Stranica 256 od 310 PrviPrvi ... 156206246254255256257258266306 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,751 do 12,800 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #12751

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ani pa to super vijesti!!
    Eto sve se moze okrenut i krenut na bolje
    Javi nam se sa sljedecim vijestima

  2. #12752
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Cestitam Anni!! <3

  3. #12753

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Anni, to su odlicne vijesti!!!!
    Evo mene nakon jučerašnjeg šoka i pozitivnog testa dan mi je prošao cijeli u nekoj pozitivi!
    Jutros opet dvije crtice, ovaj put malo tamnija crta! Bas bas super!!!
    Betu vadim tek 29.6. tako da ne preostaje nista drugo nego cekanje! Od simptoma da ne govorim da nema nista, cice su mrvicu vece, bezbolne, ali sad mi i pase da je tako!!!

  4. #12754

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Hay jos jednom cestitke!!
    Dobro dosla u klub bez simptoma
    Uzivaj u sreci!

  5. #12755
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Anni, to su odlicne vijesti!!!!
    Evo mene nakon jučerašnjeg šoka i pozitivnog testa dan mi je prošao cijeli u nekoj pozitivi!
    Jutros opet dvije crtice, ovaj put malo tamnija crta! Bas bas super!!!
    Betu vadim tek 29.6. tako da ne preostaje nista drugo nego cekanje! Od simptoma da ne govorim da nema nista, cice su mrvicu vece, bezbolne, ali sad mi i pase da je tako!!!
    Cestitam draga!!!!

    Tako isto bilo i kod mene... ali sada imam sve simptome!!!![emoji2][emoji2][emoji2]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #12756

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ljube ja jos uvijek nemam simptome
    Posljednje uređivanje od Astoria : 19.06.2018. at 08:56

  7. #12757
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Ni ja nemam simptome simptome ali zato imam esherihiju coli. Preplasena sam na ntu!

  8. #12758
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ja jos uvijek nemam simptome [emoji38]
    Kod mene grozno. I glad uzasni stalno sam gladna. Ujutro povracanje a u toku dana vise manje stalno mucno... kriza boli ...svako malo idem na wc... bitno da smedarenje gotovo koje stali prije desetak dana....[emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #12759
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Anni333 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me cure, danas vadila betu, i napokon super, 2392,znači sad se uduplala kako treba od četvrtka. Dr. odmah napravio ultrazvuk, vidi se gestacijska vrećica, sve je kako treba biti za peti tjedan.
    Za 10 dana idemo na idući.
    Eto ako nekome bude trebalo, nikad se ne zna što će se dogoditi sve dok nije gotovo.
    Hvala vam svima na podršci i također svima želim uspjeh.
    Odlicno Anni, nek tako i nastavi!

  10. #12760

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Cekalice kako ste? Kako podnosite ove vruce dane? Evo kod mene 12dnt poceli neki simptomi podrigivanja i grcevi na trenutke kao da ce mi doc M. Tako da mogu rec da nije lose kad nemas nikakve simptome!

  11. #12761

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Cure, koliko prohodnost boli? I dal se moze raditi slijedeci dan? Koji se dan ciklusa ugl radi?
    I gdje izvaditi rh,krvnu grupu,anti*** i ostalo sto moramo ja i MM, prije mpo postupka?
    Krecemo u 9 mj s postupcima pa da se informiram.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  12. #12762

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Krvna grupa i RH se vadi u Petrovoj 3 (to vadiš samo ti), kao i svi oni biljezi na spolne bolesti (to oboje vadite). Papa test i sve briseve ti radi tvoj soc., ili mpo dr. u sklopu D1 uputnice ako ideš u neku od državnih bolnica na postupke. Štitnjača i nalazi vezano uz nju se rade na Rebru.

    Koliko ja znam prohodnost ne bi uopće trebala boliti ako je sve u redu. Ne znam koji DC se radi, meni su je radili za vrijeme operacije pod općom anestezijom.

  13. #12763

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Krvna grupa i RH se vadi u Petrovoj 3 (to vadiš samo ti), kao i svi oni biljezi na spolne bolesti (to oboje vadite). Papa test i sve briseve ti radi tvoj soc., ili mpo dr. u sklopu D1 uputnice ako ideš u neku od državnih bolnica na postupke. Štitnjača i nalazi vezano uz nju se rade na Rebru.

    Koliko ja znam prohodnost ne bi uopće trebala boliti ako je sve u redu. Ne znam koji DC se radi, meni su je radili za vrijeme operacije pod općom anestezijom.
    Hvala ti [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  14. #12764

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Zenske evo da prijavim svoju prvu betu koja danas 19dnt blastice iznosi 1121. Zbunjena sam skroz!!! Zna li netko jel to ok? Evo me u novim brigama! Sto sad dalje?!

  15. #12765
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenske evo da prijavim svoju prvu betu koja danas 19dnt blastice iznosi 1121. Zbunjena sam skroz!!! Zna li netko jel to ok? Evo me u novim brigama! Sto sad dalje?!
    Odlicna je!!!!!

    Cestitam draga[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #12766
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Mislim da je to super beta,cestitam!!

  17. #12767
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Hay123, beta je 1121 i to19. dan nakon transfera blastice? Kako se tebi beta čini? Meni onako na prvu možda mrvicu niža za 19. dan od transfera blastice, što bi značilo da to odgovara 24. dana nakon (imaginarne) punkcije........ Koji je daljnji dogovor s KBC Rijeka? Na ponavaljanje bete se ide ili ne ide u Rijeci? I kad bi trebala onda na uzv? ti bi sljedeći tjedan mogla vidjeti već srčeko kako kuca....... sretno dalje Hay123....

  18. #12768

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Da, to se i ja mislim da mi je preniska beta!!! Zabrinuta sam oko toga umjesto da se veselim koliko smo to cekali!!! Nisam sigurna, ali cini mi se da se ne ide na ponavljanje bete u Rijeci. Receno mi je da cu se kada dodjem na Odjel dogovoriti za prvi uzv!

  19. #12769
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenske evo da prijavim svoju prvu betu koja danas 19dnt blastice iznosi 1121. Zbunjena sam skroz!!! Zna li netko jel to ok? Evo me u novim brigama! Sto sad dalje?!
    Prvo, respekt za cekanje 19 dana. I velike cestitke!
    Jel bio transfer 3. ili 5.dpo? Tek s tom info je mozda moguce nesto racunati... beta na prvu djeluje ogromna. Ali ako se vratis unatrag pa djelis s dva svaka dva dana, ispada da je 11. dnt bila oko 70. Meni to djeluje skroz ok, prihvatljivo. I kazu da je najvaznije da se pravilno dupla unutar 48 sati. Pretpostavljam da ponavljas betu prekosutra kad bi vec trebala biti preko 2000. Jako drzim fige da bude bas tako!

  20. #12770

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Nisu mi nista rekli za ponavljanje... uglavnom ciklusi su mi 32 dana i ovulacija je bila 18. dan ciklusa a transfer blastice 24. dan ciklusa. Da bi danas 19. dan nakon transfera beta bila 1121. Sad kako tu postavit racunicu nemam pojma, mozda najbolje da nista ne racunam!!!

  21. #12771

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Hay cestitke!
    Katka jel tebi sutra 5 dan, tj ides li u transfer? Pratim koliko stignem, skicnem al nemam vremena pisat..
    Bas li lijepo sracunala betu znaci da bi 13 dan bila oko 140?
    Ja se sad ravnam malo po sebi meni je bila 14 dan 190 i nesto i ispalo je ok

  22. #12772

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Katka evo procitah na drugoj temi stanje.
    Ne znam sto bi rekla, perspektivno je sto imate puno embrija nadam se da ce se vecina zamrznuti a za transfer vjerujem da ti je zao al mozda bolje tako dok se ne smiri.
    Ja sam isto bila skepticna na vracanje vise od jednog embrija al sam se u zadnji cas odlucila na 2 (strah od blizanacke trudnoce, imala prvi carski, godine i svasta nesto).
    Kad sam dobila betu prva misao nakon euforije je bila jel beta ok za jednoplodnu
    I ispala je na kraju 1 bebica

  23. #12773

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Hay cestitke!
    Katka jel tebi sutra 5 dan, tj ides li u transfer? Pratim koliko stignem, skicnem al nemam vremena pisat..
    Bas li lijepo sracunala betu znaci da bi 13 dan bila oko 140?
    Ja se sad ravnam malo po sebi meni je bila 14 dan 190 i nesto i ispalo je ok
    Astoria, da, meni po tome beta ispadne nesto kao sto je bila tebi! Imam feeling da su mi tih 19 dana trajali kao cijela vjecnost, kako je tek kroz 9 mjeseci trudnoce! Ali samo da sacuvam neki unutrasnji mir!!!

  24. #12774
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu mi nista rekli za ponavljanje... uglavnom ciklusi su mi 32 dana i ovulacija je bila 18. dan ciklusa a transfer blastice 24. dan ciklusa. Da bi danas 19. dan nakon transfera beta bila 1121. Sad kako tu postavit racunicu nemam pojma, mozda najbolje da nista ne racunam!!!
    Ja sam ti to jednostavno dijelila cetiri puta sa dva sto mi je predstavljalo duplanje 100% na drugi dan. (17.dan, 15., 13. i 11.) Po tome, meni se to cini u granicama normale. Nekako sam sklona tome iako ti u bolnici ne traze, ja bi zbog svoje glave betu makar privatno ponovila nakon 48 sati. Pa se neces puno mislit do uzv.

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Hay cestitke!
    Katka jel tebi sutra 5 dan, tj ides li u transfer? Pratim koliko stignem, skicnem al nemam vremena pisat..
    Bas li lijepo sracunala betu znaci da bi 13 dan bila oko 140?
    Ja se sad ravnam malo po sebi meni je bila 14 dan 190 i nesto i ispalo je ok
    Vidjela si, zasad je 99% da necu imat transfer. Ostajem jos koji dan u Zg na pracenju E2 i te tekucine koju imam, stanje je jos poprilicno napeto. Bas me iznenadila takva reakcija ovaj put s obzirom da sam imala dugi protokol i stvarno nisam ocekivala da cu ovako “zrela” reagirat kao kad sam bila djevojcica od 20-ak.

  25. #12775

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Vidis stvarno tu nema pravila, nikad ne znas sto se moze izdogađat
    Znaci danas ces definitivno znat koliko je za smrznut.. i bolje da si u Zg da te prate kad je reakcija takva. Javi sto su rekli za smrzavanje iako se bojim da po jedan ne idu, nekako imam feelling da im to zauzima vise prostora na koji se ionako uvijek zale..

  26. #12776
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Ponavljanje bete svi rade - po defaultu - ali je Rijeka po mnogočemu drugačija nažalost pa im je valjda i ponavljanje bete preveliki trošak - Hay123, odi ti onda na dogovor u KBC Rijeku, kad se trebaš javiti na humanu u RI? I sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  27. #12777

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Ponavljanje bete svi rade - po defaultu - ali je Rijeka po mnogočemu drugačija nažalost pa im je valjda i ponavljanje bete preveliki trošak - Hay123, odi ti onda na dogovor u KBC Rijeku, kad se trebaš javiti na humanu u RI? I sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Ici cu u se javiti u ponedjeljak na KBC i mislila sam do tada jos jednom betu ponoviti na svoju ruku...

  28. #12778
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ici cu u se javiti u ponedjeljak na KBC i mislila sam do tada jos jednom betu ponoviti na svoju ruku...
    Pozdrav...dal si ponavljala danas betu??? Ili sam nesto propustila...

    Sretno[emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #12779

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav...dal si ponavljala danas betu??? Ili sam nesto propustila...

    Sretno[emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Nisam isla danas ponoviti betu, jednostavno nisam stigla zbog drugih brdo obaveza. Nisam sigurna dal cu uopce ici ponavljati s obzirom da me na KBCu Rijeka to ne traze... u ponedjeljak cu odluciti!
    Danas bi mi trebao biti 6tt+3 i dalje sam bez simptoma ikakvih, osim povremenog
    podrigivanja i malo vecih grudi!

  30. #12780
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Vidis stvarno tu nema pravila, nikad ne znas sto se moze izdogađat
    Znaci danas ces definitivno znat koliko je za smrznut.. i bolje da si u Zg da te prate kad je reakcija takva. Javi sto su rekli za smrzavanje iako se bojim da po jedan ne idu, nekako imam feelling da im to zauzima vise prostora na koji se ionako uvijek zale..
    Na kraju imamo 6 blastica - 4 izvrsne, 2 malo losije. Isli smo na freeze all 3*2. Takva je praksa da smrzavaju po 2 pogotovo kad imaju paran broj, ali mogucnost viseplodne trudnoce nastoje smanjiti na nacin da pri smrzavanju kombiniraju uzvrsne embrije s malo losijima. Jako sam sretna sa rezultatima stimulacije ovaj put, nadam se da se u jednom od eskimica krije moja druga beba.
    1. FET se nadam odraditi cim se oporavim, nadam se tokom ljeta. Vec sad se osjecam puno, puno bolje. Simptomi hipera se povlace relativno brzo, iz dana u dan mi je sve lakse, ostao mi je samo napuhan trbuh kao u 4. mj trudnoce. To je simpa, pomoci ce mi za navikavanje na ideju.

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam isla danas ponoviti betu, jednostavno nisam stigla zbog drugih brdo obaveza. Nisam sigurna dal cu uopce ici ponavljati s obzirom da me na KBCu Rijeka to ne traze... u ponedjeljak cu odluciti!
    Danas bi mi trebao biti 6tt+3 i dalje sam bez simptoma ikakvih, osim povremenog
    podrigivanja i malo vecih grudi!
    Puno je trudnica bez ikakvih simptoma, neka te to ne brine. I lako je moguce da ti se simptomi jave naknadno, ova faza u kojoj si je jako, jako rana trudnoca, jedva ju je tijelo registriralo. Nadam se da ce ti biti sve u redu s betom ako je budes ponavljala, ta bi trebala biti vec jako velika i ustvari, ocekujem da ce ti vec predloziti uzv sljedeci tjedan na kojem ces moci vidjeti svoju mrvicu, mozda cak i cuti otkucaje.
    Ono sto nastojim shvatiti kod KBC Ri i njihovih pravila...to jako kasno vadjenje bete za pojmove ostalih klinika jos nekako i mogu pokusati shvatiti. Tad ustvari ocekuju betu vecu od 1000 kad je vec normalno na uzv vidjeti plod. Ali, pri tom uopce ne misle na psihu svoje pacijentice...
    Svu srecu ti nadalje zelim!

  31. #12781

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Katka, pa to su odlicne vijesti!!!!
    Bas sam sretna radi tebe i tvojih smrzlića!!!
    Sto ako se dogodi npr da ti se primi iz prvog pokusaja i ostanu ti jos 4 eskima, da li u tom slučaju trebaš nakon 5 godina pocet placati neku naknadu za njihovo cuvanje?

    Da, ovdje u Rijeci je izgleda takav sistem, nema ponavljanja bete vec se dogovara za prvi ultrazvuk.

  32. #12782
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, pa to su odlicne vijesti!!!!
    Bas sam sretna radi tebe i tvojih smrzlića!!!
    Sto ako se dogodi npr da ti se primi iz prvog pokusaja i ostanu ti jos 4 eskima, da li u tom slučaju trebaš nakon 5 godina pocet placati neku naknadu za njihovo cuvanje?

    Da, ovdje u Rijeci je izgleda takav sistem, nema ponavljanja bete vec se dogovara za prvi ultrazvuk.
    Joj, o tome za sad ne razmisljam iako je u podsvijesti. Pogotovo iz razloga sto u stvari planiram samo jednu trudnocu, ovo mi je postupak za drugo dijete. Ako se desi odmah trudnoca prvih pet godina cuvanja ide na teret osiguranja, a nakon toga mislim da se placa, iako ne znam koliko, znam samo da je nekih 100-ak € godisnje u privatnim klinikama, tako sam nesto ovdje citala.

  33. #12783

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ma imas pravo, ne trebas se sada zamarati s time!

    htjela sam vas pitati kakva su vam iskustva s koristenjem Cinone gela? ma li netko od vas da koristi Crinone gel? Da li smetaju one grudice odnosno ostaci tog gela koji se neminovno zadrzavaju i nemoguce ih je maknuti?

  34. #12784
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Hay, ne smetaju te naslage crinone gela. Nemoj ih skidati.

    Sretno na prvom uz

  35. #12785
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma imas pravo, ne trebas se sada zamarati s time!

    htjela sam vas pitati kakva su vam iskustva s koristenjem Cinone gela? ma li netko od vas da koristi Crinone gel? Da li smetaju one grudice odnosno ostaci tog gela koji se neminovno zadrzavaju i nemoguce ih je maknuti?
    Meni su smetale i ja sam ih skidala tj. micala. Strašno su me živcirale te nakupine u meni a i smetalo bi nas prilikom odnosa. Meni je rekao dr. da slobodno mičem jer nakon 12-15 sati nema više funkciju i da je to ostatak. Nekad se iscjedi van a nekad ostane. Ja sam ga stavljala puna 3.5 mjeseca.

  36. #12786

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su smetale i ja sam ih skidala tj. micala. Strašno su me živcirale te nakupine u meni a i smetalo bi nas prilikom odnosa. Meni je rekao dr. da slobodno mičem jer nakon 12-15 sati nema više funkciju i da je to ostatak. Nekad se iscjedi van a nekad ostane. Ja sam ga stavljala puna 3.5 mjeseca.
    Da, mene isto smeta to. Ok, odnosi i kupanje u moru su mi zabranjeni za sada. Pustit cu kako je, nece dovijeka trajati....

  37. #12787

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Ljudi sory ako je off topic. ET sam imala 16.05. 14 dana nakon toga beta je bila 10 i s obzirom da sam krvarila rekli su mi da je biokemijska trudnoća. Čekala sam iduci ciklus da odem po zamrznutog i s obzirom da je prošlo 36 dana bez menge napravila test koji je bio pozitivan. Beta danas 1900. Doktorica ne vidi ništa ni u maternici ni van nje. Na desnom jajniku vidi samo malu cistu. Čekam srijedu da vadim betu i ako prokrvarim idem na hitnu. Ima netko neki savjet ili nešto.

  38. #12788
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KokiMaja prvotno napisa Vidi poruku
    Ljudi sory ako je off topic. ET sam imala 16.05. 14 dana nakon toga beta je bila 10 i s obzirom da sam krvarila rekli su mi da je biokemijska trudnoća. Čekala sam iduci ciklus da odem po zamrznutog i s obzirom da je prošlo 36 dana bez menge napravila test koji je bio pozitivan. Beta danas 1900. Doktorica ne vidi ništa ni u maternici ni van nje. Na desnom jajniku vidi samo malu cistu. Čekam srijedu da vadim betu i ako prokrvarim idem na hitnu. Ima netko neki savjet ili nešto.
    Draga KokiMajo...prema ovome sto si napisala, ukoliko u maternici nije vidljiv plod, cini mi se da postoji mogucnost vanmatericne trudnoce koja nazalost nije otkrivena na vrijeme. U slucaju uredne trudnoce sa betom preko 1000 trebalo bi se nesto vec vidjeti u maternici.
    Imas li kakve cudne simptome, bolove, krvarenja trenutno? Koji si postupak zadnji imala?
    Moj ti je savjet da svakako u slucaju bilo kakvih bolova ili slicno obavezno otidjes na hitnu.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 03.07.2018. at 09:44

  39. #12789

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala na odgovoru. Prije 3-4 dana me je bolilo ali nista posebno. S obzirom da sam očekivala menstruaciju nisam se uzrujavala. Nemam krvarenja od prošle "menstruacije" koja je bila prije cca 40 dana. Zadnji transfer je bio taj 16.05. Nikome nije jasno kako bi beta koja je 14 dana nakon transfera bila 10 sada mogla biti toliko velika. A s obzirom da idemo na oplodnje i da nemamo gotovo nikakve šanse za prirodnu trudnoću, mislim da mi se nebi toliko posrećilo da je nova. Sutra definitivno idem u vinogradsku na pregled nakon bete u svakom slučaju. Iskreno me je strah kaj me čeka.

  40. #12790
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KokiMaja prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru. Prije 3-4 dana me je bolilo ali nista posebno. S obzirom da sam očekivala menstruaciju nisam se uzrujavala. Nemam krvarenja od prošle "menstruacije" koja je bila prije cca 40 dana. Zadnji transfer je bio taj 16.05. Nikome nije jasno kako bi beta koja je 14 dana nakon transfera bila 10 sada mogla biti toliko velika. A s obzirom da idemo na oplodnje i da nemamo gotovo nikakve šanse za prirodnu trudnoću, mislim da mi se nebi toliko posrećilo da je nova. Sutra definitivno idem u vinogradsku na pregled nakon bete u svakom slučaju. Iskreno me je strah kaj me čeka.
    Na ovom forumu sam kroz godine toliko svakakvih situacija procitala da ti ne mogu ni objasniti.
    Ne znam vam dijagnoze ali ako iskljucujes mogucnost prirodne trudnoce cini mi se da je jedina mogucnost vanmatericna. Ustvari, beta od 1900 odgovarala bi beti otprilike 18-20 dana nakon transfera blastice u standardnom postupku. Nemoj me ni pitati kako to racunam, naravno da je to neka gruba procjena i ne mora uopce biti ispravna.
    Vanmatericna trudnoca karakteristicna je upravo po beti koja se nepravilno razvija, neravnomjerno raste ili pada pa opet raste...ali to bi znala da si je pratila od pocetka. U svakom slucaju, ako nemas nikakve simptome nemoj se bojati nicega nego jednostavno nastavi kako ti kazu doktori. Bas me zanima kakva ti je danasnja beta...jako bi voljela da bude neko prirodno cudo
    Ukoliko nije...ja sam imala dvije vanmatericne, jednu prirodno, drugu u toku postupka kad su mi napravili FET a da tu VM nisu vidjeli da je vec prisutna. Rijesava se vecinom laparoskopski, meni su morali odstraniti oba jajovoda jer su bili losi, neprohodni i predstavljali su opasnost. Oporavak je brz...zelim ti srecu sto god da se desi dalje. I svakako javi danasnju betu! Ako se slucajno udupla... joj, pa i cuda su moguca!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 04.07.2018. at 10:18

  41. #12791
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure,nazalost moja curica otisla medu andele... danas 14+3!!!![emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #12792
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,nazalost moja curica otisla medu andele... danas 14+3!!!![emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Joj ljube, tako mi je zao...nekako sam mislila da si sad vec u vise “sigurnom drugom tromjesejecju”. Drz se draga...

  43. #12793

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,nazalost moja curica otisla medu andele... danas 14+3!!!![emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube drzi se!!!

  44. #12794

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ljube draga drzi se..
    Strah me i pitat sto se dogodilo, tj zasto

  45. #12795

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ljube draga drzi se..
    Strah me i pitat sto se dogodilo, tj zasto

  46. #12796
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube draga drzi se..
    Strah me i pitat sto se dogodilo, tj zasto
    Neznam draga nista... jednostavno prestalo kucati srceko....u petak idem na kiretazu pod opc.anestez.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #12797
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Jao, Ljube moja. Baš mi je žao. Ne mogu vjerovati! Ne znam što bih rekla...

  48. #12798

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    A Ljube draga baš mi je iskreno i jako žao. Drži se.

  49. #12799
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure molim iskustva kiretaza pod opc.anestezijom???? Strahu sam

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #12800

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    12

    Početno

    Evo. Ja sam u bolnici zaprimljena. Sa 1896 je otišla beta na 2029. Znači ništa pozitivno ali neznaju gdije je. Nemogu pronači gdije je plod. Sad tu čekam i neznam što bu bilo. Osjećam se jadno i tužno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •