.. planiram sutra raditi test

    tulipan, meni je s prvim klincem beta 13dnt bila 238, a sa drugim 12dnt 702.... nije bitno koliko je velika, vec samo da se dupla.... sretno

  5. #12505

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Malena19, drzim fige za sutrasnji plus na testu..
    Hvala na djeljenju svojih iskustava ❤

  6. #12506

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Kod mene ista situacija kao i kod Ljube.Jucer na pregledu jednoj mrvi srce vise ne kuca,po uzv stalo je 5 dana prije pregleda.Druga je dobro,sve je u redu zasad i cak je veca za par dana nego sto treba biti.Mislila sam da me nece tako jako pogoditi jer me dr otpocetka na to upozoravao ali pogodilo me.Jako.Nisam vise optimisticna,sad me uhvatio strah da cu izgubiti i drugog blizanca.Receno mi je da 90% trudnoca se zavrsi sve ok,ali ja eto brinem uzasno.

  7. #12507

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene ista situacija kao i kod Ljube.Jucer na pregledu jednoj mrvi srce vise ne kuca,po uzv stalo je 5 dana prije pregleda.Druga je dobro,sve je u redu zasad i cak je veca za par dana nego sto treba biti.Mislila sam da me nece tako jako pogoditi jer me dr otpocetka na to upozoravao ali pogodilo me.Jako.Nisam vise optimisticna,sad me uhvatio strah da cu izgubiti i drugog blizanca.Receno mi je da 90% trudnoca se zavrsi sve ok,ali ja eto brinem uzasno.
    Aska,jako mi je zao!
    Potpuno razumijem tvoj strah,i samoj mi je tako bilo..
    Jako me bilo strah za ovog drugog bebaca..
    Negdje oko 18tt se ova mrva jadna apsorbirala i vise nije bila vidljiva..do tad sam umirala od straha..
    Vjerujem da ce i tebi biti lakse sa odmakom trudnoce..
    I zelim ti od srca i cvrsto vjerujem u to da ce na kraju biti isti ishod kao i kod mene

  8. #12508

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala puno Milasova Ono sto mene najvise brine sto iz ovog postupka sa svjezim transferom prva trudnoca i missed ab s 8tt.Sad smrzlici i opet jedan blizanac missed ab s 10tt.Ova mrva sad je 11 tt i strah me da ako su ove imale neku kromosomsku gresku da ju ima i ona.Svasta mi se vrti u glavi.Doktor mi to nije rekao,samo je rekao da ovaj odumrli plod moze ugrozavati zdravi,ali i da ne mora.Ali ja vrtim svakakve filmove u glavi.

  9. #12509

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Aska i ja sam imala istu situaciju.Blizanačka trudnoća ,sa 10 tt jedno srčeko prestalo kucati a sad drugom bebicom hvala Bogu sve bilo ok i sad već ima 11 mj.
    Dr. mi je rekao da ako već tako treba biti bolje da se desilo u prvom tromjesječju i da tada nema opasnosti za drugu bebu.
    Bit će sve ok!
    Mi smo uspjeli nakon nekih 30 -tak ET-a.

  10. #12510

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ajme,svaka cast Nina! 30 ET? Skidam kapu.Ja sam ih imala svega 3.Treci transfer je bio i kompliciran radi cerviksa,jedva su mi vratili embrije.Ti s 30 ET definitivno dajes nadu da se moze.

  11. #12511
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene ista situacija kao i kod Ljube.Jucer na pregledu jednoj mrvi srce vise ne kuca,po uzv stalo je 5 dana prije pregleda.Druga je dobro,sve je u redu zasad i cak je veca za par dana nego sto treba biti.Mislila sam da me nece tako jako pogoditi jer me dr otpocetka na to upozoravao ali pogodilo me.Jako.Nisam vise optimisticna,sad me uhvatio strah da cu izgubiti i drugog blizanca.Receno mi je da 90% trudnoca se zavrsi sve ok,ali ja eto brinem uzasno.
    Ajme draga bas mi je jako zao.... pogodilo i mene jako ali valjda tako moralo biti.... mojoj mrvice srceko prestalo kucati na 6+0 a na 5+6kucalo.... dr.me utjesio da bolje sada nego kasnije. I moja druga mrvica rasti i odg.tjednima trudnoci... glavu gore i hrabro .. ja jedino svaki dan imam smedi iscjedak dan jaci dan slabije... ...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #12512
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno Milasova Ono sto mene najvise brine sto iz ovog postupka sa svjezim transferom prva trudnoca i missed ab s 8tt.Sad smrzlici i opet jedan blizanac missed ab s 10tt.Ova mrva sad je 11 tt i strah me da ako su ove imale neku kromosomsku gresku da ju ima i ona.Svasta mi se vrti u glavi.Doktor mi to nije rekao,samo je rekao da ovaj odumrli plod moze ugrozavati zdravi,ali i da ne mora.Ali ja vrtim svakakve filmove u glavi.
    Meni ova mrva danas 8+0 a druga stala na 2.7mm 6+0tt...ali odg.5+6tt.. i dr.rekao da ona ne ometa daljni razvoj drugog blizanca...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #12513

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Dva testa su pozitivna a jedna jeftini je negativan. Dali je to moguce da sam trudna ili ne

  14. #12514

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Edina, dali si radila test sa prvim urinom ili ne? I koji ti je dan transfera? Ja mislim da testovi nebi bili pozitivni da nemas hcg u sebi, to jest da nisi trudna. Mozda taj jeftini detektuje samo visok hcg.

  15. #12515

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Nisam radila sa prvim urin. Bilo je 7 dan posle trasfera

  16. #12516

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Edina, ja sam radila 11 dan skuplji i dobila plus. 2 dana kasnije prije bete, s popodnevnim urinom sam radila 2 testa i oba bila negativna a taj dan popodne beta bila dupla. Probaj s jutarnjim urinom..

  17. #12517

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    test pozitivan (clearblue digital - plus i pise 1-2) u cetvrtak beta
    tulipan37, ima sto novo kod tebe?

  18. #12518

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    [QUOTE=malena19;3046300]test pozitivan (clearblue digital - plus i pise 1-2) u cetvrtak beta
    tulipan37, ima sto novo kod tebe?

    malena 19 čestitam. Tako je i meni bilo prošli utorak kad je beta bila pozitivna.
    Ja sam maloprije došla od doktora, Danas mi je 5+2 i vidi se gestacijska vrećica 2,8 mm. Za sada je sve u redu pa idem na novi pregled sljedeći tjedan. Pokušavam se smiriti i uživati u spoznaji da sam trudna.

  19. #12519
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Dva testa su pozitivna a jedna jeftini je negativan. Dali je to moguce da sam trudna ili ne
    Ja mislim da je moguce
    edina, sjecam te se jos iz svojih početaka...koje ce ti ovo biti dijete?

  20. #12520

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    2 dijete prosle godine sam izbubila trudnocu

  21. #12521
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    2 dijete prosle godine sam izbubila trudnocu
    A bas mi je zao...sretno ovaj put do kraja!

  22. #12522

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Hvala

  23. #12523
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene ista situacija kao i kod Ljube.Jucer na pregledu jednoj mrvi srce vise ne kuca,po uzv stalo je 5 dana prije pregleda.Druga je dobro,sve je u redu zasad i cak je veca za par dana nego sto treba biti.Mislila sam da me nece tako jako pogoditi jer me dr otpocetka na to upozoravao ali pogodilo me.Jako.Nisam vise optimisticna,sad me uhvatio strah da cu izgubiti i drugog blizanca.Receno mi je da 90% trudnoca se zavrsi sve ok,ali ja eto brinem uzasno.
    Draga aska...iskreno se nadam da ce na dalje sve biti u redu....

    edina...ja bi rekla da je to trudnoca, vjerujem da ce te beta razveseliti...
    Malena, cestitke i tebi!

    Bas sam sretna zbog ovoliko plusica! Ja za par dana pocinjem napokon s pikanjem i dugim protokolom...

  24. #12524

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Aska, isplaci se, odboluj i potrudi se sto prije da dodjes sebi i usmjeris svu svoju ljubav na tu hrabru mrvicu koja se i dalje bori! Ona itekako zasluzuje paznju! Bice to dobro na kraju, vidjeces...
    Edina zelim ti srecu sa betom, malena 19 takodje <3
    Kate, zelim da ti ovaj protokol prodje bez problema, da nemas nikakvih poteskoca!
    Evo doslo je vrijeme da se i ja preselim na ovu temu U subotu je uradjen transfer jedne male morule Sada uzivamo zajedno i radujemo se svakom novom danu! Sve je u Bozijim rukama...

  25. #12525
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Nisam vijeka da si pisala...vracena ti je znaci samo jedna morulica? Jel sto ostalo za smrznuti? Oprosti ako nisam upratila...
    Sretno do neba s malom mrvicom...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 22.05.2018. at 13:12

  26. #12526

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Jeste Katka, jedna ali vredna i snazna morulica. Prijetila mi je hiperstimulacija, pa je dr unaprijed rekla da ce mi biti vracen jedan embrion. Na dan transfera smo imali ukupno 16 morula, 10 je zamrznuto. Tehnicki, sve je proslo kako treba, sad cekamo...

  27. #12527
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste Katka, jedna ali vredna i snazna morulica. Prijetila mi je hiperstimulacija, pa je dr unaprijed rekla da ce mi biti vracen jedan embrion. Na dan transfera smo imali ukupno 16 morula, 10 je zamrznuto. Tehnicki, sve je proslo kako treba, sad cekamo...
    Pa to je super super, 10 smrznutih! Znaci, mozete i po bracu/seku kasnije!
    Bas mi je drago...a kako se sad osjecas? S obzirom na prijetecu hiper, imas li bolove kakve? Iako, tek je 2.dnt pa je jos malo i rano...jel uzivate doma ili?

  28. #12528

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa to je super super, 10 smrznutih! Znaci, mozete i po bracu/seku kasnije!
    Bas mi je drago...a kako se sad osjecas? S obzirom na prijetecu hiper, imas li bolove kakve? Iako, tek je 2.dnt pa je jos malo i rano...jel uzivate doma ili?
    Da to je super rezultat, ako nista bar zbog psihicke opustenosti, a svih 10 su lijepo razvijeni. Dok sam bila u stimulaciji osjecala da me boluckaju jajnici, nisam mogla obuci nista usko, sve me je vrijedjalo, ali nekih vecih tegoba nisam imala. Ja sam ispostovala sve savjete doktora, pila puno tecnosti, nutridrink, unosila sam dosta proteina. Dr Lazarovska je takodje odlicno odradila svoj dio posla, smanjila gonal, zavrsila stimulaciju sa dekapeptilom a ne ovitrelom, koji bi vjerovatno izazvao hiper.
    Sada se super osjecam, stigli smo kuci u nedjelju. Simptomi su mi isti kao i nakon punkcije, grudi me pomalo bole, s vremena na vrijeme osjecam blaga probadanja, i valove vrucine... ali to je vjerovatno zbog progesterona

  29. #12529

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav curke
    Evo i mene nove čekalice... 1 dan nakon transfera. 1 blastica nakon 5 dana.

  30. #12530
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Cure da se javim u nedelju sam imala transfer jedne morule i sad sam na čekanju. Trenutno me probada u trbuhu ali se nadam da je to dobar znak. Betu bi trebala vaditi 1.6

  31. #12531

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Jelena30 nadam se da ce se mrvica primiti i ostati s tobom 9 mjeseci.

    Malena19 javi nam veliku betu sutra! Drzim fige..

  32. #12532

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Moja beta danas 850

  33. #12533

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta danas 850
    Bravo edina!!! Cestitaaaam!!!! Neka i dalje ide sretno i po planu!
    Jelena 30 i tebi zelim srecu do bete. Sa simptomima nemam iskustva, ali mislim da nema pravila...

  34. #12534

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Edina ❤❤❤

    Cestitam na velikoj beti! I neka dalje bude skolski
    Posljednje uređivanje od Tulipan37 : 24.05.2018. at 09:48

  35. #12535

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena30 nadam se da ce se mrvica primiti i ostati s tobom 9 mjeseci.

    Malena19 javi nam veliku betu sutra! Drzim fige..
    Hvala! Upalile su fige

    na kraju sam jucer privatno vadila betu i bila je 1172 to je 13dnt ako brojim i dan transfera

  36. #12536

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Malena19 cestitam od srca. ❤

    Dan transfera se ne broji, on je nulti dan. Tako da ti je jucer bio 12-ti dan

  37. #12537

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta danas 850
    Cestitam

  38. #12538

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Malena19 cestitam od srca. ❤

    Dan transfera se ne broji, on je nulti dan. Tako da ti je jucer bio 12-ti dan
    Hvala
    Da... izasla sam iz stosa pa sam prebrojala kako je bilo prije I skuzila da je 12dan

  39. #12539

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ajme kako lijepe bete se ovdje zaredale, čestitke cure!

  40. #12540

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Cure, mene jutros bolucka donji dio trbuha, kao da imam neke grčeve i imam lagani pritisak na tad dio trbuha, najviše kad hodam. Nemam nikakvo krvarenje niti išta drugo pa me zanima da li je to normalno ili da zovem svoju doktoricu? Hvalaaaa

  41. #12541

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Cestitke curama sa velikim betama!
    Tulipan koliko ti se broji sad? Malo sam se pobrkala, jesi imala prvi uzv?
    Ja sam sad 8+2 pa mi se i sad zna događat isto to al kratko traje..

  42. #12542

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Sad sam na brzinu procitala da si imala prvi uzv, na poslu sam i jos s moba pa propustim. Znaci sad cekas drugi uzv.
    Tako je i meni bilo i jos uvijek se događa, mislim da je ok ako nema velikih dugotrajnih bolova i krvarenja al ipak pitaj dr za svaki slucaj

  43. #12543

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    5+6 sam po zm. Zvala sam doktoricu, rekla mi da dodjem, jer ide vikend, pogledala me, sve u redu. GV narasla od ponedjeljka i 9mm, žv vidljiva (u ponedjeljak se nije vidjela) i 2,4mm je. Plod se jos ne vidi jer je rano ali je sve u redu, kako treba biti. Hvala Bogu....
    Posljednje uređivanje od Tulipan37 : 25.05.2018. at 11:43

  44. #12544
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    5+6 sam po zm. Zvala sam doktoricu, rekla mi da dodjem, jer ide vikend, pogledala me, sve u redu. GV narasla od ponedjeljka i 9mm, žv vidljiva (u ponedjeljak se nije vidjela) i 2,4mm je. Plod se jos ne vidi jer je rano ali je sve u redu, kako treba biti. Hvala Bogu....
    tulipan kad si imala transfer? I koji je to dan bio embrija, 4. ili 5.?

  45. #12545

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Zm je bila 15.4. a transfer je bio dosta kasno, 04.05. 2 morule, tj. 4 dan. Znam da doktori racunaju od zm al realno je danas 21 dan od transfera. Zasto? Mislis da nesto nije dobro?
    Posljednje uređivanje od Tulipan37 : 25.05.2018. at 12:42

  46. #12546
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    mislim da je sve dobro ) jer si danas ne 5+6 nego 5+4, damned - stvarno kod nas kad znamo kad je bila punkcija i kad znamo kad je bio transfer 3-dnevnog ili 4-dnevnog ili 5-dnevnog embrija nema potrebe računati po zadnjoj menstruaciji, to ginekolozima koji vode trudnoću treba i objasniti, nekada je 2 dana puno...... neki sam dan mislila već, gv bi mogla biti veća, ali sad kad znam koliko si ustvari trudna su i one mjere od prije dva dana i ove danas baš kako treba....

  47. #12547

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Kadauna hvala ti ❤
    Moja doktorica je odlicna i imam jako puno povjerenja u nju, tako da bi sigurno reagirala da nesto nije u redu. Danas je cak bila i zadovoljna kako sve izgleda.
    Sto se tice brojanja, ja nemam pojma kako se broji od dana transfera vec i ja brojim od zm al im naglasim kada je bio transfer.

  48. #12548

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Danas druga beta 1900

  49. #12549

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Edina ❤

    Beta je odlicna

  50. #12550

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Tulipan37 trudnoca se racuna od zm, bez obzira kad je bio transfer, ali za betu i to racunamo "dnt" (x dan nakon transfera)
    iiiiii cesitaaaam
    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Zm je bila 15.4. a transfer je bio dosta kasno, 04.05. 2 morule, tj. 4 dan. Znam da doktori racunaju od zm al realno je danas 21 dan od transfera. Zasto? Mislis da nesto nije dobro?
    Posljednje uređivanje od Carrot : 25.05.2018. at 22:52

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •