Stranica 267 od 310 PrviPrvi ... 167217257265266267268269277 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,301 do 13,350 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13301
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Imamo savrseno malo srceko ❤️
    Sve je u savrsenom redu u skladu s tjednima. Hvala Bogu.

  2. #13302

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo savrseno malo srceko ❤️
    Sve je u savrsenom redu u skladu s tjednima. Hvala Bogu.
    Odlicno! Cestitam!
    I nadam se da ces imati mirnu trudnocu bez stresova!

  3. #13303

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima. Ja sam uzasno nervozna i strah me ko vraga sutrasnje bete. Cak sam i sanjala da je pala.

    Nocas kad sam isla piskiti toliko me bolilo dolje da je malo falilo da ne odem na hitnu (znaci bas opaki grcevi, skoro kao bubrezni kamen, eto ta bol samo u pudrucju jajnika i maternice). Trajalo je kratko ali sam se bas prepala. Nije infekcija nista me ne pece. Izludit cu do sutra.
    Cekamo tvoju lijepo poduplanu betu!

  4. #13304
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno! Cestitam!
    I nadam se da ces imati mirnu trudnocu bez stresova!
    Kako si ti i tvoja smedjarenja? Jel se smirilo? Koliko si sada tt?

  5. #13305

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    14dp5dt - beta 884.

    I sta sad da radim do prvog uzv? :/ :D

  6. #13306

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ajme super curke divne bete, katka odlicne vijesti sa uzv
    November ne zelim te strasit al lako bi bilo da se pitas do prvog uzv, pitat ces se do drugog, treceg, ja se pitam i na 65..

  7. #13307

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Cureeee čestitke! Divno je čitati lijepe vijesti!

  8. #13308

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako si ti i tvoja smedjarenja? Jel se smirilo? Koliko si sada tt?
    Smirilo se..
    Usla u 12tt..leti vrijeme..

  9. #13309

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    14dp5dt - beta 884.

    I sta sad da radim do prvog uzv? :/ :D
    Cestitammm!!!
    Sad ces stalno iscekivati te ultrazvuke,tako je to..
    Zelim ti mirnu trudnocu

  10. #13310

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Mila i kod tebe se smirilo stanje?
    Super vijesti redom

  11. #13311

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Super vijesti drage moje hrabre! Cestitke za pozitivne bete i katkta za srce! Vidis kako je na kraju sve ispalo ok! Novembar daleko to se cini 1 uzv, ali dodje to brzo, probaj se zaokupirat necim da ne mislis samo na to Evo posto danas sve slavlje i dobre vijesti da se i ja nadovezem da je uzv prosao dobro, danas sam 12+3. Na uzv srce kuca jako i fino, mjeri i napreduje super i tako se nadam bice dobro doktor kaze da jos uvjek postoji skroz mali hematom, ali s obzirom da nema krvarenja i sve je ok, ne brine ga previse, kaze da cesto to vidi kod trudnica.

  12. #13312

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Cestitam svima na pozitivnim betama. Sad samlo lagano. Ja sam prosla pola imam jos pola i curica ce biti tu.

  13. #13313

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Bravo cure, pratim vas i čitam, veselim se i tugujem s vama, pa bio bi red da vam i čestitam! Želim vam predivne trudnoće do kraja
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 21.09.2018. at 01:43

  14. #13314

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Odlicne vijesti cure ! Zelim vam svima mirne i lijepe trudnoce do kraja [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  15. #13315
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    14dp5dt - beta 884.

    I sta sad da radim do prvog uzv? :/ :D
    Sve mi imamo taj problem. Ja sam uzv imala jucer i brojim dane do sljedeceg.
    A sad jedino sto mozes je lagano dan po dan u starom ritmu. Pocet se navikavat na cinjenicu da si trudna i sramezljivo uzivati u tome.

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Smirilo se..
    Usla u 12tt..leti vrijeme..
    Odlicno. Izlazis iz tog najosjetljivijeg razdoblja i sve ide bas kako treba. Nek tako bude do kraja...

  16. #13316
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Djevojke, čestitam! Baš mi je toplo oko srca kad čitam toliko lijepih vijesti.

  17. #13317
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cure čestitam na lipim betama i trudnoćama, sretno do kraja!!!

  18. #13318

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Joj, što volim zaviriti u ovaj podforum, popravi mi i najjadniji dan
    Cure, čestitam od srca i želim dosadnu, mirnu trudnoću!!!

  19. #13319

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Cure cestitam na pozitivnim betama,bas mi je drago,same lijepe vijesti ovdje,konacno❤

  20. #13320

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Cure hvala svima!

    I ja cestitam svim trudnicama, nek nam se nastavi ovako lijepo.

    Inace, ja sam od jucer prehladena, u krevetu sam i pijem caj i spavam. Nemam temperaturu, samo nos curi i sva sam nikakva. Jajnici pikaju i dalje, kaze dr bit ce tako jos neko vrijeme, imali smo veliku punkciju i trudnoca samo "pogorsava" stanje. Za prehladu kaze da ne brinem.

  21. #13321
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo i mene s upalom grla od jucer...ustvari, jos je poprilicno vruce, da nisam trudna (pazi, ja sam trudna!) vjerojatno bi jos isla na plazu, ovako napuhnutoj mi se bas i ne da. Ali sam pokupila ocito virusnu upalu grla, jedva gutam. Hrpa ljudi oko mene zali se na bolno grlo...dok ne odem do dr sutra, sto ustvari ja uopce smijem koristiti u slucaju npr. temperature? Bar lekadol?

  22. #13322

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Katka,Lekadol sadrzi paracetamol..dakle,njega smijes.

  23. #13323

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Lekadol,lupocet.

  24. #13324

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Cestitke svimaa meni danas 20dnt beta 1848 i vidi se 1 vrecica... uzv za 2 tj. sad sam i ja u cekanju uzv i

  25. #13325

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja sam popila jedan lupocet - paracetamol jer me prehlada ubijala i glavobolja je bila nesnosna.
    Jos smrkavim al ide na bolje.
    Cice su mi se ispuhale, ne bole vise, odnosno kroz dan zabole par puta pa prestanu i tako, izluduju me.
    Po novom imam zgaravicu.
    Malo se ne brinem uopce i skulirana sam, malo sam na sto briga. Prvi uzv je zakazan 11.10. i poludit cu dotad! Moja gin je na godisnjem...ne znam jel da odem k zamjeni i izmislim nesto :D

  26. #13326
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Bok!
    Trebam pomoc. Znaci krenuli u postupak, FET, sutra trebam za Zg i sutra je ovulacija koju je dr "namjestio" sa decapeptylima i pijem estrofem
    Sad krvarim, ne jako al krvarim..... zvala ga pa se ne javlja..... nije ovo valjda M?

  27. #13327

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Da te probam malo umiriti, krvarenje bi moglo biti ovulacijsko, meni se zna dogoditi, ne uvijek ali je normalna pojava pred ovulaciju... Držim fige, sretno sutra!

  28. #13328

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Moja gin je na godisnjem...ne znam jel da odem k zamjeni i izmislim nesto :D
    Naravno da da! Bolje tako nego da se stresiraš. Bit će ti lakše barem par dana

  29. #13329
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam popila jedan lupocet - paracetamol jer me prehlada ubijala i glavobolja je bila nesnosna.
    Jos smrkavim al ide na bolje.
    Cice su mi se ispuhale, ne bole vise, odnosno kroz dan zabole par puta pa prestanu i tako, izluduju me.
    Po novom imam zgaravicu.
    Malo se ne brinem uopce i skulirana sam, malo sam na sto briga. Prvi uzv je zakazan 11.10. i poludit cu dotad! Moja gin je na godisnjem...ne znam jel da odem k zamjeni i izmislim nesto :D
    Razumijem zasto dr vole napraviti uzv tek oko 7.tt, kad vec cujes i srceko i vidis puno vise toga. Ali dr cesto ne razumiju sve ono sto mi prolazimo i odakle ta potreba za potvrdjivanjem uzv tako rano. Ja ne bih mogla izdrzati toliko i svaka ti cast ako izdrzis. Ali odes li vec sutra, vidjet ces mrvicu. Ja sam 1.uzv imala na 5+2 i vidjeli smo sve cak i naznaku srcane sktivnosti. Uzv ti nece skoditi i ako ti je potreban psihicki mir, a pretpostavljam da je kao i svima nama, ne cekaj nego fino odi na uzv i pogledaj svoju mrvicu.

    Citiraj kriistiina prvotno napisa Vidi poruku
    Bok!
    Trebam pomoc. Znaci krenuli u postupak, FET, sutra trebam za Zg i sutra je ovulacija koju je dr "namjestio" sa decapeptylima i pijem estrofem
    Sad krvarim, ne jako al krvarim..... zvala ga pa se ne javlja..... nije ovo valjda M?
    Ne zelim te strasiti, ali ja iza sebe imam FET s krvarenjima koji nije dobro zavrsio. Ali ta situacija je ustvari bila ekstremna. U mom slucaju mislili su da je problem sa endometrijem koji je bio nekako tanak pa su pojacavali doze Estrofema. Krvarenje je trajalo par dana, bilo dosta oskudno i nitko nije tad tome pridavao preveliku paznju. Nakon sto su ipak odradili FET otkrilo se da sam nazalost bila dva mjeseca vanmatericno trudna. Zaista te ne zelim strasiti, ali krvarenja ustvari u toj fazi nisu uobicajena i svakako moras sto prije napraviti uzv pregled i po mogucnosti neke krvne hormonalne nalaze da se utvrdi uzrok. Javi se sestrama i pokusaj doci do svog dr.

  30. #13330
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Hvala vam
    Nastavljam s terapijom, dr kaze sutra UZV, pa cemo vidjet sta i kako dalje.. nikad nisam krvarila u sred ciklusa... uglavnom - bas sam uplasena

  31. #13331

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Kriistiina jesi bila na uzv? Kakva je situacija?

  32. #13332
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Evo da vam se javim
    Ovo krvarenje je ipak M i to nakon punih 13 dana... Strašno!!!! Kaze da mi Decapeptyli ne odgovaraju ocito cim sam tako brzo dobila... ne kuzim nista, al ajd
    Endo mi danas 2mm
    Odgadjamo transfer i idemo na iducoj gospodji

    Sretno svima

  33. #13333
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Kristina, a jesi li radila kakve pretrage hormona iz krvi? Mislim da bi se jedino tako moglo utvrditi razlog poremecaja ciklusa... meni su u pripremi za FET strogo pazili na hormonalni status na nacin da sam vadila krv 2.dc (E2 i P4, LH) ciji bi nalazi odredili je li taj ciklus pogodan za FET....

  34. #13334

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    4

    Početno

    pozdrav svima.
    citam vec danima ovu temu, pa se odlucila javiti.
    1. IVF
    odradili punkciju 19.09., prije toga stimulacija gonal f + centrotide.
    dobili 3 js, dr. i nije zadovoljan sa rezultatima stimulacije, ali bolje ista nego nista.
    22.09. vracena 2js, jedan 8-stanicni embrij, ocijenjen odlicnim i jedan 6-stanicni ocijenjen vrlo dobrim.
    od lijekova koristim decortin, cyclogest, duphaston i folacin.
    do sada mi je vrijeme jos i nekako prolazilo na bolovanju, ali sad kako imam sve manje simptoma (iste sam i tako pripisivala ljekovima) nekako mi vrijeme sve sporije ide.
    prema dr. uputi beta bi trebala biti 4.10.
    kako imam jeftine testove i lh trakice doma, ne mogu se suzdrzati da piskim po njima i iako znam da je to sve prerano, za sada su i lh i hcg test negativni, a ja ne mogu odoljeti znatizelji.
    ne znam kad bi mogla ocekivati pozitivnu crticu na testu ako sam kojim slucajem trudna? i nije li 12 dan kod transfera 3dnevnih embrija prerano za vađenje bete?

    pozz svima i sretno.

  35. #13335

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Pozdrav vidina, ja sam isto imala et 3. dan (2 osmostanicna embrija) i radila sam test 12. dan i bio je negativan. Betu sam vadila 14. dan i bila je 1.2. Mislim da bi ti beta 12. dan morala vec pokazati jesi li trudna ili ne, iako, citala sam na forumu da je bilo cura kojima je beta malo kasnije narasla. Zelim ti da ti vrijeme sto prije prođe i da beta bude ogromna.

  36. #13336

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj vidina prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima.
    citam vec danima ovu temu, pa se odlucila javiti.
    1. IVF
    odradili punkciju 19.09., prije toga stimulacija gonal f + centrotide.
    dobili 3 js, dr. i nije zadovoljan sa rezultatima stimulacije, ali bolje ista nego nista.
    22.09. vracena 2js, jedan 8-stanicni embrij, ocijenjen odlicnim i jedan 6-stanicni ocijenjen vrlo dobrim.
    od lijekova koristim decortin, cyclogest, duphaston i folacin.
    do sada mi je vrijeme jos i nekako prolazilo na bolovanju, ali sad kako imam sve manje simptoma (iste sam i tako pripisivala ljekovima) nekako mi vrijeme sve sporije ide.
    prema dr. uputi beta bi trebala biti 4.10.
    kako imam jeftine testove i lh trakice doma, ne mogu se suzdrzati da piskim po njima i iako znam da je to sve prerano, za sada su i lh i hcg test negativni, a ja ne mogu odoljeti znatizelji.
    ne znam kad bi mogla ocekivati pozitivnu crticu na testu ako sam kojim slucajem trudna? i nije li 12 dan kod transfera 3dnevnih embrija prerano za vađenje bete?

    pozz svima i sretno.
    Drzim fige draga [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  37. #13337
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj vidina prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima.
    citam vec danima ovu temu, pa se odlucila javiti.
    1. IVF
    odradili punkciju 19.09., prije toga stimulacija gonal f + centrotide.
    dobili 3 js, dr. i nije zadovoljan sa rezultatima stimulacije, ali bolje ista nego nista.
    22.09. vracena 2js, jedan 8-stanicni embrij, ocijenjen odlicnim i jedan 6-stanicni ocijenjen vrlo dobrim.
    od lijekova koristim decortin, cyclogest, duphaston i folacin.
    do sada mi je vrijeme jos i nekako prolazilo na bolovanju, ali sad kako imam sve manje simptoma (iste sam i tako pripisivala ljekovima) nekako mi vrijeme sve sporije ide.
    prema dr. uputi beta bi trebala biti 4.10.
    kako imam jeftine testove i lh trakice doma, ne mogu se suzdrzati da piskim po njima i iako znam da je to sve prerano, za sada su i lh i hcg test negativni, a ja ne mogu odoljeti znatizelji.
    ne znam kad bi mogla ocekivati pozitivnu crticu na testu ako sam kojim slucajem trudna? i nije li 12 dan kod transfera 3dnevnih embrija prerano za vađenje bete?

    pozz svima i sretno.
    Nema trenutno nikoga osim mene...pa cu ti ja probati odgovoriti.
    Dakle, ajmo redom.
    Testovi koje si radila su bili turbo prerano, tek nakon 10-og dana mozda mozes ocekivati sjenu i to na necemu tuuuurbo osjetljivom. Razumijem nestrpljivost, ali samo si nemoj dozvoliti da te minusi ubediraju. Ako si se vec vratila i na posao, vrijeme ce nesto lakse prolaziti, a i dan za betu je skroz vec blizu.
    Nije 12.dnt prerano za betu, to bi bio kao 10.dnt blastice sto je sasvim ok. (Meni je 9.dnt blastice beta bila 239, jedna beba).
    A simptome pogotovo zaboravi...ja sam u 8.tt i osim cica nemam simptoma

  38. #13338
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav vidina, ja sam isto imala et 3. dan (2 osmostanicna embrija) i radila sam test 12. dan i bio je negativan. Betu sam vadila 14. dan i bila je 1.2. Mislim da bi ti beta 12. dan morala vec pokazati jesi li trudna ili ne, iako, citala sam na forumu da je bilo cura kojima je beta malo kasnije narasla. Zelim ti da ti vrijeme sto prije prođe i da beta bude ogromna.
    Zao mi je...12.dnt beta je vec trebala biti vidljiva. Vjerojatno si citala iskustva gdje je beta bila niza, oko 30 ili sl. na 12.dnt. Takva beta ima sanse za rast. Ali beta ispod 5 ne smatra se trudnocom.

  39. #13339

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Katka, ma znala sam ja odma nakon negativnog testa da,nazalost, nisam trudna...zato sam i napisala da bi joj 12. dan beta morala pokazati je li trudna. Ja sad idem na fet pa se nadam da ce ovaj put biti uspjesno...

  40. #13340
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, ma znala sam ja odma nakon negativnog testa da,nazalost, nisam trudna...zato sam i napisala da bi joj 12. dan beta morala pokazati je li trudna. Ja sad idem na fet pa se nadam da ce ovaj put biti uspjesno...
    Nadam se s tobom...puno je uspjesnih FET prica, ukljucujuci i moju...sretno!

  41. #13341

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, ma znala sam ja odma nakon negativnog testa da,nazalost, nisam trudna...zato sam i napisala da bi joj 12. dan beta morala pokazati je li trudna. Ja sad idem na fet pa se nadam da ce ovaj put biti uspjesno...
    Sretno [emoji7]
    Katka hvala ti sta nam svima pomazes [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  42. #13342

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Katka, nemasekirancije hvala na podršci... javit cu se, nadam se s lijepim, vijestima

  43. #13343

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro!
    Ja jos ne znam hocu li otici ranije na uzv ili cekati do onog tamo cetvrtka.
    Simptomi - nenormalno bolne cice. Peku, svrbe, bole, ne mogu vjerovati da mogu biti takve. Zgaravica, problemi s probavom (i ispricavam se - vjetrovima :/)
    Inace sam ok, malo razdrazljiva.
    Mardu sretno!

  44. #13344

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    4

    Početno

    hvala na odgovorima. danas 9 dpt. za sada i dalje nikakvih simptoma, osim nocnog probadanja tu i tamo kod okretanja ili namjestanja u krevetu.
    kako bilo da bilo, odlucila sam ne piskiti vise do cetvrtka tj. vadenja bete.
    ovaj sam tjedan jos na BO (radim posao koji je prilicno stresan i vozim se puuuno u autu tokom dana pa sam odlucila za prvi put ostati doma od transfera do bete - nekako mi u glavi da je to jedino sto mogu ja napraviti, pa eto da si ne predbacujem kasnije).
    jos uvijek se nadam pozitivnom rezultatu u cetvrtak.
    drzim palceve svim cekalicama.

  45. #13345
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se s tobom...puno je uspjesnih FET prica, ukljucujuci i moju...sretno!
    I moj Fet je bio uspješan evo ima 9 mj! Sretno!!!

  46. #13346

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Hvala, nadam se da ću i ja to uskoro moći reći

  47. #13347

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj vidina prvotno napisa Vidi poruku
    hvala na odgovorima. danas 9 dpt. za sada i dalje nikakvih simptoma, osim nocnog probadanja tu i tamo kod okretanja ili namjestanja u krevetu.
    kako bilo da bilo, odlucila sam ne piskiti vise do cetvrtka tj. vadenja bete.
    ovaj sam tjedan jos na BO (radim posao koji je prilicno stresan i vozim se puuuno u autu tokom dana pa sam odlucila za prvi put ostati doma od transfera do bete - nekako mi u glavi da je to jedino sto mogu ja napraviti, pa eto da si ne predbacujem kasnije).
    jos uvijek se nadam pozitivnom rezultatu u cetvrtak.
    drzim palceve svim cekalicama.
    Sretno draga!!! Drzim ti fige!
    Btw nova sam na mpo pa me zanima...sta je to fet?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  48. #13348

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno draga!!! Drzim ti fige!
    Btw nova sam na mpo pa me zanima...sta je to fet?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Fet je kratica za transfer odleđenog embrija.

  49. #13349

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Evo da vam javim na 14dc test je nazalost negativan. Znaci prva imseminacija neuspjesna. Zvala sam VV. Kazu da prestajem sa decortinom i utricima. Sad jedan ciklus propustam i dolazim kad slijed put dobijem M. Malo mi je zao kaj jedan propustam al jbg. Pa eto sta je tu je..sad neka M cim prije dodje

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  50. #13350

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam javim na 14dc test je nazalost negativan. Znaci prva imseminacija neuspjesna. Zvala sam VV. Kazu da prestajem sa decortinom i utricima. Sad jedan ciklus propustam i dolazim kad slijed put dobijem M. Malo mi je zao kaj jedan propustam al jbg. Pa eto sta je tu je..sad neka M cim prije dodje

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Baš mi je žao, ali nema predaje... sad malo odmori i skupi snage za dalje. Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •